Novi Logo

Forum za Foto utrku, kutak vaših remek-djela...

Moderatori/ce: Zweki,47

Odgovori
Avatar
Scorpyo
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 538
Pridružen/a: 01 svi 2007, 11:04
Ja sam: Vozač
Navijam za: Dobre utrke

Post Postao/la Scorpyo »

Evo i slike sa kojom se ja zabavljam par dana (zapravo sam se zabavljao samo sa jednim malim dijelom) ;o)

slika
http://Scorpyo.pticica.com" onclick="window.open(this.href);return false;

slika

Pizda im materINA
Avatar
Zweki
Gerijatrija foruma
Gerijatrija foruma
Postovi: 6430
Pridružen/a: 03 ožu 2004, 13:44

Post Postao/la Zweki »

E ovo ti je zakon, pogotovo logo, na kojem si očito radio. :) ;)
slika
"The most important piece of equipment in your bag, is your attitude." by Joe McNally
Avatar
Scorpyo
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 538
Pridružen/a: 01 svi 2007, 11:04
Ja sam: Vozač
Navijam za: Dobre utrke

Post Postao/la Scorpyo »

Lucky je napisao/la:Dobro to izgleda majstore,svaka čast na trudu.
Jedino neki nemaju tak dugu kosu zbog aerodinamike ;)
Fuckas aerodinamiku, ja moju kosu ne dam ;o)
http://Scorpyo.pticica.com" onclick="window.open(this.href);return false;

slika

Pizda im materINA
Avatar
47
Moderator
Moderator
Postovi: 3448
Pridružen/a: 22 ožu 2005, 18:35
Ja sam: Vozač
Navijam za: Crveno
Lokacija: Žabjak
Kontakt:

Post Postao/la 47 »

a ionak imaš kacigu!! Scorpyo, genijelno izgleda!!! Logo je odličan!!!
Scorpyo Wear :D ja bi jednu crvenu majicu, hvala! sa 47 na leđima, naravno!
slika
Avatar
Scorpyo
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 538
Pridružen/a: 01 svi 2007, 11:04
Ja sam: Vozač
Navijam za: Dobre utrke

Post Postao/la Scorpyo »

47 je napisao/la:a ionak imaš kacigu!! Scorpyo, genijelno izgleda!!! Logo je odličan!!!
Scorpyo Wear :D ja bi jednu crvenu majicu, hvala! sa 47 na leđima, naravno!
Da, malo je problem sa tim majicama kaj bi za svakoga trebalo posebno krirati logotip sa nickom, a to bi moglo pozderati opako puno vremena kojeg ja nemam.....

BTW:Fala svima za pohvale, nadam se da se Sale nece naljutiti radi ovoga, ali ne mogu izdrzati.....

http://www.f1-hr.com/index-logo.php
http://Scorpyo.pticica.com" onclick="window.open(this.href);return false;

slika

Pizda im materINA
Avatar
47
Moderator
Moderator
Postovi: 3448
Pridružen/a: 22 ožu 2005, 18:35
Ja sam: Vozač
Navijam za: Crveno
Lokacija: Žabjak
Kontakt:

Post Postao/la 47 »

haha, zakon :D Al možda da su kockice crne? :D

ma, uzmemo par šablona za logotipove timova i f1-hr logo, a za nadimke se samo uzme jedan font lijepi, tako da ne zamaramo tebe, i da ne bude prekomplicirano ;) ja ionako imam broj, moje je kratko :D

btw, kockice na novom logu me podsjećaju malo na Adidas :D
slika
Avatar
Rosby
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 518
Pridružen/a: 22 tra 2007, 10:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Nicu Rosberga
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la Rosby »

Zakon su majice, a pogotovo logo!!! :D ;)

Volio bih da to bude umjesto ovog sadašnjeg! ;)

A ja bi takvu majicu!!! 8) :o

I super mi je što se otvorio ovaj novi podforum, svaka čast!!!
slika
Avatar
Scorpyo
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 538
Pridružen/a: 01 svi 2007, 11:04
Ja sam: Vozač
Navijam za: Dobre utrke

Post Postao/la Scorpyo »

47 je napisao/la:haha, zakon :D Al možda da su kockice crne? :D

ma, uzmemo par šablona za logotipove timova i f1-hr logo, a za nadimke se samo uzme jedan font lijepi, tako da ne zamaramo tebe, i da ne bude prekomplicirano ;) ja ionako imam broj, moje je kratko :D

btw, kockice na novom logu me podsjećaju malo na Adidas :D
Prva varijanta je imala crne kockice, ali smo onda Sale i ja zakljucili da bi bilo fora ubaciti crvene, tako da logo bude crveno bijelo plava kombinacija, pa jos sa crvenom sahovnicom u pozadini...

Inace ono sto ste mogli vidjeti na probnoj index stranici nije finalna vezija logotipa ;o)

Majice:

F1-HR logo nije problem. Kaj se tice logotipova timova to isto nije problem, ali ja i dalje tvrdim da bi nam bilo preskupo davati stampati usernameove.

Da pojasnim, majice ce se najvjerovatnije raditi sitotiskom. Za sitotisak treba prvo napraviti sito, sto nije pre kompliciran postupak, ali ni jedan tiskar nema neogranicenu kolicinu sita, tako da nisam siguran kako bi reagirali kada bi dobili narudzbu za nekoliko desetaka razlicitih natpisa a svaki bi isao u jednom primjerku.

Ja osobno mislim da bi bilo najbolje da se stampaju majice sa logom F1-HR + Timovi.

Ako se ipak pokaze da nisam u pravu kaj se tice cijene (mozda se danas majice stampaju drukcije), onda cu rado podijeliti sa vama font koji je koristen u logotipovima na slici (F1-HR i Scorpyo), pa si svako moze sam dizajnirati logo. A ako nas ne bude previse, onda bi i ja mogao odraditi dizajn za sve, osim za 47 (to mi je prejednostavno, i ne da mi se gubiti vrijeme na to :buu: ).
http://Scorpyo.pticica.com" onclick="window.open(this.href);return false;

slika

Pizda im materINA
Avatar
sale
Site Admin
Site Admin
Postovi: 6074
Pridružen/a: 28 kol 2003, 12:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: F1
Kontakt:

Post Postao/la sale »

Novi logo je namješten na stranicama i forumu.

Scorpyo, još jedno veliko hvala :thumbup:
$@Ł€: Tražite prije postanja slika
Avatar
red_devil
Veteran
Veteran
Postovi: 2862
Pridružen/a: 02 ruj 2006, 08:52
Ja sam: Vozač
Navijam za: Schumacher - Ferrari

Post Postao/la red_devil »

Svaka čast predobro izgleda :klanjanje: :thumbup:
.
Avatar
Zweki
Gerijatrija foruma
Gerijatrija foruma
Postovi: 6430
Pridružen/a: 03 ožu 2004, 13:44

Post Postao/la Zweki »

I ja se slažem, ne da je dobar nego ono osvježenje koje je dobro došlo. Svaka čast! ;)
slika
"The most important piece of equipment in your bag, is your attitude." by Joe McNally
Avatar
Senna
Veteran
Veteran
Postovi: 3398
Pridružen/a: 05 svi 2005, 16:19
Ja sam: Vozač
Navijam za: Minardi _ Alonso
Lokacija: Skradnik
Kontakt:

Post Postao/la Senna »

Logo je prekrasan i zaista na njemu ne treba ništa mijenjati ;) On će biti bog i batina :D

Pa evo da i ja iznesem jedan prijedlog, koji vjerovatno i ne odskače puno od ostalih mišljenja.

Logo koji je na leđima te veličine je odličan, a što se tiće nickova, ja sam za da svi imamo jedan tip fonta za svoj nick. ;) Bez da svatko ima svoj dizajn slova ili logo, a s time bi ujedno ostvarili i veći pregled ;) I kao takav neka se nalazi samo na leđima (kao što već je) ;)

Što se tiće prednje strane logo da možda stavimo na sredinu, a logo momčadi stavimo na oba rukava, i da ta tri loga budu približno istih dimenzija.

Dakle svatko bi si mogao birati boju majice i boju slova, koja bi se u konačnici poklapala s bojama teama kojeg će imati na rukavu.

E sad bit će sigurno dosta logotipa momčadi koje će visjeti na rukavima u originalnim bojama. :roll: Neznam dali će to predstavljati neki problem, jer će trebati i dosta različitih sitotisaka. ;) Npr. samo bi za mene trebao logo Minardija :p
Avatar
Scorpyo
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 538
Pridružen/a: 01 svi 2007, 11:04
Ja sam: Vozač
Navijam za: Dobre utrke

Post Postao/la Scorpyo »

Senna je napisao/la:Logo je prekrasan i zaista na njemu ne treba ništa mijenjati ;) On će biti bog i batina :D


Hvala (i tebi i svima ostalima) na pohvalama, drago mi je da je novi logo tko dobro prihvacen.
Senna je napisao/la: Pa evo da i ja iznesem jedan prijedlog, koji vjerovatno i ne odskače puno od ostalih mišljenja.
Ajde ;o)
Senna je napisao/la: Logo koji je na leđima te veličine je odličan, a što se tiće nickova, ja sam za da svi imamo jedan tip fonta za svoj nick. ;) Bez da svatko ima svoj dizajn slova ili logo, a s time bi ujedno ostvarili i veći pregled ;) I kao takav neka se nalazi samo na leđima (kao što već je) ;)
Slazem se skoro sa svime. Nickovi bi trebali biti napisani istim fontom, ali svatko ko zeli si moze kreirati logo sa tim fontom (posaljite mi PP sa mail adresom i font stize)
Senna je napisao/la: Što se tiće prednje strane logo da možda stavimo na sredinu, a logo momčadi stavimo na oba rukava, i da ta tri loga budu približno istih dimenzija.
Mislim da nema smisla da isti logo bude na sredini i naprijed i otraga. Isto tako, sto vise detalja stampamo, to veca cijena pa bi bilo logicnije da logo momcadi bude samo na jednom rukavu.
Senna je napisao/la: Dakle svatko bi si mogao birati boju majice i boju slova, koja bi se u konačnici poklapala s bojama teama kojeg će imati na rukavu.
Ja ipak mislim da bi bilo bolje da biramo samo boju majica, jer ako svatko bude birao boje logotipova onda cemo, ukupno gledano, biti presareni.
Senna je napisao/la: E sad bit će sigurno dosta logotipa momčadi koje će visjeti na rukavima u originalnim bojama. :roll: Neznam dali će to predstavljati neki problem, jer će trebati i dosta različitih sitotisaka. ;) Npr. samo bi za mene trebao logo Minardija :p
Nisam bas siguran da ce logoi momcadi biti u originalnim bojama (opet radi cijene tiska). Uzmimo za primjer samo Ferrariev logo. On ima 4 boje, sto bi znacilo da se mora tiskati u 4 prolaza ako se radi sitotiskom, a to bi cijenu znatno podiglo (stvarno mi se sada ne da objasnjavati tehniku sitotiska u detalje, vjerujte mi na rijec).
http://Scorpyo.pticica.com" onclick="window.open(this.href);return false;

slika

Pizda im materINA
Avatar
47
Moderator
Moderator
Postovi: 3448
Pridružen/a: 22 ožu 2005, 18:35
Ja sam: Vozač
Navijam za: Crveno
Lokacija: Žabjak
Kontakt:

Post Postao/la 47 »

ako se mene pita, za Ferrari može samo propeti konjić, jedna boja ;) a ostali su uglavnom po dvije, 3 boje...kaj ne? :D

f1-hr.com u sredinu naprijed, Cavalino na desni rukav i na leđa između lopatica 47, i to je to :)
I ja bi možda čak uzeo dvije majice, jadnu za po doma, jednu za vani :D:D ne bez zeke, meni dvije ;)
slika
Avatar
Scorpyo
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 538
Pridružen/a: 01 svi 2007, 11:04
Ja sam: Vozač
Navijam za: Dobre utrke

Post Postao/la Scorpyo »

47 je napisao/la:ako se mene pita, za Ferrari može samo propeti konjić, jedna boja ;) a ostali su uglavnom po dvije, 3 boje...kaj ne? :D

f1-hr.com u sredinu naprijed, Cavalino na desni rukav i na leđa između lopatica 47, i to je to :)
I ja bi možda čak uzeo dvije majice, jadnu za po doma, jednu za vani :D:D ne bez zeke, meni dvije ;)
Cavalino je logo Ferraria (tvornice) dok je logo Scuderie Ferrari malo slozeniji........

I zakaj bi majica za po doma morala biti jadna?
http://Scorpyo.pticica.com" onclick="window.open(this.href);return false;

slika

Pizda im materINA
Avatar
Schumy1
Test vozač
Test vozač
Postovi: 649
Pridružen/a: 27 svi 2006, 19:17
Ja sam: Vozač
Navijam za: Schumacher_Massa
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Post Postao/la Schumy1 »

Svaka čast Scorpyo, vidim da će majce bit super.
Samo moramo lagano već datum meeta smišljat.
slika


Schumy 4ever!!!!
Avatar
Cool Finn
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 529
Pridružen/a: 26 svi 2007, 18:11
Ja sam: Vozačica
Navijam za: Kimi ynna Heikki
Lokacija: Zg/Hel
Kontakt:

Post Postao/la Cool Finn »

Svaka čast Scorpyo! Logo je super,ma sve je super...! :D Btw. za mene jedna crvena majca (pošaljem PP s mailom za font)! ;) Koje li ironije baš sam se jučer sjetila kak bi svatko mogao sam složit svoj nick! :D
slika
Liata kanssa se parhain, arpanoppa kaltainen se huilata!
Avatar
hamiltongirl
Test vozač
Test vozač
Postovi: 694
Pridružen/a: 07 stu 2007, 11:49
Ja sam: Vozačica
Navijam za: McLaren Mercedes
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la hamiltongirl »

Cool Finn je napisao/la: Koje li ironije baš sam se jučer sjetila kak bi svatko mogao sam složit svoj nick! :D
neeee....ja to neznam radit... :(
Avatar
Cool Finn
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 529
Pridružen/a: 26 svi 2007, 18:11
Ja sam: Vozačica
Navijam za: Kimi ynna Heikki
Lokacija: Zg/Hel
Kontakt:

Post Postao/la Cool Finn »

hamiltongirl je napisao/la:
Cool Finn je napisao/la: Koje li ironije baš sam se jučer sjetila kak bi svatko mogao sam složit svoj nick! :D
neeee....ja to neznam radit... :(
Joj vjeruj mi nije to neka nauka! Ak trebaš pomoć samo pitaj! ;)
slika
Liata kanssa se parhain, arpanoppa kaltainen se huilata!
Avatar
Rosby
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 518
Pridružen/a: 22 tra 2007, 10:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Nicu Rosberga
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la Rosby »

Onda ću ja morat stavit samo Rosberg's fan, umjesto Rosberg's biggest fan, to je malo predugačko.
slika
Avatar
schuey
Počasni član
Počasni član
Postovi: 5088
Pridružen/a: 12 ožu 2007, 11:34
Ja sam: Vozač
Navijam za: odlazak Montezemola
Lokacija: Kud Koji Mili Moji!!!
Kontakt:

Post Postao/la schuey »

scorpyo svaka čast na logu!!! majice će bit predobre!
Ukoliko ste bannani,opomenuti ili Vam je post izbrisan,prekršili ste (najmanje) jedno od ovih pravila ponašanja!
Avatar
Magic Alonso
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1622
Pridružen/a: 25 kol 2006, 10:37
Ja sam: Vozačica
Navijam za: Fernanda

Post Postao/la Magic Alonso »

Predobro!!!
Ali sta cemo za nas koji nismo priklonjeni momčadi!
Može ima vozača na rukav i sl. ??
"Together, we have made a dream come true." Fernando Alonso
Avatar
Senna
Veteran
Veteran
Postovi: 3398
Pridružen/a: 05 svi 2005, 16:19
Ja sam: Vozač
Navijam za: Minardi _ Alonso
Lokacija: Skradnik
Kontakt:

Post Postao/la Senna »

Scorpyo je napisao/la:
Senna je napisao/la:Dakle svatko bi si mogao birati boju majice i boju slova, koja bi se u konačnici poklapala s bojama teama kojeg će imati na rukavu.
Ja ipak mislim da bi bilo bolje da biramo samo boju majica, jer ako svatko bude birao boje logotipova onda cemo, ukupno gledano, biti presareni.
E ali problem je u tome što crni logo neće pasati na svaku boju majice ;) npr. nemožemo staviti na crnu majicu crna slova, već moraju biti bijela, žuta, narančasta... ;) Zato mislim da bi si trebali sami izabrati i boju fontova i boju loga (koji će biti iste boje) ;)

Dobro neka i otpadnu one moje ideje za originalne boje loga momčadi, povećat će to i cijenu (slažem se) ;) dapače nemam ništa protiv da sve ostane i ovako kako je. Uopće nije loše.
Samo velim neka si svatko bira i boju majice i boju (fontova, loga i loga momčadi) pritom ne mislim da to sve bude u više boja, nego jednobojno, pa će majica u konačnici biti samo dvobojna ;) i pritom nećemo biti prešareni. :)
Avatar
Magic Alonso
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1622
Pridružen/a: 25 kol 2006, 10:37
Ja sam: Vozačica
Navijam za: Fernanda

Post Postao/la Magic Alonso »

Senna je napisao/la:
Dobro neka i otpadnu one moje ideje za originalne boje loga momčadi, povećat će to i cijenu (slažem se) ;) dapače nemam ništa protiv da sve ostane i ovako kako je. Uopće nije loše.
Samo velim neka si svatko bira i boju majice i boju (fontova, loga i loga momčadi) pritom ne mislim da to sve bude u više boja, nego jednobojno, pa će majica u konačnici biti samo dvobojna ;) i pritom nećemo biti prešareni. :)
A ne znam, ali meni bi izgledalo uskladenije da svi imamo isti font...
Ovako ce samo logo foruma biti zajednički!
"Together, we have made a dream come true." Fernando Alonso
Avatar
red_devil
Veteran
Veteran
Postovi: 2862
Pridružen/a: 02 ruj 2006, 08:52
Ja sam: Vozač
Navijam za: Schumacher - Ferrari

Post Postao/la red_devil »

A da jednostavno napravite bijele majice sa logom F1-HR ;) To je dovoljno i svi sretni :p

btw. jel te majice na kraju mogu kupiti samo oni koji dolaze na skup ili svi :?
.
Odgovori