Pozdrav i zbogom

Izrazite svoje prijedloge i kritike o našoj web stranici, pitajte što vam nije jasno...

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,Scuderia,Cuky,47,gringo73

Avatar
muamert
Test vozač
Test vozač
Postovi: 598
Pridružen/a: 31 srp 2006, 11:11
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Bosna i Hercegovina

Post Postao/la muamert »

Scuderia je napisao/la:a eto,vidim da se ponovno pocinje.
Stvarno nemam nikakve volje vise dolazit ovdje.
Da se razumijemo:Ima super ljudi ovdje koji navijaju za Ferrari s kojima se super slazem i McLaren, a ima ljudi za koje nemam rijeci.
Meni se dosadilo prepirat oko iste gluposti,ali evo svako malo to se ponavlja
Mozda sam i ja u tome kriv,pokusao sam da se susdrzim,ali evo nista.
Najbolje da se uopce vise ne pojavljujem ovdje,tako je najbolje za sve vas(Moderatori ce imati manje posla:) )
Eto toliko od mene.

Pozz!!!!
Ma kakvi ici, pa da izgubimo jos jednog Ferrarijevca. Nemoj se za*ebavati, nego se samo nemoj raspravljati sa glupanima. Tako i ja radim.

Pozdrav
"Aerodynamics are for people who can't build engines." Enzo Ferrari

"Never hate your enemies -- it effects your judgement." The Godfather III

"Now I'm happy and I don't think much about luck. If you work hard, you can get what you want." Kimi Raikkonen
Avatar
47
Moderator
Moderator
Postovi: 3448
Pridružen/a: 22 ožu 2005, 18:35
Ja sam: Vozač
Navijam za: Crveno
Lokacija: Žabjak
Kontakt:

Post Postao/la 47 »

a ovo si mogao ubaciti i u kritike moderatorima :P

Ja se zahvaljujem u svoje ime i u ime mojih kolega! I nama (ajd, meni bar) je drago što si se vratio nakon dugo vremena izbivanja ;)

piiis tex
slika
Avatar
Dr. DJ
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1520
Pridružen/a: 28 vel 2007, 13:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari-Massa
Lokacija: Stari Mikanovci / Rijeka

Post Postao/la Dr. DJ »

I meni je drago što si se vratio....Ja sam ovdje relativno novi.....A kad sam došao nisi bio baš aktivan.....Ali sam čitao dosta tvojih postova pod aktualnostima.....I nadao sam se da ćeš se jednom vratiti jer tu je bilo mnogo jako kvalitetnih postova i vidjelo se da posjeduješ jako veliko znanje.....
1982 UCV 1919
Avatar
hamiltongirl
Test vozač
Test vozač
Postovi: 694
Pridružen/a: 07 stu 2007, 11:49
Ja sam: Vozačica
Navijam za: McLaren Mercedes
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la hamiltongirl »

Dr. DJ je napisao/la:I meni je drago što si se vratio....Ja sam ovdje relativno novi.....A kad sam došao nisi bio baš aktivan.....Ali sam čitao dosta tvojih postova pod aktualnostima.....I nadao sam se da ćeš se jednom vratiti jer tu je bilo mnogo jako kvalitetnih postova i vidjelo se da posjeduješ jako veliko znanje.....
Da....slažem se...tex zna užasno puno jako korisnih stvari...
Pa ovim mu se putem želim zahvaliti na svim tehničkim objašnjenjima!
hvala tex!! :bye:
Avatar
-Briatore-
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1498
Pridružen/a: 28 vel 2006, 09:28
Ja sam: Vozač

Post Postao/la -Briatore- »

E vidiš, a ja u zadnje vrijeme doživljavam ovo kao forum na kojem je ojačala cenzura i nemogućnost slobode govora, ali neću to sad na velika zvona. Vidim da se većini sviđa i ja to poštujem.
Avatar
p@rtibrejker
Veteran
Veteran
Postovi: 2562
Pridružen/a: 07 kol 2006, 20:57
Ja sam: Vozač
Navijam za: Hrvatsku Kunu
Lokacija: tu sam

Post Postao/la p@rtibrejker »

-Briatore- je napisao/la:E vidiš, a ja u zadnje vrijeme doživljavam ovo kao forum na kojem je ojačala cenzura i nemogućnost slobode govora, ali neću to sad na velika zvona. Vidim da se većini sviđa i ja to poštujem.
O čemu se radi? Mene isto nije bilo prilično dugo. Jel to nešto novo ili propuštam mnogo?
- Oviedon Ihmisohjus -
...who are you to wave your finger?...
ignore lista: MP4don - 07.04.09. ivanpetka - 29.07.09. mmilo42 - 02.10.09. Butt-kisser 23.10.09. Felipe Massa 01.08.10.
Avatar
-Briatore-
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1498
Pridružen/a: 28 vel 2006, 09:28
Ja sam: Vozač

Post Postao/la -Briatore- »

p@rtibrejker je napisao/la:
-Briatore- je napisao/la:E vidiš, a ja u zadnje vrijeme doživljavam ovo kao forum na kojem je ojačala cenzura i nemogućnost slobode govora, ali neću to sad na velika zvona. Vidim da se većini sviđa i ja to poštujem.
O čemu se radi? Mene isto nije bilo prilično dugo. Jel to nešto novo ili propuštam mnogo?
Ne, to sam samo stari, dobri, problematični ja. ;)
Odgovori