Koje bi opcije mogli dodati

Izrazite svoje prijedloge i kritike o našoj web stranici, pitajte što vam nije jasno...

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,Scuderia,Cuky,47,gringo73

Odgovori
Avatar
Rosby
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 518
Pridružen/a: 22 tra 2007, 10:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Nicu Rosberga
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la Rosby »

One and only je napisao/la:
sale je napisao/la:Hmmm, ovo će biti možda malo teže izvesti (vozač, momčad...). Ali, pokušat ću vidjeti što se da uraditi ;)
Možda bi najlakše bilo da se dopuni galerija avatara s vozačima i momčadima. Pa nek stavi svak za koga navija.
To onda nebi bio štos zato što bi to onda bilo umjesto avatara, bilo bi bolje da bude pored nicka ili reputacije. ;)
slika
HamilonsoMcM
Početnik
Početnik
Postovi: 199
Pridružen/a: 16 lip 2007, 00:35

Post Postao/la HamilonsoMcM »

Mostro je napisao/la:Bilo bi dobro tu na forumu staviti link na portal, najbolje gore na vrhu gdje piše F1-HR.com
Ima, skroz dolje lijevo
Avatar
Dr. DJ
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1520
Pridružen/a: 28 vel 2007, 13:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari-Massa
Lokacija: Stari Mikanovci / Rijeka

Post Postao/la Dr. DJ »

rosberg's biggest fan je napisao/la:
One and only je napisao/la:
sale je napisao/la:Hmmm, ovo će biti možda malo teže izvesti (vozač, momčad...). Ali, pokušat ću vidjeti što se da uraditi ;)
Možda bi najlakše bilo da se dopuni galerija avatara s vozačima i momčadima. Pa nek stavi svak za koga navija.
To onda nebi bio štos zato što bi to onda bilo umjesto avatara, bilo bi bolje da bude pored nicka ili reputacije. ;)

tako je....avatare netreba micati....nego ako je ikako moguće da se doda kraj toga....
1982 UCV 1919
Avatar
schuey
Počasni član
Počasni član
Postovi: 5088
Pridružen/a: 12 ožu 2007, 11:34
Ja sam: Vozač
Navijam za: odlazak Montezemola
Lokacija: Kud Koji Mili Moji!!!
Kontakt:

Post Postao/la schuey »

evo jedan prijedlog.jednom mjesečno,npr.nakon zadnje utrke u mjesecu se obavi nekakva vsta kviza općeg znanja o formuli jedan,te ujedno i informiranosti o događajima u tom mjesecu. tad se napravi lista(čak ni nagrade ne trebaju,osim reputacije)tak da se vidi tko koliko zna o formuli jedan. jedini problem je kaj bi to trebalo ići uživo,il imat rok od recimo pola sata da se riješi kako bi se izbjeglo varanje!!!pitanja bi npr.osmišljavali moderatori,te ujedno i stavljali sudionike na liste sa pragovima. ta lista bi također mogla biti tipa,amater,test vozač itd,te na kraju onaj tko riješi s manje od 10 % grešaka je matt bishop,mladen jergović,neven novak il tak netko ko je pravi znalac. mislim da bi to bilo zanimljivo,iako bi u velikoj prednosti bili oni koji formulu prate 20,30 godina. bilo bi također zanimljivo pogledat ukupnu statistiku kviza,te jednako tako bih volio i da sam jergović pristupi toj vrsti rekreacije.puno ljudi bi htjelo vidjet koliko on zna u usporedbi s njima. meni se ideja sviđa,nadam se i vama, pa me sam zanima dal ju podržavate i (za saleta)dal ima kakve šanse da se to dogodi?
Ukoliko ste bannani,opomenuti ili Vam je post izbrisan,prekršili ste (najmanje) jedno od ovih pravila ponašanja!
Avatar
sale
Site Admin
Site Admin
Postovi: 6074
Pridružen/a: 28 kol 2003, 12:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: F1
Kontakt:

Post Postao/la sale »

schuey je napisao/la:evo jedan prijedlog.jednom mjesečno,npr.nakon zadnje utrke u mjesecu se obavi nekakva vsta kviza općeg znanja o formuli jedan,te ujedno i informiranosti o događajima u tom mjesecu. tad se napravi lista(čak ni nagrade ne trebaju,osim reputacije)tak da se vidi tko koliko zna o formuli jedan. jedini problem je kaj bi to trebalo ići uživo,il imat rok od recimo pola sata da se riješi kako bi se izbjeglo varanje!!!pitanja bi npr.osmišljavali moderatori,te ujedno i stavljali sudionike na liste sa pragovima. ta lista bi također mogla biti tipa,amater,test vozač itd,te na kraju onaj tko riješi s manje od 10 % grešaka je matt bishop,mladen jergović,neven novak il tak netko ko je pravi znalac. mislim da bi to bilo zanimljivo,iako bi u velikoj prednosti bili oni koji formulu prate 20,30 godina. bilo bi također zanimljivo pogledat ukupnu statistiku kviza,te jednako tako bih volio i da sam jergović pristupi toj vrsti rekreacije.puno ljudi bi htjelo vidjet koliko on zna u usporedbi s njima. meni se ideja sviđa,nadam se i vama, pa me sam zanima dal ju podržavate i (za saleta)dal ima kakve šanse da se to dogodi?
Za ovaj prijedlog je najveći problem realizacija. Trebalo bi razraditi cijeli sustav kako bi se izbjeglo odgovaranje putem postanja (znači pismeni odgovori), zatimbi trebalo riješiti automatsko prebrojavanje bodova, vrijeme trajanja kviza i sl. Dakle, ovo nije nimalo loš prijedlog, dapače, sjajan je, ali potrebno je uložiti mnogo truda, energije i vremena da bi se cijela stvar osmislila kako treba.

"Da li ima šanse da se to dogodi?" - ima, ali ne sada. Volio bih vidjeti tako nešto na forumu, ali ovog trenutka imamo neke druge prioritete (o kojima ne mogu raspravljati).
$@Ł€: Tražite prije postanja slika
Avatar
schuey
Počasni član
Počasni član
Postovi: 5088
Pridružen/a: 12 ožu 2007, 11:34
Ja sam: Vozač
Navijam za: odlazak Montezemola
Lokacija: Kud Koji Mili Moji!!!
Kontakt:

Post Postao/la schuey »

ok,ja se ne kužim u te softverske bla bla bla spike,pa nemam nikakav prijedlog kak to možda najbolje napravit,al mislim da budete to već sami znali izvest. nadam se još samo da će ipak jednog dana to zaživjeti(naravno kad uhvatiš toliko vremena,energije i kaj ti sve treba). po mom mišljenju bi se velik broj forumaša odazvao na te kvizove,bilo bi zanimljivi i dalo bi još dodatne čari.
p.s.sretno s tim drugim prioritetima
Ukoliko ste bannani,opomenuti ili Vam je post izbrisan,prekršili ste (najmanje) jedno od ovih pravila ponašanja!
Avatar
Dani
Legenda
Legenda
Postovi: 5675
Pridružen/a: 28 svi 2007, 11:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Hamiltona
Lokacija: Zagreb, Maximir

Post Postao/la Dani »

Imaš kviz na www.allthetests.com . Odeš na formula 1 quiz i to je to. Samo pianja su fakat teška. Npr. Derek Dardner je dizajnirao koji f1 bolid 1976:
1. McLaren m23
2. Lotus 79
3. McLarem mp4
4. Tyrell P34
Avatar
schuey
Počasni član
Počasni član
Postovi: 5088
Pridružen/a: 12 ožu 2007, 11:34
Ja sam: Vozač
Navijam za: odlazak Montezemola
Lokacija: Kud Koji Mili Moji!!!
Kontakt:

Post Postao/la schuey »

Dani je napisao/la:Imaš kviz na www.allthetests.com . Odeš na formula 1 quiz i to je to. Samo pianja su fakat teška. Npr. Derek Dardner je dizajnirao koji f1 bolid 1976:
1. McLaren m23
2. Lotus 79
3. McLarem mp4
4. Tyrell P34
evo sad sam bil,bome ima pitanja koja nikad nisam čul,al ima i laganih(razdoblje oko hilla 95 i to). al oni neki iz 60ih,fakat nisam znao. nije loš kviz,a ja sam zadovoljan s rezultatom,19od30. mislim da je solidno pošto onaj dio formule prije devedesetih slabo znam. kak si ti riješil?
Ukoliko ste bannani,opomenuti ili Vam je post izbrisan,prekršili ste (najmanje) jedno od ovih pravila ponašanja!
Avatar
red_devil
Veteran
Veteran
Postovi: 2862
Pridružen/a: 02 ruj 2006, 08:52
Ja sam: Vozač
Navijam za: Schumacher - Ferrari

Post Postao/la red_devil »

Ja sam imao 20 pitanja, vjerojatno smo riješavali različite kvizove :?

Ugl. 15 od 20 sam imao ;)

Par pitanja sam sigurno falio iz 60-tih. Sad idem provjeriti nešto za Stewarta :D Meni je bilo dosta pitanja iz 90-tih ;)

Pazi ovo: Tko je bio svjetski prvak 1995.? :lol:

EDIT: Nemojte pitati tko? :lol:

EDIT 2: Riješio sam i drugi, ovaj od 30 pitanja ;) 22 od 30 ;)

Nadam se da mi vjerujete ;)
.
Avatar
schuey
Počasni član
Počasni član
Postovi: 5088
Pridružen/a: 12 ožu 2007, 11:34
Ja sam: Vozač
Navijam za: odlazak Montezemola
Lokacija: Kud Koji Mili Moji!!!
Kontakt:

Post Postao/la schuey »

red_devil je napisao/la:Ja sam imao 20 pitanja, vjerojatno smo riješavali različite kvizove :?

Ugl. 15 od 20 sam imao ;)

Par pitanja sam sigurno falio iz 60-tih. Sad idem provjeriti nešto za Stewarta :D Meni je bilo dosta pitanja iz 90-tih ;)

Pazi ovo: Tko je bio svjetski prvak 1995.? :lol:
EDIT 2: Riješio sam i drugi, ovaj od 30 pitanja ;) 22 od 30 ;)
EDIT: Nemojte pitati tko? :lol:
Nadam se da mi vjerujete ;)
to je taj,30 pitanja. brijem da sam previše žurio na odgovorima,al svejedno ne vjerujem da pi možda imo bod,dva više. eto vidiš,znači to je neka granica za poznavanje koliko toliko formule. iako mislim da onaj ko riješi iznad 26,27 mora bit neki jergovićev prijatelj li mu je to posao. i mislim da nema razloga da ti ne vjerujemo,a to pitanje vjerovo il ne sam stavio hill,automatski,al u sekundi sam došo sebi. zeto velim ima pokoji lagani al ima i bisera. fakat bi bio dobar tak kviz ovdje na 4umu
Ukoliko ste bannani,opomenuti ili Vam je post izbrisan,prekršili ste (najmanje) jedno od ovih pravila ponašanja!
Avatar
Zweki
Gerijatrija foruma
Gerijatrija foruma
Postovi: 6430
Pridružen/a: 03 ožu 2004, 13:44

Post Postao/la Zweki »

Iskreno ja bi jako pao na tom kvizu, jer ja se uopće ne osvrćem niti sam se osvrtao na ono što je bilo prije nego što sam ja počeo pratiti F1. Definitivno nije to za baciti i volio bi da sam imao prilike sve to gledati no nisam. Više sam orjentiran na to što je ovog trenutka nego što je bilo. Da kako pamtim i ono što je bilo, kao što rekoh, samo od trenutka od kad pratim.
slika
"The most important piece of equipment in your bag, is your attitude." by Joe McNally
Avatar
One and only
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1591
Pridružen/a: 12 srp 2007, 22:01
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari- M. Schumacher
Lokacija: Mostar

Post Postao/la One and only »

red_devil je napisao/la:Ja sam imao 20 pitanja, vjerojatno smo riješavali različite kvizove :?

Ugl. 15 od 20 sam imao ;)

Par pitanja sam sigurno falio iz 60-tih. Sad idem provjeriti nešto za Stewarta :D Meni je bilo dosta pitanja iz 90-tih ;)

Pazi ovo: Tko je bio svjetski prvak 1995.? :lol:

EDIT: Nemojte pitati tko? :lol:

EDIT 2: Riješio sam i drugi, ovaj od 30 pitanja ;) 22 od 30 ;)

Nadam se da mi vjerujete ;)
Pa i jeste fazon da neke detalje možeš znati samo ako si tada pratio F1. A budući da sam se do 1982. tek mućkao u jajcima... Od 90' pa na ovamo stvarno znam dosta. A sad da me neko pita jel taj i taj bio prvak 1964. ili 1965. ili 1968. moro bi guglat. Ili naprimjer ovaj Derek Dardner, odma sam znao da je u pitanje Tyrell :badgrin: . Samo sam otišao na google da provjerim :roll:
Neloše bi bilo raditi kviz prema dobu otkad forumska populacija prati F1. Znači od 90-ih pa naovamo (čast izuzecima).
slika

Hoću da budem drugačiji, pa stoga neću ostoju staviti na ignore listu :)
Avatar
Dani
Legenda
Legenda
Postovi: 5675
Pridružen/a: 28 svi 2007, 11:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Hamiltona
Lokacija: Zagreb, Maximir

Post Postao/la Dani »

Ja sam imao 18 od 30. Mogao bih i bolje.
Avatar
-Briatore-
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1498
Pridružen/a: 28 vel 2006, 09:28
Ja sam: Vozač

Post Postao/la -Briatore- »

Ovo ću napisati ovdje, jer mislim da će biti uočljivije:

Naime, imam prijedlog vezan za reputaciju. Uočio sam problem prilikom dodjeljivanja negativne reputacije. O čemu se radi? Na forumu su se pojavili zbilja bezobrazni ljudi, čiji glavni cilj je provokacija i (nasilno)nametanje svojeg mišljenja, vrlo često na vrlo nepristojan način. Takve ljude ja počastim negativnom reputacijom. I ne štedim. Barem 10 bodova, da odu u minus i da se ukaže na njih. Istovremeno se meni (i svim ostalima) skida isti iznos reputacijskih bodova. Mnogi takvi članovi na kraju bivaju u banu, za stalno ili privremeno.
Moj prijedog je da se vrate reputacijski bodovi onom članu koji ih je potrošio na nekoga tko je banan za stalno (što je dokaz da su neg.bodovi bili opravdani), a za ostale da se za neg. reputaciju davatelju iste skine samo 50% bodova. Dakle ja nekog bezobraznog člana kaznim sa 10, a meni se skida 5, jer pretpostavka je da nećeš bez veze rasipati reputaciju da bi nekoga kaznio bez razloga.
Ako netko ima neki bolji prijedlog, pozivam ga da ga iznese, odnosno želim razmišljanja za i protiv.
Avatar
Petra86
Postovi: 86
Pridružen/a: 30 kol 2007, 14:31
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Bjelovar
Kontakt:

Post Postao/la Petra86 »

Slazem se...bilo bi ok da se vrate bodovi koje si na nekoga potrosio, a taj je kasnije banan za stalno...
Avatar
rnrboi
Početnik
Početnik
Postovi: 216
Pridružen/a: 11 lip 2007, 10:46
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi

Post Postao/la rnrboi »

Slažem se za taj prvi dio, ako netko dobije ban.
Ali to sa 50% mi je glupo, neki će to iskorištavat da nekome tko im se ne sviđa zbog drugačijeg mišljenja smanje reputaciju.
Avatar
Hamilton
Test vozač
Test vozač
Postovi: 657
Pridružen/a: 04 kol 2007, 20:20
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Belišće
Kontakt:

Post Postao/la Hamilton »

rnrboi je napisao/la:Slažem se za taj prvi dio, ako netko dobije ban.
Ali to sa 50% mi je glupo, neki će to iskorištavat da nekome tko im se ne sviđa zbog drugačijeg mišljenja smanje reputaciju.

isto se slažem sa ovim prvim dijelom( sa banom), ali ne i sa drugim, a kao razlog navodim ovaj tekst koji je napisao rnrboi!!!
slika
Avatar
Dani
Legenda
Legenda
Postovi: 5675
Pridružen/a: 28 svi 2007, 11:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Hamiltona
Lokacija: Zagreb, Maximir

Post Postao/la Dani »

Meni npr. reputacija uopće nije važna. Važno mi je da izrazim svoje mišljenje. Pa pogle koliko malu reputaciju imam.
Avatar
-Briatore-
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1498
Pridružen/a: 28 vel 2006, 09:28
Ja sam: Vozač

Post Postao/la -Briatore- »

Toliko ti je interesantan, da si mi odgovorio dvaput. :D
Šala.
Ma vezano za to da reputacija nije toliko bitna. U suštini nije ni meni (bit svega je da nisi u neg. reputaciji, po mom mišljenju), što je i vidljivo iz povijesti moje reputacije, jer da je, pravio bih se blesav da ništa ne vidim, nikome ne bih davao negativnu i sve 5, imao bih hrpu bodova.
Ali sa druge strane, zašto ne popraviti (da tako kažemo) sustav, ako se može?
Avatar
sale
Site Admin
Site Admin
Postovi: 6074
Pridružen/a: 28 kol 2003, 12:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: F1
Kontakt:

Post Postao/la sale »

-Briatore- je napisao/la:Ovo ću napisati ovdje, jer mislim da će biti uočljivije:

Naime, imam prijedlog vezan za reputaciju. Uočio sam problem prilikom dodjeljivanja negativne reputacije. O čemu se radi? Na forumu su se pojavili zbilja bezobrazni ljudi, čiji glavni cilj je provokacija i (nasilno)nametanje svojeg mišljenja, vrlo često na vrlo nepristojan način. Takve ljude ja počastim negativnom reputacijom. I ne štedim. Barem 10 bodova, da odu u minus i da se ukaže na njih. Istovremeno se meni (i svim ostalima) skida isti iznos reputacijskih bodova. Mnogi takvi članovi na kraju bivaju u banu, za stalno ili privremeno.
Moj prijedog je da se vrate reputacijski bodovi onom članu koji ih je potrošio na nekoga tko je banan za stalno (što je dokaz da su neg.bodovi bili opravdani), a za ostale da se za neg. reputaciju davatelju iste skine samo 50% bodova. Dakle ja nekog bezobraznog člana kaznim sa 10, a meni se skida 5, jer pretpostavka je da nećeš bez veze rasipati reputaciju da bi nekoga kaznio bez razloga.
Ako netko ima neki bolji prijedlog, pozivam ga da ga iznese, odnosno želim razmišljanja za i protiv.
Čuj, znam da su neke stvari oko ove reputacije malo bedaste, ali koliko god mi se sviđa tvoj prijedlog jednostavno ga je (s moje strane) nemoguće realizirati. Stvar je u tome da taj cijeli sustav užasno komplicirano napisan da je vrlo nefleskibilan, odnosno nekonfigurabilan.

Sorry folks, ali stvari s reputacijom će (nažalost) morati ostati kakve jesu :(
$@Ł€: Tražite prije postanja slika
Avatar
-Briatore-
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1498
Pridružen/a: 28 vel 2006, 09:28
Ja sam: Vozač

Post Postao/la -Briatore- »

sale je napisao/la:
-Briatore- je napisao/la:Ovo ću napisati ovdje, jer mislim da će biti uočljivije:

Naime, imam prijedlog vezan za reputaciju. Uočio sam problem prilikom dodjeljivanja negativne reputacije. O čemu se radi? Na forumu su se pojavili zbilja bezobrazni ljudi, čiji glavni cilj je provokacija i (nasilno)nametanje svojeg mišljenja, vrlo često na vrlo nepristojan način. Takve ljude ja počastim negativnom reputacijom. I ne štedim. Barem 10 bodova, da odu u minus i da se ukaže na njih. Istovremeno se meni (i svim ostalima) skida isti iznos reputacijskih bodova. Mnogi takvi članovi na kraju bivaju u banu, za stalno ili privremeno.
Moj prijedog je da se vrate reputacijski bodovi onom članu koji ih je potrošio na nekoga tko je banan za stalno (što je dokaz da su neg.bodovi bili opravdani), a za ostale da se za neg. reputaciju davatelju iste skine samo 50% bodova. Dakle ja nekog bezobraznog člana kaznim sa 10, a meni se skida 5, jer pretpostavka je da nećeš bez veze rasipati reputaciju da bi nekoga kaznio bez razloga.
Ako netko ima neki bolji prijedlog, pozivam ga da ga iznese, odnosno želim razmišljanja za i protiv.
Čuj, znam da su neke stvari oko ove reputacije malo bedaste, ali koliko god mi se sviđa tvoj prijedlog jednostavno ga je (s moje strane) nemoguće realizirati. Stvar je u tome da taj cijeli sustav užasno komplicirano napisan da je vrlo nefleskibilan, odnosno nekonfigurabilan.

Sorry folks, ali stvari s reputacijom će (nažalost) morati ostati kakve jesu :(
Ok, šta je tu je.
Avatar
Dr. DJ
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1520
Pridružen/a: 28 vel 2007, 13:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari-Massa
Lokacija: Stari Mikanovci / Rijeka

Post Postao/la Dr. DJ »

ma što se tiće reputacije...ja se niti ne zamaram davanjem niti pozitivne niti negativne.....

a ovo sa davanjem negativne je stvarno zeznuta stvar...
1982 UCV 1919
Avatar
red_devil
Veteran
Veteran
Postovi: 2862
Pridružen/a: 02 ruj 2006, 08:52
Ja sam: Vozač
Navijam za: Schumacher - Ferrari

Post Postao/la red_devil »

Jel se može kako uvest opcija da su mi novi postovi označeni sve dok ih ne pročitam, iako napravim logout?
.
Avatar
p@rtibrejker
Veteran
Veteran
Postovi: 2562
Pridružen/a: 07 kol 2006, 20:57
Ja sam: Vozač
Navijam za: Hrvatsku Kunu
Lokacija: tu sam

Post Postao/la p@rtibrejker »

-Briatore- je napisao/la:
sale je napisao/la:Čuj, znam da su neke stvari oko ove reputacije malo bedaste, ali koliko god mi se sviđa tvoj prijedlog jednostavno ga je (s moje strane) nemoguće realizirati. Stvar je u tome da taj cijeli sustav užasno komplicirano napisan da je vrlo nefleskibilan, odnosno nekonfigurabilan.

Sorry folks, ali stvari s reputacijom će (nažalost) morati ostati kakve jesu :(
Ok, šta je tu je.
A što sa "fizičkim" vraćanjem reputacije? Nisam upoznat sa sistemom kako funkcionira, ali sam primjetio da je članovima koji su bili na skupu dodana određena količina reputacije. Pa sad, ako je član baniran, svatko tko misli da je OK da mu se vrati ta reputacija obavjesti admina (saleta) da mu je vrati - ukoliko admin to neće raditi automatski tj provjeriti tko je sve tom članu dao negativno - a lako se provjeri koliko je tko tom članu dao negativnih bodova.

Crossed my mind...
- Oviedon Ihmisohjus -
...who are you to wave your finger?...
ignore lista: MP4don - 07.04.09. ivanpetka - 29.07.09. mmilo42 - 02.10.09. Butt-kisser 23.10.09. Felipe Massa 01.08.10.
Avatar
-Briatore-
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1498
Pridružen/a: 28 vel 2006, 09:28
Ja sam: Vozač

Post Postao/la -Briatore- »

p@rtibrejker je napisao/la:
-Briatore- je napisao/la:
sale je napisao/la:Čuj, znam da su neke stvari oko ove reputacije malo bedaste, ali koliko god mi se sviđa tvoj prijedlog jednostavno ga je (s moje strane) nemoguće realizirati. Stvar je u tome da taj cijeli sustav užasno komplicirano napisan da je vrlo nefleskibilan, odnosno nekonfigurabilan.

Sorry folks, ali stvari s reputacijom će (nažalost) morati ostati kakve jesu :(
Ok, šta je tu je.
A što sa "fizičkim" vraćanjem reputacije? Nisam upoznat sa sistemom kako funkcionira, ali sam primjetio da je članovima koji su bili na skupu dodana određena količina reputacije. Pa sad, ako je član baniran, svatko tko misli da je OK da mu se vrati ta reputacija obavjesti admina (saleta) da mu je vrati - ukoliko admin to neće raditi automatski tj provjeriti tko je sve tom članu dao negativno - a lako se provjeri koliko je tko tom članu dao negativnih bodova.

Crossed my mind...
Jeste, jeste, tako je...(Mirko Topalović)
#BigBalls
Odgovori