Koje bi opcije mogli dodati

Izrazite svoje prijedloge i kritike o našoj web stranici, pitajte što vam nije jasno...

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,Scuderia,Cuky,47,gringo73

Odgovori
Gogy
Veteran
Veteran
Postovi: 2632
Pridružen/a: 13 vel 2005, 16:29
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Split

Post Postao/la Gogy »

ja sniman utrke zadnjih par godina!ostalo san nabavia od ovde iz splita jednoga lika,on je ima dosta toga!onda smo došli do jednoga engleza koji ima svega i svačega,pa smo od njega naručivali,onda smo s njin nešto i razmijenivali i tko.bia je i jedan iz zagreba,s kojin smo razmijenili neke starije utrke za one iz 1991.,1992. i 1993. i neke iz 1994. koje su nan falile!
Avatar
sale
Site Admin
Site Admin
Postovi: 6074
Pridružen/a: 28 kol 2003, 12:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: F1
Kontakt:

Post Postao/la sale »

gogy je napisao/la:ja sniman utrke zadnjih par godina!ostalo san nabavia od ovde iz splita jednoga lika,on je ima dosta toga!onda smo došli do jednoga engleza koji ima svega i svačega,pa smo od njega naručivali,onda smo s njin nešto i razmijenivali i tko.bia je i jedan iz zagreba,s kojin smo razmijenili neke starije utrke za one iz 1991.,1992. i 1993. i neke iz 1994. koje su nan falile!
Pretpostavljam da je to Hrvo :D
I ja sam bio na njegovoj listi, a što se tiće utrka još ćemo se mi ćuti :wink:
$@Ł€: Tražite prije postanja slika
Gogy
Veteran
Veteran
Postovi: 2632
Pridružen/a: 13 vel 2005, 16:29
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Split

Post Postao/la Gogy »

pogodia si
Avatar
sale
Site Admin
Site Admin
Postovi: 6074
Pridružen/a: 28 kol 2003, 12:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: F1
Kontakt:

Post Postao/la sale »

Nisam ni sumnjao, tip je krcat :lol:
$@Ł€: Tražite prije postanja slika
Gogy
Veteran
Veteran
Postovi: 2632
Pridružen/a: 13 vel 2005, 16:29
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Split

Post Postao/la Gogy »

ima svega i svačega,i to ne samo o formuli.rally,cart,šta god oćeš,fanatik je totalni!naša san ga u oglasniku ima 2 godine i otad smo nabavili masu toga,a i još uvik nabavljamo utrka i utrka!kad se 2 fanatika nadju,onda ništa nije problem!imamo čak neke utrke iz 50-ih,ali neću sad da se ovo pritvori u oglasnik.ako ko oće razmjenu,neka se javi.
adelaide
Postovi: 8
Pridružen/a: 01 svi 2007, 12:00
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Osijek
Kontakt:

ATTACHMENT

Post Postao/la adelaide »

Pozdrav!


Zanima me bi li se u pivatne poruke mogla dodati opcija za attachment, ali da se limitira da taj atachment NE MOZE nikako biti veci od 100 KB!!!

Dobro bi ta opcija dosla tako da se clanovi mogu razmijenjivati raznim manjim dokumentima, mislim prvenstveno na Word i Excel dokumente (katalozi, popisi tko sta ima itd.) Ne znam postoji li mogucnost limitiranja pa ako ga se ne moze napraviti onda shvacam u cemu je problem.

Pozdrav
Avatar
p@rtibrejker
Veteran
Veteran
Postovi: 2562
Pridružen/a: 07 kol 2006, 20:57
Ja sam: Vozač
Navijam za: Hrvatsku Kunu
Lokacija: tu sam

Re: ATTACHMENT

Post Postao/la p@rtibrejker »

adelaide je napisao/la:Pozdrav!


Zanima me bi li se u pivatne poruke mogla dodati opcija za attachment, ali da se limitira da taj atachment NE MOZE nikako biti veci od 100 KB!!!

Dobro bi ta opcija dosla tako da se clanovi mogu razmijenjivati raznim manjim dokumentima, mislim prvenstveno na Word i Excel dokumente (katalozi, popisi tko sta ima itd.) Ne znam postoji li mogucnost limitiranja pa ako ga se ne moze napraviti onda shvacam u cemu je problem.

Pozdrav
U najgorem slučaju, mislim da takve radnje zasad možemo obavljati preko kakvih instant messenger programa tipa Live Messenger i sl. Dosad nisam imao potrebu za takvim tipom razmjene.
- Oviedon Ihmisohjus -
...who are you to wave your finger?...
ignore lista: MP4don - 07.04.09. ivanpetka - 29.07.09. mmilo42 - 02.10.09. Butt-kisser 23.10.09. Felipe Massa 01.08.10.
Avatar
Iceman
Postovi: 126
Pridružen/a: 07 kol 2007, 09:45
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Split

Re: ATTACHMENT

Post Postao/la Iceman »

adelaide je napisao/la:Pozdrav!


Zanima me bi li se u pivatne poruke mogla dodati opcija za attachment, ali da se limitira da taj atachment NE MOZE nikako biti veci od 100 KB!!!

Dobro bi ta opcija dosla tako da se clanovi mogu razmijenjivati raznim manjim dokumentima, mislim prvenstveno na Word i Excel dokumente (katalozi, popisi tko sta ima itd.) Ne znam postoji li mogucnost limitiranja pa ako ga se ne moze napraviti onda shvacam u cemu je problem.

Too bi bilo dobr,ali može se priko MSN-a ili nečeg sličnog.
I don't know driving in another way which isn't risky. Each one has to improve himself. Each driver has its limit. My limit is a little bit further than other's.

KIMI je kralj!!!
Avatar
Dr. DJ
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1520
Pridružen/a: 28 vel 2007, 13:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari-Massa
Lokacija: Stari Mikanovci / Rijeka

Post Postao/la Dr. DJ »

pa ljudi razmjenite mailove i onda šaljite koliko vas volja....
1982 UCV 1919
Avatar
Iceman
Postovi: 126
Pridružen/a: 07 kol 2007, 09:45
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Split

Post Postao/la Iceman »

Dr. DJ je napisao/la:pa ljudi razmjenite mailove i onda šaljite koliko vas volja....


Ili to ili priko MSN-a ili nečeg sličnog.
I don't know driving in another way which isn't risky. Each one has to improve himself. Each driver has its limit. My limit is a little bit further than other's.

KIMI je kralj!!!
Avatar
-Briatore-
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1498
Pridružen/a: 28 vel 2006, 09:28
Ja sam: Vozač

Post Postao/la -Briatore- »

Zweki je napisao/la:Daj pokušajte dovuć rulju na 4um, veoma malo nas je i kad sve to pogledaš vidiš da tu ima samo rulje koja navija za McLaren ili za Ferrari! :?
Pazi ovaj post.
Hehe, jesi sad zadovoljan ruljom?
Avatar
47
Moderator
Moderator
Postovi: 3448
Pridružen/a: 22 ožu 2005, 18:35
Ja sam: Vozač
Navijam za: Crveno
Lokacija: Žabjak
Kontakt:

Post Postao/la 47 »

-Briatore- je napisao/la:
Zweki je napisao/la:Daj pokušajte dovuć rulju na 4um, veoma malo nas je i kad sve to pogledaš vidiš da tu ima samo rulje koja navija za McLaren ili za Ferrari! :?
Pazi ovaj post.
Hehe, jesi sad zadovoljan ruljom?
hahaha, di si to iskopo?! baš me zanima odkad je to, još kad je bilo 10ak članova samo, hehehe
slika
Avatar
red_devil
Veteran
Veteran
Postovi: 2862
Pridružen/a: 02 ruj 2006, 08:52
Ja sam: Vozač
Navijam za: Schumacher - Ferrari

Post Postao/la red_devil »

1. stranica ove teme, post 5. :D

Tek sam godinu ipo poslije toga prvi put bio na F1-HR-u :D
.
Avatar
Zweki
Gerijatrija foruma
Gerijatrija foruma
Postovi: 6430
Pridružen/a: 03 ožu 2004, 13:44

Post Postao/la Zweki »

-Briatore- je napisao/la:
Zweki je napisao/la:Daj pokušajte dovuć rulju na 4um, veoma malo nas je i kad sve to pogledaš vidiš da tu ima samo rulje koja navija za McLaren ili za Ferrari! :?
Pazi ovaj post.
Hehe, jesi sad zadovoljan ruljom?
Veoma sam zadovoljan što nas ima puno više nego 10.3.2004. i što svi ne navijaju samo za Ferrari i McLaren. Ako aludiraš na p*zdarije koje se dešavaju sa većim brojem članova, to je sasvim normalno i očekivano.
slika
"The most important piece of equipment in your bag, is your attitude." by Joe McNally
Avatar
-Briatore-
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1498
Pridružen/a: 28 vel 2006, 09:28
Ja sam: Vozač

Post Postao/la -Briatore- »

Zweki je napisao/la:
-Briatore- je napisao/la:
Zweki je napisao/la:Daj pokušajte dovuć rulju na 4um, veoma malo nas je i kad sve to pogledaš vidiš da tu ima samo rulje koja navija za McLaren ili za Ferrari! :?
Pazi ovaj post.
Hehe, jesi sad zadovoljan ruljom?
Veoma sam zadovoljan što nas ima puno više nego 10.3.2004. i što svi ne navijaju samo za Ferrari i McLaren. Ako aludiraš na p*zdarije koje se dešavaju sa većim brojem članova, to je sasvim normalno i očekivano.
Ma ne, čisto mi je bilo to simpatično izvuć iz naftalina. ;)
Avatar
Kenny
Legenda
Legenda
Postovi: 4875
Pridružen/a: 09 svi 2007, 17:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: Williams i MS

Post Postao/la Kenny »

Za podforum Mladen Jergović bi se trebalo dodati jos jedan ili dva modernatora ili povecati kazne na tom podforumu jer mi se čini da je tesko sve da se kontrolira, a i prije par dana je jedan član nesto napisao.
slika
Pa čovjek kaže - osjećaj. Ako je osjećaj, onda je osjećaj. Na temelju osjećaja :) - dmarijon
Avatar
vulshok
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 481
Pridružen/a: 16 tra 2007, 21:19
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren Mercedes
Lokacija: Split
Kontakt:

Post Postao/la vulshok »

Kenny je napisao/la:Za podforum Mladen Jergović bi se trebalo dodati jos jedan ili dva modernatora ili povecati kazne na tom podforumu jer mi se čini da je tesko sve da se kontrolira, a i prije par dana je jedan član nesto napisao.
Nebi to trebalo(moje misljenje), mozda jedino dat gosp. Jergoviću da mogućnost da obriše neke postove u tom dijelu...
With your mind power, your determination, your instict, and experience as well you can fly very high...
Avatar
LeoZGB
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 469
Pridružen/a: 15 svi 2007, 19:41
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la LeoZGB »

Mozda bi bilo fora da Sale omoguci da se pokraj nicka ili sa desne strane kod reputacije moze staviti logo momcadi za koju se navija, ali ne da svatko trazi neki svoj logo nego da se na forumu ima ponudzene slike loga za svaku aktualnu momcad i tako da se raspodijelimo u timove a onda negdje posebno samo da bude brojac gdje se moze vidjeti koliko ljudi koristi ferrarijev logo, kolko koristi mclarenov i tako. Naravno ako je moguce nesto takvo napravit i ako se ima volje za time.
Sex is like hacking...U go In..U go out...and U pray that U didn´t left something behind

Bolje proliti malo s Parkinsonom, nego zaboraviti popiti s Alzheimerom.
slika
Avatar
-Briatore-
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1498
Pridružen/a: 28 vel 2006, 09:28
Ja sam: Vozač

Post Postao/la -Briatore- »

LeoZGB je napisao/la:Mozda bi bilo fora da Sale omoguci da se pokraj nicka ili sa desne strane kod reputacije moze staviti logo momcadi za koju se navija, ali ne da svatko trazi neki svoj logo nego da se na forumu ima ponudzene slike loga za svaku aktualnu momcad i tako da se raspodijelimo u timove a onda negdje posebno samo da bude brojac gdje se moze vidjeti koliko ljudi koristi ferrarijev logo, kolko koristi mclarenov i tako. Naravno ako je moguce nesto takvo napravit i ako se ima volje za time.
Odlična ideja! :)
Avatar
Hamilton
Test vozač
Test vozač
Postovi: 657
Pridružen/a: 04 kol 2007, 20:20
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Belišće
Kontakt:

Post Postao/la Hamilton »

LeoZGB je napisao/la:Mozda bi bilo fora da Sale omoguci da se pokraj nicka ili sa desne strane kod reputacije moze staviti logo momcadi za koju se navija, ali ne da svatko trazi neki svoj logo nego da se na forumu ima ponudzene slike loga za svaku aktualnu momcad i tako da se raspodijelimo u timove a onda negdje posebno samo da bude brojac gdje se moze vidjeti koliko ljudi koristi ferrarijev logo, kolko koristi mclarenov i tako. Naravno ako je moguce nesto takvo napravit i ako se ima volje za time.


svaka čast na ideji meni je odlična... =D>
slika
Avatar
Dr. DJ
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1520
Pridružen/a: 28 vel 2007, 13:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari-Massa
Lokacija: Stari Mikanovci / Rijeka

Post Postao/la Dr. DJ »

ideja je prva liga.....možemo još dodati i neki logo vozača....(slika njegova).....

sve to naravno zahtjeva puno posla....no kada bi to napravili bilo bi to prepredobro....
1982 UCV 1919
Avatar
Rosby
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 518
Pridružen/a: 22 tra 2007, 10:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Nicu Rosberga
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la Rosby »

Također mislim da bi to bilo predobro.
slika
Avatar
sale
Site Admin
Site Admin
Postovi: 6074
Pridružen/a: 28 kol 2003, 12:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: F1
Kontakt:

Post Postao/la sale »

Hmmm, ovo će biti možda malo teže izvesti (vozač, momčad...). Ali, pokušat ću vidjeti što se da uraditi ;)
$@Ł€: Tražite prije postanja slika
Mostro
Postovi: 3
Pridružen/a: 15 ruj 2007, 22:27

Post Postao/la Mostro »

Bilo bi dobro tu na forumu staviti link na portal, najbolje gore na vrhu gdje piše F1-HR.com
Avatar
One and only
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1591
Pridružen/a: 12 srp 2007, 22:01
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari- M. Schumacher
Lokacija: Mostar

Post Postao/la One and only »

sale je napisao/la:Hmmm, ovo će biti možda malo teže izvesti (vozač, momčad...). Ali, pokušat ću vidjeti što se da uraditi ;)
Možda bi najlakše bilo da se dopuni galerija avatara s vozačima i momčadima. Pa nek stavi svak za koga navija.
slika

Hoću da budem drugačiji, pa stoga neću ostoju staviti na ignore listu :)
Odgovori