Felipe Massa

Povijesne utrke, vozači, timovi, bolidi...

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,Scuderia,Cuky,47,gringo73

Odgovori
Avatar
*1n50mn1č4r*
Postovi: 145
Pridružen/a: 07 tra 2007, 13:24
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Vukovar

Post Postao/la *1n50mn1č4r* »

Scuderia je napisao/la:
*1n50mn1č4r* je napisao/la:
*silberpfeil je napisao/la:hahahahahaha kak mi je drago zbog masse!!!!!
Jedan savjet lega, ovakvi postovi su prilicno djetinjasti i cesto su razlog svada na forumu i zbilja je glupo ovakvo nesta napisati ;) I ja navijam za McLaren ali glupo je veseliti se tudoj nesreci, pogotovo na ovakvom tipu foruma ;)

Nemoj se ljutiti, samo prijateljski savjet ;)
a sigurno si se tresao kad ga je Massa obisao.
A tek Sato..........
Shvacam da je to uzvracanje(zasluzeno) *silberpheilu* ali moram malo to komentirati. Massa ga je obisao zbog njegove greske. Nije to nista sto mu mozemo jako zamjeriti jer je zelio sto vise napredovati u poretku. A uostalom, posto navijas za Massu, nemas Alonsu sta predbacivati jer je Massa to slicno(samo jos gore) napravio u Maleziji ;)

Zbog toga je dosao do kritika, ali to su zapravi hvale vrijedni potezi, a takvu srcanost kod vozaca iznimno cijenim(kad je potrebna, dakako).

Sato je prosao, da, zasluzeno, gume su mu to omogucile i svaka cast. Ali to Alonsa ne omalovazava kao vozaca, takve stvari se desavaju, i to je to. ;)
da se razumijemo.
nisam od onih koji se vole svadjat,niti sam imao namjeru svadjati se.
Ne volim jednostavno kada se neki ljudi tako ponasaju
da, ni ja isto, zasluzio je to, vec sam napisao, ja sam samo rekao svoje misljenje na Alonsove greske danas ;)
THE BEST YEARS OF FORMULA1
slika
Thank you Mika, thank you Michael

Go McLaren! 4ever!
Avatar
McLewis
Veteran
Veteran
Postovi: 3123
Pridružen/a: 29 svi 2007, 21:02
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren i Mercedes
Lokacija: ispred monitora

Post Postao/la McLewis »

*1n50mn1č4r* je napisao/la:
*silberpfeil je napisao/la:hahahahahaha kak mi je drago zbog masse!!!!!
Jedan savjet lega, ovakvi postovi su prilicno djetinjasti i cesto su razlog svada na forumu i zbilja je glupo ovakvo nesta napisati ;) I ja navijam za McLaren ali glupo je veseliti se tudoj nesreci, pogotovo na ovakvom tipu foruma ;)

Nemoj se ljutiti, samo prijateljski savjet ;)
a sigurno si se tresao kad ga je Massa obisao.
A tek Sato..........
Shvacam da je to uzvracanje(zasluzeno) *silberpheilu* ali moram malo to komentirati. Massa ga je obisao zbog njegove greske. Nije to nista sto mu mozemo jako zamjeriti jer je zelio sto vise napredovati u poretku. A uostalom, posto navijas za Massu, nemas Alonsu sta predbacivati jer je Massa to slicno(samo jos gore) napravio u Maleziji ;)

Zbog toga je dosao do kritika, ali to su zapravi hvale vrijedni potezi, a takvu srcanost kod vozaca iznimno cijenim(kad je potrebna, dakako).

Sato je prosao, da, zasluzeno, gume su mu to omogucile i svaka cast. Ali to Alonsa ne omalovazava kao vozaca, takve stvari se desavaju, i to je to. ;)
hvala na savjetu pomalo je djetinjasto ali daa znate nisam se nimalo treso kad je massa obiso alonsa, ipak tko je na kraju osvojio bar dva boda?
McLaren u <3
Avatar
Schumy1
Test vozač
Test vozač
Postovi: 649
Pridružen/a: 27 svi 2006, 19:17
Ja sam: Vozač
Navijam za: Schumacher_Massa
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Post Postao/la Schumy1 »

sjubic je napisao/la:Mislim da je Massa najmanje kriv.Ako su ostale vozače momčadi upozorile na crveno svijetlo trebali su to napraviti Ferrari i reno.
Točno.
slika


Schumy 4ever!!!!
Avatar
SempreGilles
Početnik
Početnik
Postovi: 337
Pridružen/a: 04 svi 2007, 12:11
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernanda Alonsa
Lokacija: Zagreb, RH

Post Postao/la SempreGilles »

Schumy1 je napisao/la:
sjubic je napisao/la:Mislim da je Massa najmanje kriv.Ako su ostale vozače momčadi upozorile na crveno svijetlo trebali su to napraviti Ferrari i reno.
Točno.
To bas i nema smisla. Kako su onda Kimi i Heikki izbjegli crnu zastavu?
Osim toga, semafor je jasno vidljiv iz pit lane-a... Nema sanse da Massa i Fisi nisu vidjeli crveno svjetlo...
slika
Fernando Alonso \The Night Master/
Hungary 03.
Malaysia 05., Bahrain 05., Imola 05., France 05. Nurburgring 05., Germany 05., China 05.
Bahrain 06., Australia 06., Spain 06., Monaco 06., Britain 06., Canada 06., Japan 06.
Malaysia 07., Monaco 07., Nurburgring 07., Monza 07.
Singapore 08.
Avatar
p@rtibrejker
Veteran
Veteran
Postovi: 2562
Pridružen/a: 07 kol 2006, 20:57
Ja sam: Vozač
Navijam za: Hrvatsku Kunu
Lokacija: tu sam

Post Postao/la p@rtibrejker »

SempreGilles je napisao/la:
Schumy1 je napisao/la:
sjubic je napisao/la:Mislim da je Massa najmanje kriv.Ako su ostale vozače momčadi upozorile na crveno svijetlo trebali su to napraviti Ferrari i reno.
Točno.
To bas i nema smisla. Kako su onda Kimi i Heikki izbjegli crnu zastavu?
Osim toga, semafor je jasno vidljiv iz pit lane-a... Nema sanse da Massa i Fisi nisu vidjeli crveno svjetlo...
Osim toga i 1 BMW je zauzimao izlaz iz pit lanea, i nije ukazivao na nikakve probleme sa bolidom. Ni njega baš ne možeš ne vidjeti i moraš se zapitati zašto stoji. Ali konfuzna utrka, konfuzni vozači, loša odluka i to je to.
- Oviedon Ihmisohjus -
...who are you to wave your finger?...
ignore lista: MP4don - 07.04.09. ivanpetka - 29.07.09. mmilo42 - 02.10.09. Butt-kisser 23.10.09. Felipe Massa 01.08.10.
Avatar
SempreGilles
Početnik
Početnik
Postovi: 337
Pridružen/a: 04 svi 2007, 12:11
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernanda Alonsa
Lokacija: Zagreb, RH

Post Postao/la SempreGilles »

sjubic je napisao/la:
SempreGilles je napisao/la:
Schumy1 je napisao/la: Točno.
To bas i nema smisla. Kako su onda Kimi i Heikki izbjegli crnu zastavu?
Osim toga, semafor je jasno vidljiv iz pit lane-a... Nema sanse da Massa i Fisi nisu vidjeli crveno svjetlo...
Vjerovatno da jesu ali ko će znati što im se u tim trenucima izlaska iz boksova vrti u glavi.Na ponovljenoj snimci se vidi da Massa gleda u retrovizore i ništa mu nije jasno a fisico je vjerovatno vidio massu kako izlazi iz boksova pa je pomislio da je sve normalno.
Ne vidim drugo objašnjenje dok ne izađe kakva izjava.
Da, to je istina... Lako je nama komentirati i pametovati iz fotelja...
Ocito ih je NESTO zbunilo... Sto? Nemam pojma....
slika
Fernando Alonso \The Night Master/
Hungary 03.
Malaysia 05., Bahrain 05., Imola 05., France 05. Nurburgring 05., Germany 05., China 05.
Bahrain 06., Australia 06., Spain 06., Monaco 06., Britain 06., Canada 06., Japan 06.
Malaysia 07., Monaco 07., Nurburgring 07., Monza 07.
Singapore 08.
Avatar
LuDi_AnalBoy
Početnik
Početnik
Postovi: 234
Pridružen/a: 07 ruj 2006, 13:44
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Zabreg grad

Post Postao/la LuDi_AnalBoy »

O tome kakav je Massa uistinu vozač,najbolje govore njegove vožnje,dakle...odgovor je...."SLAB!" :lol:
Gnjida
Avatar
Dr. DJ
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1520
Pridružen/a: 28 vel 2007, 13:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari-Massa
Lokacija: Stari Mikanovci / Rijeka

Post Postao/la Dr. DJ »

nemožemo na temelju ove utrke donositi nekakve prevelike zaključke jer je utrka jednostavno bila luda.........
1982 UCV 1919
Avatar
*1n50mn1č4r*
Postovi: 145
Pridružen/a: 07 tra 2007, 13:24
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Vukovar

Post Postao/la *1n50mn1č4r* »

Dr. DJ je napisao/la:nemožemo na temelju ove utrke donositi nekakve prevelike zaključke jer je utrka jednostavno bila luda.........
To je istina, ali zaboravljas kvalifiacije, u kojima je McLaren razbio Ferrarije. E to, uz onaj rezultat iz Monaca, je jako indikativno za rasplet utrke u Indyu ;)
THE BEST YEARS OF FORMULA1
slika
Thank you Mika, thank you Michael

Go McLaren! 4ever!
Avatar
McLewis
Veteran
Veteran
Postovi: 3123
Pridružen/a: 29 svi 2007, 21:02
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren i Mercedes
Lokacija: ispred monitora

Post Postao/la McLewis »

pokazo je u francuskoj da je bolji od kimija, massa do pobjede može samo s polea
McLaren u <3
Avatar
Magic Alonso
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1622
Pridružen/a: 25 kol 2006, 10:37
Ja sam: Vozačica
Navijam za: Fernanda

Post Postao/la Magic Alonso »

*silberpfeil je napisao/la:pokazo je u francuskoj da je bolji od kimija, massa do pobjede može samo s polea
i zbog toga je on bolji od kimija?
možeš malo pojasniti :?
"Together, we have made a dream come true." Fernando Alonso
Avatar
McLewis
Veteran
Veteran
Postovi: 3123
Pridružen/a: 29 svi 2007, 21:02
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren i Mercedes
Lokacija: ispred monitora

Post Postao/la McLewis »

ma nisam mislio da je bolji krivo sam se izjasnio!!!! stalno govore svi da je ove sezone bolji od kimija pa je sad kimi dokazao da je ipak kimi bolji sam kad mu se stvari poslože!!!
McLaren u <3
Avatar
F1 FAN2310
Postovi: 85
Pridružen/a: 17 lip 2007, 21:32
Navijam za: Nikoga
Lokacija: SOMEWHERE ON TRACK
Kontakt:

Post Postao/la F1 FAN2310 »

danas je dokazao da vrijedi puno..velicanstvena utrka bravo Massa ...iako mi je drago da nije pretekao Kubicu..nakon onakve nesrece zavrijedio je covjek bodove!
Alonso and Silver arrows!! :!:
slikaslika
Avatar
Senna
Veteran
Veteran
Postovi: 3398
Pridružen/a: 05 svi 2005, 16:19
Ja sam: Vozač
Navijam za: Minardi _ Alonso
Lokacija: Skradnik
Kontakt:

Post Postao/la Senna »

F1 FAN2310 je napisao/la:danas je dokazao da vrijedi puno..velicanstvena utrka bravo Massa ...iako mi je drago da nije pretekao Kubicu..nakon onakve nesrece zavrijedio je covjek bodove!
Naravno sveopće je jasno da taj čovjek nije bolji od Kubice, pa makar i imao za dva puta brži bolid od njega. Kubica se Fantastično branio. ;)
puska
Postovi: 13
Pridružen/a: 03 ožu 2007, 20:11
Navijam za: Nikoga
Kontakt:

Post Postao/la puska »

mislim da je danas massa imao sasvim pristojnu voznju, pokvario je utisak sto nije uspeo da pretkne Kubicu ali iz boxa do 5. mesta, izgleda je Ferrari sredio aerodinamiku da mogu prici blize autu ispred, mada je Massa par puta gubio se na kocenju kad je bio u repu Kubice
Avatar
Spa2000
Postovi: 14
Pridružen/a: 02 ruj 2006, 01:40
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Dubrovnik

Post Postao/la Spa2000 »

F1 FAN2310 je napisao/la:danas je dokazao da vrijedi puno..velicanstvena utrka bravo Massa ...iako mi je drago da nije pretekao Kubicu..nakon onakve nesrece zavrijedio je covjek bodove!
Veličanstvena utrka za Massu po čemu?
Mislim da je danas upravo dokazao koliko vrijedi...U superiornom bolidu prestić one manje nije ništa veličanstveno,fenomenalnom taktikom iz bokseva uspio je preteć Fisica i Nicka a kad je došao na rep Kubici 11 krugova prije kraja i to u vidljivo bržem bolidu vidili smo svi kako je završilo. Zato je samo dobar vozač i ništa više.
Avatar
McLewis
Veteran
Veteran
Postovi: 3123
Pridružen/a: 29 svi 2007, 21:02
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren i Mercedes
Lokacija: ispred monitora

Post Postao/la McLewis »

Spa2000 je napisao/la:
F1 FAN2310 je napisao/la:danas je dokazao da vrijedi puno..velicanstvena utrka bravo Massa ...iako mi je drago da nije pretekao Kubicu..nakon onakve nesrece zavrijedio je covjek bodove!
Veličanstvena utrka za Massu po čemu?
Mislim da je danas upravo dokazao koliko vrijedi...U superiornom bolidu prestić one manje nije ništa veličanstveno,fenomenalnom taktikom iz bokseva uspio je preteć Fisica i Nicka a kad je došao na rep Kubici 11 krugova prije kraja i to u vidljivo bržem bolidu vidili smo svi kako je završilo. Zato je samo dobar vozač i ništa više.
upravo tako u takvom ferrariju bi schumi bio 2. lako je prestizao ove odozdola a fisica i heidfelda kroz box a kubicu nije mogao, a hamilton ga je s težim bolidom sredeio u francuskoj
McLaren u <3
Avatar
brainstorm
Test vozač
Test vozač
Postovi: 572
Pridružen/a: 07 srp 2007, 23:03
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Daruvar

Post Postao/la brainstorm »

Emerson Fittipaldi je napisao/la:Kao što gospodin Jergović kaže "dobar koliko mu je i auto dobar" (mislim ne znam jeli to kaže za Massu ali za neke) , to je moje mišljenje o Massi.
Nemam neko veliko mišljenje o njemu i nije mi baš drag. :roll:
Dečko je vjerojatno odličan ali sada kada je postao drugi vozač Ferrarija sve se okreće prema Kimiju tako da je odjebo ovu sezonu bar što se tiče naslova iako je možda i brži. tako mu je bilo i sa Schumacherom ali ga je ovaj više cjenio i bio je puno brži od njega.
Avatar
McLewis
Veteran
Veteran
Postovi: 3123
Pridružen/a: 29 svi 2007, 21:02
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren i Mercedes
Lokacija: ispred monitora

Post Postao/la McLewis »

brainstorm je napisao/la:
Emerson Fittipaldi je napisao/la:Kao što gospodin Jergović kaže "dobar koliko mu je i auto dobar" (mislim ne znam jeli to kaže za Massu ali za neke) , to je moje mišljenje o Massi.
Nemam neko veliko mišljenje o njemu i nije mi baš drag. :roll:
Dečko je vjerojatno odličan ali sada kada je postao drugi vozač Ferrarija sve se okreće prema Kimiju tako da je odjebo ovu sezonu bar što se tiče naslova iako je možda i brži. tako mu je bilo i sa Schumacherom ali ga je ovaj više cjenio i bio je puno brži od njega.
ak je brži šta to ne pokaže na stazi
McLaren u <3
Avatar
goran007
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 916
Pridružen/a: 03 svi 2006, 16:37

Post Postao/la goran007 »

decko je odlican...ali,zasad samo odlican...da dobije titulu vrhunski ili tako nesto,ipak ce morat pokazati malo vise...i da,pojest Kubicu u brzem bolidu :D
Avatar
Marko FF
Postovi: 131
Pridružen/a: 05 svi 2007, 12:45
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Pula, 28g.

Post Postao/la Marko FF »

goran007 je napisao/la:decko je odlican...ali,zasad samo odlican...da dobije titulu vrhunski ili tako nesto,ipak ce morat pokazati malo vise...i da,pojest Kubicu u brzem bolidu :D
Slažem se, a mislim da i nije u glavi toliko hladan kao Kimi, jednostavno da je vrhunski vozač bio bi isplivao već, ovako ostaje dobar drugi vozač i to je to
tko drugom jamu kopa nos
Avatar
Dexter
Postovi: 83
Pridružen/a: 28 tra 2007, 12:24
Navijam za: Nikoga
Lokacija: iz Grada

Post Postao/la Dexter »

Senna je napisao/la:
F1 FAN2310 je napisao/la:danas je dokazao da vrijedi puno..velicanstvena utrka bravo Massa ...iako mi je drago da nije pretekao Kubicu..nakon onakve nesrece zavrijedio je covjek bodove!
Naravno sveopće je jasno da taj čovjek nije bolji od Kubice, pa makar i imao za dva puta brži bolid od njega. Kubica se Fantastično branio. ;)
Hajde sad razmisli malo, onako općenito, čisto iz vlastitog poznavanja cjelokupne F1, što je lakše: napadati, ili se braniti? Posebno posljednjih 10 - 15 godina otkad se je aerodinamička filozofija iz korijena promijenila i kad je iz sezone u sezonu sve teže i teže voziti nekome u "mjenjaču", a posebno ove sezone kad su motori ograničeni na 19000 o/min, a samim tim približno jednakih snaga.
Avatar
-Briatore-
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1498
Pridružen/a: 28 vel 2006, 09:28
Ja sam: Vozač

Post Postao/la -Briatore- »

Dexter je napisao/la:
Senna je napisao/la:
F1 FAN2310 je napisao/la:danas je dokazao da vrijedi puno..velicanstvena utrka bravo Massa ...iako mi je drago da nije pretekao Kubicu..nakon onakve nesrece zavrijedio je covjek bodove!
Naravno sveopće je jasno da taj čovjek nije bolji od Kubice, pa makar i imao za dva puta brži bolid od njega. Kubica se Fantastično branio. ;)
Hajde sad razmisli malo, onako općenito, čisto iz vlastitog poznavanja cjelokupne F1, što je lakše: napadati, ili se braniti? Posebno posljednjih 10 - 15 godina otkad se je aerodinamička filozofija iz korijena promijenila i kad je iz sezone u sezonu sve teže i teže voziti nekome u "mjenjaču", a posebno ove sezone kad su motori ograničeni na 19000 o/min, a samim tim približno jednakih snaga.
Razmisli i ti malo, da li su baš Ferrari i BMW toliko slični?
Ne bi se reklo.
Ferrari je još uvijek dosta bolji bolid od BMW-a(Eto na zadnje 2 utrke se vidi da su i ispred Mclarena).
Avatar
Dexter
Postovi: 83
Pridružen/a: 28 tra 2007, 12:24
Navijam za: Nikoga
Lokacija: iz Grada

Post Postao/la Dexter »

-Briatore- je napisao/la:
Dexter je napisao/la:
Senna je napisao/la: Naravno sveopće je jasno da taj čovjek nije bolji od Kubice, pa makar i imao za dva puta brži bolid od njega. Kubica se Fantastično branio. ;)
Hajde sad razmisli malo, onako općenito, čisto iz vlastitog poznavanja cjelokupne F1, što je lakše: napadati, ili se braniti? Posebno posljednjih 10 - 15 godina otkad se je aerodinamička filozofija iz korijena promijenila i kad je iz sezone u sezonu sve teže i teže voziti nekome u "mjenjaču", a posebno ove sezone kad su motori ograničeni na 19000 o/min, a samim tim približno jednakih snaga.
Razmisli i ti malo, da li su baš Ferrari i BMW toliko slični?
Ne bi se reklo.
Ferrari je još uvijek dosta bolji bolid od BMW-a(Eto na zadnje 2 utrke se vidi da su i ispred Mclarena).
U ovom konkretnom slučaju jako su slični. Imaš BMW koji je naprijed i koristi sav svoj aerodinamički potencijal, ma kakav god on bio. S druge strane imaš Ferrari koji je u zavjetrini i samim tim svoj potencijal ne može iskoristiti u onoj mjeri u kojoj ga koristi u čistom zraku, što je i logično. Dodamo li tome gotovo identičnu snagu motora i činjenicu da je napadnuti vozač psihički spreman na napad, te da koristi sve moguće defanzivne putanje više ne mareći za svoja vremena po krugu (jer taktika više nije važna, pošto se utrka bliži kraju) opet dolazimo do prvog pitanja: Što je danas lakše: napadati, ili se braniti?
Avatar
-Briatore-
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1498
Pridružen/a: 28 vel 2006, 09:28
Ja sam: Vozač

Post Postao/la -Briatore- »

Naravno, braniti se, pogotovo na stazama na kojima nema baš mjesta za preticanje, ali da je Kubica kojim slučajem u Ferrariju, a Massa u BMW-u, vjerovatno mu se ne bi uspio ni približiti.
To je samo moje mišljenje...ne znam, možda i nisam u pravu, ali po dosad viđenom...doduše još Kubica toga mora pokazati.
Odgovori