Ostali sportovi...

Rasprave o sportovima koji nemaju veze s auto-moto utrkama

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,Scuderia,Cuky,47,gringo73,luka_kimi

Odgovori

Zgodnija je...

Julia Mancuso
5
14%
Lindsey Vonn
21
57%
Ne volim žene
2
5%
Zgodnija mi je neka treća
9
24%
 
Ukupno glasova: 37

Avatar
Icy
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1964
Pridružen/a: 27 lis 2007, 22:32
Ja sam: Vozačica
Navijam za: Crvenog Baruna

Re: Ostali sportovi...

Post Postao/la Icy »

Nažalost, Ivica se našao u nezavidnoj situaciji. Kako je Girardelli rekao, trebao bi vozit što manje spusteva jer tamo najviše trpe leđa, a ako neće vozit spust i osvajat recimo 20-ak bodova po trci, može se pozdravit s velikim globusom (koji bi bio kruna njegove karijere). Šteta, al valjda će uskoro to sredit jer je u petak mogao biti na postolju...sreća pa ga je Natko dobro zamijenio :D

Vonn kraljice, ajmo danas i po SuperG :peace:
F1 bez Schumachera je kao atom bez jezgre
slika
Avatar
Scuderia
Moderator
Moderator
Postovi: 7777
Pridružen/a: 11 tra 2007, 17:56
Navijam za: Michael-Mick Schumacher
Lokacija: Europa

Re: Ostali sportovi...

Post Postao/la Scuderia »

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=k1QgiSke ... r_embedded[/youtube]
majstor =D>
perfektan telemarkt =D>
slika
Avatar
almeida
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1092
Pridružen/a: 01 tra 2008, 20:38
Ja sam: Vozač
Navijam za: Za ulizivanje..
Lokacija: grad u moru,grad u kamenu-ZADAR
Kontakt:

Re: Ostali sportovi...

Post Postao/la almeida »

u sportskima zanimljiv članak,o hrvtaskoj hokejaškoj reprezentaciji,da bi ovu medveščakovi polu rvati(hečimović,sertić,prpići,i slovenci žagar,rejsar)da bi uzeli hrvatsko državljanostvo,putovnici i igrali za repku,mislim da bi to bija jedan zanimljiv projekt,uz novćanu pomoć nebi bili toliko loši! ;)
slika
"..lipi moj grade uvik te se sitin.."
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: Ostali sportovi...

Post Postao/la Schumy.d »

almeida je napisao/la:u sportskima zanimljiv članak,o hrvtaskoj hokejaškoj reprezentaciji,da bi ovu medveščakovi polu rvati(hečimović,sertić,prpići,i slovenci žagar,rejsar)da bi uzeli hrvatsko državljanostvo,putovnici i igrali za repku,mislim da bi to bija jedan zanimljiv projekt,uz novćanu pomoć nebi bili toliko loši! ;)
Nebi bili nimalo loši. ;)
Avatar
almeida
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1092
Pridružen/a: 01 tra 2008, 20:38
Ja sam: Vozač
Navijam za: Za ulizivanje..
Lokacija: grad u moru,grad u kamenu-ZADAR
Kontakt:

Re: Ostali sportovi...

Post Postao/la almeida »

Schumy.d je napisao/la:
almeida je napisao/la:u sportskima zanimljiv članak,o hrvtaskoj hokejaškoj reprezentaciji,da bi ovu medveščakovi polu rvati(hečimović,sertić,prpići,i slovenci žagar,rejsar)da bi uzeli hrvatsko državljanostvo,putovnici i igrali za repku,mislim da bi to bija jedan zanimljiv projekt,uz novćanu pomoć nebi bili toliko loši! ;)
Nebi bili nimalo loši. ;)

samo ko će nas trenirati?ja nas negdi prožita da onaj ex-medvešćakov trener saciloto ostaje u medvešćaki,možda se ćisti pozicija za njega,i još nagovoriti kristana da brani,sandrocka i letanga nagovoriti,i eto ti ćuda,hokejaška velesila :D
slika
"..lipi moj grade uvik te se sitin.."
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: Ostali sportovi...

Post Postao/la Schumy.d »

almeida je napisao/la: samo ko će nas trenirati?ja nas negdi prožita da onaj ex-medvešćakov trener saciloto ostaje u medvešćaki,možda se ćisti pozicija za njega,i još nagovoriti kristana da brani,sandrocka i letanga nagovoriti,i eto ti ćuda,hokejaška velesila :D
Ma samo Oulletta treba nagovoriti!! :biggrin:
Čovjek je 3. strijelac lige!! =D>

Tiger Woods priznao nevjeru supruzi i zato se povlači iz profesionalnog igranja golfa... :shock:
Stvarno šteta. :(
Avatar
lux007
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 463
Pridružen/a: 19 lis 2008, 11:18
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari

Re: Ostali sportovi...

Post Postao/la lux007 »

Sramota!!!!!!!!!!!! :( :( :(
Kaljaju jedan časan sport...
Ovaj lik uopce nije zasluzio da se bori za prvaka...
Nema pojma... kao napadat ce on... a usro se... ni jedan udarac nije zadao
A ni Klitcko nije nesto bolji... Pokusao je ali ne ide... Previse se branio njegov protivnik...
THERE IS ONE ONLY ONE ONLY ONE ONLY ONE CRISTIANO
ONE ONLY ONE ONLY ONE ONLY ONE RONALDO
Avatar
Ferrari-BiH
Veteran
Veteran
Postovi: 3300
Pridružen/a: 27 ruj 2008, 00:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Tešanj

Re: Ostali sportovi...

Post Postao/la Ferrari-BiH »

lux007 je napisao/la:Sramota!!!!!!!!!!!! :( :( :(
Kaljaju jedan časan sport...
Ovaj lik uopce nije zasluzio da se bori za prvaka...
Nema pojma... kao napadat ce on... a usro se... ni jedan udarac nije zadao
A ni Klitcko nije nesto bolji... Pokusao je ali ne ide... Previse se branio njegov protivnik...
Od ova dva ne znam ko je gori bio...pa ovo ne lici na boks...onaj se ruga kao malo dijete, bjezi po ringu...a Klicko pokusava neke "baletanske" poteze ne bi li se ovaj trznuo...nema onog bokserskog plesa, nema razmjene udaraca...ma bezveze...
¡oʞɐdoɐu ǝɾ ǝʌs ˙oןıq ǝɾ oʇs oɐʞ ǝɾıu ǝsıʌ ɐʇsıu
Avatar
almeida
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1092
Pridružen/a: 01 tra 2008, 20:38
Ja sam: Vozač
Navijam za: Za ulizivanje..
Lokacija: grad u moru,grad u kamenu-ZADAR
Kontakt:

Re: Ostali sportovi...

Post Postao/la almeida »

ma jel ko jućer gledao boks,klićko i onaj johnson??to nije boks,johnson se cilo vrime branija,nije dao ni jedan pošten udarac,dok onaj klićko mi se uvik činija mlitav,i ne baš pametan u glavi,stvarno sramotan boks!
slika
"..lipi moj grade uvik te se sitin.."
Avatar
luka_kimi
Moderator
Moderator
Postovi: 2456
Pridružen/a: 24 ožu 2009, 19:57
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi
Lokacija: Zagreb

Re: Ostali sportovi...

Post Postao/la luka_kimi »

almeida je napisao/la:ma jel ko jućer gledao boks,klićko i onaj johnson??to nije boks,johnson se cilo vrime branija,nije dao ni jedan pošten udarac,dok onaj klićko mi se uvik činija mlitav,i ne baš pametan u glavi,stvarno sramotan boks!
Meni je najbolje bilo ono kad mu Kličko rukavicom pokaže:"gle ono". Ova budala se okrene i pogleda, a ovaj ga odozada rokne u glavu. Ama slažem se, čista sramota.

Što se mene ttiče, pravac videoteka, posudit svih šest Rockya, pa da gledamo pravi boks i uživamo. :biggrin:
slika
I don't know driving in another way which isn't risky. Each one has to improve himself. Each driver has its limit. My limit is a little bit further than other's. Kimi Raikkonen... :)
Avatar
almeida
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1092
Pridružen/a: 01 tra 2008, 20:38
Ja sam: Vozač
Navijam za: Za ulizivanje..
Lokacija: grad u moru,grad u kamenu-ZADAR
Kontakt:

Re: Ostali sportovi...

Post Postao/la almeida »

luka_kimi je napisao/la:
almeida je napisao/la:ma jel ko jućer gledao boks,klićko i onaj johnson??to nije boks,johnson se cilo vrime branija,nije dao ni jedan pošten udarac,dok onaj klićko mi se uvik činija mlitav,i ne baš pametan u glavi,stvarno sramotan boks!
Meni je najbolje bilo ono kad mu Kličko rukavicom pokaže:"gle ono". Ova budala se okrene i pogleda, a ovaj ga odozada rokne u glavu. Ama slažem se, čista sramota.

Što se mene ttiče, pravac videoteka, posudit svih šest Rockya, pa da gledamo pravi boks i uživamo. :biggrin:
rocky vs apolo,e to je boks,a ne ovaj boks današnji di su nestali svi oni teškaši lewis,tayson,holifild a ne ova sramota :roll:
slika
"..lipi moj grade uvik te se sitin.."
Chuck Norris
Veteran
Veteran
Postovi: 3539
Pridružen/a: 16 ožu 2009, 14:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernando Alonso

Re: Ostali sportovi...

Post Postao/la Chuck Norris »

Stvarno katastrofa od boxa.A ovaj Johnson je u najavi bio tako glasan da sam i povjerovao da će to bit odličan meč.Jedino što smo vidjeli je bježanje Johnsona po ringu,a i Kličko se nije nešto posebno iskazao
...put u raj nije posut ružama...
Avatar
schuey
Počasni član
Počasni član
Postovi: 5088
Pridružen/a: 12 ožu 2007, 11:34
Ja sam: Vozač
Navijam za: odlazak Montezemola
Lokacija: Kud Koji Mili Moji!!!
Kontakt:

Re: Ostali sportovi...

Post Postao/la schuey »

Chuck Norris je napisao/la:Stvarno katastrofa od boxa.A ovaj Johnson je u najavi bio tako glasan da sam i povjerovao da će to bit odličan meč.Jedino što smo vidjeli je bježanje Johnsona po ringu,a i Kličko se nije nešto posebno iskazao

ne zamjeram ja nikaj Kličku,pa čovjek nije morao boksat agresivnije,samo bi riskirao tešku kontru i povredu što bi ovom otvorilo meč,mislim da se potrudio kolko je trebalo,nije izbjegavao,al teška sramota da čovjek se bori za prvaka i doslovno 3 udarca zada u 12 rundi,sramota,ne da mu nebi isplatio ni lipe nego doživotnu zabranu na boks bi mu dao
Ukoliko ste bannani,opomenuti ili Vam je post izbrisan,prekršili ste (najmanje) jedno od ovih pravila ponašanja!
Chuck Norris
Veteran
Veteran
Postovi: 3539
Pridružen/a: 16 ožu 2009, 14:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernando Alonso

Re: Ostali sportovi...

Post Postao/la Chuck Norris »

Slažem se da ne treba zamjerit Kličku on je se trudio i pokušavao borit,samo mislim da je se neko ovako kao Johnson borio protiv Lenoxa Lewisa ne bi dočekao ni 3.rundu
...put u raj nije posut ružama...
Avatar
luka_kimi
Moderator
Moderator
Postovi: 2456
Pridružen/a: 24 ožu 2009, 19:57
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi
Lokacija: Zagreb

Re: Ostali sportovi...

Post Postao/la luka_kimi »

almeida je napisao/la:
luka_kimi je napisao/la:
almeida je napisao/la:ma jel ko jućer gledao boks,klićko i onaj johnson??to nije boks,johnson se cilo vrime branija,nije dao ni jedan pošten udarac,dok onaj klićko mi se uvik činija mlitav,i ne baš pametan u glavi,stvarno sramotan boks!
Meni je najbolje bilo ono kad mu Kličko rukavicom pokaže:"gle ono". Ova budala se okrene i pogleda, a ovaj ga odozada rokne u glavu. Ama slažem se, čista sramota.

Što se mene ttiče, pravac videoteka, posudit svih šest Rockya, pa da gledamo pravi boks i uživamo. :biggrin:
rocky vs apolo,e to je boks,a ne ovaj boks današnji di su nestali svi oni teškaši lewis,tayson,holifild a ne ova sramota :roll:
Normalno! Tyson je bio teški skandalaš, ali je bio borac, davao je sve u ringu, bio je spreman i poginuti! To su borci!
slika
I don't know driving in another way which isn't risky. Each one has to improve himself. Each driver has its limit. My limit is a little bit further than other's. Kimi Raikkonen... :)
Avatar
schuey
Počasni član
Počasni član
Postovi: 5088
Pridružen/a: 12 ožu 2007, 11:34
Ja sam: Vozač
Navijam za: odlazak Montezemola
Lokacija: Kud Koji Mili Moji!!!
Kontakt:

Re: Ostali sportovi...

Post Postao/la schuey »

Chuck Norris je napisao/la:Slažem se da ne treba zamjerit Kličku on je se trudio i pokušavao borit,samo mislim da je se neko ovako kao Johnson borio protiv Lenoxa Lewisa ne bi dočekao ni 3.rundu

jučer je komentator dobro rekao,takav nebi od konkurencije mogao doći do toga da se bori ;)
Ukoliko ste bannani,opomenuti ili Vam je post izbrisan,prekršili ste (najmanje) jedno od ovih pravila ponašanja!
Avatar
Scuderia
Moderator
Moderator
Postovi: 7777
Pridružen/a: 11 tra 2007, 17:56
Navijam za: Michael-Mick Schumacher
Lokacija: Europa

Re: Ostali sportovi...

Post Postao/la Scuderia »

Ivica uspjesno operiran.
KLIK
slika
Avatar
schuey
Počasni član
Počasni član
Postovi: 5088
Pridružen/a: 12 ožu 2007, 11:34
Ja sam: Vozač
Navijam za: odlazak Montezemola
Lokacija: Kud Koji Mili Moji!!!
Kontakt:

Re: Ostali sportovi...

Post Postao/la schuey »

Scuderia je napisao/la:Ivica uspjesno operiran.
KLIK
ma nikad s njim na zelenu granu,nema tu sreće,al ajde,da bar na olimpijadi bude zdrav i dobro je
Ukoliko ste bannani,opomenuti ili Vam je post izbrisan,prekršili ste (najmanje) jedno od ovih pravila ponašanja!
Avatar
luka_kimi
Moderator
Moderator
Postovi: 2456
Pridružen/a: 24 ožu 2009, 19:57
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi
Lokacija: Zagreb

Re: Ostali sportovi...

Post Postao/la luka_kimi »

Ovo sa Ivicom više nema smisla. Nateže se sa tim leđima i odbija i svaku pomisao na operaciju. Ova je sezona već izgubljena, i nema smisla da se dalje muči. Trebao bi otići na operaciju, i ubiti dvije muhe jednim udarcem. Ako ode na operaciju leđa, vraća se mjesec dana prije početka Zimskih Olimpijskih Igara, što mu je dovoljno za jednu kvalitetnu pripremu. Ovako nas bezveze sve živcira vozeći na polovini mogućnosti, jer zna da je jedan krivi pokret dovoljan da sve ode u rodno mjesto.

Po meni dakle, najbolje je rješenje operacija leđa, neka se lijepo oporavi do kraja, i onda pripremi kao zmaj i dođe na Olimpijadu te pomete konkurenciju, kao Jana 2002. :biggrin:
slika
I don't know driving in another way which isn't risky. Each one has to improve himself. Each driver has its limit. My limit is a little bit further than other's. Kimi Raikkonen... :)
Avatar
Ferrari-BiH
Veteran
Veteran
Postovi: 3300
Pridružen/a: 27 ruj 2008, 00:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Tešanj

Re: Ostali sportovi...

Post Postao/la Ferrari-BiH »

luka_kimi je napisao/la:Ovo sa Ivicom više nema smisla. Nateže se sa tim leđima i odbija i svaku pomisao na operaciju. Ova je sezona već izgubljena, i nema smisla da se dalje muči. Trebao bi otići na operaciju, i ubiti dvije muhe jednim udarcem. Ako ode na operaciju leđa, vraća se mjesec dana prije početka Zimskih Olimpijskih Igara, što mu je dovoljno za jednu kvalitetnu pripremu. Ovako nas bezveze sve živcira vozeći na polovini mogućnosti, jer zna da je jedan krivi pokret dovoljan da sve ode u rodno mjesto.

Po meni dakle, najbolje je rješenje operacija leđa, neka se lijepo oporavi do kraja, i onda pripremi kao zmaj i dođe na Olimpijadu te pomete konkurenciju, kao Jana 2002. :biggrin:
Upravo to sam ja govorio svome burazu (koji se isto zivcira zbog Ivicinih slabih rezultata).
Bolje bi bilo da ovu sezonu pusti kraju, da se izlijeci i spreman doceka OI i sljedecu sezonu)
Ovako postoji rizik nekog naizgled bezazlenog pada, koji bi ga mogao kostati mozda i nastavka karijere.
¡oʞɐdoɐu ǝɾ ǝʌs ˙oןıq ǝɾ oʇs oɐʞ ǝɾıu ǝsıʌ ɐʇsıu
Chuck Norris
Veteran
Veteran
Postovi: 3539
Pridružen/a: 16 ožu 2009, 14:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernando Alonso

Re: Ostali sportovi...

Post Postao/la Chuck Norris »

Medveščak sinoć dobio Jesenice 7-2,i sad bježe Olimpiji 5 bodova.
Zanima me zna li neko koliko se igra kola u EBEL ligi prije doigravnja?
...put u raj nije posut ružama...
Avatar
Bibi
HNL kladionica velemajstor
HNL kladionica velemajstor
Postovi: 1538
Pridružen/a: 24 srp 2009, 14:31
Ja sam: Vozač
Navijam za: Marc Marquez
Lokacija: Samobor
Kontakt:

Re: Ostali sportovi...

Post Postao/la Bibi »

Prije doigravanja dio se sastoji od 54 kola, svaka momčad igra protiv svakoga šest puta (tri puta u gostima i tri puta na domaćem terenu).


Pocela je turneja 4 skakaonice prije par dana i jucer smo vidjeli fenomenalan skok Ammanna koji je i pritom srusio rekord skakaonice.Inace u ovo novije doba on mi je najsimpaticniji od onih Austrijanaca.
Dakako da patim za onim danima kada je legenda Schmitt skakao i oni dvoboji sa Malyszem.
Evo skoka Ammanna:

Bilo je lijepo dok je trajalo...

24.7.2009-5.5.2013
Felipe Massa
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1569
Pridružen/a: 19 pro 2008, 17:59
Ja sam: Vozač
Navijam za: Felipe Massa-Ferrari

Re: Ostali sportovi...

Post Postao/la Felipe Massa »

Ma ja navijam za Ahonena vec dugo... tamo od 99... i bio sam presrecan kao malo dijete kad je rekao da ce se vratiti ... trenutno je 3 u ukupunom poretku 4 skakaonice....
slika

Ayrtone nek ti je vječna slava i hvala.Bio si moj poslednji junak i idol.
Avatar
Scuderia
Moderator
Moderator
Postovi: 7777
Pridružen/a: 11 tra 2007, 17:56
Navijam za: Michael-Mick Schumacher
Lokacija: Europa

Re: Ostali sportovi...

Post Postao/la Scuderia »

Felipe Massa je napisao/la:Ma ja navijam za Ahonena vec dugo... tamo od 99... i bio sam presrecan kao malo dijete kad je rekao da ce se vratiti ... trenutno je 3 u ukupunom poretku 4 skakaonice....
Nisi jedini. ;)
Dobar je i onaj Japanac Noriaki Kasai. A tek mu je 37 godina. :D

--
Koliko god se Nijemci trudili da budu najbolji u svemu, u ovom sportu, alpha i omega su Austrijanci. :|
slika
Chuck Norris
Veteran
Veteran
Postovi: 3539
Pridružen/a: 16 ožu 2009, 14:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernando Alonso

Re: Ostali sportovi...

Post Postao/la Chuck Norris »

bibi_Alonso 4ever je napisao/la: Dakako da patim za onim danima kada je legenda Schmitt skakao i oni dvoboji sa Malyszem.
A ja za danima Kazuyoshia Funakia,čovjek fantastičnog stila,pravi užitak ga je bilo gledat =D>
A inače danas navijam za jutarnju zvijezdu
...put u raj nije posut ružama...
Odgovori