Predstavljanje novih članova :)

Forum za sve ono što nema veze s Formulom 1...

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,Scuderia,Cuky,47,gringo73

Odgovori
Avatar
zuti
Postovi: 7
Pridružen/a: 09 ruj 2008, 12:42
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Mostar

Post Postao/la zuti »

zovem se Boris.Zivim u Mostaru,veliki sam ljubitelj F1.pratim je jos odkad je scumi osvojio svoj prvi naslov.

Gledao sam malo po forumu i vidim dobra ste ekipa nadam se da cemo se slagati u vezi komentara i ostalog.

Velika pohvala adminima na stranici CUDO JE
The Chaser
Postovi: 59
Pridružen/a: 31 srp 2008, 15:31

Post Postao/la The Chaser »

Napokon sam član ovog foruma!!! :D :D :D
Naime,ja sam se još 31.7.2008 "registrirao" i sve se činilo ok...stigao mi je mail dobrodošlice u kojem je pisalo da je moj korisnički račun neaktivan,ali da će mi ga administratot/ica aktivirat i da ću dobiti obavijest o tome putem maila... I ja mislio to će bit već taj dan...pa ništa...pa mislim,ajde bit će idući dan...gledam u mail i ništa...prolaze dani,obavijesti nema. Probam se ja logirat (ili kako se već kaže) kad ono ne mogu! :evil:
Bio sam i ljut i tužan...i tako odustao ja od ovog foruma...(kojeg inačer vjerno pratim i čitam). ;)
I tako sve do danas...a danas sam se odlučio probat registrirat ponovo...ali nisam mogao jer se moj mail i korisničko ime koristi u onom mom neaktivnom account-u...I stvano već počeo da bijesnim!!! :evil:
Mislim si: Pa zašto meni? :cry: :lol: :lol:
Zar me mrze?
I ajde da probam još jednom se logirat pod onim neaktivnim account-om.
I gle čuda...RADI!!! Ja sam službeno na forumu F1!!!
NAPOKON!!! :D :D :D
E,a sada mene zanima objašnjenje kako to sada radi a prije nije?
I,kako to da nisam dobio nikakvu obavijest o aktivaciji mog korisničkog računa?!
Unaprijed hvala!!! ;)

P.S. Nadam se da će mi ovdje biti lijepo i zabavno kao što se čini da je...
P.P.S. I da,da se predstavim... Ja sam Matija,imam 21 godinu i iz Svete Nedjelje sam (to vam je između Samobora i Zagreba).
Više o meni nekom drugom prilikom... ;)
P.P.P.S. Ovdje su pravila zbilja stroga! :shock:
P.P.P.P.S. Da li trebam smanjit svoj potpis ili ga mogu ostavit ovakvog?

Hvala...
Avatar
Ferrari-BiH
Veteran
Veteran
Postovi: 3300
Pridružen/a: 27 ruj 2008, 00:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Tešanj

Ja...

Post Postao/la Ferrari-BiH »

Pozdrav svim clanovima ovoga foruma...Zovem se Adem i iz Tešnja sam (BiH). Ovu stranicu posjecujem svakodnevno, vec duze vremena, ali nazalost tek sada sam se registrirao na ovom forumu. Vec sam nasao dosta zanimljivih stvari, cinjenica, diskusija, vijesti... Navijam za Ferrari jos od prve sezone M. Schumachera u Ferrariju. Mlad sam i zao mi je sto sam propustio neke velike momente u povijesti ovog sporta, ali zahvaljujuci ovom forumu i clanovima uspio sam koliko toliko to da nadoknadim...
Nadam se da nisam vec postao dosadan :D
¡oʞɐdoɐu ǝɾ ǝʌs ˙oןıq ǝɾ oʇs oɐʞ ǝɾıu ǝsıʌ ɐʇsıu
Avatar
GT-R
Početnik
Početnik
Postovi: 326
Pridružen/a: 05 lis 2008, 10:19
Ja sam: Vozač
Navijam za: Schumacher i Massa
Lokacija: Zagreb

Re: Predstavljanje novih članova :)

Post Postao/la GT-R »

Pozdrav svim članovima... Zovem se Ivan i iz Zagreba sam. Navijam za Ferrari i uvjek pratim utrke i kvalifikacije. Nadam se da ću uz ovaj forum naći više informacija, vijesti... Gledam F1 od 2004 g., dok je Michael Schumacher bio u Ferrariju...
Pokušat ću bit što pristojniji na forumu, i što manje spammat, da me nebi bannali :D.
Pozdrav još jednom...
slika
Avatar
super_didi
Postovi: 119
Pridružen/a: 19 lis 2008, 17:08
Ja sam: Vozačica
Navijam za: Lewisa Hamiltona
Lokacija: Zagreb

Re: Predstavljanje novih članova :)

Post Postao/la super_didi »

Zovem se Diana, iz Zagreba sam i nakon čestog posjećivanja odlučila sam postati članom...
Staž "profesionalnog" praćenja formule mi se povećava iz dana u dan... :D
Zauvijek ću biti (što je moguće objektivnija) navijačica Lewisa!
Posebne pohvale i pozdravi adiministratorima! =D>
˝Demokracija je stalna sumnja da je više od polovice ljudi u pravu više od polovice vremena!˝
- E. B. WHITE
Avatar
raikkonenica
Postovi: 45
Pridružen/a: 24 lis 2008, 22:12
Ja sam: Vozačica
Navijam za: Kimija Raikkonena
Lokacija: Osijek

Re: Predstavljanje novih članova :)

Post Postao/la raikkonenica »

Prvo da pozdravim sve članove, administratore i sve ljude koji su zaslužni za stvaranje ovog divnog foruma.
Radujem se činjenici da smo svi ovdje kao jedno, ujedinjeni zbog naše ljubavi prema Formuli 1, brzini i sve što Formula 1 bezuvjetno daruje.
Zovem se Barbara i živim u Osijeku. Što se tiče moje ljubavi prema F1, ona se dogodila slučajno... Kao mala, nisam razumjevala braću što je to toliko bilo zanimljivo da se svi ti vozači "voze u krug" i pokušavaju prestići jedan drugog? Htjela sam saznati odgovor na to pitanje i kao desetogodišnjakinja sam sjela i pokušala odgledati kompletnu utrku. No nisam trebala pokušavati.Opreznije gledajući, shvatila sam da je izvor svega u uzbuđenju, brzini, taktičkim nadmudrivanjima, povremenim sudarima, kolapsima i ubrzo zatim postalo mi je jasno da sam se od tog trena zaljubila u ovaj sport. Od tog dana, vikendi su bili išćekivani zbog nadolazećih, novih utrka i ljubav u meni je sve više rasla...Mlada sam osoba i vjerojatno još mnoge stvari ne shvaćam, ali se trudim i svakog dana zadivljujem ljude, pogotovo ženske osobe, svojim sve više rangiranim znanjem o F1 jer sam, uz to što sam vrlo mlada, i žensko. Najbolji vozač mi je Kimi Raikkonen, a od momčadi preferiram McLaren, iako poštujem i Ferrari jer je KImi njihov pilot. Raikkonen mi je najbolji jer u njegovom stilu vožnje vidite savršen sklad i trud do krajnjih granica, čak i ako bolid nije u redu. Sjetite se Francuske 2008. Savršen je manipulator dinamičke mase bolida.Preciznost pogađanja točke kočenja u zavoju je zavidna. Jest da su ga kroz njegovu karijeru optuživali i okrivljavali da je bezosjećajan, ravan, ali pogledajte samo njegove vožnje...Zaključak je da se uvijek trudi do krajnjih granica, što u prilog može ići samo osjećajnosti, a ne bezosjećajnosti. Poštujem sve ostale vozače i smatram da se od svakoga može pronaći nešto savršeno. Razlika je samo u trudu i, naravno, tehničkoj valjanosti bolida. Što se tiče prošlosti F1, sve više učim o njoj.U njoj bih izdvojila par vozača.Osobno mišljenje je da je Senna još uvijek najbolji vozač F1, bez obzira što svijet rekao o MSC. MSC jest imao vrlo dobar stil vožnje, ali što je osvojio toliko naslova možemo, barem djelomično, biti zahvalni Ferrariju koji je u njegovo doba bio za klasu bolji bolid od ostalih.POgledajte današnje utrke i neizvjesnost.Pobjednik se ne zna do zadnje utrke.To nije zbog smanjenja kvalitete vozača, već zbog izjednačavanja teh.karakteristika bolida. Dosta o tome.To su samo moji sudovi.
Inače redovito pratim svake kvalifikacije i svaku utrku, a i slob.treninge, koliko mi to obveze dopuštaju... Imam bilježnicu u kojoj zapisujem sve rezultate svih slobodnih treninga, kvalifikacija, utrka te aktualnostima te, koristeći se tim podacima, istražujem statistiku F1.
F1 je za mene nešto posebno i uvijek ću nastojati pronaći što više vremena za nju.
Osobno-Imam samo 17 godina i budući sam fizioterapeut.Obožavam brzinu...U društvu sam znana kao veliki fan F1 i mnogo njih mi se obraćaju s "KImi"...
Eto, to je ukratko.Još jednom pozdravljam sve koji vole F1 i poručujem im neka ju vole još i više... :biggrin: :D
KImI RAIKKONEN _ THE KING OF SPA !!!
Avatar
dady16
Postovi: 79
Pridružen/a: 05 lis 2008, 19:12
Ja sam: Vozač
Navijam za: Felipe Massa

Re: Predstavljanje novih članova :)

Post Postao/la dady16 »

Pozdrav svima,zovem se Darijo,iz Ploča sam,stranica je zanimljiva pa sam odlučio postati članom.Formulu 1 pratim od 2000.Navijam za ferrari i malo mi je draži Massa od Kimija.3 godine nisam propustio nijednu utrku,a već sam malo postao opsjednut.Imam 17 godina i svake godine na kraju sezone ostajem tužan zbog završetka,učim o f1 što više mogu i želim znati sve.To je sve od mene.
Još vas jednom pozdravljam
Avatar
Damson
Postovi: 2
Pridružen/a: 17 stu 2004, 13:40
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Split

Re: Predstavljanje novih članova :)

Post Postao/la Damson »

Pozdravljam!

Ima li slucajno ovde neki starij (po datumu pridruzenja) a noviji po broju postova? :)
Navijao za Jacquesa, navijao protiv Michaela, navijam za sta bolje utrke, a divim se Gillesu... to bi bilo ukratko.
slika
Rene Arnoux (o epskoj bitci sa Villeneuveom u Dijonu 1979.) - "Znao sam da me pobjedio najbolji vozač na svijetu."
Avatar
gogx
Postovi: 14
Pridružen/a: 04 stu 2008, 10:47
Ja sam: Vozač
Navijam za: Alonso-Montoya-Senna

Re: Predstavljanje novih članova :)

Post Postao/la gogx »

Pozdrav svima,
kratka specifikacija : Goran iz Splita, 27.god., pratim formulu 18.godina i tek sad sam se odlucio uclanit u f1 forum (shame on me), navijao sam za Sennu, Hilla, Villeneuva, Miku, Montoyu (da ga vidim nabia bi ga zbog odlaska) i Alonsa..(koja lista)....a vozac kojem se najvise divim je Schumacher, ali nikad nisam navijao za njega jer u svoje vrijeme Senna imao raspravu sa njim i nikad nisam mogao preci preko toga.
Eto to je to, ostalo cu pisat prema temama.

P.S. Cijela obitelj mi je zaražena oktanom, a nitko ne navija za istog vozaca (koji krš).. :D :D
slika
roberta
Postovi: 4
Pridružen/a: 04 stu 2008, 08:43
Ja sam: Vozačica
Navijam za: ferrari

Re: Predstavljanje novih članova :)

Post Postao/la roberta »

Pozdrav!
Prvo da pozdravim sve članove, moderatore i ine glavne i odgovorne za forum F1.
Ime mi je Roberta, imam 35 godina te formulu 1 pratim 10 godina, oduvijek sam navijač crvene momčadi i veliki obožavatelj, koliko se god to ne sviđalo mnogima, Shumi rules....
Od vozača su mi najdraži...Rubens, Fernando, Kimi i smiješni Poljak....moj suprug navija za McLaren pa se tako za vrijeme utrka natječemo i navijamo ko će biti bolji ili se kladimo kome će se pokvariti bolid ili slične nezgode, naravno ne prevelike...
Eto to bi bilo ukratko to....i još nešto obožavam miris oktana i spaljenih guma..pozdav svima i nadam se da ćemo se super zabavljati!!!
Avatar
Luke
Postovi: 8
Pridružen/a: 02 stu 2008, 13:01
Ja sam: Vozač
Navijam za: Mclaren

Re: Predstavljanje novih članova :)

Post Postao/la Luke »

Dolazim iz Zagreba, studiram strojarstvo i pratim f1 desetak godina.

Pozdrav svima!
Avatar
maminho_
Početnik
Početnik
Postovi: 236
Pridružen/a: 02 sij 2009, 13:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernando Alonso-Renault
Lokacija: Sim i tam

Re: Predstavljanje novih članova :)

Post Postao/la maminho_ »

zovem se Tomislav,imam 17 god.F1 sam poceo pratit negdje 98.ali posto sam bio jos mali nisam gledal utrke stalno nego kad bi slucajno naletjel na nju,u to doba nekako najdrazi vozac mi je bio eddie irvine.Najboljeg vozaca u povijesti smatram Ayrtona Sennu i Jima Clarka.

2001-2003-u to vrijeme sam navijao za ralfa schumachera
2003-?-Fernando Alonso-navijam za njega od pocetka kvalifikacija za vn malezije 2003
Avatar
Dominik
Postovi: 3
Pridružen/a: 18 sij 2009, 20:19
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren Mercedes

Re: Predstavljanje novih članova :)

Post Postao/la Dominik »

Pozdrav zovem se Dominik i dolazim iz Rapca- Istre. Veliki sam F1 fan i navijam za momčad McLarena negdje od 1996 godine. Nekada sam preferirao Miku, Jacquesa i Juan Pabla Montoyu a danas ne navijam za niti jednog vozača. Ajde recimo da mi je Alonso postao vrlo drag otkako je vozio za McLaren iako ga 05 i 06-te nisam mogao smisliti... Najdraži bolidi su mi Williams u Rothmans bojama i Jordan iz 1999'te, i naravno veličanstveni McLaren iz 2005'te. U smjeru u kojem F1 trenutno ide mi se u teoriji sviđa, pogotovo slick gume i izbačena aero pomagala iako bi najviše volio vidjet aute s kraja 90'tih :) Mislim da će 2009 biti žestoka borba u formuli jedan i da bi trebalo opet biti neizvjesno do zadnje utrke.I da vrlo sam sretan što je Suzuka ponovno u kalendaru:) i za kraj nadam se da ne smeta administratorima.--- Ukljucen sam u jednu Online racing simulaciju - BATracer. Možda su već neki ovdje probali igrati..... Inače Hrvatska je treća nacija svijeta u igri i do sada ima 105 000 registriranih korisnika. Dođite i probajte ,link - http://batracer.com/-1FrontPage.htm?Ggh" onclick="window.open(this.href);return false; Za učlanjenje u hrvatski klan možete se meni javiti pa budemo sredili :) Pozdrav
Katarina
Postovi: 4
Pridružen/a: 30 sij 2009, 18:55
Ja sam: Vozačica
Navijam za: Ferrari

Re: Predstavljanje novih članova :)

Post Postao/la Katarina »

Hy! ja se zovem Katarina i imam 14 godina! Formule sam počela gledat od prošle godine ili od pretproŠLE više se niti ne siječam! Nadam se da čemo se lijepo družiti i razmjenjivati lijepe komentare!
ipenza
Postovi: 3
Pridružen/a: 10 vel 2009, 21:27
Ja sam: Vozač
Navijam za: Hamiltona i Mclaren

Re: Predstavljanje novih članova :)

Post Postao/la ipenza »

YO!!! Heh... Ja sam,, hmm, Ipenza! Jedna od stvari o kojima sam ovisan je i F1! Pa prema tome, glupo je da me nema na ovom forumu :D. Navijam za Hemića i McLaren, odkad je Alonso otišo iz Mclarena :((((!!!! Al dobro, Lewis je prvak pa sam miran! Kaj još da velim, živim u Zagrebu, bavim se dizajnom(ne modnim dizajnom, nisam modni hračak,,,Da me se krivo ne shvati. Industrijski dizajn). Utrka se nije propustila od 96/97, pa sam ajmo reć naviknut nažalost na ove žljebaste gume, al zato su ove godine slickovi i jedva čekam početak sezone!!! Ekipa, nadam se dobrim razgovorima, bilo o F1, bilo o općenito o životu! I pokušat ću u svojim komentarima bit što izravniji i objektivniji, bez obzira za kog navijam, kog volim, kog ne!

Pozzz!!!
Avatar
130R
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1534
Pridružen/a: 04 vel 2009, 19:14
Ja sam: Vozač
Navijam za: sve i nikog
Lokacija: Istra

Re: Predstavljanje novih članova :)

Post Postao/la 130R »

Da se i ja predstavim. Zovem se Luka, imam 18 godina, iz Istre sam, živim blizu Pule. Pratim autosport općenito, ali najviše F1. Zanima me sve što ima veze sa autima. Znam dosta o povijesti autoindustrije i autoutrka. F1 gledam od kad znam za sebe zahvaljujuči djedu, prtim od 2000. Od 2006. nisam propustio ni jednu utrku. Navijam za Kimija i Kubicu.
slika
"U moje vrijeme gume su bile tanke, a vozači debeli." J.M.Fangio
ferrari_zvj3r
Postovi: 14
Pridružen/a: 04 ožu 2008, 16:41
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari

Re: Predstavljanje novih članova :)

Post Postao/la ferrari_zvj3r »

Zovem se Vjeran imam 26 god., formulu 1 pratim nekih 12 godina nisam neki stručnjak za ovo ili ono. Ne navijam za vozače (od odlaska MS-a) već za momčad. Ljudi moji još 40 dana, 8 sati, 43 minuta, i 45 sekundi preostalo do V.N. AUSTRALIJE - Albert Park
Zmago_Ferrari
Početnik
Početnik
Postovi: 258
Pridružen/a: 13 vel 2009, 14:52
Ja sam: Vozač
Navijam za: puno postova

Re: Predstavljanje novih članova :)

Post Postao/la Zmago_Ferrari »

Zovem se Luka, iz Zadra, imam 16 godina.

Navijam za Ferrari, posebice Massu.

U svemu ostalome naravno navijam za Zadar.
Zadnja izmjena: Zmago_Ferrari, dana/u 21 ožu 2009, 22:30, ukupno mijenjano 1 put.
slika

slika
Avatar
ivanpetka
Početnik
Početnik
Postovi: 301
Pridružen/a: 15 pro 2008, 13:50
Ja sam: Vozač
Navijam za: Massu
Lokacija: Zagreb

Re: Predstavljanje novih članova :)

Post Postao/la ivanpetka »

Daklem na forumu sam već oko 5 mjeseci, dakle možda nije tolko novo, ali opet, ima ovdje nekih koji su tu već godinama tak da..
AA! Ljuti umak je ljut!!
Avatar
CyreX
TMNF Member of the Year
TMNF Member of the Year
Postovi: 211
Pridružen/a: 16 ožu 2009, 20:51
Ja sam: Vozač
Navijam za: Half-life 3
Lokacija: Solin

Re: Predstavljanje novih članova :)

Post Postao/la CyreX »

Aloha svima.. Zovem se Ante.. iz Solina.. 27 god,oženjen,dite će uskoro doć... Ljubitelj F1 od malih nogu,pratin ga redovito al ipak nisan neki znalac ko Jergović :) ... Uvik su mi bili draži karizmatičniji vozači (luđi) tipa E.Irvine,P.Montoya..
k s g p
mmax
Postovi: 13
Pridružen/a: 12 ožu 2009, 12:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari

Re: Predstavljanje novih članova :)

Post Postao/la mmax »

Marijan iz ZGa, 26 god, informaticar po struci
Bajz13
Postovi: 2
Pridružen/a: 26 ožu 2009, 14:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: BMW Sauber F1

Re: Predstavljanje novih članova :)

Post Postao/la Bajz13 »

Almir Mahic aka Bajz 13....bavim se driftom i voznjom bmw formule fb02 ,na ak bmw croatiji sam moderator,na ak bmw dubravi administrator tako da sam zaljubljenik u bmw cestovna vozila...22 godine,po struci kuhar
slika
Avatar
ttco
Početnik
Početnik
Postovi: 173
Pridružen/a: 27 ožu 2009, 16:27
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari + Vettel
Lokacija: Pale Blue Dot

Re: Predstavljanje novih članova :)

Post Postao/la ttco »

Evo da i ja obavim formalnosti :)
Josip, blizu Varaždina, 20 godina.
Obavezno pratim F1, a nogomet skoro pa uvijek.
Navijam primarno za Ferrari, a kod vozača Kimi, pa Vettel (nadam se jednog dana u Ferrariju) i Kubica
Here’s To The Crazy Ones ... The ones who see things differently... >YT Link<
Avatar
luka_kimi
Moderator
Moderator
Postovi: 2456
Pridružen/a: 24 ožu 2009, 19:57
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi
Lokacija: Zagreb

Re: Predstavljanje novih članova :)

Post Postao/la luka_kimi »

Ja sam Luka, navijam za Kimija i MIchaela Shumachera i ekipu u kojoj on vozi.

Formulu 1 pratim od 2005. ;)

Pozdrav
Zadnja izmjena: luka_kimi, dana/u 13 vel 2010, 11:23, ukupno mijenjano 3 puta.
slika
I don't know driving in another way which isn't risky. Each one has to improve himself. Each driver has its limit. My limit is a little bit further than other's. Kimi Raikkonen... :)
puc
Postovi: 9
Pridružen/a: 29 ožu 2009, 19:29
Ja sam: Vozač
Navijam za: ferrari

Re: Predstavljanje novih članova :)

Post Postao/la puc »

pozz... ekipo
evo da se prestavim, ja sam alex i iz m.losinja sam i veliki navijac ferrarija.
evo imo bi i jednu molbu, posto po ljeti imam puno posla onda nestignem pratit sve F1 utrke pa me zanima dali mozda neko od vas zna di mogu skinut trku na netu
unaprijed hvala na odgovoru
Odgovori