Kritike na rad moderatora

Izrazite svoje prijedloge i kritike o našoj web stranici, pitajte što vam nije jasno...

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,Scuderia,Cuky,47,gringo73

Odgovori
Avatar
Krscho
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1160
Pridružen/a: 31 kol 2008, 08:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: F1HR TMNF Team

Re: Kritike na rad moderatora

Post Postao/la Krscho »

JA ne kuzim cemu ova frka sad.
Zbog cega na ovom forumu cim se malo rasplamsa rasprava odma nekom prijeti ban to nikako da razumijem? Daj malo pustite ljude nek napisu sta misle a ne cim neko nesto kaze protiv nekog tima odma ga banuju.

Pa neka pisu sta misle da, ali neka pisu o Hamiltonu u Topicu u njemu a ne u Topicu o Ferrariju npr. , naravno da ce se brisati postovi u topicu u kojem mu nije mjesto sta se cudite boze moj????

I neka ljudi pišu šta misle to nije zabranjeno, ali neka u tom pisanju ne vrijedaju nikoga. A neki koji tak pišu kaj misle ne pišu po pravilu foruma da nema vrijeđanja drugih članova ili osoba.
Sta bi post u temi o Fellipeu Massi npr. " On je bahati kreten" trebo ostati? Ne, brise se jer nije po pravilu i jer c eizazvati lavinu drugih posteva koji ce na kraju otic u svadu i vrijedanje medu clanovima.


Znaci ako vam je obrisan post onda je zbog:

a) Bio je offtopic ILI
b) Post je sadrzavo materijal kojim se netko vrijeda ( neki član/tim/vozač) zbog kojeg bi potaknuo ljude na sveopću svađu i medusobno vrijedanje sta niej dopusteno po pravilima foruma


Nadam se da sam barem nesto razjasnio
Avatar
Adriana Lima fan
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 2350
Pridružen/a: 07 lis 2007, 13:46
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren
Lokacija: Gracac

Re: Kritike na rad moderatora

Post Postao/la Adriana Lima fan »

Cekaj ja dobijem opomenu bann sta vec jel vrijeđam Sumachera? A sta se prica o Hamiltonu?????????' A nemoze se rec da je USmacher postenij lik od Hamiltona.....
Avatar
Krscho
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1160
Pridružen/a: 31 kol 2008, 08:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: F1HR TMNF Team

Re: Kritike na rad moderatora

Post Postao/la Krscho »

Adriana Lima fan je napisao/la:Cekaj ja dobijem opomenu bann sta vec jel vrijeđam Sumachera? A sta se prica o Hamiltonu?????????' A nemoze se rec da je USmacher postenij lik od Hamiltona.....
Ovo sam ja reko osobno kak mislim da se brisu postovi, a dali je tak ili nekak drugak to neka vele lgobalni modovi.
Iz onega kaj sam ja videl mislim da je tak.
Avatar
schuey
Počasni član
Počasni član
Postovi: 5088
Pridružen/a: 12 ožu 2007, 11:34
Ja sam: Vozač
Navijam za: odlazak Montezemola
Lokacija: Kud Koji Mili Moji!!!
Kontakt:

Re: Kritike na rad moderatora

Post Postao/la schuey »

Adriana Lima fan je napisao/la:Cekaj ja dobijem opomenu bann sta vec jel vrijeđam Sumachera? A sta se prica o Hamiltonu?????????' A nemoze se rec da je USmacher postenij lik od Hamiltona.....
ALF,ti ni nemaš pravo glasa,tolko puta si opominjan i bannan da si mogo naučit već,i sve ti razumiješ samo se praviš blesav i provociraš i dalje,post neki prijaviš svaka 2 mj a očekuješ da se nekaj napravi :roll: inače,ovaj forum je zapravo toliko pošten i blag da si ti doguro do 2345 postrova,mislim da nekom drugom forumu nebi imao ni 10% ovoga što imaš tu tako da malo smirit hormone i prestat provocirat
Ukoliko ste bannani,opomenuti ili Vam je post izbrisan,prekršili ste (najmanje) jedno od ovih pravila ponašanja!
Ante sexy
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1140
Pridružen/a: 21 lis 2007, 09:41
Ja sam: Vozač
Navijam za: M.Schumachera
Lokacija: Zadar

Re: Kritike na rad moderatora

Post Postao/la Ante sexy »

schuey je napisao/la:
Adriana Lima fan je napisao/la:Cekaj ja dobijem opomenu bann sta vec jel vrijeđam Sumachera? A sta se prica o Hamiltonu?????????' A nemoze se rec da je USmacher postenij lik od Hamiltona.....
ALF,ti ni nemaš pravo glasa,tolko puta si opominjan i bannan da si mogo naučit već,i sve ti razumiješ samo se praviš blesav i provociraš i dalje,post neki prijaviš svaka 2 mj a očekuješ da se nekaj napravi :roll: inače,ovaj forum je zapravo toliko pošten i blag da si ti doguro do 2345 postrova,mislim da nekom drugom forumu nebi imao ni 10% ovoga što imaš tu tako da malo smirit hormone i prestat provocirat
Koje objašnjenje ALF ti nemaš pravo glasa jer si tolko puta opomenut i banan =D> =D> =D> =D> #-o jel te to stranaka naučila :D
Ako je čovjekov stil rasprave provokacija u čem je problem dok nikog ne vrijeđa ?
Avatar
almeida
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1092
Pridružen/a: 01 tra 2008, 20:38
Ja sam: Vozač
Navijam za: Za ulizivanje..
Lokacija: grad u moru,grad u kamenu-ZADAR
Kontakt:

Re: Kritike na rad moderatora

Post Postao/la almeida »

Ante sexy je napisao/la:
schuey je napisao/la: Koje objašnjenje ALF ti nemaš pravo glasa jer si tolko puta opomenut i banan =D> =D> =D> =D> #-o jel te to stranaka naučila :D
Ako je čovjekov stil rasprave provokacija u čem je problem dok nikog ne vrijeđa ?

aj ante ne seruckaj niti si na forumu,i sada baneš i nešto mudruješ,akoš mudrovat budi na forumu i radi za njegovu dobrobit,a ne ovako kad i kad ubaciti neku bubu ;)
slika
"..lipi moj grade uvik te se sitin.."
Avatar
schuey
Počasni član
Počasni član
Postovi: 5088
Pridružen/a: 12 ožu 2007, 11:34
Ja sam: Vozač
Navijam za: odlazak Montezemola
Lokacija: Kud Koji Mili Moji!!!
Kontakt:

Re: Kritike na rad moderatora

Post Postao/la schuey »

Ante sexy je napisao/la: Koje objašnjenje ALF ti nemaš pravo glasa jer si tolko puta opomenut i banan =D> =D> =D> =D> #-o jel te to stranaka naučila :D
Ako je čovjekov stil rasprave provokacija u čem je problem dok nikog ne vrijeđa ?
ne znaš o čem se radi niti što kolko i kakvih opomena je član dobio,i da nema pravo galasa i nema,isto kak ni ti po meni nemaš pravo glasa,sad si došo ovdje jer ti je dosadno na onom forumiću sa svih 4 posta dnevno pa nastavljaš tu gluparije pisat kao što si uvijek i pisao,najvažnija stvar da su najmanje o sportu koji navodno gledaš. Tvoje postojanje na ovom forumu kao i ALF-ovo je isklj poradi provokacije i svađe,te samozabavljanja u dosadnim trenucima,no za razliku od tebe ALF kako tako ali piše o f1 ne kako je nalipši na svitu i izmišljotine ko zna kakve.


A sada da ti odg na čovjekov stil rasprave-nisam ja donosio pravila i pravila su takva kakva jesu,a ako te zanima ako je čovjekov stil provokacija,onda to dolazi do hrpe problema i na kraju totalnog nereda,nečitanoszi i smeća po temama prepuna prepucavanja,svađa,ogromnih OT u kojima se vrijeđa jer je samo jedan član počeo provocirat nekoga . u Svezi s tim dogovoreno je kako će se svaka provokacija sankcionirati na ovaj ili onaj način (brisanje posta/upozorenje/bann) kao što gore rekoh sve u smislu što kvalitetnijeg foruma i što kvalitetnijih rasprava..,


zahvaljujem na pitanju,nadam se da ste zadovoljni odgovorom
Ukoliko ste bannani,opomenuti ili Vam je post izbrisan,prekršili ste (najmanje) jedno od ovih pravila ponašanja!
Avatar
Adriana Lima fan
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 2350
Pridružen/a: 07 lis 2007, 13:46
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren
Lokacija: Gracac

Re: Kritike na rad moderatora

Post Postao/la Adriana Lima fan »

JA osobno nisam zadovoljan posto ocito nitko nezna zasto netko dobije bann al ok....... Evo primjefice mozda ja dobijem odnenada prosvijetljenje i budem najpostenij covjek an svijetu i sta sad me opet tretirat mozes kao da sam neobjektivan itd.?

E fino da jedan mod sta je vec pise clanu da serucka :roll: Nema veze dal on to radi ili ne ali kolko ja znam to je za opomenu illi bann.....
Avatar
gringo73
Naj F1 član foruma 2010.
Naj F1 član foruma 2010.
Postovi: 4558
Pridružen/a: 08 sij 2007, 15:43
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren

Re: Kritike na rad moderatora

Post Postao/la gringo73 »

Adriana Lima fan je napisao/la:JA osobno nisam zadovoljan posto ocito nitko nezna zasto netko dobije bann al ok.......
Pravila foruma: 18. Ukoliko član/ica prekrši pravila foruma, moderator ili administrator ga/ju može upozoriti. Svako upozorenje traje 30 dana, nakon čega se automatski briše. Ukoliko član/ica skupi 3 (ili više) upozorenja, automatski će biti isključen(a) na 7 dana. Po isteku isključenja, prethodno dobivena upozorenja se ne brišu.
Ja mislim da si ti ispunio uvjete (podcrtano) za 7 dana "odmora"...
slika
Avatar
Adriana Lima fan
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 2350
Pridružen/a: 07 lis 2007, 13:46
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren
Lokacija: Gracac

Re: Kritike na rad moderatora

Post Postao/la Adriana Lima fan »

E onda pitanje zas upozorenje... Mislim da bi se trebala voditi neka evidencija jel to ima na forumima gdje se objasni ko zasto i kada.
Avatar
sale
Site Admin
Site Admin
Postovi: 6074
Pridružen/a: 28 kol 2003, 12:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: F1
Kontakt:

Re: Kritike na rad moderatora

Post Postao/la sale »

Ljudi, ovo je tema za kritiziranje rada moderatora, a ne ponašanja pojedinih članova. Ako se namjeravate svađati, imate PP, MSN, razne chat sobe po cijelom netu... slobodno navalite ;)
$@Ł€: Tražite prije postanja slika
Felipe Massa
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1569
Pridružen/a: 19 pro 2008, 17:59
Ja sam: Vozač
Navijam za: Felipe Massa-Ferrari

Re: Kritike na rad moderatora

Post Postao/la Felipe Massa »

e a sto moderatori nikad ali nikad ne banuju one koji u svakom svom postu provoziraju.Tu prvenstveno mislim na McLarem covjek koji god da napise post u njemu je vrijedjanje ili nekih clanova ili timova F1,ili vozaca ...
on je do sad zasluzio 10 banova a ne jedan
slika

Ayrtone nek ti je vječna slava i hvala.Bio si moj poslednji junak i idol.
Avatar
47
Moderator
Moderator
Postovi: 3448
Pridružen/a: 22 ožu 2005, 18:35
Ja sam: Vozač
Navijam za: Crveno
Lokacija: Žabjak
Kontakt:

Re: Kritike na rad moderatora

Post Postao/la 47 »

on je dobio bann na mjesec dana. Ali očito još niosamo doboli dobar razlog da ga bannamo opet
A ni ti nisi svetac ako se dobro sjećam...

Uostalom, prijavi post koji smatraš da nije po pravilima ;)
slika
Avatar
kimi#1
Početnik
Početnik
Postovi: 157
Pridružen/a: 29 ožu 2009, 15:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi MS
Lokacija: Šibenik

Re: Lewis Hamilton

Post Postao/la kimi#1 »

Zweki je napisao/la:Kao što vidite postovi su obrisani iz razloga što su se svodili na OT i prepucavanja ko bi šta napravio da može nešto što ne može. Svi idući takvi postovi će također biti obrisani i nagrađeni upozorenjem bez obzira jeste li sami izazivali ili bili izazvani.
"Forum je internet aplikacija koja omogućava korisnicima da sudjeluju u diskusijama vezanima uz određenu temu neovisno o tome gdje se nalazili."-kratko i jasno
Ja nisam niti vrijeđao rasno niti išta slično,i nisan bio u off topicu zato možete moderatore brisat moje postove koliko oćete,ali ja mogu cijeli dan pisat,jer kad već uvaženi kolega king icool piše svoje mišljenje,onda ću i ja reći svoje!Samo vi meni davajte upozorenja,samo me čudi kako mi to uvijek daje moderator koji navija za Mclaren.
Hvala Lewis Hamilton! Dao si mi najveći dar za rođendan te užitak da doživim što znači biti ispod podija Monze kad je Kimi gore!!!
slika
kubica#5
Postovi: 8
Pridružen/a: 29 ožu 2009, 15:39
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kubica i Kimi

Re: Lewis Hamilton

Post Postao/la kubica#5 »

kimi#1 je napisao/la:
Zweki je napisao/la:Kao što vidite postovi su obrisani iz razloga što su se svodili na OT i prepucavanja ko bi šta napravio da može nešto što ne može. Svi idući takvi postovi će također biti obrisani i nagrađeni upozorenjem bez obzira jeste li sami izazivali ili bili izazvani.
"Forum je internet aplikacija koja omogućava korisnicima da sudjeluju u diskusijama vezanima uz određenu temu neovisno o tome gdje se nalazili."-kratko i jasno
Ja nisam niti vrijeđao rasno niti išta slično,i nisan bio u off topicu zato možete moderatore brisat moje postove koliko oćete,ali ja mogu cijeli dan pisat,jer kad već uvaženi kolega king icool piše svoje mišljenje,onda ću i ja reći svoje!Samo vi meni davajte upozorenja,samo me čudi kako mi to uvijek daje moderator koji navija za Mclaren.
Svaka cast Kimi,i meni je brisao postove jer ne navijam za mclaren, zweki ne moze na ovakav nacin biti moderator,
slikaslikaslika
Avatar
nikolaa
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1131
Pridružen/a: 18 lis 2007, 18:19
Ja sam: Vozač
Navijam za: FERRARI

Re: Lewis Hamilton

Post Postao/la nikolaa »

kubica#5 je napisao/la:
kimi#1 je napisao/la:
Zweki je napisao/la:Kao što vidite postovi su obrisani iz razloga što su se svodili na OT i prepucavanja ko bi šta napravio da može nešto što ne može. Svi idući takvi postovi će također biti obrisani i nagrađeni upozorenjem bez obzira jeste li sami izazivali ili bili izazvani.
"Forum je internet aplikacija koja omogućava korisnicima da sudjeluju u diskusijama vezanima uz određenu temu neovisno o tome gdje se nalazili."-kratko i jasno
Ja nisam niti vrijeđao rasno niti išta slično,i nisan bio u off topicu zato možete moderatore brisat moje postove koliko oćete,ali ja mogu cijeli dan pisat,jer kad već uvaženi kolega king icool piše svoje mišljenje,onda ću i ja reći svoje!Samo vi meni davajte upozorenja,samo me čudi kako mi to uvijek daje moderator koji navija za Mclaren.
Svaka cast Kimi,i meni je brisao postove jer ne navijam za mclaren, zweki ne moze na ovakav nacin biti moderator,
Takodjer sam ostecen nekoliko puta...
FORZA FERRARI!!!
Avatar
kimi#1
Početnik
Početnik
Postovi: 157
Pridružen/a: 29 ožu 2009, 15:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi MS
Lokacija: Šibenik

Re: Kritike na rad moderatora

Post Postao/la kimi#1 »

Mislim da bi Zwekija trebalo maknut s mjesta moderatora,i siguran sam da nisam jedini koji to misli,dosadan si više sa svojim off-topicom itd itd,sve ti je off-topic a ugodno ne brišeš postove svojih mclarenovaca!
I na ovom forumu ne bi trebalo biti crte u profilu moderatora koja kaže "navijam za:" jer to očito šteti nekima.....
I vi tu pričate o off-temama a pogledajte samo avatar mp4dona,uvijek provocira,čekaj oćete da se ja rugam mclarenu,npr. da stavim sliku od tifosa alonsa sa one španjolske 2007 gdje se rasno diskriminira zna se već tko!
Hvala Lewis Hamilton! Dao si mi najveći dar za rođendan te užitak da doživim što znači biti ispod podija Monze kad je Kimi gore!!!
slika
Avatar
Piquet20
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1596
Pridružen/a: 06 lis 2007, 17:41
Ja sam: Vozač

Re: Kritike na rad moderatora

Post Postao/la Piquet20 »

Tebi smeta zweki, mp4donu smeta schuey, i tako mozemo unedogled. :roll: Krenite od svojih postova, sa dozom samokritike, pa mozda i pridonesete kvaliteti foruma.
Sto se tice "navijanja" moderatora, svaki moderator navija za neku momcad ili vozaca i ne vidim u cemu je problem. Dokle god (globalni) moderatori dobro rade svoj posao, a smatram da ga rade jako dobro, nije bitno za koga navijaju.
slika
Avatar
King iCool
Veteran
Veteran
Postovi: 3096
Pridružen/a: 07 svi 2008, 14:07
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren
Lokacija: Planet Zemlja
Kontakt:

Re: Kritike na rad moderatora

Post Postao/la King iCool »

kimi#1 je napisao/la:Mislim da bi Zwekija trebalo maknut s mjesta moderatora,i siguran sam da nisam jedini koji to misli,dosadan si više sa svojim off-topicom itd itd,sve ti je off-topic a ugodno ne brišeš postove svojih mclarenovaca!
I na ovom forumu ne bi trebalo biti crte u profilu moderatora koja kaže "navijam za:" jer to očito šteti nekima.....
I vi tu pričate o off-temama a pogledajte samo avatar mp4dona,uvijek provocira,čekaj oćete da se ja rugam mclarenu,npr. da stavim sliku od tifosa alonsa sa one španjolske 2007 gdje se rasno diskriminira zna se već tko!
Ma daj šta se sad žališ da postovi od Mclarenovaca ostaju i da bi Zwekija trebalo maknut sa mjesta moda? I ja sam dobil upozorenje i izbrisani su mi postovi pa šta sad... Zwekiju sam poslal PP i sad je sve 5.Ovako je to izgledalo:
Zweki je napisao/la:
King iCool je napisao/la:Zakaj sam opet ja dobil upozorenje?!Ništa nisam ružnog napisal niti se s nekim svađala samo sam se branil od provokativnih izjava! Uvijek ja dobim upozorenje! Na ovom forumu nema niti malo pravde!.
I onak koji krade i onaj koji drži vreću nisu mnogo različiti. Što želim reć. Ukoliko te netko napao a ti si reagirao na to, upadaš u istu grupu. Nisam se okomio ni na tebe ni na bilo kog drugog. Danas je podjeljeno priličan broj upozorenja, od onih koji su započeli prepirku, krenuli u OT, vrijeđali pa do onih (kao ti) koji su reagirali na takve postove.
Ukoliko misliš da nešto nije primjereno prijavi post i sve će se riješiti, ako ideš odgovarati istom mjerom nastavljaš kršiti pravila. Zato ti je prijava ili ignoriranje nečeg (ukoliko ti to nešto ne paše) najbolji način, u suprotnom budeš upozoren i post izbrisan.

Ukoliko smatraš da nisam pravedno postupio slobodno me prijavi administratoru. Pravda za sve.

Ništa osobno
Avatar
Chaotic
Početnik
Početnik
Postovi: 176
Pridružen/a: 07 srp 2008, 19:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi Raikkonen
Lokacija: Osijek

Re: Kritike na rad moderatora

Post Postao/la Chaotic »

@kimi#1 - S obzirom na tvoj nick i činjenicu da navijaš za Kimija Räikkönena veoma mi je zanimljivo da 8 postova imaš u temi "Lewis Hamilton". Da ne spominjem da su ti to jedini postovi u podforumu "Aktualnosti" i čine 50% tvojih ukupnih postova.

Konstantno pljuješ po Lewisu Hamiltonu i provociraš njegove navijače (veoma suptilno, moram priznati).

Ukratko, troll off.
Avatar
Zweki
Gerijatrija foruma
Gerijatrija foruma
Postovi: 6430
Pridružen/a: 03 ožu 2004, 13:44

Re: Kritike na rad moderatora

Post Postao/la Zweki »

Dragi pobunjenici i forumski ratnici, ono što sam primjetio u vašim postovima, a sada i u vašoj uvaženoj žalbi, vas najviše smeta navijačka opredjeljenost. Da mi je slučajno u profilu pisalo "Ferrari" onda sigurno se ne bi žalili zbog toga. Svako tko je dobio upozorenje dobio je s razlogom. I to netko nakon dva ili više prekršaja, netko sa jednim itd. Ovisno o prekršaju.
A ovako bi izgledao kako ja to radim.
Npr. Renault. I to je moj smjer kretanja. Post koji piše o Alonsu a ne Renaultu automatski spada pod OT i kao takvom mu tamo nije mjesto. Obrisano iz razloga jer očekuje se da znate pravila i nema potrebe za nekakvim uređivanjem.
Tema Ferrari. Netko napiše o njihovom motor home-u, i jave se još dvoje troje koji pišu o motor homeu od Renaulta ili BMW-a, naravno OT i postovi su obrisani.
Jel uopće ima smisla objašnjavati kada se sve ovo svodi na povredu ega jer je netko tko navija za McLaren obrisao post onome tko navija za Ferrari.
Nije istina da su samo Ferrarijevci ostali bez postova niti je istina da su samo oni dobili upozorenja. Administratori i moderatori imaju prilike vidjeti tko je sve dobio upozorenje i što se mene tiče to je dovoljno.
A mene maknuti s moderatorskog mjesta mogu samo admin i moderatori u svom međusobnom dogovoru, doduše uvažuju se i vaši komentari ali onda vas molim budite objektivni i pogledajte prvo gdje ste pogriješili a onda se žalite. Ne namjeravam ovdje govoriti tko je dobio upozorenje a tko nije i zašto, niti je na meni da to govorim.
I još jedna stvar od mene za ovako objektivnu ekipu, vi ste oštećeni a i ja sam kad moram svaki put čistiti za nekim tko nema toliko kulture da pročita pravila i da ih se drži.
slika
"The most important piece of equipment in your bag, is your attitude." by Joe McNally
Felipe Massa
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1569
Pridružen/a: 19 pro 2008, 17:59
Ja sam: Vozač
Navijam za: Felipe Massa-Ferrari

Re: Kritike na rad moderatora

Post Postao/la Felipe Massa »

bravo bravo =D> =D> svaka cast dobio sam ban 7 dana samo zato sto sam napisao da je Massa bolji od Hamiltona.Naravno samo zato sto sam to ja a ne neko drugi.Moderatori(ne svi)mogu da pisu sta god hoce i naravno nema posljedica.Ako ste ravnopravni onda budite prema svima tako.Da ja na ovom forumu imam preko 3000 postova onda se nista ne bi desilo.I izgleda da neko na ovom forumu zeli da ja odem jer navijam za drugi tim i volim drugog vozaca.Ako vam je do toga stalo slobodno me izbacite
slika

Ayrtone nek ti je vječna slava i hvala.Bio si moj poslednji junak i idol.
Avatar
Zweki
Gerijatrija foruma
Gerijatrija foruma
Postovi: 6430
Pridružen/a: 03 ožu 2004, 13:44

Re: Kritike na rad moderatora

Post Postao/la Zweki »

To je nevjerojatno kako vas bole neki djelovi iz posta zbog kojeg je dodjeljeno upozorenje, a ne onaj dio zašto je zaista bilo dodjeljeno.
No zapitajmo se zašto netko ima more upozorenja, a zašto neko nema? Baš me zanimaju te teze.
slika
"The most important piece of equipment in your bag, is your attitude." by Joe McNally
Avatar
schuey
Počasni član
Počasni član
Postovi: 5088
Pridružen/a: 12 ožu 2007, 11:34
Ja sam: Vozač
Navijam za: odlazak Montezemola
Lokacija: Kud Koji Mili Moji!!!
Kontakt:

Re: Kritike na rad moderatora

Post Postao/la schuey »

Felipe Massa je napisao/la:bravo bravo =D> =D> svaka cast dobio sam ban 7 dana samo zato sto sam napisao da je Massa bolji od Hamiltona.Naravno samo zato sto sam to ja a ne neko drugi.Moderatori(ne svi)mogu da pisu sta god hoce i naravno nema posljedica.Ako ste ravnopravni onda budite prema svima tako.Da ja na ovom forumu imam preko 3000 postova onda se nista ne bi desilo.I izgleda da neko na ovom forumu zeli da ja odem jer navijam za drugi tim i volim drugog vozaca.Ako vam je do toga stalo slobodno me izbacite

naravno da se moram nadovezat,ozbiljno ne shvaćam kako je teško prijavit post i pogledat kasnije dali je izbrisan ili što???????????? svi su jednaki,prema svima je isto,i modovi imaju bannove kao i svi ostali,njihovi postovi se brišu i oni dobivaju opomene ako prekrše pravilo. Po čemu jednostavno donosite te zaključke uistinu ne shvaćam...
Ukoliko ste bannani,opomenuti ili Vam je post izbrisan,prekršili ste (najmanje) jedno od ovih pravila ponašanja!
Avatar
MP4don
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1004
Pridružen/a: 01 ožu 2008, 11:49
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren - Mercedes
Lokacija: Paragon

Re: Kritike na rad moderatora

Post Postao/la MP4don »

-
-
-
-
-

Poruka primljena: sub svi 16, 2009 05:58
Dr. Ivo je napisao/la:Donje je upozorenje koje ti je dao/la administrator(ica)/moderator(ica) foruma.
Ovo upozorenje je zbog tvog provociranja
Provociranja...? Baš smo tankočudni... gdje, kako??? #-o Pravi moderator bi izvodojio maligno ponašanje i postavio ovdje citat, a ne ovako kako se kome diže daje warnove... :roll: Bar je takvo pravilo kod profesionalaca, a ne samo nasumično kažnjavanje!!!

No dobro, ovu poruku pripisujem satu u kojem je poslana!

;)

p.s. vjerojatno će i ovaj post nestati kao i masa njih... hm... zanimljivo... tako i vlada vlada... :evil:
...::: // Hamilton United \\ :::...

Ti koji ovo čitaš, odi zuri u sunce ili tako nešto!!!

DOKAZ DA JE SCHUMY LEGENDA:

http://www.youtube.com/watch?v=Y2J_zxn6Sts" onclick="window.open(this.href);return false;

LOL
Odgovori