Lewis Hamilton [#44]

Novosti o vozačima i timovima, glasine...

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,Scuderia,Cuky,47,gringo73

Odgovori
Avatar
F1NAC
Moderator
Moderator
Postovi: 14079
Pridružen/a: 12 tra 2010, 12:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: Lewis Hamilton [#44]

Post Postao/la F1NAC »

i da dođe 2. do kraja godine, a Bottas da uzme sve pobjede i FL i dalje bi postao prvak. +65 je zasad
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011
Avatar
Dani
Legenda
Legenda
Postovi: 5675
Pridružen/a: 28 svi 2007, 11:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Hamiltona
Lokacija: Zagreb, Maximir

Re: Lewis Hamilton [#44]

Post Postao/la Dani »

Kakve vi gluposti pišete. #ihatehamilton ekipa.
Biti drugi znači biti prvi među gubitnicima. Ayrton Senna.

slika
Avatar
Vuksa_KC
Veteran
Veteran
Postovi: 2899
Pridružen/a: 15 lis 2008, 15:36
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari

Re: Lewis Hamilton [#44]

Post Postao/la Vuksa_KC »

Kaže on iz #onmykneesforhamilton ekipe.
Avatar
Dani
Legenda
Legenda
Postovi: 5675
Pridružen/a: 28 svi 2007, 11:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Hamiltona
Lokacija: Zagreb, Maximir

Re: Lewis Hamilton [#44]

Post Postao/la Dani »

Kako loše i neoriginalno.
Biti drugi znači biti prvi među gubitnicima. Ayrton Senna.

slika
Avatar
Vuksa_KC
Veteran
Veteran
Postovi: 2899
Pridružen/a: 15 lis 2008, 15:36
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari

Re: Lewis Hamilton [#44]

Post Postao/la Vuksa_KC »

Tak svejedno, za Hamiltona smo svi ionako #bestfans
Avatar
popeye
Veteran
Veteran
Postovi: 3202
Pridružen/a: 29 svi 2013, 22:16
Ja sam: Vozač
Navijam za: Mad Max

Re: Lewis Hamilton [#44]

Post Postao/la popeye »

Hamilton knows enough: "If this is allowed, make your breast wet"

Lewis Hamilton says that now that he knows what can be done on the circuit, he will also drastically change his driving style. The British driver was driven off the track last weekend in Monza by Charles Leclerc , but only learns from it, he tells Motorsport.com .

Lewis Hamilton wanted to kill two birds with one stone during the Italian Grand Prix when he saw Daniel Ricciardo and Charles Leclerc on the straight before the pick up. The driver from Stevenage got his car past that of the Australian, but the young Monegask did 'neck-breaking' tours to defend his lead. Leclerc spread himself wide and forced Hamilton down the road in the corner, where a ride of shame was waiting for him in front of the loudly shouting Tifosi grandstand. The Mercedes driver said earlier that he should have received a penalty for this, as it was handed out in similar cases. But he doesn't stop there.

By Motorsport.com he says he is not from what happened last race awake, but it opened his eyes. The Briton says that he now knows that he can drive more aggressively. "I don't think it's a problem. If this is the way we can race, I'll be fine," he says. "Apparently you don't have to keep the car width. I know that now." The five-time world champion emphasizes that it must be the same for every driver. "As long as we get a clear message. Then we know that when cutting off an opponent, we only get a warning flag."

zakuvava se :D izgleda da ce svi postati "Max". Max promenio F1 :biggrin: =D>
slika
"Drivers don't come to the race track to make friends. You come here to get the trophy."
Avatar
Vuksa_KC
Veteran
Veteran
Postovi: 2899
Pridružen/a: 15 lis 2008, 15:36
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari

Re: Lewis Hamilton [#44]

Post Postao/la Vuksa_KC »

Ma ništa od toga od nikog, za 2 tjedna opet bude drukčije sve tretirano. Singapur je sve zid.
Avatar
vidc
Veteran
Veteran
Postovi: 4255
Pridružen/a: 14 ožu 2008, 17:58
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari
Lokacija: vitez

Re: Lewis Hamilton [#44]

Post Postao/la vidc »

dovest će se to u red, samo ih treba pustit.
vozač koji ne ostavlja prostor riskira i svoje izbacivanje. onaj kome zafali prostora ne treba izbjegavat sudar nego držat se svog komada staze, pa ko je voljan riskirat nek riskira.
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16007
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: Lewis Hamilton [#44]

Post Postao/la Cuky »

povijest je skoro ispala drukčije... vodstvo Mercedesa je, kao zamjenu za Schumachera nakon 2012. htjelo dovesti Hedifelda, dok je Nick Fry imao želju da se dovede Hamiltona. Prema njegovim riječima on i suradnici su jako puno vremena potrošili uvjeravajući šefove kako bi Hamilton bio bolji izbor

https://www.racefans.net/2019/09/12/hei ... edes-seat/
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Avatar
Ćale od Lewisa
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1595
Pridružen/a: 13 srp 2008, 11:40
Ja sam: Vozač
Navijam za: Mercedes
Lokacija: Labin

Re: Lewis Hamilton [#44]

Post Postao/la Ćale od Lewisa »

https://youtu.be/kSoQtwbpcGU
Nadjoh ovo na yt, neznam jeli vec bilo u kojoj temi.
slika
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16007
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: Lewis Hamilton [#44]

Post Postao/la Cuky »

Vettel o Hamiltonu
Asked whether his rival deserves another championship given how strong his equipment has been, Vettel said: “No he does.”

“I think obviously Mercedes had the best car the last couple of years,” said Vettel. "And I think there are other drivers that could have had a very good chance at winning a championship."

“But it’s more than that. It’s a combination of that. As much as I didn’t enjoy the years where he was winning, especially when we were fighting – not so much towards the end as I would have loved to – you have to appreciate the fact that it’s the combination.

“It’s not just Mercedes and it’s not just Lewis. It’s the combination of the two that have got to a point where they are very, very difficult to beat. Very consistent, very little errors.

“So that’s credit to him and credit to the team so I don’t think you can separate the two. I think it’s fair to mention always the two of them.”
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Avatar
popeye
Veteran
Veteran
Postovi: 3202
Pridružen/a: 29 svi 2013, 22:16
Ja sam: Vozač
Navijam za: Mad Max

Re: Lewis Hamilton [#44]

Post Postao/la popeye »

Alonso: "Messages from Hamilton do not match his lifestyle"

Lewis Hamilton has recently been working on a charm offensive on Instagram. The reigning world champion hopes to persuade people to follow a vegan and environmentally friendly lifestyle. Fernando Alonso does not think Hamilton is in the position to spread such messages, he says on the Spanish radio channel COPE .

According to Alonso, the lifestyle of a Formula 1 driver is not at all consistent with the messages from Hamilton about the environment and veganism. "I think I would keep my eating habits or ideas to myself," Alonso said. "I would never spread the message that Lewis spread, because you can't do the opposite the next day."

Alonso therefore finds it somewhat hypocritical what Hamilton does on social media. "We all know what kind of lifestyle he and I have, those Formula 1 drivers who fly 200 times a year. You can't say you shouldn't eat meat." Alonso does not criticize Hamilton so much for his veganism, but for his conflicting actions with regard to the environment.

Alonso tries to contribute to a good environment through its clothing brand Kimoa. The last clothing line is made from recycled cotton and plastic bottles and all profits go to charity. "I believe that such actions deliver much more than anything we can say," concludes Alonso.
cekamo odgovor Hama :D
slika
"Drivers don't come to the race track to make friends. You come here to get the trophy."
Avatar
popeye
Veteran
Veteran
Postovi: 3202
Pridružen/a: 29 svi 2013, 22:16
Ja sam: Vozač
Navijam za: Mad Max

Re: Lewis Hamilton [#44]

Post Postao/la popeye »

Wolff wants new contract Hamilton: '' No reason to consider other teams ''

Lewis Hamilton can win his sixth world championship this weekend in Mexico. The Brit won no less than four with his current team Mercedes and signed another two years in 2018, which extended his contract with the German racing team until the end of 2020. Mercedes team boss Toto Wolff now wants Hamilton to sign a new contract with his team.

Hamilton is well on his way to becoming one of the biggest in Formula 1. If the Briton becomes champion again next year, he will match Michael Schumacher's record. Enough reasons for Mercedes to want to bind him to them for longer. Wolff would like Hamilton to sign a new contract. "As long as we are able to offer him a winning car, Lewis has no reason to consider switching to another team," Wolff says. "We also have no reason to look elsewhere."

With the new rules that will be introduced in 2021, Wolff thinks that many top teams will look at which drivers they want to contract. Yet the German hopes that Hamilton will remain loyal to Mercedes. "We have discussed it with Lewis, we want to end this season positively and then talk about 2021," Wolff continues. "Loyalty and integrity is something that connects us all and the most important discussion will be with Lewis and Valtteri. Ferrari will also look at their options. They now have two good drivers but that composition can cause problems. They probably also think about what they want in 2021, "Wolff said.
kao sto sam i pre nagovestio: Hamo ce ostati u Mecki, Ferari ce verovatno produziti sa Leklerom tako da Max realno moze samo ostati u RB Hondi.
slika
"Drivers don't come to the race track to make friends. You come here to get the trophy."
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16007
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: Lewis Hamilton [#44]

Post Postao/la Cuky »

Jučer sam pročitao, kad si već spomenuo Maxa u RB-u, da postoji nekakva lagana nagađanja da bi Max za 2021. mogao u McLaren.
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Avatar
Vuksa_KC
Veteran
Veteran
Postovi: 2899
Pridružen/a: 15 lis 2008, 15:36
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari

Re: Lewis Hamilton [#44]

Post Postao/la Vuksa_KC »

Prejednostavno zvuči sve, netko/nešto će puknut.
Avatar
popeye
Veteran
Veteran
Postovi: 3202
Pridružen/a: 29 svi 2013, 22:16
Ja sam: Vozač
Navijam za: Mad Max

Re: Lewis Hamilton [#44]

Post Postao/la popeye »

Cuky je napisao/la: 24 lis 2019, 11:09 Jučer sam pročitao, kad si već spomenuo Maxa u RB-u, da postoji nekakva lagana nagađanja da bi Max za 2021. mogao u McLaren.
ma to nije ozbiljno. postoje samo 3 top tima a customer Mclaren nikad nece ozbiljno zapretiti naslovu jer jednostavno Mecka nece seci granu na kojoj sedi ak me razmes.
slika
"Drivers don't come to the race track to make friends. You come here to get the trophy."
Avatar
mrd
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 993
Pridružen/a: 20 vel 2011, 18:11
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren
Lokacija: Berlin

Re: Lewis Hamilton [#44]

Post Postao/la mrd »

popeye je napisao/la: 24 lis 2019, 11:30
Cuky je napisao/la: 24 lis 2019, 11:09 Jučer sam pročitao, kad si već spomenuo Maxa u RB-u, da postoji nekakva lagana nagađanja da bi Max za 2021. mogao u McLaren.
ma to nije ozbiljno. postoje samo 3 top tima a customer Mclaren nikad nece ozbiljno zapretiti naslovu jer jednostavno Mecka nece seci granu na kojoj sedi ak me razmes.
A gle, ako gledaš samo F1, imaš pravo ali merc je primarno auto marka i tu se svi polako okreću električnim motorima. Tako da je meni logična ta priča da bi iz mercedesa polako mogli da počnu da se okreću budućnosti umesto da se tvrdoglavo drže nečega što izumire i na taj način sruše celo drvo na kojem sede. Ne bi me čudilo da nakon godinu-dve prodaju tim i odu u Formula E.
slika
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16007
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: Lewis Hamilton [#44]

Post Postao/la Cuky »

mrd je napisao/la: 24 lis 2019, 13:28
popeye je napisao/la: 24 lis 2019, 11:30
Cuky je napisao/la: 24 lis 2019, 11:09 Jučer sam pročitao, kad si već spomenuo Maxa u RB-u, da postoji nekakva lagana nagađanja da bi Max za 2021. mogao u McLaren.
ma to nije ozbiljno. postoje samo 3 top tima a customer Mclaren nikad nece ozbiljno zapretiti naslovu jer jednostavno Mecka nece seci granu na kojoj sedi ak me razmes.
A gle, ako gledaš samo F1, imaš pravo ali merc je primarno auto marka i tu se svi polako okreću električnim motorima. Tako da je meni logična ta priča da bi iz mercedesa polako mogli da počnu da se okreću budućnosti umesto da se tvrdoglavo drže nečega što izumire i na taj način sruše celo drvo na kojem sede. Ne bi me čudilo da nakon godinu-dve prodaju tim i odu u Formula E.
U Formulu E su već otišli... prošle godine je HWA odradila sezonu za njih, ove godine full tvornička momčad.
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Avatar
popeye
Veteran
Veteran
Postovi: 3202
Pridružen/a: 29 svi 2013, 22:16
Ja sam: Vozač
Navijam za: Mad Max

Re: Lewis Hamilton [#44]

Post Postao/la popeye »

mrd je napisao/la: 24 lis 2019, 13:28
popeye je napisao/la: 24 lis 2019, 11:30
Cuky je napisao/la: 24 lis 2019, 11:09 Jučer sam pročitao, kad si već spomenuo Maxa u RB-u, da postoji nekakva lagana nagađanja da bi Max za 2021. mogao u McLaren.
ma to nije ozbiljno. postoje samo 3 top tima a customer Mclaren nikad nece ozbiljno zapretiti naslovu jer jednostavno Mecka nece seci granu na kojoj sedi ak me razmes.
A gle, ako gledaš samo F1, imaš pravo ali merc je primarno auto marka i tu se svi polako okreću električnim motorima. Tako da je meni logična ta priča da bi iz mercedesa polako mogli da počnu da se okreću budućnosti umesto da se tvrdoglavo drže nečega što izumire i na taj način sruše celo drvo na kojem sede. Ne bi me čudilo da nakon godinu-dve prodaju tim i odu u Formula E.
pa oni su vec u formula E. ugasili su DTM program da bi se prebacili u FE.


bump

Sto se tice F1 i Ferari i Honda (kao i Reno) su auto marke, proizvodjaci cestovnih automobila sta bi po tebi svi oni trebali ugasiti F1 program i preci u FE? F1 je i dalje marketinski najisplativija (kao i po ‘prize’ novcu) i dogod je tako (i naravno dogod su konkurentni) nemaju razloga otici. A kad sva auto industrija konacno predje na 100% elektrik i F1 ce.

Jednom recju ni FIA nece dozvoliti da FE>F1. Secam se da je tako bilo sa jednom serijom ranije pa ju je FIA 'oslabila'.
slika
"Drivers don't come to the race track to make friends. You come here to get the trophy."
Avatar
mrd
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 993
Pridružen/a: 20 vel 2011, 18:11
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren
Lokacija: Berlin

Re: Lewis Hamilton [#44]

Post Postao/la mrd »

popeye je napisao/la: 24 lis 2019, 19:13 Jednom recju ni FIA nece dozvoliti da FE>F1. Secam se da je tako bilo sa jednom serijom ranije pa ju je FIA 'oslabila'.
Ja bih prvi volio da ostane tako ali kako vreme prolazi mislim da je FE buducnost F1, mozda ne bas uskoro ali dolazi.
slika
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16007
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: Lewis Hamilton [#44]

Post Postao/la Cuky »

Hamiltonov trkaći inžinjer Pete "Bono" Bonnington neće biti prisutan na VN Meksika i VN SAD-a zbog operacijskog zahvata kojem će se podvrgnuti kod kuće u Velikoj Britaniji. Njega će zamijeniti inače Hamiltonov "performance engineer" Marcus Dudley, dok će Dudleyevu funkciju na te dvije utrke obnašati Dom Riefstahl koji je inače voditelj ekipe koja u bazi u Brackleyu sudjeluje u planiranju i vođenju utrke
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Avatar
F1NAC
Moderator
Moderator
Postovi: 14079
Pridružen/a: 12 tra 2010, 12:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: Lewis Hamilton [#44]

Post Postao/la F1NAC »

Odlican. Milimetarski precizan. I to jos s ostecenom podnicom.

Broj 83 vec. Jos malo nazalost
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011
Avatar
Ćale od Lewisa
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1595
Pridružen/a: 13 srp 2008, 11:40
Ja sam: Vozač
Navijam za: Mercedes
Lokacija: Labin

Re: Lewis Hamilton [#44]

Post Postao/la Ćale od Lewisa »

F1NAC je napisao/la: 27 lis 2019, 21:56 Odlican. Milimetarski precizan. I to jos s ostecenom podnicom.

Broj 83 vec. Jos malo nazalost
Nazalost bi ja rekao da ovo nije borba za 8.naslov i vec odavno probijen plafon od 90 pobjeda, jer to zasluzuje. ;)
slika
Avatar
popeye
Veteran
Veteran
Postovi: 3202
Pridružen/a: 29 svi 2013, 22:16
Ja sam: Vozač
Navijam za: Mad Max

Re: Lewis Hamilton [#44]

Post Postao/la popeye »

F1 je timski sport. Hamilton jeste vrhunski vozac ali je imao srece sto je upao u dominantnu eru Mercedesa. Seti se da je sa Mclarenom osvojio samo 1 titulu u 7 godina.
slika
"Drivers don't come to the race track to make friends. You come here to get the trophy."
Avatar
Ćale od Lewisa
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1595
Pridružen/a: 13 srp 2008, 11:40
Ja sam: Vozač
Navijam za: Mercedes
Lokacija: Labin

Re: Lewis Hamilton [#44]

Post Postao/la Ćale od Lewisa »

popeye je napisao/la: 28 lis 2019, 00:38 F1 je timski sport. Hamilton jeste vrhunski vozac ali je imao srece sto je upao u dominantnu eru Mercedesa. Seti se da je sa Mclarenom osvojio samo 1 titulu u 7 godina.
Finac je aludirao na Schumahera, koji je imao punu potporu momcadi, nesto kao Hamilton nakon odlaska Alonsa u McL. Samo sto taj mclaren sa promjenom pravila nije imao brzinu za naslov. Da Hamilton nije imao Alonsa za kolegu prvu sezonu vec bilo koga drugoga, naslov bi bio vec u prvoj sezoni ili da je sam napravio gresku manje u sezoni taj bod bi doletio. Mercedes da ga je postavio od pocetka za br1, imao bi jos jedan naslov vise i nesto pobjeda vise. Schumaher bez potpore koju je imao sigurno nebi do tako visokih rekorda stigao, ne kazem da si ne zasluzuje vec je tako. Da je imao Kimija ili Alonsa u najboljim godinama ferrarija pored sebe, ako nista drugo pobjeda i polova bi bilo manje.
slika
Odgovori