MICHAEL SCHUMACHER

Povijesne utrke, vozači, timovi, bolidi...

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,Scuderia,Cuky,47,gringo73

Zaključano
Tommy
Početnik
Početnik
Postovi: 277
Pridružen/a: 24 srp 2007, 18:46
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren

Re: MICHAEL SCHUMACHER

Post Postao/la Tommy »

Senna je napisao/la:
Naravno ima i boljih vozača od njega za zamjenu (ali mislim da nema onih koji bolje poznaju novi F60) :)
Badoer nikad nije vozio f60. Njegove zadnje testiranje u bilo je u Portugalu sa F2008.
Avatar
Ferrari4ever
Test vozač
Test vozač
Postovi: 628
Pridružen/a: 21 lip 2008, 20:07
Ja sam: Vozačica
Navijam za: Ferrari - Massa
Lokacija: DALMACIJA

Re: MICHAEL SCHUMACHER

Post Postao/la Ferrari4ever »

Žao mi je jer sam htjela gledati majstora ponovo na djelu , ali u jednom postu sam već spomenula " tresla se brda , rodio se miš ! " , koliko god volila Schumija sve mi sad miriše na puno buke radi profita ... i to prvenstveno mislim na Lucu , a Schumi je samo prihvatio igru . Ma dobro nije kraj svijeta , možda nas Badoer iznenadi ... ne vjerujem , ali dobro :( Šteta :cry:
... Forza Massa ...
Avatar
Walter
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 2252
Pridružen/a: 27 vel 2008, 15:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Pored mutne Save
Kontakt:

Re: MICHAEL SCHUMACHER

Post Postao/la Walter »

Šteta, radovao sam se njegovom povratku.Najviše mi je žao onih ljudi koji su kupili ulaznice nadajući se da će vidjeti starog majstora ponovo na djelu.
slika
Avatar
kimi#1
Početnik
Početnik
Postovi: 157
Pridružen/a: 29 ožu 2009, 15:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi MS
Lokacija: Šibenik

Re: MICHAEL SCHUMACHER

Post Postao/la kimi#1 »

Walter je napisao/la:Šteta, radovao sam se njegovom povratku.Najviše mi je žao onih ljudi koji su kupili ulaznice nadajući se da će vidjeti starog majstora ponovo na djelu.
koliko nas je samo takvih.....
Hvala Lewis Hamilton! Dao si mi najveći dar za rođendan te užitak da doživim što znači biti ispod podija Monze kad je Kimi gore!!!
slika
michael_fan
Postovi: 3
Pridružen/a: 29 srp 2009, 23:15
Navijam za: Nikoga

Re: MICHAEL SCHUMACHER

Post Postao/la michael_fan »

iako se jos nadam da ce se vratit u monzi,evo jos jedne dobre vijesti za sve navijace Michaela Schumachera http://sport.rtl.de/formel-1/formel1_96" onclick="window.open(this.href);return false; ... t_id=23764
u prijevodu Montezemolo pregovara s Michaelom za veliki povratak u formulu 1 sljedece godine =D> =D> =D>
Avatar
darky
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1109
Pridružen/a: 01 lis 2007, 10:45
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren

Re: MICHAEL SCHUMACHER

Post Postao/la darky »

Pa razlog odustanka možemo postaviti na nekoliko razina:
1. ozljeda (možda je ozbiljna, ali zar mislite da se na kartingu to ne bi osjetilo? pa on jurca stalno i na kartingu i na motoru) tako da mi je to malo sumljiv razlog :doubt:

2. spremnost za utrke - ovo je druga priča, možda je nakon odvoženih kilometara na testu zaključio da više nije dovoljno brz i da opasno riskira reputaciju nedodirljivog

3. čisti marketing - diglo se puno prašine, pa sad on nije spreman, pa će sponzori iskeširati gomilu love da ga nagovore na tih par utrka i moguće je međugorsko čudnovato ozdravljenje. :roll:
ili je bila čista patka (nije ni imao namjeru vratiti se, ali ako je to u pitanju, pa onda je još više pao u mojim očima jer barem bi trebao imati malo časti i obzira prema navijačima i gledateljima F1)

Svaki od ova tri razloga je moguć, ali osobno najviše vjerujem u 3 varijantu
Sida79
Postovi: 124
Pridružen/a: 16 ožu 2009, 20:17
Ja sam: Vozač
Navijam za: Nikoga

Re: MICHAEL SCHUMACHER

Post Postao/la Sida79 »

K1M1 je napisao/la:Stvarno ne mogu vjerovat. Svi su se veselili spektaklu, kupovali ulaznice za sljedeće utrke, a na kraju od svega toga ništa. :(
Sad će ovi koji su kupovali ulaznice unaprijed umjesto Šumija u monzu ić gledat Badoera ili Genea.. :p
Hehe zakon... možda Badoer napokon osvoji bod u F1 :D
Avatar
pinkdpanter
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 404
Pridružen/a: 14 svi 2007, 19:10
Ja sam: Vozač
Navijam za: kimi raikkonen

Re: MICHAEL SCHUMACHER

Post Postao/la pinkdpanter »

darky je napisao/la:Pa razlog odustanka možemo postaviti na nekoliko razina:
1. ozljeda (možda je ozbiljna, ali zar mislite da se na kartingu to ne bi osjetilo? pa on jurca stalno i na kartingu i na motoru) tako da mi je to malo sumljiv razlog :doubt:

2. spremnost za utrke - ovo je druga priča, možda je nakon odvoženih kilometara na testu zaključio da više nije dovoljno brz i da opasno riskira reputaciju nedodirljivog

3. čisti marketing - diglo se puno prašine, pa sad on nije spreman, pa će sponzori iskeširati gomilu love da ga nagovore na tih par utrka i moguće je međugorsko čudnovato ozdravljenje. :roll:
ili je bila čista patka (nije ni imao namjeru vratiti se, ali ako je to u pitanju, pa onda je još više pao u mojim očima jer barem bi trebao imati malo časti i obzira prema navijačima i gledateljima F1)

Svaki od ova tri razloga je moguć, ali osobno najviše vjerujem u 3 varijantu

1. sile u kartingu uspoređuješ sa onima u f1, nemoj bit smješan
2. ha ha, si ti lud on im 4 banke i 7 puta je bio svjetski prvak, nikakva reputacija ne dolazi u pitanje
3. ziher ha ha

nika nisam volio šumia, uvejk sam tražio nekog drugog ko bi ga mogo pobjedit (i tako redom posle senne, su bili hill, mika, kimi - definitivno moj No.1 al to sad nema veze)

Eto znam svima nam je žao kaj se nebu vratil, voljeli ga ili mrzili, al ko zna možda bar jednu utrku, možda
I don't know driving in another way which isn't risky. Each one has to improve himself. Each driver has its limit. My limit is a little bit further than other's
Avatar
mmilo42
Početnik
Početnik
Postovi: 334
Pridružen/a: 26 tra 2009, 15:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi Raikkonen
Lokacija: Zadar

Re: MICHAEL SCHUMACHER

Post Postao/la mmilo42 »

Mislim da su rezultati testiranja presudili, vidio je da nije konkurentan .
Avatar
pospani gad
Veteran
Veteran
Postovi: 2917
Pridružen/a: 28 tra 2007, 22:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernanda Alonsa
Lokacija: Slavonija
Kontakt:

Re: MICHAEL SCHUMACHER

Post Postao/la pospani gad »

darky je napisao/la:Pa razlog odustanka možemo postaviti na nekoliko razina:
1. ozljeda (možda je ozbiljna, ali zar mislite da se na kartingu to ne bi osjetilo? pa on jurca stalno i na kartingu i na motoru) tako da mi je to malo sumljiv razlog :doubt:

2. spremnost za utrke - ovo je druga priča, možda je nakon odvoženih kilometara na testu zaključio da više nije dovoljno brz i da opasno riskira reputaciju nedodirljivog

3. čisti marketing - diglo se puno prašine, pa sad on nije spreman, pa će sponzori iskeširati gomilu love da ga nagovore na tih par utrka i moguće je međugorsko čudnovato ozdravljenje. :roll:
ili je bila čista patka (nije ni imao namjeru vratiti se, ali ako je to u pitanju, pa onda je još više pao u mojim očima jer barem bi trebao imati malo časti i obzira prema navijačima i gledateljima F1)

Svaki od ova tri razloga je moguć, ali osobno najviše vjerujem u 3 varijantu

Ja sam za ovo 4. ( čista patka + marketing ). Vjerujem u to 110%, jer sam kada je on u pitanju isključivo subjektivan, zato što me njegovo ponašanje ( sebično i drsko ) uvijek razočara - na stranu vozačke sposobnosti.
Ništa mi neće, ovaj dan pokvarit'.......... jer želim ( hoću ) med i mlijeko. I točka. :biggrin:
Tko meni ne vjeruje, to je njegov problem. :biggrin:
Avatar
Ferraristica
Postovi: 97
Pridružen/a: 04 tra 2009, 15:02
Ja sam: Vozačica
Navijam za: Ferrari-Massa
Lokacija: Tešanj

Re: MICHAEL SCHUMACHER

Post Postao/la Ferraristica »

http://en.f1-live.com/f1/en/headlines/d ... 2657.shtml

Ovo opet otvara neke mogućnosti,ali pričekajmo konferenciju za novinare...
Avatar
schuey
Počasni član
Počasni član
Postovi: 5088
Pridružen/a: 12 ožu 2007, 11:34
Ja sam: Vozač
Navijam za: odlazak Montezemola
Lokacija: Kud Koji Mili Moji!!!
Kontakt:

Re: MICHAEL SCHUMACHER

Post Postao/la schuey »

Ferraristica je napisao/la:http://en.f1-live.com/f1/en/headlines/d ... 2657.shtml

Ovo opet otvara neke mogućnosti,ali pričekajmo konferenciju za novinare...
meni taj link ne radi,kaj piše?
Ukoliko ste bannani,opomenuti ili Vam je post izbrisan,prekršili ste (najmanje) jedno od ovih pravila ponašanja!
Avatar
Ferrari-BiH
Veteran
Veteran
Postovi: 3300
Pridružen/a: 27 ruj 2008, 00:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Tešanj

Re: MICHAEL SCHUMACHER

Post Postao/la Ferrari-BiH »

schuey je napisao/la:
Ferraristica je napisao/la:http://en.f1-live.com/f1/en/headlines/d ... 2657.shtml

Ovo opet otvara neke mogućnosti,ali pričekajmo konferenciju za novinare...
meni taj link ne radi,kaj piše?
Pokusaj sada KLIK
¡oʞɐdoɐu ǝɾ ǝʌs ˙oןıq ǝɾ oʇs oɐʞ ǝɾıu ǝsıʌ ɐʇsıu
Avatar
Scuderia
Moderator
Moderator
Postovi: 7777
Pridružen/a: 11 tra 2007, 17:56
Navijam za: Michael-Mick Schumacher
Lokacija: Europa

Re: MICHAEL SCHUMACHER

Post Postao/la Scuderia »

darky je napisao/la:Pa razlog odustanka možemo postaviti na nekoliko razina:
1. ozljeda (možda je ozbiljna, ali zar mislite da se na kartingu to ne bi osjetilo? pa on jurca stalno i na kartingu i na motoru) tako da mi je to malo sumljiv razlog :doubt:
:lol: Karting usporedjujes s F1 =D>
darky je napisao/la: 2. spremnost za utrke - ovo je druga priča, možda je nakon odvoženih kilometara na testu zaključio da više nije dovoljno brz i da opasno riskira reputaciju nedodirljivog
JE, mozes mislit´.
darky je napisao/la: 3. čisti marketing - diglo se puno prašine, pa sad on nije spreman, pa će sponzori iskeširati gomilu love da ga nagovore na tih par utrka i moguće je međugorsko čudnovato ozdravljenje. :roll:
ili je bila čista patka (nije ni imao namjeru vratiti se, ali ako je to u pitanju, pa onda je još više pao u mojim očima jer barem bi trebao imati malo časti i obzira prema navijačima i gledateljima F1)

Svaki od ova tri razloga je moguć, ali osobno najviše vjerujem u 3 varijantu
Tu se radi o ozljedi glave i vrata, a ne o nekakvoj rani na ruci kada padnes s bicikla. Nije spreman? Pa on nije vozio tri godine bolid, te je svejedno izgledao u dobroj formi, tako da ti ovo tu ne drzi vodu.
(nije ni imao namjeru vratiti se, ali ako je to u pitanju, pa onda je još više pao u mojim očima jer barem bi trebao imati malo časti i obzira prema navijačima i gledateljima F1)
Zasto je onda vozio F2007? Iz zajebancije? Daj molim te.
slika
Avatar
pinkdpanter
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 404
Pridružen/a: 14 svi 2007, 19:10
Ja sam: Vozač
Navijam za: kimi raikkonen

Re: MICHAEL SCHUMACHER

Post Postao/la pinkdpanter »

mmilo42 je napisao/la:Mislim da su rezultati testiranja presudili, vidio je da nije konkurentan .

vozio 3 god stari model sa slik gumama, sa kim se usporedio =D>
I don't know driving in another way which isn't risky. Each one has to improve himself. Each driver has its limit. My limit is a little bit further than other's
michael_fan
Postovi: 3
Pridružen/a: 29 srp 2009, 23:15
Navijam za: Nikoga

Re: MICHAEL SCHUMACHER

Post Postao/la michael_fan »

daj ljudi o cemu vi pricate #-o ...to sta vi govorite su obicne gluposti,Schumi je nakon nesrece u 2 mj. jedva ziv osta...informirajte se malo prije nego sta bilo sta napisete!
Avatar
Ferraristica
Postovi: 97
Pridružen/a: 04 tra 2009, 15:02
Ja sam: Vozačica
Navijam za: Ferrari-Massa
Lokacija: Tešanj

Re: MICHAEL SCHUMACHER

Post Postao/la Ferraristica »

Ima li igdje snimak te njegove nesreće?
Avatar
Walter
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 2252
Pridružen/a: 27 vel 2008, 15:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Pored mutne Save
Kontakt:

Re: MICHAEL SCHUMACHER

Post Postao/la Walter »

slika
Avatar
ivan599
Početnik
Početnik
Postovi: 315
Pridružen/a: 19 ožu 2008, 21:31
Navijam za: Michaela Schumachera

Re: MICHAEL SCHUMACHER

Post Postao/la ivan599 »

Evo citao sam na jednom portalu da bi kakti se od sljedece godine uvelo da su na stazi po 3 bolida od svake momcadi ( sumljam dodatan trošak ali eto tako piše zbog odlaska BMW-a) i da bi Schumi vozio uz Massu i Fernanda u Ferrariju. Samo recimo da je to sve tocno ( ali vjerovatno nije jer novinari svašta trkeljaju ) ozljeda vrata bi se kakti zacijelila ako je nisu uspijeli svo ovo vrijeme sanirati? Cisto sumljam.
A u konacnosti bar bi imao vremena za normalna testiranja ( jedna dobra stvar :D )

Evo i te nesrece

slika
slika
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: MICHAEL SCHUMACHER

Post Postao/la Schumy.d »

Kako nekima ne ide u glavu da on ne mo že "izgubiti reputaciju"??
Pa ljudi moji, on je čovjek koji je najviše puta osvojio prvenstvo u formuli 1, on je čovjek koji je srušio gotovo sve rekorde, on je čovjek čije će ime ostati zapisano u povijesti formule 1 kao jedno od najvećih vozača koji su vozili bolid.

O kakvom gubljenju reputacije vi pričate? :roll:
Avatar
darky
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1109
Pridružen/a: 01 lis 2007, 10:45
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren

Re: MICHAEL SCHUMACHER

Post Postao/la darky »

@Schumy.d
ok, schumaher izađe na stazu i svakoj ga utrci operu i hamilton, vetel, weber, button, raikonen (možda i alonso).
I da se to dogodi u 4 utrke zaredom koja bi bila reakcija i fanova ferarija i novinara?
Što da schumaher završi posljednji na sve 4 utrke (pa ferarijevi vozači nemaju milosti prema raikonenu i masi i kad im se auto pokvari, da ne pričamo da nije prošlo 1 sat nakon masine nesreće već ste postavili pitanje tko će sutra voziti drugi ferari (masu ste pokopali, idemo dalje, ferari nesmije stati))?
Što može schumaher očekivati od "takvih navijača" ako nije na postolju????? :roll:
99,99% svih novinara i 99% svih gledatelja F1 bi reklo "nije se trebao vratiti"
O trač novinarima ne treba ni pričati jer oni bi dobili materijala da rastežu tu priču godinama i od prvaka bi postao krpa po kojoj svi pljuju.

Sljedeća stvar je njegov ego, on ne voli gubiti, a da ga operu "mladi lavovi" sigurno mu ne bi bilo drago.

Nije sve crno bijelo i ti zaboravljaš da je ovo cirkus u kojem svi samo jedva čekaju "skandale" a eventualni schumaherov neuspijeh (a sve ispod 4 mjesta će svi okarakterizirati kao nauspijeh) samo bi bio šlag na tortu
Avatar
pinkdpanter
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 404
Pridružen/a: 14 svi 2007, 19:10
Ja sam: Vozač
Navijam za: kimi raikkonen

Re: MICHAEL SCHUMACHER

Post Postao/la pinkdpanter »

Schumy.d je napisao/la:Kako nekima ne ide u glavu da on ne mo že "izgubiti reputaciju"??
Pa ljudi moji, on je čovjek koji je najviše puta osvojio prvenstvo u formuli 1, on je čovjek koji je srušio gotovo sve rekorde, on je čovjek čije će ime ostati zapisano u povijesti formule 1 kao jedno od najvećih vozača koji su vozili bolid.

O kakvom gubljenju reputacije vi pričate? :roll:
to i ja velim, a suprotno pričaju oni kaj formulu i slična natjecanja prate preko samo preko foruma, i ko zna di su bili kad... al valjda se svi sječaju njegove zadnje utrke u brazilu - pametnom dosta.

Ne volim šumia zbog one pobjede u imoli iz 94 kad je za mene otišao najveći od najvećih, al da kralj je, i kapa do poda, a kaj bi bilo kad bi bilo nadam se da bumo vidli bar na jednoj utrci. Reputacija, pa ko bi normalan reko da kad bi sad vozio par utrka i ne bi pobjedio da je loš. haha ha, pa on može samo tu svoju repotaciju podići u neviđene visine. Pobjeda u slučaju da vozi - uopće nije nemoguća, uostalom mislim da bi se trebalo kladiti na to. Čovjek bi vozio bez ikakvog pritiska onak, za svoj gušt, uzeo još par pole-a...
I don't know driving in another way which isn't risky. Each one has to improve himself. Each driver has its limit. My limit is a little bit further than other's
Avatar
pinkdpanter
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 404
Pridružen/a: 14 svi 2007, 19:10
Ja sam: Vozač
Navijam za: kimi raikkonen

Re: MICHAEL SCHUMACHER

Post Postao/la pinkdpanter »

darky je napisao/la:@Schumy.d
ok, schumaher izađe na stazu i svakoj ga utrci operu i hamilton, vetel, weber, button, raikonen (možda i alonso).
I da se to dogodi u 4 utrke zaredom koja bi bila reakcija i fanova ferarija i novinara?
Što da schumaher završi posljednji na sve 4 utrke (pa ferarijevi vozači nemaju milosti prema raikonenu i masi i kad im se auto pokvari, da ne pričamo da nije prošlo 1 sat nakon masine nesreće već ste postavili pitanje tko će sutra voziti drugi ferari (masu ste pokopali, idemo dalje, ferari nesmije stati))?
Što može schumaher očekivati od "takvih navijača" ako nije na postolju????? :roll:
99,99% svih novinara i 99% svih gledatelja F1 bi reklo "nije se trebao vratiti"
O trač novinarima ne treba ni pričati jer oni bi dobili materijala da rastežu tu priču godinama i od prvaka bi postao krpa po kojoj svi pljuju.

Sljedeća stvar je njegov ego, on ne voli gubiti, a da ga operu "mladi lavovi" sigurno mu ne bi bilo drago.

Nije sve crno bijelo i ti zaboravljaš da je ovo cirkus u kojem svi samo jedva čekaju "skandale" a eventualni schumaherov neuspijeh (a sve ispod 4 mjesta će svi okarakterizirati kao nauspijeh) samo bi bio šlag na tortu

nemrem vjerovat. HAlo, ok da si to reko za miku, hilla, montoyu... Nisu baš upućen u f1. 7 put svjetski prvak

Šumi je kao Michael Jordan, Herman Maier, Aleksandar Popov, Lance Amstrong, to su ljudi iz nekog drugog svjeta, bili su daleko ispred svih, otišli i vratili, pomeli puno mlađe, tzv svoje nasljednike, te su nasljednici vidjeli da to nisu niti će ikad biti.

Uglavnom, ne ću više ulazit u ovakvu raspravu, a vi ne prdite u prašinu
I don't know driving in another way which isn't risky. Each one has to improve himself. Each driver has its limit. My limit is a little bit further than other's
Avatar
Kenny
Legenda
Legenda
Postovi: 4875
Pridružen/a: 09 svi 2007, 17:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: Williams i MS

Re: MICHAEL SCHUMACHER

Post Postao/la Kenny »

darky je napisao/la:@Schumy.d
ok, schumaher izađe na stazu i svakoj ga utrci operu i hamilton, vetel, weber, button, raikonen (možda i alonso).
I da se to dogodi u 4 utrke zaredom koja bi bila reakcija i fanova ferarija i novinara?
Što da schumaher završi posljednji na sve 4 utrke (pa ferarijevi vozači nemaju milosti prema raikonenu i masi i kad im se auto pokvari, da ne pričamo da nije prošlo 1 sat nakon masine nesreće već ste postavili pitanje tko će sutra voziti drugi ferari (masu ste pokopali, idemo dalje, ferari nesmije stati))?
Što može schumaher očekivati od "takvih navijača" ako nije na postolju????? :roll:
99,99% svih novinara i 99% svih gledatelja F1 bi reklo "nije se trebao vratiti"
O trač novinarima ne treba ni pričati jer oni bi dobili materijala da rastežu tu priču godinama i od prvaka bi postao krpa po kojoj svi pljuju.

Sljedeća stvar je njegov ego, on ne voli gubiti, a da ga operu "mladi lavovi" sigurno mu ne bi bilo drago.

Nije sve crno bijelo i ti zaboravljaš da je ovo cirkus u kojem svi samo jedva čekaju "skandale" a eventualni schumaherov neuspijeh (a sve ispod 4 mjesta će svi okarakterizirati kao nauspijeh) samo bi bio šlag na tortu
Od Alonsa je izgubio 2 prvenstva i jel je to naštetilo njegovoj reputaciji?

jako puno Ferrarijevih navijača navija za Ferrari samo zato što je Schumacher za njih vozio, a i drugačije se gleda njega od Masse i Raikkonena. ;)
slika
Pa čovjek kaže - osjećaj. Ako je osjećaj, onda je osjećaj. Na temelju osjećaja :) - dmarijon
Avatar
Ferraristica
Postovi: 97
Pridružen/a: 04 tra 2009, 15:02
Ja sam: Vozačica
Navijam za: Ferrari-Massa
Lokacija: Tešanj

Re: MICHAEL SCHUMACHER

Post Postao/la Ferraristica »

Prvo,hvala za slike nesreće,sad mi je jasno o čemu se radi.

Drugo,Michael ne moze izgubiti reputaciju,ali zdravlje moze i zbog toga mu je bolje da sjedi i uziva u penziji,ukoliko nije 100% izliječen (a kod poveda kičme i vrata čisto sumnjam u potpuno izlječenje).
I kao pravi fan Schumija,zbog kojeg sam i počela pratiti F1 , voljela bih ga vidjeti na stazi,ali ne po svaku cijenu.

Iz jučerasnjeg intervjua nekako mi je sve izgledalo da je i sama odluka o povratku donesena na osnovu odanosti Ferrariju,a ne stvarne želje za povratkom u konkurenciju.
Zaključano