Formula 1 team - McLaren F1 Team [MCL36]

Novosti o vozačima i timovima, glasine...

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,Scuderia,Cuky,47,gringo73

Odgovori
Avatar
*1n50mn1č4r*
Postovi: 145
Pridružen/a: 07 tra 2007, 13:24
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Vukovar

Post Postao/la *1n50mn1č4r* »

Magic Alonso je napisao/la:
*1n50mn1č4r* je napisao/la:Preporucam svim navijacima McLarena da procitaju pressicu u petak nakon prvih treninga u Kanadi, moglo bi vam se svidjeti (meni sigurno je ;) ) misljenje drugih momcadi o McLarenu. Ukratko, mnogi misle da je McLaren strasno jak i da polako bjezi svima. A to su misljenja inzinjera momcadi i velikih znalaca. Receno je na nekoliko mjesta. Zanimljiva je pressica bila, u cjelosti. Toplo preporucujem citanje ;)
na kojoj si stranici čitao? ;)
ima na autosportu i na formula1.com ;)
THE BEST YEARS OF FORMULA1
slika
Thank you Mika, thank you Michael

Go McLaren! 4ever!
Avatar
McLewis
Veteran
Veteran
Postovi: 3123
Pridružen/a: 29 svi 2007, 21:02
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren i Mercedes
Lokacija: ispred monitora

Post Postao/la McLewis »

dečki prvi smooooooooooooooooooo
McLaren u <3
Avatar
*1n50mn1č4r*
Postovi: 145
Pridružen/a: 07 tra 2007, 13:24
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Vukovar

Post Postao/la *1n50mn1č4r* »

Ja sam neopisivo sretan, cestitke timu na prednjem redu, pogotovo Lewisu na prvom pole positionu karijere. Steta za Alonsa, mislim da ga je pogreska u zadnjem sektoru skupo kostala jer je bio dosta brzi u prvom i drugom sektoru od Lewisa. Sve u svemu, dosta posla za McLaren je napravio i Heidfeld razdvojivsi ih od Ferrarija. Hvala Nick, hvala :D.

Kao sto sam i ocekivao, McLaren ulazi u period dominacije, samo to treba potvrditi na utrci i sve 5.

Ocekujem sutra tijesnu borbu Alonsa i Lewisa, od prvog zavoja pa do kraja.

*silberpfeil je napisao/la:dečki prvi smooooooooooooooooooo

Prijatelju, nadam se da ces to i sutra moci reci ;)
THE BEST YEARS OF FORMULA1
slika
Thank you Mika, thank you Michael

Go McLaren! 4ever!
Avatar
*1n50mn1č4r*
Postovi: 145
Pridružen/a: 07 tra 2007, 13:24
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Vukovar

Post Postao/la *1n50mn1č4r* »

Evo cestitke momcadi nakon kaoticne i konfuzne Velike Nagrade Kanade. Lewis sjajan, Fernando solidan s obzirom na probleme koje je bolid imao nakon prvog zavoja u prvom krugu.

I to je novih 12 bodova za tim, 8 vise od Ferrarija...


Evo jednog ohrabrujuceg podatka o timu:

14
18
12
14
18
12

To su bodovi redom skupljeni od Australije do Kanade, impresivno zar ne?

Sudeci po svemu, cini se da bi moglo biti 14 bodova u sljedecoj utrci :D

Ali to je preskromno misljenje, McLaren moze i bolje od toga sudeci po formi u zadnje dvije utrke, ja ocekujem 18 finih bodova, u najmanju ruku 16, sto bi takoder bio sjajan rezultat.

I sto je jos zanimljivije:

6
8
8
8
8
10

Lewisovi rezultati-predobro, takva konstantnost za rookieja je sjajna stvar, samo nek nastavi tako

8
10
4
6
10
2

Alonsovi, dosta saroliko, ali ipak je Fonz pobjedio na vise utrka u sezoni i jos uvijek mislim da je glavni favorit za naslov, mora se sto prije oporaviti ako misli uhvatiti zahuktalog Lewisa.

Sto se tice konstruktorskog prvenstva, tim je zbilja u sjajnoj situaciji, samo da bude ovakve konstantnosti do kraja i osvojen je 9 konstruktorski naslov McLarena.

U vozackom prvenstvu takoder sve super, samo da se Alonso jos malo odmakne od Masse i sve 5.

Puno srece momcadi u daljnim utrkama i cestitke na kanadskom uspjehu ;)
THE BEST YEARS OF FORMULA1
slika
Thank you Mika, thank you Michael

Go McLaren! 4ever!
Avatar
BOOMERANG
Postovi: 118
Pridružen/a: 05 svi 2006, 19:14
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Novi Sad

Post Postao/la BOOMERANG »

S J A J N O.......tako se to radi........MCLAREN .....Hamiltonu sve cestitke na prvoj pobjedi a i Aliju na ludoj borbi sa gumama i kocnicama....zao mi je Fizikele..masse nije...A Ron Denis ima najbolje vozace i najbolji bolid i mislim da mu vijagra vise nije potrebna...hehehe...jel znate da su vijagru poceli farbati u crveno :badgrin: , Odlicna utrka....samo nek nastave..a hoce sigurno....BRAVOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO..pozdrav svim McLarenovcima i onima koji ce to uskoro postati
slika.
Avatar
LuDi_AnalBoy
Početnik
Početnik
Postovi: 234
Pridružen/a: 07 ruj 2006, 13:44
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Zabreg grad

Post Postao/la LuDi_AnalBoy »

Alonso i Hamilton svojom genijalnošću podigli su moral u Mclarenu...sada je to borbena momčad koja je namirisala krv!
To se dalo vidjeti na početku sezone kada je Ferrari bio čak malo i nadmoćniji od Mclarena,ali zahvaljujući odličnim vozačima koji su brutalno dobro odradili svoj posao...Mclaren se vraća na stare puteve slave! ;)
Inače ne navijam za Mclaren,al svaka im dala! :D
Gnjida
Avatar
*1n50mn1č4r*
Postovi: 145
Pridružen/a: 07 tra 2007, 13:24
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Vukovar

Post Postao/la *1n50mn1č4r* »

Hamilton not thinking about title yet

By Jonathan Noble and Pablo Elizalde Thursday, June 14th 2007, 16:14 GMT


Lewis Hamilton insists he is not yet thinking of the title, despite having moved to the top of championship standings following his win in Canada.

"To be honest I try not to focus on that," Hamilton said in Indianapolis. "I came into the season with a very open mind, I have got a lot to learn.

"I have a great opportunity to be with the best team and have one of the best drivers to compare myself to.

"I still feel there will be time when there will be some lows and highs. It is way too early to start even thinking about the championship. I have to approach every race the same as I always have and do a solid job.

"Every time I am out in the car I learn something new, with rules, regulations, controls. I am learning bit by bit and will continue to do so," added the McLaren driver.

Hamilton is eight points ahead of teammate Fernando Alonso after having finished his first six races on the podium. The young Briton topped his sensational start with his maiden win on Sunday in Montreal, where he led from start to finish.

Hamilton admits he was not expecting to win so quickly.

"Obviously it is a big stepping stone in my career and my life and a great feeling to get the first win," said Hamilton. "I did not expect going into my sixth Grand Prix, especially in Canada which isn't one of my strongest circuits.

"I thought Fernando probably would be quicker than me, but I did a solid job, we extended our lead, I got great points for me, and coming here we have to try and continue that performance we have.

"The guys at the factory are working hard and not taking it lightly that we are ahead," added Hamilton after arriving 22 minutes late for the press conference.

"I was in New York for a couple of days and I went to Washington yesterday for another appearance for Exxon-Mobil, and getting back the flight was delayed from 4pm to 8pm, half an hour at a time, and then cancelled at 9pm. So we ended up staying in a hotel and luckily flew out this morning."

*Hamilton je car. Svida mi se ova skromnost i prizemljenost. Jako. Samo naprijed majstore. Nemam drugih komentara.
;) ;)
THE BEST YEARS OF FORMULA1
slika
Thank you Mika, thank you Michael

Go McLaren! 4ever!
Avatar
majstor iz maranella
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1237
Pridružen/a: 22 kol 2005, 19:58
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari i Schumachera

Post Postao/la majstor iz maranella »

BOOMERANG je napisao/la:S J A J N O.......tako se to radi........MCLAREN .....Hamiltonu sve cestitke na prvoj pobjedi a i Aliju na ludoj borbi sa gumama i kocnicama....zao mi je Fizikele..masse nije...A Ron Denis ima najbolje vozace i najbolji bolid i mislim da mu vijagra vise nije potrebna...hehehe...jel znate da su vijagru poceli farbati u crveno :badgrin: , Odlicna utrka....samo nek nastave..a hoce sigurno....BRAVOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO..pozdrav svim McLarenovcima i onima koji ce to uskoro postati
:roll:
Avatar
p@rtibrejker
Veteran
Veteran
Postovi: 2562
Pridružen/a: 07 kol 2006, 20:57
Ja sam: Vozač
Navijam za: Hrvatsku Kunu
Lokacija: tu sam

Post Postao/la p@rtibrejker »

Lewis Hamilton on Thursday dismissed Fernando Alonso's suggestion this week that McLaren favour him because he is English.

The 22-year-old, who had sparked his own media furore after Monaco by claiming that it was he who is the Woking based team's 'number two,' now insists that McLaren pushes both drivers to win.

Referring to Alonso's controversial comments, championship leader Hamilton - who was nearly half an hour late for the FIA press conference - said in Indianapolis: "I don't know why he would say that but I guess because he is Spanish and I am English he might feel that way but I don't agree with it personally."

The Canadian GP winner speculates that Alonso, the winner of the past two drivers' championships, probably didn't expect to be challenged so hard for the 2007 title by a rookie team-mate.

Hamilton, who revealed that he received 200 SMS messages after winning in Montreal, added: "But I don't know if that is why he is saying what he is saying."

"He has not really been challenged.
He's had some challenges, but not someone as close as me and as good a friend off the track (as me). So it is a very difficult situation."

Former McLaren driver David Coulthard, meanwhile, rejected theories that Alonso is failing to cope with pressure.

Rather, the F1 veteran and Red Bull racer said the Spaniard is 'still making mistakes' as he adapts to the Bridgestone tyres.

"That's not easy," Coulthard wrote in his column for ITV. "They give you a totally different feel, a different balance. It's like a man learning to wear high heel shoes..."
- Oviedon Ihmisohjus -
...who are you to wave your finger?...
ignore lista: MP4don - 07.04.09. ivanpetka - 29.07.09. mmilo42 - 02.10.09. Butt-kisser 23.10.09. Felipe Massa 01.08.10.
Avatar
p@rtibrejker
Veteran
Veteran
Postovi: 2562
Pridružen/a: 07 kol 2006, 20:57
Ja sam: Vozač
Navijam za: Hrvatsku Kunu
Lokacija: tu sam

Post Postao/la p@rtibrejker »

Ron Dennis has described championship leader Lewis Hamilton's comments after the recent Monaco Grand Prix as a mistake.

McLaren came under intense media and even FIA scrutiny after the prestigious Monte Carlo race primarily because Hamilton suggested he finished second due to the fact that he is the team's 'number two' driver.

He then turned up in Montreal last week declaring that Dennis' treatment of himself and world champion team-mate Fernando Alonso is 'very, very level and very equal,' only for Alonso to insist following Hamilton's Canadian win that it is actually he who gets the substandard treatment at McLaren.

Team boss Dennis said: "I think both drivers are highly polished in and out of the car and, obviously, Lewis makes the odd mistake when dealing with the ferocious nature of the media.
"

"But he's learning quick and he's becoming very professional at dealing with the inevitable efforts of the media to get the sound bite."

22-year-old Hamilton said he was surprised about how his Monaco comments had been blown up and detracted from the one-two finish.

The rookie insisted: "I just don't want it to affect the karma in the team. I have equal opportunity to win the championship. Absolutely."
- Oviedon Ihmisohjus -
...who are you to wave your finger?...
ignore lista: MP4don - 07.04.09. ivanpetka - 29.07.09. mmilo42 - 02.10.09. Butt-kisser 23.10.09. Felipe Massa 01.08.10.
Avatar
p@rtibrejker
Veteran
Veteran
Postovi: 2562
Pridružen/a: 07 kol 2006, 20:57
Ja sam: Vozač
Navijam za: Hrvatsku Kunu
Lokacija: tu sam

Post Postao/la p@rtibrejker »

World champion Fernando Alonso has played down reports of a 'civil war' at the McLaren team following his comments earlier this week.

Alonso suggested on Spanish radio on Monday that teammate Lewis Hamilton was getting more support from McLaren thanks to being a British driver in a British team.

On Thursday, however, Alonso said his comments were never aimed at attacking McLaren or Hamilton.

Alonso, however, stood by his comments that he was not toally comfortable at the team.

"There is no civil war," Alonso told Spanish reporters at Indianapolis. "I never said anything against the team. In fact I said I had a competitive car, good enough to win my third consecutive title. What I said was that I was not totally comfortable.

"To be totally comfortable with the team there are things missing that I've talked to them about, and I think they are necessary to be comfortable, and things need to be done the way I think they need to be done. It's things such as strategy, testing, sharing telemetry.

"But there are things that I thought would be different and it's not that way. That's the way I think and there's nothing more to it; it starts and ends there.

"The team have their reasons, their philosophy to prepare qualifying and the race. I can agree with it or no. I prefer to keep my opinions to myself."

Alonso also responded to Hamilton, who said today that the double world champion perhaps didn't expect him to be so strong in his rookie season.

"I've had strong teammates like (Jarno) Trulli in 2004, and I was behind him in the middle of the championship and I finished ahead of him in the end," said Alonso.

"And I've won a title ahead of (Kimi) Raikkonen and his McLaren, and another one ahead of Michael Schumacher. So I'm not easily surprised."

Ovo malo ne kužim. Ovdje se misli na dijeljenje podataka između vozača i bolida. Po ovome mi ispada da pomalo dva vozača u McLareni idu svaki svojim pravcem sa bolidima? Zar ne bi trebali dijeliti te neke osnovne podatke? Po ovome mi ispada da ALonso pokušava malo okrenuti stvari na svoj način da bi mu bilo "ugodnije". Ne znam ako je netko više upućen pa recite.

Ovo je prilično diskutabilna izjava jer Hamilton nije Trulli. Ali što se tiče samog početka sezone situacija je prilično slična. To što je situacija oko Hamiltona malo dovedena do usijanja je naravno otegotna okolnost (još veće opterećenje su njegovi jako dobri rezultati) da bi se pootvrdilo ovo što on misli. Sezona je duga, pokazat će se....

Dvostruki svjetski prvak ne bi niti trebao reći nešto drugo. Mislim da je barem malo uzdrman, ali je dosad pokazao da može izvrsno odraditi pritisak. Jedina razlika je što najveći pritisak sad dolazi iz iste momčadi, i to mu je novo. Ali će morati raditi stvari kao i dosada: voziti jako brzo i ne pokleknuti. Sigurno konstantnije (pa čak i brže) nego prije, jer ima zaostatak, bolidi su isti...
- Oviedon Ihmisohjus -
...who are you to wave your finger?...
ignore lista: MP4don - 07.04.09. ivanpetka - 29.07.09. mmilo42 - 02.10.09. Butt-kisser 23.10.09. Felipe Massa 01.08.10.
Avatar
McLewis
Veteran
Veteran
Postovi: 3123
Pridružen/a: 29 svi 2007, 21:02
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren i Mercedes
Lokacija: ispred monitora

Post Postao/la McLewis »

ja vam kažem da njih dvojica neće moći dugo zajedno!!!!
McLaren u <3
Avatar
Magic Alonso
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1622
Pridružen/a: 25 kol 2006, 10:37
Ja sam: Vozačica
Navijam za: Fernanda

Post Postao/la Magic Alonso »

p@rtibrejker je napisao/la:
"To be totally comfortable with the team there are things missing that I've talked to them about, and I think they are necessary to be comfortable, and things need to be done the way I think they need to be done. It's things such as strategy, testing, sharing telemetry.
Ovo malo ne kužim. Ovdje se misli na dijeljenje podataka između vozača i bolida. Po ovome mi ispada da pomalo dva vozača u McLareni idu svaki svojim pravcem sa bolidima? Zar ne bi trebali dijeliti te neke osnovne podatke? Po ovome mi ispada da ALonso pokušava malo okrenuti stvari na svoj način da bi mu bilo "ugodnije". Ne znam ako je netko više upućen pa recite.
mene je ovo iznenadilo.
do prije 2, 3 utrke njih dvojica su pričali kako djele sve podatke i telemetriju, a sad ovo :? .
"Together, we have made a dream come true." Fernando Alonso
Avatar
F1_viewer
Postovi: 135
Pridružen/a: 03 svi 2007, 08:46

Post Postao/la F1_viewer »

Magic Alonso je napisao/la:
p@rtibrejker je napisao/la:
"To be totally comfortable with the team there are things missing that I've talked to them about, and I think they are necessary to be comfortable, and things need to be done the way I think they need to be done. It's things such as strategy, testing, sharing telemetry.
Ovo malo ne kužim. Ovdje se misli na dijeljenje podataka između vozača i bolida. Po ovome mi ispada da pomalo dva vozača u McLareni idu svaki svojim pravcem sa bolidima? Zar ne bi trebali dijeliti te neke osnovne podatke? Po ovome mi ispada da ALonso pokušava malo okrenuti stvari na svoj način da bi mu bilo "ugodnije". Ne znam ako je netko više upućen pa recite.
mene je ovo iznenadilo.
do prije 2, 3 utrke njih dvojica su pričali kako djele sve podatke i telemetriju, a sad ovo :? .
I ja sam mislio da dijele! Ne znam od kada je ovo uvedeno! Ako ferrari opet proradi kao na početku sezone, ne mislim da će se ovakvo nešto dugo zadržati u mclarenu!
SAMO JE JEDNO U MOM ŽIVOTU VRIJEDNO
DA PUSTIM SUZU S OKA, JER TEBE VOLIM JA
ŽIVOT MI DALA, BAŠ KAO DA JE ZNALA
DA NIKAD NEĆE NESTAT SA MOJIH USANA - HRVATSKA
Avatar
Buba
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 379
Pridružen/a: 04 svi 2007, 14:56
Ja sam: Vozač
Navijam za: Mclaren i Mercedes

Post Postao/la Buba »

F1_viewer je napisao/la:
Magic Alonso je napisao/la:
p@rtibrejker je napisao/la: Ovo malo ne kužim. Ovdje se misli na dijeljenje podataka između vozača i bolida. Po ovome mi ispada da pomalo dva vozača u McLareni idu svaki svojim pravcem sa bolidima? Zar ne bi trebali dijeliti te neke osnovne podatke? Po ovome mi ispada da ALonso pokušava malo okrenuti stvari na svoj način da bi mu bilo "ugodnije". Ne znam ako je netko više upućen pa recite.
mene je ovo iznenadilo.
do prije 2, 3 utrke njih dvojica su pričali kako djele sve podatke i telemetriju, a sad ovo :? .
I ja sam mislio da dijele! Ne znam od kada je ovo uvedeno! Ako ferrari opet proradi kao na početku sezone, ne mislim da će se ovakvo nešto dugo zadržati u mclarenu!
Na utrkama kao sto su Kanada i SAD,Lewis prakticno uci iz Alonsove telemetrije,jer nije nikada vozio na njima,a na stazama koje zna moze otvoreno da vidi gdje moze biti brzi od Alonsa,gdje ovaj gresi,a za Alonsa je to kao da ste dali njegovu telemetriju Raikkonenu 2005-e i Schumacheru-2006.I mislim pored svih tih okolnosti i cinjenice da je Lewis jako jako brz,konstantan,talentovan i brzo uci,Alonsu je on ove sezone veci konkurent nego pomenuta dvojica prethodne dvije.....
"Jebes pijanstvo ako te sutra nije sramota"
Avatar
Magic Alonso
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1622
Pridružen/a: 25 kol 2006, 10:37
Ja sam: Vozačica
Navijam za: Fernanda

Post Postao/la Magic Alonso »

Buba je napisao/la:
Na utrkama kao sto su Kanada i SAD,Lewis prakticno uci iz Alonsove telemetrije,jer nije nikada vozio na njima,a na stazama koje zna moze otvoreno da vidi gdje moze biti brzi od Alonsa,gdje ovaj gresi,a za Alonsa je to kao da ste dali njegovu telemetriju Raikkonenu 2005-e i Schumacheru-2006.I mislim pored svih tih okolnosti i cinjenice da je Lewis jako jako brz,konstantan,talentovan i brzo uci,Alonsu je on ove sezone veci konkurent nego pomenuta dvojica prethodne dvije.....
pa meni je onda logično da alonso ne želi djeliti telemetriju.
možda je on upravo na to i mislio tom izjavom, jer su u mclarenu naglašavali da trenutno dijele sve podatke.

on je rekao ovo:
...and things need to be done the way I think they need to be done. It's things such as strategy, testing, sharing telemetry.
iz konteksa se može teško može zaključiti jel on mislio da bi trebali ili da ne bi trebali dijeliti telemetrijske podatke.
ali s obzirom da su pisali kako djele, meni je logično da on ne želi ;) !
"Together, we have made a dream come true." Fernando Alonso
Avatar
Magic Alonso
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1622
Pridružen/a: 25 kol 2006, 10:37
Ja sam: Vozačica
Navijam za: Fernanda

Post Postao/la Magic Alonso »

sjubic je napisao/la:
Koliko znam Alonso je kad je sjeo u McLaren dobio Lewisovu telemetriju sa njegovih prijašnjih testiranja u McLarenu.
šta je pisac ovim htjeo reći?
"Together, we have made a dream come true." Fernando Alonso
Avatar
Buba
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 379
Pridružen/a: 04 svi 2007, 14:56
Ja sam: Vozač
Navijam za: Mclaren i Mercedes

Post Postao/la Buba »

sjubic je napisao/la:
Magic Alonso je napisao/la:
Buba je napisao/la:
Na utrkama kao sto su Kanada i SAD,Lewis prakticno uci iz Alonsove telemetrije,jer nije nikada vozio na njima,a na stazama koje zna moze otvoreno da vidi gdje moze biti brzi od Alonsa,gdje ovaj gresi,a za Alonsa je to kao da ste dali njegovu telemetriju Raikkonenu 2005-e i Schumacheru-2006.I mislim pored svih tih okolnosti i cinjenice da je Lewis jako jako brz,konstantan,talentovan i brzo uci,Alonsu je on ove sezone veci konkurent nego pomenuta dvojica prethodne dvije.....
pa meni je onda logično da alonso ne želi djeliti telemetriju.
možda je on upravo na to i mislio tom izjavom, jer su u mclarenu naglašavali da trenutno dijele sve podatke.

on je rekao ovo:
...and things need to be done the way I think they need to be done. It's things such as strategy, testing, sharing telemetry.
iz konteksa se može teško može zaključiti jel on mislio da bi trebali ili da ne bi trebali dijeliti telemetrijske podatke.
ali s obzirom da su pisali kako djele, meni je logično da on ne želi ;) !
Koliko znam Alonso je kad je sjeo u McLaren dobio Lewisovu telemetriju sa njegovih prijašnjih testiranja u McLarenu.
Sad ispade da je Alonso ucio od Hamiltona kako se vozi kad je dosao u Mclaren,gledajuci njegovu telemetriju......ha ha ha.........
sjubicu zbog osoba kao sto si ti pocne mi se odredjen vozac gadit i ako nije ni kriv ni duzan,bilo koji post da sam procitao od tebe samo je Hamilton Hamilton Hamilton,mi ovde raspravljamo o Alonsovoj izjavi a ti mi sada opet tu trpas Hamiltona,Oni jesu mozda dijelili telemetriju u predsezonskim testiranjima ali sad su oni direktni konkurenti za naslov,tu se mnogo mijenjaju stvari!!!Mnogo je i Alonso profitirao od Lewisove telemetrije od decembra 2006..... :badgrin: :badgrin: :badgrin:
Svi znamo da mali ima mnogo potencijala ali ti si gori od britanskog tiska,dizes ga u nebesa kao da je bog.......od svih tih prica vec mi je muka od njega,pustite malog da vozi...vrijeme ce pokazati ko je on i sta je on......
"Jebes pijanstvo ako te sutra nije sramota"
Avatar
p@rtibrejker
Veteran
Veteran
Postovi: 2562
Pridružen/a: 07 kol 2006, 20:57
Ja sam: Vozač
Navijam za: Hrvatsku Kunu
Lokacija: tu sam

Post Postao/la p@rtibrejker »

slika

Predstavljeno u Kanadi i zadržano u SAD, izgleda da će ovo biti zadržana promjena na MP4-22. Dugi, zaobljeni prorez (plava strelica) presijeca skoro cijelu dužinu branika sidepoda. Svrha je učinkovitije skretanje zraka sa boka bolida. Prorez također smanjuje turbulenciju kad zrak lupi u sidepod i pomaže učinkovitijem hlađenju. U isto vrijeme podiže učinkovitost dimnjaka koji se nalaze odmah iza, skrenuti pritisak zraka pomaže ekstrakciji toplog zraka.
- Oviedon Ihmisohjus -
...who are you to wave your finger?...
ignore lista: MP4don - 07.04.09. ivanpetka - 29.07.09. mmilo42 - 02.10.09. Butt-kisser 23.10.09. Felipe Massa 01.08.10.
Avatar
p@rtibrejker
Veteran
Veteran
Postovi: 2562
Pridružen/a: 07 kol 2006, 20:57
Ja sam: Vozač
Navijam za: Hrvatsku Kunu
Lokacija: tu sam

Post Postao/la p@rtibrejker »

Emerson Fittipaldi says McLaren are enjoying the fruits of the 'Alonso factor' in 2007.

Officials at Renault have consistently played down the effect that the double world champion's departure has had on the team's performance this year, but Fittipaldi - twice a title winner in the 70s - said the influence of a successful driver can be very important for a winning team.

"Every team has a very positive attitude when they pick up the best driver," the Brazilian told Diario As.

"It changes a lot. Fernando has shown for years his capacity to drive and develop his cars on a high level. He also brought a lot of privileged information (from Renault). He is doing at McLaren exactly what he did at Renault.
"

Fittipaldi, 60, also denied that Alonso needs to worry about the 'Lewis Hamilton factor' at McLaren, after the Spaniard complained in recent days about the support his rookie team-mate gets from the British squad.

"There is no danger for Fernando," he insisted. "All he needs to do is forget about everything except winning. Every country goes crazy if they have a driver who is doing good things.

"But inside the McLaren team the drivers are equal, because it is in their interest that they have two top drivers. I know Ron Dennis, and he wants to win, win and win, and that is all. And both the drivers have the possibility to achieve it."
- Oviedon Ihmisohjus -
...who are you to wave your finger?...
ignore lista: MP4don - 07.04.09. ivanpetka - 29.07.09. mmilo42 - 02.10.09. Butt-kisser 23.10.09. Felipe Massa 01.08.10.
Avatar
*1n50mn1č4r*
Postovi: 145
Pridružen/a: 07 tra 2007, 13:24
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Vukovar

Post Postao/la *1n50mn1č4r* »

Cestitke momcadi na trecem uzastopnom "prednjem redu".

Ocekujem laku dvostruku pobjedu sutra. Nista manje.
THE BEST YEARS OF FORMULA1
slika
Thank you Mika, thank you Michael

Go McLaren! 4ever!
Avatar
McLewis
Veteran
Veteran
Postovi: 3123
Pridružen/a: 29 svi 2007, 21:02
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren i Mercedes
Lokacija: ispred monitora

Post Postao/la McLewis »

pitao sam jergovića i on kaže da očekuje dominaciju mclarena
McLaren u <3
Avatar
Senna
Veteran
Veteran
Postovi: 3398
Pridružen/a: 05 svi 2005, 16:19
Ja sam: Vozač
Navijam za: Minardi _ Alonso
Lokacija: Skradnik
Kontakt:

Post Postao/la Senna »

*silberpfeil je napisao/la:pitao sam jergovića i on kaže da očekuje dominaciju mclarena
Pa to je sasvim jasno, jer zaista nema tko drugi ;) osim ako se dvojac ne mazne u prvom zavoju. A upravo mi se taj zavoj čini idealnim za takvo što 8)
Avatar
red_devil
Veteran
Veteran
Postovi: 2862
Pridružen/a: 02 ruj 2006, 08:52
Ja sam: Vozač
Navijam za: Schumacher - Ferrari

Post Postao/la red_devil »

Jeli ono Alonso starta sa prljavije strane :-k
Avatar
McLewis
Veteran
Veteran
Postovi: 3123
Pridružen/a: 29 svi 2007, 21:02
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren i Mercedes
Lokacija: ispred monitora

Post Postao/la McLewis »

red_devil je napisao/la:Jeli ono Alonso starta sa prljavije strane :-k
i u kanadi je startao pa da nije u prvom zavoju napravio kiks ostao bi tam gdje je i bio kao i u španjolskoj i tam je startao s prljave strane pa je skoro prošao massu !!!
McLaren u <3
Odgovori