Max Verstappen [#33]

Novosti o vozačima i timovima, glasine...

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,47,gringo73,Scuderia,Cuky

Odgovori
Cuky
Moderator
Moderator
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari

Re: Max Verstappen [#33]

Post Postao/la Cuky » 18 lis 2019, 15:03

a Eddie Irvine kaže kako je Leclerc puno bolji do Maxa... svaki ima svoje preferencije, baš kao i mi
slika
slika 3
"A gravel trap which you can drive out of, is a rubbish gravel trap" - Martin Brundle

popeye
Veteran
Veteran
Navijam za: Mad Max

Post Postao/la popeye » 18 lis 2019, 18:44

to da je puno bolji... #-o ni jedan ni drugi nije puno bolji, izmedju top vozaca u pitanju su nijanse znaci do desetinka najvise 2 razlike. uglavnom pobedice ko bude imao bolji auto.
slika
"Drivers don't come to the race track to make friends. You come here to get the trophy."

Cuky
Moderator
Moderator

Post Postao/la Cuky » 19 lis 2019, 10:52

kaže Max kako vjeruje da Red Bull neće pobjediti više ove sezone jer su Mercedes i Ferrari prejaki
slika
slika 3
"A gravel trap which you can drive out of, is a rubbish gravel trap" - Martin Brundle

popeye
Veteran
Veteran

Post Postao/la popeye » 19 lis 2019, 11:08

mozda u Meksiku... ali Red Bul kao da je stao sa razvojem bolida posle VN Madjarske ono kad je Max dozvolio da ga Ham pobedi i tu je prakticki izgubio prikljucak za sam vrh.
slika
"Drivers don't come to the race track to make friends. You come here to get the trophy."

popeye
Veteran
Veteran

Post Postao/la popeye » 23 lis 2019, 12:02

Max ce u Americi voziti 100-tu trku bilo bi lepo da je pobedom obelezi :biggrin:
slika

Vuksa_KC
Svjetski prvak
Svjetski prvak

Post Postao/la Vuksa_KC » 27 lis 2019, 12:45

I nije u biti priznal da je pogriješil, nego se pravda senna spikama

slika
slika

Cuky
Moderator
Moderator

Post Postao/la Cuky » 27 lis 2019, 20:21

A samo da je jučer bio pametan danas je mogao startati sa polea i biti izvan svih ovih problema. Neka mu je.
slika
slika 3

popeye
Veteran
Veteran

Post Postao/la popeye » 28 lis 2019, 00:25

a sta mene briga ionako se ne bori za titulu. cak sam se i vise radovo sto startuje 4 nego prvi jer sam se nado nekim lepim preticanjima a onda mu valjda Botas probusio gumu i sve otislo u onu stvar. Inace Brandl sa Skaja je prokomentariso kod tog preticanja Maxa nad Botasom da nikad nije video da je tamo neko nekog obisao u slicnim vozilima. Na kraju Max vozac dana jer je prikazao najvise od svih.
slika

F1NAC
Moderator
Moderator
Navijam za: Scuderia Ferrari

Post Postao/la F1NAC » 02 stu 2019, 18:53

Maxić prošao lišo u Mexicu malo za promjenu...
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011

F1NAC
Moderator
Moderator

Post Postao/la F1NAC » 03 stu 2019, 22:31

Kakav panj. Svojim ponasanjem u paddocku ne zasluzuje ni 1 prvenstvo. Mentalno je na razini djece u skoli (govorim o komentarima na ziggo TV)
slika

popeye
Veteran
Veteran

Post Postao/la popeye » 03 stu 2019, 22:40

ja nisam video sta je bilo? odma posle karirane zastave sam prebacio na Nascar. trka njesra zuta zastava na kraju upropasti showdown.
slika

Kranči
Test vozač
Test vozač
Navijam za: Charles Leclerc

Post Postao/la Kranči » 03 stu 2019, 22:45

Max Verstappen on Ziggo Sport about performance Ferrari in US: 'That's what happens when you stop cheating'

popeye
Veteran
Veteran

Post Postao/la popeye » 03 stu 2019, 22:47

pa dobro je reko sta nije jasno. ako neko misli da je krivo nek ga demantuju.
slika

zonelsk
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Navijam za: FA

Post Postao/la zonelsk » 03 stu 2019, 23:26

Kranči je napisao/la:
03 stu 2019, 22:45

Max Verstappen on Ziggo Sport about performance Ferrari in US: 'That's what happens when you stop cheating'
Neodgojeno derište...
I like to race, not to do laps alone.

Vuksa_KC
Svjetski prvak
Svjetski prvak

Post Postao/la Vuksa_KC » 03 stu 2019, 23:37

popeye je napisao/la:
03 stu 2019, 22:47
A Ferrariju je dokazano da vara?
slika

popeye
Veteran
Veteran

Post Postao/la popeye » 03 stu 2019, 23:43

Vuksa_KC je napisao/la:
03 stu 2019, 23:37
popeye je napisao/la:
a cemu onda napad na Maxa. svako ima pravo na svoje misljenje pogotovu sto se digla hajka oko ovog a Ferari odjednom spor ko lokomotiva. Lopta je sada u Ferarijevom dvoristu.
slika

Vuksa_KC
Svjetski prvak
Svjetski prvak

Post Postao/la Vuksa_KC » 03 stu 2019, 23:47

popeye je napisao/la:
03 stu 2019, 23:43
Vuksa_KC je napisao/la:
03 stu 2019, 23:37
popeye je napisao/la:
a cemu onda napad na Maxa. svako ima pravo na svoje misljenje pogotovu sto se digla hajka oko ovog a Ferari odjednom spor ko lokomotiva. Lopta je sada u Ferarijevom dvoristu.
Njegova mišljenja su, dokazano više puta, na razini djeteta u koje se igra pijesku, ali naravno svatko ima pravo na mišljenje. I naravno da ga se napadne pošto to nisu razmišljanja na razini odrasle osobe.

A lopte su i dalje u dvorištu drugih pošto uzbuna i dalje traje. Neće u RB i Mercu sad odustat od istrage radi jedne loše utrke.
slika

popeye
Veteran
Veteran

Post Postao/la popeye » 04 stu 2019, 09:27

ja vise volim ovakve osobe koje otvoreno kazu sta misle nego vecina koja se krije. Formuli 1 trebaju ovakvi likovi poput Maxa. ne vidis da svi pricaju o njemu uradio nesto na stazi ili van staze. "za dobrim konjem prasina se dize" ;)
slika

vidc
Veteran
Veteran

Post Postao/la vidc » 04 stu 2019, 09:36

U red bullu su prilično uvjereni da je to to što se tiče ferrarijevog motora. Ne bi max to tek tako rekao, tolko tupav nije

popeye
Veteran
Veteran

Post Postao/la popeye » 04 stu 2019, 10:21

evo citam Binota :smijeh:

kao sto rekoh nek ga demantuje na stazi 8) ja cu onda pojesti svoje reci.
slika

Cuky
Moderator
Moderator

Post Postao/la Cuky » 04 stu 2019, 12:18

pa demantirali su ga već u subotu kad su opet bili najbrži na pravcima.

Gle ono, zaostanu 12 tisućinki za najbržim vremenom i odmah "to je tako kad se ne vara". A u Meksiku su bili preko 2 desetinke sporiji od Maxa u kvalifikacijama :manijak:

A što se tiče utrke: nije li do sada cijelu sezonu priča bila da Ferrari tu veću snagu može koristiti samo u kvalifikacijama te za startove i restart nakon SC-a? I sad odjednom jedna loša utrka, sa opet odličnim kvalifikacijama, i više to nemaju jer "više ne mogu varati". Gluposti, a novinari ih pumpaju samo da bi se o nečem pisalo i ubiralo klikove.
slika
slika 3

popeye
Veteran
Veteran

Post Postao/la popeye » 05 stu 2019, 13:43

Max Verstappen kaže da nije iznenađen Ferrarijevim lošim performansama na VN SAD-a i smatra da je najnovija tehnička direktiva FIA-e uticala na njihovu brzinu.

Ferrari je od početka drugog dijela sezone pokazao odličnu brzinu, ostvarivši 3 vezane pobjede i 6 vezanih pole positiona. Velike zasluge za te rezultate pripisivale su se Ferrarijevom motoru i brzini na pravcima.

Već neko vrijeme se postavljaju pitanja oko legalnosti Ferrarijeve pogonske jedinice, do tačke u kojoj je Red Bull poslao upit FIA-i, nakon čega je upravljačko tijelo izdalo tehničku direktivu po pitanju mjerenja protoka goriva.

Nakon što je Lewis Hamilton poslije kvalifikacija u Americi izjavio kako je tehnička direktiva uticala na Ferrarijeve performanse, slično je izjavio Verstappen poslije utrke u Austinu. Naime, Ferrari je imao užasnu utrku: Vettel je odustao, a Leclerc je završio preko 50 sekundi iza Bottasa na četvrtom mjestu.

Kada je upitan da komentira Ferrarijevu lošu predstavu u SAD-u, Verstappen je rekao:

„To dobijete kada prestanete varati. To se sada pažljivo motri.“

Ferrari je posebno loš bio na startu i u prvom krugu. I Vettel i Leclerc su odmah nakon gašenja crvenih svjetala izgubili po jednu poziciju, dok je Nijemac do kraja prvog kruga sa 2. mjesta pao na 5. Kada je upitan da li je bilo čudno što se Ferrari nije mogao boriti na startu, Verstappen je odgovorio:

„To je čudno?“. Kada ga je jedan od novinara upitan da pojasni svoj odgovor, dodao je:“Pa, šta misliš? Možeš sam popuniti prazniu.“

Na informaciju da se Vettel žalio na nedostatak gripa u prvom krugu, Verstappen je rekao:“Da,da. I ja bih isto rekao.“

Trećim mjestom u Austinu se Verstappen približio na 14 bodova zaostatka za trećeplasiranim Leclercom u poretku vozača. Upitan da li se njegov pogled na borbu za treće mjesto prommijenio, uz sugestije jednog novinara da bi se stvari sada mogle preokrenuti u njegovu korist, Verstappen je rekao:“Možda, sad kada Ferrari nemaju istu…snagu, mogli biste reći? Ili grip. Ne znam šta je u pitanju.“
Max ubio :smijeh:
slika

F1NAC
Moderator
Moderator

Post Postao/la F1NAC » 05 stu 2019, 19:43

Nije ubio nista. Al ocito ti si toliko zatupljen s Maxom da prakticki cim zine ti svrsavas na to. A za nedostatak gripa kod Vettela, inteligentni ljudi mogu povezat svije stvari i dokucit problem, dok nazalost inteligencija i Max nisu na ti
slika

zonelsk
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Navijam za: FA

Post Postao/la zonelsk » 05 stu 2019, 20:05

F1NAC je napisao/la:
05 stu 2019, 19:43
Nije ubio nista. Al ocito ti si toliko zatupljen s Maxom da prakticki cim zine ti svrsavas na to. A za nedostatak gripa kod Vettela, inteligentni ljudi mogu povezat svije stvari i dokucit problem, dok nazalost inteligencija i Max nisu na ti
=D>
I like to race, not to do laps alone.

popeye
Veteran
Veteran

Post Postao/la popeye » 06 stu 2019, 10:51

Coronel also laughed at Verstappen's statements to Ferrari . He even thought it was smart: "It would not surprise me if it were conscious. By saying it you get a counter-reaction, they have to tell something now. Where there is smoke, there is fire."
;)
slika

Odgovori