Reprezentativni nogomet

Rasprave o sportovima koji nemaju veze s auto-moto utrkama

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,Scuderia,Cuky,47,gringo73,luka_kimi

Odgovori
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: Reprezentativni nogomet

Post Postao/la Schumy.d »

Pa ne branim ga ja, ali ako je već tu, u reprezentaciji, zašto pljuvati po njemu iako nije bio loš?

Meni je jadno da se igračima reprezentacije fućka. Ja ću podržati bilo kojeg igrača u reprezentaciji, zvao se on Sammir, Strinić ili već kako. Za mene su svi jednaki. Svi će se oni truditi za što bolji rezultat.

Ovo otkud je isto pada u vodu jer onda Eduardo nema šta tražiti u reprezentaciji i AMEN! Ali to je Eduardo...
Sammir je zadnju tekmu nerealno ocjenjen loše. Recimo, Luka je odigrao jednako lošu partiju prvo poluvrijeme, krivac je za gol, a nitko pisnuo nije o njemu. Zato jer je to Modrić. Toliko o toj našoj realnosti.
Sammir je bio najlošiji najviše zato jer je crnac, brazilac i Mamićevac, a ne zbog svoje igre. ;)

Strinića nisam spominjao po temelju nacionalnosti, već kvalitete. Molim te da prestaneš okretati moje riječi sebi u korist ako želiš sa mnom normalno diskutirati o nečemu!

I to je sve šta ja imam za reć u ovoj temi.
A o Mamiću, politici, HNS-u neću se više ni truditi "a" reć. Jednostavno, nema smisla i ne želim na takve razgovore uopće gubiti vrijeme niti živce. Postoje mjerodavni pa neka se bave time tko, kako i zašto.
Avatar
Armanini
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 2467
Pridružen/a: 26 svi 2009, 17:19
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari

Re: Reprezentativni nogomet

Post Postao/la Armanini »

Ja ću podržati bilo kojeg igrača u reprezentaciji, zvao se on Sammir, Strinić ili već kako. Za mene su svi jednaki. Svi će se oni truditi za što bolji rezultat.
? ma daj o cemu ti pricas?
ako je igrac u repki onda je bogomdan i nema mjesta za kritiku?
svi ce se oni isto truditi? ma joj, ajd uskrs je pa cu se suzdrzavat da ne prasnem u smijeh..
jedan olic i sammir se isto trude? zato olic pretrci 1028409 km, a sammir nakon 20 min nemoze vise zatvorit usta jer nema zraka..
za sto se to sammir ima trudit? za repku? ciju? daj ajde ne pisi takve gluposti..
Ovo otkud je isto pada u vodu jer onda Eduardo nema šta tražiti u reprezentaciji i AMEN! Ali to je Eduardo...
eduardo je vrhunski igrac i za 360 razlika od ovog.. zbog toga su ga ljudi prihvatili.. (i to sto je simpa mu pomaze)..
sammir je u repki ne zato jer je vrsan igrac nego jer mora na bubanj.. amen.. nemaju veze ta dvojica.. nikakve..

oko igre necu, jer valjda samo ti vidis tu super igru posljednju tekmu.. ostali ocito pojma nemaju..
Strinića nisam spominjao po temelju nacionalnosti, već kvalitete. Molim te da prestaneš okretati moje riječi sebi.....
alo citaj sa razumjevanjem.. ja! sam spomenuo strinica na temelju nacionalnosti, a ne kvalitete.. tebi je svaka druga - ako moze jedan stinic bit u repki moze i sammir (koji je bolji igrac).. ja kazem da ne.. i upravo zbog nacionalnosti.,. pricao o repki, ne pricamo o nekom klubu..

ajde sretan usrks i savjet ako se cega odrices - odrekni se pisanja bedastoca ;)
rFactor F1 HR server Info
slika
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: Reprezentativni nogomet

Post Postao/la Schumy.d »

Armanini je napisao/la: ajde sretan usrks i savjet ako se cega odrices - odrekni se pisanja bedastoca ;)
Ako ti imaš svoje mišljenje, ne znači da je ispravno.
I kako očekuješ da netko s tobom normalno komunicira kad ne cijeniš nijedan komentar koji se ne slaže s tvojim razmišljanjem... :roll:

Ne isplati se sve ovo na ovom forumu, ja više pisnuti neću jer mi se o nečijim subjektivnim teorijama zavjere neda komentirati. :|

Sretan Uskrs!! :zivili:
Avatar
Armanini
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 2467
Pridružen/a: 26 svi 2009, 17:19
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari

Re: Reprezentativni nogomet

Post Postao/la Armanini »

koliko sam malo popratio misljenja i komentara nakon tekme, a vezano uz sammira, nisam pronasao niti jedan (doslovno) a da ga hvali i nalazi mu mjesto u repki..
sve do tvog posta, koji je kao i obicno trkeljanje bez logike, valjda samo da se ima kontra stav i replya sa unaprijed pripremljenim konstrukcijama koje nemaju veze s temom (teorije zavjere? wtf?!)

u istim tim komentarima svekolike hrvatske publike, svako misljenje o istome je bilo zaokruzeno pljuvanjem nase jadne sadasnjosti i pozivanjem nekog tamo sammira koji je afirmiran samo u hnlu da igra u toj svetojk reprezentaciji, a sa jedinim razlogom prodaje..
svima jasno, svi isto disu, osim tebe dusebriznika..
I kako očekuješ da netko s tobom normalno komunicira kad ne cijeniš nijedan komentar koji se ne slaže s tvojim razmišljanjem...
gle, vec sam ti rekao da cjenim kada netko ima izrazen stav i drzi se toga, al procitat recenice poput :
Za mene su svi jednaki. Svi će se oni truditi za što bolji rezultat.
kako nakon toga da rasprava bude povezana sa zdravim razumom?

sammir je lanjski snijeg i rasprave oko njega su vise dosadne.. ti valjda jedini vidis neki drugi razlog zasto taj igra u toj svetinji, a ne moze trcat duze od 20 min..
zato jer je najbolji igrac hnla pa je zasluzio priliku i cast? zato jer ima iskustva u inozemnim tekmama, a ne samo utakmica protiv nasih bajnih klubova gdje se strahovito puno moze ispeglati talent i znanje? daj ajde.. a argumenti su mi jos jaci.. i modric je bio katastrofa pa zasto se njega ne spominje u istom kontekstu sa sammirom.. nigdje veze..

al kako god.. tebi je pljuvanje pozivanja nekog sammira koji je pol igraca u jednu reprezentaciju (koja je evo da bude jos veci sprd top5 ekipa lol) nekakva teorija zavjere.. wtf kume?
rFactor F1 HR server Info
slika
Avatar
Scuderia
Moderator
Moderator
Postovi: 7777
Pridružen/a: 11 tra 2007, 17:56
Navijam za: Michael-Mick Schumacher
Lokacija: Europa

Re: Reprezentativni nogomet

Post Postao/la Scuderia »

I onda kada mi netko krene pljuvati po Istocnoj Njemackoj... 8)
KLIK
slika
Alonso-champ
Veteran
Veteran
Postovi: 3501
Pridružen/a: 02 stu 2009, 18:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernando Alonso
Lokacija: Ljubljana

Re: Reprezentativni nogomet

Post Postao/la Alonso-champ »

Stimac je rekao sinoc:"namjerno smo pustili inicijativu protivniku u prvom poluvremenu"...

Wtf #-o ...slusao sam ga sinoc poslje utakmice i dobio sam utisak kao da je on bio na nekakvoj drugoj utakmici..i Vlaovicu su bile cudne Stimceve izjave..
Alonsista hasta la muerte..
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: Reprezentativni nogomet

Post Postao/la Schumy.d »

Dobro smo i prošli sinoć...
Avatar
Armanini
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 2467
Pridružen/a: 26 svi 2009, 17:19
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari

Re: Reprezentativni nogomet

Post Postao/la Armanini »

ne dobro, nego odlicno..
Stimac je rekao sinoc:"namjerno smo pustili inicijativu protivniku u prvom poluvremenu"...
citas i ne vjerujes..

iz pregrst slicnih clanaka, ima ih na jednom portalu i diektnih:
REPREZENTACIJA Zdravka Mamića sinoć je na Marakani otvorila oči i posljednjoj budali koja je vjerovala da ono što radi gazdin izaslanik na klupi, Igor Štimac, ima neke veze s nogometom.
Nikad gora Hrvatska zbog izbornika iz Mamićeve guzice
a finish jednog clanka je sazeo zapravo sve:
"ocito je da ova stimceva hrvatska moze dat gol samo iz slucajne situacije i zahvaljujuci kvaliteti pojedinaca"..


al ovo:
"Trebalo bi me objesiti za jaja ako odvedem ijednog igrača više od 17, koliko ih mogu koristiti u utakmici. Nakon ovakve utakmice u Srbiji, bio bih zaista lud. U Koreji ću tražiti pozitivan rezultat, važno je zbog Fifinog renkinga", poručio je Štimac.
sto reci..

mislim da bi se trebali navijaci sad pokazat i bojkotirat svaku utakmicu trazeci ostavku ovog nooba..
rFactor F1 HR server Info
slika
Avatar
F1NAC
Moderator
Moderator
Postovi: 14079
Pridružen/a: 12 tra 2010, 12:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: Reprezentativni nogomet

Post Postao/la F1NAC »

kao što mu inicijali na trenerci IŠ !!! gnoj
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011
Avatar
Dani
Legenda
Legenda
Postovi: 5675
Pridružen/a: 28 svi 2007, 11:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Hamiltona
Lokacija: Zagreb, Maximir

Re: Reprezentativni nogomet

Post Postao/la Dani »

Kaj ništa o repki, novom izborniku, odličnoj igri?
Biti drugi znači biti prvi među gubitnicima. Ayrton Senna.

slika
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: Reprezentativni nogomet

Post Postao/la Schumy.d »

Dani je napisao/la:Kaj ništa o repki, novom izborniku, odličnoj igri?
A šta reći? Sve je to već dobro znana priča.

A novom izborniku želim sve najbolje i da ako i izgubi ove 2 utakmice da ga ne otpišemo odmah. Niko je jedan moderni trener koji je pokazao već svoje trenersko znanje i ostvario dobre rezultate. Ima iskustva, autoritet i mislim da će bit pravo osvježenje za reprezentaciju. I nadam se da će modernizirati igru ove naše reprezentacije.

Jedino mi je žao da U-21 gubi odličnog trenera.
Avatar
Armanini
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 2467
Pridružen/a: 26 svi 2009, 17:19
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari

Re: Reprezentativni nogomet

Post Postao/la Armanini »

dobar izbor..
sad ce se vidjet dal su igraci "bojkotirali" stimca i koliko se uopce moze promjenit na brzinu kako u glavama, tako i u nogama..
rFactor F1 HR server Info
slika
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: Reprezentativni nogomet

Post Postao/la Schumy.d »

Kaže Robert da je Niko dobio samo jedan zadatak - plasirati se na SP.

I šta ako to ne napravi? Zbogom i njemu... :roll:
Avatar
Toon
Veteran
Veteran
Postovi: 2892
Pridružen/a: 06 ožu 2008, 19:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: mclaren
Lokacija: poso kuća birtija

Re: Reprezentativni nogomet

Post Postao/la Toon »

Počet ću opet pratiti reprezentaciju. Ja bih osobno radije vidio Žutog na klupi no i ovo je dobar izbor. Nema nekog velikog iskustva (kao ni dva njegova prethodnika) no vjerujem da može puno učiniti. Rođeni lider na terenu i, po meni, naš najbolji kapetan...sretno mu bilo. Dovoljno je da dio svog mentaliteta, borbe i strasti prenese na igrače i imamo dobre šanse bez obzira na protivnika. Taktiku ionako ne može složiti u tri dana... U boj!
"Damn it, Steven, we're men. It's our god-given right to watch sports and smut."
"Oh mighty one in the heavens who created the mountains, the seas and beer ..."
"I'm married to a woman named ... something!"
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: Reprezentativni nogomet

Post Postao/la Schumy.d »

Avatar
K1M1
HNL kladionica majstor
HNL kladionica majstor
Postovi: 2096
Pridružen/a: 06 srp 2008, 23:09
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi i Frijns
Lokacija: Rijeka

Re: Reprezentativni nogomet

Post Postao/la K1M1 »

:>> haha koji lud lik, sve ih je skinuo 100%
slika
Alonso-champ
Veteran
Veteran
Postovi: 3501
Pridružen/a: 02 stu 2009, 18:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernando Alonso
Lokacija: Ljubljana

Re: Reprezentativni nogomet

Post Postao/la Alonso-champ »

Hahaha,Ciru skida u nulu...bravo
Alonsista hasta la muerte..
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: Reprezentativni nogomet

Post Postao/la Schumy.d »

POR - ŠVE
UKR - FRA
GRČ - RUM
Island - Hrvatska

Nismo mogli proći bolje u dodatnim kvalifikacijama :mrgreen:

Ako to ne prođu, neka posade krumpir na Maksimiru i ostave se nogometa svi!
Avatar
Dani
Legenda
Legenda
Postovi: 5675
Pridružen/a: 28 svi 2007, 11:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Hamiltona
Lokacija: Zagreb, Maximir

Re: Reprezentativni nogomet

Post Postao/la Dani »

A Grčka-Rumunjska? Isto slabi par.
Biti drugi znači biti prvi među gubitnicima. Ayrton Senna.

slika
Alonso-champ
Veteran
Veteran
Postovi: 3501
Pridružen/a: 02 stu 2009, 18:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernando Alonso
Lokacija: Ljubljana

Re: Reprezentativni nogomet

Post Postao/la Alonso-champ »

bas steta za par Portugal-Svedska,obe ekipe bi volio vidjet na SP ovako,Cristiano ili Ibra ce gledati preko TV-a....Grci nek ispadnu,za mene nikakav nogomet igraju....Francuzi bi trebali proci Ukrajince....a vi :-) jbg sta reci,kao sto kaze Kovac:Kako to dragi Bog poslozi....
Alonsista hasta la muerte..
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: Reprezentativni nogomet

Post Postao/la Schumy.d »

Alonso-champ je napisao/la:bas steta za par Portugal-Svedska,obe ekipe bi volio vidjet na SP ovako,Cristiano ili Ibra ce gledati preko TV-a....Grci nek ispadnu,za mene nikakav nogomet igraju....Francuzi bi trebali proci Ukrajince....a vi :-) jbg sta reci,kao sto kaze Kovac:Kako to dragi Bog poslozi....
Ma ako ne dobijemo Islanđane, onda se moramo zapitati malo neke stvari. ;)

A ostali:
POR-ŠVE = ne znam, podjednake šanse, ali zbog CR-a sam za Portugal. Zaslužio je taj čovjek svjetsko prvenstvo, iako ne igraju uvjerljivo!
UKR-FRA = glatki prolaz Francuza
GRČ-RUM = šanse su više na strani Grka, ali nadam se pobjedi Rumunja. Uglavnom, obje utakmice manje od 3 gola. :lol:

EDIT:
Evo i drugog dijela :lol: :lol:
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=eoJsv-lFqWc#t=11[/youtube]
Avatar
King iCool
Veteran
Veteran
Postovi: 3096
Pridružen/a: 07 svi 2008, 14:07
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren
Lokacija: Planet Zemlja
Kontakt:

Re: Reprezentativni nogomet

Post Postao/la King iCool »

Brazil, STIŽEMO!
Avatar
Dani
Legenda
Legenda
Postovi: 5675
Pridružen/a: 28 svi 2007, 11:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Hamiltona
Lokacija: Zagreb, Maximir

Re: Reprezentativni nogomet

Post Postao/la Dani »

Schumy.d je napisao/la:
Alonso-champ je napisao/la:bas steta za par Portugal-Svedska,obe ekipe bi volio vidjet na SP ovako,Cristiano ili Ibra ce gledati preko TV-a....Grci nek ispadnu,za mene nikakav nogomet igraju....Francuzi bi trebali proci Ukrajince....a vi :-) jbg sta reci,kao sto kaze Kovac:Kako to dragi Bog poslozi....

A ostali:
POR-ŠVE = ne znam, podjednake šanse, ali zbog CR-a sam za Portugal. Zaslužio je taj čovjek svjetsko prvenstvo, iako ne igraju uvjerljivo!
UKR-FRA = glatki prolaz Francuza
GRČ-RUM = šanse su više na strani Grka, ali nadam se pobjedi Rumunja. Uglavnom, obje utakmice manje od 3 gola. :lol:


Joj Schumy tebe ne bum zval za savjet o listiću. :mrgreen:
Biti drugi znači biti prvi među gubitnicima. Ayrton Senna.

slika
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: Reprezentativni nogomet

Post Postao/la Schumy.d »

Dani je napisao/la: A ostali:
POR-ŠVE = ne znam, podjednake šanse, ali zbog CR-a sam za Portugal. Zaslužio je taj čovjek svjetsko prvenstvo, iako ne igraju uvjerljivo!
UKR-FRA = glatki prolaz Francuza
GRČ-RUM = šanse su više na strani Grka, ali nadam se pobjedi Rumunja. Uglavnom, obje utakmice manje od 3 gola. :lol:


Joj Schumy tebe ne bum zval za savjet o listiću. :mrgreen:
:biggrin: :lol:

Pa šta hoćeš... Jesu Francuzi prošli? Jesu... Jel druga bila manje od 3 gola? Je... :biggrin:

A ovu su Grci dobili 3-1 i sad su mirni cijelo prvenstvo.

A inače, evo i jakosnih skupina:

PRVA JAKOSNA SKUPINA
Brazil, Španjolska, Njemačka, Argentina, Kolumbija, Belgija, Urugvaj i Švicarska.

DRUGA JAKOSNA SKUPINA
Nizozemska, Italija, Engleska, Portugal, Grčka, Bosna i Hercegovina, Hrvatska i Rusija.

TREĆA JAKOSNA SKUPINA
Čile, Obala Bjelokosti, Francuska, Ekvador, Gana, Alžir, Nigerija i Kamerun.

ČETVRTA JAKOSNA SKUPINA
Sjedinjene Američke Države, Meksiko, Kostarika, Honduras, Japan, Iran, Južna Koreja i Australija.

Ja bi htio: Belgija, Hrvatska, Francuska, Australija :biggrin:
Avatar
elder
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1888
Pridružen/a: 07 kol 2007, 14:51
Ja sam: Vozač
Navijam za: Lewis Hamilton
Lokacija: Krapina

Re: Reprezentativni nogomet

Post Postao/la elder »

Ma ne bilo bi zanimljivije:

Brazil, Hrvatska, Obala Bjelokosti, Japan
Darkness rises when silence dies
Odgovori