Predstavljanje novih članova :)

Forum za sve ono što nema veze s Formulom 1...

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,Scuderia,Cuky,47,gringo73

Odgovori
Avatar
Night Rider
Početnik
Početnik
Postovi: 338
Pridružen/a: 09 ožu 2008, 16:24
Ja sam: Vozač
Navijam za: Vodafone McLaren Mercedes
Lokacija: Slavonski Brod

Post Postao/la Night Rider »

Pošto sam pridružen forumu 09.03.2008. mislim da je red da se predstavim.

Zovem se Ivan Kruljac. Iz Slavonskog Broda sam. Rođen 30.06.1993. u Zagrebu.
Pratim sport. Najviše F1, nogomet i košarku. Navijam za McLaren, Dinamo, Barcelonu i KK Zadar.
F1 sam počeo pratiti od 6 godine (zahvaljujući starom).
Najdrži vazač bio mi je Kimi (više nije zato što je Ferrariju).
Bavim se nogometom od 7 godine.

Toliko o meni. :)
ownagedon
Postovi: 40
Pridružen/a: 25 ožu 2008, 11:42
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Split

Post Postao/la ownagedon »

pa da i ja nesto napisen o sebi
dolazin iz splita, treniram vaterpolo a F1 pratim od 1994.
veliki sam navijac Ferraria i M.S. prije, jos od vrimena kad je bia u benettonu sa flaviom, a sad navijam za Kimia
bia sam na 3 F1 utrke do sada, a ima san veliku cast vidit M.S. u Monzi 2006. godine
navijam za Hajduka, cak i u ovakvim trenucima :D
na F1 me naravno navuka otac koji je veliki fan i stvarno puno zna, a na forum san se prijavia na nagovor rodaka koji je ovdje vec uvazni clan, tako on kaze :D
to bi bilo sve od mene
F1-Champ
Početnik
Početnik
Postovi: 174
Pridružen/a: 23 ožu 2008, 23:38
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari-MSC
Lokacija: ZGB

Post Postao/la F1-Champ »

pozdrav svima ja sam Tin iz Zagreba... F1 pratim od sezone 1998(nesto malo sam gledo i 1997)..oduvjek navijac Ferraria i MS..trenutno sam za kimia...pozz svima
slikaslika
Avatar
racer@work
Postovi: 123
Pridružen/a: 26 ožu 2008, 19:01
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kubica

Post Postao/la racer@work »

eto da se i ja predstavim:

Filip iz Osijeka sam, do ovog trenutka sam prozivio skoro 29 revolucija zemlje oko sunca.

formulu pratim od konca 80-tih godina i legendarnih dvoboja senne i prosta. kroz to vrijeme s vise ili manje zanimanja, ovisno o tome imam li razloga za to, pratim F1 do danas. od ostalih sportova volim gotovo sve (osim sinhrono plivanja i inih sportova "na umjetnicki dojam").

najprije sam bio navijac profesora prosta (valjda zato jer je pobijedio u prvoj utrci koju sam uopce gledao), no kasnije sam zavolio sennu. od danas aktivnih vozaca navijam za kimija, al ne od McLaren ere nego jos od vremena dok je vozio u sredini poretka u Sauberu.

toliko od mene u prvom postu, al sam siguran da cemo se jos puno puta citati.
crveni manijak
Postovi: 6
Pridružen/a: 06 ožu 2008, 10:05
Navijam za: Nikoga

Post Postao/la crveni manijak »

pozdrav
ja sam mladen iz zagreba...veliki fan ferraria imam 25 god...radim sve i svasta(al nis besplatno) :blabla: :blabla: :blabla:
speed-bmw-girl
Postovi: 18
Pridružen/a: 15 ožu 2008, 22:04
Navijam za: Nikoga
Lokacija: vinkovci

Post Postao/la speed-bmw-girl »

Pozdrav.

Ja sam Maja iz Vinkovaca imam 18 god., F1 pratim od prošle sezone, navijam za BMW-e i Heidfeld. Pozdrav svim fanovima BMW-e i Nicka. :vragolan:
keexx
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1099
Pridružen/a: 07 tra 2008, 22:51
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren-Mercedes
Lokacija: somewhere else

Post Postao/la keexx »

Pozdrav...
Iz Opatije sam, imam 24 godine (27.09.1983.) studiram elektrotehniku (jos malo pa gotov)...
F1 pratim od kad znam za sebe i od onda navijam za McLaren i nekog njihovog vozaca... Navijao sam za Kimia dok nije presao u Ferrari :cry: , a sada za Hamiltona... i za Bourdaisa...
Od ostalih sportova pratim MotoGP, nogomet, košarku...
Nogometni klubovi za koje navijam:
Hrvatska ==> Rijeka
Italija ==> Lazio
Njemačka ==> Bayern
Francuska ==> P.S.G.
Španjolska ==> Deportivo
Engleska ==> Sunderland
Toliko od mene...
tomi_ferrari
Postovi: 96
Pridružen/a: 20 sij 2008, 09:27
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la tomi_ferrari »

Bok ekipa, ja sam Tomislav iz Zagreba, imam 18 godina, i obožavam formulu 1 i sve ostale auo sportove. Prijavio sam se na ovaj forum jer želim biti u tjeku sa svim novostima
espinxl

Post Postao/la espinxl »

Predstavio bi se ranije al su me mam u početku suspendirali sa foruma.
Ime: Igor
God proizvodnje 1980, izašo sa trake: 20.09.1980 03:40h, djevica(horoskop)
Nastanjen: Okolica Samobor
Hobi:-
Glazba: Goa(il uglavnom elektronika)
Posao: Kamio mehaničar-električar
O formuli: Pratim ju jer puno pridonosi razvoju auto industrije tj. sve sto smisle, uglavnom se pojavi na kamionima il autima sto je jako pozitivno. Pratim ju punoljetnih 18god(iako puna toga ne pamtim).
Momčad (samo da to i postane u punom i pravom smislu) TOYOTA. Zbog karaktera i stila vožnje preferiram kao prvo kralja pretjecanja AYERTON SENNA(jedan jedini), Prost(prof), Piquet sn., Hakkinen, Schumaher, Hill, Montoya, RAIKONNEN, Kubica, Alonso, Trully, Hamilton...(da, da bas sve) Al naravno Iceman je najpraceniji!!
Zelja: Otic na utrku u Brasil...
Valjda je to to...
treki
Postovi: 15
Pridružen/a: 03 svi 2008, 21:20
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la treki »

Pozdrav svima, ja sam Mario i živim u Zagrebu. Imam 18 godina i F1 pratim od 2001. Navijam za Ferrari od prve utrke. U slobodno vrijeme bavime se igranjem PC - igri, košarkom te izbjegavanjem bilo kakvog učenja koje je povezano sa školom. Slušam što mi se svidi. Po nicu se vidi što gledam najviše i čime uludo trošim vrijeme.
Mudri ljudi govore zato što imaju nešto da kažu. Budale zato što moraju nešto da kažu."
Avatar
King iCool
Veteran
Veteran
Postovi: 3096
Pridružen/a: 07 svi 2008, 14:07
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren
Lokacija: Planet Zemlja
Kontakt:

Post Postao/la King iCool »

Ja sam N.N. iz Čakovca imam 19 godina,F1 aktivno pratim od 1999.,veliki sam navijač Mclaren Mercedesa.
Trenutno studiram-ekonomiku.Hobiji su mi osim formule navažanje autom uokolo,gledanje telke,izlasci.......Šta se mjuze tiče slušam sve i svašta,ali uglavnom hip-hop,punk,rock,techno.
Avatar
almeida
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1092
Pridružen/a: 01 tra 2008, 20:38
Ja sam: Vozač
Navijam za: Za ulizivanje..
Lokacija: grad u moru,grad u kamenu-ZADAR
Kontakt:

Post Postao/la almeida »

Iako sam na forumu več nekih nepunih mjesec i pol došlo je vrijeme da se i ja predstavim ostalim članovima foruma.Ja sam krešo iz zadra(najljepši grad na svitu)imam 18 godina pratim formulu 1 i sport opčeniti več 9 godina,jedino što me zanima je otiči na utakmicu zadar u jazne i navijati sa tornadom,i naravno jedvo čekam da dođe gp vikend da uživam u vožnji.Navijao za super aguri i takumu saza a sada za kimia i ferrari.
slika
"..lipi moj grade uvik te se sitin.."
Avatar
Friga
Postovi: 147
Pridružen/a: 02 svi 2008, 10:59
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi Raikkonen
Lokacija: Galgovo

Post Postao/la Friga »

espinxl je napisao/la:Predstavio bi se ranije al su me mam u početku suspendirali sa foruma.
Ime: Igor
God proizvodnje 1980, izašo sa trake: 20.09.1980 03:40h, djevica(horoskop)
Nastanjen: Okolica Samobor
Hobi:-
Glazba: Goa(il uglavnom elektronika)
Posao: Kamio mehaničar-električar
O formuli: Pratim ju jer puno pridonosi razvoju auto industrije tj. sve sto smisle, uglavnom se pojavi na kamionima il autima sto je jako pozitivno. Pratim ju punoljetnih 18god(iako puna toga ne pamtim).
Momčad (samo da to i postane u punom i pravom smislu) TOYOTA. Zbog karaktera i stila vožnje preferiram kao prvo kralja pretjecanja AYERTON SENNA(jedan jedini), Prost(prof), Piquet sn., Hakkinen, Schumaher, Hill, Montoya, RAIKONNEN, Kubica, Alonso, Trully, Hamilton...(da, da bas sve) Al naravno Iceman je najpraceniji!!
Zelja: Otic na utrku u Brasil...
Valjda je to to...
It's me.. No mozda ipak imam hobi, Skroz na skroz novi hobi: Gnjavim ljude, Hackere, Fotografe novinare, ljude iz struke, vas sa foruma malo, pa ovo pa ono, sve sam da se ufuram u ovaj opceniti Cyber svijet.. Danke everyone.. Pozz..
TF110 - Toyota F1 '10
slika"
Avatar
Fernando Alonso fan
Postovi: 16
Pridružen/a: 21 svi 2008, 05:31
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Županja - Mostar

Post Postao/la Fernando Alonso fan »

Fernando Alonso fan mi je nadimak na forumu.

Živim na relaciji Županja(RH) - Mostar(BiH), tačnije, živim u Hrvatskoj a studiram informatiku u Mostaru. Imam 21 godinu.
Zadnja izmjena: Fernando Alonso fan, dana/u 27 ruj 2008, 00:18, ukupno mijenjano 1 put.
"Jedan je Izet Fazlinović"
mia45
Postovi: 1
Pridružen/a: 08 svi 2008, 23:38

Post Postao/la mia45 »

pa evo da se i ja predstavim...(nakon dugggooggg nagovaranja hihi)....
zovem se mia...rođena sam 5.2 u zagrebu i trenutno mi je punih 17 godina :lol: ....trenutno trunem u gimnaziji i jedva čekam da odem iz nje a vrijeme ubijam plesom, skijanjem i praćenjem formule :lol: ......hmmmm što još......ajme skoro zaboravih.....vatrena obožavateljica FERNANDA ALONSA.... :D ....
Avatar
Ne4c
Postovi: 61
Pridružen/a: 26 svi 2008, 09:51
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi i Seb
Lokacija: Čakovec, Međimurje

Post Postao/la Ne4c »

Pozdrav svima!!
Evo ja sam novi član foruma...Zovem se Rene imam 15 god. (damn) idem u gimnaziju u Čakovcu..itd. itd..

F1 pratim od svog rođenja :lol: , znači punih 15 god.,al za ozbiljno formulu pratim od dolaska kimija (2001.)
Strastveni sam navijač Kimija makar trenutno vozi za ferrari koji baš i ne volim :evil: :evil:
evo to je to .... boook za sad...
slika
Avatar
Jackie Stewart
F1-HR kviz champion
F1-HR kviz champion
Postovi: 938
Pridružen/a: 28 svi 2008, 08:49

Post Postao/la Jackie Stewart »

Pozdrav svima!
-zovem se Tomislav.
-rođen 1988. godine
-iz Hrvatskog zagorja sam
-student prometa
-formulu 1 pratim od 1994. sezone
-uvijek sam navijal za Ferrari
-najdraži vozači koje sam pratil: Michael Schumacher, Rubens Barrichello, Jean Alesi
-najdraži vozači koje nisam pratil: Jackie Stewart, Jim Clark, Gilles Villeneuve
Došao sam na forum, jer obožavam formulu 1, a najviše me zanima povijest formule 1.
To je to! Bok!
Avatar
vampires_girl
Postovi: 4
Pridružen/a: 30 svi 2008, 22:39

Post Postao/la vampires_girl »

Bokk ljudi!!!

Ja sam Renata iz VK. Imam 18. god. - obožavateljica Heidfelda i Hamiltona!! :vragolan:

Pozz svim navijačima njih dvojice.... :peace:
Avatar
Race stewart
Postovi: 42
Pridružen/a: 24 srp 2007, 11:06
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Bj

Post Postao/la Race stewart »

S obzirom da me nie bilo jako dugo zbog građevinskih radova (nije bio prokop iz zatvora) da se ponovo javim. Race Stewart s puno komentara kada uzmognem..

Lokacija BJ, vozilo Ford Fiesta '81. :)

Otprilike star k'o Isusov magarac.. LOL..

Do čitanja..
SYSTEM ERROR: Cannot locate coffe. Operator halted.
Avatar
elf
Ekipni prvak F1 kladionice 2010.
Ekipni prvak F1 kladionice 2010.
Postovi: 305
Pridružen/a: 11 svi 2008, 13:27
Ja sam: Vozač
Navijam za: Lotus F1 team
Lokacija: Brcko District BiH

Post Postao/la elf »

pošto svi napisaše nešto o sebi red je da se i ja pridružim...

moje ime je Admir i živim u Brčkom i ne bi nikada otišao iz tog grada... imam 28 godina, zaposlen (uskoro direktor) :lol: i šta više reći od toga... da, da, škorpija sam u horoskopu i vjerujte ako me dovoljno razljute opako ujedam :badgrin: ...

formulu pratim već nekih 6 godina i to zahvaljujući rođakinom mužu koji je veliki fan ferrarija... ja sam ipak izabrao renault pošto je moje prvo auto bilo reno 9 i od tada gajim velike simpatije prema renou uopće... sada vozim fiata bravo i nikada ne bih pomislio da navijam za crveni tim... nedaj mi Bože... :roll:

omiljeni vozač alonso i koliko drugi ga mrzili trenutno je najbolji vozač u svijetu F1... nadam se da će reno uspijeti slijedeće sezone napraviti bolid koji će biti konkurentan u samom vrhu i koji će alonsu vratiti titulu šampiona...

uh napriča e ja... mogao bih ja da pričam mnogo ali neću da vas gnjavim previše... pozdrav raji :mrgreen:
slika
slika
Avatar
Ferrari4ever
Test vozač
Test vozač
Postovi: 628
Pridružen/a: 21 lip 2008, 20:07
Ja sam: Vozačica
Navijam za: Ferrari - Massa
Lokacija: DALMACIJA

Post Postao/la Ferrari4ever »

Ok , dobila sam prigovor da se kao novi član nisam predstavila ( ispravljam grešku Icy );
- Jase iz Splita , knjigovođa ( dosadno ?! ) , udata s dvoje djece i luda za formulom od 93. Zaludio me Schumacher i u početku sam isključivo bila njegov fan , a od kako je prešao u Ferrari shvatila sam da je želja svakog vozača da odvozi kod njih jer su legende , tako da sam Ferrari4ever . Trenutno sam Massin fan , jer je dobar vozač sa srcem i čini mi se da je zaslužio sve što mu se događa .
Najvozač svih vremena : Schumacher
Ušao u legendu : Senna ( žao mi je da nije poživio da vidimo njih dvojicu na pisti :cry:
P.S. nikako da nađem dobru sliju za avatar
... Forza Massa ...
Avatar
K1M1
HNL kladionica majstor
HNL kladionica majstor
Postovi: 2096
Pridružen/a: 06 srp 2008, 23:09
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi i Frijns
Lokacija: Rijeka

Post Postao/la K1M1 »

evo da se i ja predstavim kao novi član foruma....
leo iz Rijeke...19god
pratim formulu od 98. i onih povijesnih dvoboja mike i šumija, a kako se da zaključiti po mom nicknameu veliki sam navijač kimia raikkonena. navijam za njega još iz doba kad je bio u sauberu...
Inače, veliki sam obožavatelj i Ayrtona Senne čije utrke nažalost nisam imao pilike uživo pratiti, al sam zato pogledao neke snimke njegovih utrka i sve moguće dokumentarne filmove i klipove o njemu.
Isto tako naviječ sam njegovog nećaka Brune u GP2 i nadam se njegovom dolasku u F1 sljedeće sezone.
To je to... GO KIMI...
Avatar
BrunoS
Postovi: 123
Pridružen/a: 23 lip 2008, 18:36
Ja sam: Vozač
Navijam za: F1 HR TrackMania Team
Lokacija: Mostar

Post Postao/la BrunoS »

Pozdrav svima :bye:

Zovem se Tomo, zivim u Mostaru BiH, imam 27 godina, a Formula 1 mi je više od života. Najbolji vozač svih vremena za mene je Ayrton Senna, čiji sam veliki fan, a također pomno pratim i karijeru njegovog nećaka Brune.

Navijač sam ekipe Mclaren, a najdraži vozač trenutno mi je Kimi, jeste da je to sada komplicirana situacija, ali šta ćeš :D Mrzim kad gubi Mclaren, ali kad izgubi od Kimija onda je to OK 8)

Eto toliko od mene i nadam se dobrom druženju :zivili:
slika

The yellow helmet has gone now, All that remains are the tyre marks on the asphalt A void in our hearts and the memories

slika
Avatar
safmaverick
Postovi: 26
Pridružen/a: 04 kol 2008, 19:44
Ja sam: Vozač
Navijam za: Vettel-Ferrari
Lokacija: Sombor
Kontakt:

Post Postao/la safmaverick »

evo da se i ja predstavim...
Zovem se Slobodan(ne aludirajte na milosevica, mrzim ga!!!! dobio sam ime po Bobi Zivojinovicu, tenisacu) iz Sombora sam, podosta pratim F1, veliki sam fan Ferrarija(osim ako je Alonso u njemu) od uvek sam navijao za Schumachera, pa sam tako ostao za Ferrari, mada sam malo slab na Nemce, planiram u buducnosti da navijam za Vettela u slucaju da dodje u Ferrari ili BMW!!!
Sta jos reci, dosta vremena provodim za kompjuterom, a da imam 19 godina, zavrsio sam Vojnu gimnaziju u Beogradu...(malo sam se razocarao tamo)...
F1 pratim na HRT-u, posto je za ove ovde komentatore blago reci da su retardirani, uglavnom HRT ima svetski uradjene emisije, tako da sva sportska dogadjanja tu i pratim!, ako nesto nekog zanima, nek pita!!!
u nogometu ovde navijam za Zvezdu, u HR za Hajduk, inace sam jos veliki fan Liverpoola i Lazia!!!
"There are no strangers here, only friends we havent met"
Marlboro advertisment
slika
Dago
Postovi: 72
Pridružen/a: 04 kol 2008, 12:59
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Imotski
Kontakt:

Post Postao/la Dago »

Ja sam dražen, imam 21 g. dolazim iz imotskog, studiram u splitu, pratim f1 već 10 godina
i ever and forever fan mclarena
Odgovori