Formula 1 team - Alfa Romeo F1 Team ORLEN [C42]

Novosti o vozačima i timovima, glasine...

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,Scuderia,Cuky,47,gringo73

Odgovori
Avatar
zbhc
Početnik
Početnik
Postovi: 154
Pridružen/a: 16 lip 2007, 21:12
Ja sam: Vozač
Navijam za: BMW
Lokacija: Zabok, Cro

Post Postao/la zbhc »

ipenezi3 je napisao/la:
zbhc je napisao/la:ko svaki pravi fan BMW-a, ovu sam obavijest dočekal sa oduševljenjem...makar sudeći po nedavnim intervjuima sa BMW-ovim vozačima, dalo se naslutiti da promjena neće doći, jer ipak, BMW se već debelo priprema za sljedeću sezonu...Samo naprijed, sljedeće godine borba za prvo mjesto!!! BMW Power!!!!
Ma iduće godine će, ziher bit BMW top tim(uz McM i Ferrari), a ako ne, tu je Renault pa nek drapaju Flavia i njegove dečke!
Potpisujem, živio!!!
Keep your friends close...but your enemies closer!!!
Avatar
ipenezi3
Početnik
Početnik
Postovi: 179
Pridružen/a: 16 srp 2007, 17:38
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la ipenezi3 »

Najviše bi volio da BMW počne drapat Ferrari, jer po meni,, imaju brzinu, ak ju poboljšaju u 2008. , bit će veselo,,,, i da, Kubica je u rangu Masse, definitivno, a po mom mišljenju čak i bolji i simpatičniji.
Penza
K_i_m_i
Postovi: 15
Pridružen/a: 21 kol 2007, 19:52
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Ispred monitora

Post Postao/la K_i_m_i »

ipenezi3 je napisao/la:Najviše bi volio da BMW počne drapat Ferrari, jer po meni,, imaju brzinu, ak ju poboljšaju u 2008. , bit će veselo,,,, i da, Kubica je u rangu Masse, definitivno, a po mom mišljenju čak i bolji i simpatičniji.


To sigurno.Ali meni ne bi bilo baš drago da BMW počne derat Ferrarija jer ipak Kimi vozi u Ferrarija...i znate ali slobodno nek dere McM.
Kimi 4ever.
Avatar
ipenezi3
Početnik
Početnik
Postovi: 179
Pridružen/a: 16 srp 2007, 17:38
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la ipenezi3 »

K_i_m_i je napisao/la:
ipenezi3 je napisao/la:Najviše bi volio da BMW počne drapat Ferrari, jer po meni,, imaju brzinu, ak ju poboljšaju u 2008. , bit će veselo,,,, i da, Kubica je u rangu Masse, definitivno, a po mom mišljenju čak i bolji i simpatičniji.


To sigurno.Ali meni ne bi bilo baš drago da BMW počne derat Ferrarija jer ipak Kimi vozi u Ferrarija...i znate ali slobodno nek dere McM.
Ma nek ih dere obojcu jednu utrku, pa da vidimo. Ma krivo sam se izrazio, ovo za Ferrari sam rekao jer mi Massa i de jako na živce, zbog Kimija sigurno ne!
Penza
Avatar
muamert
Test vozač
Test vozač
Postovi: 598
Pridružen/a: 31 srp 2006, 11:11
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Bosna i Hercegovina

Post Postao/la muamert »

Ne vjerujem da ce BMW sljedece sezone biti na razini Ferrarija i MCM-a, ali ce definitivno biti blizu. Ipak tek ce im to biti treca prava sezona u F1. Onaj Theissen je izuzetno pametan covjek i radi fantastican posao kao vodja BMW-a, za nihovu buducnost se ne bojim, jer ce defitnitivno u narednim sezonama biti sve bolji. Jos malo da dorade posao na aerodinamici, uz fantastican BMW motor, sigurno ce biti u vrhu. Tako da ja od njih prave rezultate ocekujem 2009 ili 2010, kada ce, nadam se biti na razini vodece dvije ekipe. Ustvari vjerujem da hoce, ponavljam Theissen ce to postici.

Nekako su mi oni poslije Ferrarija srcu najblizi.
Pozdrav
"Aerodynamics are for people who can't build engines." Enzo Ferrari

"Never hate your enemies -- it effects your judgement." The Godfather III

"Now I'm happy and I don't think much about luck. If you work hard, you can get what you want." Kimi Raikkonen
Avatar
ipenezi3
Početnik
Početnik
Postovi: 179
Pridružen/a: 16 srp 2007, 17:38
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la ipenezi3 »

muamert je napisao/la:Ne vjerujem da ce BMW sljedece sezone biti na razini Ferrarija i MCM-a, ali ce definitivno biti blizu. Ipak tek ce im to biti treca prava sezona u F1. Onaj Theissen je izuzetno pametan covjek i radi fantastican posao kao vodja BMW-a, za nihovu buducnost se ne bojim, jer ce defitnitivno u narednim sezonama biti sve bolji. Jos malo da dorade posao na aerodinamici, uz fantastican BMW motor, sigurno ce biti u vrhu. Tako da ja od njih prave rezultate ocekujem 2009 ili 2010, kada ce, nadam se biti na razini vodece dvije ekipe. Ustvari vjerujem da hoce, ponavljam Theissen ce to postici.

Nekako su mi oni poslije Ferrarija srcu najblizi.
Pozdrav
Istina, Theissen je strašno pametan čovijek,,, daleko će oni dogurat,,, i, nemoj bit tak siguran da iduće sezone neće bit u rangu sa McLarenom i Ferraijem.
Penza
K_i_m_i
Postovi: 15
Pridružen/a: 21 kol 2007, 19:52
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Ispred monitora

Post Postao/la K_i_m_i »

ipenezi3 je napisao/la:
muamert je napisao/la:Ne vjerujem da ce BMW sljedece sezone biti na razini Ferrarija i MCM-a, ali ce definitivno biti blizu. Ipak tek ce im to biti treca prava sezona u F1. Onaj Theissen je izuzetno pametan covjek i radi fantastican posao kao vodja BMW-a, za nihovu buducnost se ne bojim, jer ce defitnitivno u narednim sezonama biti sve bolji. Jos malo da dorade posao na aerodinamici, uz fantastican BMW motor, sigurno ce biti u vrhu. Tako da ja od njih prave rezultate ocekujem 2009 ili 2010, kada ce, nadam se biti na razini vodece dvije ekipe. Ustvari vjerujem da hoce, ponavljam Theissen ce to postici.

Nekako su mi oni poslije Ferrarija srcu najblizi.
Pozdrav
Istina, Theissen je strašno pametan čovijek,,, daleko će oni dogurat,,, i, nemoj bit tak siguran da iduće sezone neće bit u rangu sa McLarenom i Ferraijem.


Ma ja mislin da sljedeće sezone se oni mogu približit McM-u i Ferrariju ali nemogu postat ravnopravni,za to će in trebat malo vremena.
Kimi 4ever.
Avatar
Hamilton
Test vozač
Test vozač
Postovi: 657
Pridružen/a: 04 kol 2007, 20:20
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Belišće
Kontakt:

Post Postao/la Hamilton »

K_i_m_i je napisao/la:
ipenezi3 je napisao/la:
muamert je napisao/la:Ne vjerujem da ce BMW sljedece sezone biti na razini Ferrarija i MCM-a, ali ce definitivno biti blizu. Ipak tek ce im to biti treca prava sezona u F1. Onaj Theissen je izuzetno pametan covjek i radi fantastican posao kao vodja BMW-a, za nihovu buducnost se ne bojim, jer ce defitnitivno u narednim sezonama biti sve bolji. Jos malo da dorade posao na aerodinamici, uz fantastican BMW motor, sigurno ce biti u vrhu. Tako da ja od njih prave rezultate ocekujem 2009 ili 2010, kada ce, nadam se biti na razini vodece dvije ekipe. Ustvari vjerujem da hoce, ponavljam Theissen ce to postici.

Nekako su mi oni poslije Ferrarija srcu najblizi.
Pozdrav
Istina, Theissen je strašno pametan čovijek,,, daleko će oni dogurat,,, i, nemoj bit tak siguran da iduće sezone neće bit u rangu sa McLarenom i Ferraijem.


Ma ja mislin da sljedeće sezone se oni mogu približit McM-u i Ferrariju ali nemogu postat ravnopravni,za to će in trebat malo vremena.

nebi se složio jer oni su se već približili McLarenu i Ferrariu ove sezone, što znači da je sljedeći korak za njih da budu ravnopravni sa njima...
slika
Fernando_owns
Postovi: 21
Pridružen/a: 21 kol 2007, 17:39

Post Postao/la Fernando_owns »

Teško je biti ravnopravan s njima, ali nikad se ne zna.Sjetite se lanjskog McLarena, a pogledajte ga sad,...
Avatar
ipenezi3
Početnik
Početnik
Postovi: 179
Pridružen/a: 16 srp 2007, 17:38
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la ipenezi3 »

Fernando_owns je napisao/la:Teško je biti ravnopravan s njima, ali nikad se ne zna.Sjetite se lanjskog McLarena, a pogledajte ga sad,...
Živa istina!!!!
Penza
Avatar
Hamilton
Test vozač
Test vozač
Postovi: 657
Pridružen/a: 04 kol 2007, 20:20
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Belišće
Kontakt:

Post Postao/la Hamilton »

Fernando_owns je napisao/la:Teško je biti ravnopravan s njima, ali nikad se ne zna.Sjetite se lanjskog McLarena, a pogledajte ga sad,...

tako je, vidi se ogroman napredak...
slika
Avatar
ipenezi3
Početnik
Početnik
Postovi: 179
Pridružen/a: 16 srp 2007, 17:38
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la ipenezi3 »

Hamilton je napisao/la:
Fernando_owns je napisao/la:Teško je biti ravnopravan s njima, ali nikad se ne zna.Sjetite se lanjskog McLarena, a pogledajte ga sad,...

tako je, vidi se ogroman napredak...
Uspjeli su "preboliti" odlazak Adriana Neweya, :)
Penza
bmw_sauber_f1
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1202
Pridružen/a: 03 pro 2006, 22:36
Ja sam: Vozač
Navijam za: BMW - Heidfeld
Lokacija: Vinkovci

Post Postao/la bmw_sauber_f1 »

muamert je napisao/la:Ne vjerujem da ce BMW sljedece sezone biti na razini Ferrarija i MCM-a, ali ce definitivno biti blizu. Ipak tek ce im to biti treca prava sezona u F1. Onaj Theissen je izuzetno pametan covjek i radi fantastican posao kao vodja BMW-a, za nihovu buducnost se ne bojim, jer ce defitnitivno u narednim sezonama biti sve bolji. Jos malo da dorade posao na aerodinamici, uz fantastican BMW motor, sigurno ce biti u vrhu. Tako da ja od njih prave rezultate ocekujem 2009 ili 2010, kada ce, nadam se biti na razini vodece dvije ekipe. Ustvari vjerujem da hoce, ponavljam Theissen ce to postici.

Nekako su mi oni poslije Ferrarija srcu najblizi.
Pozdrav
Oni su već blizu Mclarenu i Ferrariu, a sljedeći korak je da budu na njihovoj crti ili čak bolji, imaju jako pametnog čovjeka Theissena, odlični zračni tunel u Hinwilu, iskusnog, brzog, preciznog Heidfelda te naravno Kubicu koji ima šta pokazati... Sve imaju sam da dođe ta 2008 godina... :D
Avatar
IvanMcLaren1
Postovi: 63
Pridružen/a: 23 kol 2007, 11:18
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la IvanMcLaren1 »

bmw_f1_team je napisao/la:
muamert je napisao/la:Ne vjerujem da ce BMW sljedece sezone biti na razini Ferrarija i MCM-a, ali ce definitivno biti blizu. Ipak tek ce im to biti treca prava sezona u F1. Onaj Theissen je izuzetno pametan covjek i radi fantastican posao kao vodja BMW-a, za nihovu buducnost se ne bojim, jer ce defitnitivno u narednim sezonama biti sve bolji. Jos malo da dorade posao na aerodinamici, uz fantastican BMW motor, sigurno ce biti u vrhu. Tako da ja od njih prave rezultate ocekujem 2009 ili 2010, kada ce, nadam se biti na razini vodece dvije ekipe. Ustvari vjerujem da hoce, ponavljam Theissen ce to postici.

Nekako su mi oni poslije Ferrarija srcu najblizi.
Pozdrav
Oni su već blizu Mclarenu i Ferrariu, a sljedeći korak je da budu na njihovoj crti ili čak bolji, imaju jako pametnog čovjeka Theissena, odlični zračni tunel u Hinwilu, iskusnog, brzog, preciznog Heidfelda te naravno Kubicu koji ima šta pokazati... Sve imaju sam da dođe ta 2008 godina... :D
A, imali su oni već prošle godine potencijala, samo nisu znali iskoristiti to što imaju, ali sad su puno iskusniji, Theissen je jako inteligentan čovijek,,, svijetla budućnost je pred njima.
Alonso & Lewis, the best
Avatar
zbhc
Početnik
Početnik
Postovi: 154
Pridružen/a: 16 lip 2007, 21:12
Ja sam: Vozač
Navijam za: BMW
Lokacija: Zabok, Cro

Post Postao/la zbhc »

Izgleda da se svi slažu da bude BMW sljedeće sezone u lovu na prva mjesta bez obzira na činjenicu da su jako mlada momčad...vrijeme je da se pokori i F1 svijet.. Ja VJERUJEM!!! Vrijeme će pokazati!! Ajmo BMW, ajmo!!!
Keep your friends close...but your enemies closer!!!
Avatar
muamert
Test vozač
Test vozač
Postovi: 598
Pridružen/a: 31 srp 2006, 11:11
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Bosna i Hercegovina

Post Postao/la muamert »

bmw_f1_team je napisao/la:
Oni su već blizu Mclarenu i Ferrariu, a sljedeći korak je da budu na njihovoj crti ili čak bolji, imaju jako pametnog čovjeka Theissena, odlični zračni tunel u Hinwilu, iskusnog, brzog, preciznog Heidfelda te naravno Kubicu koji ima šta pokazati... Sve imaju sam da dođe ta 2008 godina... :D
Dodao bih jos ovdje da imaju najsavremeniji centar zua CFD analize u F1. Evo sada i Renault gradi jedan, kazu da ce biti bolji od BMW-ovog, pa ce mo vidjeti. Slazem se s tobom da imaju na celu jednog pd najpametnijih ljudi u F1. Ali moje subjektivno misljenje je da nece biti ravnopravni sa Ferrarijem i McM, to i oni kazu. Oni se iduce godine nadaju kojoj pobjedi, a BMW i Theissen su poznati po svojim realnim izjavama. Ja ih ocekujem tamo 2009. ili 2010 kao potpuno ravnopravan tim u borbi za titulu. Mozda ja i grijesim, ali nekako mi je ovaj scenario izgledniji.

Pozdrav
"Aerodynamics are for people who can't build engines." Enzo Ferrari

"Never hate your enemies -- it effects your judgement." The Godfather III

"Now I'm happy and I don't think much about luck. If you work hard, you can get what you want." Kimi Raikkonen
Avatar
IvanMcLaren1
Postovi: 63
Pridružen/a: 23 kol 2007, 11:18
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la IvanMcLaren1 »

zbhc je napisao/la:Izgleda da se svi slažu da bude BMW sljedeće sezone u lovu na prva mjesta bez obzira na činjenicu da su jako mlada momčad...vrijeme je da se pokori i F1 svijet.. Ja VJERUJEM!!! Vrijeme će pokazati!! Ajmo BMW, ajmo!!!
Pa, gle, da ti budem iskren, najsimpatičnija momčad su mi!
Alonso & Lewis, the best
Avatar
zbhc
Početnik
Početnik
Postovi: 154
Pridružen/a: 16 lip 2007, 21:12
Ja sam: Vozač
Navijam za: BMW
Lokacija: Zabok, Cro

Post Postao/la zbhc »

IvanMcLaren1 je napisao/la:
zbhc je napisao/la:Izgleda da se svi slažu da bude BMW sljedeće sezone u lovu na prva mjesta bez obzira na činjenicu da su jako mlada momčad...vrijeme je da se pokori i F1 svijet.. Ja VJERUJEM!!! Vrijeme će pokazati!! Ajmo BMW, ajmo!!!
Pa, gle, da ti budem iskren, najsimpatičnija momčad su mi!
hehe...da ti budem iskren...nekoć sam u F1 navijal za McM (Hakkinen), al jbg, sve dok se nije pojavil BMW, a BMW nosim u srcu!!! Živio! ;)
Keep your friends close...but your enemies closer!!!
Avatar
Hamilton
Test vozač
Test vozač
Postovi: 657
Pridružen/a: 04 kol 2007, 20:20
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Belišće
Kontakt:

Post Postao/la Hamilton »

zbhc je napisao/la:
IvanMcLaren1 je napisao/la:
zbhc je napisao/la:Izgleda da se svi slažu da bude BMW sljedeće sezone u lovu na prva mjesta bez obzira na činjenicu da su jako mlada momčad...vrijeme je da se pokori i F1 svijet.. Ja VJERUJEM!!! Vrijeme će pokazati!! Ajmo BMW, ajmo!!!
Pa, gle, da ti budem iskren, najsimpatičnija momčad su mi!
hehe...da ti budem iskren...nekoć sam u F1 navijal za McM (Hakkinen), al jbg, sve dok se nije pojavil BMW, a BMW nosim u srcu!!! Živio! ;)


taj tim mi je jedan od najdražih i jedva sam doćeko dan kad su se odvojili od Williamsa, jer sam nekao znao da će kao samostalna ekipa bit još bolji(tj. nisam znao al sam se nadao da će bit tako, i bio sam u pravu)
slika
bmw_sauber_f1
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1202
Pridružen/a: 03 pro 2006, 22:36
Ja sam: Vozač
Navijam za: BMW - Heidfeld
Lokacija: Vinkovci

Post Postao/la bmw_sauber_f1 »

zbhc je napisao/la:Izgleda da se svi slažu da bude BMW sljedeće sezone u lovu na prva mjesta bez obzira na činjenicu da su jako mlada momčad...vrijeme je da se pokori i F1 svijet.. Ja VJERUJEM!!! Vrijeme će pokazati!! Ajmo BMW, ajmo!!!
sve si rekao umjesto mene... :) yey ... Go BMW!!! Turska je vaša... :D
bmw_sauber_f1
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1202
Pridružen/a: 03 pro 2006, 22:36
Ja sam: Vozač
Navijam za: BMW - Heidfeld
Lokacija: Vinkovci

Post Postao/la bmw_sauber_f1 »

muamert je napisao/la:
bmw_f1_team je napisao/la:
Oni su već blizu Mclarenu i Ferrariu, a sljedeći korak je da budu na njihovoj crti ili čak bolji, imaju jako pametnog čovjeka Theissena, odlični zračni tunel u Hinwilu, iskusnog, brzog, preciznog Heidfelda te naravno Kubicu koji ima šta pokazati... Sve imaju sam da dođe ta 2008 godina... :D
Dodao bih jos ovdje da imaju najsavremeniji centar zua CFD analize u F1. Evo sada i Renault gradi jedan, kazu da ce biti bolji od BMW-ovog, pa ce mo vidjeti. Slazem se s tobom da imaju na celu jednog pd najpametnijih ljudi u F1. Ali moje subjektivno misljenje je da nece biti ravnopravni sa Ferrarijem i McM, to i oni kazu. Oni se iduce godine nadaju kojoj pobjedi, a BMW i Theissen su poznati po svojim realnim izjavama. Ja ih ocekujem tamo 2009. ili 2010 kao potpuno ravnopravan tim u borbi za titulu. Mozda ja i grijesim, ali nekako mi je ovaj scenario izgledniji.

Pozdrav
evo jedne izjave Rampfa (teh. direktor BMW)

Tehnički direktor BMW Saubera, Willy Rampf, upozorio je protivnike kako će momčad biti vrlo jaka na Velikoj nagradi Turske.


Prema riječima Rampfa, BMW je tijekom ljetne pauze uvelike smanjio zaostatak.

„U nove utrke ulazimo vrlo jaki zbog svih poboljšanja na F1.07. Očekujem dobre nastupe svoje momčadi,“ rekao je.

„Staza u Istanbulu ima sve uvjete da bude zanimljivo. Zanimljiv je osmi zavoj, kao i spori sektori gdje je potrebno mnogo trakcije.“

Izgleda da su se u ova 3 tjedna jako naradili... Bit će zanimljiva utrka... :D
Avatar
IvanMcLaren1
Postovi: 63
Pridružen/a: 23 kol 2007, 11:18
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la IvanMcLaren1 »

Hamilton je napisao/la:
zbhc je napisao/la:
IvanMcLaren1 je napisao/la: Pa, gle, da ti budem iskren, najsimpatičnija momčad su mi!
hehe...da ti budem iskren...nekoć sam u F1 navijal za McM (Hakkinen), al jbg, sve dok se nije pojavil BMW, a BMW nosim u srcu!!! Živio! ;)


taj tim mi je jedan od najdražih i jedva sam doćeko dan kad su se odvojili od Williamsa, jer sam nekao znao da će kao samostalna ekipa bit još bolji(tj. nisam znao al sam se nadao da će bit tako, i bio sam u pravu)
Ko god, da se udruži s Williamsom, počne postepeno padati, nešto s Williamsom nije u redu. Ma, da, meni su oni uz McLaren, najdraža momčad.
Alonso & Lewis, the best
Avatar
Michele
Postovi: 28
Pridružen/a: 24 kol 2007, 23:03
Navijam za: Nikoga
Lokacija: pula

BMW no.1

Post Postao/la Michele »

Iako bi mi svi željeli bilo bi pre rano tražiti od BMW da sljedeće sezone napadne naslov,ali bilo bi realno da pocnu pobjeđivat.Imaju pametnog šefa gospodina Maria Theissena koj se još isticao dok je BMW bilo spojen s Williamsom ,ali i više nego solidne vozače koju predvodi Nick Heidfeld i dečko iz Krakova Robert Kubica.Iako nu ova zadnja utrka bila katastrofa treba pustiti čovjeka da vozi jer njemu sigurno nije lako poslje one stravićne nesreče aiiaiiiii.BMW iz sezone u sezonu povećava broj zaposlenih a usput ima i jedan od boljih zraćnih tunela zato dragi BMW-evovci OĆEKUJTE SLJEDEĆU SEZONU DA NPOKON VIDIMO BMW KAKO JURI PREMA POBJEDAMA A MI MOŽEMO SAMO NAVIATI I HVALITI IH TE NE PLJUVATI PO NJIMA. PS.i love BMW
i love BMW
Avatar
mislav 1984
Postovi: 116
Pridružen/a: 24 kol 2007, 20:47
Ja sam: Vozač
Navijam za: Dobru utrku
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la mislav 1984 »

treba uzet u obzir da će se vjerojatno mijenjat pravila, pa ćemo tek vidjet kako će se snaći ferrari, mclaren i bmw. možda netko od njih neće najbolje reagirati na promjene u aerodinamici, a ako nova pravila budu prilagođena olakšavanju pretjecanja treba vidjet kako će se snać heidfeld i kubica. mislim da bi ih alonso prešao na stazi da su bolidi lakši za preticat...zato bi s prognozama trebalo pričekat dok ne saznamo pravila za sljedeću sezonu
Avatar
zbhc
Početnik
Početnik
Postovi: 154
Pridružen/a: 16 lip 2007, 21:12
Ja sam: Vozač
Navijam za: BMW
Lokacija: Zabok, Cro

Post Postao/la zbhc »

mislav 1984 je napisao/la:treba uzet u obzir da će se vjerojatno mijenjat pravila, pa ćemo tek vidjet kako će se snaći ferrari, mclaren i bmw. možda netko od njih neće najbolje reagirati na promjene u aerodinamici, a ako nova pravila budu prilagođena olakšavanju pretjecanja treba vidjet kako će se snać heidfeld i kubica. mislim da bi ih alonso prešao na stazi da su bolidi lakši za preticat...zato bi s prognozama trebalo pričekat dok ne saznamo pravila za sljedeću sezonu
Heidfeld je još jednom pokazal da je nezgodan vozač kad ga se treba prijeći...općenito, mislim da Alonsu već pada mrak na oči kad vidi Heidfelda ispred sebe.. Samo naprijed Nick, a Kubica bi trebal uložiti malo više riskiranja u vožnji...neki put imam osjećaj ko da ne pritišće taj gas do kraja (možda ga još uvijek podsvjesno jebe ona nesreća, pa se ne usudi baš). Al vjerujem da bude ga i to prošlo, pa bude sve ok!
Keep your friends close...but your enemies closer!!!
Odgovori