Charles Leclerc [#16]

Novosti o vozačima i timovima, glasine...

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,Scuderia,Cuky,47,gringo73

Odgovori
Avatar
zonelsk
Veteran
Veteran
Postovi: 2956
Pridružen/a: 07 lis 2012, 08:44
Ja sam: Vozač
Navijam za: FA

Re: Charles Leclerc [#16]

Post Postao/la zonelsk »

popeye je napisao/la: 01 tra 2019, 11:12
Cijih nedostataka? ja vidim da je RB opet sporiji ajmo staviti Maxa u Mercedes da vidimo kako ce to izgledati, hoces da ti kazem kako, kao Meksiko zadnje 2 godine. slika
Kako čijih nedostataka? -pa sam si citirao svoj post i moj komentar na nejga da je RB/ Honda sporija i da je ovaj zbog toga tolko nemaran vozac -a aj sam ti komentirao da kaj god da na pravi - ne može to nadoknaditi. Nisam komenitrao njegovu brzinu niti uspoređivao sa brzinama drugih vozaca. To što vozi sporiji bolid ne znaci da mora biti konj, nego mu je to mozda prilika da nešto nauci, bude strpljiv dok ne dobije bolji bolid i pocne pobjeđivati?
Dok god se tako ponaša - đabe mu sav talent.
a kakve veze ima neciji karakter sa njegovim talentom? Pa Sumahera su skoro svi mrzeli a bio je najbolji. Senu nisam ni gledo a cuo sam da je i tu bilo podeljenih.
Pa meni ima, ja se teško mogu poistovjetiti sa nekim takvim - ako ti možeš to je tvoja stvar. Nemoj samo očekivati da to rade i drugi ljudi oko tebe...
Nažalost po Max-a, vecina ljudi ce radije odabrati vozaca poput CL ili Norrisa, ili Albona, ili Russela nego Maxa.
I like to race, not to do laps alone.
Avatar
popeye
Veteran
Veteran
Postovi: 3202
Pridružen/a: 29 svi 2013, 22:16
Ja sam: Vozač
Navijam za: Mad Max

Re: Charles Leclerc [#16]

Post Postao/la popeye »

zonelsk je napisao/la: 01 tra 2019, 12:26
Dok god nema pobednicki auto - đabe mu sav talent.
U principu ;) (malo sam dodao ovo nadam se da se ne ljutis i da se slazemo)
a kakve veze ima neciji karakter sa njegovim talentom? Pa Sumahera su skoro svi mrzeli a bio je najbolji. Senu nisam ni gledo a cuo sam da je i tu bilo podeljenih.
Pa meni ima, ja se teško mogu poistovjetiti sa nekim takvim - ako ti možeš to je tvoja stvar. Nemoj samo očekivati da to rade i drugi ljudi oko tebe...
ma ne ocekujem niko nije voljen od svih.
Nažalost po Max-a, vecina ljudi ce radije odabrati vozaca poput CL ili Norrisa, ili Albona, ili Russela nego Maxa.
Da li ti znas koliko Max ima fanova a koliko ti svi zajedno sto si nabrojo?

Ali ok sad ce Sarl dobiti sve tifoze jer vozi za Ferari a dobar je to je sled dogadjaja. da Max vozi za njih isto bi bilo.
slika
"Drivers don't come to the race track to make friends. You come here to get the trophy."
Avatar
zonelsk
Veteran
Veteran
Postovi: 2956
Pridružen/a: 07 lis 2012, 08:44
Ja sam: Vozač
Navijam za: FA

Re: Charles Leclerc [#16]

Post Postao/la zonelsk »

popeye je napisao/la: 01 tra 2019, 13:07
zonelsk je napisao/la: 01 tra 2019, 12:26
Dok god nema pobednicki auto - đabe mu sav talent.
U principu ;) (malo sam dodao ovo nadam se da se ne ljutis i da se slazemo)
a kakve veze ima neciji karakter sa njegovim talentom? Pa Sumahera su skoro svi mrzeli a bio je najbolji. Senu nisam ni gledo a cuo sam da je i tu bilo podeljenih.
Pa meni ima, ja se teško mogu poistovjetiti sa nekim takvim - ako ti možeš to je tvoja stvar. Nemoj samo očekivati da to rade i drugi ljudi oko tebe...
ma ne ocekujem niko nije voljen od svih.
Nažalost po Max-a, vecina ljudi ce radije odabrati vozaca poput CL ili Norrisa, ili Albona, ili Russela nego Maxa.
Da li ti znas koliko Max ima fanova a koliko ti svi zajedno sto si nabrojo?

Ali ok sad ce Sarl dobiti sve tifoze jer vozi za Ferari a dobar je to je sled dogadjaja. da Max vozi za njih isto bi bilo.
Max ima hype jer dolazi iz tog djela Europe. Ostali su manje vise (Albon) Britanci osim Charlesa, a Britanci su posebni po tom pitanju
Tifosi ce vise voljeti Charlesa i slicne vozace nego Maxa.

No to je sve manje bitno - jer poanta napisanog nije bila tko ce imati ukupan najveci broj navijaca - nego cinjenici da ce ih Max imati manje nego sto bi mogao imati zbog svog ponašanja i pristupa - pogotovo kod fanova koji detaljnije prate sport.
I like to race, not to do laps alone.
Avatar
Ćale od Lewisa
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1595
Pridružen/a: 13 srp 2008, 11:40
Ja sam: Vozač
Navijam za: Mercedes
Lokacija: Labin

Re: Charles Leclerc [#16]

Post Postao/la Ćale od Lewisa »

Opet su rekli Leklerku da ostane iza Vettela, ne razumjem do kad ce ga stitit.
Ako mali bude brzi na vecini utrka Vettel sljedece godine odlazi to je vjerojatno jasno i samom Ferrariu. Isto je napravio i sa RB.
Sve vise se uvjeravam da je moja teza tocna, da je kalibar Masse. Ako starta prvi i ima sve pod kontrolom onda pobjedjuje, kad se umjesa vise faktora mozak trokira. Jedino sto je Massa bio zadovoljan da vozi dalje i za placu dok Vettel poraza nece primit, radje zalupi vrata.
slika
Avatar
vidc
Veteran
Veteran
Postovi: 4255
Pridružen/a: 14 ožu 2008, 17:58
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari
Lokacija: vitez

Re: Charles Leclerc [#16]

Post Postao/la vidc »

ne vidim da će ga ikad više štitit. Leclerc je poslao poruku i mislim da je sve jasno.
sumnjam da će vettel tako lako odustat od borbe
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16007
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: Charles Leclerc [#16]

Post Postao/la Cuky »

Telemetrija u 43. krugu (crveno) prije kvara i u 51. krugu (tirkizno) nakon kvara
slika
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Avatar
Ćale od Lewisa
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1595
Pridružen/a: 13 srp 2008, 11:40
Ja sam: Vozač
Navijam za: Mercedes
Lokacija: Labin

Re: Charles Leclerc [#16]

Post Postao/la Ćale od Lewisa »

vidc je napisao/la: 02 tra 2019, 09:44 ne vidim da će ga ikad više štitit. Leclerc je poslao poruku i mislim da je sve jasno.
sumnjam da će vettel tako lako odustat od borbe
Upravo tu je problem, nece odustati a time ce se rasipati bodovi i sanse za naslov smanjuju u sto ce se uplest momcad izmedju njih dvojice. Znamo tko ce izvuci kraci kraj.
slika
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16007
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: Charles Leclerc [#16]

Post Postao/la Cuky »

Kako ovaj mali udara po sebi kad pogriješi...
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Avatar
F2004_the_best_ever
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 2480
Pridružen/a: 28 ruj 2009, 21:37
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari

Re: Charles Leclerc [#16]

Post Postao/la F2004_the_best_ever »

Veoma je samokritičan.
Sutra će imati veliki izazov da preživi prvi krug u utrci na medum gumama na stazi kakva je Baku a pored sebe će imati veoma problematične vozače.
Avatar
Toon
Veteran
Veteran
Postovi: 2892
Pridružen/a: 06 ožu 2008, 19:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: mclaren
Lokacija: poso kuća birtija

Re: Charles Leclerc [#16]

Post Postao/la Toon »

Cuky je napisao/la: 27 tra 2019, 18:50 Kako ovaj mali udara po sebi kad pogriješi...
...nije baš da "udara" samo je realan - zajebo, priznao idemo dalje... a to je u ovom svijetu teško doživjeti, djeluje mi jako o.k. i samo da ga ovo sve ne "pokvari i promjeni" - ima moje simpatije...stvarno sam nesretan što je u krivoj momčadi...
"Damn it, Steven, we're men. It's our god-given right to watch sports and smut."
"Oh mighty one in the heavens who created the mountains, the seas and beer ..."
"I'm married to a woman named ... something!"
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16007
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: Charles Leclerc [#16]

Post Postao/la Cuky »

I deserve what happened today. I am very, very sad for what happened. But I deserve it. I’ve been stupid - as I said on the radio. I’ve calmed down but I still think I’ve been stupid. This doesn’t change. I will push to learn from this and come back stronger and hopefully have a good race tomorrow. I don’t want to say anything stupid but I think looking at FP1, FP2, FP3 and Q1, pole was possible today and I threw all the potential in the bin. So I am very disappointed and I will come back stronger from this.
I braked as much as I did on the soft but I was on the medium, so I locked up. But again, I don’t want it to be misunderstood - there is no problem with the tyres it was just myself. I am very disappointed. You can definitely overtake and I will push for that tomorrow, but for the next three or four hours I will just be beating myself up.
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Avatar
popeye
Veteran
Veteran
Postovi: 3202
Pridružen/a: 29 svi 2013, 22:16
Ja sam: Vozač
Navijam za: Mad Max

Re: Charles Leclerc [#16]

Post Postao/la popeye »

ima danas priliku da se iskupi. inace ove greske na pocetku karijere su pravili svi.
slika
"Drivers don't come to the race track to make friends. You come here to get the trophy."
Avatar
Nitrous Oxide Systems
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1138
Pridružen/a: 28 ruj 2007, 15:10
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Mostar

Re: Charles Leclerc [#16]

Post Postao/la Nitrous Oxide Systems »

Neka pritisne danas, nema sta ni izgubiti, uz srecu i svoj talent moze ostvariti dobar rezultat.
slika
Avatar
McLewis
Veteran
Veteran
Postovi: 3123
Pridružen/a: 29 svi 2007, 21:02
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren i Mercedes
Lokacija: ispred monitora

Re: Charles Leclerc [#16]

Post Postao/la McLewis »

Nitrous Oxide Systems je napisao/la: 28 tra 2019, 10:47 Neka pritisne danas, nema sta ni izgubiti, uz srecu i svoj talent moze ostvariti dobar rezultat.
Ja bi se usudio reci da moze i pobjedit.... sko se nest ne desi na startu.... prije bi se kladio na njega neg na vettela
McLaren u <3
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16007
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: Charles Leclerc [#16]

Post Postao/la Cuky »

Podsjetnik za proceduru prilikom crvene zastave (moraju biti sporiji od delta vremena), ispalo fora nakon Leclercove reakcije
slika
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Avatar
popeye
Veteran
Veteran
Postovi: 3202
Pridružen/a: 29 svi 2013, 22:16
Ja sam: Vozač
Navijam za: Mad Max

Re: Charles Leclerc [#16]

Post Postao/la popeye »

slika
slika
"Drivers don't come to the race track to make friends. You come here to get the trophy."
Avatar
vidc
Veteran
Veteran
Postovi: 4255
Pridružen/a: 14 ožu 2008, 17:58
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari
Lokacija: vitez

Re: Charles Leclerc [#16]

Post Postao/la vidc »

Pogledaj sliku u postu iznad tvog i bit će jasno protiv koga se charles mora prvo izborit da bi se mogao žalit.
Sve je u njegovim rukama.
Avatar
popeye
Veteran
Veteran
Postovi: 3202
Pridružen/a: 29 svi 2013, 22:16
Ja sam: Vozač
Navijam za: Mad Max

Re: Charles Leclerc [#16]

Post Postao/la popeye »

vidc je napisao/la: 14 svi 2019, 16:38 Pogledaj sliku u postu iznad tvog i bit će jasno protiv koga se charles mora prvo izborit da bi se mogao žalit.
Sve je u njegovim rukama.
jel to Baku, ima slika i za to

slika
slika
"Drivers don't come to the race track to make friends. You come here to get the trophy."
Avatar
vidc
Veteran
Veteran
Postovi: 4255
Pridružen/a: 14 ožu 2008, 17:58
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari
Lokacija: vitez

Re: Charles Leclerc [#16]

Post Postao/la vidc »

Jednostavno je, leclerc starta ispred vettela, tamo ostane, i napravi razmak i nema frke. Sve dok su obojica ovako naopaki i u situaciji da jedan drugog štopaju, obojica moraju prihvaćat timske naredbe. Ako se Vettel njemu skloni kad je brži, ne vidim zašto se on ne bi sklonio kad je on brži
Avatar
popeye
Veteran
Veteran
Postovi: 3202
Pridružen/a: 29 svi 2013, 22:16
Ja sam: Vozač
Navijam za: Mad Max

Re: Charles Leclerc [#16]

Post Postao/la popeye »

a zasto uvek Fetl ima bolju strategiju?
Ako se Vettel njemu skloni kad je brži
nije mu se sklonio u Melburnu.
slika
"Drivers don't come to the race track to make friends. You come here to get the trophy."
Avatar
vidc
Veteran
Veteran
Postovi: 4255
Pridružen/a: 14 ožu 2008, 17:58
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari
Lokacija: vitez

Re: Charles Leclerc [#16]

Post Postao/la vidc »

To je bio kraj utrke, ekipa ne bi ništa dobila tom zamjenom,isti broj bodova bi dobili.

Koliko puta je vettel dobio tu bolju strategiju? Dobio je drugačiju u španjolskoj i upalilo je. Možda da nije bilo SCa bi Leclerc završio ispred i vettela i maxa i onda bi bila drugačija priča.
Avatar
popeye
Veteran
Veteran
Postovi: 3202
Pridružen/a: 29 svi 2013, 22:16
Ja sam: Vozač
Navijam za: Mad Max

Re: Charles Leclerc [#16]

Post Postao/la popeye »

vidc je napisao/la: 15 svi 2019, 14:00 To je bio kraj utrke, ekipa ne bi ništa dobila tom zamjenom,isti broj bodova bi dobili.
dobro a sta su dobili zamenom u Kini? Sto Lekler nije imo istu strategiju i onda mu Fetl vratio mesto? To bi bilo fer i dzentlmenski sa nemceve strane. Mislim da je ovako nesto Hamilton vratio Botasu u Madjarskoj.
slika
"Drivers don't come to the race track to make friends. You come here to get the trophy."
Avatar
vidc
Veteran
Veteran
Postovi: 4255
Pridružen/a: 14 ožu 2008, 17:58
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari
Lokacija: vitez

Re: Charles Leclerc [#16]

Post Postao/la vidc »

Pogledaj rezultate utrke pa će ti bit jasno
Avatar
popeye
Veteran
Veteran
Postovi: 3202
Pridružen/a: 29 svi 2013, 22:16
Ja sam: Vozač
Navijam za: Mad Max

Re: Charles Leclerc [#16]

Post Postao/la popeye »

vidc je napisao/la: 15 svi 2019, 16:53 Pogledaj rezultate utrke pa će ti bit jasno
Sto Lekler nije imo istu strategiju
slika
"Drivers don't come to the race track to make friends. You come here to get the trophy."
Avatar
vidc
Veteran
Veteran
Postovi: 4255
Pridružen/a: 14 ožu 2008, 17:58
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari
Lokacija: vitez

Re: Charles Leclerc [#16]

Post Postao/la vidc »

Namjerno mu daju lošiju strategiju da završi iza verstappena da mu vettel ne mora vratit poziciju, bez obzira što će ferrari tako dobit manje bodova :D
Ferrarijeve strategije su zadnji put ličile na nešto 2015. godine, od tad su i vettel i raikkonen stradavali nebrojeno puta
Odgovori