Formula 1 team - McLaren F1 Team [MCL36]

Novosti o vozačima i timovima, glasine...

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,Scuderia,Cuky,47,gringo73

Odgovori
Avatar
majstor iz maranella
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1237
Pridružen/a: 22 kol 2005, 19:58
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari i Schumachera

Post Postao/la majstor iz maranella »

don_vicenzo je napisao/la:Tako je, živilo bratstvo i jedinstvo. :D
Jesi li možda mislio na Tita prilikom te izjave? Bolje ti je da nisi.
Avatar
don_vicenzo
Test vozač
Test vozač
Postovi: 620
Pridružen/a: 10 vel 2006, 01:46
Ja sam: Vozač
Navijam za: Renault_Alonso
Lokacija: Split
Kontakt:

Post Postao/la don_vicenzo »

majstor iz maranella je napisao/la:
don_vicenzo je napisao/la:Tako je, živilo bratstvo i jedinstvo. :D
Jesi li možda mislio na Tita prilikom te izjave? Bolje ti je da nisi.
Mislin da prebukvalno shvaćaš neke stvari, a moja izjava nema nikakve veze sa politikom niti me zanima politika, a niti san na ovom forumu radi politike tako da te stvari uopće više ne spominješ. 8)

To je samo dodatak Buxerovom postu koji je poviše moga jer nisan tija citirat, jer obično to citiranje zauzme puno mista. 8)
RENAULT F1 EQUIPE
Avatar
p@rtibrejker
Veteran
Veteran
Postovi: 2562
Pridružen/a: 07 kol 2006, 20:57
Ja sam: Vozač
Navijam za: Hrvatsku Kunu
Lokacija: tu sam

Post Postao/la p@rtibrejker »

majstor iz maranella je napisao/la:
don_vicenzo je napisao/la:Tako je, živilo bratstvo i jedinstvo. :D
Jesi li možda mislio na Tita prilikom te izjave? Bolje ti je da nisi.
:lol:
- Oviedon Ihmisohjus -
...who are you to wave your finger?...
ignore lista: MP4don - 07.04.09. ivanpetka - 29.07.09. mmilo42 - 02.10.09. Butt-kisser 23.10.09. Felipe Massa 01.08.10.
dado
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 415
Pridružen/a: 10 tra 2007, 23:24

Post Postao/la dado »

sjubic je napisao/la: Što se tiče mog nosa on je 4 godine bio u tigrovima pa ipak nemam problema sa živcima.
Imam problema sa ljudima koji me direktno vrijeđaju i to neću dozvoliti ni TEBI.
Možemo raspravljati koliko hoćeš i neslagati se.Kao što si napisao,jedno je zafrkancija na račun nekoga i ja to mogu prihvatiti ali kad se pretjera e onda i ja okrećem ploču.
I nemoj sad napisati da se tvoj post nije odnosio na mene.
Ma sjubicu ti si sklon pretjerivanju i raspravama u kojima onda pocinjes gubit zivce. Meni si prije par dana rekao da ne kakim (serem) zato jer sam napisao da Kimi cesto nema srece u odlucujucim trenucima utrke. Pa tako je i sa Hamiltonom. On nije bio pokraden na VN Monaca. Volis sagledavati stvari crno-bijelo. Ili je najbolji ili najgori. Za tebe nema sredine. To je moj dojam.
dado
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 415
Pridružen/a: 10 tra 2007, 23:24

Post Postao/la dado »

sjubic je napisao/la: Misliš li na onaj post kada sam potpisao ono što je napisao zweki.
Ma ne sjecam se tko je sto potpisao, a neda mi se sad trazit.
dado
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 415
Pridružen/a: 10 tra 2007, 23:24

Post Postao/la dado »

sjubic je napisao/la: To sigurno nisam napisao jer tu riječ nisam nikad upotrebio na ovom forumu.Potpisao se možda jesam.Bacio zafrkanciju na nečiji račun isto tako.Ali nisam sigurno nikad napisao da mi netko ide na živce .Mora postojati i doza tolerancije.To što nekad napišem kao ono sa linčom ispalo je da provociram a sve je bila zafrkancija.
Da, imas pravo. To je bio Zweki. Uglavnom, koliko sam skontao ovdje ima dosta klinaca koji onda neko neslaganje sa njihovim razmisljanjima tretiraju kao neki osobni napad na njih. Pa se pocinju "branit".
Avatar
goran007
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 916
Pridružen/a: 03 svi 2006, 16:37

Post Postao/la goran007 »

Buxer je napisao/la:
sjubic je napisao/la:A ako smo kod toga jel si ti objektivan ili u svakom svojem postu veličaš Alonsa.Za razliku od tebe ja sam o Alonsu pisao realno sve do trenutka kad niste počeli napadati Hamiltona. Pročitaj moje ranije postove i šta sam ja napisao o Alonsu i šta o njemu mislim pa na osnovu toga zaključi a nemoj letjeti pred rudo.To možeš pronaći i u ovoj temi.
Svatko od nas ima nekoga za kojeg navija izuzev onih koji navijaju samo za momčad.
Eto, ja bi volio vidjeti taj svoj post u kojem ja veličam Alonsa i bla bla. Uostalom ja prvenstveno navijam za McLaren tako da ne mogu reći da sam isključivo navijač Alonsa. Alonso i Hamilton su u McLarenu i to je to. Mislim da je Alonso bolji od Hamiltona ali sam i apsolutno sretan što je Hamilton bolji nego se iko nadao. Opet ću ponoviti, NEMAM NIŠTA PROTIV HAMILTONA; IMAM PUNO TOGA PROTIV ONIH KOJI PIŠU BUDALAŠTINE I KOJI GA POKUŠAVAJU PRIKAZATI MUČENIKOM A HAMILTON JE SVE SAMO NIJE MUČENIK. POGOTOVO KADA GA SE DIŽE U NEBO OCRNJUJUĆI SVE OSTALE. Idu mi na živce ljudi koji ne vide dalje od svog nosa i kojima su uvijek drugi krivi za sve nepravde u životu i ne bi volio da Hamilton ispadne takav samo zato što neki na njegovom uspjehu liječe svoje frustracije. Neka bude faca, neka šuti i radi, neka uzme svaki pole i pobjedit će prije ili kasnije a kad pobjedi neka tako i nastavi.
ovo se moze rijesiti jedino šakama :k.o: :oo:
ajde,niste klinci...smirite strasti....uskoro ce sve vase prepirke i probleme rijesiti ova dvojica ne stazi...
ja sam relativno neutralan u Mclarenovom dvoboju...mozda malo vise naginjem Alonsu,al malo...njemu zato jer je uzeo pobjede i naslove Schumacheru,a to mi puno znaci...stoga,ajmo stati sa svadama i postovima tipa JA SAM ili TI SI,i u miru pricekati da se svi oni (sva 4)lijepo pofajtaju na stazi...
Avatar
p@rtibrejker
Veteran
Veteran
Postovi: 2562
Pridružen/a: 07 kol 2006, 20:57
Ja sam: Vozač
Navijam za: Hrvatsku Kunu
Lokacija: tu sam

Post Postao/la p@rtibrejker »

Tako je. Skulirajmo se, ako nista drugo onda stimulansima. :pijan:
- Oviedon Ihmisohjus -
...who are you to wave your finger?...
ignore lista: MP4don - 07.04.09. ivanpetka - 29.07.09. mmilo42 - 02.10.09. Butt-kisser 23.10.09. Felipe Massa 01.08.10.
Avatar
McLaren Mercedes
Početnik
Početnik
Postovi: 237
Pridružen/a: 17 ožu 2007, 12:38
Ja sam: Vozač
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Karlovac

Post Postao/la McLaren Mercedes »

da se malo prekine prepucavnje :roll: imam jednu zamolbu 8) :

Ako tko ima malo više tehničkih podataka McLarenovih bolida iz posljednjih godina (mp4-20a,b/21/22) neka ih, molio bi ga, objavi da se malo to usporedi.
npr dimenzije, tehnologija, motor, elektrnika i sl.
hvala unaprid 8)
Jedan jedini i neponovljivi Vodafone McLaren Mercedes MP4-22
Avatar
p@rtibrejker
Veteran
Veteran
Postovi: 2562
Pridružen/a: 07 kol 2006, 20:57
Ja sam: Vozač
Navijam za: Hrvatsku Kunu
Lokacija: tu sam

Post Postao/la p@rtibrejker »

MP4-20

slika

Specifications

Chassis: McLaren moulded carbon fibre/aluminium honeycomb composite incorporating front and side impact structures. Contains integral safety fuel cell
Front Suspension: Inboard torsion bar/damper system operated by pushrod and bell crank with a double wishbone arrangement
Rear Suspension: Inboard torsion bar/damper system operated by pushrod and bell crank with a double wishbone arrangement
Suspension Dampers: McLaren
Electronics: McLaren Electronic Systems control units incorporating electronics for chassis, engine and data acquisition. McLaren Electronic Systems also supplies the electronic dash board, alternator voltage control, sensors, data analysis and telemetry systems
Bodywork Construction: Two -piece sidepod and engine cover. Separate floor section, structural nose with integral front wing.
Tyres: Michelin
Race Wheels: Enkei
Steering: McLaren power-assisted
Adhesives: Henkel Technologies
Radios: Kenwood
Batteries: GS Yuasa Corporation
Instruments: McLaren Electronic Systems
Weight: 600kg
Gearbox: Semi-automatic (hand operated clutch) with 7 forward gears and one reverse
Engine Type: Mercedes-Benz FO 110R 90° V10
Fuel: Mobil 1 Unleaded
Lubricants: Mobil 1 products


MP4-21
slika

Chassis identification: MP4-21
Construction: McLaren moulded carbon fibre/aluminium honeycomb composite incorporating front and side impact structures. Contains integral safety fuel cell.
Front suspension: Inboard torsion bar/damper system operated by pushrod and bell crank with a double wishbone arrangement.
Rear suspension: Inboard torsion bar/damper system operated by pushrod and bell crank with a double wishbone arrangement
Dampers: McLaren
Wheels: Enkei
Electronics: McLaren Electronic Systems control units incorporating electronics for chassis, engine and data acquisition. McLaren Electronic Systems also supplies the electronic dash board, alternator voltage control, sensors, data analysis and telemetry systems.
Tyres: Michelin
Brake discs/pads: Carbon/Carbon
Steering: McLaren power assisted
Battery: GS Yuasa Corporation
Gearbox: Carbon composite maincase: 7-speed unit
Gear selection: Sequential, semi-automatic, hydraulic activation
Engine name: Mercedes-Benz FO 108S
Displacement: 2.4 litres
Configuration: V8, naturally aspirated
Vee angle: 90 degrees
Maximum power: Over 700 ps
Maximum revs: Over 18,500 rpm
Valve train: 4 valves per cylinder; pneumatic valve system

MP4-22
slika

Specifications
Chassis: McLaren moulded carbon fibre/aluminium honeycomb composite incorporating front and side impact structures. Contains integral safety fuel cell
Front Suspension: Inboard torsion bar/damper system operated by pushrod and bell crank with a double wishbone arrangement
Rear Suspension: Inboard torsion bar/damper system operated by pushrod and bell crank with a double wishbone arrangement
Suspension Dampers: KONI
Electronics: McLaren Electronic Systems control units incorporating electronics for chassis, engine and data acquisition. McLaren Electronic Systems also supplies the electronic dash board, alternator voltage control, sensors, data analysis and telemetry systems
Bodywork Construction: One-piece sidepod and engine cover. Separate floor section, structural nose with integral front wing.
Tyres: Bridgestone Potenza
Radios: Kenwood
Race Wheels: Enkei
Batteries: GS Yuasa Corporation
Steering: McLaren power-assisted
Instruments: McLaren Electronic Systems
Adhesives: Henkel Technologies
Brake Calipers: Akebono
Engine
Type: Mercedes-Benz FO 108T
No. of cylinders: 8
Fuel: Mobil 1 Unleaded
Lubricants: Mobil 1 products
Engine: 95kg
Transmission
Gearbox Speeds: Seven forward and one reverse
Semi-auto: Yes
Driveshafts: McLaren
Clutch: Hand-operated
- Oviedon Ihmisohjus -
...who are you to wave your finger?...
ignore lista: MP4don - 07.04.09. ivanpetka - 29.07.09. mmilo42 - 02.10.09. Butt-kisser 23.10.09. Felipe Massa 01.08.10.
Avatar
SempreGilles
Početnik
Početnik
Postovi: 337
Pridružen/a: 04 svi 2007, 12:11
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernanda Alonsa
Lokacija: Zagreb, RH

Post Postao/la SempreGilles »

OMFG

Koja sapunica... :lol:
Mislim da nema smisla vise raspravljat. Sjubic ce ostat na svom, buxer na svom, magic i ja na svom... I tako povuci potegni...

A to nema smisla.
Dajmo svojim favoritima sansu da na stazi dokazu koje najbolji a tko samo jako dobar ;)
slika
Fernando Alonso \The Night Master/
Hungary 03.
Malaysia 05., Bahrain 05., Imola 05., France 05. Nurburgring 05., Germany 05., China 05.
Bahrain 06., Australia 06., Spain 06., Monaco 06., Britain 06., Canada 06., Japan 06.
Malaysia 07., Monaco 07., Nurburgring 07., Monza 07.
Singapore 08.
Avatar
p@rtibrejker
Veteran
Veteran
Postovi: 2562
Pridružen/a: 07 kol 2006, 20:57
Ja sam: Vozač
Navijam za: Hrvatsku Kunu
Lokacija: tu sam

Post Postao/la p@rtibrejker »

P@rtybreaker te stimulanse veoma rijetko upotrebljavam jer sam cˇesto na teniskom igralisˇtu...
Tko kaze da sam mislio iskljucivo na alkohol :lol: na kraju krajeva...uvijek kraj.

btw, nick je p@rtibrejker sjebicu :lol:
- Oviedon Ihmisohjus -
...who are you to wave your finger?...
ignore lista: MP4don - 07.04.09. ivanpetka - 29.07.09. mmilo42 - 02.10.09. Butt-kisser 23.10.09. Felipe Massa 01.08.10.
Avatar
*Silver Arrows*
Početnik
Početnik
Postovi: 173
Pridružen/a: 12 tra 2007, 14:15

Post Postao/la *Silver Arrows* »

Kao prvi, molim vas sve da PRESTANETE OFFTOPIČARITI!
zahvaljujem unaprijed!

ali ono sjebic... dobra care, dobra :lol:

a sad nesto napokon ON TOPIC u ovoj temi...


McLaren i dalje ima velika očekivanja, u sjevernoamerickim utrkama:

The McLaren-Mercedes team say they are keeping their expectations in check for the Canadian Grand Prix, despite their dominant showing in Monaco.

World champion Fernando Alonso led teammate Lewis Hamilton to a crushing one-two from the British squad at the Monaco Grand Prix, the duo finishing over a minute ahead of Ferrari rival Felipe Massa, the only driver on the lead lap by the end of the race.

But with the Montreal circuit being completely different from Monte Carlo, McLaren's F1 CEO Martin Whitmarsh says the team are not expecting a similar dominance in Canada.

He admits, however, that they will still be gunning for victory.

"The Canadian Grand Prix is a very different event to the Monaco race," said Whitmarsh. "We go from the slowest, tightest track packed with corners on the calendar to a circuit that is all about long periods of power and braking.

"The MP4-22 performed incredibly well in Monte Carlo, however as the track conditions are poles apart, we are not going to Montreal with the same expectations.

"We go to Canada aiming to fight for the victory and to maintain our positions at the top of both the constructors' and drivers' championships; however are realistic about the potential to dominate."

Alonso and Hamilton are tied at the top of the standings following the Monaco race, and the Spaniard is aiming to keep the momentum going following his second win of the season.

"We have a great momentum in the team right now after such a fantastic result in Monaco, which is a positive way to be going into the North American double-header," he said. "There has been no opportunity to test since Monaco; however the team has been pushing hard off track to keep the momentum going."

Hamilton, who will be making his debut in Montreal, added: "The result in Monaco was great for everyone in the team, it was a dream result considering it was my first year there in a Formula One car, and it means we are going to North America at the top of both championship tables.

"I cannot wait to get back on track and continue to focus on racing."

Dakle nakon sjajnih rezultata(a pogotovo zadnjeg u Monte Carlu) u dosadasnjem tijeku sezone,iz McLarena izjavljuju kako nece biti dominantni kao u Monacu ali i dalje ce se boriti za pobjedu i u tome ce im pomoci sjajan moral koji je ekipa izgradila dosadasnjim uspjesima. Ocekivanja su da ce poraziti Ferrarije(ponovno), a ako to ne uspije da barem skupe dovoljno bodova za ocuvanje vodstva u vozackom i konstruktorskom poretku. Dakako, sto god se desi, u konstruktorskom ce sigruno ostati prvi s obzirom na razliku od 20 bodova ;)

EDIT: takoder nesto sto me veseli, a to je da je Lewis NAPOKON dao izjavu kakvu je trebao dati vec u Monte Carlu, a to je da je presretan 2. mjestom tamo s obzirom da mu je to prva utrka u Monacu u Formuli 1. Ocito je sredio stvari s momcadi, i lijepo je vidjeti njega i Fernanda motivirane i spremne za sljedece dvije utrke. ;)
slika
Vodafone McLaren Mercedes
Avatar
McLewis
Veteran
Veteran
Postovi: 3123
Pridružen/a: 29 svi 2007, 21:02
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren i Mercedes
Lokacija: ispred monitora

Post Postao/la McLewis »

mene jedino iskreno straši da će odnosi između alonsa i hamiltona završiti kao senna i prost.
McLaren u <3
Avatar
*Silver Arrows*
Početnik
Početnik
Postovi: 173
Pridružen/a: 12 tra 2007, 14:15

Post Postao/la *Silver Arrows* »

*silberpfeil je napisao/la:mene jedino iskreno straši da će odnosi između alonsa i hamiltona završiti kao senna i prost.
Ma nek zavrse, ali neka i ponove onda ono sto su senna i prost napravili; dali formuli 1 najvece rivalstvo ikad videno, i ogromne uspjehe momcadi ;)
slika
Vodafone McLaren Mercedes
Avatar
McLewis
Veteran
Veteran
Postovi: 3123
Pridružen/a: 29 svi 2007, 21:02
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren i Mercedes
Lokacija: ispred monitora

Post Postao/la McLewis »

jesu pružili ali jebiga izdržali su samo dvije godine zajedno pa je prost zbriso u ferrari. Samo neka oni nastave ovako kao u monacu i ja ću biti sretan!!!
McLaren u <3
Avatar
Buxer
Test vozač
Test vozač
Postovi: 799
Pridružen/a: 26 kol 2006, 18:24
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la Buxer »

sjubic je napisao/la:
Buxer je napisao/la:
sjubic je napisao/la:A ako smo kod toga jel si ti objektivan ili u svakom svojem postu veličaš Alonsa.Za razliku od tebe ja sam o Alonsu pisao realno sve do trenutka kad niste počeli napadati Hamiltona. Pročitaj moje ranije postove i šta sam ja napisao o Alonsu i šta o njemu mislim pa na osnovu toga zaključi a nemoj letjeti pred rudo.To možeš pronaći i u ovoj temi.
Svatko od nas ima nekoga za kojeg navija izuzev onih koji navijaju samo za momčad.
Eto, ja bi volio vidjeti taj svoj post u kojem ja veličam Alonsa i bla bla. Uostalom ja prvenstveno navijam za McLaren tako da ne mogu reći da sam isključivo navijač Alonsa. Alonso i Hamilton su u McLarenu i to je to. Mislim da je Alonso bolji od Hamiltona ali sam i apsolutno sretan što je Hamilton bolji nego se iko nadao. Opet ću ponoviti, NEMAM NIŠTA PROTIV HAMILTONA; IMAM PUNO TOGA PROTIV ONIH KOJI PIŠU BUDALAŠTINE I KOJI GA POKUŠAVAJU PRIKAZATI MUČENIKOM A HAMILTON JE SVE SAMO NIJE MUČENIK. POGOTOVO KADA GA SE DIŽE U NEBO OCRNJUJUĆI SVE OSTALE. Idu mi na živce ljudi koji ne vide dalje od svog nosa i kojima su uvijek drugi krivi za sve nepravde u životu i ne bi volio da Hamilton ispadne takav samo zato što neki na njegovom uspjehu liječe svoje frustracije. Neka bude faca, neka šuti i radi, neka uzme svaki pole i pobjedit će prije ili kasnije a kad pobjedi neka tako i nastavi.
Pa s tobom uopće ne treba raspravljati.Malo sam pročitao tvoje prijašnje postove i došao do zaključka da nisam jedini s kojim si se kvačio.
Tebi očito svi idu na živce koji ti nisu po mjeri pa onda lijepo kod ?
Što se tiče mog nosa on je 4 godine bio u tigrovima pa ipak nemam problema sa živcima.
Imam problema sa ljudima koji me direktno vrijeđaju i to neću dozvoliti ni TEBI.
Možemo raspravljati koliko hoćeš i neslagati se.Kao što si napisao,jedno je zafrkancija na račun nekoga i ja to mogu prihvatiti ali kad se pretjera e onda i ja okrećem ploču.
I nemoj sad napisati da se tvoj post nije odnosio na mene.
Naravno da se post odnosio na tebe, konkretno, onaj boldani dio. Naravno da si shvatio krivo jer se ono sa nosom odnosilo na Hamiltona ali to je sada manje bitno,mada moram priznati kako je tvoj odgovor na to, pomalo, jadan. Općenito mi se ne sviđaju ljudi koji imaju potrebu pohvaliti se svima gdje su bili i što su radili, pogotovo kada se radi o nečemu što smo radili zato jer se trebalo napraviti a ne da bi se hvalili time. U svakom slučaju stojim iza svega što sam napisao, inače se ne bi niti trudio pisati. Ako ti to doživljavaš kao vrijeđanje onda to, samo, govori o tebi i potvrđuje moje mišljenje.
I don't know driving in another way which isn't risky. Each one has to improve himself. Each driver has its limit. My limit is a little bit further than other's." - Ayrton Senna, January, 1989

slika
Avatar
McLaren Mercedes
Početnik
Početnik
Postovi: 237
Pridružen/a: 17 ožu 2007, 12:38
Ja sam: Vozač
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Karlovac

Post Postao/la McLaren Mercedes »

Hvakla p@rtibrejker na podatcima o bolidima :D
Jedan jedini i neponovljivi Vodafone McLaren Mercedes MP4-22
Avatar
*1n50mn1č4r*
Postovi: 145
Pridružen/a: 07 tra 2007, 13:24
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Vukovar

Post Postao/la *1n50mn1č4r* »

Evo da se javi jos jedan McLarenovac u srcu... McLaren sam zavolio zbog Mike Hakkinena i navijao za njih otkad je Mika otisao, jer nikad necu zaboraviti uzbidljive trenutke koje su nam on i Schumacher pruzili, to je po meni najsjajnije rivalstvo u povijesti f1, jer nije bilo animoziteta kao sa Sennom i Prostom, Schumi i Hakkinen su (bili) veliki prijatelji...

Sto se tice McLarena ove godine, jaki su, cini se da bi napokon nakon Mike netko mogao doniojeti titulu McLarenu. Navijam za momcad pa mi je svejedno koji ce biti uspjesniji, Lewis ili Fernando, i zelim im srecu obojici, kao i timu, za uspjesnu i pobjednicku sezonu ;)
THE BEST YEARS OF FORMULA1
slika
Thank you Mika, thank you Michael

Go McLaren! 4ever!
Avatar
Magic Alonso
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1622
Pridružen/a: 25 kol 2006, 10:37
Ja sam: Vozačica
Navijam za: Fernanda

Post Postao/la Magic Alonso »

WELCOME ;) !
"Together, we have made a dream come true." Fernando Alonso
Avatar
McLewis
Veteran
Veteran
Postovi: 3123
Pridružen/a: 29 svi 2007, 21:02
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren i Mercedes
Lokacija: ispred monitora

Post Postao/la McLewis »

dobro došao
McLaren u <3
Avatar
*1n50mn1č4r*
Postovi: 145
Pridružen/a: 07 tra 2007, 13:24
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Vukovar

Post Postao/la *1n50mn1č4r* »

Preporucam svim navijacima McLarena da procitaju pressicu u petak nakon prvih treninga u Kanadi, moglo bi vam se svidjeti (meni sigurno je ;) ) misljenje drugih momcadi o McLarenu. Ukratko, mnogi misle da je McLaren strasno jak i da polako bjezi svima. A to su misljenja inzinjera momcadi i velikih znalaca. Receno je na nekoliko mjesta. Zanimljiva je pressica bila, u cjelosti. Toplo preporucujem citanje ;)
THE BEST YEARS OF FORMULA1
slika
Thank you Mika, thank you Michael

Go McLaren! 4ever!
Avatar
majstor iz maranella
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1237
Pridružen/a: 22 kol 2005, 19:58
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari i Schumachera

Post Postao/la majstor iz maranella »

Meni nije jasno kako su oni tako brzo stigli i prestigli ferrari. Evo jučer na treninzima Mclaren prvi. Ako je to realni pokazatelj, opet ponavljam, onda smo u banani.
Avatar
Magic Alonso
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1622
Pridružen/a: 25 kol 2006, 10:37
Ja sam: Vozačica
Navijam za: Fernanda

Post Postao/la Magic Alonso »

*1n50mn1č4r* je napisao/la:Preporucam svim navijacima McLarena da procitaju pressicu u petak nakon prvih treninga u Kanadi, moglo bi vam se svidjeti (meni sigurno je ;) ) misljenje drugih momcadi o McLarenu. Ukratko, mnogi misle da je McLaren strasno jak i da polako bjezi svima. A to su misljenja inzinjera momcadi i velikih znalaca. Receno je na nekoliko mjesta. Zanimljiva je pressica bila, u cjelosti. Toplo preporucujem citanje ;)
na kojoj si stranici čitao? ;)
"Together, we have made a dream come true." Fernando Alonso
Avatar
*1n50mn1č4r*
Postovi: 145
Pridružen/a: 07 tra 2007, 13:24
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Vukovar

Post Postao/la *1n50mn1č4r* »

majstor iz maranella je napisao/la:Meni nije jasno kako su oni tako brzo stigli i prestigli ferrari. Evo jučer na treninzima Mclaren prvi. Ako je to realni pokazatelj, opet ponavljam, onda smo u banani.
Stvar je u najboljem "through-season" razvojnom programu. McLaren se tradicionalno popravlja i jaca sto dalje sezona odmice. I najave su bile prije sezone da ce se razvijati jace u drugom djelu sezone i u sredini. To i nije tako dobra stvar(2005. su izgubili naslov jer nisu bili dobri od pocetka), ali ove godine iznimno korisna jer su i u pocetku bili konkurentni i uz malo srece i puno rada dosli do vodstva u prvenstvu...

Dennis i Whitmarsh su najavljivali nejvecu snagu zadnjih 7 utrka (kao i Alonso) i ako je to istina McLaren trijumfira ove sezone sigurno. Ali bit ce to tijesna borba do kraja. Bez sumnje.

Ali trening nije toliko realni pokazatelj, sve je moguce na kvalama i utrci. ;)
THE BEST YEARS OF FORMULA1
slika
Thank you Mika, thank you Michael

Go McLaren! 4ever!
Odgovori