Domaći nogomet

Rasprave o sportovima koji nemaju veze s auto-moto utrkama

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,Scuderia,Cuky,47,gringo73,luka_kimi

Odgovori
Avatar
Scuderia
Moderator
Moderator
Postovi: 7777
Pridružen/a: 11 tra 2007, 17:56
Navijam za: Michael-Mick Schumacher
Lokacija: Europa

Re: Domaći nogomet

Post Postao/la Scuderia »

Ma ima shema u vezi ovog kaznenog zakona... " terete " ga za govor i poticaj mrznje. Ne znam nisam pravnik, pa ne bi sada isao dublje u tezu kaznenog zakona.

Citat s indexa, tj-njegov citat upucen Jovanovicu
"On mrzi sve što počinje s "hrvatski" - prosvjeta, nogometni klub Dinamo, olimpijski odbor, akademija znanosti i umjetnosti, nogometni savez... ima krvna zrnca koja pretežu na onu stranu koja mrzi sve hrvatsko.Iz njegovih očiju šiklja krv, a kada se nasmije, vidite samo zube spremne na klanje... On je uvreda za hrvatski um, hrvatski mozak i hrvatskog čovjeka... Zamislite da čovjek koji je Srbin, koji nikada nije radio u prosvjeti i sportu, osim što je bio dizač "tegova", je ministar tako važnog resora. I to daš čovjeku bez ikakvog iskustva i s takvom hrvatomržnjom... On je najveći Hrvatomrzac poslije Khuena Hedervaryja..." uvrede su koje je Mamić sasuo na račun Jovanovića.
Sokiran ostao, jer ovako nesto da izjavi covjek "koji je u sportu " mi je nepojmljivo. Sad zamisli da neki Svabo tako nesto slicno veli za Turke gore u Njemackoj.... :|
slika
Avatar
Armanini
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 2467
Pridružen/a: 26 svi 2009, 17:19
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari

Re: Domaći nogomet

Post Postao/la Armanini »

koji nikada nije radio u prosvjeti i sportu, osim što je bio dizač "tegova", je ministar tako važnog resora.
po meni je ovo poanta.. niti malo ne zamjeram budali mamicu..

a recimo komentari nekih politicara vezano uz temu su bili, naravno uz osudu nacina, rekli su:
i ja mislim o ministru slicno pa ne bi nikad to iznesao u javnost.. kaze - i mene smeta najvise njegov nacin rada, njegova slaba zainteresiranost, njegova arogancija i cesto nacionalnost..
ovaj kaze javno sto puno njih misli i sto nije nis jako daleko od istine i sad se svi krizaju..
Sad zamisli da neki Svabo tako nesto slicno veli za Turke gore u Njemackoj....
ne mislim zapocinjat tu temu, al vjerujem da u svabiji nema nijednog turka za ministra.. ni engleza ;)
rFactor F1 HR server Info
slika
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: Domaći nogomet

Post Postao/la Schumy.d »

Ma ne branim Mamića, on je seljačina. Ali ima i istine u toj njegovoj priči. Samo ju je on ispričao bez dlake na jeziku i na vulgaran način.
Taj Jovanović nije ništa bolji od Mamića, nažalost. :doubt:
zizi
Test vozač
Test vozač
Postovi: 603
Pridružen/a: 18 lis 2007, 21:20
Ja sam: Vozač
Navijam za: Nikoga
Lokacija: zagreb

Re: Domaći nogomet

Post Postao/la zizi »

ne mogu ne primijetiti da jovanović ima 308 dana ratnog staža u borbenom sektoru Hrvatske vojske, što je nekih 308 dana više nego što ima mamić =D>
Zadnja izmjena: zizi, dana/u 16 ožu 2013, 11:59, ukupno mijenjano 1 put.
"Oh well, only cowboys stay in tune, anyway." JMH

You know we're sitting on four million pounds of fuel, one nuclear weapon and a thing that has 270,000 moving parts built by the lowest bidder. Makes you feel good, doesn't it? - Rockhound, Armageddon
Avatar
Scuderia
Moderator
Moderator
Postovi: 7777
Pridružen/a: 11 tra 2007, 17:56
Navijam za: Michael-Mick Schumacher
Lokacija: Europa

Re: Domaći nogomet

Post Postao/la Scuderia »

@Armanini
A dobro, neka granica dobrog ukusa mora postojati - ;) Zamisli da smo svi tako kao Mamic, koji se ponasa doslovno kao Tony Montana ? ;) Netko mu mora stati na kraj, pa makar na ovakav nacin.

Na ovo mislim:
ima krvna zrnca koja pretežu na onu stranu koja mrzi sve hrvatsko.Iz njegovih očiju šiklja krv, a kada se nasmije, vidite samo zube spremne na klanje On je uvreda za hrvatski um, hrvatski mozak i hrvatskog čovjeka
A rad politicara.... moglo bi se o tome isto, ali nisam siguran da je ovo mjesto za takve stvari. ;)
slika
Avatar
Bibi
HNL kladionica velemajstor
HNL kladionica velemajstor
Postovi: 1538
Pridružen/a: 24 srp 2009, 14:31
Ja sam: Vozač
Navijam za: Marc Marquez
Lokacija: Samobor
Kontakt:

Re: Domaći nogomet

Post Postao/la Bibi »

http://sportske.jutarnji.hr/sportska-in ... -/1091193/" onclick="window.open(this.href);return false;

Istjeraj lokomotivu u petu zupanijsku i bok!
Bilo je lijepo dok je trajalo...

24.7.2009-5.5.2013
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: Domaći nogomet

Post Postao/la Schumy.d »

Bibi je napisao/la:http://sportske.jutarnji.hr/sportska-in ... -/1091193/

Istjeraj lokomotivu u petu zupanijsku i bok!
Ma super... sad se vidi koliko smo zapravo država u *urcu. :roll:

GDJE STE BILI DO SAD? #-o

Meni je samo žao tih dečki koji su se borili cijelu sezonu, a na kraju za mudo labudovo. :(
Avatar
Scuderia
Moderator
Moderator
Postovi: 7777
Pridružen/a: 11 tra 2007, 17:56
Navijam za: Michael-Mick Schumacher
Lokacija: Europa

Re: Domaći nogomet

Post Postao/la Scuderia »

Schumy.d je napisao/la: Ma super... sad se vidi koliko smo zapravo država u *urcu. :roll:

GDJE STE BILI DO SAD? #-o

Meni je samo žao tih dečki koji su se borili cijelu sezonu, a na kraju za mudo labudovo. :(
Promjene se ne mogu desiti preko noci. ;) Za bilo sta, politicki, sportski...
slika
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: Domaći nogomet

Post Postao/la Schumy.d »

Scuderia je napisao/la: Promjene se ne mogu desiti preko noci. ;) Za bilo sta, politicki, sportski...
:lol:
Presmiješno... #-o

Znači kako kome paše?
Ako je zakon takav, zašto je onda ta Lokomotiva odigrala 4 sezone u 1. ligi?

KATASTROFA!
Avatar
Dr. DJ
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1520
Pridružen/a: 28 vel 2007, 13:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari-Massa
Lokacija: Stari Mikanovci / Rijeka

Re: Domaći nogomet

Post Postao/la Dr. DJ »

Stvar je u tome što se zakon nepoštuje...Zar bi i sada trebali zažmiriti svi jer se dosada zakon nije poštovao ? Jednostavno ovime što rade Lokomotiva i Dinamo mnogi su zakinuti i tome treba stati na kraj...
1982 UCV 1919
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: Domaći nogomet

Post Postao/la Schumy.d »

Dr. DJ je napisao/la:Stvar je u tome što se zakon nepoštuje...Zar bi i sada trebali zažmiriti svi jer se dosada zakon nije poštovao ? Jednostavno ovime što rade Lokomotiva i Dinamo mnogi su zakinuti i tome treba stati na kraj...
Smiješno mi je to sve.
Sad su se našli uređivati stvari koje (ako je trebalo) je trebalo napraviti još davno. :doubt:
SRAMOTA i Jovanović i ministarstvo, vlada, sve je u banani teškoj.

slika
:lol: :lol:
Avatar
Scuderia
Moderator
Moderator
Postovi: 7777
Pridružen/a: 11 tra 2007, 17:56
Navijam za: Michael-Mick Schumacher
Lokacija: Europa

Re: Domaći nogomet

Post Postao/la Scuderia »

Schumy.d je napisao/la: :lol:
Presmiješno... #-o

Znači kako kome paše?
Ako je zakon takav, zašto je onda ta Lokomotiva odigrala 4 sezone u 1. ligi?

KATASTROFA!
Ima veze sa politikom, pokusat cu biti kratak po tom pitanju.

Cim se osjetilo, vidjelo, nanjusilo, kako god... da Dinamo na takav nacin pomaze Lokomotivi saljeci svoje juniore na kaljenje tamo, trebalo je odmah u startu sve srezati u korijenu, a ne dopustiti istom da se siri.

Tko je kriv?
Kriva je i Uefa i tadasnja vlast.

Uefu je blago receno bolila ona stvar, vise su se brinuli za svoj dzep, i sa svojim malverzacijama unutar iste, ali mi nitko ne moze reci da nisu mogli nista poduzeti. Hebiga, nije ovo neka mini organizacija pa da nema ljudi, to je ogromna organizacija koja se treba brinuti za sve lige u Europi.

Debeli propust Uefe. Toliko o njoj.

A po pitanju politike... samo cu ovo reci... vidis i sam sta se desavalo unutar 4 godine. ;)
Trebam li spomenuti to, da je Dinamo imao jedan svoj logo na kojemu je bila jedna stranka ?

Razumijes sto hocu reci, jbg.
slika
Avatar
K1M1
HNL kladionica majstor
HNL kladionica majstor
Postovi: 2096
Pridružen/a: 06 srp 2008, 23:09
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi i Frijns
Lokacija: Rijeka

Re: Domaći nogomet

Post Postao/la K1M1 »

@Schumy.d - ne kužim, zato što je dosada bila 4 godine mimo ikakvog zakona i zdrave logike, po tebi bi trebala bit i dalje? pa valjda bi trebali bit sretni što su se napokon sjetili ispravit tu nebulozu...
misliš da će netko bit zakinut i tužan time što će se lokomotivu izbacit? da, možda jedino mamić, i ti mladići koji tamo igraju... klub bez navijača, dinamova druga ekipa koju dođe gledat prosječno 100 gledatelja? takav klub nas treba predstavljat u europi?.. i uzimat mjesto hajduku, rijeci, splitu...?
slika
Avatar
Dr. DJ
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1520
Pridružen/a: 28 vel 2007, 13:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari-Massa
Lokacija: Stari Mikanovci / Rijeka

Re: Domaći nogomet

Post Postao/la Dr. DJ »

Schumy što misliš kako je bilo nama navijačima Cibalije...Kada igramo protiv Dinama i borimo se pošteno za bod nedaj Bože tri...Moramo krv da pišamo...Jer je Dinamo svom snagom išao na nas kako bi nam uzeo sva tri....A nitko mi nemože dokazati da je sa istom tom voljom i snagom Dinamo išao protiv Lokomotive skojom se Cibalija bori za pozicije na tablici ?! Dali je to pošteno ? I ne nije borba protiv Mamiča i sličnih od jučer...Navijači koji posječuju svaku tekmu...pa i onu kada Cibalia igra u nekome selu kup tekmu vodi se več godinama...No Mamič i slični kontroliraju medije....A kao što svi dobro znamo velika večina Hrvatske javnosti dozvoljava da im se jako lako nametne neko mišljenje i uvjeri ih u nešto...mislim da je bolje da neotvaramo raspravu o borbi navijača protiv više godišnjih krađa i malverzacija u HR nogometu...zbilja nije ugodno kada zadnju kunu daš za put na drugi kraj Hrvatske za kartu i sendvič za taj dan a onda kada staneš na tribinu saznaš da je netko kupio/prodao tekmu, ili na svoje oči gledaš kako ti sudac uzima teško zasluženi bod ili naslov pobjednika kupa...
1982 UCV 1919
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: Domaći nogomet

Post Postao/la Schumy.d »

Dr. DJ je napisao/la:Schumy što misliš kako je bilo nama navijačima Cibalije...Kada igramo protiv Dinama i borimo se pošteno za bod nedaj Bože tri...Moramo krv da pišamo...Jer je Dinamo svom snagom išao na nas kako bi nam uzeo sva tri....A nitko mi nemože dokazati da je sa istom tom voljom i snagom Dinamo išao protiv Lokomotive skojom se Cibalija bori za pozicije na tablici ?! Dali je to pošteno ?
Lokomotiva nije nijednom dobila Dinamo. Tako da ti priča ne drži vodu...
Eventualno je od toga profitirao samo Dinamo, ali Lokomotiva sigurno nije. Lokomotiva nije kriva za lošu Cibaliju. Niste u pravu, za sve neuspjehe svojih klubova (bila to Cibalija, Rijeka, Hajduk...) krivite samo Zagreb.
Bolje bi bilo da se malo preusmjerite na svoje lokalne vlasti i uprave kluba nego na Lokomotivu i Dinamo samo. ;)
K1M1 je napisao/la:@Schumy.d - ne kužim, zato što je dosada bila 4 godine mimo ikakvog zakona i zdrave logike, po tebi bi trebala bit i dalje? pa valjda bi trebali bit sretni što su se napokon sjetili ispravit tu nebulozu...
Neka se ispravi, ali postavlja se pitanje gdje su bili do sada? Šta se radilo i da li se radilo uopće?
Tema Lokomotiva se raspravlja od samog njezinog ulaska i sad se pametni ministar Jovanović sjetio Lokomotive jer ga je Zdravko uvrijedio. Ma poserem se ja na sve to.
K1M1 je napisao/la:misliš da će netko bit zakinut i tužan time što će se lokomotivu izbacit? da, možda jedino mamić, i ti mladići koji tamo igraju... klub bez navijača, dinamova druga ekipa koju dođe gledat prosječno 100 gledatelja? takav klub nas treba predstavljat u europi?.. i uzimat mjesto hajduku, rijeci, splitu...?
Koje mjesto? :shock:
Hajduk i Rijeka Europe vidjeli nisu od stoljeća sedmog. :roll:
A neće navijači igrati umjesto njih. Treba nešto prikazati i na terenu... a ove sezone je Lokomotiva bolja od oba kluba u tome i ne vidim razloga zašto nebi igrali Europu, pa sve da ih prati 10 navijača.
Avatar
Dani
Legenda
Legenda
Postovi: 5675
Pridružen/a: 28 svi 2007, 11:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Hamiltona
Lokacija: Zagreb, Maximir

Re: Domaći nogomet

Post Postao/la Dani »

zizi je napisao/la:ne mogu ne primijetiti da jovanović ima 308 dana ratnog staža u borbenom sektoru Hrvatske vojske, što je nekih 308 dana više nego što ima mamić =D>
Na čijoj strani? I Čačić je brigadir HV-a ( pričuvni ) ,a o Vrdoljaku da ni ne govorim. Jeb.š ti te umjetno dobivene činove i služenje vojske u uredu.
Mene samo zanima kada će se i da li Jovanović pozabaviti odnosom Zadra i Hajduka.
Biti drugi znači biti prvi među gubitnicima. Ayrton Senna.

slika
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: Domaći nogomet

Post Postao/la Schumy.d »

POČETAK KRAJA MAMIĆA

Ako stvarno Dudu dobije taj spor, onda je vrlo vjerojatno povlačenje Zdravka iz nogometa i iz Dinama.
Avatar
Armanini
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 2467
Pridružen/a: 26 svi 2009, 17:19
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari

Re: Domaći nogomet

Post Postao/la Armanini »

Scuderia je napisao/la:@Armanini
A dobro, neka granica dobrog ukusa mora postojati - ;)
ma aposlutno..

nego.. kao i svaki put do sad, posjet temi me opet ostavio u nevjerici..
ovaj se kriza jer bi sutnuli lokomotivu (kojoj mjesto nije bilo u ligi i cije je sudjelovanje pljuvanje u lice svima nama) ..

ovo nevino pitanje me dodatno nasmijalo:
Ako je zakon takav, zašto je onda ta Lokomotiva odigrala 4 sezone u 1. ligi?
zakon, hrvatska, hns, dinamo, mamic.. i ti postavis ovakvo pitanje.. ajd kako tebi mora bit lijepo u zivotu..
dok nesto ne napisu u novinama onda je sve ok.. :|
rFactor F1 HR server Info
slika
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: Domaći nogomet

Post Postao/la Schumy.d »

Armanini je napisao/la: zakon, hrvatska, hns, dinamo, mamic.. i ti postavis ovakvo pitanje.. ajd kako tebi mora bit lijepo u zivotu..
dok nesto ne napisu u novinama onda je sve ok.. :|
Ma da... opet je Mamić kupio Sanadera, Jadranku, Milanovića, Josipovića... opet teorije zavjere, samo to znaš. :roll:

A zbog takvih kao ti će nam biti tako i u sljedećih 150 godina.
Zakon...hrvatska... pa do kad? Vidim da je i tebi super. 8)
Avatar
Armanini
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 2467
Pridružen/a: 26 svi 2009, 17:19
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari

Re: Domaći nogomet

Post Postao/la Armanini »

?
jesam ja negdje spomenuo mamica i sanadera? jadranku?? haha pa o cemu ti? josipovic? ma lol..
teorije zavjere? opet - o cemu ti?
A zbog takvih kao ti će nam biti tako i u sljedećih 150 godina.
ne prijatelju, vec si potpuno suprotno poslozio kockice..
ja ne moram procitat u novinama crno na bijelo da je lokomotiva = dinamo2.. ja to znam.. kao i vecina gradjana ove lijepe nase..
prije par dana sam se tu krizao kad si mi u raspravi oko fer playa dinama u ligu i ne pomaganju istom i blabla, izmedju ostalog spomenuo tu istu lokomotivu.. napisao sam da je sestrinska mocad dinama (zapravo evo kako se ispostavilo nije ni sestrinska vec je produzetak) i kao takva nema mjesta u ligi i kako je sma cinjenica da dinamo ima 2 kluba u nacionalnoj ligi pljuvanje u lice..

ti si na to zasutio kao i prosli put kad se spominjala lokomotiva, sa uvijek istim stavom - nije lokomotiva kriva sto su ostali klubovi u banani, nije ovaj ni onaj kriv sto su ostali klubovi u banani, nije situacija nastala posljednih 10-ak godina kriva sto su ostali klubovi u banani.. i tako dalje, blabla nije krivo sto su ostali klubovi u banani.. samo su ostali klubovi krivi sto su u banani.. i takve prosere i pizdarije..


sada, kada ti je napisano crno na bijelo da je lokomitiva produzeni dinamo i da bi is sutnuli van jer je protivno zakonu, (a jos vise razumu) ti se tu cudis i places i vices i u nevjerici citas vijest i cudis se ko pura dreku kako je moguce da u lijepoj nasoj moze nesto bit 4 godine mimo zakona..
i to ono - zamisli, dinamo i hns mimo zakona..

i onda finalno meni napises ovo:
Zakon...hrvatska... pa do kad? Vidim da je i tebi super.

wtf stari moj?!!
jedino sto pisem u ovoj temi je linc prokletog hnsa koji dopusta i koji je dopustio da dinamo ujebe tu nasu bajnu ligu, pisem samo o prokletoj prljavoj igri dinama, potpomaganju .. .. i zelim da se to rjesi i podrzavam naravno svaku akciju protiv, a za hrvatski sport i rusenje tog prljavog sistema od par ljudi koji su napravili da ja kao ljubitelj nogometa ne gledam i ne pratim nacionalnu ligu..

pa i pred par dana, na vijest da hajduk trazi ponistenje utakmice blabla, ti si tu vikao i smijao se budalama koje zele stat na kraj i vrsit pritisak na fkng institucije koje se moraju bavit time.. a te iste institucije (hns, uefa) su svi u istom kosu i u istom krevetu..

i zato molim te, ne podmeci meni neke nepripadajuce komentare, koje napises iako nemaju veze s napisanim, na to sam osjetljiv, kao i svatko normalan..


teorije zavjere??
- Nalaz AZTN-a je vrlo upečatljiv! Njihov nalaz kaže da Lokomotiva i Dinamo nisu dva privrednika, dva kluba, već jedan jedini,
ti meni o teorijama zavjere? daj pa nisi toliko balav jbmu zivot..
rFactor F1 HR server Info
slika
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: Domaći nogomet

Post Postao/la Schumy.d »

Ti prvo pročitaj o čemu sam ja točno pisao prije nego me popljuješ... sve ti fino piše, a ti si u pola svog komentara napisao stvari koje sam ja napisao (a zapravo nisi ni pročitao moje). Ovu drugu polovicu tvog komentara nisam ni pročitao.

Ma, uostalom, neda mi se i nemam volje više... ;)
Avatar
Dani
Legenda
Legenda
Postovi: 5675
Pridružen/a: 28 svi 2007, 11:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Hamiltona
Lokacija: Zagreb, Maximir

Re: Domaći nogomet

Post Postao/la Dani »

Hmmm kako primjeniti ove zaključke na f1 ( isto sport ) u relaciji RB-TR?
Biti drugi znači biti prvi među gubitnicima. Ayrton Senna.

slika
Avatar
Armanini
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 2467
Pridružen/a: 26 svi 2009, 17:19
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari

Re: Domaći nogomet

Post Postao/la Armanini »

pa direktno ih nemozes usporedit po pitanju nekog pravilnika obzirom da f1 nije nacionalno natjecanje, i vaze druga pravila..
a po pitanju fair playa naravno.. jedino sto je tr kurva i rbru i ferrariju donedavno, a ne samo dinamu, ovaj rbru :)

neznam koliko ste upoznati sa situacijom kluba pomorac iz kostrene, al njima je odbijen zahtjev za prvoligaskom licencom zbog:
Zahtjev je odbijen zato što Pomorac nije dostavio potrebnu dokumentacija kojom bi dokazali da se na stadionu izvode radovi koji bi dogodine osigurali prvoligaške uvjete.
naravno, to se sve odvijalo nakon sto je pomorcu trebalo bit odobreno i nakon sto je pomorac bio izvjesni kandidat..

i sad citaj.. pomorac nemoze zato jer nema adekvatan stadion, (imaju stadion ofc, al ovi nisu "vjerovali" da ce ga sredit za prvoligaske tekme (jer jbga, nasi stadioni su famozni i treba negdje smjestit tu vojsku od 500 do 1000 navijaca) - a lokomotivin stadion je gdje?
logika, pravda, postenje, jednaki uvjeti.. .. ?

al pomorac nebi bio podoban klub, a lokomotiva je klub manje ostalima, klub vise velikom dinamu..

i sve se to radi tako.. samo da se rade gluposti.. ne zbog ikakvog interesa i koristi, vec tako.. bezveze..
ne radi se to nis u korist dinama.. ma jok.. kako to moze bit..

al ne.. ostali klubovi su si sami krivi..

al ajd.. mozda ova osveta ovog srb.. ovaj ministra :) donese nesto korisno.. na posljetku, nama nije bitan ni nacin (nemamo tu privilegiju), vec ishod, pa ako se ovaj zainati dovoljno i odluci skinut mamica, mozda ce to bit prvi korak ka necemu..
da ne bude zabune, ne smatram ja mamica krivim skoro ni za sto, stvar se povlaci dugo prije njega.. nadajmo se samo da nece i nakon njega..
rFactor F1 HR server Info
slika
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: Domaći nogomet

Post Postao/la Schumy.d »

Lokomotiva u finalu kupa i Rijeka : Lokomotiva 1-3

=D>

Možete vi pričati šta hoćete, ali ovi dečki igraju odlično i treba im skinuti kapu. Sve umjetni i šta ja znam kakvi, ali Rijeku su razbili na Kantridi pošteno.
Sad još osvojite Kup i bit će to odlična sezona. :thumbup:
Alonso-champ
Veteran
Veteran
Postovi: 3501
Pridružen/a: 02 stu 2009, 18:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernando Alonso
Lokacija: Ljubljana

Re: Domaći nogomet

Post Postao/la Alonso-champ »

sta je ovo,Keku drugi poraz zaredom
Alonsista hasta la muerte..
Odgovori