Pitanje

Izrazite svoje prijedloge i kritike o našoj web stranici, pitajte što vam nije jasno...

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,Scuderia,Cuky,47,gringo73

Odgovori
zagorec
Postovi: 121
Pridružen/a: 28 kol 2003, 17:02
Navijam za: Nikoga
Kontakt:

Pitanje

Post Postao/la zagorec »

Zbog čega linkovi od vijesti na prvoj stranici weba ne rade u Operi ili Mozilli Firefox, nego samo u IE-u?
Schumacher is the best!!!!!! :D
Avatar
sale
Site Admin
Site Admin
Postovi: 6074
Pridružen/a: 28 kol 2003, 12:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: F1
Kontakt:

Post Postao/la sale »

Ovako, ja iskreno ne znam. Ali znam da se brojni elementi stranice na Operi i Mozili.
Admin će najvjerojatnije to znati jer "tehnička" strana meni ne leži :P
$@Ł€: Tražite prije postanja slika
Avatar
Zweki
Gerijatrija foruma
Gerijatrija foruma
Postovi: 6430
Pridružen/a: 03 ožu 2004, 13:44

Post Postao/la Zweki »

Ma tehnička strana je totalni shit. Ja te neke jebene prog. jezike jednostavno ne razumijem! :roll:
slika
"The most important piece of equipment in your bag, is your attitude." by Joe McNally
matko
Postovi: 6
Pridružen/a: 15 vel 2005, 16:39

Post Postao/la matko »

KAKO SE STAVLJAJU SLIKE PLEASE RECITE
Gogy
Veteran
Veteran
Postovi: 2632
Pridružen/a: 13 vel 2005, 16:29
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Split

Post Postao/la Gogy »

klikni na profil i na dnu stranice ti je galerija avatara(slika)!tu izaberi ono šta oćeš!
slika
trol
Postovi: 64
Pridružen/a: 14 vel 2005, 19:09
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Split

Post Postao/la trol »

Možda nije mislio na avatar već na sliku koju šalješ kao post(mene ovo zanima)
****SPLIT****
Gogy
Veteran
Veteran
Postovi: 2632
Pridružen/a: 13 vel 2005, 16:29
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Split

Post Postao/la Gogy »

neman pojma na što je mislia,pretpostavljan na avatar,budući da ga još nije stavia!
slika
Avatar
sale
Site Admin
Site Admin
Postovi: 6074
Pridružen/a: 28 kol 2003, 12:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: F1
Kontakt:

Post Postao/la sale »

trol je napisao/la:Možda nije mislio na avatar već na sliku koju šalješ kao post(mene ovo zanima)
Slike možete samo povezivati ako su već na netu. Kada pišete post imate tipku "IMG". Kliknite na nju i u nastavku upišite URL slike. Na kraju URL-a opet kliknute tipku IMG kako biste zatvorili tagove.
:wink:
Za detaljnije upute pročitajte FAQ (link je na vrhu foruma, iznad profila) :wink:
$@Ł€: Tražite prije postanja slika
admin
Site Admin
Site Admin
Postovi: 968
Pridružen/a: 28 kol 2003, 12:08
Navijam za: Nikoga
Kontakt:

Re: Pitanje

Post Postao/la admin »

zagorec je napisao/la:Zbog čega linkovi od vijesti na prvoj stranici weba ne rade u Operi ili Mozilli Firefox, nego samo u IE-u?
Opera i mozzila imaju problema sa prikazom layera koji ti plutaju na stranici. Na novom dizajnu je sve u tablicama i tu nema problema pošto ih svi browseri prikazuju bez problema
The only difference between men and boys is the cost of their toys!
Avatar
sale
Site Admin
Site Admin
Postovi: 6074
Pridružen/a: 28 kol 2003, 12:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: F1
Kontakt:

Re: Pitanje

Post Postao/la sale »

admin je napisao/la:
zagorec je napisao/la:Zbog čega linkovi od vijesti na prvoj stranici weba ne rade u Operi ili Mozilli Firefox, nego samo u IE-u?
Opera i mozzila imaju problema sa prikazom layera koji ti plutaju na stranici. Na novom dizajnu je sve u tablicama i tu nema problema pošto ih svi browseri prikazuju bez problema
Veselica za sve :lol:
$@Ł€: Tražite prije postanja slika
Gogy
Veteran
Veteran
Postovi: 2632
Pridružen/a: 13 vel 2005, 16:29
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Split

Post Postao/la Gogy »

šta te spopalo pa da si sredia sranicu?
slika
Dandy

Post Postao/la Dandy »

Ovo izgleda sjajno i fantastično, jednostavno sam ostao bez teksta vidjevši novi dizajn foruma!
EVO SKAČEM PO STOLICI OD VESELJAAAAA!!! :D :lol: :wink:
Avatar
sale
Site Admin
Site Admin
Postovi: 6074
Pridružen/a: 28 kol 2003, 12:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: F1
Kontakt:

Post Postao/la sale »

Hvala. Bilo je i vrijeme :D
$@Ł€: Tražite prije postanja slika
Avatar
Zweki
Gerijatrija foruma
Gerijatrija foruma
Postovi: 6430
Pridružen/a: 03 ožu 2004, 13:44

Post Postao/la Zweki »

Ja sam razočaran 4umom! Nesvakidašnje! Razlikuje se od velike većine i zbog navike ima veliki minus kod mene! :?
slika
"The most important piece of equipment in your bag, is your attitude." by Joe McNally
Dandy

Post Postao/la Dandy »

Daj Zweki nemoj jebat, forum je baš OK! :wink:
Avatar
Zweki
Gerijatrija foruma
Gerijatrija foruma
Postovi: 6430
Pridružen/a: 03 ožu 2004, 13:44

Post Postao/la Zweki »

Nije! Malo je čudan!
slika
"The most important piece of equipment in your bag, is your attitude." by Joe McNally
Dandy

Post Postao/la Dandy »

Naviknut češ se brzo, ja već skoro da i jesam! :wink:
Avatar
Zweki
Gerijatrija foruma
Gerijatrija foruma
Postovi: 6430
Pridružen/a: 03 ožu 2004, 13:44

Post Postao/la Zweki »

Pa kud baš je moralo biti drugačije? Kaj nije moglo biti klasično samo s više tema.
slika
"The most important piece of equipment in your bag, is your attitude." by Joe McNally
Avatar
Frane
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1198
Pridružen/a: 29 ožu 2005, 09:02
Navijam za: Nikoga
Lokacija: na tovaRRu
Kontakt:

Post Postao/la Frane »

trol je napisao/la:Možda nije mislio na avatar već na sliku koju šalješ kao post(mene ovo zanima)
htpp://imageshack.us -odeš na stranicu,tamo di ti piše browise klikneš,ono ti otvori prozor s tvojim dokumentima,ti izabereš sliku klikneš dva puta na nju i ideš na host it.Onda ti se pojavi prozor na kojemu imaš par različitih prozorčiča na kojima ti piše Documents/...... tamo di ti piše forum 1 ,zacrniš tekst ispred toga livi klik paste,vratiš se ovdi na forum i samo pejstaš i to ti je to
ex ALONSO
Avatar
Zweki
Gerijatrija foruma
Gerijatrija foruma
Postovi: 6430
Pridružen/a: 03 ožu 2004, 13:44

Post Postao/la Zweki »

ALONSO je napisao/la:
trol je napisao/la:Možda nije mislio na avatar već na sliku koju šalješ kao post(mene ovo zanima)
htpp://imageshack.us -odeš na stranicu,tamo di ti piše browise klikneš,ono ti otvori prozor s tvojim dokumentima,ti izabereš sliku klikneš dva puta na nju i ideš na host it.Onda ti se pojavi prozor na kojemu imaš par različitih prozorčiča na kojima ti piše Documents/...... tamo di ti piše forum 1 ,zacrniš tekst ispred toga livi klik paste,vratiš se ovdi na forum i samo pejstaš i to ti je to
Ma kaj se zamaraš, to svi znaju. :P
slika
"The most important piece of equipment in your bag, is your attitude." by Joe McNally
Avatar
Frane
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1198
Pridružen/a: 29 ožu 2005, 09:02
Navijam za: Nikoga
Lokacija: na tovaRRu
Kontakt:

Post Postao/la Frane »

Nisma vidija da je navedeno pa sam pomislio kako bi bilo dobro napisati
ex ALONSO
Avatar
Zweki
Gerijatrija foruma
Gerijatrija foruma
Postovi: 6430
Pridružen/a: 03 ožu 2004, 13:44

Post Postao/la Zweki »

A dobro, trudiš se. :wink:
slika
"The most important piece of equipment in your bag, is your attitude." by Joe McNally
Gogy
Veteran
Veteran
Postovi: 2632
Pridružen/a: 13 vel 2005, 16:29
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Split

Post Postao/la Gogy »

Zašto je izbrisana tema o terorizmu (iako su pravi teroristi Bush i Blair) u Londonu i njegovon eventualnon utjecaju na sljedeću utrku Formule 1? Ako van i ne paše pod "aktualnosti" (a mislin da paše, iako je 99.99% nemoguće da se utrka ne održi), onda ste je mogli pribacit pod "chat", a ne je brisat.
slika
Avatar
Ron_Dennis
Test vozač
Test vozač
Postovi: 663
Pridružen/a: 19 vel 2005, 20:34
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Požega

Post Postao/la Ron_Dennis »

sale to nije lijepo od tebe!!! gogy a jesu bezobrazni!!! dobro, dobro
Briatore pedofilu skupa sa Alonsom neobrijanih obrva, mladim droljama i svojim Renaultom odjebi!!!!!!!!
Avatar
sale
Site Admin
Site Admin
Postovi: 6074
Pridružen/a: 28 kol 2003, 12:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: F1
Kontakt:

Post Postao/la sale »

gogy je napisao/la:Zašto je izbrisana tema o terorizmu (iako su pravi teroristi Bush i Blair) u Londonu i njegovon eventualnon utjecaju na sljedeću utrku Formule 1? Ako van i ne paše pod "aktualnosti" (a mislin da paše, iako je 99.99% nemoguće da se utrka ne održi), onda ste je mogli pribacit pod "chat", a ne je brisat.
Tema je obrisana jer je sadržala mnogo neugodnih komentara u svezi s terorističkim napadima. Pritom ne mislim na nekakvo političko kritiziranje već hvaljenje Hitlera i njegovih nedjela nad drugim narodima :?

I ponavljan, takav sadržaj će u i ubuduće biti uklonjen jer takvi komentari nisu namjenjeni ovom forumu :!:
$@Ł€: Tražite prije postanja slika
Odgovori