tema o novim temama

Izrazite svoje prijedloge i kritike o našoj web stranici, pitajte što vam nije jasno...

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,Scuderia,Cuky,47,gringo73

Odgovori
Avatar
schuey
Počasni član
Počasni član
Postovi: 5088
Pridružen/a: 12 ožu 2007, 11:34
Ja sam: Vozač
Navijam za: odlazak Montezemola
Lokacija: Kud Koji Mili Moji!!!
Kontakt:

tema o novim temama

Post Postao/la schuey »

evo jedne teme koju sam otvorio kako bi davali prijedloge za otvaranje novih tema i njihovo usavršavanje a da je bez spamanja.

moj prijedlog je tema koja bi se nazvala KOLUMNE i u njoj bi svi naši članovi mogli pisati i uređivati vlastite kolumne koje bi bile,naravno,subjektivne,ali u tome i je njihova čar. mnogi vrlo rado čitaju mišljenja g.Jergovića,Blažićka i drugih ljudi koji se bave tim sportom,a ja spadam u kategoriju kojeg zanimaju i druga mišljenja. na forumu imamo jako kvalitetnih ljudi među kojima je za primjer kolega neocooler(nadam se da mi ne zamjera jer ga hvalim ;) ) koji redovno piše članke na portalu sportneta, pa zašto nebismo i njih poslušali. ideja je da se piše kolumna u stilu novinskog izdanja a ne samo vlastitog mišljenja(posta kao i svakog drugog),sa navedenim izvorima,citatima drugih članaka,slikama,mišljenjima drugih znalaca i naravno,vlastitim mišljenjem iznad svega. kolumna bi morala imati određen broj redaka tak da ne ispadne da su samo par rečenica navedenih taj cijeli tekst. također bi morala biti realna u granici normalnosti. neki od moderatora bi trebao redovno kontrolirat topic i brisat komentare i neprimjerene kolumne. iznad svega želim reč da bi bilo dobro čut nečije mišljenje pa makar nam se ne sviđalo kao mnogima Dijakovićevo,no i on ima svoju kolumnu pa zakaj i mi nebi imali svako svoju. tu se još dodaju mnoge mogućnosti koje treba razvit,kao npr.da se na kraju mjeseca kao u foto utrci glasaju najbolji,da se možda i najbolje kolumne objave na front pageu itd. pa zato,slušam prijedloge,komentare,mišljenja....
Ukoliko ste bannani,opomenuti ili Vam je post izbrisan,prekršili ste (najmanje) jedno od ovih pravila ponašanja!
Avatar
Veky
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 991
Pridružen/a: 18 vel 2005, 21:35
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Pula/Zagreb

Post Postao/la Veky »

A ja mislim da si fulao podforum :D
Razgovor forumaša:

Tex: "Ne dva prsta, nego jedan i jedan" :D

Scorpyo: Vauuuu vauuuu :D

Lucky: "A tii prebacuješ sveee???"

Molly: "Kaj su i slike s mora gore?"

:lol: :lol:
Avatar
Slash
Veteran
Veteran
Postovi: 2921
Pridružen/a: 09 kol 2007, 16:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: utrkivanje
Lokacija: Zagreb grad

Post Postao/la Slash »

Odlična ideja schuey, od moje strane skroz podržana. 8)
Nobody exists on purpose. Nobody belongs anywhere. Everybody's gonna die. Come watch TV.
Avatar
frances
Početnik
Početnik
Postovi: 182
Pridružen/a: 26 lip 2007, 16:16
Ja sam: Vozačica
Navijam za: Kimija
Lokacija: Ma/Zg
Kontakt:

Post Postao/la frances »

imaš i moju podršku
vratila se
Avatar
Pero Perilica
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 478
Pridružen/a: 04 kol 2007, 10:05
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Croatia

Post Postao/la Pero Perilica »

tex je napisao/la:šta se tiče to bi koluma, to je odličan tema, i ja to podržavam

samo nebi se smjelo pisat manje od dogovoreno broja znakova, recimo 400 slova. uvijek se da o nečem razglabat i pisat. šta je bilo i tako

ja podržavam tvoju temu
Tex...., nekad škiljim i po pol vure u tvoje postove ali im niti onda ne pronalazim pravi smisao! Ko da slušam Eduarda Da Silvu na HRT-u!
Padeži, Tex, padeži!!
:D
Anything you can do, I can do better!
Avatar
Veky
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 991
Pridružen/a: 18 vel 2005, 21:35
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Pula/Zagreb

Post Postao/la Veky »

Također podržavam (bez jednadžbi :D)
Razgovor forumaša:

Tex: "Ne dva prsta, nego jedan i jedan" :D

Scorpyo: Vauuuu vauuuu :D

Lucky: "A tii prebacuješ sveee???"

Molly: "Kaj su i slike s mora gore?"

:lol: :lol:
Avatar
schuey
Počasni član
Počasni član
Postovi: 5088
Pridružen/a: 12 ožu 2007, 11:34
Ja sam: Vozač
Navijam za: odlazak Montezemola
Lokacija: Kud Koji Mili Moji!!!
Kontakt:

Post Postao/la schuey »

tex je napisao/la:šta se tiče to bi koluma, to je odličan tema, i ja to podržavam

samo nebi se smjelo pisat manje od dogovoreno broja znakova, recimo 400 slova. uvijek se da o nečem razglabat i pisat. šta je bilo i tako

ja podržavam tvoju temu
tak sam i ja imal nekaj u mislima,sad neznam koliko je 400 znamenki al uglavnom treba dogovorit određenu dužinu teksta ;)

Pero Perilica je napisao/la: Tex...., nekad škiljim i po pol vure u tvoje postove ali im niti onda ne pronalazim pravi smisao! Ko da slušam Eduarda Da Silvu na HRT-u!
Padeži, Tex, padeži!!
:D
:smijeh: stvarno ti nema ravnog :smijeh:

p.s.tex NHF,ja shvaćam kao šalu
Ukoliko ste bannani,opomenuti ili Vam je post izbrisan,prekršili ste (najmanje) jedno od ovih pravila ponašanja!
Avatar
Senna
Veteran
Veteran
Postovi: 3398
Pridružen/a: 05 svi 2005, 16:19
Ja sam: Vozač
Navijam za: Minardi _ Alonso
Lokacija: Skradnik
Kontakt:

Post Postao/la Senna »

Premješteno ;)

lijep prijedlog ;)
Avatar
Magic Alonso
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1622
Pridružen/a: 25 kol 2006, 10:37
Ja sam: Vozačica
Navijam za: Fernanda

Post Postao/la Magic Alonso »

I meni se sviđa ideja, ali takoder mislim da je nužno odrediti najmanji broj riječi.
Npr. 200-300...
Da ne bude sad da se piše po 3 kolumne dnevno, bezveze.
"Together, we have made a dream come true." Fernando Alonso
Avatar
Toyota fan-girl
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 471
Pridružen/a: 19 sij 2008, 21:40
Ja sam: Vozačica
Navijam za: Toyotu

Post Postao/la Toyota fan-girl »

Znam da sam ovde kratko , ali bi htjela neke reći.
Meni je recimo Hrvatski fah pa ipak predlažem da nebude 400 riječi jer to sad malo zvuči .
Ali nek samo netko pokuša o nečemu pisat 200 riječi pa će shvatit.
Predlažem najmanje 170 riječi a najviše 420.
Timo Glock
ten o clock! :-)

"Još smo jednom bili brzi, ali ne i onda kada je to stvarno bilo potrebno. Najbrži krugovi ništa ne vrijede ako ih ne kombinirate sa situacijom koja je stvarno relevantna." - Kimi Raikkonnen
Avatar
47
Moderator
Moderator
Postovi: 3448
Pridružen/a: 22 ožu 2005, 18:35
Ja sam: Vozač
Navijam za: Crveno
Lokacija: Žabjak
Kontakt:

Post Postao/la 47 »

Podržavam ideju! Smo se treba sve lijepo dogovoriti da ne bude nereda. najbolje da šaljete modovima svoje članke, koje ćemo mi objavljivati u zatvorenom topicu, da ne bude spamanja.
slika
Avatar
schuey
Počasni član
Počasni član
Postovi: 5088
Pridružen/a: 12 ožu 2007, 11:34
Ja sam: Vozač
Navijam za: odlazak Montezemola
Lokacija: Kud Koji Mili Moji!!!
Kontakt:

Post Postao/la schuey »

47 je napisao/la:Podržavam ideju! Samo se treba sve lijepo dogovoriti da ne bude nereda. najbolje da šaljete modovima svoje članke, koje ćemo mi objavljivati u zatvorenom topicu, da ne bude spamanja.
odlično,tak bi spriječili i nenamjerno ubacivanje onih koji nisu upoznati sa pravilima. treba zatim izabrat ekipu koja bi se primila posla i koja bi procijenjivala duljinu kolumne,sadržaj(dali je možda neprimjeren)itd. ja recimo nisam pisac pa ne znam procijenit koliko je riječi ili znamenki potrebno,no već imamo prijedloge,samo treba netko stručan da za počeak procijeni koliko je minimalno... ajmo ljudi,dajte prijedloge,pa nije valjda da je samo 7-8- ljudi zainteresirano :cry:
Ukoliko ste bannani,opomenuti ili Vam je post izbrisan,prekršili ste (najmanje) jedno od ovih pravila ponašanja!
Avatar
zvjerko
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1589
Pridružen/a: 09 lip 2007, 23:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: Pirelli i DRS

Post Postao/la zvjerko »

schuey je napisao/la:
47 je napisao/la:Podržavam ideju! Samo se treba sve lijepo dogovoriti da ne bude nereda. najbolje da šaljete modovima svoje članke, koje ćemo mi objavljivati u zatvorenom topicu, da ne bude spamanja.
odlično,tak bi spriječili i nenamjerno ubacivanje onih koji nisu upoznati sa pravilima. treba zatim izabrat ekipu koja bi se primila posla i koja bi procijenjivala duljinu kolumne,sadržaj(dali je možda neprimjeren)itd. ja recimo nisam pisac pa ne znam procijenit koliko je riječi ili znamenki potrebno,no već imamo prijedloge,samo treba netko stručan da za počeak procijeni koliko je minimalno... ajmo ljudi,dajte prijedloge,pa nije valjda da je samo 7-8- ljudi zainteresirano :cry:
Ma zainteresirano je sigurno više ali ne za pisat nego čitat.
Ideja je odlična jer, ako ništa drugo, da se napiše (pročita) viđenje iz perspektive nas f1 fanova koje nemožeš strpat u jedan post (uvjek ti padne na pamet "pa mogao sam reći još i to") dok za kolumnu ćeš sjest, napisat, pročitat jeli sve tu i kad budeš zadovoljan...
Avatar
Magic Alonso
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1622
Pridružen/a: 25 kol 2006, 10:37
Ja sam: Vozačica
Navijam za: Fernanda

Post Postao/la Magic Alonso »

Marina je napisao/la:Znam da sam ovde kratko , ali bi htjela neke reći.
Meni je recimo Hrvatski fah pa ipak predlažem da nebude 400 riječi jer to sad malo zvuči .
Ali nek samo netko pokuša o nečemu pisat 200 riječi pa će shvatit.
Predlažem najmanje 170 riječi a najviše 420.
Vjeruj mi, nisi ni svjesna kako brzo napišeš 200-300 riječi. Pogotovo ako još koristiš i citate drugih izvora i sl.
Često pišem ograničena brojem riječi i ispod 200-300 za mene nije kolumna.
Nekako su mi to više onda kratki osvrti nego kolumne...ak me kužiš ;) .
"Together, we have made a dream come true." Fernando Alonso
Avatar
Adriana Lima fan
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 2350
Pridružen/a: 07 lis 2007, 13:46
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren
Lokacija: Gracac

Post Postao/la Adriana Lima fan »

Aj nek netko napravi taj topic. Dal ce se smijet replyat tu ili samo pisat kolumne. Ako budemo mogli slobodno pisat to ce se sve razhebat al ako pak nebudemo mogli komentirat isto nije dobro.
Avatar
47
Moderator
Moderator
Postovi: 3448
Pridružen/a: 22 ožu 2005, 18:35
Ja sam: Vozač
Navijam za: Crveno
Lokacija: Žabjak
Kontakt:

Post Postao/la 47 »

kao što sam rekao, tama sa kolumnama bi trebala biti zaključana, a mogla bi se otvoriti nova tema za komentare. Iako, možda to i nije nabolja ideja, izbili bi vjerovatno ratovi.
Nema žurbe za otvaranjem teme, osim ako već netko nije napisao svoju kolumnu.
Dogovorite se koliko ćete riječi (ja predlažem od 350 do 400 minimum, pa ak vam se piše, samo derite)
Pošaljete kolumne moderatorima na mail ili PP, mi ih pregledamo, cenzuriramo ako treba, lektoriramo, ili čak ne objavimo zbog, nedaj Bože, jako prostog teksta koji služi samo za vrijeđanje!
slika
Avatar
sale
Site Admin
Site Admin
Postovi: 6074
Pridružen/a: 28 kol 2003, 12:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: F1
Kontakt:

Post Postao/la sale »

Sviđa mi se ideja. Kako sam u posljednje vrijeme u velikoj gužvi, nadam se da će kolege moderatori moći dogovoriti detalje oko ovog prijedloga i potom me obavijestiti kakvu temu/podforum trebam otvoriti.
$@Ł€: Tražite prije postanja slika
Avatar
schuey
Počasni član
Počasni član
Postovi: 5088
Pridružen/a: 12 ožu 2007, 11:34
Ja sam: Vozač
Navijam za: odlazak Montezemola
Lokacija: Kud Koji Mili Moji!!!
Kontakt:

Post Postao/la schuey »

tema bi trebala bit zaključana,jer po meni smisao te teme je kolumna, dakle post bez komentara,bar sam ju tak ja zamislio jer inače bi to bili samo obični dugi postovi oko kojeg bi izvbijale klasične prepirke.
@Adriana Lima fan,nema razloga žurit,bolje da se sve dogovori pa nema većih problema,a daljnje korekcije i poboljšanja se mogu napravit kako se razvija topic.
@47 ja predlažem minimum od 300 pa do nekih 800(za napredne),pa ukoliko se pokaže potreba za povećavanjem ili smanjenjem,to se korigira. i još prijedlog za osobu koja će otvoriti(mod ili admin zbog većih ovlaštenja)da prvi post bude uvodni sa pravilima i općim uvijetima kako bi svatko tko želi mogao sudjelovati a da se nemora informirati negdje drugdje.
Ukoliko ste bannani,opomenuti ili Vam je post izbrisan,prekršili ste (najmanje) jedno od ovih pravila ponašanja!
Avatar
Adriana Lima fan
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 2350
Pridružen/a: 07 lis 2007, 13:46
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren
Lokacija: Gracac

Post Postao/la Adriana Lima fan »

schuey je napisao/la:tema bi trebala bit zaključana,jer po meni smisao te teme je kolumna, dakle post bez komentara,bar sam ju tak ja zamislio jer inače bi to bili samo obični dugi postovi oko kojeg bi izvbijale klasične prepirke.
@Adriana Lima fan,nema razloga žurit,bolje da se sve dogovori pa nema većih problema,a daljnje korekcije i poboljšanja se mogu napravit kako se razvija topic.
@47 ja predlažem minimum od 300 pa do nekih 800(za napredne),pa ukoliko se pokaže potreba za povećavanjem ili smanjenjem,to se korigira. i još prijedlog za osobu koja će otvoriti(mod ili admin zbog većih ovlaštenja)da prvi post bude uvodni sa pravilima i općim uvijetima kako bi svatko tko želi mogao sudjelovati a da se nemora informirati negdje drugdje.
Al mogli bi otvorit topic posebno za komentare. Sta i trebamo malo raspravljat to je i bit foruma.
Maestro
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1113
Pridružen/a: 18 sij 2008, 20:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernando Alonso
Lokacija: Čapljina City
Kontakt:

Post Postao/la Maestro »

Ajde molim vas ako nećete vi ja ću otvoriti temu "borba forumaša" gdje ćete se svađati do mile volje. Svaki put kad dođem na forum netko se svađa, pa ja uletim zaj...... Pogotovo Ferrari vs. McLaren. Pa šta je ovo?
kakav potpis staviti???
Avatar
Adriana Lima fan
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 2350
Pridružen/a: 07 lis 2007, 13:46
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren
Lokacija: Gracac

Post Postao/la Adriana Lima fan »

Maestro je napisao/la:Ajde molim vas ako nećete vi ja ću otvoriti temu "borba forumaša" gdje ćete se svađati do mile volje. Svaki put kad dođem na forum netko se svađa, pa ja uletim zaj...... Pogotovo Ferrari vs. McLaren. Pa šta je ovo?
Sitne provokacije.
Avatar
schuey
Počasni član
Počasni član
Postovi: 5088
Pridružen/a: 12 ožu 2007, 11:34
Ja sam: Vozač
Navijam za: odlazak Montezemola
Lokacija: Kud Koji Mili Moji!!!
Kontakt:

Post Postao/la schuey »

Adriana Lima fan je napisao/la:Al mogli bi otvorit topic posebno za komentare. Sta i trebamo malo raspravljat to je i bit foruma.
al u tom i je bit,da se ne komentira nego da se vidi mišljenje članova na neku temu u novinarskom stilu a ne u prepiranju ,a pak ak se nekom ne sviđa ima pp,što mi je opet bezveze,jer bit kolumne je subjektivni pogled onoga koji piše i pokušava biti što realniji. niko ne može tvrdit da je jergović uvijek u pravu pa nikom nije palo na pamet da otvori zopic i komentira navode iz kolumne...(eventualno kao citat da bi potvrdio ili opovrgnuo neku priču)
Ukoliko ste bannani,opomenuti ili Vam je post izbrisan,prekršili ste (najmanje) jedno od ovih pravila ponašanja!
Avatar
red_devil
Veteran
Veteran
Postovi: 2862
Pridružen/a: 02 ruj 2006, 08:52
Ja sam: Vozač
Navijam za: Schumacher - Ferrari

Post Postao/la red_devil »

Maestro je napisao/la:Ajde molim vas ako nećete vi ja ću otvoriti temu "borba forumaša" gdje ćete se svađati do mile volje. Svaki put kad dođem na forum netko se svađa, pa ja uletim zaj...... Pogotovo Ferrari vs. McLaren. Pa šta je ovo?
Već sam ja bio otvorio takvu temu, ali nije urodilo plodom :) ;)
.
Maestro
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1113
Pridružen/a: 18 sij 2008, 20:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernando Alonso
Lokacija: Čapljina City
Kontakt:

Post Postao/la Maestro »

E ako to nije urodilo plodom onda neće ništa.
kakav potpis staviti???
Avatar
Adriana Lima fan
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 2350
Pridružen/a: 07 lis 2007, 13:46
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren
Lokacija: Gracac

Post Postao/la Adriana Lima fan »

Ocemol kladionicu o poredku na kraju sezone.
Rok do pocetka sezone. Svaka tocna pozicija daje nesto repe. Kao u onoj kladionici o vozacima u ekipama.
Odgovori