F1 Volan

Tehnološka strana Formule 1, razvoj bolida...

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,Scuderia,Cuky,47,gringo73

Avatar
zvjerko
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1589
Pridružen/a: 09 lip 2007, 23:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: Pirelli i DRS

Post Postao/la zvjerko »

MP4don je napisao/la:Ljudi, pratite na onboard snimci krajnji lijevi display... sad se dobro vidi (noć)... pokazuje se brzina u km/h... al' brojčići brzo skaču... :D
Yep! Primjetio! Ali isto tako primjetio da taj gornji (crveni display) je kod svih (vidio na ferrariu, McM-u, BMW-u, toyoti) isti - vjerovatno povezano sa jedinstvenim ECU-om za sve timove...
Avatar
MP4don
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1004
Pridružen/a: 01 ožu 2008, 11:49
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren - Mercedes
Lokacija: Paragon

Post Postao/la MP4don »

zvjerko je napisao/la:
MP4don je napisao/la:Ljudi, pratite na onboard snimci krajnji lijevi display... sad se dobro vidi (noć)... pokazuje se brzina u km/h... al' brojčići brzo skaču... :D
Yep! Primjetio! Ali isto tako primjetio da taj gornji (crveni display) je kod svih (vidio na ferrariu, McM-u, BMW-u, toyoti) isti - vjerovatno povezano sa jedinstvenim ECU-om za sve timove...
Hehehe, da... to i pričam stalno... sad je jednak raspored tih displaya i ledica na kontrolnoj ploči kao što je već skoro 8-9 godina na McLarenovim MP4 bolidima (15 ledica u redu (5 zelene, 5 crvene i 5 plave))... Upravo zbog ECU-a...

Samo što postoji mogućnost da svaka momčad može sama podesiti raspored paljenja lampica za okretaje... McLaren i Ferrari (paljenje s lijeva na desno, trčeće svijetlo, po jedna), BMW (Kubica - upali se srednih pet, te onda 5 po svake strane, Heidfeld - pali se jedna u sredini, onda 2 sa svake strane oko nje, te na kraju preostalih 5 sa svake strane), Renault (paljenje s lijeva na desno, po 5 ledica i tako još 2 puta), Red Bull mi ima najgluplje složeno (pale se dvije s lijeve strane, pa još 5 do nje - što znači da se još dodatnih 8 lamica ne pale kod izmjena brzina - pale se samo kod situacije koje smo već prodiskutirali (izvrtanje, sudar...)) :roll: )...
...::: // Hamilton United \\ :::...

Ti koji ovo čitaš, odi zuri u sunce ili tako nešto!!!

DOKAZ DA JE SCHUMY LEGENDA:

http://www.youtube.com/watch?v=Y2J_zxn6Sts" onclick="window.open(this.href);return false;

LOL
Avatar
a.novak
Početnik
Početnik
Postovi: 155
Pridružen/a: 06 ožu 2007, 14:46
Ja sam: Vozač
Navijam za: K.Raikkonen Scuderia Ferr
Lokacija: Rijeka

Post Postao/la a.novak »

Mislim da su neki danas demantirani!! Jasno se vidilo na bolidu svih vozaca da ima se pokazuje kilomettaza,brzina i rpm!! Hamiltonu se cak odbijale brojke od volana tako da sto se toga tice kraj rasprave!!
a.novak volim jelenu.p
Avatar
MP4don
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1004
Pridružen/a: 01 ožu 2008, 11:49
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren - Mercedes
Lokacija: Paragon

Post Postao/la MP4don »

Najjače mi je bilo za vidjelti kod Honde (Barichello), par zavoja kod ravnog držanja volana (znači, nije kriva refleksija) svi displayi svijetle, a kod par ne... :shock: :shock: :shock:
...::: // Hamilton United \\ :::...

Ti koji ovo čitaš, odi zuri u sunce ili tako nešto!!!

DOKAZ DA JE SCHUMY LEGENDA:

http://www.youtube.com/watch?v=Y2J_zxn6Sts" onclick="window.open(this.href);return false;

LOL
Avatar
zvjerko
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1589
Pridružen/a: 09 lip 2007, 23:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: Pirelli i DRS

Post Postao/la zvjerko »

Ajmo malo izanalizirati tvoj post:
a.novak je napisao/la:Pozdrav ljudi,evo malo me zainteresirali vasi komentari na temu steering wheel-a. Neznam sigurno,ali prije par mijeseci sam procito da vozaci manualno saltaju do 7 brzina,a da kompijutor salta u nize brzine. Takodjer postoji opcija da mjenjanje bude full,auto tako da vozac ni ne mjenja brzine kao i u igricama. ...
Da, do sezone 2006. Nakon toga je zabranjena svaka pomoć pri šaltanju.
a.novak je napisao/la:...2 Svaki vola pokazuje koliko auto ide kph i mph inace bi vozaci bili izgubljeni. ...

Pregledao sam par snimki (iz privatne kolekcije - ne sa youtuba jer su loše kvalitete) iz prošlih sezona i nisam ni na jednom volanu vidio prikaz trenutne brzine kretanja. Na McM-ov nisam obraćao pažnju. Kako to da su vozači do sad vozili "izgubljeni" i baš ne djeluju kao da im je to smetalo? Već sam napisao da je to vjerovatno (gotovo sigurno) naslijeđe univerzalnog ECU-a za ovu sezonu , a on dolazi od McM-a. I još uvijek mi nije jasna svrha u utrci. Vozači voze najbrže što mogu i sama brojka u kp/h ili mp/h je nevažna jer brže neide, a sporije...jedini policajac sa radarom je na ulazu u boxove i zato imaš pitlimiter gumb...
a.novak je napisao/la:...Bias nije vise toliko vazan posto nema tc-sistema...
...i sad bi trebalo biti svejedno koliko snage kočenja ide na prednju osovinu u odnosu na zadnju!!!??????!! Samo zato što više nema TC-a? Volio bih da mi malo pojasniš ovu svoju tvrdnju jer ja još uvijek ne mogu skužiti vezu između kočenja bolida (sa 4 kočena kotača) i kontrole prijenosa snage pri ubrzavanju (sa 2 kotača).
a.novak je napisao/la:Nisam siguran ekipa,ali mislim da svi vozaci koriste to saltanje do 7 a komp smanjeje kako bi oni za to vrijeme mogli koristit dodatne 2 polugice,za koje nebi imali vremena tokom prebacivanja u nize brzine. ...
Za dodatne dvije poluge koje ima samo McM se samo nagađa svrha i puno iskusniji i pametniji od mene misle da služe za promjenu mapa motora...

Dakle gdje sam demantiran? Činjenicom da ove sezone svim bolidima se može viditi trenutna brzina kretanja zato što koriste jedinstveni ECU i isti software koji ne smiju mijenjati (osim mapa motora)? Valjda microsoft ima prste u tome sudeći po hrpi nepotrebnih gluposti u windazima i nedostatku gluposti koje bi ti bolje poslužile - ne čudi me ni malo. Tu sam demantiran!
A gdje si ti demantiran? U svim ostalim dijelovima svog posta tako da ti nije baš primjereno ovo:

a.novak je napisao/la:Mislim da su neki danas demantirani!! Jasno se vidilo na bolidu svih vozaca da ima se pokazuje kilomettaza,brzina i rpm!! Hamiltonu se cak odbijale brojke od volana tako da sto se toga tice kraj rasprave!!
Avatar
a.novak
Početnik
Početnik
Postovi: 155
Pridružen/a: 06 ožu 2007, 14:46
Ja sam: Vozač
Navijam za: K.Raikkonen Scuderia Ferr
Lokacija: Rijeka

Post Postao/la a.novak »

Slusaj prijatelju!! Vidim da dobro poznajes rad i princip dansnjih F1 auta pa nebi imalo smisla raspravljat dalje o mapama itd,motora. Koliko ja znam bias se podesava reko sam ti i piso sam ti citaj pa ces vidjet o radu s V10 motorima!!! Kada su koristili 3 tipa u utrci i znam Kada je Kimi u Montrealu 2005 podesavo bias kako bi imo sto bolja vremna kroz 1 i 3 sektor!! Neznam zasto toliko pametujete oko te kilometraze jer se jasno vidi na SVIM bolidima display,i neznam po cemu ti tvrdis suprotno cekaj on borad pa se uvjeri!! Pa ti nece trebat nikakvo moje pojasnjenje! I prije sam napisa da bolje znate od mene pa da bolje provjerite,a ne da vlastita nagadjanja pises kao cinjenicu! Nemoj se ljutit al iritira na koji nacin dolazis do zakljucka,mojih postova!! Kazem znate bolje od mene al nebi tvrdio nesto a da to nisam vidio vlastitim ocima! Sta sam budala pa vidim krivo? Ili je u neccem drugom problem?? Ovo je malo offtopic!! Moj savjet gledaj dansnju utrku u Singapuru pa ako sam u krivu ispravi me!!?
a.novak volim jelenu.p
Avatar
zvjerko
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1589
Pridružen/a: 09 lip 2007, 23:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: Pirelli i DRS

Post Postao/la zvjerko »

a.novak je napisao/la:Slusaj prijatelju!! Vidim da dobro poznajes rad i princip dansnjih F1 auta pa nebi imalo smisla raspravljat dalje o mapama itd,motora. Koliko ja znam bias se podesava reko sam ti i piso sam ti citaj pa ces vidjet o radu s V10 motorima!!! Kada su koristili 3 tipa u utrci i znam Kada je Kimi u Montrealu 2005 podesavo bias kako bi imo sto bolja vremna kroz 1 i 3 sektor!! Neznam zasto toliko pametujete oko te kilometraze jer se jasno vidi na SVIM bolidima display,i neznam po cemu ti tvrdis suprotno cekaj on borad pa se uvjeri!! Pa ti nece trebat nikakvo moje pojasnjenje! I prije sam napisa da bolje znate od mene pa da bolje provjerite,a ne da vlastita nagadjanja pises kao cinjenicu! Nemoj se ljutit al iritira na koji nacin dolazis do zakljucka,mojih postova!! Kazem znate bolje od mene al nebi tvrdio nesto a da to nisam vidio vlastitim ocima! Sta sam budala pa vidim krivo? Ili je u neccem drugom problem?? Ovo je malo offtopic!! Moj savjet gledaj dansnju utrku u Singapuru pa ako sam u krivu ispravi me!!?
A vidiš mene je iziritirao tvoj post prije ovog, točnije dio koji sam boldao. Druga stvar:
zvjerko je napisao/la: Yep! Primjetio! Ali isto tako primjetio da taj gornji (crveni display) je kod svih (vidio na ferrariu, McM-u, BMW-u, toyoti) isti - vjerovatno povezano sa jedinstvenim ECU-om za sve timove...
Već sam potvrdio da nisam bio u pravu ali MP4don je imao puno uljudniji način da mi kaže "eto vidiš, bio sam u pravu" iako ni to nije bit. Ja ovaj dio foruma ne smatram mjestom samodokazivanja, izigravanja nekakvog autoriteta ni bilo šta slično - ako sam nešta primjetio, pročitao, došao do zaključka temeljem neke moje logike... rado ću to podjeliti sa drugima i to je sve!!!!!!
Avatar
zvjerko
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1589
Pridružen/a: 09 lip 2007, 23:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: Pirelli i DRS

Re:

Post Postao/la zvjerko »

MP4don je napisao/la: Što označa ovaj mali donji display na F2008-ici... koliko se sjećam, Ferrari ga ima već dosta dugo... Ostali ne... Možda pokazuje ostvareno vrijeme, krugove itd...

slika
slika
Bolje ikad nego nikad! Donji mali display pokazuje trenutni odnos snage kočenja naprijed/nazad dakle brake ballance (ono šta "petljaju" desnom rukom po cockpitu no imaju nešta i sa lijeve strane i to mi nije bistro šta bi moglo biti)
Avatar
MP4don
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1004
Pridružen/a: 01 ožu 2008, 11:49
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren - Mercedes
Lokacija: Paragon

Re: F1 Volan

Post Postao/la MP4don »

Toyota F1 volan (tako je izgledao do ove sezone) :D



Lijepo se vidi što pokazuje... brzina vožnje, okretaji... ;)

BMW F1 2008

...::: // Hamilton United \\ :::...

Ti koji ovo čitaš, odi zuri u sunce ili tako nešto!!!

DOKAZ DA JE SCHUMY LEGENDA:

http://www.youtube.com/watch?v=Y2J_zxn6Sts" onclick="window.open(this.href);return false;

LOL
Avatar
Robert Kubica
Postovi: 125
Pridružen/a: 21 srp 2009, 20:51
Ja sam: Vozač
Navijam za: Roberta Kubicu
Lokacija: Split, Hrvatska
Kontakt:

Re: F1 Volan

Post Postao/la Robert Kubica »

MP4don je napisao/la:Toyota F1 volan (tako je izgledao do ove sezone) :D



Lijepo se vidi što pokazuje... brzina vožnje, okretaji... ;)

BMW F1 2008

zašto sadašnji volani nemaju displej
slika
Avatar
ivanpetka
Početnik
Početnik
Postovi: 301
Pridružen/a: 15 pro 2008, 13:50
Ja sam: Vozač
Navijam za: Massu
Lokacija: Zagreb

Re: F1 Volan

Post Postao/la ivanpetka »

Što se tiče prijenosa mislim da nije kao auto. Prije bi reko da je ko kart, tj. da ima direktan prijenos na kotače, jer vidim da kad vozač okrene volan za 90, bolid poprilično skreče
AA! Ljuti umak je ljut!!
Avatar
130R
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1534
Pridružen/a: 04 vel 2009, 19:14
Ja sam: Vozač
Navijam za: sve i nikog
Lokacija: Istra

Re: F1 Volan

Post Postao/la 130R »

ivanpetka je napisao/la:Što se tiče prijenosa mislim da nije kao auto. Prije bi reko da je ko kart, tj. da ima direktan prijenos na kotače, jer vidim da kad vozač okrene volan za 90, bolid poprilično skreče
To je tako napravljeno da lakše voze, inače bi trebali motati cjeli krug, a to je dosta teško pri 250 km/h.
slika
"U moje vrijeme gume su bile tanke, a vozači debeli." J.M.Fangio
Avatar
ivanpetka
Početnik
Početnik
Postovi: 301
Pridružen/a: 15 pro 2008, 13:50
Ja sam: Vozač
Navijam za: Massu
Lokacija: Zagreb

Re: F1 Volan

Post Postao/la ivanpetka »

130R je napisao/la:
ivanpetka je napisao/la:Što se tiče prijenosa mislim da nije kao auto. Prije bi reko da je ko kart, tj. da ima direktan prijenos na kotače, jer vidim da kad vozač okrene volan za 90, bolid poprilično skreče
To je tako napravljeno da lakše voze, inače bi trebali motati cjeli krug, a to je dosta teško pri 250 km/h.
Prije bi se reklo nemoguće :D
AA! Ljuti umak je ljut!!
Felipe Massa
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1569
Pridružen/a: 19 pro 2008, 17:59
Ja sam: Vozač
Navijam za: Felipe Massa-Ferrari

Re: F1 Volan

Post Postao/la Felipe Massa »

E da pitam (jest da je malo kasno za ovo pitanje al eto) : Zasto je McLaren promjenio oblik volana??? Zbog toga sto tako pravila nalazu ili su oni tako odlucili???
slika

Ayrtone nek ti je vječna slava i hvala.Bio si moj poslednji junak i idol.
Avatar
zvjerko
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1589
Pridružen/a: 09 lip 2007, 23:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: Pirelli i DRS

Re: F1 Volan

Post Postao/la zvjerko »

Felipe Massa je napisao/la:E da pitam (jest da je malo kasno za ovo pitanje al eto) : Zasto je McLaren promjenio oblik volana??? Zbog toga sto tako pravila nalazu ili su oni tako odlucili???
Zbog pravilnika - jako teško skoro nikako iako bi moglo imati uticaja. U pitanju je najvjerovatnije ergonomija volana tj da bude što pregledniji i lakši za korištenje. Do ove sezone su volani bili ionako pretrpani gumbićima i sad se pojave bar dva nova (KERS i podešavanje prednjeg krila) - vjerovatno su Lewis i Heikki dali nekakve sugestije ako ništa drugo, zbog problema sa gumbićima koje su imali što znači da stari volani nisu bili logično posloženi po njihovim mjerilima - ipak ih oni koriste...
Felipe Massa
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1569
Pridružen/a: 19 pro 2008, 17:59
Ja sam: Vozač
Navijam za: Felipe Massa-Ferrari

Re: F1 Volan

Post Postao/la Felipe Massa »

zvjerko je napisao/la:
Felipe Massa je napisao/la:E da pitam (jest da je malo kasno za ovo pitanje al eto) : Zasto je McLaren promjenio oblik volana??? Zbog toga sto tako pravila nalazu ili su oni tako odlucili???
Zbog pravilnika - jako teško skoro nikako iako bi moglo imati uticaja. U pitanju je najvjerovatnije ergonomija volana tj da bude što pregledniji i lakši za korištenje. Do ove sezone su volani bili ionako pretrpani gumbićima i sad se pojave bar dva nova (KERS i podešavanje prednjeg krila) - vjerovatno su Lewis i Heikki dali nekakve sugestije ako ništa drugo, zbog problema sa gumbićima koje su imali što znači da stari volani nisu bili logično posloženi po njihovim mjerilima - ipak ih oni koriste...
aha ,hvala na odgovoru
slika

Ayrtone nek ti je vječna slava i hvala.Bio si moj poslednji junak i idol.
Avatar
Friga
Postovi: 147
Pridružen/a: 02 svi 2008, 10:59
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi Raikkonen
Lokacija: Galgovo

Re: F1 Volan

Post Postao/la Friga »

Pročito sam večinu postova i nigdje nisam naišao na definiciju poluga iza volana, kad su 4 u pitanju.

Za vrijeme kad je bolid u pokretu služe za šaltanje brzina..više niže i to obje poluge sa svake strane.!
No kod starta donje poluge služe i za sami start. Mislim da se prvo pušta desna (da bi se vozaču omogučilo šaltanje u više stupnjeve prijenosa), pa lijeva jel služi za postepeno otpuštanje kvačila do kraja (F1 bolid ima samo dvije nožne papučice..gas i kočnicu). Samo sa jednom polugom bi to bilo malo teže.. 8) ..

I naravno da na volanu imaju sve informacije bitne i nebitne, brzinu, okretaje, stupanj prijenosa, poziciju u utrci, vrijeme kruga, raspon kočnica, raspon težine, temperature guma, kočnica, ulja, pritisak ulja i goriva na motoru, količinu goriva u tanku, boju zastava uz stazu..(naravno neke info. sam vozač mora uključit, a neke, one upozoravajuče se pojavljuju same kad je potrebno upozorit vozača na problem il recimo ako na displayu nema temperature kočnica il guma to znači da su na radnoj temperaturi i obrnuto, itd.).. 8) ..

Šta se tiče LEDica, služe da bi (neko je napiso nešt slično) vozač promjenio brzinu u najboljem trenutku za motor i tako postigao što bolje ubrzanje.(mislim kod F1 motora to su sve fakat male nijase, motor se vrti do 19 000 o/min, al mu ipak šaltanje najviše paše u baš tih 500 o/min čak i manje, naravno to ovisi o okretnom momentu). No to se najviše gleda u qualama, jel u utrci tu je i pitanje prometa, pa to ne dolazi toliko do izražaja kao kad je u pitanju samo ganjanje vremena. I još upozoravaju na sam režim rada motora i prijenosa(getribe), dal je na startu, dal je na limitatoru, dal je u neutralu i naravno dal motor uopče radi.. :biggrin:
Neko je napisao da nekome uopče nisu zasvijetlile, a on je šaltao. Tako vozači znaju nadomjestit manjak TC-a, bržim šaltanjem u više brzine pri izlasku iz zavoja. Pa im se LEDice ni ne uspiju upalit jel to rade u niskom režimu rada motora, kad je okretni moment dosta manji.! :driver:
TF110 - Toyota F1 '10
slika"
Avatar
zvjerko
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1589
Pridružen/a: 09 lip 2007, 23:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: Pirelli i DRS

Re: F1 Volan

Post Postao/la zvjerko »

Friga je napisao/la:Pročito sam večinu postova i nigdje nisam naišao na definiciju poluga iza volana, kad su 4 u pitanju.

Za vrijeme kad je bolid u pokretu služe za šaltanje brzina..više niže i to obje poluge sa svake strane.!
No kod starta donje poluge služe i za sami start. Mislim da se prvo pušta desna (da bi se vozaču omogučilo šaltanje u više stupnjeve prijenosa), pa lijeva jel služi za postepeno otpuštanje kvačila do kraja (F1 bolid ima samo dvije nožne papučice..gas i kočnicu). Samo sa jednom polugom bi to bilo malo teže.. 8) ..
...
To je opisano u "zanimljivostima" kao startna procedura...
Friga je napisao/la: ...
Šta se tiče LEDica, služe da bi (neko je napiso nešt slično) vozač promjenio brzinu u najboljem trenutku za motor i tako postigao što bolje ubrzanje.(mislim kod F1 motora to su sve fakat male nijase, motor se vrti do 19 000 o/min, al mu ipak šaltanje najviše paše u baš tih 500 o/min čak i manje, naravno to ovisi o okretnom momentu). No to se najviše gleda u qualama, jel u utrci tu je i pitanje prometa, pa to ne dolazi toliko do izražaja kao kad je u pitanju samo ganjanje vremena. I još upozoravaju na sam režim rada motora i prijenosa(getribe), dal je na startu, dal je na limitatoru, dal je u neutralu i naravno dal motor uopče radi.. :biggrin:
Neko je napisao da nekome uopče nisu zasvijetlile, a on je šaltao. Tako vozači znaju nadomjestit manjak TC-a, bržim šaltanjem u više brzine pri izlasku iz zavoja. Pa im se LEDice ni ne uspiju upalit jel to rade u niskom režimu rada motora, kad je okretni moment dosta manji.! :driver:
Kao što si rekao, svrha im je upozoriti vozača na najbolji trenutak promjene stupnja prijenosa ali prema odabranoj mapi jer ledice, u funkciji praćenja broja okretaja motora, se pale 300 do 500 o/min (odokativnom metodom izmjereno a i to se može mijenjati zavisno od korištene mape paljenja/ubrizgavanja) prije limitatora ili odabranih okretaja (nije nužno da je krajnje vrijeme za promjenu limitator) i vrlo je vjerovatno da se nisu upalile zbog promjene brzine pri nižim okretajima, a razloga za takav postupak vozača može biti više npr zavoj u kojem prijenosi u mjenjaču su "kompromitirani" (npr treća prekratka) zato da bi na nekim drugim djelovima ti isti prijenosni odnosi bili idealni - malo vozača se odlučuje za promjenu brzine oko apexa (vrh zavoja) i redovito to odrađuju prije... ili štednja motora i goriva u utrci... sve u svemu ako se ledice ne upale to još uvijek nije nekakav niski režim rada motora - možda je bila odabrana mapa za napadačku vožnju kod koje se pale unutar 300 o/min (dakle ove i naredne sezone počinju se paliti na 17700 o/min) a vozaču se baš nije dalo nikoga napadati ... :biggrin:

Friga, jako dobar rezime volana i njegovih gadgeta ... :thumbup:
Avatar
Friga
Postovi: 147
Pridružen/a: 02 svi 2008, 10:59
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi Raikkonen
Lokacija: Galgovo

Re: F1 Volan

Post Postao/la Friga »

zvjerko je napisao/la: Friga, jako dobar rezime volana i njegovih gadgeta ... :thumbup:
Misliš pročitao sam, pa napisao sastavak o temi dosad!? Hmm.. Nebih reko..(znam i ja ponešto) Iako sam temu pročitao, (al više u potrazi za info. no ne za satavak) baš zbog polugica !
Jer gledo sam jednu od emisija o AT&T Williamsu, gdje je to Kazo objašnjavao. A do tada sam znao jako malo o polugicama. Zbunjivao me njihov broj, a ko bi reko da su u drugoj temi. Mislim volan je volan.. #-o

EDIT: All is good Zvjerko.. 8)
Zadnja izmjena: Friga, dana/u 22 pro 2009, 15:19, ukupno mijenjano 1 put.
TF110 - Toyota F1 '10
slika"
Avatar
zvjerko
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1589
Pridružen/a: 09 lip 2007, 23:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: Pirelli i DRS

Re: F1 Volan

Post Postao/la zvjerko »

Friga je napisao/la: Misliš pročitao sam, pa napisao sastavak o temi dosad!? Hmm.. Nebih reko..(znam i ja ponešto) Iako sam temu pročitao, (al više u potrazi za info. no ne za satavak) baš zbog polugica !
Jer gledo sam jednu od emisija o AT&T Williamsu, gdje je to Kazo objašnjavao. A do tada sam znao jako malo o polugicama. Zbunjivao me njihov broj, a ko bi reko da su u drugoj temi. Mislim volan je volan.. #-o
Riječ "rezime" nisam koristio u smislu da si sažeo pročitano u ovoj temi i na temelju toga napisao nekakav zaključak već sam smatrao tvoj post stvarno dobrim. Nisam se nimalo opterećivao razmišljanjem kako si došao do podataka i koliko znaš i ako je moje dodatno pojašnjenje izazvalo krivi utisak - sowy!
BigBoss
Postovi: 139
Pridružen/a: 18 tra 2010, 15:14
Navijam za: Hakiranje f1-hr foruma

Re: F1 Volan

Post Postao/la BigBoss »

može li mi netko naći sliku volana, onako sa objašnjenje koja je funkcija kojeg gumba?? pliiiiiz
Felipe Massa
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1569
Pridružen/a: 19 pro 2008, 17:59
Ja sam: Vozač
Navijam za: Felipe Massa-Ferrari

Re: F1 Volan

Post Postao/la Felipe Massa »

slika
slika

Ayrtone nek ti je vječna slava i hvala.Bio si moj poslednji junak i idol.
BigBoss
Postovi: 139
Pridružen/a: 18 tra 2010, 15:14
Navijam za: Hakiranje f1-hr foruma

Re: F1 Volan

Post Postao/la BigBoss »


hvala ti majstore
keexx
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1099
Pridružen/a: 07 tra 2008, 22:51
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren-Mercedes
Lokacija: somewhere else

Re: F1 Volan

Post Postao/la keexx »

Ferrariev ovogodišnji volan (massin)... U ovom videu se objašnjava šta koji gumb radi i čemu služi itd itd..... ;) Jako puno posla... :shock:

slika slika
BigBoss
Postovi: 139
Pridružen/a: 18 tra 2010, 15:14
Navijam za: Hakiranje f1-hr foruma

Re: F1 Volan

Post Postao/la BigBoss »

živcira me što se čuje talijanski..ali inače je odlično objašnjeno
Odgovori