P&O - Srpanj 2007

Mladen Jergović odgovara na vaša pitanja...
Zaključano
Avatar
SA face
Postovi: 98
Pridružen/a: 09 srp 2007, 14:35
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Sarajevo

Post Postao/la SA face »

Hvala na odgovoru a evo jos jedan upit za Vase misljenje.
Prije svega, drago mi je da Vam je Lotus jedna od momcadi vezana za srce. Ono sto je meni interesantno za tu momcad, ako se nevaram, da su bili jedina F1 momcad koji su proizvodili i cestovne (serijske) automobile a da nisu nikad imali vlastite motore u svojim bolidima.
Nisam od onih koji koji su zakleti poklonici jedne momcadi ali jesam cijele F1. Obicno moji su ljubimci oni koji se bore negdje na sredini, ili koji se dizu iz pepela ili koji su potpuno novi, i mogu reci da vise uzivam u tim borbama u sredini tabele nego na samom vrhu, mada mi je ove godine McLaren izrazito drag prvenstveno radi samih majstora koji sjede u njima. Moje pitanje je upravo vezano za tu temu tako da kazem "rest of the best". Koja sezona Vam se cini da je dala najvise talenata? Ja nikad necu zaboraviti '88 i '89 i imam utisak da je bilo jako dobrih vozaca i takoder bih volio ako budete imali vremena da kazete sta je sada s njima i kakvi su bili i kao vozaci i kao ljudi. Znam da je Alboreto poginuo, Nanini ostao bez ruke, neki su uspjeli u drugim klasama. Dakle samo da podsjetim, neracunajuci one koji su osvojili naslove prvaka, bilo je velicina kao sto su Patrese, Alboreto, Alesi, Berger, Arnoux, Boutsen do kamare talijanskih vozaca (nijemci su se morali traziti mikroskopom), Larini, Nanini, Pier Liugi Martini, Modena, Tarquini, Alex Cafi, Ivan Capeli dalje Palmer, Warwick, Cheever, Gugelmin, Johanson (Onyx sta li bi s njima). Nemogu da se sjetim kako se zvao onaj Irac sto je vozio sa Piquetom Lotus koji je imao stravican udes tih godina, ali nisam ga nikad poslje toga vise vidio. Mozda se varam ali svi ti vozaci su nekako u mojoj percepciji ostali kao heroji, i mislim da su davali vecu ocjenu prosjecnosti nego sto je to danas slucaj.
neprijatelj nikad nespava
Avatar
ipenezi3
Početnik
Početnik
Postovi: 179
Pridružen/a: 16 srp 2007, 17:38
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la ipenezi3 »

Mladene, da li je MCS u međuvremenu probao F2007 Ferrari?
Penza
Avatar
tvojnov2
Početnik
Početnik
Postovi: 218
Pridružen/a: 18 srp 2007, 00:14
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari i Gazdu
Lokacija: Sesvete

Post Postao/la tvojnov2 »

Mladene pozdrav

Spominjali ste lotus kao vašu najdražu ekipu.
Zanima me kakva je to momčad bila,koje boje su im bili obojeni bolid?Koje su im bile najbolje sezone i kada su prestali biti u formuli 1?Ja ih prije nisam nikada vidio obzirom da sam formulu 1 počeo pratiti negdje od 97' a tada vjerojatno nisu ni bili više u formuli 1.

Zanima me vaše mišljenje o ferrariu kao momčadi.Jesu li oni danas momčad sa najviše rada i napretka?Znamo da su oni danas i posljednjih godina najbrži i na samom vrhu u ovom sportu no ipak može usporedba sa mclarenom pošto su ove godine izjednačeni na vrhu.Ko je borbeniji u razvoju bolida?
Go reds!!!!!! Go Schumi!!!
Avatar
ipenezi3
Početnik
Početnik
Postovi: 179
Pridružen/a: 16 srp 2007, 17:38
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la ipenezi3 »

Mladene, znam da vas u zadnje vrijeme neki forumaši jako nerviraju sa pitanjima vezanim uz Hamiltona i šodera u kojeg je otklizao?
Nemojte da vas takva pitanja iznerviraju, jednostavno prestanite odgovarati na to, molim vas. Slažem se tu s puno ljudi, da bi bila stvarno šteta da više ne bude "pitajte Jergovića". Relativno sam nov na forumu ali znam da se razumijete u F1, i da se razumijemom nemojte misliti da vam se ulizujem, jer nisam takav. I znam zašto baš ne pričate o Massi puno ljepoga, slažem on baš i nije nešto, i ako vi tako mislite nemate se kaj svađati i prepirati, pustite ih, ili još gore živčano odgovarati na pitanje, koje je bilo postavljeno više od 25 puta. Znam da se trudite odgovoriti na svako, ali kako bi vi rekli "calm down", jer ovo je već postalo GLUPO!

Mladene pozdrav, nadam se da vam je ovo nešto značilo.
Penza
Mladen Jergović
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1794
Pridružen/a: 11 tra 2007, 13:47

Post Postao/la Mladen Jergović »

Rain je napisao/la:
Mladen Jergović je napisao/la:
Niti jedan vozač koji nije odustao nije izvan utrke. Znam da vi mislite na utrku za pobjedu, ali deveto mjesto donosi znatno više novca od desetog, u krajnjem zbiru stvari.
Ova stvar s plavom zastavom samo je mali pritisak kojeg je FIA odradila na McLaren, više da ih spriječi da i pomisle kako bi Hamilton možda mogao pomoći Alonsu koji je hvatao Massu.
Osvajanje prvenstva na kraju najviše donosi, a baš taj jedan bod može puno značiti, jer ipak je Hamilton vraćen na stazu protivno pravilima i vjerujem da bi tek onda nastala galama.

Još jedno pitanje, a tiče se cijele ove špijunske afere McLaren-Ferrari. Naime, osim samog Ferrarija fleksibilnu podnicu su konstruirali i koristili i u BMW-u. I to ne samo ove, već i na nekoliko zadnjih utrka prošle sezone.

E sad mene zanima kolika je vjerojatnost da je Stepney u svojoj frustraciji, bijesu ili koji su li mu već motivi bili, poslao povjerljivu dokumentaciju ne samo mcLarenu, već i BMW-u, wtf. čak i cijelom gridu?
Mala. Jer samo je McLaren, čini se, pitao FIA-u da pooštri mjerenje fleksibilnosti poda.
Mladen Jergović
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1794
Pridružen/a: 11 tra 2007, 13:47

Post Postao/la Mladen Jergović »

isporcic je napisao/la:
Mladen Jergović je napisao/la:
isporcic je napisao/la:Pozdrav, g. Jergović
3 pitanja:

Bilo je gore već par pitanja ali moje mišljenje je da bi trebalo konačno razjasniti što je pravilo koje je važeće u vezi zbrajanja dviju utrka nakon crvene zastave. Dečki u prijenosu su par krugova nakon restarta govorili da je Winkelhock još u vodstvu kad je već pao na 5-6. mjesto. Ja sam također cijelo vrijeme u glavi imao onih 20-ak sekundi kojih je Kimi imao zaostatka za Massom (50 za Winkelhockom). Također sam imao u glavi i da Massa ima i dodatnih par sekundi viška u odnosu na Alonsa pa ako ovaj pobijedi s malim razmakom...
Također je Hamilton bio cijeli krug zaostatka za Winkelhockom... ?!?
Jasno mi je da postoji mogućnost da su auti bili poredani jedan iza drugog prije crvene zastave ali i onda oni imaju zaostatak 1-2 sekunde koji je u z konačnu pobjedu Alonsa od par sekundi mogao imati utjecaja.
Naravno, Massa je malo podbacio pa ga je ovaj ostavio 8s nakon 3 kruga.
Također takav poredak bi također značio lap down za Hamiltona.

Možda malo subjektivno, ali kako objasniti da su vrlo slične pogreške i ružne stvari nekom dopuštene samo zbog karizme (Senna), a drugom se to pamti cijeli život. Možete li usporediti namjerno guranje Sch-Vill Herez 1997 i Senna-Prost suzuka.
Ne sječam se, ali je li Senna bio uopće kažnjen nakon Suzuke 1993?

Molim vas par komentara o Eddie Irvineu, da ga se malo prisjetimo :-)

Hvala
Nisam baš skužio koja su tri pitanja, ali idemo.
Za ono što dečki rekli u prijenosu o zaostacimakriva sam isključivo ja, jer nisam imao pojma da su promijenjena pravila oko crvene zastave, i nisam im rekao da se svi razmaci kad se utrka prekine sada brišu.
Dakle, sve to oko razmaka nije bilo važno jer se vrijeme nastavilo mjeriti i kad su auti stajali na gridu prije drugog starta, a kad su startali drugi put onda su razmaci išli od nule.
Možda nije skroz logično ali je tako.

Pretpostavljam da mislite na sudar Senne i Prosta 1990. Senna nije kažnjen vjerojatno zato jer su se svi sjećali da je Prost udario u Sennu u Suzuki 1989. Plus, ovo iz 1990. nije nužno izgledalo kao namjerno (jer Prost je ostavio nešto zraka Senni, što je bila pogreška), sve dok Senna, godinu dana kasnije, nije javno proznao da je bilo namjerno. Pretpostavljam da nije imalo nekog smisla sad ga naknadno kažnjavati.
Usput, prost je također priznao da je 1989. udario namjerno u Sennu, ali nikada javno.

Stvarno se nadam da se nećete ljutiti, ali imam još puno pitanja - a malo vremena - a o Irvineu i njegovoj karijeri već sam ranije pisao na ovom podforumu. Molim vas da to potražite. Hvala.
Da, ja sam svojima isto govorio da vremena treba zbrajati, pa ništa od toga, pravilo je zastarilo. U Ferrariju bi se valjda žalili već da misle da je nešto krivo obračunato preko 2 sata pa da Massa ima šasne pobijediti na taj način

OK za Irvinea, istina da nisam pričitao stare postove

Kao strastveni kolekcionar automodela nailazim na sve veče društvo na jednom drugom forumu.
Recite da li ste kroz sve te godine u F1 možda i Vi postali kolekcionar modela Formula 1.
Ima krasnih primjeraka Senninog bolida iz 1991, mjerila su 1:43 i 1:18,
pa npr model Williamsa sa crvenim brojem 5 kako sastrane vozi Sennu prema boksu na kraju utrke :-)
Neke momčadi mislim i dijele modele kao promo primjerke.
Ah, ja sam imao stotine takvih modela kao klinac (i kasnije). Onda je, dok sam živio u Engleskoj, moja punica naletjela na sve to i podijelila ih drugim (novim) klincima u obitelji. Obožavam moju punicu, ali ovo joj nisam nikad oprostio...
dec
Postovi: 4
Pridružen/a: 23 lip 2007, 21:35

Post Postao/la dec »

g Mladene, dva pitanja vezano za zadnju utrku. Za dogadjaje u Toro Rosu mislio sam da se mogu dogoditi samo u prosjecnom hrvatskom nogometnom prvoligasu. Tost i Berger otvoreno pljuju po svojim vozacima, mlate se po boxovima. Za Bergera ste vec rekli sto mislite, poznajete li ovog drugog Tosta i kako je ova cijela situacija moguca? I zasto je uopce Red Bull vlasnik 2 momcadi, ne bi li prvo trebali postati mocni s barem jednom pa onda traziti filijalu?

I pitanje za Sutila, cini mi se da je decko htio iskoristiti kisu da pokaze konacno sto moze i u zavoju kod cilja (cini mi se) pretjecao 2 bolida, usao u zavoj puno brze od ostalih i izletio. Pocetnicka greska ili samo prevelika zelja?

hvala unaprijed, odlicno je imati ovakvog strucnjaka koji odgovara na svako perverzno pitanje....
Mladen Jergović
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1794
Pridružen/a: 11 tra 2007, 13:47

Post Postao/la Mladen Jergović »

blazenko je napisao/la:Pozdrav Mladene!
Hvala na odgovorima i čestitke za Pulu (jako Vam zavidim)!!
Pitam Vas da li se ljutite na nas seljake što Vam ispitujemo za situaciju u pijesku i Lewisa Hamiltona?
Isto tako mislim da su se ljudi okomili na Hamiltona jer izgleda dosta plastično u svojim govorima, kao da je cijeli život treniran da se dopadne svima na svijetu, a sigurno i jest, obzirom da Englezi dugo nisu imali svoga vozača u vrhu. I zbog toga se ne sviđa ljudima, a niti meni. NA STRANU NJEGOVO VOZAČKO UMJEĆE KOJE JE ZA KAPU DOLJE!!! Pozdrav!!!
Ma ne, ne ljutim se. Nevjerojatno mi je da su odjednom toliki protiv vozača koji je, jednostavno, fantastičan. Pravila dozvoljavaju da se utrka nastavi. OK, on je trebao izričito reći da neće nastaviti utrku. Očito, to nije rekao - jer nije lud, kad mu je motor već radio - a taj bager je već bio tamo zbog drugih, i onda mu je Hamilton rekao da ga izvani van. I čovjek ga je izvadio. Bilo bi - to sam sad i ja naučio - protiv pravila da je taj bager došao tamo samo zbog hamiltona. Ali nije.
Ono što me zapanjuje je da ljudi više žele da jedan dobar auto bude van utrke nego da ostane u njoj. Valjda je bolje da utrka bude što kvalitetnija. Ili se varam? Očito je svima puno važnije, budući da ne vole Hamiltona, da je on - ovako ili onako - van utrke. Možda bi bilo najbolje da negdje pogine, pa da se više s njim ne gnjavimo?
Mislim, svi znaju da ja ne volim Fisichellu i Massu, ali nikad mi ne bi palo na pamet da želim situaciju u kojoj su oni van utrke više od one u kojoj će ostati u utrci. Pa nek im pomogne tko hoće, samo nek utrka bude što bolja.
To je razlika između mene i tih tipova. Ja volim Formulu 1 - ona je moj život - općenito. Ja volim baš sve u njoj, čak volim i govoriti da su neki vozači truba, iako im se privatno divim, jer sam ih vidio voziti po ulicama Monaka ili Melbournea. Kad velim da nisu dobri, mislim samo u uspordbi s ovim vanzemaljcima, svi znaju kojima. Na ovom podforumu ima nekih ljudi koji samo vole jednu stvar i mrze sve drugo. Ti bi ljudi trebali na maksimirske tribine. To je bolji medij za njih od Formule 1. Tamo nek urlaju i navijaju. Formula 1 je za takve previše sofisticirana.

Što se Lewisa tiče, on se samo pokušava ponašati što bolje u okolonostima u kojima se našao. On je fini, dobro odgojeni dečko, koji ima lijepe manire i koji se ne ponaša onako kako misli da treba zbog drugih, nego zato što je baš takav. Bez brige, doći će neka situacija u kojoj će biti potrebno pokazatui zube, i on će ih pokazati. Ali na inteligentan način, jer je jednostavno takav.
Mladen Jergović
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1794
Pridružen/a: 11 tra 2007, 13:47

Post Postao/la Mladen Jergović »

*PLONKER* je napisao/la:pozdrav svima,

kratka opaska na klince koji se ''sile'' i na neki naćin ugrožavaju postojanje ovog podforuma; nepotrebno je i prije svega, potpuno nekulturno izbacivanje svojih osobnih frustracija (koja su vrlo vj. proizišla iz nečijih infantilnih prekomjernih potreba za masturbiranjem, a usljed čega se obrnuto proporcionalno, kao direktna uzročna posljedica javlja smanjenje IQ-a), prema čovjeku koji praktički volontira i troši svoje slobodno vrijeme da svakom ponaosob odgovori na sva pitanja...
Mislim da je takva praxa, presedan u opće u svijetu, a ko sl. i nije, sigurno je jako malo takvih sretnika koji imaju na raspolaganju takvog znalca koji im stoji na raspolaganju!!!
Ako ste shvatili koja je poanta ove opaske, sl. idiotarije koje samo mogu udaljiti g. Jergovića od ovog foruma, se više nikako nebi smjele ponoviti :amen:

Pitanje za g. Jergovića:
interesira me fond nagrada za vozače...
postoje li neki univerzalni standardi za nagrađivanja za svako pojedino mj. u finishu line-u, i koji je to otprilike red veličine za osvajaće bodova?
Isplačuju li se te nagrade iz FIA-ine kasice ili to pak snose organizatori utrka?
Ako su nagrade raličite za svaku pojedinu GP utrku, koja je onda GP najizdašnija?
Nagrade vozačima ne postaje u klasičnom smislu nakon svake utrke.
Svaka ekipa plaća vozače prema njihovom ugovoru, plus većina ekipa daje in neku stimulaciju za svaki osvojeni bod.
Ekipe dobivaju novac, osim od sponzora, ne od FIA-e, nego od FOM-akoji raspoređuje nagrade između svake sezone iz fonda dobivenog od globalnih TV prava. Način raspodjele ovog novca glavna je tema Concorde ugovora, i u principu to je tajna. Ali, novac se raspoređuje prema ključu formiranom na osnovu plasmana konstruktora na kraju svake sezone, i to samo prve desetorice.
Dakle, posredno vozači jesu nagrađeni i prema palsmanu u svakoj utrci. Ali, zapravo pravih (novčanih) nagrada u svakoj utrci praktički nema.
Mladen Jergović
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1794
Pridružen/a: 11 tra 2007, 13:47

Post Postao/la Mladen Jergović »

SA face je napisao/la:Hvala na odgovoru a evo jos jedan upit za Vase misljenje.
Prije svega, drago mi je da Vam je Lotus jedna od momcadi vezana za srce. Ono sto je meni interesantno za tu momcad, ako se nevaram, da su bili jedina F1 momcad koji su proizvodili i cestovne (serijske) automobile a da nisu nikad imali vlastite motore u svojim bolidima.
Nisam od onih koji koji su zakleti poklonici jedne momcadi ali jesam cijele F1. Obicno moji su ljubimci oni koji se bore negdje na sredini, ili koji se dizu iz pepela ili koji su potpuno novi, i mogu reci da vise uzivam u tim borbama u sredini tabele nego na samom vrhu, mada mi je ove godine McLaren izrazito drag prvenstveno radi samih majstora koji sjede u njima. Moje pitanje je upravo vezano za tu temu tako da kazem "rest of the best". Koja sezona Vam se cini da je dala najvise talenata? Ja nikad necu zaboraviti '88 i '89 i imam utisak da je bilo jako dobrih vozaca i takoder bih volio ako budete imali vremena da kazete sta je sada s njima i kakvi su bili i kao vozaci i kao ljudi. Znam da je Alboreto poginuo, Nanini ostao bez ruke, neki su uspjeli u drugim klasama. Dakle samo da podsjetim, neracunajuci one koji su osvojili naslove prvaka, bilo je velicina kao sto su Patrese, Alboreto, Alesi, Berger, Arnoux, Boutsen do kamare talijanskih vozaca (nijemci su se morali traziti mikroskopom), Larini, Nanini, Pier Liugi Martini, Modena, Tarquini, Alex Cafi, Ivan Capeli dalje Palmer, Warwick, Cheever, Gugelmin, Johanson (Onyx sta li bi s njima). Nemogu da se sjetim kako se zvao onaj Irac sto je vozio sa Piquetom Lotus koji je imao stravican udes tih godina, ali nisam ga nikad poslje toga vise vidio. Mozda se varam ali svi ti vozaci su nekako u mojoj percepciji ostali kao heroji, i mislim da su davali vecu ocjenu prosjecnosti nego sto je to danas slucaj.
Da, vjerojatno je 1989. bila jedna takva, vanserijska godina. To je bilo i zato jer je te godine u Formuli 1 bilo 20 ekipa, pa je bilo puno prostora da se pojave svi ti novi vozači.
Irac o kojem govorite je Martin Donnelly, i ona nakon te nesreće u Jerezu 1990. više nikada nije vozio utrke. Njegove su ozljede bile vrlo teške i trebalo mu je više od godine dana da dođe donekle k sebi. Šteta, jer je bio sjajan potencijal.
Mladen Jergović
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1794
Pridružen/a: 11 tra 2007, 13:47

Post Postao/la Mladen Jergović »

ipenezi3 je napisao/la:Mladene, da li je MCS u međuvremenu probao F2007 Ferrari?
Ako se ne varam, nije.
amaster
Postovi: 30
Pridružen/a: 27 tra 2007, 19:06
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Županja

Alonso

Post Postao/la amaster »

Nego htio sam vas nešto pitati Mladene.
Da li je moguće da ako Mclaren proglase krivim da Alonso jednostavno kaže "ZBOGOM F1" i povuče se zauvijek iz sporta?
Avatar
ipenezi3
Početnik
Početnik
Postovi: 179
Pridružen/a: 16 srp 2007, 17:38
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la ipenezi3 »

Mladene, znate li možda po čemu vozači najviše biraju dizajn kaciga?
Koja je vama kaciga(ako je) prirasla srcu i zašto(naravno, osim Sennine)?
Čime se ovak bavite u slobodno vrijeme, nevezano za formulu?
Penza
Avatar
tvojnov2
Početnik
Početnik
Postovi: 218
Pridružen/a: 18 srp 2007, 00:14
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari i Gazdu
Lokacija: Sesvete

Post Postao/la tvojnov2 »

Ako je 1989 ili koju ste već spomenuli bilo na utrkama 20 ekipa jel to znači da je bilo 40 bolida na stazama ili ne?Ako je mora da je bio gust promet.
Go reds!!!!!! Go Schumi!!!
B-Link
Postovi: 16
Pridružen/a: 22 lip 2007, 00:58

Post Postao/la B-Link »

Kao prvo, molim Vas, radi nas koji cijenimo Vaše vrijeme i rad na ovom forumu, da pokušate ignorirati neke postove i pitanja koja se ponavljaju. Pogotovo ovaj "Bager Case", likovi napišu pravilia u kojima piše da je ovo s LH bilo uredu, onda kažu da je protivno pravilima, pa im Vi onda to objašnjavate, po meni bezpotrebno. Ja kada sam Vas pitao o poslu u F1 rekli ste da ste to odgovorili i da malo potražim postove odprije i točka gotovo. I još jedna stvar, ovo što oni ne mogu smilsliti LH to Vam je tipično za naš narod, sve što je dobro pljuju po tome, a što je loše ignoriraju. A komu smeta vaše mišljenje; jednom je jedan rapper rekao alfa & beta, kome smeta neka prošeta (General Woo, predlažem da i njega katkad poslušate uz TBF i EM-u).

I sada moje pitanje: Ne znam da li ste vidjeli ovaj glazbeni uradak "God save the Queen" u izvedbi Renault ansambla, a mene zanima tko je maestro, da li to "sviraju" preko kompa ili ima neki software koji automatski tako daje "gas"?

http://www.youtube.com/watch?v=5Eoe8hEzdZ8

I još jedno pitanje, u kojoj F1 momčadi je najopuštenija atmosfera, u zadnjem prijenosu smo vidjeli kako u Renaultu Briatore mora smirivati mehaničare koji "umiru" od smijeha, dok je u McLarenu smijeh nepoznata stvar, bar u zadnjim trkama?
amaster
Postovi: 30
Pridružen/a: 27 tra 2007, 19:06
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Županja

Alonso vs. massa

Post Postao/la amaster »

Jedan nadasve zanimljiv video. Naime radi se o Alonsovom preticanju masse. Ovaj video opovrgava massinu tvrdnju o setu vibrirajućih guma, jer se jasno vidi da na ravnini ne može stići ferrari, a da su massi vibrirale gume i na ravnom bi ga stizao bez problema. Međutim u zavojima vidimo Alonsovu moć u kišnim uvjetima. massa jednostavno nije htio da prihvati poraz i da prizna da je ovaj puno bolji vozač.

Obvezno pogledati!!!!!!!

http://www.youtube.com/watch?v=jzwK0PFK5hI
Vleki
Test vozač
Test vozač
Postovi: 621
Pridružen/a: 12 lip 2007, 11:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Michaela Schumachera

Post Postao/la Vleki »

Gospodine Jergoviću, hvala na prijašnje pitanje. (biti ću jako dosadan, zato hvala unapred na strpljenju)

Zanima me jedan dio vozačkog stila koji je koristio i Schumacher, vjerujem da ste to već vidjeli kod njega (samo se nadam da ga na forumu još niste prokomentirali, ako jest sorry unaprijed)

Ovaj boldani tekst molim vas kopirajte na http,hvala.

http://video.google.com/videoplay?docid ... &plindex=0

Pitanja:

1)Kakvo imate mišljenje o onom pipanju gasa na kočenju?

2)Zašto uspijeva kasnije kočiti od de la Rose ili Španjolac namjerno prije koči da bi mogao biti brži sa full gasom na izlasku iz zavoja?

3)Zašto se Schumacher više služi kočnicom kroz neke zavoje, da li je to posljedica onog problema sa gumama koje je imao ili on i inače voli bolid balansirati malo sa kočnicom?

4)Da li znate nekoga od vozača koji se danas koristi sličnim vozačkim stilom. Tu mislim prvenstveno na ono pipanje gasa na kočenju?
Vidio sam to kod oba BMW-ova vozača, Rosberga, Webbera, Coultharda, da li znate još nekog?

Puno hvala!
BMW
Postovi: 35
Pridružen/a: 12 lip 2007, 17:50

Post Postao/la BMW »

Mladene vidljivo je da nemate neko mišljenje o Massi, stoga molim vas da prokomentirate to da je on otprilike brz kao i Raikkonen(slično kao i Hamilton Alonso). Dakle ako su Alonso i Raikkonen otprilike podjednaki po tome ne bi trebalo biti prevelike razlike između Hamiltona i Masse. Naravno da je Hamilton debitant i da je bolji od Masse, no po meni niti je on toliko sjajan niti Massa toliko loš koliko neki misle. Budući da ne odgovarate na provokacije nemojete ovu smatrati jednom, samo recite vaše mišeljenj o italic dijelu posta.
Drugo pitanje je ono o tome što ste rekli da bi vozači mogli voziti i u četrdesetima. Možete li reći malo detaljnije na čemu temeljite tu informaciju budući da mi se čini nevjerjatno da neki manji timovi ne bi ponudili bivšim svjetskim prvacima mjesto u svojoj momčadi.

Treće pitanje meni najzanimljivje je da ako možete da poredate staze po tome koliko je vozačko uvjeće bitno u ukupnoj brzini odnosno imamo dva vozača različite kvalitete u istom bolidu i zanima na kojoj stazi bi bili naveće razlike između njih. Pretpostavljam da su Spa i Monaco među prvima a da je Monza uvjerljivo zadnja.
Mladen Jergović
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1794
Pridružen/a: 11 tra 2007, 13:47

Post Postao/la Mladen Jergović »

tvojnov2 je napisao/la:Mladene pozdrav

Spominjali ste lotus kao vašu najdražu ekipu.
Zanima me kakva je to momčad bila,koje boje su im bili obojeni bolid?Koje su im bile najbolje sezone i kada su prestali biti u formuli 1?Ja ih prije nisam nikada vidio obzirom da sam formulu 1 počeo pratiti negdje od 97' a tada vjerojatno nisu ni bili više u formuli 1.

Zanima me vaše mišljenje o ferrariu kao momčadi.Jesu li oni danas momčad sa najviše rada i napretka?Znamo da su oni danas i posljednjih godina najbrži i na samom vrhu u ovom sportu no ipak može usporedba sa mclarenom pošto su ove godine izjednačeni na vrhu.Ko je borbeniji u razvoju bolida?
Lotus je bio u Formuli 1 od 1958. do kraja 1994. Osvojili su 79 GP pobjeda, 107 pole positiona i njihovi su vozači 71 put vozili najbrži krug utrke. Jasno je, dakle, da se radi o ekipi najviše klase, koju je osnovao i vodio sve do smrti 1982. Colin Chapman.
Svjetski prvaci u Lotusu bili su Jim Clark (2 puta), Graham Hilol, Jochen Rindt, Emerson Fittipaldi i Mario Andretti. Od 1985. do kraja 1987. za Lotus je vozio i Ayrton Senna, koji je u Portugalu 1985. (svojoj drugoj utrci s tom ekipom) osvojio svoju prvu GP pobjedu.
Do 1968. Lotusi su bili zeleni (britanska nacionalna boja za utrke), onda u crveno-zlatnim bojama Gold Leafa, onda su od 1972. bili crni sa zlatnim slovima Jiohn Player Special, sve do kraja 1978. 1979. i 1980. su bili zamno zeleni, odnosno tamno plavi, (Martini, pa Essex Petroleum). Od 1981. do 1986. su opet bili crno-zlatni, od 1987. do kraja 1990. žuti (Camel), i onda su od 1991. do kraja bili prilično šareni jer su imali brdo različitih sponzora.

Ferrari je u Schumacher/Brawnovoj eri bio sigurno ekipa s najvišom radnom etikom u Formuli 1. Čini mi se da su se sada stvari lagano promijenile, ali razina efikasnosti ostala je i dalje strašno visoka. Možda je, međutim, McLaren ove godine nešto agresivniji u razvoju auta, nakon što su uvidjeli da se Ferrari može pobijediti jedino Ferrarijevim najjačim oružjem - radom, radom, radom.
Mladen Jergović
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1794
Pridružen/a: 11 tra 2007, 13:47

Post Postao/la Mladen Jergović »

dec je napisao/la:g Mladene, dva pitanja vezano za zadnju utrku. Za dogadjaje u Toro Rosu mislio sam da se mogu dogoditi samo u prosjecnom hrvatskom nogometnom prvoligasu. Tost i Berger otvoreno pljuju po svojim vozacima, mlate se po boxovima. Za Bergera ste vec rekli sto mislite, poznajete li ovog drugog Tosta i kako je ova cijela situacija moguca? I zasto je uopce Red Bull vlasnik 2 momcadi, ne bi li prvo trebali postati mocni s barem jednom pa onda traziti filijalu?

I pitanje za Sutila, cini mi se da je decko htio iskoristiti kisu da pokaze konacno sto moze i u zavoju kod cilja (cini mi se) pretjecao 2 bolida, usao u zavoj puno brze od ostalih i izletio. Pocetnicka greska ili samo prevelika zelja?

hvala unaprijed, odlicno je imati ovakvog strucnjaka koji odgovara na svako perverzno pitanje....
Događaji iz Tora Rossa su apsolutno grozni. Ali, ništa drugo ne treba očekivati od tip kao što je Gerhard Berger (i onih koji su mu podređeni). Svaljivati svu krivicu na vozače, omalovažavati ih i onda ih čak fizički napadati, to je stvarno na razini hrvatskog nogometa.
Franza Tosta ne poznajem, i drago mi je.

Jedina slaba točka Adriana Sutila, za sada, je to što je možda malo previše sklon vozačkim pogreškama. To je vjerojatno posljedica toga da vozi grozan auto, pa ga mora gurati preko granica objektivnih mogućnosti. Ako je tako, sve je OK dok se njemu nešto ne desi.
Pretpostavljam (ali nisam sto posto siguran) da će se Sutil smiriti i pokazati svoje prave kvalitete ako/kad dođe u pravu ekipu.
Mladen Jergović
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1794
Pridružen/a: 11 tra 2007, 13:47

Re: Alonso

Post Postao/la Mladen Jergović »

amaster je napisao/la:Nego htio sam vas nešto pitati Mladene.
Da li je moguće da ako Mclaren proglase krivim da Alonso jednostavno kaže "ZBOGOM F1" i povuče se zauvijek iz sporta?
Sve je u životu moguće, ali Alonso mi se ne čini kao tip koji se tek tako predaje, nakon na pola obavljenog posla.
Mladen Jergović
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1794
Pridružen/a: 11 tra 2007, 13:47

Post Postao/la Mladen Jergović »

ipenezi3 je napisao/la:Mladene, znate li možda po čemu vozači najviše biraju dizajn kaciga?
Koja je vama kaciga(ako je) prirasla srcu i zašto(naravno, osim Sennine)?
Čime se ovak bavite u slobodno vrijeme, nevezano za formulu?
Najčešće su to nekakve kombinacije boja iz nacionalne zastave, ili neki omiljeni dizajn još iz kartingaških dana.

Meni je najdraža bila plavo-žuta kombinacija Ronnie Petersona, ali moja kaciga za karing je bijela sa Senna naljepnicama.

U slobodno vrijeme bavim se Formulom 1. Osim toga, nešto piskaram, puno, puno čitam i slušam muziku.
Mladen Jergović
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1794
Pridružen/a: 11 tra 2007, 13:47

Post Postao/la Mladen Jergović »

tvojnov2 je napisao/la:Ako je 1989 ili koju ste već spomenuli bilo na utrkama 20 ekipa jel to znači da je bilo 40 bolida na stazama ili ne?Ako je mora da je bio gust promet.
Na start ih je smjelo 26, ali bile su pred-kvalifikacije u petak rano ujutro, pa onda kvalifikacije, na kojima su ispala 4 najsporija.
Mladen Jergović
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1794
Pridružen/a: 11 tra 2007, 13:47

Post Postao/la Mladen Jergović »

B-Link je napisao/la:Kao prvo, molim Vas, radi nas koji cijenimo Vaše vrijeme i rad na ovom forumu, da pokušate ignorirati neke postove i pitanja koja se ponavljaju. Pogotovo ovaj "Bager Case", likovi napišu pravilia u kojima piše da je ovo s LH bilo uredu, onda kažu da je protivno pravilima, pa im Vi onda to objašnjavate, po meni bezpotrebno. Ja kada sam Vas pitao o poslu u F1 rekli ste da ste to odgovorili i da malo potražim postove odprije i točka gotovo. I još jedna stvar, ovo što oni ne mogu smilsliti LH to Vam je tipično za naš narod, sve što je dobro pljuju po tome, a što je loše ignoriraju. A komu smeta vaše mišljenje; jednom je jedan rapper rekao alfa & beta, kome smeta neka prošeta (General Woo, predlažem da i njega katkad poslušate uz TBF i EM-u).

I sada moje pitanje: Ne znam da li ste vidjeli ovaj glazbeni uradak "God save the Queen" u izvedbi Renault ansambla, a mene zanima tko je maestro, da li to "sviraju" preko kompa ili ima neki software koji automatski tako daje "gas"?

http://www.youtube.com/watch?v=5Eoe8hEzdZ8

I još jedno pitanje, u kojoj F1 momčadi je najopuštenija atmosfera, u zadnjem prijenosu smo vidjeli kako u Renaultu Briatore mora smirivati mehaničare koji "umiru" od smijeha, dok je u McLarenu smijeh nepoznata stvar, bar u zadnjim trkama?
Nisam posve siguran, ali mislim da to radi neki software preko kompjutera nekog inženjera. Ali, stvar je super!

Nije uopće slučajno što se ovo dogodilo u Renaultu. Oni su daleko nejblesavija ekipa u Formuli 1, premda se u posljednje Red Bull jako trudi da ih stigne.
Ali, dečki iz Renaulta su prirodno nadareni.
Mladen Jergović
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1794
Pridružen/a: 11 tra 2007, 13:47

Re: Alonso vs. massa

Post Postao/la Mladen Jergović »

amaster je napisao/la:Jedan nadasve zanimljiv video. Naime radi se o Alonsovom preticanju masse. Ovaj video opovrgava massinu tvrdnju o setu vibrirajućih guma, jer se jasno vidi da na ravnini ne može stići ferrari, a da su massi vibrirale gume i na ravnom bi ga stizao bez problema. Međutim u zavojima vidimo Alonsovu moć u kišnim uvjetima. massa jednostavno nije htio da prihvati poraz i da prizna da je ovaj puno bolji vozač.

Obvezno pogledati!!!!!!!

http://www.youtube.com/watch?v=jzwK0PFK5hI
Već sam negdje ranije rekao da je to Massina isprika. Onda me popljuvalo.
Ali, mislim da ste u pravu. Prilično se dobro vidi na ovoj snimci kako je Alonso zapravo mnogo brži u zavojima, i to u sporim zavojima, gdje se vribracije (kad ih ima) osjećaju bitno manje.
Zaključano