Lewis Hamilton [#44]

Novosti o vozačima i timovima, glasine...

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,Scuderia,Cuky,47,gringo73

Odgovori
Avatar
Kranči
Test vozač
Test vozač
Postovi: 745
Pridružen/a: 21 pro 2012, 16:55
Ja sam: Vozač
Navijam za: Charles Leclerc

Re: Lewis Hamilton [#44]

Post Postao/la Kranči »



Mislim da je ovaj video prekratak i da treba napraviti holivudski film.

Drama queen.
Avatar
F1NAC
Moderator
Moderator
Postovi: 14079
Pridružen/a: 12 tra 2010, 12:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: Lewis Hamilton [#44]

Post Postao/la F1NAC »

Ne sjećam se takve drame nakon VN Bahreina 2018. Štoviše, neznam dal je bio koji team radio uopće + staza je šira i ima više mjesta za napadanje. ahhh Lewis lewis, takav vozač, such a drama queen.

Još 15 i ode Schumi :(
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011
Avatar
Monegasque
Postovi: 47
Pridružen/a: 22 svi 2019, 15:00
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari

Re: Lewis Hamilton [#44]

Post Postao/la Monegasque »

Hamiltonu je bitno da bude omiljen, ipak je on instagram celebrity za razliku od Vettela npr. spominjanje kako je negativnu energiju Tifosa usmjerio da bude čim bolji je neki znak da ga to bocka pa onaj love conquers all. Spominjao je da nakon svakog boljeg poteza dobije više followera...
Jedino ga prelazak u Ferrari 2021. spašava, ionako će nakon tog kao F1 rekorder u Hollywood. Rekao je na nekoliko intervjua da poslije traži nešto izvan F1 https://youtu.be/yx510Ao_stQ?t=117

Na ovakvim gumama je uspjeh pobijediti, ali Monaco je jedina staza na kojoj se to može...a Max nije bio nabrijan kao Leclerc...

p.s. stvarno, di je nestao marcus? trebamo nekog da s guštom odbrojava tih 15
Avatar
popeye
Veteran
Veteran
Postovi: 3202
Pridružen/a: 29 svi 2013, 22:16
Ja sam: Vozač
Navijam za: Mad Max

Re: Lewis Hamilton [#44]

Post Postao/la popeye »

Hamilton – ‘Imam priliku srušiti rekorde i neću stati sve dok uživam’
znaci i 2021 :gori:
“Smiješno sam odlučan pobjeđivati, ono što me zaista pogoni, a osjećam da to nedostaje nekim vozačima protiv kojih se utrkujem, je ta vatra.”
ne mogu da verujem da se ovako sprda sa ostalima, treba ga kazniti :biggrin: , jer ono sto drugima fali konkretno reci cu samo za Maxa je bolid kakav i Ham ima pa da vidimo onda ko je faca.
slika
"Drivers don't come to the race track to make friends. You come here to get the trophy."
Avatar
F1NAC
Moderator
Moderator
Postovi: 14079
Pridružen/a: 12 tra 2010, 12:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: Lewis Hamilton [#44]

Post Postao/la F1NAC »

koji licemjer. Jos slavi kao da je zasluzio...
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011
Avatar
Scuderia
Moderator
Moderator
Postovi: 7777
Pridružen/a: 11 tra 2007, 17:56
Navijam za: Michael-Mick Schumacher
Lokacija: Europa

Re: Lewis Hamilton [#44]

Post Postao/la Scuderia »

Cekam Komentar Vuka o voznji LH da se mogu olkasati. Sa obstipacijom se nije zezat.
slika
Avatar
zonelsk
Veteran
Veteran
Postovi: 2956
Pridružen/a: 07 lis 2012, 08:44
Ja sam: Vozač
Navijam za: FA

Re: Lewis Hamilton [#44]

Post Postao/la zonelsk »

F1NAC je napisao/la: 09 lip 2019, 21:47 koji licemjer. Jos slavi kao da je zasluzio...
Jooj daj molim te...
Ispricao nu se upravo...
I like to race, not to do laps alone.
Avatar
Scuderia
Moderator
Moderator
Postovi: 7777
Pridružen/a: 11 tra 2007, 17:56
Navijam za: Michael-Mick Schumacher
Lokacija: Europa

Re: Lewis Hamilton [#44]

Post Postao/la Scuderia »

Lose kopiranje.... lose...
slika
Avatar
F1NAC
Moderator
Moderator
Postovi: 14079
Pridružen/a: 12 tra 2010, 12:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: Lewis Hamilton [#44]

Post Postao/la F1NAC »

zonelsk je napisao/la: 09 lip 2019, 21:54
F1NAC je napisao/la: 09 lip 2019, 21:47 koji licemjer. Jos slavi kao da je zasluzio...
Jooj daj molim te...
Ispricao nu se upravo...
Shvacam al come on.... Upravo ti poklone pobjedu i ti slavis kao da si je sam mukotrpno zaradio i da si držao čovjeka iza na pol sekunde, sekundu 20ak krugova....
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011
Avatar
zonelsk
Veteran
Veteran
Postovi: 2956
Pridružen/a: 07 lis 2012, 08:44
Ja sam: Vozač
Navijam za: FA

Re: Lewis Hamilton [#44]

Post Postao/la zonelsk »

Pa covjek misli da je zasluzio pobjedu i ima pravo na to.

Niti je on kriv sto je Vettel dobio kaznu.
I like to race, not to do laps alone.
Avatar
F1NAC
Moderator
Moderator
Postovi: 14079
Pridružen/a: 12 tra 2010, 12:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: Lewis Hamilton [#44]

Post Postao/la F1NAC »

nisam nigdje rekao da je on kriv sto je Vettel dobio kaznu, samo ono u tom trenutku mi se to nije dopalo. Božemoj imam pravo na to mišljenje. DOduše respect za ponašanje tokom hlađenja i podija.
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011
Avatar
Kranči
Test vozač
Test vozač
Postovi: 745
Pridružen/a: 21 pro 2012, 16:55
Ja sam: Vozač
Navijam za: Charles Leclerc

Re: Lewis Hamilton [#44]

Post Postao/la Kranči »

zonelsk je napisao/la: 09 lip 2019, 21:59 Pa covjek misli da je zasluzio pobjedu i ima pravo na to.

Niti je on kriv sto je Vettel dobio kaznu.
Zašto se onda nije tako ponašao i nakon što ga je Bottas pustio u Rusiji?
Avatar
zonelsk
Veteran
Veteran
Postovi: 2956
Pridružen/a: 07 lis 2012, 08:44
Ja sam: Vozač
Navijam za: FA

Re: Lewis Hamilton [#44]

Post Postao/la zonelsk »

Kranči je napisao/la: 09 lip 2019, 22:27
zonelsk je napisao/la: 09 lip 2019, 21:59 Pa covjek misli da je zasluzio pobjedu i ima pravo na to.

Niti je on kriv sto je Vettel dobio kaznu.
Zašto se onda nije tako ponašao i nakon što ga je Bottas pustio u Rusiji?
No comment.
Neda mi se raspravljati o coveku kojeg pol foruma ne voli i voli bas evo ovak izvuci komentar koji nema veze sa današnjom utrkom.
I like to race, not to do laps alone.
Avatar
Dani
Legenda
Legenda
Postovi: 5675
Pridružen/a: 28 svi 2007, 11:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Hamiltona
Lokacija: Zagreb, Maximir

Re: Lewis Hamilton [#44]

Post Postao/la Dani »

Haha koji komentari. Čista suprotnost kada je Hamilton pokraden u Spa 2008. Međutim on tada nije dobio samo 5 sekundi već onoliko koliko je bilo potrebno sa ga Massa pređe. Uostalom zašto se ne bi veselio pobjedi, pa natjerao je Vettela na pogrešku i njome profitirao. Najbolje da parkira bolid sa strane jer je ferrari u vodstvu.
Biti drugi znači biti prvi među gubitnicima. Ayrton Senna.

slika
Avatar
Vuksa_KC
Veteran
Veteran
Postovi: 2899
Pridružen/a: 15 lis 2008, 15:36
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari

Re: Lewis Hamilton [#44]

Post Postao/la Vuksa_KC »

Trenutno je najbolje da svi doduše parkiraju da Mercedes to uzme.
Avatar
popeye
Veteran
Veteran
Postovi: 3202
Pridružen/a: 29 svi 2013, 22:16
Ja sam: Vozač
Navijam za: Mad Max

Re: Lewis Hamilton [#44]

Post Postao/la popeye »

Dani je napisao/la: 12 lip 2019, 20:13 Haha koji komentari. Čista suprotnost kada je Hamilton pokraden u Spa 2008. Međutim on tada nije dobio samo 5 sekundi već onoliko koliko je bilo potrebno sa ga Massa pređe. Uostalom zašto se ne bi veselio pobjedi, pa natjerao je Vettela na pogrešku i njome profitirao. Najbolje da parkira bolid sa strane jer je ferrari u vodstvu.
ne, najbolje da mu se Fetl sklonio. a to u Spa 2008 je isto bilo debilno ali sta zelis reci s time da se i u buducnosti takve debilne odluke (mislim na obe to u Spa i ovu) trebaju donositi?
slika
"Drivers don't come to the race track to make friends. You come here to get the trophy."
Avatar
Dani
Legenda
Legenda
Postovi: 5675
Pridružen/a: 28 svi 2007, 11:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Hamiltona
Lokacija: Zagreb, Maximir

Re: Lewis Hamilton [#44]

Post Postao/la Dani »

Želim reći da su ferrarijevi navijači licemjeri. Samo to. Kada voda ide na njihov mlin tada govore da je sve to po pravilima ( pa i izrežirani spygate), a kada im to spomeneš, tada govore da je to bilo drugačije vrijeme. Uvijek neki izgovor i opravdanje za loš ferrari, točnije lošu upotrebu vrlo dobrih bolida u zadnje dvije sezone.
Biti drugi znači biti prvi među gubitnicima. Ayrton Senna.

slika
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16007
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: Lewis Hamilton [#44]

Post Postao/la Cuky »

da da, izrežirana je bila komunikacija između glavnog dizajnera McLaren i njihovih vozača gdje s razglabali o setupu i nekim podešenjima na F2007
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Avatar
Dani
Legenda
Legenda
Postovi: 5675
Pridružen/a: 28 svi 2007, 11:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Hamiltona
Lokacija: Zagreb, Maximir

Re: Lewis Hamilton [#44]

Post Postao/la Dani »

Tako je cuky. Max Mosley nije imao privatni rat protiv Dennisa. Isto tako za evidentno veći prekršaj ( upotreba mclarenovih kočnica na novome bolidu ) renaulta je rezultirao samo opomenom. Zanimljivo. Iako na cmlarenovom bolidu nije pronađen ni 1 % ferrarjievog intelektualnog vlasništva. Pokušali su sje.at mclaren , a samo su probudili uspavanog diva zvanog mercedes. Hvala ferrariju na tome.
Biti drugi znači biti prvi među gubitnicima. Ayrton Senna.

slika
Avatar
popeye
Veteran
Veteran
Postovi: 3202
Pridružen/a: 29 svi 2013, 22:16
Ja sam: Vozač
Navijam za: Mad Max

Re: Lewis Hamilton [#44]

Post Postao/la popeye »

Dani je napisao/la: 17 lip 2019, 10:46 Želim reći da su ferrarijevi navijači licemjeri. Samo to.
ako cemo iskreno svi navijaci timova su licemeri. ali to je ono pozitivno licemerstvo. jer ko vozi za njih taj je normalno super a o drugima sve najgore a kad taj sedne u crveni auto onda o njemu sve najbolje i tako je kod svih. i ja koji navijam samo za vozaca (Maxa) sam pomalo licemer jer nekad zbog necega zamrzim ferari ili mercedes a Max ce sutra voziti za jedan od ta dva tima i ja cu hteo/ne hteo morati navijati za njih.
Kada voda ide na njihov mlin tada govore da je sve to po pravilima ( pa i izrežirani spygate), a kada im to spomeneš, tada govore da je to bilo drugačije vrijeme. Uvijek neki izgovor i opravdanje za loš ferrari, točnije lošu upotrebu vrlo dobrih bolida u zadnje dvije sezone.
ja ne navijam ni za jedne ni za druge i ja mogu pricati bez emocija. javna je tajna da se pre podilazilo Ferariju (Max i Berni otvoreno pricali o tome) a da se sada podilazi Mercedesu.
slika
"Drivers don't come to the race track to make friends. You come here to get the trophy."
Avatar
Vuksa_KC
Veteran
Veteran
Postovi: 2899
Pridružen/a: 15 lis 2008, 15:36
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari

Re: Lewis Hamilton [#44]

Post Postao/la Vuksa_KC »

Dani je napisao/la: 17 lip 2019, 10:59 Tako je cuky. Max Mosley nije imao privatni rat protiv Dennisa. Isto tako za evidentno veći prekršaj ( upotreba mclarenovih kočnica na novome bolidu ) renaulta je rezultirao samo opomenom. Zanimljivo. Iako na cmlarenovom bolidu nije pronađen ni 1 % ferrarjievog intelektualnog vlasništva. Pokušali su sje.at mclaren , a samo su probudili uspavanog diva zvanog mercedes. Hvala ferrariju na tome.
A ma nemoj, kaj su trebali reći 'ma nema veze, naši milijuni vaši milijuni', kaj se za krađu intelektualnog vlasništva ne plaća kazna?
I kakve veze ima kaj nije korišteno. Ako je ukradeno - ukradeno je. Ak ukradeš auto i ne voziš ga, to nije onda zločin...?

To je sad opet ona priča pometanja u vlastitom dvorištu, dovoljno je reći da je i Alonso u jeku onih igrica s Hamiltonom bio upleten u to.
Avatar
popeye
Veteran
Veteran
Postovi: 3202
Pridružen/a: 29 svi 2013, 22:16
Ja sam: Vozač
Navijam za: Mad Max

Re: Lewis Hamilton [#44]

Post Postao/la popeye »

Alonso je izjavio da je Mclaren imao podnicu Ferarija. to sam bas sad od nekog lika procito.
slika
"Drivers don't come to the race track to make friends. You come here to get the trophy."
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16007
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: Lewis Hamilton [#44]

Post Postao/la Cuky »

Nisu imali Ferrarijevu podnicu nego su iz Ferrarijevih dokumenata doznali da podnica "možda nije 100% legalna", prijavili to FIA-i i Ferrariju je poručeno da mora promijeniti podnicu. Također, znali su unaprijed na nekim utrkama koju će strategiju koristiti Ferrari (dakle očito varanje jer se možeš prilagoditi, tj. suparnik te ne može iznenaditi), znali su da Ferrari koristi drukčiju mješavinu plinova za punjenje guma što su zbog toga i sami testirali, znali su za Ferrarijev raspored težine što su i sami testirali na simulatoru i na stazi te nakon toga bolje koristili gume... ali ne, uopće nije bilo korištenja...
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Avatar
zonelsk
Veteran
Veteran
Postovi: 2956
Pridružen/a: 07 lis 2012, 08:44
Ja sam: Vozač
Navijam za: FA

Re: Lewis Hamilton [#44]

Post Postao/la zonelsk »

Cuky je napisao/la: 17 lip 2019, 22:23 Nisu imali Ferrarijevu podnicu nego su iz Ferrarijevih dokumenata doznali da podnica "možda nije 100% legalna", prijavili to FIA-i i Ferrariju je poručeno da mora promijeniti podnicu. Također, znali su unaprijed na nekim utrkama koju će strategiju koristiti Ferrari (dakle očito varanje jer se možeš prilagoditi, tj. suparnik te ne može iznenaditi), znali su da Ferrari koristi drukčiju mješavinu plinova za punjenje guma što su zbog toga i sami testirali, znali su za Ferrarijev raspored težine što su i sami testirali na simulatoru i na stazi te nakon toga bolje koristili gume... ali ne, uopće nije bilo korištenja...
Fora mi je ova relativizacija...
McLaren je ispao "los" jer je na ilegalan nacin saznao da Ferrari ima ilegalnu podnicu i to prijavio. A to sto je Ferrari imao ilegalnu podnicu-nikome nista?
( Barem tako post zvuci)
I like to race, not to do laps alone.
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16007
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: Lewis Hamilton [#44]

Post Postao/la Cuky »

Podnica očito nije bila 100% ilegalna kad su u prvih par utrka uredno prolazili sve testove. Kada je McLaren FIA-i prijavio ono što su znali iz dokumenata FIA je modificirala testove da testira za ono što do sad nisu i ispalo je da podnica više ne prolazi testove. Da McLaren nije bio u posjedu dokumenata FIA ne bi znala da možda postoji nešto sumnjivo za što nisu imali testove i podnica bi i dalje nastavila prolaziti postojeće testove kao i do tada
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Odgovori