Pitanja Mladenu

Izrazite svoje prijedloge i kritike o našoj web stranici, pitajte što vam nije jasno...

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,Scuderia,Cuky,47,gringo73

Odgovori
Sanel
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 925
Pridružen/a: 06 kol 2007, 11:35
Navijam za: Nikoga
Kontakt:

Pitanja Mladenu

Post Postao/la Sanel »

Evo jedan prijedlog. Vidim da ima dosta novih sa tek par postova koji postavljaju bezvezna pitanja Mladenu ili na ona koja je već odgovorio pa bi bilo možda dobro da im se zabrani postavljanje pitanja do određenog broja postova ili da podforum za pitanja Mladenu bude dostupan samo određenim članovima koji se pokažu kao vrijedni toga, dakle redoviti posjetitelji foruma bez ispada i sličnih sranja, dakle prvo se dokazati kao normalan čovjek a onda dopustiti postavljanje pitanja Mladenu. Nadam se da sam bio jasan

poz
Avatar
[-$m0jk3-]
Postovi: 7
Pridružen/a: 11 ruj 2007, 20:05
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Kr

Post Postao/la [-$m0jk3-] »

ovih tvojih cca 190 postova garantira da mozes postavit pametno pitanje? jel garantira to da ce tvoje pitanje bit zanimljivije gosp. Mladenu, od pitanja kojeg je postavio neki novi korisnik? iako sam novi na forumu, a nije mi ovo jedini forum, mislim da bi moderator trebao brisat one postove za koje smatra da nisu prikladni... ovaj tvoj prijedlog mi uopce nema smisla, a moglo bi i dovest do lose navale spammanja po topicima, samo da se kasnije kad se dostigne odreden broj postova, dode u priliku postavit pitanje Mladenu...
Ferrari 4ever
Avatar
sale
Site Admin
Site Admin
Postovi: 6074
Pridružen/a: 28 kol 2003, 12:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: F1
Kontakt:

Post Postao/la sale »

[-$m0jk3-] je napisao/la:ovih tvojih cca 190 postova garantira da mozes postavit pametno pitanje? jel garantira to da ce tvoje pitanje bit zanimljivije gosp. Mladenu, od pitanja kojeg je postavio neki novi korisnik? iako sam novi na forumu, a nije mi ovo jedini forum, mislim da bi moderator trebao brisat one postove za koje smatra da nisu prikladni... ovaj tvoj prijedlog mi uopce nema smisla, a moglo bi i dovest do lose navale spammanja po topicima, samo da se kasnije kad se dostigne odreden broj postova, dode u priliku postavit pitanje Mladenu...
Sanele, -$m0jk3- je upravo odgovorio umjesto mene. Kao što piše u citatu, zašto bi nekom novom članu onemogućili postavljanje nekog dobrog pitanja, a omogućili postavljanje nekog bedastog pitanja onome tko je uspio sakupiti dovoljno postova.

Broj postova ne znači da je neki član pametniji ili pristojniji od tek registriranog člana.
Osobno, ne želim i neću takvo što uvesti jer smatram da na ovom forumu svi imaju pravo izraziti svoje mišljenje, a samim time postavljati pitanja Mladenu Jergoviću :idea:
$@Ł€: Tražite prije postanja slika
Sanel
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 925
Pridružen/a: 06 kol 2007, 11:35
Navijam za: Nikoga
Kontakt:

Post Postao/la Sanel »

Broj postova je bio jedan od dva prijedloga, priznajem da je ovaj prvi o broju postova malo nedorečen i nije baš najbolji, ali dao sami drugi prijedlog. Meni osobno ne smetaju pitanja mladenu drugih članova jer ne odgovaram na njih, ali vidim da mladenu ponekad zasmetaju a i ima mnogo tamo komentara umjesto konkretnog pitanja.
Eto, razmislite malo o onom drugom prijedlogu što sam rekao u prvom postu pa recite mišljenje!
Avatar
Zweki
Gerijatrija foruma
Gerijatrija foruma
Postovi: 6430
Pridružen/a: 03 ožu 2004, 13:44

Post Postao/la Zweki »

Što se tiče drugog prijedloga također bih uzeo kao neprikladno rješenje. Prvo iz razloga jer tko će pratiti sve članove i prosuđivati kome bi se dozvolilo a kome ne. Prvo iz razloga jer bi oduzelo puno vremena pri razabiranju kome dozvoliti, a kome ne.
E sad moram reći nešto iskreno, a sad tko se uvrijedio a tko ne. I g. Jergović bi mogao malo ignorirat stvari koje mu ne odgovaraju jer stvarno je nemoguće pohvatati sve i jedan post u tom djelu foruma.
Jedno od rješenja bi bilo to da se ograniči postavljanje pitanja, tj. kad bi se moglo napraviti da je moguće postaviti 10 postova najviše nakon što je g. Jergović odgovorio na predhodna i tek kad odgovori na idućih 10, da se ponovo može postaviti novih 10 nakon što odgovori. Ali dakako to je opet, najvjerojatnije neizvedivo.
Najjednostavnije, neka se ignoriraju pitanja koja su već bila i bez osvrtanja na neke provokacije. Kad se stigne riješit, riješit će se. Sve u svemu po mom mišljenju previše hajke je nastalo u vezi tog djela foruma i smeta svaka dlaka.
Sve riješimo prije ili kasnije.
slika
"The most important piece of equipment in your bag, is your attitude." by Joe McNally
Avatar
Dr. DJ
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1520
Pridružen/a: 28 vel 2007, 13:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari-Massa
Lokacija: Stari Mikanovci / Rijeka

Post Postao/la Dr. DJ »

Da taj je podforum postao jako problematićan...Mislim da bi najbolje bilo da Mladen sam briše pitanja koja su mu već postavljena...

To je najbolji dio foruma i mislim da bi Mladen trebo imati sve moguće ovlasti na njemu...
1982 UCV 1919
Avatar
sale
Site Admin
Site Admin
Postovi: 6074
Pridružen/a: 28 kol 2003, 12:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: F1
Kontakt:

Post Postao/la sale »

Dr. DJ je napisao/la:To je najbolji dio foruma i mislim da bi Mladen trebo imati sve moguće ovlasti na njemu...
Fora je u tome da kolega Jergović nije baš "vješt" za računalom (i administriranje podforuma bi mu dodatno zakompliciralo posjete forumu) + kao što možete pretpostaviti, zbog premalo vremena na raspolaganju, MJ jednostavno stigne odgovoriti na nekoliko pitanja i to je to.

Ali, kad se budem drugi put vidio s njime, porazgovarat ćemo o ovim stvarima ;)
$@Ł€: Tražite prije postanja slika
Avatar
Dr. DJ
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1520
Pridružen/a: 28 vel 2007, 13:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari-Massa
Lokacija: Stari Mikanovci / Rijeka

Post Postao/la Dr. DJ »

ma netreba tu nešt puno znanja...ja vodim svoj forum.....i mislim ako ga staviš sam da bude moderator u svom podforumu nemora ga on voditi nego neka samo briše postove koji mu smetaju....a za red neka i dalje brinu stari moderatori...
1982 UCV 1919
Avatar
LeoZGB
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 469
Pridružen/a: 15 svi 2007, 19:41
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la LeoZGB »

Moj prijedlog je da se zabrani postavljanje pitanja na koja se moze naci odgovor na googleu i to bez problema, tipa kad je neka momcad usla u F1 ili ovo sta se sada rasteze sa piquet racingom i takve gluposti samo zatrpavaju podforum i bezveze trose Mladenovo vrijeme jer ja mislim da je on tu da nam pomogne u razumijevanju nekih stvari do kojih mi smrtnici nemozemo doci a ne da nam mora davati odgovore koliko utrka je u formulio bio neki šonjo koji se ni sam ne sjeca da se ikada utrkivao a uz to kada se upise njegovo ime u google ti pise sve o tom tipu.

I jos jedna stvar posto dosta ljudi svako malo pita koji su Mladenu naj drazi vozaci, utrke, zavoji, gaće i takve stvari mozda bi bilo ok da se otvori topic (sticky) koji bi se zvao recimo Mladenova toplista u kojem se nebi moglo pisati i u kojemu bi te sve stvari bile nabrojane na jednom mjestu i onda kada netko opet postavi takvo pitanje da moze dobiti za uho

Nadam se da ce se uvesti neka strahovlada u MJ podforumu.
Pozdrav i do čitanja!!!
Avatar
Dr. DJ
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1520
Pridružen/a: 28 vel 2007, 13:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari-Massa
Lokacija: Stari Mikanovci / Rijeka

Post Postao/la Dr. DJ »

ovo sa sticky podforumom mi se ćini kao jako dobar prijedlog...
1982 UCV 1919
Avatar
LeoZGB
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 469
Pridružen/a: 15 svi 2007, 19:41
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la LeoZGB »

Ne znam jel dobar ili nije ali mi je palo na pamet, bilo bi ljepo jos kad bi se netko od odgovornih javio i rekao nesto.
Sex is like hacking...U go In..U go out...and U pray that U didn´t left something behind

Bolje proliti malo s Parkinsonom, nego zaboraviti popiti s Alzheimerom.
slika
Avatar
sale
Site Admin
Site Admin
Postovi: 6074
Pridružen/a: 28 kol 2003, 12:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: F1
Kontakt:

Post Postao/la sale »

LeoZGB je napisao/la:Ne znam jel dobar ili nije ali mi je palo na pamet, bilo bi ljepo jos kad bi se netko od odgovornih javio i rekao nesto.
Evo, ja se javljam :D
Tvoj prijedlog oko izdvajanja "naj" Mladenovih odgovora mi se čini OK. Evo, možda bi bilo najbolje (najbrže, najjednostavnije...) da članovi sami otvore posebnu temu u podforumu "Pitajte Jergovića"s nazivom (npr.) "All time odgovori" i tamo citirate odgovore na pitanja koja su trajna i koja bi mogli postaviti drugi članovi.

Možda ne bi bilo loše kategorizirati takve odgovore u zasebne teme. Recimo možemo otvoriti "All time odgovori - Vozači" gdje bi se mogli citirati odgovori na pitanja poput Mladenovih mišljenja o Alonsu, Raikkonenu, Massi... ili top5 najboljih/najgorih vozača i td.
Ili, "All time odgovori - tehnika" za tehničke/aero odgovore, pa "All time odgovori - momčadi" i td.

Ovo je samo prijedlog tako da su dodatne kritike i ideje dobrodošle ;)
$@Ł€: Tražite prije postanja slika
Avatar
LeoZGB
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 469
Pridružen/a: 15 svi 2007, 19:41
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la LeoZGB »

Ok thx za odgovor ali vise me zanima odgovor na prvi dio prijedloga.

Evo sad se nasao biser koji pita Mladena kad su kvale na htv-u, jos malo pa ce se postavljat pitanja sta da obucemo za na posao i u skolu sutra.
Avatar
sale
Site Admin
Site Admin
Postovi: 6074
Pridružen/a: 28 kol 2003, 12:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: F1
Kontakt:

Post Postao/la sale »

LeoZGB je napisao/la:Ok thx za odgovor ali vise me zanima odgovor na prvi dio prijedloga.

Evo sad se nasao biser koji pita Mladena kad su kvale na htv-u, jos malo pa ce se postavljat pitanja sta da obucemo za na posao i u skolu sutra.
Slažem se. Pokušat ćemo brisati sva pitanja poput ovog s terminom kvalifikacija ;)
$@Ł€: Tražite prije postanja slika
Avatar
Magic Alonso
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1622
Pridružen/a: 25 kol 2006, 10:37
Ja sam: Vozačica
Navijam za: Fernanda

Post Postao/la Magic Alonso »

vidim da me je kolega već preduhitrio, ali da se nadovežem u vezi tih glupih pitanja g. mladenu.
mislim da je glupo da trošimo njegovo vrijeme na pitanja koja se mogu naci i na googlu (poput tog pitanja o kvalama, pa ko je osvojio naslov neke godine, neki podatci i sl.), pa bi bilo zgodno to dodati u pravila za taj podforum.

također sviđa mi se ova ideja da se odvoje naj odgovori, ali onda bi u tim temama trebalo zabraniti komentiranje, znači mogu se samo citirati mladenovi odgovori-bilo bi preglednije!
"Together, we have made a dream come true." Fernando Alonso
Avatar
F1_viewer
Postovi: 135
Pridružen/a: 03 svi 2007, 08:46

Post Postao/la F1_viewer »

Pozdrav svima!

Izgleda da sam bio banovan na 24 sata, jer sam komentirao odgovor gospodina Jergovića u dijelu predviđenom za postavljanje pitanja za ovaj mjesec - listopad!

Nisam poštovao 4. pravilo koje kaže:

4. Ako neki član želi komentirati dobiveni odgovor, tada će morati otvoriti novu temu s prefiksom "RE:" (npr. RE: Williams vs. Toyota).

OK! Nisam poštovao pravilo i sankcija je uredu!

Ali što je je, nisamo očekivao ovakav komentar gospodina Jergovića na ponašanje Alonsa, nazvavši ga PEDERSKIM!
Mislim da to nije uredu, takvo vrijeđanje sam očekivao od svakoga, ali ne i od gospodina Jergovića čije mišljenje inače jako cijenim!

Reagirao sam instiktivno, napisao sam komentar, nisam se obaziro na pravilo!

Ako je Alonso razočarao gospodina Jergovića svojom izjavom, moram priznat da me je Mladen još više razočaro svojim komentarom svega toga!

Sad kad sam opet pogledao ovaj dio foruma - "Pitajte Jergovića", htio bih vam dati jedan savjet da bude nešto preglednij!
Recimo da sam poštovao pravilo i napiao "RE: Alonsovo ponašanje" u novoj temi, to je pored svih ostalih još jedna tema na tom podforumu, te kad bi tako za svaki Mladen odgovor željeli komentirat otvarili bi novu temu, te bih imali na stotine!

Moj prijedlog bi zbog bolje preglednosti bio - da za svaki sljedeći mjesec recimo odmah studeni ide u podforum, kojeg nazovemo "Mjesec Studeni", koji bi se sastojao od dvije teme, prva bi bila "Pitanja - Odgovori", a druga "Komentarajte odgovore", i tako za svaki sljedeći mjesec!
SAMO JE JEDNO U MOM ŽIVOTU VRIJEDNO
DA PUSTIM SUZU S OKA, JER TEBE VOLIM JA
ŽIVOT MI DALA, BAŠ KAO DA JE ZNALA
DA NIKAD NEĆE NESTAT SA MOJIH USANA - HRVATSKA
Avatar
-Briatore-
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1498
Pridružen/a: 28 vel 2006, 09:28
Ja sam: Vozač

Post Postao/la -Briatore- »

F1_viewer je napisao/la:Ali što je je, nisamo očekivao ovakav komentar gospodina Jergovića na ponašanje Alonsa, nazvavši ga PEDERSKIM!
Mislim da to nije uredu, takvo vrijeđanje sam očekivao od svakoga, ali ne i od gospodina Jergovića čije mišljenje inače jako cijenim!
To sam i ja primjetio i slažem se u potpunosti s tobom.
Takvi komentari nisu korektni.
Avatar
Buxer
Test vozač
Test vozač
Postovi: 799
Pridružen/a: 26 kol 2006, 18:24
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la Buxer »

-Briatore- je napisao/la:
F1_viewer je napisao/la:Ali što je je, nisamo očekivao ovakav komentar gospodina Jergovića na ponašanje Alonsa, nazvavši ga PEDERSKIM!
Mislim da to nije uredu, takvo vrijeđanje sam očekivao od svakoga, ali ne i od gospodina Jergovića čije mišljenje inače jako cijenim!
To sam i ja primjetio i slažem se u potpunosti s tobom.
Takvi komentari nisu korektni.
Svakome se omakne...
I don't know driving in another way which isn't risky. Each one has to improve himself. Each driver has its limit. My limit is a little bit further than other's." - Ayrton Senna, January, 1989

slika
Avatar
sale
Site Admin
Site Admin
Postovi: 6074
Pridružen/a: 28 kol 2003, 12:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: F1
Kontakt:

Post Postao/la sale »

F1_viewer je napisao/la:Moj prijedlog bi zbog bolje preglednosti bio - da za svaki sljedeći mjesec recimo odmah studeni ide u podforum, kojeg nazovemo "Mjesec Studeni", koji bi se sastojao od dvije teme, prva bi bila "Pitanja - Odgovori", a druga "Komentarajte odgovore", i tako za svaki sljedeći mjesec!
Ovakav način je puno nepregledniji jer će se nakon par mjeseci skupiti ogroman broj podforuma i ljudi će na početnoj stranici foruma morati scrollati gore-dolje znatno više.

Osim toga, ako sve komentare strpamo u temu "Komentirajte odgovore", tada će se svi komentari toliko izmiješati da se više neće znati tko komentira što.

Za sada stvari ostaju nepromijenjene što se tiče podforuma "Pitajte Jergovića" ;)
$@Ł€: Tražite prije postanja slika
Avatar
One and only
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1591
Pridružen/a: 12 srp 2007, 22:01
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari- M. Schumacher
Lokacija: Mostar

Post Postao/la One and only »

Nisam čitao sve postove na temi, tako da ne znam jel neko ovo već predložio, ali od viška glava ne boli tako da....

Bilo bi, po mom mišljenju, dobro da neko od moderatorskog tima izdvoji pitanja koja su po njemu ovako zanimljiva i na koja se ne može naći odgovor negdje na web-u i naravno odgovore na ta pitanja u jednu temu. The best of MJ. Tako bi izbjegli ponavljanje dosta pitanja.
Sorry ako je neko već predložio.
slika

Hoću da budem drugačiji, pa stoga neću ostoju staviti na ignore listu :)
Avatar
sale
Site Admin
Site Admin
Postovi: 6074
Pridružen/a: 28 kol 2003, 12:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: F1
Kontakt:

Post Postao/la sale »

One and only je napisao/la:Nisam čitao sve postove na temi, tako da ne znam jel neko ovo već predložio, ali od viška glava ne boli tako da....

Bilo bi, po mom mišljenju, dobro da neko od moderatorskog tima izdvoji pitanja koja su po njemu ovako zanimljiva i na koja se ne može naći odgovor negdje na web-u i naravno odgovore na ta pitanja u jednu temu. The best of MJ. Tako bi izbjegli ponavljanje dosta pitanja.
Sorry ako je neko već predložio.
Joj, samo nekoliko postova iznad... CLICK
$@Ł€: Tražite prije postanja slika
Avatar
One and only
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1591
Pridružen/a: 12 srp 2007, 22:01
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari- M. Schumacher
Lokacija: Mostar

Post Postao/la One and only »

sale je napisao/la:
One and only je napisao/la:Nisam čitao sve postove na temi, tako da ne znam jel neko ovo već predložio, ali od viška glava ne boli tako da....

Bilo bi, po mom mišljenju, dobro da neko od moderatorskog tima izdvoji pitanja koja su po njemu ovako zanimljiva i na koja se ne može naći odgovor negdje na web-u i naravno odgovore na ta pitanja u jednu temu. The best of MJ. Tako bi izbjegli ponavljanje dosta pitanja.
Sorry ako je neko već predložio.
Joj, samo nekoliko postova iznad... CLICK
Kažem ti, nije mi se dalo čitati čitavu temu odjednom :) .
slika

Hoću da budem drugačiji, pa stoga neću ostoju staviti na ignore listu :)
Avatar
F1_viewer
Postovi: 135
Pridružen/a: 03 svi 2007, 08:46

Post Postao/la F1_viewer »

sale je napisao/la:
F1_viewer je napisao/la:Moj prijedlog bi zbog bolje preglednosti bio - da za svaki sljedeći mjesec recimo odmah studeni ide u podforum, kojeg nazovemo "Mjesec Studeni", koji bi se sastojao od dvije teme, prva bi bila "Pitanja - Odgovori", a druga "Komentarajte odgovore", i tako za svaki sljedeći mjesec!
Ovakav način je puno nepregledniji jer će se nakon par mjeseci skupiti ogroman broj podforuma i ljudi će na početnoj stranici foruma morati scrollati gore-dolje znatno više.

Osim toga, ako sve komentare strpamo u temu "Komentirajte odgovore", tada će se svi komentari toliko izmiješati da se više neće znati tko komentira što.

Za sada stvari ostaju nepromijenjene što se tiče podforuma "Pitajte Jergovića" ;)
Sad ne znam točno koliko ste me shvatili pa ću vam pokušati objasniti nešto detaljnije.

Mislio sam da se u podforumu "Pitajte Jergovića", otvara za svaki novi mjesec, novi podforum.

Znači kad idemo na početnu stranicu foruma, kliknemo na podforum "Pitajte Jergovića", te tu imamo za svaki mjesec novi podforum sa dvije teme, koje sam prije naveo. Što se tiče scrollanja gore-dolje, mislim da će se također nakon nekoliko mjeseci skupiti ogroman broj tema na podforumu "Pitajte Jergovića", plus komentari (svaki komentar => nova tema sa RE:) te će ljudi svakako morati nešto više scrollati gore-dolje!

Što se tiče miješanja komentara, treba samo naglasiti korisnicima da obavezno citiraju Mladenov odgovor koji žele komentirati! Mislima da bi to uvelo nekog reda u taj dio te bi se točno znalo na što se točno odnosi koji komentar!

Naravno ako je takvo nešto teško izvesti, onda bih predložio da se barem zastarjeli komentari (znači u toj temi nije bilo posta nešto dulje vremena, te nije više aktuelna) prebacimo u jedan novi podforum recimo "Arhiva komentara", koji se naravno nalazi u sklopu podforuma "Pitajte Jergovića", ne na početnoj stranici foruma.

Mislim da će se s vremenom nakupiti veliki broj tema, pa bi po mome mišljenju ovakvo nešto pomoglo boljoj preglednosti ovog dijela foruma!
SAMO JE JEDNO U MOM ŽIVOTU VRIJEDNO
DA PUSTIM SUZU S OKA, JER TEBE VOLIM JA
ŽIVOT MI DALA, BAŠ KAO DA JE ZNALA
DA NIKAD NEĆE NESTAT SA MOJIH USANA - HRVATSKA
Avatar
sale
Site Admin
Site Admin
Postovi: 6074
Pridružen/a: 28 kol 2003, 12:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: F1
Kontakt:

Post Postao/la sale »

F1_viewer je napisao/la:
sale je napisao/la:Ovakav način je puno nepregledniji jer će se nakon par mjeseci skupiti ogroman broj podforuma i ljudi će na početnoj stranici foruma morati scrollati gore-dolje znatno više.

Osim toga, ako sve komentare strpamo u temu "Komentirajte odgovore", tada će se svi komentari toliko izmiješati da se više neće znati tko komentira što.

Za sada stvari ostaju nepromijenjene što se tiče podforuma "Pitajte Jergovića" ;)
Sad ne znam točno koliko ste me shvatili pa ću vam pokušati objasniti nešto detaljnije.

Mislio sam da se u podforumu "Pitajte Jergovića", otvara za svaki novi mjesec, novi podforum.

Znači kad idemo na početnu stranicu foruma, kliknemo na podforum "Pitajte Jergovića", te tu imamo za svaki mjesec novi podforum sa dvije teme, koje sam prije naveo. Što se tiče scrollanja gore-dolje, mislim da će se također nakon nekoliko mjeseci skupiti ogroman broj tema na podforumu "Pitajte Jergovića", plus komentari (svaki komentar => nova tema sa RE:) te će ljudi svakako morati nešto više scrollati gore-dolje!

Što se tiče miješanja komentara, treba samo naglasiti korisnicima da obavezno citiraju Mladenov odgovor koji žele komentirati! Mislima da bi to uvelo nekog reda u taj dio te bi se točno znalo na što se točno odnosi koji komentar!

Naravno ako je takvo nešto teško izvesti, onda bih predložio da se barem zastarjeli komentari (znači u toj temi nije bilo posta nešto dulje vremena, te nije više aktuelna) prebacimo u jedan novi podforum recimo "Arhiva komentara", koji se naravno nalazi u sklopu podforuma "Pitajte Jergovića", ne na početnoj stranici foruma.

Mislim da će se s vremenom nakupiti veliki broj tema, pa bi po mome mišljenju ovakvo nešto pomoglo boljoj preglednosti ovog dijela foruma!
phpBB2 forum ne podržava otvaranje podforuma unutar podforuma i ovdje leži najveći problem.

Inače, možemo srediti da se tema s pitanjima za aktualni mjesec uvijek nalazi na vrhu popisa (dakle, da bude sticky) ;)

Za otvaranje arhive komentara, zasad, nema potrebe jer ih je vrlo malo, ali kad dođe vrijeme, pozabavit ćemo se i s ovim pitanjem ;)
Zadnja izmjena: sale, dana/u 14 lis 2007, 12:44, ukupno mijenjano 1 put.
$@Ł€: Tražite prije postanja slika
Avatar
Magic Alonso
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1622
Pridružen/a: 25 kol 2006, 10:37
Ja sam: Vozačica
Navijam za: Fernanda

Post Postao/la Magic Alonso »

mislim da bi bilo zgodno temu za ovaj mjesec malo zaključati, dok mladen ne nađe vremena za odgovaranje.
nakupilo se 4,5 neodgovorenih stranica, i mislim da ce mladenu to biti puno odjednom.
on je sad i moderator u svom podforumu pa i sam može otključati temu kad krene odgovarati na pitanja!
"Together, we have made a dream come true." Fernando Alonso
Odgovori