Nekoliko pravila...

Mladen Jergović odgovara na vaša pitanja...
Zaključano
Avatar
sale
Site Admin
Site Admin
Postovi: 6074
Pridružen/a: 28 kol 2003, 12:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: F1
Kontakt:

Nekoliko pravila...

Post Postao/la sale »

Kako bismo pokušali održati nekakav red na ovom iznimno popularnom podforumu, od sada će se svi članovi foruma morati pridržavati nekoliko osnovnih pravila:

1. Svaki mjesec otvarat će se nova tema u koju će se moći postavljati pitanja g. Mladenu Jergoviću. Nakon isteka mjeseca, aktualna tema će se zaključati (tek nakon što sva pitanja budu odgovorena), a tema za novi mjesec bit će otvorena.
2. U temama za postavljanje pitanja neće biti dozvoljeno ostavljanje nikakvih komentara na pitanja ili odgovore, stoga će takvi postovi biti izbrisani, osim ako moderator/administrator ne procijeni suprotno.

3. Postavljanje pitanja u zasebnim temama je zabranjeno, stoga će sve takve teme biti izbrisane.

4. Ako neki član želi komentirati dobiveni odgovor, tada će morati otvoriti novu temu s prefiksom "RE:" (npr. RE: Williams vs. Toyota).

5. Ukoliko netko postavi pitanje na koje je Mladen Jergović ranije odgovorio, ostali članovi mogu uputiti tu osobu na stranicu/temu s odgovorom ili citirati odgovor.

6. Postavljenje neumjesnih pitanja je zabranjeno. Molimo članove da se drže područja vezanog uz Formulu 1.


Nepoštivanje spomenutih pravila kažnjava se trajnim ili privremenim isključivanjem s foruma!
$@Ł€: Tražite prije postanja slika
Avatar
sale
Site Admin
Site Admin
Postovi: 6074
Pridružen/a: 28 kol 2003, 12:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: F1
Kontakt:

Post Postao/la sale »

Dodana su dva nova pravila za koja se nadamo da ćete ih poštivati:
5. Ukoliko netko postavi pitanje na koje je Mladen Jergović ranije odgovorio, ostali članovi mogu uputiti tu osobu na stranicu/temu s odgovorom ili citirati odgovor.

6. Postavljenje neumjesnih pitanja je zabranjeno. Molimo članove da se drže područja vezanog uz Formulu 1.
$@Ł€: Tražite prije postanja slika
Zaključano