Formula 1 team - Alfa Romeo F1 Team ORLEN [C42]

Novosti o vozačima i timovima, glasine...

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,Scuderia,Cuky,47,gringo73

Odgovori
marko
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 361
Pridružen/a: 17 lis 2005, 18:07
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Karlovac

Post Postao/la marko »

Definitivno da Bmw sauber je napravio velike korake posljednje dvije sezone ali sada će biti sve teže napredovati prema vrhu.Sljedeće sezone moraju biti ravnopravni crvenima i srebrnima sve ostalo biti će malo razočaravajuće.Ipak imaju dobar razvojni program, dobro osoblje i solidne vozače.Potencijal je definitvno tu.Još jedna stvar, već sada su 50% resursa usmjerili na auto za 2008 što je vrlo dobro za njih dok Mclaren i ferari ti ne mogu napraviti ili barem ne takvim tempom.Prije Turske bilo je spominjanja od strane Alde coste što treba dalje napraviti no poslije ove dvostruke pobjede mislim da su odgodili razvoj za 2008 malo kasnije.
bmw_sauber_f1
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1202
Pridružen/a: 03 pro 2006, 22:36
Ja sam: Vozač
Navijam za: BMW - Heidfeld
Lokacija: Vinkovci

Post Postao/la bmw_sauber_f1 »

zbhc je napisao/la:
mislav 1984 je napisao/la:treba uzet u obzir da će se vjerojatno mijenjat pravila, pa ćemo tek vidjet kako će se snaći ferrari, mclaren i bmw. možda netko od njih neće najbolje reagirati na promjene u aerodinamici, a ako nova pravila budu prilagođena olakšavanju pretjecanja treba vidjet kako će se snać heidfeld i kubica. mislim da bi ih alonso prešao na stazi da su bolidi lakši za preticat...zato bi s prognozama trebalo pričekat dok ne saznamo pravila za sljedeću sezonu
Heidfeld je još jednom pokazal da je nezgodan vozač kad ga se treba prijeći...općenito, mislim da Alonsu već pada mrak na oči kad vidi Heidfelda ispred sebe.. Samo naprijed Nick, a Kubica bi trebal uložiti malo više riskiranja u vožnji...neki put imam osjećaj ko da ne pritišće taj gas do kraja (možda ga još uvijek podsvjesno jebe ona nesreća, pa se ne usudi baš). Al vjerujem da bude ga i to prošlo, pa bude sve ok!
Heidfeldu jednostavno, nitko ništa nemože prigovoriti, on je sjajan vozač, konstantan, brz i precizan, ta konstantnost mu je jako dobram, posebno ako bude takav kada budu pobijeđivali... :D A Kubica, moram priznati da me je jaaako razočarao, turska mu je bila katastrofalna, nakon nesreće je čak bio i jači, bio je pobijedio i Nicka (ok Nick je imao problema s leđima, pa ga je to usporavalo), al Kubica nedaje sve od sebe, preslabo vozi taj BMW-e, ako ovako nastavi, ja bi ga stjero iz BMW-ea... :x
Avatar
Michele
Postovi: 28
Pridružen/a: 24 kol 2007, 23:03
Navijam za: Nikoga
Lokacija: pula

Post Postao/la Michele »

Hamilton je napisao/la:
K_i_m_i je napisao/la:
ipenezi3 je napisao/la: Istina, Theissen je strašno pametan čovijek,,, daleko će oni dogurat,,, i, nemoj bit tak siguran da iduće sezone neće bit u rangu sa McLarenom i Ferraijem.


Ma ja mislin da sljedeće sezone se oni mogu približit McM-u i Ferrariju ali nemogu postat ravnopravni,za to će in trebat malo vremena.

nebi se složio jer oni su se već približili McLarenu i Ferrariu ove sezone, što znači da je sljedeći korak za njih da budu ravnopravni sa njima...

ja mislim da ce sljedeće sezone boriti MCM-om jer ce ferrari napraviti korak dalje pd svih .BMW se brzo razvio a kostantno zapoljava sve više ljudi .svaka im čast skidam im kapu
i love BMW
bmw_sauber_f1
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1202
Pridružen/a: 03 pro 2006, 22:36
Ja sam: Vozač
Navijam za: BMW - Heidfeld
Lokacija: Vinkovci

Post Postao/la bmw_sauber_f1 »

Veliku nagradu Italije BMW Sauberovi vozači startat će sa vrha, vrlo blizu McLarenu i Ferrariju.

Nick Heidfeld

„Sretan sam zbog svoje pozicije, i veselim se sutrašnjoj utrci. U svom posljednjem mjerenom krugu napravio sam malu grešku, i izgubio dvije – tri desetinke, no zaostatak za trećim je bio gotovo pola sekunde, stoga nisam izgubio poziciju. Iako startam sa prljavije strane staze, nadam se dobrom početku. Prvi zavoj biti će jako važan. Moramo paziti na sve.“

Robert Kubica„Znali smo da možemo napraviti dobar rezultat, i ugurati se ispred Ferrarija zbog problema koje je Raikkonen imao jutros. Nick je odradio sjajan posao, i u dobroj smo poziciji za utrku.“
bmw_sauber_f1
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1202
Pridružen/a: 03 pro 2006, 22:36
Ja sam: Vozač
Navijam za: BMW - Heidfeld
Lokacija: Vinkovci

Post Postao/la bmw_sauber_f1 »

Bilo bi super ovako kako su sasd poredani da tako i ostanu, no moguće je i postolje ajmo Nick, možeš ti to :D , a Kubica, nek pazi da ga Kovalainen i Rosberg neprestignu... :evil: GOOOOO BMW!!!!!!! :D :)
N@no*girl
Početnik
Početnik
Postovi: 154
Pridružen/a: 22 srp 2007, 12:14
Navijam za: Nikoga
Lokacija: osijek ;)

Post Postao/la N@no*girl »

bravo BMW danas! totalno su razvalili stazu!
samo da ne idu previsoko! ono... drugo mjesto je sasvim okej! heh ;)
Blahhh...
Avatar
ShadowX3M
Postovi: 74
Pridružen/a: 06 ruj 2007, 21:25
Navijam za: Nikoga
Kontakt:

Post Postao/la ShadowX3M »

Svaka cast BMW-u stvarno su jako napredovali naspram proslih godina i skroz su za petama McLarenu i Ferrariju sto je po meni i bolje jer su onda i utrke triput zanimljivije. ;)
Avatar
Michele
Postovi: 28
Pridružen/a: 24 kol 2007, 23:03
Navijam za: Nikoga
Lokacija: pula

Post Postao/la Michele »

dajte se trgnite bmw-ovci napisite koj post u ovoj zoni...
i love BMW
Avatar
Michele
Postovi: 28
Pridružen/a: 24 kol 2007, 23:03
Navijam za: Nikoga
Lokacija: pula

Post Postao/la Michele »

N@no*girl je napisao/la:bravo BMW danas! totalno su razvalili stazu!
samo da ne idu previsoko! ono... drugo mjesto je sasvim okej! heh ;)
bez brige bit ce jos bolji mislim previse za ostale.hehe
i love BMW
Avatar
suissebih
Postovi: 38
Pridružen/a: 20 ruj 2006, 10:58
Navijam za: Nick Heidfeld
Lokacija: Sarajevo

Post Postao/la suissebih »

Ja godinama upozoravam pojedine imbecile o kakvom se timu radi i da ce mnogi Ferarijevci i Meklarenovci cupati kose radi brilijantnih rezultata i voznji STRASNOG I PREBRZOG HEIDFELDA koji ima konstantno dobre voznje bez imalo oscilacija i gresaka. A kako to izgleda znaju ovi sto navijaju za Renault, ovi sto su se do juce smijali, ko biva, malom timu pod nazivom BMW Sauber koji i nema bas kakvu perspektivu vec eto, sredina. Eh eto sada taj pavijan Fisichella ne moze ni vidjeti zadnji spojler na kojem pise BMW POWER osim kada ga isti zaobilazi za cijeli krug.
bmw_sauber_f1
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1202
Pridružen/a: 03 pro 2006, 22:36
Ja sam: Vozač
Navijam za: BMW - Heidfeld
Lokacija: Vinkovci

Post Postao/la bmw_sauber_f1 »

suissebih je napisao/la:Ja godinama upozoravam pojedine imbecile o kakvom se timu radi i da ce mnogi Ferarijevci i Meklarenovci cupati kose radi brilijantnih rezultata i voznji STRASNOG I PREBRZOG HEIDFELDA koji ima konstantno dobre voznje bez imalo oscilacija i gresaka. A kako to izgleda znaju ovi sto navijaju za Renault, ovi sto su se do juce smijali, ko biva, malom timu pod nazivom BMW Sauber koji i nema bas kakvu perspektivu vec eto, sredina. Eh eto sada taj pavijan Fisichella ne moze ni vidjeti zadnji spojler na kojem pise BMW POWER osim kada ga isti zaobilazi za cijeli krug.
odličan post, u potpunosti se slažem... posebno vezano za Heidfelda, baš me zanima kakav će Heidfeld biti kada bude pobijeđivao... Vjerovatno konstantan... :D :D :D kao ove sezone... :D :) :)
bmw_sauber_f1
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1202
Pridružen/a: 03 pro 2006, 22:36
Ja sam: Vozač
Navijam za: BMW - Heidfeld
Lokacija: Vinkovci

Post Postao/la bmw_sauber_f1 »

BMW Sauber nakon utrke u Japanu

Robert Kubica današnju utrku završio je na sedmoj poziciji, dok je Nick Heidfeld na 14.

Robert Kubica
„Nažalost, početak utrke je bio vrlo rizičan, ali bilo je i vrlo teško vidjeti 50 metara ispred sebe. Imali smo nekih problema sa dolaskom vode u filter zraka, kao i sa motorom. Na startu sam izgubio poziciju jer nije bilo snage. Sa povećanim okretajima uspio sam prestići dva Renaulta. Imao sam dobar tempo, no nažalost, dodatknuo sam se sa Lewisom Hamiltonom, dobio kaznu, i izgubio utrku. Bio sam mnogo brži nego on, u zavoju 13 i 14, gdje sam imao potpuno drugačiju liniju, došao sam pokraj njega, no dodirnuli smo se. Mislim da je ovo običan trkaći incident. Na restartu utrke, ponovno sam imao problema sa ulaskom vode u filter, zbog čega nisam mogao proći ispred Rubensa Barrichella. Na kraju sam se borio sa Massom, što je bilo vrlo riskantno. Prestigao me prije šestog zavoja, zatim sam mu vratio, no u desetom nisam imao dobru liniju. Izbacio me sa staze, pokušao sam ga prestići u zadnjem zavoju, no nisam imao gripa. Napravili smo dobru akciju, i na kraju se nasmijali.“

Nick Heidfeld
„Po mom mišljenju, utrka nije trebala biti startana po kišnim uvjetima. Bilo je vrlo teško kada je Sigurnosni automobil izašao u 19. krugu. Radio veza nije funkcionirala, na čemu sam puno izgubio. Zbog problema sa vezom, momčad me nije mogla pozvati u boks, a Safety Car je bio na stazi. Imao sam dosta problema sa šestom brzinom, koja je uistinu bila spora. To je vrlo opasno, jer me vozač iza jedva vidi. Tražio sam bolju liniju. To je razlog zašto me Kimi Raikkonen prošao, no bio sam sretan jer se nismo sudarili. No, Jenson Button zabio se u moj bolid, i uništio ga znatno. Bila je opcija odlaska u boks, no mislio sam kako će bolid izdržati. Općenito, utrka mi je uništena zbog nesreće, ali mogao sam ju završiti na šestoj poziciji, da nije bilo svih tih problema.“
Avatar
schuey
Počasni član
Počasni član
Postovi: 5088
Pridružen/a: 12 ožu 2007, 11:34
Ja sam: Vozač
Navijam za: odlazak Montezemola
Lokacija: Kud Koji Mili Moji!!!
Kontakt:

Post Postao/la schuey »

da,jedina momčad koja je istinski podbacila na utrci. svi su vozili čak i iznad očekivanja,za razliku od bmw-a. pogotovo kako im je najveći konkurent imao setup za suho,a oba su bila ispred. nije dobro,al siguran sam da nema predaje
Ukoliko ste bannani,opomenuti ili Vam je post izbrisan,prekršili ste (najmanje) jedno od ovih pravila ponašanja!
bmw_sauber_f1
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1202
Pridružen/a: 03 pro 2006, 22:36
Ja sam: Vozač
Navijam za: BMW - Heidfeld
Lokacija: Vinkovci

Post Postao/la bmw_sauber_f1 »

schuey je napisao/la:da,jedina momčad koja je istinski podbacila na utrci. svi su vozili čak i iznad očekivanja,za razliku od bmw-a. pogotovo kako im je najveći konkurent imao setup za suho,a oba su bila ispred. nije dobro,al siguran sam da nema predaje
Kako misliš podbacila, I Heidfeld i Kubica su imali problema na stazi... da nije bilo tih problema s Heidfeldom, on bio 100% bio na postolju danas... nisu podbacili jednostavno nisu imali sreće danas, posebno Heidfeld...
Avatar
suissebih
Postovi: 38
Pridružen/a: 20 ruj 2006, 10:58
Navijam za: Nick Heidfeld
Lokacija: Sarajevo

Post Postao/la suissebih »

schuey je napisao/la:da,jedina momčad koja je istinski podbacila na utrci. svi su vozili čak i iznad očekivanja,za razliku od bmw-a. pogotovo kako im je najveći konkurent imao setup za suho,a oba su bila ispred. nije dobro,al siguran sam da nema predaje
Jadan nebio o kakvom podbacivanju ti govoris? Ovakve nebulozne komentare zaista ne razumijem, i zato zastupam misljenje da je pametnije nekada nista ne reci nego pisati svakakve budalastine.
Avatar
One and only
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1591
Pridružen/a: 12 srp 2007, 22:01
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari- M. Schumacher
Lokacija: Mostar

Post Postao/la One and only »

Potrefio im se loš dan i gotovo. Renault je definitivno imao bolju utrku, ali jedna lasta ne čini proljeće. BMW je po svemu treća najbolja momčad ove sezone.
slika

Hoću da budem drugačiji, pa stoga neću ostoju staviti na ignore listu :)
bmw_sauber_f1
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1202
Pridružen/a: 03 pro 2006, 22:36
Ja sam: Vozač
Navijam za: BMW - Heidfeld
Lokacija: Vinkovci

Post Postao/la bmw_sauber_f1 »

One and only je napisao/la:Potrefio im se loš dan i gotovo. Renault je definitivno imao bolju utrku, ali jedna lasta ne čini proljeće. BMW je po svemu treća najbolja momčad ove sezone.
Loš dan... Heidfeld da nije imao sudar s Buttonom (+ imao je problema s radio vezom, nije mu radila, i imao je problema s 6-stom brzinom) bio bi na postolju, kao i Kubica da ga nisu kaznili kroz boks bio bi na višoj poziciji... Renault je bio bolji zato što nisu imali nikakvih sudara na stazi i kazni....
Avatar
One and only
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1591
Pridružen/a: 12 srp 2007, 22:01
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari- M. Schumacher
Lokacija: Mostar

Post Postao/la One and only »

bmw_f1_team je napisao/la:
One and only je napisao/la:Potrefio im se loš dan i gotovo. Renault je definitivno imao bolju utrku, ali jedna lasta ne čini proljeće. BMW je po svemu treća najbolja momčad ove sezone.
Loš dan... Heidfeld da nije imao sudar s Buttonom (+ imao je problema s radio vezom, nije mu radila, i imao je problema s 6-stom brzinom) bio bi na postolju, kao i Kubica da ga nisu kaznili kroz boks bio bi na višoj poziciji... Renault je bio bolji zato što nisu imali nikakvih sudara na stazi i kazni....
Kažem ti, loš dan. Mislim da će imati dobar popravni u Kini.
slika

Hoću da budem drugačiji, pa stoga neću ostoju staviti na ignore listu :)
bmw_sauber_f1
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1202
Pridružen/a: 03 pro 2006, 22:36
Ja sam: Vozač
Navijam za: BMW - Heidfeld
Lokacija: Vinkovci

Post Postao/la bmw_sauber_f1 »

One and only je napisao/la:
bmw_f1_team je napisao/la:
One and only je napisao/la:Potrefio im se loš dan i gotovo. Renault je definitivno imao bolju utrku, ali jedna lasta ne čini proljeće. BMW je po svemu treća najbolja momčad ove sezone.
Loš dan... Heidfeld da nije imao sudar s Buttonom (+ imao je problema s radio vezom, nije mu radila, i imao je problema s 6-stom brzinom) bio bi na postolju, kao i Kubica da ga nisu kaznili kroz boks bio bi na višoj poziciji... Renault je bio bolji zato što nisu imali nikakvih sudara na stazi i kazni....
Kažem ti, loš dan. Mislim da će imati dobar popravni u Kini.
Pa da imali su loš dan, al sigurno se nemogu uspoređivati s Renaultom...
Avatar
One and only
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1591
Pridružen/a: 12 srp 2007, 22:01
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari- M. Schumacher
Lokacija: Mostar

Post Postao/la One and only »

bmw_f1_team je napisao/la:
One and only je napisao/la:
bmw_f1_team je napisao/la: Loš dan... Heidfeld da nije imao sudar s Buttonom (+ imao je problema s radio vezom, nije mu radila, i imao je problema s 6-stom brzinom) bio bi na postolju, kao i Kubica da ga nisu kaznili kroz boks bio bi na višoj poziciji... Renault je bio bolji zato što nisu imali nikakvih sudara na stazi i kazni....
Kažem ti, loš dan. Mislim da će imati dobar popravni u Kini.
Pa da imali su loš dan, al sigurno se nemogu uspoređivati s Renaultom...
Zašti ne bi mogli? Susjedi su u momčadskom poretku. Osim toga mogu se usporediti sljedećom konstatacijom: BMW je ove sezone mnogo bolji od Renaulta :D
slika

Hoću da budem drugačiji, pa stoga neću ostoju staviti na ignore listu :)
bmw_sauber_f1
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1202
Pridružen/a: 03 pro 2006, 22:36
Ja sam: Vozač
Navijam za: BMW - Heidfeld
Lokacija: Vinkovci

Post Postao/la bmw_sauber_f1 »

One and only je napisao/la:
bmw_f1_team je napisao/la:
One and only je napisao/la: Kažem ti, loš dan. Mislim da će imati dobar popravni u Kini.
Pa da imali su loš dan, al sigurno se nemogu uspoređivati s Renaultom...
Zašti ne bi mogli? Susjedi su u momčadskom poretku. Osim toga mogu se usporediti sljedećom konstatacijom: BMW je ove sezone mnogo bolji od Renaulta :D
Hehe :lol: :lol: :lol:
Avatar
Buxer
Test vozač
Test vozač
Postovi: 799
Pridružen/a: 26 kol 2006, 18:24
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la Buxer »

Realno, BMW slijedeću sezonu može imati borbu za treće mjesto i to je to. Ove godine ih je spasilo što je Renault katastrofalno pogriješio u konstrukciji bolida, ako naprave dobar posao sa sljedećim, BMW će imati vrlo tešku sezonu.
I don't know driving in another way which isn't risky. Each one has to improve himself. Each driver has its limit. My limit is a little bit further than other's." - Ayrton Senna, January, 1989

slika
Avatar
One and only
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1591
Pridružen/a: 12 srp 2007, 22:01
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari- M. Schumacher
Lokacija: Mostar

Post Postao/la One and only »

Buxer je napisao/la:Realno, BMW slijedeću sezonu može imati borbu za treće mjesto i to je to. Ove godine ih je spasilo što je Renault katastrofalno pogriješio u konstrukciji bolida, ako naprave dobar posao sa sljedećim, BMW će imati vrlo tešku sezonu.
Mislim da je Renaultu najveći problem bio odlazak Alonsa, ali i prelazak na Bridgestone. U svakom slučaju kad u timu imaš šampionskog vozača i bolid će sigurno biti puno bolji.
Dr. Theisen je rekao da već rade na bolidu za sljedeću sezonu i da će to biti više revolucija, nego evolucija, jer su iz ovog bolida izvukli maksimum potencijala. Siguran sam da su uvidjeli da ovim tempom neće nikada stići McM i Ferrari. Vrlo je moguće da iduće sezone dođu do svoje prve pobjede, mada bi im početak sezone mogao biti težak ako će bolid biti potpuno nov.
slika

Hoću da budem drugačiji, pa stoga neću ostoju staviti na ignore listu :)
Avatar
47
Moderator
Moderator
Postovi: 3448
Pridružen/a: 22 ožu 2005, 18:35
Ja sam: Vozač
Navijam za: Crveno
Lokacija: Žabjak
Kontakt:

Post Postao/la 47 »

BMW se razvija jako brzo i jako dobro, nadam se da će se boriti ravnopravno sa Ferrarijem i McLarenom!
Postavu neće mjenjati i mislim da nema potrebe, dečki rade odličan posao i ne sumnjam nimalo da mogu do pobjede/a.
slika
bmw_sauber_f1
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1202
Pridružen/a: 03 pro 2006, 22:36
Ja sam: Vozač
Navijam za: BMW - Heidfeld
Lokacija: Vinkovci

Post Postao/la bmw_sauber_f1 »

Buxer je napisao/la:Realno, BMW slijedeću sezonu može imati borbu za treće mjesto i to je to. Ove godine ih je spasilo što je Renault katastrofalno pogriješio u konstrukciji bolida, ako naprave dobar posao sa sljedećim, BMW će imati vrlo tešku sezonu.
Realno????, oni su ove godine svojim velikim napretkom 3-ći ČISTO ispred Renaulta... ovo što sam podebljao= daj nevaljaj gluposti... Sreće???, ti znaš kakva je BMW-e mašina???, defintivno je bolja od Renaultove.... sljedeće sezone će se boriti za prva mjesta i to bez ikakvih poteškoća... malo realnije gledaj na njihove početke, tek im je 2-ga sezona i imaju 123 boda u te 2-je sezone... Renault propada to je definitivno. jedino ih Kovalainen spašava...
Odgovori