Formula 1 team - Scuderia Ferrari [F1-75]

Novosti o vozačima i timovima, glasine...

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,Scuderia,Cuky,47,gringo73

Odgovori
vyeron
Postovi: 34
Pridružen/a: 06 ožu 2007, 13:55
Navijam za: Nikoga

Post Postao/la vyeron »

ma ne seremo mi po masi mislim barem nisam ima namjeru srat po njemu ako jesam, skužajte al tija sam samo reć da mislim da je kimi trenutno bolji od njega, al imam dojam da je momčad nekako više naklonjenija masi i to mi ide na živce
Avatar
Scuderia
Moderator
Moderator
Postovi: 7777
Pridružen/a: 11 tra 2007, 17:56
Navijam za: Michael-Mick Schumacher
Lokacija: Europa

Post Postao/la Scuderia »

vyeron je napisao/la: al tija sam samo reć da mislim da je kimi trenutno bolji od njega, al imam dojam da je momčad nekako više naklonjenija masi i to mi ide na živce
tko zna,mozda se to promijeni za 2-3 godine....
slika
vyeron
Postovi: 34
Pridružen/a: 06 ožu 2007, 13:55
Navijam za: Nikoga

Post Postao/la vyeron »

ma prominit će se to još ove sezone vidit ćeš
Avatar
Scuderia
Moderator
Moderator
Postovi: 7777
Pridružen/a: 11 tra 2007, 17:56
Navijam za: Michael-Mick Schumacher
Lokacija: Europa

Post Postao/la Scuderia »

nedavno sam procitao da je Massa prozvao svoju momcad.Rekao je da jeMcLaren bio puno bolji.
Mislim da ce Ferrari dati sve od sebe u Americi nebi li popravili dojam
slika
Avatar
Dr. DJ
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1520
Pridružen/a: 28 vel 2007, 13:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari-Massa
Lokacija: Stari Mikanovci / Rijeka

Post Postao/la Dr. DJ »

Scuderia je napisao/la:nedavno sam procitao da je Massa prozvao svoju momcad.Rekao je da jeMcLaren bio puno bolji.
Mislim da ce Ferrari dati sve od sebe u Americi nebi li popravili dojam
Ja mislim da će Ferrari u ove dvije utrke koje dolaze bitno popraviti dojam iz Monaca......

I odnijeti obadvije pobjede te se tako približiti vodećem McLarenu..........
1982 UCV 1919
Avatar
*1n50mn1č4r*
Postovi: 145
Pridružen/a: 07 tra 2007, 13:24
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Vukovar

Post Postao/la *1n50mn1č4r* »

Jesam McLarenovac ali imam potrebu javiti se na ovoj temi jer ne mrzim Ferrari i njihovo rivalstvo s McLarenom mi je uvijek bilo drago, volim i Schumya jer mi je pruzio nezaboravne trenutke tijekom borbi s Hakkinenom, mojim najdrazim vozacem...

Zelim Ferrariju puno dobrih trenutaka i neka pruze jak otpor nadam se da cemo vidjeti sjajne borbe u nastavku sezone... i naravno, nek bolji tim pobjedi ;)
THE BEST YEARS OF FORMULA1
slika
Thank you Mika, thank you Michael

Go McLaren! 4ever!
FICHO
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1257
Pridružen/a: 10 ožu 2006, 10:40
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari Marlboro
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Post Postao/la FICHO »

Dobrodošao nam Insomničar! slika

slika
slika
>>>>>>>>>>> Forza Ferrari! ~ Sempre Ferrari! <<<<<<<<<<
Avatar
*1n50mn1č4r*
Postovi: 145
Pridružen/a: 07 tra 2007, 13:24
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Vukovar

Post Postao/la *1n50mn1č4r* »

Ross Brawn se vraca u f1

Ross Brawn nagovjestio je kako se sljedeće godine najvjerojatnije vraća u formulu 1.


Britanac je ove godine na odmoru, nakon što je dugi niz godina bio tehnički direktor u Ferrariju. Trenutno je povezan sa novom ulogom – čelnikom momčadi.

Brawn je otkrio kako će se sljedeći tjedan sastati sa Jeanom Todtom.

52 – godišnjak je za magazin Kicker rekao: „Ja ću saznati što Ferrari misli, i što mi je namijenjeno za budućnost.“

„Oni znaju da su i druge momčadi zainteresirane za mene, ali Ferrari je uvijek bio moj prvi izbor.“


men ce biti zanimljivo vidjeti starog lisca opet na zadatku, a Ferrari mislim moze puno dobiti njegovim povratkom. tj. ako uopce se vrati u Ferrari, sto ce najvjerojatnije biti slucaj...
THE BEST YEARS OF FORMULA1
slika
Thank you Mika, thank you Michael

Go McLaren! 4ever!
Avatar
red_devil
Veteran
Veteran
Postovi: 2862
Pridružen/a: 02 ruj 2006, 08:52
Ja sam: Vozač
Navijam za: Schumacher - Ferrari

Post Postao/la red_devil »

Nadam se da će se vratiti [-o< Takav genijalac je sad potreban Ferrariju :(
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Post Postao/la Schumy.d »

red_devil je napisao/la:Nadam se da će se vratiti [-o< Takav genijalac je sad potreban Ferrariju :(
I ne samo Ferrariju! ;)
Avatar
Scuderia
Moderator
Moderator
Postovi: 7777
Pridružen/a: 11 tra 2007, 17:56
Navijam za: Michael-Mick Schumacher
Lokacija: Europa

Post Postao/la Scuderia »

*1n50mn1č4r* je napisao/la:


men ce biti zanimljivo vidjeti starog lisca opet na zadatku, a Ferrari mislim moze puno dobiti njegovim povratkom. tj. ako uopce se vrati u Ferrari, sto ce najvjerojatnije biti slucaj...


vratit ce se on u Ferrari sigurno ;)
slika
Avatar
Kenny
Legenda
Legenda
Postovi: 4875
Pridružen/a: 09 svi 2007, 17:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: Williams i MS

Post Postao/la Kenny »

Kada se Ross Brawn bude vraćao u formulu1 prvi izbor mu je Ferrari.
Avatar
Dr. DJ
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1520
Pridružen/a: 28 vel 2007, 13:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari-Massa
Lokacija: Stari Mikanovci / Rijeka

Post Postao/la Dr. DJ »

Kenny je napisao/la:Kada se Ross Brawn bude vraćao u formulu1 prvi izbor mu je Ferrari.

naravno!!!!!!!!
1982 UCV 1919
Avatar
muamert
Test vozač
Test vozač
Postovi: 598
Pridružen/a: 31 srp 2006, 11:11
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Bosna i Hercegovina

Post Postao/la muamert »

Pa ljudi ljudski sta je s ovim Ferarijem. Evo vec neko vrijeme citam sve postove na ovom forumu i kanim se nesto da napisem ali jednostavno nemam rijeci za ovo sto se dogadja. Nakon Australije kontao sam ma pojest cemo ih, sve. Pa samo sta rade u Maranellu. Izgleda otkako su Schumacher i Ross Brown otisli kao da nesto ozbiljno ne stima. Ma vjerujem da fali one discipline iz prethodnih sezona. Gdje ces Italijanima dati da vode glavnu rijec o svemu. Oni jest da imaju nekada genijalna rjesenja, rjesenja do kojih drugi zbog svojih ogranicenja u glavi ne bi mogli doci, ali im ipak fali one celicne discipline koju su nametali gore navedeni. To je moje subjektivno misljenje.
Nadam se da ce se Brown vratiti sto prije da malo poslozi kockice.
A tek Kimi. Pa neznam sta je s njim. Onakav talenat, a vozi kao da mu je prva sezone u F1. Ma boli njega izgleda, dok god mu na racun ide 50M godisnje. Treba njega nesto da probudi iz zimskog sna. Previse je hladnokrvan, ne uzbudjuje se, a to navijacima jednostavno ne prolazi. Neka se ugleda malo na Massu koji daje 120% svojih mogucnosti na svakoj utrci. Kad bi bio bar upola kao Massa bilo bi dobro.
Nista, mozemo uzivati u voznjama pilota McLarena, dok god se ne dogodi nesto sto ce malo prodrmati sve u Ferrariju.
Toliko, ja se bas pravo napisah, ali sam jednostavno morao.
Pozdrav
"Aerodynamics are for people who can't build engines." Enzo Ferrari

"Never hate your enemies -- it effects your judgement." The Godfather III

"Now I'm happy and I don't think much about luck. If you work hard, you can get what you want." Kimi Raikkonen
Avatar
*1n50mn1č4r*
Postovi: 145
Pridružen/a: 07 tra 2007, 13:24
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Vukovar

Post Postao/la *1n50mn1č4r* »

muamert je napisao/la:Pa ljudi ljudski sta je s ovim Ferarijem. Evo vec neko vrijeme citam sve postove na ovom forumu i kanim se nesto da napisem ali jednostavno nemam rijeci za ovo sto se dogadja. Nakon Australije kontao sam ma pojest cemo ih, sve. Pa samo sta rade u Maranellu. Izgleda otkako su Schumacher i Ross Brown otisli kao da nesto ozbiljno ne stima. Ma vjerujem da fali one discipline iz prethodnih sezona. Gdje ces Italijanima dati da vode glavnu rijec o svemu. Oni jest da imaju nekada genijalna rjesenja, rjesenja do kojih drugi zbog svojih ogranicenja u glavi ne bi mogli doci, ali im ipak fali one celicne discipline koju su nametali gore navedeni. To je moje subjektivno misljenje.
Nadam se da ce se Brown vratiti sto prije da malo poslozi kockice.
A tek Kimi. Pa neznam sta je s njim. Onakav talenat, a vozi kao da mu je prva sezone u F1. Ma boli njega izgleda, dok god mu na racun ide 50M godisnje. Treba njega nesto da probudi iz zimskog sna. Previse je hladnokrvan, ne uzbudjuje se, a to navijacima jednostavno ne prolazi. Neka se ugleda malo na Massu koji daje 120% svojih mogucnosti na svakoj utrci. Kad bi bio bar upola kao Massa bilo bi dobro.
Nista, mozemo uzivati u voznjama pilota McLarena, dok god se ne dogodi nesto sto ce malo prodrmati sve u Ferrariju.
Toliko, ja se bas pravo napisah, ali sam jednostavno morao.
Pozdrav
Istina, Ferrari je u velikoj krizi i vec petu od sest utrka su ih McLareni nadjacali s brojem odnesenih bodova(jedino Bahrain je bio pozitivan za Ferrari).

Ocito je i da ce se tesko vratiti u Indyu jer nema vremena za promjene, a McLaren je trenutno jaci.

A ako se ne vrate onda u dvije sljedece utrke(MagnyCours i Silverstone) mislim da mogu reci bye bye prvenstvu ;)
THE BEST YEARS OF FORMULA1
slika
Thank you Mika, thank you Michael

Go McLaren! 4ever!
Avatar
LuDi_AnalBoy
Početnik
Početnik
Postovi: 234
Pridružen/a: 07 ruj 2006, 13:44
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Zabreg grad

Post Postao/la LuDi_AnalBoy »

*1n50mn1č4r* je napisao/la:
muamert je napisao/la:Pa ljudi ljudski sta je s ovim Ferarijem. Evo vec neko vrijeme citam sve postove na ovom forumu i kanim se nesto da napisem ali jednostavno nemam rijeci za ovo sto se dogadja. Nakon Australije kontao sam ma pojest cemo ih, sve. Pa samo sta rade u Maranellu. Izgleda otkako su Schumacher i Ross Brown otisli kao da nesto ozbiljno ne stima. Ma vjerujem da fali one discipline iz prethodnih sezona. Gdje ces Italijanima dati da vode glavnu rijec o svemu. Oni jest da imaju nekada genijalna rjesenja, rjesenja do kojih drugi zbog svojih ogranicenja u glavi ne bi mogli doci, ali im ipak fali one celicne discipline koju su nametali gore navedeni. To je moje subjektivno misljenje.
Nadam se da ce se Brown vratiti sto prije da malo poslozi kockice.
A tek Kimi. Pa neznam sta je s njim. Onakav talenat, a vozi kao da mu je prva sezone u F1. Ma boli njega izgleda, dok god mu na racun ide 50M godisnje. Treba njega nesto da probudi iz zimskog sna. Previse je hladnokrvan, ne uzbudjuje se, a to navijacima jednostavno ne prolazi. Neka se ugleda malo na Massu koji daje 120% svojih mogucnosti na svakoj utrci. Kad bi bio bar upola kao Massa bilo bi dobro.
Nista, mozemo uzivati u voznjama pilota McLarena, dok god se ne dogodi nesto sto ce malo prodrmati sve u Ferrariju.
Toliko, ja se bas pravo napisah, ali sam jednostavno morao.
Pozdrav
Istina, Ferrari je u velikoj krizi i vec petu od sest utrka su ih McLareni nadjacali s brojem odnesenih bodova(jedino Bahrain je bio pozitivan za Ferrari).

Ocito je i da ce se tesko vratiti u Indyu jer nema vremena za promjene, a McLaren je trenutno jaci.

A ako se ne vrate onda u dvije sljedece utrke(MagnyCours i Silverstone) mislim da mogu reci bye bye prvenstvu ;)
Ferrari uopće nije u nikakvoj krizi...bolid je odličan!
U krizi su Massa i Raikonen! :cry:
Ustvari,nisu oni u krizi,oni su jednostavno takvi! :lol:
Gnjida
Avatar
Dr. DJ
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1520
Pridružen/a: 28 vel 2007, 13:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari-Massa
Lokacija: Stari Mikanovci / Rijeka

Post Postao/la Dr. DJ »

*1n50mn1č4r* je napisao/la:
muamert je napisao/la:Pa ljudi ljudski sta je s ovim Ferarijem. Evo vec neko vrijeme citam sve postove na ovom forumu i kanim se nesto da napisem ali jednostavno nemam rijeci za ovo sto se dogadja. Nakon Australije kontao sam ma pojest cemo ih, sve. Pa samo sta rade u Maranellu. Izgleda otkako su Schumacher i Ross Brown otisli kao da nesto ozbiljno ne stima. Ma vjerujem da fali one discipline iz prethodnih sezona. Gdje ces Italijanima dati da vode glavnu rijec o svemu. Oni jest da imaju nekada genijalna rjesenja, rjesenja do kojih drugi zbog svojih ogranicenja u glavi ne bi mogli doci, ali im ipak fali one celicne discipline koju su nametali gore navedeni. To je moje subjektivno misljenje.
Nadam se da ce se Brown vratiti sto prije da malo poslozi kockice.
A tek Kimi. Pa neznam sta je s njim. Onakav talenat, a vozi kao da mu je prva sezone u F1. Ma boli njega izgleda, dok god mu na racun ide 50M godisnje. Treba njega nesto da probudi iz zimskog sna. Previse je hladnokrvan, ne uzbudjuje se, a to navijacima jednostavno ne prolazi. Neka se ugleda malo na Massu koji daje 120% svojih mogucnosti na svakoj utrci. Kad bi bio bar upola kao Massa bilo bi dobro.
Nista, mozemo uzivati u voznjama pilota McLarena, dok god se ne dogodi nesto sto ce malo prodrmati sve u Ferrariju.
Toliko, ja se bas pravo napisah, ali sam jednostavno morao.
Pozdrav
Istina, Ferrari je u velikoj krizi i vec petu od sest utrka su ih McLareni nadjacali s brojem odnesenih bodova(jedino Bahrain je bio pozitivan za Ferrari).

Ocito je i da ce se tesko vratiti u Indyu jer nema vremena za promjene, a McLaren je trenutno jaci.

A ako se ne vrate onda u dvije sljedece utrke(MagnyCours i Silverstone) mislim da mogu reci bye bye prvenstvu ;)
sjetimo se samo prošle godine indya i preokreta sezone......ja bih volio da se tako nešto ponovi i ove godine.........
1982 UCV 1919
Avatar
Maher
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1062
Pridružen/a: 19 lip 2006, 22:32
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Jedno 10 metara od Arene

Post Postao/la Maher »

Jedino što fali ferrariju je Schumacher da je on prošle godine imao ovakav bolid otpočetka...
SIMPLY THE BEST DRIVER EVER SAID GOOD BYE ON 22.10.2006
Avatar
Dr. DJ
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1520
Pridružen/a: 28 vel 2007, 13:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari-Massa
Lokacija: Stari Mikanovci / Rijeka

Post Postao/la Dr. DJ »

Maher je napisao/la:Jedino što fali ferrariju je Schumacher da je on prošle godine imao ovakav bolid otpočetka...
Bolje nećemo o tome ćovjek je otišao i nemojmo sa onom "Šta bi bilo kada bi bilo"

Ja bi volio da je on sada tu ali...........................
1982 UCV 1919
Avatar
Scuderia
Moderator
Moderator
Postovi: 7777
Pridružen/a: 11 tra 2007, 17:56
Navijam za: Michael-Mick Schumacher
Lokacija: Europa

Post Postao/la Scuderia »

Sta mislite tko ce biti bolji u SAD-u?
Kimi ili Massa?
slika
Avatar
SempreGilles
Početnik
Početnik
Postovi: 337
Pridružen/a: 04 svi 2007, 12:11
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernanda Alonsa
Lokacija: Zagreb, RH

Post Postao/la SempreGilles »

Scuderia je napisao/la:Sta mislite tko ce biti bolji u SAD-u?
Kimi ili Massa?
Kimi
Pobjedio ga je u Kanadi i na kvalama i na utrci. Ne vidim zašto ne bi to napravio ponovo u SAD-u. Osim toga, Kimi ima puno motiva, zna da se tu možda i prvenstvo odlučuje....
slika
Fernando Alonso \The Night Master/
Hungary 03.
Malaysia 05., Bahrain 05., Imola 05., France 05. Nurburgring 05., Germany 05., China 05.
Bahrain 06., Australia 06., Spain 06., Monaco 06., Britain 06., Canada 06., Japan 06.
Malaysia 07., Monaco 07., Nurburgring 07., Monza 07.
Singapore 08.
Avatar
Scuderia
Moderator
Moderator
Postovi: 7777
Pridružen/a: 11 tra 2007, 17:56
Navijam za: Michael-Mick Schumacher
Lokacija: Europa

Post Postao/la Scuderia »

a nitko se ne sjeca starta na prosloj utrci? :roll:
Mislim da Massa dobiti Kimija u Americi (i naravno i utrku)
slika
Avatar
Dr. DJ
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1520
Pridružen/a: 28 vel 2007, 13:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari-Massa
Lokacija: Stari Mikanovci / Rijeka

Post Postao/la Dr. DJ »

Scuderia je napisao/la:a nitko se ne sjeca starta na prosloj utrci? :roll:
Mislim da Massa dobiti Kimija u Americi (i naravno i utrku)

Ja mislim da će Massa na Sad-eu biti bolji od Kimija.......
1982 UCV 1919
vyeron
Postovi: 34
Pridružen/a: 06 ožu 2007, 13:55
Navijam za: Nikoga

Post Postao/la vyeron »

i ljudi kako komentirate onda ovo kimi odjednom poletija stazom. ali jeste vidili da ferrari ima ogromnih problema kad treba preći bolid na stazi. ako to rješe moglo bi krenit na bolje
Avatar
Maher
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1062
Pridružen/a: 19 lip 2006, 22:32
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Jedno 10 metara od Arene

Post Postao/la Maher »

vyeron je napisao/la:i ljudi kako komentirate onda ovo kimi odjednom poletija stazom. ali jeste vidili da ferrari ima ogromnih problema kad treba preći bolid na stazi. ako to rješe moglo bi krenit na bolje
Vidjet ćemo koliko je ustvari brz u iduće dvije tri utrke iako se meni čini da će teško završit ispred oba mclarena jednostavno ovi su predobri...
SIMPLY THE BEST DRIVER EVER SAID GOOD BYE ON 22.10.2006
Odgovori