FORMULA 1 team - Sahara Force India F1 Team [1991-2018]

Povijesne utrke, vozači, timovi, bolidi...

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,Scuderia,Cuky,47,gringo73

Odgovori
Avatar
Scuderia
Moderator
Moderator
Postovi: 7777
Pridružen/a: 11 tra 2007, 17:56
Navijam za: Michael-Mick Schumacher
Lokacija: Europa

Re: FORMULA 1 team- FORCE INDIA

Post Postao/la Scuderia »

Liuzzi sretan sto je uspio doci do bodova.
KLIK
slika
Avatar
GT-R
Početnik
Početnik
Postovi: 326
Pridružen/a: 05 lis 2008, 10:19
Ja sam: Vozač
Navijam za: Schumacher i Massa
Lokacija: Zagreb

Re: FORMULA 1 team- FORCE INDIA

Post Postao/la GT-R »

Šteta za Sutila, sigurno da je mogao osvojiti bodove.
Kao što kaže Jergović: Treba posebno danas pratiti ovog čovjeka.
Šteta što se to i nije dogodilo.
slika
Avatar
Ćale od Lewisa
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1595
Pridružen/a: 13 srp 2008, 11:40
Ja sam: Vozač
Navijam za: Mercedes
Lokacija: Labin

Re: FORMULA 1 team- FORCE INDIA

Post Postao/la Ćale od Lewisa »

Sutil gdje se god okrene ili ga neko okrene on odmah gas do poda, radi 'burnout' i piruete s potpisivanjem. To nije loša fora odmah s punim gasom tražit pravi put na stazu(na gubiš vrijeme na mjestu) ali može biti i vrlo kobno po druge vozače jer je teško kontrolirat bolid od 700ks pod punim gasom na mjestu.
Inače meni se sviđa ovaj vozač i šteta da ove sezone nije našao neku malo konkurentniju momčad. Da je recimo umjesto Webbera išao u Red Bull.
Možda Force India i ne bude tako loša...
slika
Avatar
nikolaa
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1131
Pridružen/a: 18 lis 2007, 18:19
Ja sam: Vozač
Navijam za: FERRARI

Re: FORMULA 1 team- FORCE INDIA

Post Postao/la nikolaa »

Force india ima solidan bolid.Od polovine prosle sezone ustalili su se na sredini poretka i ove sezone mogu biti samo bolji..
FORZA FERRARI!!!
Avatar
gringo73
Naj F1 član foruma 2010.
Naj F1 član foruma 2010.
Postovi: 4558
Pridružen/a: 08 sij 2007, 15:43
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren

Re: FORMULA 1 team- FORCE INDIA

Post Postao/la gringo73 »

nikolaa je napisao/la:Force india ima solidan bolid.Od polovine prosle sezone ustalili su se na sredini poretka i ove sezone mogu biti samo bolji..
Za ovu trku je sasvim solidno posložen, to je vidljivo. Ja, za razliku od Ćaleta, nisam baš ljubitelj Sutila, a ni Liuzzija pretjerano, i mislim da su oni bili najslabija karika u trci. Mislim da bi neki kvalitetniji vozači ostvarili bolje rezultate danas. Liuzzi je završio nekako kako sam i mislio, a za Sutila sam mislio da neće završit.
slika
Avatar
pospani gad
Veteran
Veteran
Postovi: 2917
Pridružen/a: 28 tra 2007, 22:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernanda Alonsa
Lokacija: Slavonija
Kontakt:

Re: FORMULA 1 team- FORCE INDIA

Post Postao/la pospani gad »

gringo73 je napisao/la:
nikolaa je napisao/la:Force india ima solidan bolid.Od polovine prosle sezone ustalili su se na sredini poretka i ove sezone mogu biti samo bolji..
Za ovu trku je sasvim solidno posložen, to je vidljivo. Ja, za razliku od Ćaleta, nisam baš ljubitelj Sutila, a ni Liuzzija pretjerano, i mislim da su oni bili najslabija karika u trci. Mislim da bi neki kvalitetniji vozači ostvarili bolje rezultate danas. Liuzzi je završio nekako kako sam i mislio, a za Sutila sam mislio da neće završit.
Force India je za mene iznenađenje utrke U Manami. Zašto? Zato što su se pokazali konkuretnijim od Renaulta i Williamsa. I od Saubera. Po tome, čini mi se da dr. Mallya radi dobar posao, i ulaže i dosta novaca. Vidjet' ćemo na predstojećim utrkama ili oko sredine sezone, da li su to bljeskovi poput prošlogodišnje Spa i Monze. Evo, dr. Mallya "gura" i Paula di Restu u vatru.... mladi Škot odradit' će slobodnjake u Melbourneu. Mislim da je to dobro za indijsku momčad. Želim im puno uspjeha.

Toni Liuzzi treba još koju priliku ( bar jednu kompletnu godinu u ovoj momčadi ). Sretno je stigao do bodova u Bahreinu. Za Adriana sam pretpostavio da bi mogao onako završit'. I Mladen je to napomenuo, da bi Nijemac mogao povući nekakav loš potez ili se naći u "gužvi". Po meni se to prečesto događa kod Adriana Sutila. A takvih vozača je bilo već u F1, i nisu uspjeli. Adrian ne uspjeva složiti više dobrih utrka za redom, niti kapitalizirati dobre taktike i pozicije u utrkama.
Ništa mi neće, ovaj dan pokvarit'.......... jer želim ( hoću ) med i mlijeko. I točka. :biggrin:
Tko meni ne vjeruje, to je njegov problem. :biggrin:
Avatar
Scuderia
Moderator
Moderator
Postovi: 7777
Pridružen/a: 11 tra 2007, 17:56
Navijam za: Michael-Mick Schumacher
Lokacija: Europa

Re: FORMULA 1 team- FORCE INDIA

Post Postao/la Scuderia »

Gazda Vijay Mallya ne odbacuje mogucnost da njegova momcad zavrsi na postolju ove sezone.
KLIK

---
Cestitke FI. =D>
Opet su dosli do bodova. =D>
slika
Avatar
Sato-san
Postovi: 66
Pridružen/a: 09 ožu 2010, 11:44
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kamui

Re: FORMULA 1 team- FORCE INDIA

Post Postao/la Sato-san »

Dobri su, samo nek tako nastave.
Avatar
Bibi
HNL kladionica velemajstor
HNL kladionica velemajstor
Postovi: 1538
Pridružen/a: 24 srp 2009, 14:31
Ja sam: Vozač
Navijam za: Marc Marquez
Lokacija: Samobor
Kontakt:

Re: FORMULA 1 team- FORCE INDIA

Post Postao/la Bibi »

Liuzzi zadovoljan formom Force Indie ovim vikendom.
http://www.autosport.com/news/report.php/id/82490" onclick="window.open(this.href);return false;
Bilo je lijepo dok je trajalo...

24.7.2009-5.5.2013
Avatar
Barry
Test vozač
Test vozač
Postovi: 733
Pridružen/a: 05 ožu 2010, 01:16
Navijam za: Ferrari

Re: FORMULA 1 team- FORCE INDIA

Post Postao/la Barry »

Scuderia je napisao/la:Gazda Vijay Mallya ne odbacuje mogucnost da njegova momcad zavrsi na postolju ove sezone.
KLIK

---
Cestitke FI. =D>
Opet su dosli do bodova. =D>
dobro budimo realni.. docci ove godine do bodova i nije neki uspjeh.. mislim da se ne budem shvacen pogressno.. svakako se cijeni ali ipak... 4 top tipa uzimati ce vecinom prvih 8 mjesta.. kad dodde do ispadanja pojedinih kao danas uvijek ce biti bodova za indiu.. rookie jednostavno ne mogu dogurati do magicne desete pozicije... aa sad postolje... ostaje da se vidi.. naravno da je bolje sto je vise konkurencije u vrhu .. :D
Kimi Raikkonen: "I’m not interested in what people think about me. I’m not Michael Schumacher."
Avatar
Toon
Veteran
Veteran
Postovi: 2892
Pridružen/a: 06 ožu 2008, 19:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: mclaren
Lokacija: poso kuća birtija

Re: FORMULA 1 team- FORCE INDIA

Post Postao/la Toon »

Barry je napisao/la:
dobro budimo realni.. docci ove godine do bodova i nije neki uspjeh.. mislim da se ne budem shvacen pogressno.. svakako se cijeni ali ipak... 4 top tipa uzimati ce vecinom prvih 8 mjesta.. kad dodde do ispadanja pojedinih kao danas uvijek ce biti bodova za indiu.. rookie jednostavno ne mogu dogurati do magicne desete pozicije... aa sad postolje... ostaje da se vidi.. naravno da je bolje sto je vise konkurencije u vrhu .. :D
...mislim da im je gazda Vijay Mallya i te kako realan, on samo tvrdi da ne bi bio iznenađen postoljem ove godine...a za postolje je potrebno samo neke stvari da se poklope (možda nije najbolji primjer: no Kubica danas - realno?).
"Damn it, Steven, we're men. It's our god-given right to watch sports and smut."
"Oh mighty one in the heavens who created the mountains, the seas and beer ..."
"I'm married to a woman named ... something!"
Avatar
Barry
Test vozač
Test vozač
Postovi: 733
Pridružen/a: 05 ožu 2010, 01:16
Navijam za: Ferrari

Re: FORMULA 1 team- FORCE INDIA

Post Postao/la Barry »

Toon Army je napisao/la:
Barry je napisao/la:
dobro budimo realni.. docci ove godine do bodova i nije neki uspjeh.. mislim da se ne budem shvacen pogressno.. svakako se cijeni ali ipak... 4 top tipa uzimati ce vecinom prvih 8 mjesta.. kad dodde do ispadanja pojedinih kao danas uvijek ce biti bodova za indiu.. rookie jednostavno ne mogu dogurati do magicne desete pozicije... aa sad postolje... ostaje da se vidi.. naravno da je bolje sto je vise konkurencije u vrhu .. :D
...mislim da im je gazda Vijay Mallya i te kako realan, on samo tvrdi da ne bi bio iznenađen postoljem ove godine...a za postolje je potrebno samo neke stvari da se poklope (možda nije najbolji primjer: no Kubica danas - realno?).
ne kazzem da nije mogucce.. naprotiv bilo bi pozzeljno.. kazzem da samo bodovi 9. ili 10. mjesto i nisu neki uspjeh iskreno.. a sto se kubice danas ticce pa... da je neko bio dovoljno lud da stavi lovu bio bi bogat ccovjek... mada sve ekipe rade na razvoju konstantno tako da od utrke do utrke svi mogu explodirati... sjetim se prosle godine i staze Spa.. kako je dobro india izgledala...
Kimi Raikkonen: "I’m not interested in what people think about me. I’m not Michael Schumacher."
Avatar
Toon
Veteran
Veteran
Postovi: 2892
Pridružen/a: 06 ožu 2008, 19:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: mclaren
Lokacija: poso kuća birtija

Re: FORMULA 1 team- FORCE INDIA

Post Postao/la Toon »

Barry je napisao/la: ne kazzem da nije mogucce.. naprotiv bilo bi pozzeljno.. kazzem da samo bodovi 9. ili 10. mjesto i nisu neki uspjeh iskreno.. a sto se kubice danas ticce pa... da je neko bio dovoljno lud da stavi lovu bio bi bogat ccovjek... mada sve ekipe rade na razvoju konstantno tako da od utrke do utrke svi mogu explodirati... sjetim se prosle godine i staze Spa.. kako je dobro india izgledala...
a čuj sve o.k. mogu se složiti sa većinom tvojih razmišljanja ali ako ovo boldano misliš za Force Inidiu to još više znači da im mjesto i puno više u poretku...samo želim reći da kod njih ipak ne vrijedi ona narodna "i čorava koka ubode ponekad zrno"...
"Damn it, Steven, we're men. It's our god-given right to watch sports and smut."
"Oh mighty one in the heavens who created the mountains, the seas and beer ..."
"I'm married to a woman named ... something!"
Avatar
nikolaa
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1131
Pridružen/a: 18 lis 2007, 18:19
Ja sam: Vozač
Navijam za: FERRARI

Re: FORMULA 1 team- FORCE INDIA

Post Postao/la nikolaa »

Ova momcad osvaja bodove iz obe prve utrke prvenstva.Da je ostao stari sistem bodovanja oni bi i dalje na saldu imali 0 bodova.Ipak nisu toliki kapacitet.Ali radi se i radi u Force India-i...
FORZA FERRARI!!!
Avatar
Toon
Veteran
Veteran
Postovi: 2892
Pridružen/a: 06 ožu 2008, 19:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: mclaren
Lokacija: poso kuća birtija

Re: FORMULA 1 team- FORCE INDIA

Post Postao/la Toon »

nikolaa je napisao/la:Ova momcad osvaja bodove iz obe prve utrke prvenstva.Da je ostao stari sistem bodovanja oni bi i dalje na saldu imali 0 bodova.Ipak nisu toliki kapacitet.Ali radi se i radi u Force India-i...
da je ostao stari sistem bodovanja...ali nije i ja zato njihove "uspjehe" gledam kroz tu prizmu(+ kraj prošle sezone)...a sada za što jesu ili nisu kapacitet dalo bi se diskutirati i vrtjeti u krug...a ova konstatacija "radi se radi" je srž svega tj. napreduju i tko zna dokle će...
"Damn it, Steven, we're men. It's our god-given right to watch sports and smut."
"Oh mighty one in the heavens who created the mountains, the seas and beer ..."
"I'm married to a woman named ... something!"
Avatar
Bibi
HNL kladionica velemajstor
HNL kladionica velemajstor
Postovi: 1538
Pridružen/a: 24 srp 2009, 14:31
Ja sam: Vozač
Navijam za: Marc Marquez
Lokacija: Samobor
Kontakt:

Re: FORMULA 1 team- FORCE INDIA

Post Postao/la Bibi »

Sutil sretan zbog 4.mjesta na kvalama!
http://www.autosport.com/news/report.php/id/82659" onclick="window.open(this.href);return false;
Bilo je lijepo dok je trajalo...

24.7.2009-5.5.2013
Avatar
Scuderia
Moderator
Moderator
Postovi: 7777
Pridružen/a: 11 tra 2007, 17:56
Navijam za: Michael-Mick Schumacher
Lokacija: Europa

Re: FORMULA 1 team- FORCE INDIA

Post Postao/la Scuderia »

Svaka cast FI. =D> Tri utrke=Bodovi. :thumbup:
slika
Avatar
wolfman
HNL kladionica super velemajstor
HNL kladionica super velemajstor
Postovi: 933
Pridružen/a: 26 ožu 2010, 21:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: Vettel
Lokacija: Croatian Zagorje, Desinić City

Re: FORMULA 1 team- FORCE INDIA

Post Postao/la wolfman »

Odlična trka Sutila, šteta za Liuzzia(što se uopće desilo?)
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: FORMULA 1 team- FORCE INDIA

Post Postao/la Schumy.d »

Scuderia je napisao/la:Svaka cast FI. =D> Tri utrke=Bodovi. :thumbup:
Pa nije to toliko iznenađujuće s obzirom na kraj prošle sezone. Već su tad pokazali da su ozbiljna momčad.
Da Liuzzi nije odustao, vjerujem da bi obojica bili u bodovima.
Avatar
Barry
Test vozač
Test vozač
Postovi: 733
Pridružen/a: 05 ožu 2010, 01:16
Navijam za: Ferrari

Re: FORMULA 1 team- FORCE INDIA

Post Postao/la Barry »

ovo je tek vrijedno pomenena.. bodovi 9. ili 10. mjesto to je nissta... 4. pozicija vecc licci na nessto ozbiljnije ... svaka ccast...
Kimi Raikkonen: "I’m not interested in what people think about me. I’m not Michael Schumacher."
Avatar
Arai
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1229
Pridružen/a: 31 ožu 2009, 19:08
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren
Kontakt:

Re: FORMULA 1 team- FORCE INDIA

Post Postao/la Arai »

Barry je napisao/la:ovo je tek vrijedno pomenena.. bodovi 9. ili 10. mjesto to je nissta... 4. pozicija vecc licci na nessto ozbiljnije ... svaka ccast...
Nije baš 4. pozicija ali je 5. pa je i to zadovoljavajuće. A i zadržao je Hamiltona iza sebe, ohrabrujuće za njega i ekipu. ;)
slika
Avatar
Barry
Test vozač
Test vozač
Postovi: 733
Pridružen/a: 05 ožu 2010, 01:16
Navijam za: Ferrari

Re: FORMULA 1 team- FORCE INDIA

Post Postao/la Barry »

Arai je napisao/la:
Barry je napisao/la:ovo je tek vrijedno pomenena.. bodovi 9. ili 10. mjesto to je nissta... 4. pozicija vecc licci na nessto ozbiljnije ... svaka ccast...
Nije baš 4. pozicija ali je 5. pa je i to zadovoljavajuće. A i zadržao je Hamiltona iza sebe, ohrabrujuće za njega i ekipu. ;)
da sorry :D rosberg i kubica ispred :D uglavnom hammy iza.. i to priliccan broj krugova.. svakako pohvalno :D
Kimi Raikkonen: "I’m not interested in what people think about me. I’m not Michael Schumacher."
Avatar
Bibi
HNL kladionica velemajstor
HNL kladionica velemajstor
Postovi: 1538
Pridružen/a: 24 srp 2009, 14:31
Ja sam: Vozač
Navijam za: Marc Marquez
Lokacija: Samobor
Kontakt:

Re: FORMULA 1 team- FORCE INDIA

Post Postao/la Bibi »

Odlicna utrka za Sutila 5.mjesto i donio dosta bodova Indiji.Drzao je Lewisa iza sebe i vozio jako brze krugove.
Bilo je lijepo dok je trajalo...

24.7.2009-5.5.2013
Avatar
Succum
Postovi: 55
Pridružen/a: 21 ožu 2010, 22:10
Ja sam: Vozač
Navijam za: Williams
Lokacija: kvart

Re: FORMULA 1 team- FORCE INDIA

Post Postao/la Succum »

Svaka čast =D> Vrlo dobar vikend,za Sutila,a i za cjelokupnu ekipu.Sjajna vožnja danas Adriana,držao je dosta dugo Hamiltona iza sebe,sjajno branjenje pozicije. ;)
Čovjek bez vlastitih principa je čovjek bez početka!!
Avatar
elf
Ekipni prvak F1 kladionice 2010.
Ekipni prvak F1 kladionice 2010.
Postovi: 305
Pridružen/a: 11 svi 2008, 13:27
Ja sam: Vozač
Navijam za: Lotus F1 team
Lokacija: Brcko District BiH

Re: FORMULA 1 team- FORCE INDIA

Post Postao/la elf »

force india se pravo nabrijala... definitivno best of the rest...

mislim williams, sauber, toro roso (rest)...
slika
slika
Odgovori