Novosti - Arhiva

Novosti o vozačima i timovima, glasine...

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,Scuderia,Cuky,47,gringo73

Zaključano
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16007
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: NOVOSTI - 2019.

Post Postao/la Cuky »

popeye je napisao/la:
Cuky je napisao/la:Zašto je umjetno?
Joj boze pa kako nije. Obrnuti redosled iz prvenstva, sta je to? Po cemu je onaj najbolji zasluzio da startuje zadnji?
Cilj je napraviti vikend zanimljivim. Kako se nitko nije bunio na taj dio da se po redu iz prvenstva ide kad su imali kvalifikacije sa samo jednim krugom? Tako se neće ni sada buniti
popeye je napisao/la:
Cuky je napisao/la:U WRC-u startaju po poretku iz prvenstva...
Da ali otkad je to uvedeno? To pre nije bilo nego su uveli cini mi se kad je Ogier sa VW kreno da smara. Prvo je bilo 2 dana pa su smanjili na 1. dakle vestacko i to jer je bilo dosadno. I ne trebas se ugledati na WRC a F1 ako se oce ugledati na WRC zasto onda uopste da voze tu mini-trku nek onda lepo preskoce kvalifikacije i voze po obrnutim redosledom iz prvenstva.
Mini utrka je da odredi startni poredak za VN. Jako jednostavno.
U WRC-u se to jako dugo vozi tako, još prije nego je Ogier uopće bio i blizu. Samo se mijenjalo kako se ulazi u 2. danu. Nekad je isto bilo po poretku u prvenstvu, nekad je bilo obrnuto od rezultata iz 1. dana, nekad je po redosljedu kako je završio 1. dan.
popeye je napisao/la:
Cuky je napisao/la:A što se tiče prve utrke, jednostavno je: po poretku na kraju prvenstva u prošloj sezoni, sa novacima na prvim pozicijama.
Je bas ce to Mercedes prihvatiti, nema sanse.
Očito im ta opcija ne smeta kad su prihvatili da se isproba slijedeće sezone. Uostalom, tko kaže da će oni baš stalno biti prvaci?
popeye je napisao/la:
Cuky je napisao/la:Doduše, oko tog dijela ne treba mudrovati jer će iduće godine biti isprobano da se vidi funkcionira li. Pisalo se da će se probati na utrkama u Nizozemskoj, Španjolskoj, Francuskoj i Singapuru
Mislis da ce jedan deo kalendara voziti normalne kvale a jedan proba? ma kakvi ili ce biti ovo ili ono a po Binotu sleduju skroz te druge kvale.
Tako je. Iduće godine, dakle 2020. će na 3 ili 4 utrke isprobati taj sustav sa mini utrkom da vide kako funkcionira. Ako se pokaže glup, neće ga koristiti. Ako se pokaže dobar, biti će kroz cijelu 2021. Bolje da ga tako oprobaju nego da naprave kao pred 3 godine pa onda nakon 2 utrke moraju smišljat kako promijeniti kvalifikacije. Opet, momčadi su sve dale svoj pristanak.
popeye je napisao/la:
Cuky je napisao/la:i neka... doslovno svi sportovi kone volimo gledati, osim možda motogp, imaju sustav kvalifikacija koji izbaci po eko iznenađenje, jedino u F1 je praktički sigurno da idu 2 po 2 po momčadima. Ionako će tokom utrke Mercedes, Ferrari i RB doć na "svoje" pozicije, ali će bar bitk ponešto akcije
pa nije tacno Nascar i Indikar imaju prirodne kvalifikacije. motori isto.
IndyCar isto ima kvale po grupama (u dvije) pa kasnije Fast 6. Nascar ne pratim, MotoGP ima kao nekad prije F1. Ali u MotoGP za razliku od F1 vozač puno više utječe na rezultat.
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Avatar
popeye
Veteran
Veteran
Postovi: 3202
Pridružen/a: 29 svi 2013, 22:16
Ja sam: Vozač
Navijam za: Mad Max

Re: NOVOSTI - 2019.

Post Postao/la popeye »

Cuky je napisao/la: 14 ruj 2019, 17:32
popeye je napisao/la:
Cuky je napisao/la:Zašto je umjetno?
Joj boze pa kako nije. Obrnuti redosled iz prvenstva, sta je to? Po cemu je onaj najbolji zasluzio da startuje zadnji?
Cilj je napraviti vikend zanimljivim.
Slazem se ali prirodnim putem. Reverse grid nije prirodno. Nije prirodno da najbolji startuju zadnji. Isto ko i DRS nema preticanja ajmo vestacki napraviti ih. Treba shvatiti fundamentalni problem i to promeniti a ne stalno "krpiti rupe". A fundamentalni problem je sto bolidi nisu izjednaceni i sto zavise od aerodinamike.
Kako se nitko nije bunio na taj dio da se po redu iz prvenstva ide kad su imali kvalifikacije sa samo jednim krugom? Tako se neće ni sada buniti
Pa to kad je bilo sam sa 1 krugom je bilo najpostenije. Izadje vozac sam niko mu ne smeta i odveze najbrzi krug. I to je prvo izlazio zadnji kad je staza najprljavija a najbolji su izlazili zadnji kad je staza u najboljem stanju. Di si ti tu naso poveznicu sa ovim-nigde veze.
popeye je napisao/la:
Cuky je napisao/la:U WRC-u startaju po poretku iz prvenstva...
Da ali otkad je to uvedeno? To pre nije bilo nego su uveli cini mi se kad je Ogier sa VW kreno da smara. Prvo je bilo 2 dana pa su smanjili na 1. dakle vestacko i to jer je bilo dosadno. I ne trebas se ugledati na WRC a F1 ako se oce ugledati na WRC zasto onda uopste da voze tu mini-trku nek onda lepo preskoce kvalifikacije i voze po obrnutim redosledom iz prvenstva.
Mini utrka je da odredi startni poredak za VN. Jako jednostavno.
U WRC-u se to jako dugo vozi tako, još prije nego je Ogier uopće bio i blizu. Samo se mijenjalo kako se ulazi u 2. danu. Nekad je isto bilo po poretku u prvenstvu, nekad je bilo obrnuto od rezultata iz 1. dana, nekad je po redosljedu kako je završio 1. dan.
1) startni poredak treba da odredjuju kvalifikacije (tj. brz krug) zato se i zovu kvalifikacije a ne nekakva "mini-trka". Trke su trke. A kvale su kvale. Ali posto ce uvesti tu mini trku ostaje mi da gledam sta cu, sa nadom da ce je preobraziti u 2 trke po vikendu (koje bi se obe bodovale).

2)
za 2014:
The final format was decided upon at the December 2013 meeting of the World Motor Sport Council, with WRC and WRC-2 drivers starting in their provisional championship classification for the first day of the rally, before starting the second and third days in reverse order of the provisional rally classification.

za 2015:
The running order is in championship order for the first two legs of the rally. On the last leg, P1 and P2 crews run in reverse classification order.

da bi za 2018 vratili na 1 dan:
Under the reintroduced rules, the crews will enter a stage in championship order for the first day of competition, and then in reverse championship order for the remaining legs of the event.
popeye je napisao/la:
Cuky je napisao/la:A što se tiče prve utrke, jednostavno je: po poretku na kraju prvenstva u prošloj sezoni, sa novacima na prvim pozicijama.
Je bas ce to Mercedes prihvatiti, nema sanse.
Očito im ta opcija ne smeta kad su prihvatili da se isproba slijedeće sezone. Uostalom, tko kaže da će oni baš stalno biti prvaci?
Cekaj ne mozes siriti neistine. Sta su prihvatili? reverse grid to nigde ne pise.
popeye je napisao/la:
Cuky je napisao/la:Doduše, oko tog dijela ne treba mudrovati jer će iduće godine biti isprobano da se vidi funkcionira li. Pisalo se da će se probati na utrkama u Nizozemskoj, Španjolskoj, Francuskoj i Singapuru
Mislis da ce jedan deo kalendara voziti normalne kvale a jedan proba? ma kakvi ili ce biti ovo ili ono a po Binotu sleduju skroz te druge kvale.
Tako je. Iduće godine, dakle 2020. će na 3 ili 4 utrke isprobati taj sustav sa mini utrkom da vide kako funkcionira. Ako se pokaže glup, neće ga koristiti. Ako se pokaže dobar, biti će kroz cijelu 2021. Bolje da ga tako oprobaju nego da naprave kao pred 3 godine pa onda nakon 2 utrke moraju smišljat kako promijeniti kvalifikacije. Opet, momčadi su sve dale svoj pristanak.
ja nigde nisam procitao da se radi o probi na nekim trkama. Takodje ni reverse grid nije potvrdjen.
popeye je napisao/la:
Cuky je napisao/la:i neka... doslovno svi sportovi kone volimo gledati, osim možda motogp, imaju sustav kvalifikacija koji izbaci po eko iznenađenje, jedino u F1 je praktički sigurno da idu 2 po 2 po momčadima. Ionako će tokom utrke Mercedes, Ferrari i RB doć na "svoje" pozicije, ali će bar bitk ponešto akcije
pa nije tacno Nascar i Indikar imaju prirodne kvalifikacije. motori isto.
IndyCar isto ima kvale po grupama (u dvije) pa kasnije Fast 6. Nascar ne pratim, MotoGP ima kao nekad prije F1. Ali u MotoGP za razliku od F1 vozač puno više utječe na rezultat.
Po grupama kao i F1 sto ima q1 q2 i q3. A ne "mini-trke". Joj Caki sta je sa tobom. Nascar ne pratis pa evo ja ti kazem da nema jer ga ja pratim.
slika
"Drivers don't come to the race track to make friends. You come here to get the trophy."
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16007
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: NOVOSTI - 2019.

Post Postao/la Cuky »

popeye je napisao/la:Slazem se ali prirodnim putem. Reverse grid nije prirodno. Nije prirodno da najbolji startuju zadnji. Isto ko i DRS nema preticanja ajmo vestacki napraviti ih. Treba shvatiti fundamentalni problem i to promeniti a ne stalno "krpiti rupe". A fundamentalni problem je sto bolidi nisu izjednaceni i sto zavise od aerodinamike.
Fundamentalni problem je to što su inžinjeri neke stvari naučili kroz zadnjih 50 godina. Točnije, naučili su kako ukrotiti zrak da radi baš ono što oni žele kako bi izvukli performanse. Znanje ne možeš zaboraviti. Tu dolaze pravila za 2021. koja bi trebala onemogućiti neke stvari koje su trenutno popularne, a da bolidi svejedno zadrže performanse, a ne da se dogodi da npr. F2 bude brža.

Da danas na grid staviš 20 Mercedesa ne bi imao dobru utrku jer se ne bi mogli pratiti. Dakle, nije problem ujednačenost, nego način na koji bolidi trenutne generacije funkcioniraju.
popeye je napisao/la:Pa to kad je bilo sam sa 1 krugom je bilo najpostenije. Izadje vozac sam niko mu ne smeta i odveze najbrzi krug. I to je prvo izlazio zadnji kad je staza najprljavija a najbolji su izlazili zadnji kad je staza u najboljem stanju. Di si ti tu naso poveznicu sa ovim-nigde veze.
Eto meni npr. to nije bilo pošteno. Sad je on imao recimo 3 loše utrke (DNF npr.) i zadnji je u prvenstvu i mora na najlošiju stazu van tako da mu ionako loše šanse za dobar rezultat budu još gore. Ili da se dogodi da njemu na početku staza skroz mokra, a ovaj vodeći u prvenstvu, ionako najbrži, dođe na najsuhlju stazu... I onda dobiješ lakrdiju poput VN Velike Britanije 2004. ili 2005. kada su na prvom Q svi namjerno pokušavali odraditi što lošiji krug kako bi u prave kvale krenuli čim prije jer su se bojali kiše pri kraju tog sata za kvalifikacije.
popeye je napisao/la:1) startni poredak treba da odredjuju kvalifikacije (tj. brz krug) zato se i zovu kvalifikacije a ne nekakva "mini-trka". Trke su trke. A kvale su kvale. Ali posto ce uvesti tu mini trku ostaje mi da gledam sta cu, sa nadom da ce je preobraziti u 2 trke po vikendu (koje bi se obe bodovale).

2)
za 2014:
The final format was decided upon at the December 2013 meeting of the World Motor Sport Council, with WRC and WRC-2 drivers starting in their provisional championship classification for the first day of the rally, before starting the second and third days in reverse order of the provisional rally classification.

za 2015:
The running order is in championship order for the first two legs of the rally. On the last leg, P1 and P2 crews run in reverse classification order.

da bi za 2018 vratili na 1 dan:
Under the reintroduced rules, the crews will enter a stage in championship order for the first day of competition, and then in reverse championship order for the remaining legs of the event.
Startni poredak se može odrediti kako god organizator želi. Kvalifikacijski trening, mini utrka, izvlačenjem brojeva, trčanjem na 100m ili poretkom u prvenstvu. Bitno je da svi znaju prije nego su došli kako se određuje startni poredak tako da se svi na vrijeme mogu pripremiti.

popeye je napisao/la:ja nigde nisam procitao da se radi o probi na nekim trkama. Takodje ni reverse grid nije potvrdjen.
Nije potvrđeno ni da će biti, samo je Binotto rekao da su se momčadi sve složile. No još nije od strane motorsport koncila potvrđeno.
A što se tiče probe, doslovno stranica prije:
https://www.essentiallysports.com/fia-a ... spectacle/
Pri kraju članka:
As for the races where these gimmicks will be implemented, the proposed venues are, Shanghai, Barcelona and Paul Ricard. Another potential candidate could be the Zandvoort circuit.
Članak novijeg datuma, i na respektabilnijem sajtu:
The proposal requires the unanimous support of the field to go ahead once it has been finalised. Teams have reacted positively to the idea of testing new formats at up to three rounds on the 22-race 2020 F1 calendar.

Ferrari team principal Mattia Binotto told La Gazzetta dello Sport last week teams had backed a plan to trial a series of mini-races on Saturday to determine the qualifying order. This has prompted some reports claiming teams have agreed to ‘scrap qualifying’ from next season.

However RaceFans understands the proposal for ‘mini races’ is only one of several options being considered. Others could include holding full reverse-grid or Formula 2-style partial reverse-grid races. Teams are conducting simulations of the various possible formats to help decide which should be tested next year
Cijeli članak:
https://www.racefans.net/2019/09/13/f1- ... s-in-2020/
popeye je napisao/la:Po grupama kao i F1 sto ima q1 q2 i q3. A ne "mini-trke". Joj Caki sta je sa tobom. Nascar ne pratis pa evo ja ti kazem da nema jer ga ja pratim.
Ne, nego po grupama di je dio vozača odvojen u jednu grupu, dio vozača odvojen u drugu. I onda najbolji iz tih grupa idu u Fast 6 koji imaju svaki jedan krug za postaviti vrijeme.

F1 nema po grupama. Idu svi na stazu, nakon proteka vremena najsporiji ispadaju.
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Avatar
popeye
Veteran
Veteran
Postovi: 3202
Pridružen/a: 29 svi 2013, 22:16
Ja sam: Vozač
Navijam za: Mad Max

Re: NOVOSTI - 2019.

Post Postao/la popeye »

Cuky je napisao/la: 14 ruj 2019, 21:51
Ne, nego po grupama di je dio vozača odvojen u jednu grupu, dio vozača odvojen u drugu. I onda najbolji iz tih grupa idu u Fast 6 koji imaju svaki jedan krug za postaviti vrijeme.
I kakve to veze ima sa mini-trkom kad su to i dalje uobicajene kvalifikacije samo malo drugciji format od F1. Jer i dalje je tu q3 a samo sto su q1 i q2 u dve grupe. same shit.
Cuky je napisao/la: 14 ruj 2019, 21:51
Da danas na grid staviš 20 Mercedesa ne bi imao dobru utrku jer se ne bi mogli pratiti. Dakle, nije problem ujednačenost, nego način na koji bolidi trenutne generacije funkcioniraju.
Ako nije problem I ujednacenost sto onda zagovaras reverse grid. Sto se onda samo ne promeni dizajn auta da se mogu pratiti.
slika
"Drivers don't come to the race track to make friends. You come here to get the trophy."
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16007
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: NOVOSTI - 2019.

Post Postao/la Cuky »

Kužiš da obrnuti grid u mini utrci (a ne u glavnoj) nije tu radi nemogućnosti praćenja nego da se malo poveća show i da ljudi imaju više akcije na stazi. Koliko god da su kvalifikacije dobre, realno akcije nema niti 50% vremena jer većinu sjede u garaži, pogotovo oni najbrži. Ovako će gledatelji na stazi (i mi pred TV-om) imati 30-40 minuta akcije na stazi bez razmišljanja o gumama i štednji goriva nego će se ići najbrže što se može kako bi se zadržalo poziciju da se ima dobro mjesto na gridu (za slabije koji startaju naprijed u tu utrku) ili kako bi se probili naprijed (za jače koji moraju krenuti otraga). Imamo akcije, imamo zbog raznih mogućih razloga nepredvidiv grid i nije sigurno da će svake nedjelje krenuti:
Mercedes 1-2
Ferrari 3-5
RB 4-6
Svi ostali..
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Avatar
popeye
Veteran
Veteran
Postovi: 3202
Pridružen/a: 29 svi 2013, 22:16
Ja sam: Vozač
Navijam za: Mad Max

Re: NOVOSTI - 2019.

Post Postao/la popeye »

Ja znam da nema akcije subotom, nema ni petkom i ja sam za to da gledamo sto vise trka. ideja o trci u subotu je dobra ali da to ima smisla (da se boduje) i da ne hendikepiraju najbrze tako sto ce ih poslati nazad.
slika
"Drivers don't come to the race track to make friends. You come here to get the trophy."
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16007
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: NOVOSTI - 2019.

Post Postao/la Cuky »

Meni se osobno, kao ideja, sviđa. Vidim da tebi ne. Ajmo sad pričekat dok (ako) vidimo kako to u praksi izgleda pa ćemo onda suditi ;)
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Avatar
vidc
Veteran
Veteran
Postovi: 4255
Pridružen/a: 14 ožu 2008, 17:58
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari
Lokacija: vitez

Re: NOVOSTI - 2019.

Post Postao/la vidc »

Meni se isto sviđa ideja. Nek se bore za što bolju poziciju. Monte carlo će im bit jako težak ali sigurno uzbudljiv
Avatar
popeye
Veteran
Veteran
Postovi: 3202
Pridružen/a: 29 svi 2013, 22:16
Ja sam: Vozač
Navijam za: Mad Max

Re: NOVOSTI - 2019.

Post Postao/la popeye »

Ecclestone: "Stewards should allow more"

At the start of the season, the FIA ​​regularly received criticism that it would penalize drivers too hard and inconsistently. The last few races the stewards seem a bit milder in their decisions, but according to former Formula 1 owner Bernie Ecclestone it can all be a bit smoother.

The FIA ​​stewards came under fire when, at the beginning of this season, they repeatedly handed out penalties for minor offenses. Also, according to many people acted inconsistently and it was not clear what is and what is not allowed. The drivers also started to complain about the decisions of the race management. The FIA ​​seems to have done something with the criticism, because it seems milder in the last races. Ecclestone thinks this is a good thing, but he thinks there is still room for improvement, although he understands caution.

"The less punished, the better the races will be," the 88-year-old Brit starts before the German medium Auto Motor und Sport . Ecclestone believes that punishment should only be committed if serious offenses are committed. "Punishment is only necessary if someone does something very dangerous or stupid. We must not forget that there are 20 drivers on the track; let them race!", The hard-pressed businessman is clear in his words. He therefore believes that the FIA ​​may turn a blind eye more often to minor offenses.

"I think the stewards have recently become a bit more relaxed, but they should allow more," says Ecclestone, who on the other hand can also understand why the race management is not having the strings completely celebrated. "I can understand their concerns in one way or another. If they let the drivers do their job too much, they are afraid that they will once again be the target of criticism," said Ecclestone, who was at the helm for more than 40 years of the Formula 1.
Potpuno se slazem.
slika
"Drivers don't come to the race track to make friends. You come here to get the trophy."
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16007
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: NOVOSTI - 2019.

Post Postao/la Cuky »

U Singapuru bi uskoro moglo doći do privremene (nadam se ne i stalne) promjene u layoutu staze. Naime, u dijelu staze između zavoja 16 i 19 bi se trebali 2022. početi izvoditi radovi u samoj luci (splav bi trebao biti uklonjen i zamijenjen stalnom strukturom) te bi staza mogla biti skraćena da ide direktno od zavoja 15 na zavoj 20.

https://www.racefans.net/2019/09/16/cra ... rix-track/


BUMP: Također problemi sa smogom zbog čišćenja zemlje u Indoneziji paljenjem
https://www.essentiallysports.com/unhea ... -prix-2019
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Avatar
popeye
Veteran
Veteran
Postovi: 3202
Pridružen/a: 29 svi 2013, 22:16
Ja sam: Vozač
Navijam za: Mad Max

Re: NOVOSTI - 2019.

Post Postao/la popeye »

Tod menja kvalifikacije zbog onoga iz Monce

FIA chairman Jean Todt fully agrees: "I can tell you that this will never happen again. We are going to change the rules," he tells La Derniere Heure. "We cannot prevent the drivers from coming out when they want, but we are going to introduce a maximum time per lap."

According to Todt, both the public and the drivers were the victims of this strange scene. Something must be done as quickly as possible according to the Frenchman: "The spectators want to see a show, but what the drivers did was also simply dangerous. This should not happen again." Many drivers and team bosses have previously indicated that they are not happy with how the qualification at Monza went. When the rules are changed, Todt cannot say yet.
slika
"Drivers don't come to the race track to make friends. You come here to get the trophy."
Avatar
F1NAC
Moderator
Moderator
Postovi: 14079
Pridružen/a: 12 tra 2010, 12:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: NOVOSTI - 2019.

Post Postao/la F1NAC »

Navodno Correi se stanje poboljsalo, te je prodisao bez pomoći aparata. Ako se ne varam jos je sad kljucno vrijeme jer mu se pluća trebaju brzo oporaviti na dostatnu razinu za operaciju nogu, inače bi mu mogla prijetiti amputacija.
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16007
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: NOVOSTI - 2019.

Post Postao/la Cuky »

Razmatra se opcija da se korištenje više PU djelova od dozvoljenog umjesto padanjem na gridu kažnjava dodavanjem balasta
https://www.racefans.net/2019/09/20/f1- ... penalties/

BUMP: ovo štonje Finac pisao... Correa je skinut sa aparata za disanje, sa održavanja na životu i nije više u umjetnoj komi. Obitelj kaže da je svjestan svoje okoline, al još nije skroz svoj, no doktori kažu kako će za to trebati još par dana pošto je u komi bio dulje od 2 tjedna. Svoj fokus liječnici sa pluća prebacuju na desnu nogu koja je pretrpila teške ozljede i treba opsežan operativni zahvat kako bi se nogu spasilo, a trebalo bi to odraditi što prije dok još nije nepovratno oštećena. Za samu operaciju čeka se da pluća dovoljno ojačaju

https://www.racefans.net/2019/09/20/cor ... ys-family/
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16007
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: NOVOSTI - 2019.

Post Postao/la Cuky »

Pošto ne mogu prošli post ponovno bumpirati...

Iz Racing Pointa procjenjuju da će bolidi 2021. biti 5-7 sekundi sporiji nego ove godine
https://www.racefans.net/2019/09/21/new ... f2-in-2021

Doduše i ove godine su najavljivali 1-2 sekunde sporije bolide pa opet padaju rekordi krugova.
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Avatar
popeye
Veteran
Veteran
Postovi: 3202
Pridružen/a: 29 svi 2013, 22:16
Ja sam: Vozač
Navijam za: Mad Max

Re: NOVOSTI - 2019.

Post Postao/la popeye »

Vettel about new qualification form: "This is really a bullshit"

Sebastian Vettel is unhappy with the idea of ​​introducing a mini-race as a new form of qualification using a reverse start-up setup. According to the German, the whole idea is just 'bullshit'.

Formula 1 has recently been looking hard for different ways to make the sport more attractive. In 2021 a lot will be adjusted to the current regulations, but also in 2020 certain changes can be made. For example, Ferrari team boss Mattia Binotto had previously said that all teams would have agreed to a mini-race as a new qualification form in 2020.

A reverse starting position, in which the top eight is turned around, has also been regularly suggested. This is currently also used in Formula 2. In that class, qualifying on Friday is used to determine the starting line-up for the Saturday race. The top eight of that race is then turned over for Sunday's race. Something that Formula 1 also seems to be interested in, but Sebastian Vettel does not understand anything of that idea.

During the press conference after the qualification for the Singapore Grand Prix, the four-time world champion was clear in his opinion: "That is really a complete bullshit, to be honest," Vettel tells that this idea is only a patch op de wound says: "We all know that if we want to improve things, we have to bring the field closer together. I don't know which genius invented this, but it's really the wrong approach altogether." Lewis Hamilton was a little less elaborate in his answer to the same question, but briefly stated that those who came up with this idea probably don't know much about Formula 1.
=D>
slika
"Drivers don't come to the race track to make friends. You come here to get the trophy."
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16007
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: NOVOSTI - 2019.

Post Postao/la Cuky »

FIA i dalje radi na finalnom dizajnu novih bolida. Trenutni koncept imena "Lima" (valjda idu redom kroz grčku abecedu) u McLarenovim bojama. Manje i modernije prednje krilo te veće stražnje krilo su najvidljivije promjene. Ovdje u McLarenovim i Ferrarijevim bojama
slika
slika
slika
slika
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16007
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: NOVOSTI - 2019.

Post Postao/la Cuky »

F1 bi mogla napustiti Sochi nakon utrke 2020. iako je 2017. potpisan ugovor za VN Rusije do 2025. Naime, planiran je neki novi razvoj na lokaciji gdje se nalazi Sochi Autodrom, a dio toga je i izgradnja nove koncertne hale 2021. zbog čega bi se staza morala skratiti na oko 2km što je puno prekratko za F1. Spominje se da bi se VN Rusije trebala i dalje zadržati u kalendaru, a kao moguća nova lokacija spominje se St. Petersburg (Ruski naravno, ne onaj na Floridi gdje IndyCar vozi)

https://www.racefans.net/2019/09/26/rus ... fter-2020/


BUMP: FIA odustaje od standardiziranih kočnica za 2021.
https://www.racefans.net/2019/09/27/fia ... es-in-2021
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16007
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: NOVOSTI - 2019.

Post Postao/la Cuky »

Ne mogu bumpati više prošli post, pa evo novi...

VN Nizozemske u problemima uoči povratka F1 na Zandvoort. Naime, prvi problem je da bi budžet predviđen za organizaciju utrke mogao biti smanjen. Drugi problem su nekoliko grupa za zaštitu okoliša koje su podigle nekoliko pravnih tužbi protiv staze koja, po njima, nema adekvatnu uporabnu dozvolu kada je zagađenje okoliša u pitanju. Također, planovi za izgradnju tribine, nekoliko tunela i modifikacije staze su također po njima nevaljani jer se staza nalazi u zaštićenom području.

https://www.essentiallysports.com/poten ... few-bumps/


BUMP: Correa će sutra biti podvrgnut 10+ satnoj operaciji kojom će mu pokušati spasiti nogu nakon što je on sam odbio opciju da mu istu amputiraju. Inače, iz obitelji kažu kako oporavak nakon buđenja iz umjetne kome ide jako brzo, već je skroz pri svijesti i pluća su ojačala dovoljno da se operacija za spas noge provede.

https://www.racefans.net/2019/09/28/cor ... ight-foot/
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Avatar
popeye
Veteran
Veteran
Postovi: 3202
Pridružen/a: 29 svi 2013, 22:16
Ja sam: Vozač
Navijam za: Mad Max

Re: NOVOSTI - 2019.

Post Postao/la popeye »

'' The intention is to have two or three race weekends in 2020 a 'reverse-grid sprint race' instead of the standard qualification. We think it would be interesting to see if this adds something and whether it fits in with the overall picture of a race weekend, "Brawn said.

The qualifying races would be driven with the drivers arranged in the reverse order of the position in the championship at that time. The leader of the championship should therefore start at the back. "I think we now know that drivers can show us who is the fastest," Brawn continues. "What we want to see now is who can race and catch up in order to get the best place in the starting line-up."

The qualifying race would not earn points in the championship and only determine the starting line-up for the actual race. Yet Brawn is also open to the idea of ​​handing out a reduced number of points during this special form of qualifying.
ovi stvarno ozbiljni #-o

kao prvo na ulicnim stazama poput prve trke u Melburnu, Monaku, Singapuru, stazama Zandvortu, Hungaroringu, Katalunji, ce biti jako tesko probiti se napred. i onda se javljaju kalkulacije da li ce neki vozac namerno usporiti proslu trku da bude bolje pozicioniran za sledecu, to su radili u WRC-u. Cirkus donosi cirkus.
slika
"Drivers don't come to the race track to make friends. You come here to get the trophy."
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16007
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: NOVOSTI - 2019.

Post Postao/la Cuky »

Pirelli je zatražio dodatna testiranja da bi se finalizirao razvoj guma za iduću sezonu, a 3 najbogatije momčadi (Ferrari, Mercedes, Red Bull) su sve pristale pomoći u tim testovima.

Isti će biti održani u ponedjeljak i utorak 7. i 8. Listopada, dakle u tjednu prije VN Japana. Red Bull će ta dva dana voziti Jake Dennis, njihov razvojni vozač. Mercedes će voziti 3. vozač Esteban Ocon, dok je Ferrari odlučio da će njihov bolid, umjesto da se priprema za VN Japana, voziti Sebastian Vettel.

S druge strane, Vettel će biti jedini od "glavnih" vozača koji će imati iskustva na najnovijoj verziji guma za 2020. prije zimskih testova.

https://www.gpfans.com/en/articles/4576 ... -schedule/


BUMP: Campos Racing se pojavio kao još jedan kandidat za ulazak u F1 2021. Ovo je do sada poznato:
More on Campos Racing F1:

- Peter McCool as Technical Manager
- Ben Wood as Aerodynamic Manager
- Alberto Antonini as Media Manager
- Talking to Honda and Renault for engine deal
- Entering depends on 2021 rules and budget ceiling#F1
Također i to da bi jedan od vozača mogao biti Wehrlein. Inače, momčad je već pronašla i financijsku podršku, ima i podršku Španjolskog autokluba, a Ben Wood bio je jedan od ljudi u Super Aguriju i kasnije Hondi koji su vodili razvoj ideje o duplom difuzoru.

Inače, Campos je već dobio ulazak u F1 2010. ali su zbog neuvođenja obećanog ograničenja budžeta tada svoj entry prodali ekipi koju smo znali kao HRT.
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16007
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: NOVOSTI - 2019.

Post Postao/la Cuky »

Correa je u nedjelju operiran. Operacija je trajala oko 17 sati. On sam je za medije rekao kako je puni oporavak još uvijek pod upitnikom i da ga sad čeka dugotrajna rehabilitacija.
“These past few weeks have been extremely tough, tougher than anything I have ever faced both physically and mentally,” said Correa.

“I understand my future regarding the recovery of my legs, specifically my right leg is still quite uncertain, and that my physical rehab will be extremely long and complicated.”

Correa added his thanks for the support he has received since the crash during the Formula 2 feature race supporting the Belgian Grand Prix.

“I am still processing everything that has, and is, happening,” he said. “I want to thank every single person who one way or another has shown me their support.

“I am humbled by the immense number of caring and affectionate messages I have received. Thank you all from the bottom of my heart and know that your encouragement and positivity have made a difference.”
Očekuje se da će bolnicu moći napustiti za oko 6 tjedana, a nakon toga slijedi 2020. ispunjena rehabilitacijama i brojnim operacijama koje će sve zajedno za cilj imati povratiti mu potpunu upotrebljivost desne noge.

https://www.racefans.net/2019/10/03/cor ... spa-crash/
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Avatar
F1NAC
Moderator
Moderator
Postovi: 14079
Pridružen/a: 12 tra 2010, 12:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: NOVOSTI - 2019.

Post Postao/la F1NAC »

Cuky je napisao/la: 03 lis 2019, 15:52 Pirelli je zatražio dodatna testiranja da bi se finalizirao razvoj guma za iduću sezonu, a 3 najbogatije momčadi (Ferrari, Mercedes, Red Bull) su sve pristale pomoći u tim testovima.

Isti će biti održani u ponedjeljak i utorak 7. i 8. Listopada, dakle u tjednu prije VN Japana. Red Bull će ta dva dana voziti Jake Dennis, njihov razvojni vozač. Mercedes će voziti 3. vozač Esteban Ocon, dok je Ferrari odlučio da će njihov bolid, umjesto da se priprema za VN Japana, voziti Sebastian Vettel.

S druge strane, Vettel će biti jedini od "glavnih" vozača koji će imati iskustva na najnovijoj verziji guma za 2020. prije zimskih testova.

https://www.gpfans.com/en/articles/4576 ... -schedule/


BUMP: Campos Racing se pojavio kao još jedan kandidat za ulazak u F1 2021. Ovo je do sada poznato:
More on Campos Racing F1:

- Peter McCool as Technical Manager
- Ben Wood as Aerodynamic Manager
- Alberto Antonini as Media Manager
- Talking to Honda and Renault for engine deal
- Entering depends on 2021 rules and budget ceiling#F1
Također i to da bi jedan od vozača mogao biti Wehrlein. Inače, momčad je već pronašla i financijsku podršku, ima i podršku Španjolskog autokluba, a Ben Wood bio je jedan od ljudi u Super Aguriju i kasnije Hondi koji su vodili razvoj ideje o duplom difuzoru.

Inače, Campos je već dobio ulazak u F1 2010. ali su zbog neuvođenja obećanog ograničenja budžeta tada svoj entry prodali ekipi koju smo znali kao HRT.
Iz F1 su izbacili izjavu kako nisu s nikim u kontaktu vezano za ulazak nove momcadi. Dugo je trajalo
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16007
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: NOVOSTI - 2019.

Post Postao/la Cuky »

Iz F1 su rekli da nema nikakvog OZBILJNOG razgovora, ne da nije bilo ni kontakta. A to je i očekivano, s obzirom da obje ekipe koje su izrazile želju da bi se natjecale u F1 kao jedan od uvjeta svog ulaska vide uvođenje ograničenja budžeta. Ozbiljne razgovore i/ili pripreme će započeti jednom kad to bude 100% u pravilniku.

A što se tiče utrke u Miamiju za 2021. sada je predložena druga lokacija i layout.
slika

https://www.racefans.net/2019/10/04/new ... rand-prix/
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Avatar
Vuksa_KC
Veteran
Veteran
Postovi: 2899
Pridružen/a: 15 lis 2008, 15:36
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari

Re: NOVOSTI - 2019.

Post Postao/la Vuksa_KC »

Jean Todt je rekel da ga baš nitko nije kontaktiral.
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16007
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: NOVOSTI - 2019.

Post Postao/la Cuky »

Vuksa_KC je napisao/la: 04 lis 2019, 12:52 Jean Todt je rekel da ga baš nitko nije kontaktiral.
Što nisu oni iz Panther racing ili kako se zovu bili u paddocku na VN Italije ili VN Singapura? Bar je meni tako nešto ostalo u sjećanju
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Zaključano