Mark Webber

Povijesne utrke, vozači, timovi, bolidi...

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,Scuderia,Cuky,47,gringo73

Odgovori
Avatar
Slash
Veteran
Veteran
Postovi: 2921
Pridružen/a: 09 kol 2007, 16:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: utrkivanje
Lokacija: Zagreb grad

Re: Mark Webber

Post Postao/la Slash »

Super članak i u potpunosti se slažem s ovim kaj se tiče Vettela i Webbera.
Nobody exists on purpose. Nobody belongs anywhere. Everybody's gonna die. Come watch TV.
Vleki
Test vozač
Test vozač
Postovi: 621
Pridružen/a: 12 lip 2007, 11:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Michaela Schumachera

Re: Mark Webber

Post Postao/la Vleki »

Evo, da malo razbijem monotoniju, vettel vs webber incidenta, ovo je još jedan maestralan krug webbera u turskoj! obratite pozornost na zavoj broj 8, ... brzina samo raste i raste i raste... :biggrin:

Od početka do kraja, u dobru i u zlu, uvjek vjeran Schumy-ju.
Avatar
Igor18
Veteran
Veteran
Postovi: 2927
Pridružen/a: 22 stu 2007, 22:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: Schumachera

Re: Mark Webber

Post Postao/la Igor18 »

Horner: Webber asked Vettel to back off
http://www.autosport.com/news/report.php/id/84093" onclick="window.open(this.href);return false;

"It looked like Mark started to struggle with the rear tyres a bit more - that's what it looked like on the pit wall," said Horner. "And Sebastian, between laps 38 and 39, really closed up rapidly to the back of Mark, obviously got a run on him on lap 40 and they both found themselves in a situation they didn't want to be in."

Pa šta nije prvo bilo da su mu javili da uđe u štedni mod?? Kak sad da je imo problema sa gumama pa je zato usporio??
Michael is faster than you!!
Avatar
darky
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1109
Pridružen/a: 01 lis 2007, 10:45
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren

Re: Mark Webber

Post Postao/la darky »

ma to je sad pokušaj smanjivanja krivnje, nakon što su svi popljuvali RB i vetela dok je vodstvo momčadi otvoreno stalo na vetelovu stranu
sad se u strahu od javnosti i opasnosti gubitka popularnosti posipaju pepelom i pokušavaju prikazati da niko nije kriv
Avatar
McLewis
Veteran
Veteran
Postovi: 3123
Pridružen/a: 29 svi 2007, 21:02
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren i Mercedes
Lokacija: ispred monitora

Re: Mark Webber

Post Postao/la McLewis »

webberu nisu strani sudari u 10. zavoju u turskoj heheh
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=RaUWeiOA ... re=related[/youtube]
McLaren u <3
Avatar
Igor18
Veteran
Veteran
Postovi: 2927
Pridružen/a: 22 stu 2007, 22:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: Schumachera

Re: Mark Webber

Post Postao/la Igor18 »

Ovo je bilo za cijeli krug :(
Michael is faster than you!!
Avatar
Dodi_napalm
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 543
Pridružen/a: 28 tra 2009, 14:00
Ja sam: Vozač
Navijam za: Schumachera

Re: Mark Webber

Post Postao/la Dodi_napalm »

http://f1.gpupdate.net/en/formula-1-new ... -for-2011/" onclick="window.open(this.href);return false;
webber produžio ugovor sa Red Bullom za 2011. godinu
jedan je gazda F1 - Schumy
NEVER GIVE UP, NEVER SURRENDER !!!
slika
Avatar
mmilo42
Početnik
Početnik
Postovi: 334
Pridružen/a: 26 tra 2009, 15:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi Raikkonen
Lokacija: Zadar

Re: Mark Webber

Post Postao/la mmilo42 »

Očekivano, iako bi volio da se Kimi vrati u F1 nebi volio da bude nekome vodonoša poput Webbera, koji je po mom mišljenju samo prosječan vozač koji nikad neće osvojiti naslov.
Chuck Norris
Veteran
Veteran
Postovi: 3539
Pridružen/a: 16 ožu 2009, 14:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernando Alonso

Re: Mark Webber

Post Postao/la Chuck Norris »

mmilo42 je napisao/la:Očekivano, iako bi volio da se Kimi vrati u F1 nebi volio da bude nekome vodonoša poput Webbera, koji je po mom mišljenju samo prosječan vozač koji nikad neće osvojiti naslov.
Kome je webber vodonoša???Svašta se na ovom forumu može pročitati #-o
...put u raj nije posut ružama...
Avatar
Igor18
Veteran
Veteran
Postovi: 2927
Pridružen/a: 22 stu 2007, 22:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: Schumachera

Re: Mark Webber

Post Postao/la Igor18 »

Spam spam spam!!!!!

Weber je trenutno vozač u najboljoj formi, u rukama ima najbolji automobil na gridu, vodeći je u prvenstvu tak ne vidim zašto nebi osvojio naslov ove sezone.
Michael is faster than you!!
Avatar
mmilo42
Početnik
Početnik
Postovi: 334
Pridružen/a: 26 tra 2009, 15:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi Raikkonen
Lokacija: Zadar

Re: Mark Webber

Post Postao/la mmilo42 »

Nije to nikakav spam, to je samo moje mišljenje da Webber neće biti svjetski prvak ove godine. Ja mislim da će biti Hamilton ili Alonso.
Avatar
mmilo42
Početnik
Početnik
Postovi: 334
Pridružen/a: 26 tra 2009, 15:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi Raikkonen
Lokacija: Zadar

Re: Mark Webber

Post Postao/la mmilo42 »

vegi696 je napisao/la:
mmilo42 je napisao/la:Nije to nikakav spam, to je samo moje mišljenje da Webber neće biti svjetski prvak ove godine. Ja mislim da će biti Hamilton ili Alonso.
Alonso #-o hahahaahah ta ti je dobra hahahahahah prvo nek uhvate renault

Hamiltona stavljam na prvo misto, ali Alonso ima dobar ritam i ako se Ferrari popravi uz neki kiks drugih on može do naslova.
Avatar
Igor18
Veteran
Veteran
Postovi: 2927
Pridružen/a: 22 stu 2007, 22:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: Schumachera

Re: Mark Webber

Post Postao/la Igor18 »

Mislim da Ferarri i Alonso imaju šanse ko Dinamo da uđe u ligu prvaka.
Nisu se mrdnuli od Bahreina. Zaostaju jako za Mclarenom i Red Bullom, a u rangu su Renaulta i Mercedesa. Možda nešto sitno ispred.
U Kanadi, Valenciji i Britaniji teško da mogu nešto tražit. Tek u Mađarskoj možda, pa onda imaju 3 tjedna pauze al tad će već biti kasno.
Jedino se mogu borit da u konstruktorima budu što bolje plasirani.
Michael is faster than you!!
Avatar
luka_kimi
Moderator
Moderator
Postovi: 2456
Pridružen/a: 24 ožu 2009, 19:57
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi
Lokacija: Zagreb

Re: Mark Webber

Post Postao/la luka_kimi »

Webber je potpisao novi ugovor. I neka mu, čovjek je to zaslužio. Zaslužio je priliku da se bori za naslov zbog svih onih pehova koji su mu neprekidno uskraćivali mogućnost da se prije svega bori za pobjede, a zatim i za naslov. Dovoljno je reći, ako se netko od vas sjeća Singapura 2007., da mu je otkazala elektronika na bolidu jer je u trenutku kada je on prolazio stazom ispod nje prošla podzemna željeznica. :schock:

Sjetimo se i kako se Vettel zabio u njega u Japanu 2007 dok se vozio na trećem mjestu. Da ne govorimo o ostalim pehovima. I još ga na kraju okrive za incident za koji ne smije i ne treba snositi nikakvu krivicu (Istanbul 2010.). Zaslužio je novi ugovor i gotovo. Kimi je tamo gdje je i sretan je tamo. Nema razloga da se vraća u F1, ako se ne želi vratiti. ;)

Trenutno je Mark vozač u najboljoj formi na gridu, u rukama mu je najbrži auto, konstantan je, ne griješi, brz je, ali nikada ne ide kao muha bez glave, potpuno na nož i preko krajnje granice bolida. Najviše mi se sviđa njegova borbenost i nepopopustljivost u dvobojima na stazi. Jedan veliki :thumbup: za njega. :smile:
slika
I don't know driving in another way which isn't risky. Each one has to improve himself. Each driver has its limit. My limit is a little bit further than other's. Kimi Raikkonen... :)
dmarijon
Legenda
Legenda
Postovi: 4903
Pridružen/a: 21 vel 2007, 09:21

Re: Mark Webber

Post Postao/la dmarijon »

mmilo42 je napisao/la:Nije to nikakav spam, to je samo moje mišljenje da Webber neće biti svjetski prvak ove godine. Ja mislim da će biti Hamilton ili Alonso.
Alonso teško da će dobiti auto za sam vrh do kraja sezone. Možda koja utrka, ali sveukupno - jako teško
Hamilton će biti opasan. Ovo sve nagađam. Ono što sam gotovo siguran, da će se prema kraju sezone Vettel sve više odvajati od Webbera i istaknuti kao prvi i brži vozač i imati najviše vjerojatnosti za naslov.
Samo neka se trkaju.
Avatar
Toon
Veteran
Veteran
Postovi: 2892
Pridružen/a: 06 ožu 2008, 19:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: mclaren
Lokacija: poso kuća birtija

Re: Mark Webber

Post Postao/la Toon »

dmarijon je napisao/la: Ono što sam gotovo siguran, da će se prema kraju sezone Vettel sve više odvajati od Webbera i istaknuti kao prvi i brži vozač i imati najviše vjerojatnosti za naslov.
...moje mišljenje je čista suprotnost tvojem...ja sam "siguran" da će Vettel zbog tih "očekivanja" ove godine "puknuti" ali i steći "dragocjeno iskustvo" za buduće godine...pa da vidimo na kraju sezone tko je imao bolji špirijus :) ...
"Damn it, Steven, we're men. It's our god-given right to watch sports and smut."
"Oh mighty one in the heavens who created the mountains, the seas and beer ..."
"I'm married to a woman named ... something!"
Chuck Norris
Veteran
Veteran
Postovi: 3539
Pridružen/a: 16 ožu 2009, 14:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernando Alonso

Re: Mark Webber

Post Postao/la Chuck Norris »

Negdje sam sinoć vidio sliku(sad više ne znam gdje) da je Webber nakon dodira sa zidom imao oštećenu gumu(a s tom gumom je imao najbolje vrijeme).Pa me zanima može li on promijenitit tu gumu il mora startati sa njom?
...put u raj nije posut ružama...
Avatar
gringo73
Naj F1 član foruma 2010.
Naj F1 član foruma 2010.
Postovi: 4558
Pridružen/a: 08 sij 2007, 15:43
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren

Re: Mark Webber

Post Postao/la gringo73 »

Chuck Norris je napisao/la:Negdje sam sinoć vidio sliku(sad više ne znam gdje) da je Webber nakon dodira sa zidom imao oštećenu gumu(a s tom gumom je imao najbolje vrijeme).Pa me zanima može li on promijenitit tu gumu il mora startati sa njom?
Ako je riječ o ovoj, onda sumnjam.

slika

Prema pravilniku, tehnički delegat odlučuje o zamjeni: Any such tyres damaged during Q3 will be inspected by the FIA technical delegate who will decide, at his absolute discretion, whether any may be replaced and, if so, which tyres they should be replaced with.
slika
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: Mark Webber

Post Postao/la Schumy.d »

Mislim da je u obziru sigurnosti vozača na stazi pošteno da mu se dopusti zamjena gume.
Avatar
Silver_Neelsen
Postovi: 145
Pridružen/a: 04 tra 2009, 15:15
Navijam za: Nikoga

Re: Mark Webber

Post Postao/la Silver_Neelsen »

Dobio je 5 mjesta grid penalty. Promjena mjenjača.

http://www.formula1.com/news/headlines/ ... 10907.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Avatar
King iCool
Veteran
Veteran
Postovi: 3096
Pridružen/a: 07 svi 2008, 14:07
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren
Lokacija: Planet Zemlja
Kontakt:

Re: Mark Webber

Post Postao/la King iCool »

Silver_Neelsen je napisao/la:Dobio je 5 mjesta grid penalty. Promjena mjenjača.

http://www.formula1.com/news/headlines/ ... 10907.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Sad starta na čistoj strani ako mu je to ikakva utjeha. A to znači da treba editirat listić na kladi. :biggrin:
Zadnja izmjena: King iCool, dana/u 15 lip 2010, 14:52, ukupno mijenjano 1 put.
keexx
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1099
Pridružen/a: 07 tra 2008, 22:51
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren-Mercedes
Lokacija: somewhere else

Re: Mark Webber

Post Postao/la keexx »

Interview sa Webberom nakon utrke... ;)

slika slika
Avatar
Dero
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1212
Pridružen/a: 02 stu 2008, 20:06
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari

Re: Mark Webber

Post Postao/la Dero »

Toliko smo se raspisali o sranjima koja su se desila vezano za događaje na utci moram bumpat topic startera svih sranja na utrci xD

Spektakularan i strašan sudar ali smatram da je Webber potpuno kriv. Jednostavno nakon onakvog katastrofalnog starta samo se čekalo kada ce neku glupost napravit obilazechi ove slabije u Valenciji
Neka bude sretan što je izvukao živu glavu.
Avatar
King iCool
Veteran
Veteran
Postovi: 3096
Pridružen/a: 07 svi 2008, 14:07
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren
Lokacija: Planet Zemlja
Kontakt:

Re: Mark Webber

Post Postao/la King iCool »

Webber opet radi gluposti kao i u Australiji. Čim stvari nejdu onako kako on to hoće odma gubi živce i nabija druge. Lagano je mogao proći pokraj Kovalainena i uhvatit koji bod.
Avatar
gringo73
Naj F1 član foruma 2010.
Naj F1 član foruma 2010.
Postovi: 4558
Pridružen/a: 08 sij 2007, 15:43
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren

Re: Mark Webber

Post Postao/la gringo73 »

Tko god bio kriv za ono, drago mi je da je prošao bez ikakvih ozljeda. Ne bi valjalo da netko iz vrha poretka bude uzdrman povredom.
slika
Odgovori