Re: Ron Dennis

Mladen Jergović odgovara na vaša pitanja...
Zaključano
Avatar
p@rtibrejker
Veteran
Veteran
Postovi: 2562
Pridružen/a: 07 kol 2006, 20:57
Ja sam: Vozač
Navijam za: Hrvatsku Kunu
Lokacija: tu sam

Re: Ron Dennis

Post Postao/la p@rtibrejker »

Dennis? O njemu imam svoje vrlo specifično mišljenje, jer ga ponešto poznajem. Ovom prilikom recimo samo da je to jedan vrlo klasični F1 lik, prava pirana F1 paddocka, koji čini sve ostvarivaja svojeg cilja, ne birajući, naravno, sredstva. Dennis će napasti sve koji mu mogu smetati. Posljednjih 20 godina smeta mu Ferrari, ali bilo je tu i drugih, od Benettona do Williamsa i (lani, s onim amortizerima mase) Renaulta.
Donekle jedino respektira Franka Williamsa, ali samo donekle.
Tu još treba reći da Dennis i Mosley nisu baš frendovi, pa onda Dennis indirektno napada FIA-u svaki put kad napadne Ferrarija, jer on misli da su Ferrari i FIA u velikoj sprezi već godinama. Zapetljano...
Ja o Dennisu nisam imao neko odredjeno misljenje, ali s ovom Mladenovom izjavom ta "pirana" mi se malkice vise svidja. Ako uspijemo zatomiti sve one navijacke porive, sto McLarenovci naravno ne moraju, i preci preko toga sto Dennis napada sve koji mu smetaju, mislim da je jedan od zanimljivijih i intrigantnijih persona u F1.

Bilo je mnogo na ovom forumu losih rijeci i epiteta na njegov racun. Steta sto nije bio vozac u F1, jer mislim da bi se zvao Michael Schumacher, vozac koji je na stazi napadao sve koji su mu smetali, prava pirana na pisti, koji ponekad nije birao sredstva da ostvari ciljeve...

A to sto nema respekta i ide sam protiv svih (ako se tako moze reci), daje mu mali plusic u mojoj biljeznici utisaka. Sto se mene tice, sto vise Dennisa na stazi i u paddocku, to zanimljivije i bolje...
- Oviedon Ihmisohjus -
...who are you to wave your finger?...
ignore lista: MP4don - 07.04.09. ivanpetka - 29.07.09. mmilo42 - 02.10.09. Butt-kisser 23.10.09. Felipe Massa 01.08.10.
Avatar
Buxer
Test vozač
Test vozač
Postovi: 799
Pridružen/a: 26 kol 2006, 18:24
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Zagreb

Re: Ron Dennis

Post Postao/la Buxer »

p@rtibrejker je napisao/la:Ja o Dennisu nisam imao neko odredjeno misljenje, ali s ovom Mladenovom izjavom ta "pirana" mi se malkice vise svidja. Ako uspijemo zatomiti sve one navijacke porive, sto McLarenovci naravno ne moraju, i preci preko toga sto Dennis napada sve koji mu smetaju, mislim da je jedan od zanimljivijih i intrigantnijih persona u F1.

Bilo je mnogo na ovom forumu losih rijeci i epiteta na njegov racun. Steta sto nije bio vozac u F1, jer mislim da bi se zvao Michael Schumacher, vozac koji je na stazi napadao sve koji su mu smetali, prava pirana na pisti, koji ponekad nije birao sredstva da ostvari ciljeve...

A to sto nema respekta i ide sam protiv svih (ako se tako moze reci), daje mu mali plusic u mojoj biljeznici utisaka. Sto se mene tice, sto vise Dennisa na stazi i u paddocku, to zanimljivije i bolje...
Ja iskreno ne vjerujem da u F1 moru šefova momčadi pliva neka zlatna ribica, svi su oni isti samo neki su malo uspješniji od drugih. Uostalom da nisu takvi, vjerovatno, nebi ni bili tamo :)
I don't know driving in another way which isn't risky. Each one has to improve himself. Each driver has its limit. My limit is a little bit further than other's." - Ayrton Senna, January, 1989

slika
Avatar
p@rtibrejker
Veteran
Veteran
Postovi: 2562
Pridružen/a: 07 kol 2006, 20:57
Ja sam: Vozač
Navijam za: Hrvatsku Kunu
Lokacija: tu sam

Post Postao/la p@rtibrejker »

Neli su uspješniji, neki napadniji... slažem se da dobrica nema, rekao bih da ima samo više ili manje eksponiranijih likova.

BTW, sva ova potezanja o Ronu Dennisu su me natjerala da pogledam malo tko je ustvari taj lik i što je prošao, pa ako nekog zanima EVO JEDNOG PRESJEKA njegovog života i karijere. Sve u svemu zanimljiv život ;)
- Oviedon Ihmisohjus -
...who are you to wave your finger?...
ignore lista: MP4don - 07.04.09. ivanpetka - 29.07.09. mmilo42 - 02.10.09. Butt-kisser 23.10.09. Felipe Massa 01.08.10.
Avatar
Cavalino Rampante
Postovi: 10
Pridružen/a: 05 pro 2006, 22:19
Navijam za: Nikoga

Post Postao/la Cavalino Rampante »

Svaka čast Ronu Dennisu, ali pobogu prikazivati njegovu ženu i kćer na svakoj utrci postaje malo pretjerano. I da, daj se ženo već jednom presvuci! ;-)
Avatar
p@rtibrejker
Veteran
Veteran
Postovi: 2562
Pridružen/a: 07 kol 2006, 20:57
Ja sam: Vozač
Navijam za: Hrvatsku Kunu
Lokacija: tu sam

Post Postao/la p@rtibrejker »

Cavalino Rampante je napisao/la:Svaka čast Ronu Dennisu, ali pobogu prikazivati njegovu ženu i kćer na svakoj utrci postaje malo pretjerano. I da, daj se ženo već jednom presvuci! ;-)
:lol:

Meni je to nekako uvijek bilo odbojno, prikazivanje obitelji... U zadnje vrijeme me nekako sve vise nervira Hamilton stariji i ono njegovo muvanje po boxevima, pitlaneu, izrazi lica... Od Monaca mi se polako dize na ...
- Oviedon Ihmisohjus -
...who are you to wave your finger?...
ignore lista: MP4don - 07.04.09. ivanpetka - 29.07.09. mmilo42 - 02.10.09. Butt-kisser 23.10.09. Felipe Massa 01.08.10.
Avatar
Iceman
Postovi: 126
Pridružen/a: 07 kol 2007, 09:45
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Split

Post Postao/la Iceman »

Ma Hamiltona tata non stop nadzire.Pa pusti ga na miru Hami stariji!
I don't know driving in another way which isn't risky. Each one has to improve himself. Each driver has its limit. My limit is a little bit further than other's.

KIMI je kralj!!!
Sanel
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 925
Pridružen/a: 06 kol 2007, 11:35
Navijam za: Nikoga
Kontakt:

Post Postao/la Sanel »

Ja mislim da bi svatko od nas bio na svakoj utrci da mu sin vozi formulu, a i još da je tako uspješan i da je cijeli svoj život podredio uspjehu svog sina. Shvatite čovjeka

Pozdrav
gendebien
Postovi: 3
Pridružen/a: 14 ruj 2007, 00:06

Post Postao/la gendebien »

Sto ces, bivsi mehanicar lijeci komplekse. Nit je bio bogat, nit' plemenit, a uz to je dobio po usima od Jacka Brabhama kojemu je bio mehanicar, kada je sredinom sezdesetih Jack zavrsio utrku u Nurburgringu na samome startu.
Cavalino Rampante je napisao/la:Svaka čast Ronu Dennisu, ali pobogu prikazivati njegovu ženu i kćer na svakoj utrci postaje malo pretjerano. I da, daj se ženo već jednom presvuci! ;-)
Zaključano