Odlazak na F1 utrku...

Rasprave o događajima (ne)izravno vezanim uz Formulu 1

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,Scuderia,Cuky,47,gringo73

Odgovori
Atomac
Postovi: 4
Pridružen/a: 10 tra 2022, 16:33
Ja sam: Vozač
Navijam za: Nikoga

Re: Odlazak na F1 utrku...

Post Postao/la Atomac »

Pozdrav. Planiram ići na VN Mađarske ali vidim da su rasprodane karte već. Zanima me ako neko zna gdje se mogu nabaviti karte? Mogu li se kupiti tamo na stazi/oko staze? U biti bilo kakav info je dobrodošao. Hvala.
Avatar
Vuksa_KC
Veteran
Veteran
Postovi: 2899
Pridružen/a: 15 lis 2008, 15:36
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari

Re: Odlazak na F1 utrku...

Post Postao/la Vuksa_KC »

Možda general admission karte budu dostupne na samoj stazi pošto to okolo staze praktički može biti "bezbroj" gledatelja. Ali da, čak i to piše sold out. Možda ima koja turistička agencija, ali to prije u Srbiji možda.
Atomac
Postovi: 4
Pridružen/a: 10 tra 2022, 16:33
Ja sam: Vozač
Navijam za: Nikoga

Re: Odlazak na F1 utrku...

Post Postao/la Atomac »

Kolika je vjerojatnost da bude general admission dostupan na stazi? Ako odemo i izvisima za karte jel postoji neko mjesto (hotel, restoran) od kid se vidi dio staze i može se gledati utrka?
Avatar
Vuksa_KC
Veteran
Veteran
Postovi: 2899
Pridružen/a: 15 lis 2008, 15:36
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari

Re: Odlazak na F1 utrku...

Post Postao/la Vuksa_KC »

Preprodavače ćeš tamo sigurno naći, naravno malo preplatiti, ali jbga.
A cijela staza je nekako "u grabi", možda bi se dalo nešt snimit, tamo od devetog prema 12. zavoju gore iza ograde su sama polja ili bude parking s kojeg ljudi znaju ako su s kombijem, gledat s krova vozila utrku.
Atomac
Postovi: 4
Pridružen/a: 10 tra 2022, 16:33
Ja sam: Vozač
Navijam za: Nikoga

Re: Odlazak na F1 utrku...

Post Postao/la Atomac »

Pošto sam zeznuo za ovu godinu, razmišljam uzeti karte za Austriju za trening u subotu. T3 sektor. Zanima me još ako postoji mogućnost ulovit vozače za slikanje subotom. Gdje i kad ih čekati? Poslje kvala dođu na stazu ili kako to ide?
Avatar
Vuksa_KC
Veteran
Veteran
Postovi: 2899
Pridružen/a: 15 lis 2008, 15:36
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari

Re: Odlazak na F1 utrku...

Post Postao/la Vuksa_KC »

Atomac je napisao/la: 11 tra 2022, 13:29 Pošto sam zeznuo za ovu godinu, razmišljam uzeti karte za Austriju za trening u subotu. T3 sektor. Zanima me još ako postoji mogućnost ulovit vozače za slikanje subotom. Gdje i kad ih čekati? Poslje kvala dođu na stazu ili kako to ide?
Poslije kvala idu u hotel/smještaj, ali sve zavisi naravno kolko je još briefing posle, ali tipa ono sat-dva, ako je netko imao loše kvale neće se ni pojavit ili će biti dugo u noć. U Monzi se stajalo kod prolaza prema parkingu njihovih auta/kombija/prijevoza, logički jednostavno jer moraju otić sa staze, tak da bi valjda bilo i tu. Slikanje teže, samo autogram puno lakše.
Atomac
Postovi: 4
Pridružen/a: 10 tra 2022, 16:33
Ja sam: Vozač
Navijam za: Nikoga

Re: Odlazak na F1 utrku...

Post Postao/la Atomac »

Na kraju sam nabavio karte za VN Mađarske, ali me zanima jedan info... Sada za VN Austrije, može li se što vidjet uz stazu, onako na divlje? Vidim da ima povišenih dijelova i nekih restorana uz stazu pa bi otišli do tamo malo barem da vidimo. Jel to dostupno kad je utrka i dal se isplati?
A na Mađarsku idemo svejedno :)
Avatar
Vuksa_KC
Veteran
Veteran
Postovi: 2899
Pridružen/a: 15 lis 2008, 15:36
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari

Re: Odlazak na F1 utrku...

Post Postao/la Vuksa_KC »

Atomac je napisao/la: 04 srp 2022, 13:59 Na kraju sam nabavio karte za VN Mađarske, ali me zanima jedan info... Sada za VN Austrije, može li se što vidjet uz stazu, onako na divlje? Vidim da ima povišenih dijelova i nekih restorana uz stazu pa bi otišli do tamo malo barem da vidimo. Jel to dostupno kad je utrka i dal se isplati?
A na Mađarsku idemo svejedno :)
A ne znam, jedino ono brdo tamo od trećeg do četvrtog zavoja. Kampovi su krcati da bi se odtamo moglo nešt snimit.

Problem je ona šumetina kroz koju možda ima puteva kraj medvjeda i vukova :D
Odgovori