Formula 1 team - Alfa Romeo F1 Team ORLEN [C42]

Novosti o vozačima i timovima, glasine...

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,Scuderia,Cuky,47,gringo73

Odgovori
Avatar
Hamilton
Test vozač
Test vozač
Postovi: 657
Pridružen/a: 04 kol 2007, 20:20
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Belišće
Kontakt:

Post Postao/la Hamilton »

BMW i Nick su pokazali za što su sposobni, i po mom mišljenju treba im još vrlo malo da se i oni uključe u izravnu borbu za svjetske prvake(ako ne prije sljedeće sezone, jer ova već polako odmiće što se toga tiče), jer jako im dobro ide, i nadam se da će tako i nastaviti dalje...
slika
Avatar
Tifosina
Početnik
Početnik
Postovi: 178
Pridružen/a: 16 svi 2006, 15:26
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Nedođija

Post Postao/la Tifosina »

Milslim da su Kubica i Heidfeld jako, jako dobri vozači.
Nažalost još uvijek nemaju bolid koji bi im omogućio da pokažu
sve što znaju. :D
Ne prepiri se s budalom- ljudi možda neće
uočiti razliku.
Avatar
zbhc
Početnik
Početnik
Postovi: 154
Pridružen/a: 16 lip 2007, 21:12
Ja sam: Vozač
Navijam za: BMW
Lokacija: Zabok, Cro

Post Postao/la zbhc »

Tifosina je napisao/la:Milslim da su Kubica i Heidfeld jako, jako dobri vozači.
Nažalost još uvijek nemaju bolid koji bi im omogućio da pokažu
sve što znaju. :D
sve to stoji, al mene veseli činjenica da su sve bolji i bolji, rezultati to potvrđuju. Čitam intervjue od Renaulta, već par mjeseci drobe gluposti da se mogu boriti sa BMW-om za treće mjesto...ma kakva borba(mogu se boriti jedino ak oba BMW ne završe utrku). BMW zna kaj i kako, iza sebe imaju cijelom svijetu poznato slovo M, tradiciju motorsporta, ak bude se itko pridružil Mclaren-u i Ferrari-u na vrhu u sljedećim sezonama, to je onda zasigurno BMW. :badgrin:
Keep your friends close...but your enemies closer!!!
bmw_sauber_f1
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1202
Pridružen/a: 03 pro 2006, 22:36
Ja sam: Vozač
Navijam za: BMW - Heidfeld
Lokacija: Vinkovci

Post Postao/la bmw_sauber_f1 »

Tifosina je napisao/la:Milslim da su Kubica i Heidfeld jako, jako dobri vozači.
Nažalost još uvijek nemaju bolid koji bi im omogućio da pokažu
sve što znaju. :D
Naravno stoji ti post, ali oni su toliko napredovali da je to nevjerovatno, a sljedeće sezone biti uz bok McLarenu i Ferrariu ak ne i jači... :D
Bmw_girl_vk
Postovi: 2
Pridružen/a: 05 kol 2007, 17:23
Navijam za: Nikoga
Lokacija: vinkovci

he

Post Postao/la Bmw_girl_vk »

BMW THE BEST!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!NAJBOLJI IGRAČ FORMULE :D :D :D 8) 8)
nick heidfeld najbolji!!!!!!!!!1
N@no*girl
Početnik
Početnik
Postovi: 154
Pridružen/a: 22 srp 2007, 12:14
Navijam za: Nikoga
Lokacija: osijek ;)

Post Postao/la N@no*girl »

Dobar je BMW u zadnje vrijeme! Nema prigovora...
Čula sam da će Alosno možda u BMW. Načula.... ko zna!

Kubica i Haidfeld rasturaju taj auto! :rock:
pozzzzzz!
Blahhh...
Avatar
zbhc
Početnik
Početnik
Postovi: 154
Pridružen/a: 16 lip 2007, 21:12
Ja sam: Vozač
Navijam za: BMW
Lokacija: Zabok, Cro

Post Postao/la zbhc »

N@no*girl je napisao/la:Dobar je BMW u zadnje vrijeme! Nema prigovora...
Čula sam da će Alosno možda u BMW. Načula.... ko zna!

Kubica i Haidfeld rasturaju taj auto! :rock:
pozzzzzz!
da budem iskren puno radje bi htel da Alonso ostane tamo gdje je, a da u BMW dodje izvrstan Button, koji si uništava karijeru i reputaciju u Hondi..BMW-u netreba zvijezda kojoj bi se trbal podrediti cijeli tim..Kubica je odličan, al zabrij dvojac Heidfeld - Button!
Keep your friends close...but your enemies closer!!!
Avatar
zbhc
Početnik
Početnik
Postovi: 154
Pridružen/a: 16 lip 2007, 21:12
Ja sam: Vozač
Navijam za: BMW
Lokacija: Zabok, Cro

Post Postao/la zbhc »

Jun.30 (GMM) BMW will almost certainly field an unchanged driver lineup for the 2008 season.

Robert Kubica is already secure with a multi-year BMW-Sauber contract, while the impressive form of his experienced teammate Nick Heidfeld this year suggests that team principal Mario Theissen would be very unlikely to let him go.

The latest paddock whispers is that they are only stumbling over the finer financial details of a new two-year deal to cover 2008 and '09.

Before setting off to hospital to get his slight back injury checked on Friday, Heidfeld was quoted as telling the Diario As newspaper: "I still have not renewed (the contract) but things are going well."

30-year-old Heidfeld's only real competition for the seat comes from current test and reserve driver Sebastian Vettel, but the teenaged German is more strongly linked with a temporary move to Toro Rosso in 2008.

Both Theissen and Vettel have tellingly fumbled with part-denials of the story at Magny Cours this weekend. Vettel, for example, did not deny it but insisted that "there are always rumours in formula one".

Theissen said of BMW's current lineup: "We have a pair of very good drivers. Nick and Robert are two top drivers and we are happy with them.

"Nick does not yet have a new contract but he is doing a good job and our discussions are heading in the right way.

"Robert is having a difficult time with the change to Bridgestone tyres, much like Fernando (Alonso), but already he is getting there."


Eto, vozačka postava bude vjerojatno ista...thumbs up!!!!!
:D :D :D
Keep your friends close...but your enemies closer!!!
Avatar
Kenny
Legenda
Legenda
Postovi: 4875
Pridružen/a: 09 svi 2007, 17:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: Williams i MS

Post Postao/la Kenny »

zbhc je napisao/la:
Tifosina je napisao/la:Milslim da su Kubica i Heidfeld jako, jako dobri vozači.
Nažalost još uvijek nemaju bolid koji bi im omogućio da pokažu
sve što znaju. :D
sve to stoji, al mene veseli činjenica da su sve bolji i bolji, rezultati to potvrđuju. Čitam intervjue od Renaulta, već par mjeseci drobe gluposti da se mogu boriti sa BMW-om za treće mjesto...ma kakva borba(mogu se boriti jedino ak oba BMW ne završe utrku). BMW zna kaj i kako, iza sebe imaju cijelom svijetu poznato slovo M, tradiciju motorsporta, ak bude se itko pridružil Mclaren-u i Ferrari-u na vrhu u sljedećim sezonama, to je onda zasigurno BMW. :badgrin:
Iduće godine se sigurno vraća Renault među najbolje.
slika
Pa čovjek kaže - osjećaj. Ako je osjećaj, onda je osjećaj. Na temelju osjećaja :) - dmarijon
Avatar
10dana
Postovi: 59
Pridružen/a: 20 lip 2007, 12:18

Post Postao/la 10dana »

Evo, ja navijam za Kubicu. Prije početka sezone sma mislio da će otpuhnut Heidfelda, no promjena guma koja je jako utjecala na Kubicin način vožnje, te posebno dobra heidfeldova sezona gdje je njegovo iskustvo došlo do izražaja me razuvjerilo. No samo za ovu sezonu. Smatram da je Kubica extra klasa, što za quick Nicka ipak ne smatram. Drago mi je da je bmw ovoliko dobar iako mi ponekad stvarno dignu tlak sa svojim strategijama i nekak mlakom odnosu prema vodećima. Nekak smatram da previše idu na sigurno i to mi se ne sviđa. Kažu da već jako puno resursa koriste za razvoj slijedećeg bolida i nadam se da bi tad mogli ići u borbu za prvenstvo.
Avatar
zbhc
Početnik
Početnik
Postovi: 154
Pridružen/a: 16 lip 2007, 21:12
Ja sam: Vozač
Navijam za: BMW
Lokacija: Zabok, Cro

Post Postao/la zbhc »

Kenny je napisao/la:
zbhc je napisao/la:
Tifosina je napisao/la:Milslim da su Kubica i Heidfeld jako, jako dobri vozači.
Nažalost još uvijek nemaju bolid koji bi im omogućio da pokažu
sve što znaju. :D
sve to stoji, al mene veseli činjenica da su sve bolji i bolji, rezultati to potvrđuju. Čitam intervjue od Renaulta, već par mjeseci drobe gluposti da se mogu boriti sa BMW-om za treće mjesto...ma kakva borba(mogu se boriti jedino ak oba BMW ne završe utrku). BMW zna kaj i kako, iza sebe imaju cijelom svijetu poznato slovo M, tradiciju motorsporta, ak bude se itko pridružil Mclaren-u i Ferrari-u na vrhu u sljedećim sezonama, to je onda zasigurno BMW. :badgrin:
Iduće godine se sigurno vraća Renault među najbolje.
Ja sam za, kaj se mene tiče, bilo bi super kad bi se 4 tima borila za prvo mjesto..good luck sa Renault-om, al ja vjerujem da bude BMW bolji! :) :) :)
Keep your friends close...but your enemies closer!!!
Avatar
škare
Postovi: 35
Pridružen/a: 26 srp 2007, 15:08
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Šibenik

Post Postao/la škare »

[img]ma%20bmw%20je%20budućnost%20formule1,to%20se%20već%20sad%20vidi,jer%20su%20i%20kubica%20i%20heidfield%20odlični%20vozači,stvarno%20izvlače%20iz%20bmw-a%20svu%20snagu%20i%20zaslužili%20su%20ove%20sezone%203.misto%20a%20za%20iduću%20se%20nadan%20da%20će%20se%20borit%20za%201.misto%20skupa%20s%20vodecim%20dvojcen.bmw%20samo%20naprid,zaslužili%20ste...al%20ipak%20FERRARI%20I%20MICHAEL%20UVIJEK%20U%20SRCU!!![/img]
FORZA FERRARI
MICHAEL SCHUMACHER 4ever
slika slika
Avatar
47
Moderator
Moderator
Postovi: 3448
Pridružen/a: 22 ožu 2005, 18:35
Ja sam: Vozač
Navijam za: Crveno
Lokacija: Žabjak
Kontakt:

Post Postao/la 47 »

Nada,m se da nick neće letit, mislim da nemaju nekog razloga da ga izbace. on i Kubica su super tim. još dok se kubica malo uhoda, i dok bmw još ojača, a sigurno bude, bit će jako zanimljivo.

mislim da je samo pitanje vremena kada će se približiti vodećoj dvojci. A brzina njihovog razvoja je zapanjujuća. BMW zna što radi i svaka im čast. nadam se da ćemo uskoro gledati troboj za vrh! još kad bi se i renault uključio, nema kraja veselju i dobrim utrkama.
slika
Avatar
zbhc
Početnik
Početnik
Postovi: 154
Pridružen/a: 16 lip 2007, 21:12
Ja sam: Vozač
Navijam za: BMW
Lokacija: Zabok, Cro

Post Postao/la zbhc »

47 je napisao/la:Nada,m se da nick neće letit, mislim da nemaju nekog razloga da ga izbace. on i Kubica su super tim. još dok se kubica malo uhoda, i dok bmw još ojača, a sigurno bude, bit će jako zanimljivo.

mislim da je samo pitanje vremena kada će se približiti vodećoj dvojci. A brzina njihovog razvoja je zapanjujuća. BMW zna što radi i svaka im čast. nadam se da ćemo uskoro gledati troboj za vrh! još kad bi se i renault uključio, nema kraja veselju i dobrim utrkama.
Bez brige, BMW zna kaj radi, već su počeli s intenzivnim pripremama za sljedeću sezonu, još samo da Heidfeld produlji ugovor i borba za prva mjesta im ne gine! ;)
Keep your friends close...but your enemies closer!!!
Avatar
Hamilton
Test vozač
Test vozač
Postovi: 657
Pridružen/a: 04 kol 2007, 20:20
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Belišće
Kontakt:

Post Postao/la Hamilton »

zbhc je napisao/la:
47 je napisao/la:Nada,m se da nick neće letit, mislim da nemaju nekog razloga da ga izbace. on i Kubica su super tim. još dok se kubica malo uhoda, i dok bmw još ojača, a sigurno bude, bit će jako zanimljivo.

mislim da je samo pitanje vremena kada će se približiti vodećoj dvojci. A brzina njihovog razvoja je zapanjujuća. BMW zna što radi i svaka im čast. nadam se da ćemo uskoro gledati troboj za vrh! još kad bi se i renault uključio, nema kraja veselju i dobrim utrkama.
Bez brige, BMW zna kaj radi, već su počeli s intenzivnim pripremama za sljedeću sezonu, još samo da Heidfeld produlji ugovor i borba za prva mjesta im ne gine! ;)

definitivno se slažem... uz još malo poboljšanja i sreće BMW ide u borbu za sam vrh... 8)
slika
Avatar
muamert
Test vozač
Test vozač
Postovi: 598
Pridružen/a: 31 srp 2006, 11:11
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Bosna i Hercegovina

Post Postao/la muamert »

zbhc je napisao/la:
47 je napisao/la:Nada,m se da nick neće letit, mislim da nemaju nekog razloga da ga izbace. on i Kubica su super tim. još dok se kubica malo uhoda, i dok bmw još ojača, a sigurno bude, bit će jako zanimljivo.

mislim da je samo pitanje vremena kada će se približiti vodećoj dvojci. A brzina njihovog razvoja je zapanjujuća. BMW zna što radi i svaka im čast. nadam se da ćemo uskoro gledati troboj za vrh! još kad bi se i renault uključio, nema kraja veselju i dobrim utrkama.
Bez brige, BMW zna kaj radi, već su počeli s intenzivnim pripremama za sljedeću sezonu, još samo da Heidfeld produlji ugovor i borba za prva mjesta im ne gine! ;)
Sta ce im Heidfeld, ako im dodje Alonso.

Pozdrav
"Aerodynamics are for people who can't build engines." Enzo Ferrari

"Never hate your enemies -- it effects your judgement." The Godfather III

"Now I'm happy and I don't think much about luck. If you work hard, you can get what you want." Kimi Raikkonen
Avatar
Magic Alonso
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1622
Pridružen/a: 25 kol 2006, 10:37
Ja sam: Vozačica
Navijam za: Fernanda

Post Postao/la Magic Alonso »

zbhc je napisao/la:
Bez brige, BMW zna kaj radi, već su počeli s intenzivnim pripremama za sljedeću sezonu, još samo da Heidfeld produlji ugovor i borba za prva mjesta im ne gine! ;)
ja se ne bi iznenadila kad bi se za ta prva mjesta borio kubica :!:
meni djeluje talentiranije od nicka...
"Together, we have made a dream come true." Fernando Alonso
bmw_sauber_f1
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1202
Pridružen/a: 03 pro 2006, 22:36
Ja sam: Vozač
Navijam za: BMW - Heidfeld
Lokacija: Vinkovci

Post Postao/la bmw_sauber_f1 »

Magic Alonso je napisao/la:
zbhc je napisao/la:
Bez brige, BMW zna kaj radi, već su počeli s intenzivnim pripremama za sljedeću sezonu, još samo da Heidfeld produlji ugovor i borba za prva mjesta im ne gine! ;)
ja se ne bi iznenadila kad bi se za ta prva mjesta borio kubica :!:
meni djeluje talentiranije od nicka...
Djeluje, al mislim da nije, on je prasnuo prošle godine, i utihnuo je... mora još dosta poraditi na sebi... Dok Nick, s svojim iskustvom i brzinom rastura... :)
bmw_sauber_f1
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1202
Pridružen/a: 03 pro 2006, 22:36
Ja sam: Vozač
Navijam za: BMW - Heidfeld
Lokacija: Vinkovci

Post Postao/la bmw_sauber_f1 »

HEIDFELD I KUBICA OSTAJU U BMW SAUBERU
BMW Sauber F1 tim danas je službeno objavio kako se njihova vozačka postava iduće godine neće promijeniti. Nicku Heidfeldu je obnovljen ugovor, te će 2008. voziti uz Roberta Kubicu koji je već imao osiguranu budućnost.

"Oboje, Nick i Robert, su isporučili vrlo snažne performanse tijekom sezone," komentirao je upravitelj momčadi, Mario Theissen. "Oni su odigrali odlučujuću ulogu u dokazivanju BMW Saubera kao treće najbolje momčadi u Formuli 1."

"43 osvojena boda plus dva podija govore sve o Nickovim dostignućima. Zahvaljujući svojem opsežnom iskustvu, on daje značajan doprinos razvoju momčadi."

"Za Roberta je 2007. prva potpuna sezona na vrhu motosporta. Do sada se u svojoj kratkoj karijeri u Formuli 1 pokazao doraslim Nicku. On je iznimno brz i, za nekoga tko je toliko mlad, jako dobro razumije tehničke stvari. Robert je grub dijamant kojeg želimo ispolirati u pobjedničkog vozača. S ovako snažnim vozačima, naša momčad je u izvrsnoj poziciji."

Heidfeld, koji je obnovio ugovor za 2008., rekao je kako ni u jednom trenutku nije posumnjao da iduće godine neće voziti za momčad iz Hinwila: "Za mene je uvijek bilo jasno da želim nastaviti voziti za BMW Sauber F1 tim i nikada nisam sumnjao u to. Fantastično je pomagati u izgradnji nove momčadi radeći svoj dio posla."

"Kad pogledam napredak koji smo napravili tijekom posljednje dvije godine, to je nevjerojatna motivacija za mene. Ja, osobno, imam vrlo velike sportske ambicije i siguran sam da ih mogu postići s BMW Sauber F1 timom."

Kubica, s ranije potvrđenim ugovorom za 2008., rekao je: "Do sada sam u Formuli 1 proveo nešto više od godine dana i stekao sam vrlo veliko iskustvo. Ali, unatoč tome i dalje učim nove stvari svaki dan i polako napredujem."

"Sada se moramo koncentrirati na postizanje naših ambicija i zajedničkih ciljeva. Uvjeren sam da će mi momčad moći dati sve alate koji su mi potrebni da ih nagradim za obnovljeno povjerenje."

Napokon su potvrđeni, jedva čekam 2008., rasturat će BMW mašina... :D :D :D :)
Avatar
ipenezi3
Početnik
Početnik
Postovi: 179
Pridružen/a: 16 srp 2007, 17:38
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la ipenezi3 »

BMW definitivno ima potencijala da se iduće godine bore za sam vrh, BEZ ALONSA!
Penza
K_i_m_i
Postovi: 15
Pridružen/a: 21 kol 2007, 19:52
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Ispred monitora

Post Postao/la K_i_m_i »

ipenezi3 je napisao/la:BMW definitivno ima potencijala da se iduće godine bore za sam vrh, BEZ ALONSA!


Alonso im najvjerovatnije neće doć ali s Kubicom i Heidfeldom imaju šanse.
Kimi 4ever.
eliminat0r
Postovi: 10
Pridružen/a: 21 kol 2007, 19:58
Navijam za: Nikoga
Lokacija: ispred kompjutera

Post Postao/la eliminat0r »

K_i_m_i je napisao/la:
ipenezi3 je napisao/la:BMW definitivno ima potencijala da se iduće godine bore za sam vrh, BEZ ALONSA!


Alonso im najvjerovatnije neće doć ali s Kubicom i Heidfeldom imaju šanse.
Ja mislim da Kubica i Heidfeld imaju dobre šanse.Svake godine su sve bolji.
Hamilton number 1.
Avatar
ipenezi3
Početnik
Početnik
Postovi: 179
Pridružen/a: 16 srp 2007, 17:38
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la ipenezi3 »

eliminat0r je napisao/la:
K_i_m_i je napisao/la:
ipenezi3 je napisao/la:BMW definitivno ima potencijala da se iduće godine bore za sam vrh, BEZ ALONSA!


Alonso im najvjerovatnije neće doć ali s Kubicom i Heidfeldom imaju šanse.
Ja mislim da Kubica i Heidfeld imaju dobre šanse.Svake godine su sve bolji.
Ma naravno, oni su po meni jako dobri vozači, npr. Heidfeld odlično drži auto iza sebe i ne da mu da prođe, dok Kubica ima brzinu i također ga je teško proći(sjetimo se njega i Masse u Silverstoneu).
Penza
Avatar
zbhc
Početnik
Početnik
Postovi: 154
Pridružen/a: 16 lip 2007, 21:12
Ja sam: Vozač
Navijam za: BMW
Lokacija: Zabok, Cro

Post Postao/la zbhc »

ko svaki pravi fan BMW-a, ovu sam obavijest dočekal sa oduševljenjem...makar sudeći po nedavnim intervjuima sa BMW-ovim vozačima, dalo se naslutiti da promjena neće doći, jer ipak, BMW se već debelo priprema za sljedeću sezonu...Samo naprijed, sljedeće godine borba za prvo mjesto!!! BMW Power!!!!
Keep your friends close...but your enemies closer!!!
Avatar
ipenezi3
Početnik
Početnik
Postovi: 179
Pridružen/a: 16 srp 2007, 17:38
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la ipenezi3 »

zbhc je napisao/la:ko svaki pravi fan BMW-a, ovu sam obavijest dočekal sa oduševljenjem...makar sudeći po nedavnim intervjuima sa BMW-ovim vozačima, dalo se naslutiti da promjena neće doći, jer ipak, BMW se već debelo priprema za sljedeću sezonu...Samo naprijed, sljedeće godine borba za prvo mjesto!!! BMW Power!!!!
Ma iduće godine će, ziher bit BMW top tim(uz McM i Ferrari), a ako ne, tu je Renault pa nek drapaju Flavia i njegove dečke!
Penza
Odgovori