Predstavljanje novih članova :)

Forum za sve ono što nema veze s Formulom 1...

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,Scuderia,Cuky,47,gringo73

Odgovori
Avatar
msferrari
Postovi: 85
Pridružen/a: 27 lip 2007, 14:18
Navijam za: Nikoga
Lokacija: RI

Post Postao/la msferrari »

Evo i mene ovdje :D
Imam 27 god, iz Rijeke sam. Solo cura sam ..
Pratim F1 već godinama..
Hobiji: sve sto postiže brzinu...autići i motori posebno..
Vozim motor kad je lijepo i idem na utrke..Navijam za Ferrari, naj vozači Senna i naravno Schumi..
:D
Michael Schumacher
1994, 1995,
2000, 2001, 2002, 2003, 2004
FIA Formula 1 World Champion

http://www.youtube.com/watch?v=h1LOO4_V7qo
Avatar
47
Moderator
Moderator
Postovi: 3448
Pridružen/a: 22 ožu 2005, 18:35
Ja sam: Vozač
Navijam za: Crveno
Lokacija: Žabjak
Kontakt:

Post Postao/la 47 »

Ajde da i ja ovo obavim!

Ivan
22 (skoro 23 :D)
iz okolice Bjelovara
Radim u zg, ali ne zadugo jer me firma vuče nazad u bj :(
Apsolvent ekonomije poduzetništva
solo...ako neku zanima, hahaha 8) :oops:

pratim f1 od negdje 99, prva utrka koju sam pogledao je ona kada je pobijedio Herbert u kišnom Nurburgringu.
Malo mi je sve u magli, haha

Jedini sport koji pratim, i to redovito. opčenito volim sve na kotačima!

Hobiji su fotkanje, bajk...

eto, not much to say
slika
Avatar
luksy
Postovi: 22
Pridružen/a: 29 lip 2007, 00:26
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la luksy »

Evo da se ja predstavim
Luka iz zagreba, 16 god
Ekipa me zove luksy ili Vukas
Inače sam učenik I tehničke škole TESLA
Najbolji vozač: Mika Hakinen,mada sam njega pratio sam godinu-dve al sam u te godine dve saznao najbolje o njemu a kasnije kad je on presto vozit, moj vozač je kimi.
Najbolji tim: McLaren
Podršku dajem kimiju i davat cu mu je sve dok ne prestane vozit kakav god on bio dobar il loš on je za mene uvjek car

F1 pratim od 1999.,ali to je više onako malo švrljanje i slušanje uje kako mi govori o formuli a od 2003. bavim se intenzivnije o formuli i rijetko kad sam propusti utrku i pokušavam sve više saznat o vozačima i bolidima što je više moguće.

Toliko od mene
Avatar
Cool Finn
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 529
Pridružen/a: 26 svi 2007, 18:11
Ja sam: Vozačica
Navijam za: Kimi ynna Heikki
Lokacija: Zg/Hel
Kontakt:

Post Postao/la Cool Finn »

Pa evo da se i ja predstavim!

Iva iz Zagreba (zapravo okolica Zg), 20g
Studentica PMF-MO, dakle luda matematičarka :D
Što se vozača tiče: M. Hakkinen, pa onda Kimi, a čekam i da se Kovalainen "probudi" , što znači da (a nije teško za shvatit) volim Fince :D
Tim: Navijala za Mclaren, a sad se navikavam na Ferrari
F1 pratim od 99 i vjerojatno ću pratiti do smrti! :badgrin:

That`s all folks!
Avatar
Marko FF
Postovi: 131
Pridružen/a: 05 svi 2007, 12:45
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Pula, 28g.

Post Postao/la Marko FF »

Pratim ovaj forum već preko godinu dana a odnedavno sam se i priključio, nekako sam previdio ovo predstavljanje pa se ispričavam

Iz Pule sam, imam 27 godina, pratim formulu od malih nogu sa tatom a intenzivno od 1994, navijam za Ferrari ali sam smatram objektivan i priznajem i ostale momčadi i kvalitete.
tko drugom jamu kopa nos
Avatar
Tanja
Postovi: 27
Pridružen/a: 03 srp 2007, 13:52

Post Postao/la Tanja »

Pozz svima!!!
Ja sam Tanja.Iz Kragujevca sam(Srbija).Imam 14 god.(datum rodjenja 26.06.1993.).Formulu 1 pratim od pre nekoliko godina.Navijam za McLaren,a od vozaca za Alonsa...Ne bih volela da Hamiltom ponese titulu prvaka ...
....i to je otprilike to......
Zadnja izmjena: Tanja, dana/u 03 srp 2007, 15:05, ukupno mijenjano 1 put.
andrej
Postovi: 2
Pridružen/a: 03 srp 2007, 14:09
Navijam za: Nikoga
Lokacija: zgb

Post Postao/la andrej »

zovem se andrej iz zagreba sam imam 21 godinu , studiram agronomiju i imam tiskaru(majice, šalice, olovke, upaljači, privjesci, leci, grafike...) ne pratim formulu previše fanatično :p , barem nisam do sad. fasciniraju me stari bolidi i stari vozači( nešto malo što sam našo na netu i pogledao) ako netko ima kakve materjale neka mi javi da dogovorimo nekaj. zanimaju me 80, 90, ali i ranije ako se nadje.
jedem govna! bavim se brdskim biciklizmom, boksom i ribolovom.
toliko od mene za sada
ino
Postovi: 7
Pridružen/a: 08 srp 2007, 12:25

Post Postao/la ino »

Pozdrav svima ! ! !

Dakle zovem se Ino, imam 20 godina, studiram na PMF-u...

Pratim formulu od 1996...velika nagrada monaka...ljubav na prvi pogled :D

Najdraza momčad bio McLaren dok Mika Hakkinen nije otisao, potom Ferrari....

Naj vozač : Kimi Raikkonen

Eto toliko o meni.... ;)
Avatar
KiMi KInG
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 396
Pridružen/a: 29 stu 2005, 20:36
Navijam za: Nikoga
Lokacija: HUMAC
Kontakt:

Post Postao/la KiMi KInG »

pozz ja sam vec dost vremena tu al nisam se predstavio.
Ovako, zovem se Matej,17god
Sada cu u 4raz ekonomske skole,živim u Ljubuskom(biH
F1 pratim od 1997 kad sam dobio svoj prvi playstation (prvi u bih :D )sa dvije igrice teken i formula1 97 8) i tad sam razvaljivao igricu po 18h dnevno ..to su bila vremena...i sada imam taj orginalni cd kod sebe(mozda bi ga mogao prodat na e-bay za neku dobru lovu) hehe
Volim biciklizam,automotosportove,borilacke vjestine treniram karate a prije tog atletiku...
volim papti (imam 194 i 76kg)al nikako da dobijem jos 10kg :cry: ima tko kakav recept? :p voim skijanje,more,putovanja i tako...
Navijao sam prije za mclaren al nakon Kimijeva prelaska navijam za ferrari :)
nepratim nogomet ni rukomet sam nekad pogledam utakmicu da sam u toku hehe:)
dok ovo pisem cekam da mi naraste kosa jer sam se zbrijo na 0laricu i ucim testove za vozacki....

et toliko pozz...(i volim nocnu moru)hehe
Il mi se čini il hmm...sviđa mi se crvena boja.

P.S nisam prodana duša;)
Avatar
brainstorm
Test vozač
Test vozač
Postovi: 572
Pridružen/a: 07 srp 2007, 23:03
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Daruvar

Post Postao/la brainstorm »

KiMi KInG je napisao/la:pozz ja sam vec dost vremena tu al nisam se predstavio.
Ovako, zovem se Matej,17god
Sada cu u 4raz ekonomske skole,živim u Ljubuskom(biH
F1 pratim od 1997 kad sam dobio svoj prvi playstation (prvi u bih :D )sa dvije igrice teken i formula1 97 8) i tad sam razvaljivao igricu po 18h dnevno ..to su bila vremena...i sada imam taj orginalni cd kod sebe(mozda bi ga mogao prodat na e-bay za neku dobru lovu) hehe
Volim biciklizam,automotosportove,borilacke vjestine treniram karate a prije tog atletiku...
volim papti (imam 194 i 76kg)al nikako da dobijem jos 10kg :cry: ima tko kakav recept? :p voim skijanje,more,putovanja i tako...
Navijao sam prije za mclaren al nakon Kimijeva prelaska navijam za ferrari :)
nepratim nogomet ni rukomet sam nekad pogledam utakmicu da sam u toku hehe:)
dok ovo pisem cekam da mi naraste kosa jer sam se zbrijo na 0laricu i ucim testove za vozacki....

et toliko pozz...(i volim nocnu moru)hehe
Zovem se Kruno.
Imam 26 godina i iz Daruvara sam. Formulu 1 pratim odkad znam za sebe i za nju. Tek sam neki dan vidio da ima forum pa sam se logiro. Prije sam navijao za Schumachera jos dok je bio u Benettonu. Impresiralo me kako je izlazio na kraj sa majstorima kakvi su bili Senna i Hill. Čak se niti onda nije moglo slutiti što će taj majstor napraviti.
Sada mi je glavni faca Alonso jer mi se čini da je od svih sadašnjih vozača jedini pravi Schumijev nasljednik.
Volim još i nogomet, rukomet, tenis. Svaki veći sportski dogadjaj pratim ili ne TVu ili preko novina.
Od muzike slusam RHCP, The Prodigy, Green Day...
Pozdrav svim ljubiteljima Formule 1 i onima koji će to tek postati.
Zaista je teško odoljeti.
Predator
Postovi: 39
Pridružen/a: 09 srp 2007, 15:15
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Koprivnica

Post Postao/la Predator »

bok svima
evo imate još jednog člana :) Pa da se predstavim.
Ja sam Tomislav iz Koprivnice, imam 20 godina, inače studiram u Zagrebu. Pratim formulu od 2005. i žao mi je što nisam počeo prije, ali nikad nije kasno! Navijam za Alonsa i McLaren i nadam se da će osvojiti prvenstvo.
Drugi sportovi me baš i ne zanimaju! Od muzike slušam sve po malo.
Rado bi upoznao neke fanove formule da imam s kim poprilčati o tome, jer moji frendovi baš nisu ludi za tim kolko ja :) Uživajte svi i nadam se da će biti još puno novih članova! :D
Tomy
Avatar
LeoZGB
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 469
Pridružen/a: 15 svi 2007, 19:41
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la LeoZGB »

Pozdrav svima!

Zovem se Leo, 22 godine iz Zagreba.

Formulu sam prvi put gledao kada je Senna poginuo i od tada ju pratim.
Navijac ferrarija i MS-a i sad trenutacno sam u problemima jer nemam vozackog favorita ali ferrari i dalje ostaje ljubav No.1

I zanimljivo je da mi je best frend zagrizeni mclarenovac i mogu vam reci da jako uzivamo u svakoj utrci i medzusobnim podbadanjima.
Sex is like hacking...U go In..U go out...and U pray that U didn´t left something behind

Bolje proliti malo s Parkinsonom, nego zaboraviti popiti s Alzheimerom.
slika
Avatar
Frane
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1198
Pridružen/a: 29 ožu 2005, 09:02
Navijam za: Nikoga
Lokacija: na tovaRRu
Kontakt:

Post Postao/la Frane »

Kud svi tud i mali alonso :D

dakle ime mi je Frane, ovaj petak (13) san napunija 17 godin, i dolazin iz najlipljeg grada na svitu, suvišno je govorit koji je to 8)

f1 pratim tamo negdje od 2003 godine, nisan pogleda baš sve utrke ali od 2004 san več sve gledao...
navijan za alonsa od pola u maleziji (tada san ga prvi puta sinja, nisan ništa zna o f1 a čuja san da je on prespektivan vozač pa je sudbina valjda tako htjela :D ).. osim njega obožavam Takumu Satoa kao i njegov tim za kojeg smatram da če sljedeče godine doči do svojeg prvog podija, isto tako žao mi jest što je MInardi, momčad s dušom, otišla iz natjecanja...

danas, nakon skromnog iskustva u pračenju f1 f1 me više ne zanima ko prije, jednostavno sve se vrti oko love, nema više ljubavi u tom natjecanju, ljudi gledaju samo publicitet, nema utrkivanja i ne cjene se publika kao prije, a vozači nemaju karizmu kao prije....

od ostalog utrkivanaj pratim i moto gp, omiljenu vrsta utrka. Tu san naravno za nenadjebivog rossija, a osim njega drag mi je stoner koji ima pred sebom blistavu budućnost, kao i lorenco kojeg također favoriziram, ali tu je još i Elias zbog svog strašnog stila vožnje (sličnog onome kao i baylis)

WRC također, ali u zadnje vrime jakoooooooo slabo, tu san za loeba i duvala, a nekad me je impresionarao gilles panizzi s svojim vožnjama na asfaltu.


šta se tiče mene strastven san ljubitelj Hajduka iako san tek od pola prošle sezone počeja ič na utakmice i opčenit otkrio tu svoju ljubav. Isto tako imam još jednu ljubav, čak mnogo veču od te a to su motori. Iako iman skuter tek nešto više od tri miseca član san skuter moto kluba Predatori (SMK Predatori), prvog i jedinog skuter-moto kluba u Hrvatskoj... obožav družnjenja s ljudima iz kluba ali i ostala motoristička druženja, nevjerovatno jest kako ti motoristi mogu živit kao jedna cijelina i kako se drže te pomagaju jedan drugom, uistinu su prava mala obitelj ;) . S Sikpera 125 (4 takta) planiram s 18 staviti Suzu pod guzu :D , model GS 500. Isto tako u zadnje vrime me jako zanima i slikavanje (putujuči motorom možeš vidjet jako lijepih krajolika tako da od kad imam skuter fotografiranje jako zanima).... od muzike volin slušat TBF, daleku obalu, mišu kovača, eventualno olivera i neizostavno Zabranjeno Pušenje... cajke ne slušan, ali opečnito slušan sve šta mi se sviđa bez obzira koja je to vrsta muzike

eto, sad kad san sve reka, sumljam da če iko pročitat, ali eto reda radi san i ja odradija svoje predstavljanje. :D
ex ALONSO
Avatar
ice_man
Početnik
Početnik
Postovi: 284
Pridružen/a: 12 svi 2007, 20:51
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: međugorje

Post Postao/la ice_man »

Evo kad su se ostali predstavili to ću uraditi i ja. Zovem se nikola, imam 18 god, studiram menagament, f1 ozbiljno pratim od 1999.
Najbolji vozač mi je kimi raikkonen. Zivim u jednom mjestu u južnoj Hercegovini. Slusam doslovno sve i svasta..........
Avatar
muamert
Test vozač
Test vozač
Postovi: 598
Pridružen/a: 31 srp 2006, 11:11
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Bosna i Hercegovina

Post Postao/la muamert »

Gdje svi tu i mali Mujo.

Muamer, 24 godine 3. godina masinskog/strojarskog fakulteta, jos jedna i GOTOVO...
Vitez, Bosna i Hercegovina. :D

Heh, umalo zaboravih, tamo neke 96-e ja cuo za nekog Schumachera i F1, pa reko da i to vidim i od tada prvo Schumi, uz njega Ferrari, danas samo Ferrari...nadam se jos dugo godina.

Pozdrav
"Aerodynamics are for people who can't build engines." Enzo Ferrari

"Never hate your enemies -- it effects your judgement." The Godfather III

"Now I'm happy and I don't think much about luck. If you work hard, you can get what you want." Kimi Raikkonen
Avatar
Race stewart
Postovi: 42
Pridružen/a: 24 srp 2007, 11:06
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Bj

Post Postao/la Race stewart »

Poštovanje ekipo. čitam vas već skoro godinu...


Radi krađe mog mobitela čitamo se na istom mjestu.. Za sada..

E, sada mogu dovršiti post prema svijetu.. Naime, ulovljen lopo(po)pov, a ja sam sretan..

Pošteno smijem priznati da čitam forum oko godine a nakon jedne privatne prepiske odlučih se pridružiti. Da sakrijem identitet osobi kojoj sam se javio pozdravljam p@rtybreakera, 47 i mnoge ovog stila.

Čitati ćemo se i dalje, (nadam se)..:)
Zadnja izmjena: Race stewart, dana/u 24 srp 2007, 20:17, ukupno mijenjano 1 put.
Tommy
Početnik
Početnik
Postovi: 277
Pridružen/a: 24 srp 2007, 18:46
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren

Post Postao/la Tommy »

Pozdrav svima!
Zovem se Tomislav, 32 mi je godine. Pratim formulu od 80desetih. Navijam za Mclaren. Najdrazi vozac Mika Hakkinen.
Eto, kratko i jasno :)
Avatar
tvojnov2
Početnik
Početnik
Postovi: 218
Pridružen/a: 18 srp 2007, 00:14
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari i Gazdu
Lokacija: Sesvete

Post Postao/la tvojnov2 »

Bok svima.Odmah na početku isprika što se ranije ovdje nisam pojavio obzirom da već ima neko vrijeme da sam se učlanio na ovaj forum.

Inače ja sam Nikola,godište 89' dakle imam 17 godina.Živim u vugrovcu,selu kraj Sesveta.Idem u Tehničku školu Sesvete.Strasveni sam ljubitelj formule 1 a inače volim svakakve auto utrke i sve vezano za aute.Formulu 1 gledam od 97' dakle nažalost nisam nikada vidio tog genija Sennu.Inače obožavam ferrari,a najdraži vozač svakako schumi,nakon njega Kimi.

Nadam se da je ovo dosta za sada.
Go reds!!!!!! Go Schumi!!!
Avatar
Caldor
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1046
Pridružen/a: 11 srp 2007, 15:04
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren
Lokacija: Čakovec

Post Postao/la Caldor »

Evo ja sam novi član ovog foruma... Ime mi je sven... Imam 14 godina, upravo sam se upisao u opću gimnaziju.
Najdraža ekipa:McLaren
Pratim formulu od 1999 - 2000, ali ne baš aktivno... zadnje tri godine sam se aktivirao....
Ljubav prema McLarenu naslijedio od oca i majke, svi u obitelji volimo McLaren i njegove vozače...
Zadnja izmjena: Caldor, dana/u 07 ožu 2008, 08:47, ukupno mijenjano 1 put.
Avatar
*Zvezdica*
Postovi: 11
Pridružen/a: 29 srp 2007, 20:01
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Beograd

Post Postao/la *Zvezdica* »

Pozdrav svima!

Moje ime je Jelena, iz Beograda sam, imam 23 godine i studiram sportsko novinarstvo...

Ljubav prema Formuli 1 sam nasledila od tate i dede sa kojima sam jos od malih nogu gledala trke i bila opcinjena Senom. I dalje je za mene Sena najbolji, najveci i neponovljivi! Navijam za Meklaren, posle Senine smrti ne izdvajam nijednog vozaca, navijam za one koji u tom trenutku voze za Meklaren, dakle sada su to Alonso i Hamilton. Ipak, malo vise sam naklonjenija Alonsu ;)

Pored F1 pratim mnoge sportove, ipak, izdvajam kosarku i biciklizam. Divim se Lensu Armstrongu, svemu sta je preziveo i svemu sta je postigao..

Toliko za sada. :D
Never doubt that a small group of committed people can change the world. Indeed, it is the only thing that ever has!
RAF1
Postovi: 39
Pridružen/a: 29 srp 2007, 11:03
Navijam za: Fer
Lokacija: zg

Post Postao/la RAF1 »

Pozdrav svima,
jutros sam se konačno učlanila na forum pa je red da se predstavim. Ime mi je Renata, iz Zagreba sam i daleko sam najstariji član foruma (rađe ne bih spominjala godine - imam sina od 18 godina koji nažalost nije zaluđen formulom kao ja), pretpostavljam da sam tu negdje Mladenovih godina. Formulu pratim preko 35 godina više ili manje intenzivno, ali nakon onih dosadnih Schu, uglavnom "one man show" godina, od Imole 2005. g. vrlo intenzivno. Pogađate da je razlog srednje plavi bolid i kaciga sa asturijskim križem i španjolskom zastavom (tada) i to je bilo to. Odmah te godine zaputih se na Hungaroring gdje su na žalost, na početku trke, letjeli komadi srednje plavog bolida i Fer je bio 11-ti. Snimam sve utrke kako bih preživjela duugu zimu do sljedeće sezone i vikende i g.o. planiram prema utrkama. Inače obožavam brzo voziti, dobru mjuzu (naročito heavy metal), dobar film, pratim sport općenito, volim putovati i još štošta.....toliko,
Renata :bye:
Avatar
Hamilton
Test vozač
Test vozač
Postovi: 657
Pridružen/a: 04 kol 2007, 20:20
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Belišće
Kontakt:

Post Postao/la Hamilton »

Prije svega VELIKI pozdrav svima!!!!

biću kratak; zovem se boris, imam 18 god. zivim u belišću, formulu pratim već nekih 10-ak god. A iz mog nicka i avatara se može razaznati i za koga navijam!!
slika
Avatar
Marinela
Postovi: 42
Pridružen/a: 05 kol 2007, 16:58
Ja sam: Vozačica
Navijam za: Renault i Alonsa
Lokacija: Sarajevo

Post Postao/la Marinela »

Marinela iz Sarajeva, 43 godine, skoro pa bakica za većinu članova ovdje... :lol:
...došla najviše zbog komentara Mladena Jergovića i beskrajne ljutnje na svog kablovskog operatera koji tjekom utrka ukine signal HRT2. :<>
Avatar
zbhc
Početnik
Početnik
Postovi: 154
Pridružen/a: 16 lip 2007, 21:12
Ja sam: Vozač
Navijam za: BMW
Lokacija: Zabok, Cro

Post Postao/la zbhc »

Ups, tek sam sad primjetil ovu temu....ok, zovem se Ivan, imam 21 godinu, čistokrvni sam Zagorac, studiram i trenutno živim u Zagrebu, vozim BMW 318i, 1999 godina, slušam hardcore, sviram gitaru i obožavam F1. Tek sam se nedavno priključil ovom forumu, al ga pratim već dulje vrijeme! hm...jel trebam još i reći da navijam za BMW?! :lol: :lol: :lol: Drago mi je da sam se joinal, c ya all!!!
Keep your friends close...but your enemies closer!!!
Sanel
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 925
Pridružen/a: 06 kol 2007, 11:35
Navijam za: Nikoga
Kontakt:

Post Postao/la Sanel »

Evo da se i ja predstavim. Zovem se Sanel, iz Buzeta, 22 godine, radim u obiteljskoj firmi, građevina je u pitanju. Pratim formulu redovito već 10-ak godina, a navijam za Alonsa. Broj cipela 42, boja očiju plave, nokti lijepo odrezani, kratka kosa, skoro pa ćelav, malo sam ogladnio i tako. Ako još nekoga šta zanima neka pita :lol:
Odgovori