Formula 1 team - BWT Alpine F1 Team [A522]

Novosti o vozačima i timovima, glasine...

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,Scuderia,Cuky,47,gringo73

Odgovori
Avatar
Adriana Lima fan
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 2350
Pridružen/a: 07 lis 2007, 13:46
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren
Lokacija: Gracac

Re: Formula 1 team - Renault

Post Postao/la Adriana Lima fan »

Pa ja pisem da pricam o Ferrariju i BMW-u i onda kada se prica anstavi na par postova oni novi koji uđu u raspravu ne kuze o cem se prica....... A sta je kao enlegalno na Renaultovom bolidu nisam upoznat? :D
Avatar
ZD1400RT
Početnik
Početnik
Postovi: 153
Pridružen/a: 05 srp 2007, 17:16
Ja sam: Vozač
Navijam za: Spanjarda
Lokacija: Zadar

Re: Formula 1 team - Renault

Post Postao/la ZD1400RT »

Jel ima netko link na ovakve slike, ali u velikoj rezoluciji? Nije da nisam pokušao tražiti, više ne znam što bi upisao i gdje bi gledao... hvala :)

slika

slika

slika
11
Avatar
gringo73
Naj F1 član foruma 2010.
Naj F1 član foruma 2010.
Postovi: 4558
Pridružen/a: 08 sij 2007, 15:43
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren

Re: Formula 1 team - Renault

Post Postao/la gringo73 »

Evo ti LINK na studijske fotografije, među kojima su i te. To je najbolje što imam...ipak sam ja McLaren fan! ;)
slika
Avatar
ZD1400RT
Početnik
Početnik
Postovi: 153
Pridružen/a: 05 srp 2007, 17:16
Ja sam: Vozač
Navijam za: Spanjarda
Lokacija: Zadar

Re: Formula 1 team - Renault

Post Postao/la ZD1400RT »

gringo73 je napisao/la:Evo ti LINK na studijske fotografije, među kojima su i te. To je najbolje što imam...ipak sam ja McLaren fan! ;)
ODLIČNO!!! Hvala McL fanu. :)
11
Avatar
Scuderia
Moderator
Moderator
Postovi: 7777
Pridružen/a: 11 tra 2007, 17:56
Navijam za: Michael-Mick Schumacher
Lokacija: Europa

Re: Formula 1 team - Renault

Post Postao/la Scuderia »

Renault inzistira da će R29 biti kompetitivan
KLIK
slika
Avatar
elf
Ekipni prvak F1 kladionice 2010.
Ekipni prvak F1 kladionice 2010.
Postovi: 305
Pridružen/a: 11 svi 2008, 13:27
Ja sam: Vozač
Navijam za: Lotus F1 team
Lokacija: Brcko District BiH

Re: Formula 1 team - Renault

Post Postao/la elf »

Scuderia je napisao/la:Renault inzistira da će R29 biti kompetitivan
KLIK

nisam ni sumnjao... :biggrin:

da i ode nam narandžasta... u šta li će ga sad ofarbati... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
slika
slika
Avatar
tomidix
Test vozač
Test vozač
Postovi: 734
Pridružen/a: 21 ruj 2007, 15:06
Ja sam: Vozač
Navijam za: Alonsa i RF1Team
Lokacija: Prva lijevo...

Re: Formula 1 team - Renault

Post Postao/la tomidix »

Kad ode? di si to čul? Jel to ono na kraju godine kad ce hp postat novi sponzor???
SIEMPRE FIELES A FERNANDO ALONSO... RF1Team!!!
"Renault will remain his family, we will miss him - but he will miss us!" - Thank you Fernando!
FA: "Renault is a team and a group of people that I will always keep in my heart."
Avatar
elf
Ekipni prvak F1 kladionice 2010.
Ekipni prvak F1 kladionice 2010.
Postovi: 305
Pridružen/a: 11 svi 2008, 13:27
Ja sam: Vozač
Navijam za: Lotus F1 team
Lokacija: Brcko District BiH

Re: Formula 1 team - Renault

Post Postao/la elf »

tomidix je napisao/la:Kad ode? di si to čul? Jel to ono na kraju godine kad ce hp postat novi sponzor???
hehehe... čitaj F1-HR.com...
slika
slika
Avatar
tomidix
Test vozač
Test vozač
Postovi: 734
Pridružen/a: 21 ruj 2007, 15:06
Ja sam: Vozač
Navijam za: Alonsa i RF1Team
Lokacija: Prva lijevo...

Re: Formula 1 team - Renault

Post Postao/la tomidix »

Hehehe... Ne cudim se tome... Nedavno sam citao, mislim da i pise to negdje u ovoj temi... Ali evo... Nece skodit ponoviti... Mozda neki nisu vidli... Renault Announce HP Deal
Mogo bi sljedece godine bit... Zuto-tamnoplavi-crveni bolidić...
SIEMPRE FIELES A FERNANDO ALONSO... RF1Team!!!
"Renault will remain his family, we will miss him - but he will miss us!" - Thank you Fernando!
FA: "Renault is a team and a group of people that I will always keep in my heart."
Avatar
Walter
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 2252
Pridružen/a: 27 vel 2008, 15:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Pored mutne Save
Kontakt:

Re: Formula 1 team - Renault

Post Postao/la Walter »

Kriza je uzela maha, Renault sa HPom, biće im ljepša liverija nego što je sad, to je sigurno.
slika
Avatar
ZD1400RT
Početnik
Početnik
Postovi: 153
Pridružen/a: 05 srp 2007, 17:16
Ja sam: Vozač
Navijam za: Spanjarda
Lokacija: Zadar

Re: Formula 1 team - Renault

Post Postao/la ZD1400RT »

elf je napisao/la:
Scuderia je napisao/la:Renault inzistira da će R29 biti kompetitivan
KLIK

nisam ni sumnjao... :biggrin:

da i ode nam narandžasta... u šta li će ga sad ofarbati... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Da bi se nastavila šokantna tradicija bojanja bolida trebali bi sklopiti ugovor sa T-Comom i šibnuti bolid u žuto-rozu-crvenu. :)
11
cro_blue
Postovi: 142
Pridružen/a: 14 lis 2008, 10:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Renault
Lokacija: Kupres, BiH
Kontakt:

Re: Formula 1 team - Renault

Post Postao/la cro_blue »

ZD1400RT je napisao/la:
elf je napisao/la:
Scuderia je napisao/la:Renault inzistira da će R29 biti kompetitivan
KLIK

nisam ni sumnjao... :biggrin:

da i ode nam narandžasta... u šta li će ga sad ofarbati... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Da bi se nastavila šokantna tradicija bojanja bolida trebali bi sklopiti ugovor sa T-Comom i šibnuti bolid u žuto-rozu-crvenu. :)
Haha... Da ga ofarbaju u rozo odrekao bih ih se! :D
slika
Avatar
Scuderia
Moderator
Moderator
Postovi: 7777
Pridružen/a: 11 tra 2007, 17:56
Navijam za: Michael-Mick Schumacher
Lokacija: Europa

Re: Formula 1 team - Renault

Post Postao/la Scuderia »

Evo, naletio na vijest u kojoj pise da Briatore vidi stabilnu buducnost za Renault, bez obzira sto ING ( sponozor) nece biti iduce godine. :|
slika
Avatar
elf
Ekipni prvak F1 kladionice 2010.
Ekipni prvak F1 kladionice 2010.
Postovi: 305
Pridružen/a: 11 svi 2008, 13:27
Ja sam: Vozač
Navijam za: Lotus F1 team
Lokacija: Brcko District BiH

Re: Formula 1 team - Renault

Post Postao/la elf »

Scuderia je napisao/la:Evo, naletio na vijest u kojoj pise da Briatore vidi stabilnu buducnost za Renault, bez obzira sto ING ( sponozor) nece biti iduce godine. :|

pa renault nije toliko finansijski slab da bi ga ugrozilo to što gubi glavnog sponzora... tu je sada i HP a vjerujem da će uz dobre rezultate ubrzo pronaći drugog jakog sponzora...
slika
slika
Avatar
schuey
Počasni član
Počasni član
Postovi: 5088
Pridružen/a: 12 ožu 2007, 11:34
Ja sam: Vozač
Navijam za: odlazak Montezemola
Lokacija: Kud Koji Mili Moji!!!
Kontakt:

Re: Formula 1 team - Renault

Post Postao/la schuey »

elf je napisao/la:
Scuderia je napisao/la:Evo, naletio na vijest u kojoj pise da Briatore vidi stabilnu buducnost za Renault, bez obzira sto ING ( sponozor) nece biti iduce godine. :|

pa renault nije toliko finansijski slab da bi ga ugrozilo to što gubi glavnog sponzora... tu je sada i HP a vjerujem da će uz dobre rezultate ubrzo pronaći drugog jakog sponzora...

pa ne slažem se s tobom,financijski su se za par desetaka morali podebljat samo da Alonsa vrate,još recesija u svijetu.. otpadaju jače momčadi,nije baš ni Renaultu lako,mašina kao Alonso-Briatore guta jako puno para ;)
Ukoliko ste bannani,opomenuti ili Vam je post izbrisan,prekršili ste (najmanje) jedno od ovih pravila ponašanja!
Avatar
elf
Ekipni prvak F1 kladionice 2010.
Ekipni prvak F1 kladionice 2010.
Postovi: 305
Pridružen/a: 11 svi 2008, 13:27
Ja sam: Vozač
Navijam za: Lotus F1 team
Lokacija: Brcko District BiH

Re: Formula 1 team - Renault

Post Postao/la elf »

schuey je napisao/la:
elf je napisao/la:
Scuderia je napisao/la:Evo, naletio na vijest u kojoj pise da Briatore vidi stabilnu buducnost za Renault, bez obzira sto ING ( sponozor) nece biti iduce godine. :|

pa renault nije toliko finansijski slab da bi ga ugrozilo to što gubi glavnog sponzora... tu je sada i HP a vjerujem da će uz dobre rezultate ubrzo pronaći drugog jakog sponzora...

pa ne slažem se s tobom,financijski su se za par desetaka morali podebljat samo da Alonsa vrate,još recesija u svijetu.. otpadaju jače momčadi,nije baš ni Renaultu lako,mašina kao Alonso-Briatore guta jako puno para ;)
jeste da gutaju puno para... i recesija je... ali koliko pratim najavljuju slabljenje krize krajem godine... posljedice će se osjetit... ali biće bolje... ta mašina koliko guta toliko i donosi novce... s Alonsom dolaze i sponzori...
slika
slika
Avatar
schuey
Počasni član
Počasni član
Postovi: 5088
Pridružen/a: 12 ožu 2007, 11:34
Ja sam: Vozač
Navijam za: odlazak Montezemola
Lokacija: Kud Koji Mili Moji!!!
Kontakt:

Re: Formula 1 team - Renault

Post Postao/la schuey »

elf je napisao/la: jeste da gutaju puno para... i recesija je... ali koliko pratim najavljuju slabljenje krize krajem godine... posljedice će se osjetit... ali biće bolje... ta mašina koliko guta toliko i donosi novce... s Alonsom dolaze i sponzori...
opet, donekle se slažem,jedini Alonsov veliki sponzor je prešao u McLaren s njim a sad prelazi u Ferrari,ING odlazi,a jedna Honda ne može nać sponzora :roll: ukoliko Alonso ostane i sljedeće godine onda će bit jako gusto,jer osnovna stvar je da umjesto jednog velikog ne možeš dovest 5 malih sponzora,svi oni svoju reklamu plaćaju da bi bili dio imena tima a ne mala naljepnica na dnu krila bolida... jbga takva su vremena da se donose novci ali ne toliki,kada bi to bila istina i Super Aguri bi još vozio jer Takuma Sato je veliko ime u zemljama Istoka sa velikim zanimanjem sponzora,no eto,vidiš da nije sve baš tako jednostavno...
Ukoliko ste bannani,opomenuti ili Vam je post izbrisan,prekršili ste (najmanje) jedno od ovih pravila ponašanja!
Avatar
elf
Ekipni prvak F1 kladionice 2010.
Ekipni prvak F1 kladionice 2010.
Postovi: 305
Pridružen/a: 11 svi 2008, 13:27
Ja sam: Vozač
Navijam za: Lotus F1 team
Lokacija: Brcko District BiH

Re: Formula 1 team - Renault

Post Postao/la elf »

schuey je napisao/la: jbga takva su vremena da se donose novci ali ne toliki,kada bi to bila istina i Super Aguri bi još vozio jer Takuma Sato je veliko ime u zemljama Istoka sa velikim zanimanjem sponzora,no eto,vidiš da nije sve baš tako jednostavno...

pa nikako ne možeš poredit Super Aguri i Sata s Renaultom i Alonsom... kao prvo Renault je kako da kažem tvornički tim... ima svoje motore a sada i svoj KERS... samim tim ima zaradu u F1... ne zaboravimo da Red Bull nosi njihove motore a vjerujem da će debelo naplatiti i KERS koji kako kruže glasine najbolje su razvili... tu je i HP... on nije mali sponzor a vjerujem naći će se već neko koji želi biti sponzor ne tako malog tima... a i Honda da je pokazala kakve rezultate ne bi sada bila u krizi... zato nikako ne možemo gledat Reno istim očima kao ta dva tima i njihove vozače... njima je Sato samo donio bad luck... mala šala... ali to što se tiče krize u potpunosti se slažem... a da je Renault toliko ugrožen... ne... to nikako...
slika
slika
Avatar
sunseeker
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1303
Pridružen/a: 02 lip 2007, 07:59
Ja sam: Vozač
Navijam za: F1
Lokacija: Zagreb

Re: Formula 1 team - Renault

Post Postao/la sunseeker »

elf je napisao/la:
schuey je napisao/la: jbga takva su vremena da se donose novci ali ne toliki,kada bi to bila istina i Super Aguri bi još vozio jer Takuma Sato je veliko ime u zemljama Istoka sa velikim zanimanjem sponzora,no eto,vidiš da nije sve baš tako jednostavno...

pa nikako ne možeš poredit Super Aguri i Sata s Renaultom i Alonsom... kao prvo Renault je kako da kažem tvornički tim... ima svoje motore a sada i svoj KERS... samim tim ima zaradu u F1... ne zaboravimo da Red Bull nosi njihove motore a vjerujem da će debelo naplatiti i KERS koji kako kruže glasine najbolje su razvili... tu je i HP... on nije mali sponzor a vjerujem naći će se već neko koji želi biti sponzor ne tako malog tima... a i Honda da je pokazala kakve rezultate ne bi sada bila u krizi... zato nikako ne možemo gledat Reno istim očima kao ta dva tima i njihove vozače... njima je Sato samo donio bad luck... mala šala... ali to što se tiče krize u potpunosti se slažem... a da je Renault toliko ugrožen... ne... to nikako...
reanult je sve samo ne u dobroj situaciji, a što se f1 momčadi tiče stvari su sasvim jasne, ukoliko ne osvoje naslov ili se bar za njega ne bore i ukoliko ne prođe priča o 50m buđetima odlazi i renault iz f1, to je sasvim sigurno i tu nema nikakve dvojbe. briatore ionako odlazi na kraju sezone, bez obzira na naslov ili ne, a alonso jedino ostaje ukoliko osvoje naslov.
Avatar
schuey
Počasni član
Počasni član
Postovi: 5088
Pridružen/a: 12 ožu 2007, 11:34
Ja sam: Vozač
Navijam za: odlazak Montezemola
Lokacija: Kud Koji Mili Moji!!!
Kontakt:

Re: Formula 1 team - Renault

Post Postao/la schuey »

elf je napisao/la:
pa nikako ne možeš poredit Super Aguri i Sata s Renaultom i Alonsom... kao prvo Renault je kako da kažem tvornički tim... ima svoje motore a sada i svoj KERS... samim tim ima zaradu u F1... ne zaboravimo da Red Bull nosi njihove motore a vjerujem da će debelo naplatiti i KERS koji kako kruže glasine najbolje su razvili... tu je i HP... on nije mali sponzor a vjerujem naći će se već neko koji želi biti sponzor ne tako malog tima... a i Honda da je pokazala kakve rezultate ne bi sada bila u krizi... zato nikako ne možemo gledat Reno istim očima kao ta dva tima i njihove vozače... njima je Sato samo donio bad luck... mala šala... ali to što se tiče krize u potpunosti se slažem... a da je Renault toliko ugrožen... ne... to nikako...
ne razmeš ti mene, ajde mi sad reci jel HP veći sponzor od tic-tac a svojedobno???? ja ti velim da po lovi koja se donosi u postotku u tim nije,jednaki su,a sjeti se koliki je oglasni prostor imao tic-tac na bolidu ;) ne živi se od takvih sponzora,oni samo pomažu da se preživi,glavni sponzori označavaju opstanak,tipa Panasonic,Marlboro,Vodafone ne tic tac,Hugo Boss i swatch od čega svaki daje tek pokoji milijončić ;) i poo čemu nemogu usporedit Sata sa Alonsom? na istoku je veći frajer on nego Alonso u Španjolskoj,al ak ti je baš draže eto ti onda Honda,pa mi reci po čem je razlika između Honde i Renaulta,i kako si ti siguran da se to njima neće dogodit. još nekaj,ovo di si ti čuo za KERS kruži priča i za BMW od kad su uveli to,nikaj to ne znači ;) ugl ja s ene slažem da će tako lako naći sponzora ako im zatreba,gledaj kolko dugo Honda traži čovjeka za 1 dollar da ju kupi ;) no nema veze,da ne odlazimo preveć u neku diskusiju ;)
Ukoliko ste bannani,opomenuti ili Vam je post izbrisan,prekršili ste (najmanje) jedno od ovih pravila ponašanja!
Avatar
elf
Ekipni prvak F1 kladionice 2010.
Ekipni prvak F1 kladionice 2010.
Postovi: 305
Pridružen/a: 11 svi 2008, 13:27
Ja sam: Vozač
Navijam za: Lotus F1 team
Lokacija: Brcko District BiH

Re: Formula 1 team - Renault

Post Postao/la elf »

schuey je napisao/la: no nema veze,da ne odlazimo preveć u neku diskusiju ;)
tu se slazem u potpunosti :D
slika
slika
Avatar
Scuderia
Moderator
Moderator
Postovi: 7777
Pridružen/a: 11 tra 2007, 17:56
Navijam za: Michael-Mick Schumacher
Lokacija: Europa

Re: Formula 1 team - Renault

Post Postao/la Scuderia »

Renault novog glavnog sponzora traži u Indiji
KLIK

Zasto ne-. :|
slika
Avatar
elf
Ekipni prvak F1 kladionice 2010.
Ekipni prvak F1 kladionice 2010.
Postovi: 305
Pridružen/a: 11 svi 2008, 13:27
Ja sam: Vozač
Navijam za: Lotus F1 team
Lokacija: Brcko District BiH

Re: Formula 1 team - Renault

Post Postao/la elf »

Scuderia je napisao/la:Renault novog glavnog sponzora traži u Indiji
KLIK

Zasto ne-. :|

kakve ćemo boje da vidimo :o
slika
slika
Avatar
a.novak
Početnik
Početnik
Postovi: 155
Pridružen/a: 06 ožu 2007, 14:46
Ja sam: Vozač
Navijam za: K.Raikkonen Scuderia Ferr
Lokacija: Rijeka

Re: Formula 1 team - Renault

Post Postao/la a.novak »

elf je napisao/la:
Scuderia je napisao/la:Renault novog glavnog sponzora traži u Indiji
KLIK

Zasto ne-. :|

kakve ćemo boje da vidimo :o
A di je ovaj svijet otisao..... :? A ljudi lova je lova,nebi se cudio da sljedece sezone bude neki hari hrišna na bolidu auta umjesto ing lava :lol: :lol: Reanult hari hrišna f1-team :lol:
a.novak volim jelenu.p
Avatar
Kenny
Legenda
Legenda
Postovi: 4875
Pridružen/a: 09 svi 2007, 17:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: Williams i MS

Re: Formula 1 team - Renault

Post Postao/la Kenny »

a.novak je napisao/la: A di je ovaj svijet otisao..... :? A ljudi lova je lova,nebi se cudio da sljedece sezone bude neki hari hrišna na bolidu auta umjesto ing lava :lol: :lol: Reanult hari hrišna f1-team :lol:
Ferrari već ima Indisjkog sponzora ;)
slika
Pa čovjek kaže - osjećaj. Ako je osjećaj, onda je osjećaj. Na temelju osjećaja :) - dmarijon
Odgovori