Kompjuteri

Forum za sve ono što nema veze s Formulom 1...

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,Scuderia,Cuky,47,gringo73

Odgovori
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Post Postao/la Schumy.d »

FICHO je napisao/la:
FICHO je napisao/la:...čekam sad, možda ponovno dođe ona BTC...
Tko čeka, taj i dočeka!!! slika
BTC 6300CL jutros kupljena u MagazinRS-u za 280kn. Čekao sam ju puna 4 mjeseca, ali isplatilo se, predobar je osjećaj. slika
Dopala se i meni ta tipkovnica! :D
FICHO
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1257
Pridružen/a: 10 ožu 2006, 10:40
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari Marlboro
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Post Postao/la FICHO »

@p@rtibrejker - slika

@Schumy.d - Ako te zanima, baci oko u što kraćem roku, jer se dosta brzo prodaju, a onda ih nema po dugo vremena...
(govorim iz iskustva slika)
slika
>>>>>>>>>>> Forza Ferrari! ~ Sempre Ferrari! <<<<<<<<<<
Avatar
sale
Site Admin
Site Admin
Postovi: 6074
Pridružen/a: 28 kol 2003, 12:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: F1
Kontakt:

Post Postao/la sale »

Ja koristim Logitechovu G15-icu već godinu dana i samo ću reći da nikada nisam radio na boljoj tipkovnici. E, da, i ova svijetli u mraku (ima dva stupnja osvjetljenja) :D
$@Ł€: Tražite prije postanja slika
FICHO
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1257
Pridružen/a: 10 ožu 2006, 10:40
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari Marlboro
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Post Postao/la FICHO »

Vjerujem sale, frend ima njenu mlađu sestru, G11-icu i ima samo riječi hvale za nju. slika
Meni se također svidjela, osvjetljenje i dizajn ali mi je veliki minus bio to što nije slim...
slika
>>>>>>>>>>> Forza Ferrari! ~ Sempre Ferrari! <<<<<<<<<<
Avatar
red_devil
Veteran
Veteran
Postovi: 2862
Pridružen/a: 02 ruj 2006, 08:52
Ja sam: Vozač
Navijam za: Schumacher - Ferrari

Post Postao/la red_devil »

To su iste tipkovnice, razlika je samo u ekrančiću. To je odlično za one koji se stalno igraju na kompu.

Ta tvoja FICHO je odlična izgledom. Kakve su tipke, jesu mekane?
.
FICHO
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1257
Pridružen/a: 10 ožu 2006, 10:40
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari Marlboro
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Post Postao/la FICHO »

red_devil je napisao/la:Ta tvoja FICHO je odlična izgledom. Kakve su tipke, jesu mekane?
Jako mekane i ugodne.
Stari na poslu ima Logitech UltraSlim za koju sam mislio da nema bolje tipkovnice i skoro ju kupio, ali sam vidjeviši/osjetivši ovu promijenio mišljenje. slika
slika
>>>>>>>>>>> Forza Ferrari! ~ Sempre Ferrari! <<<<<<<<<<
Avatar
hamiltongirl
Test vozač
Test vozač
Postovi: 694
Pridružen/a: 07 stu 2007, 11:49
Ja sam: Vozačica
Navijam za: McLaren Mercedes
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la hamiltongirl »

evo i moj mali frend...hehehehehe :D

slika

slika
Avatar
Zweki
Gerijatrija foruma
Gerijatrija foruma
Postovi: 6430
Pridružen/a: 03 ožu 2004, 13:44

Post Postao/la Zweki »

hamiltongirl je napisao/la:evo i moj mali frend...hehehehehe :D
Mogla si nam napisati konfiguraciju. ;)
slika
"The most important piece of equipment in your bag, is your attitude." by Joe McNally
Avatar
hamiltongirl
Test vozač
Test vozač
Postovi: 694
Pridružen/a: 07 stu 2007, 11:49
Ja sam: Vozačica
Navijam za: McLaren Mercedes
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la hamiltongirl »

aha..i jos kaj?? :lol: :lol: :lol:
barem sam ga slikala! :D
kad nadjem negdje di to pise onda budem napisala! :D
Avatar
red_devil
Veteran
Veteran
Postovi: 2862
Pridružen/a: 02 ruj 2006, 08:52
Ja sam: Vozač
Navijam za: Schumacher - Ferrari

Post Postao/la red_devil »

Jel zna netko kako srediti proces drwtsn da se ne pojavljuje?

To me samo prca kad naklokam procesor i vrtim Super Pi :D Inače to su mi Windowsi pripremljeni samo zato. Dakle bez drivera, bez ikakvih programa ;) Dižu se samo osnovni servisi i troše 50-ak MB RAM-a ;)
.
Avatar
zvjerko
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1589
Pridružen/a: 09 lip 2007, 23:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: Pirelli i DRS

Post Postao/la zvjerko »

red_devil je napisao/la:Jel zna netko kako srediti proces drwtsn da se ne pojavljuje?

To me samo prca kad naklokam procesor i vrtim Super Pi :D Inače to su mi Windowsi pripremljeni samo zato. Dakle bez drivera, bez ikakvih programa ;) Dižu se samo osnovni servisi i troše 50-ak MB RAM-a ;)

Jesi probao ovo:


Hkey_local_machine/Software/Microsoft/Windows NT/Current Version/Aedebug

Click na debugger pa modify zbriši text koji izgleda nešta kao: drwtsn32 -p %ld -e %ld -g

Click na OK
Avatar
red_devil
Veteran
Veteran
Postovi: 2862
Pridružen/a: 02 ruj 2006, 08:52
Ja sam: Vozač
Navijam za: Schumacher - Ferrari

Post Postao/la red_devil »

Probam pa javim ;)
.
Avatar
red_devil
Veteran
Veteran
Postovi: 2862
Pridružen/a: 02 ruj 2006, 08:52
Ja sam: Vozač
Navijam za: Schumacher - Ferrari

Post Postao/la red_devil »

red_devil je napisao/la: Da, Flashanje je prošlo bez problema. Flashao sam iz samog BIOSA, jer neam floppy :D

Ploča je Gigabyte iX38 DS4 ;) Postoje samo dva BIOSA, F1 i F2... Ploča naravno dolazi sa F1, sad je na njoj F2.
U pon. je šaljem na reklamaciju.

Ali ima jedna zanimljiva stvar, tjedan dana prije te ploče mi je riknula nova grafa, a tjedan poslije stara grafa. Slučajnost ili ipak ne? :?
Evo samo da javim da se ploča nije mogla popraviti, nego sam dobio novu :D
Sad je idem ubaciti i flashati BIOS sa starim processorom pa ćemo vidjet kako radi :p
.
Avatar
Adriana Lima fan
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 2350
Pridružen/a: 07 lis 2007, 13:46
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren
Lokacija: Gracac

Post Postao/la Adriana Lima fan »

Nesto me hebe virtual memory to low sta je uzrok i kako da ga rijesim?
Avatar
sale
Site Admin
Site Admin
Postovi: 6074
Pridružen/a: 28 kol 2003, 12:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: F1
Kontakt:

Post Postao/la sale »

Adriana Lima fan je napisao/la:Nesto me hebe virtual memory to low sta je uzrok i kako da ga rijesim?
CLICK
Nadam se da će skužiti, ali zapneš slobodno nam se obrati ;)
$@Ł€: Tražite prije postanja slika
Avatar
red_devil
Veteran
Veteran
Postovi: 2862
Pridružen/a: 02 ruj 2006, 08:52
Ja sam: Vozač
Navijam za: Schumacher - Ferrari

Post Postao/la red_devil »

Koji bi servis mogao usporavati komp nakon bootanja? Nema mi LAN-a, nema Internet konekcije, pola programa se ne može pokrenuti... :? :roll: Tek nakon 1-2 minute proradi.
To se odmah događa nakon što su novi Windowsi.

To mi je počelo prije neka 4 mjeseca i to baš onda kad sam prešao sa AMD-a na Intel :p
.
Avatar
sale
Site Admin
Site Admin
Postovi: 6074
Pridružen/a: 28 kol 2003, 12:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: F1
Kontakt:

Post Postao/la sale »

red_devil je napisao/la:Koji bi servis mogao usporavati komp nakon bootanja? Nema mi LAN-a, nema Internet konekcije, pola programa se ne može pokrenuti... :? :roll: Tek nakon 1-2 minute proradi.
To se odmah događa nakon što su novi Windowsi.

To mi je počelo prije neka 4 mjeseca i to baš onda kad sam prešao sa AMD-a na Intel :p
Vrati se ti Fedori :) :p
$@Ł€: Tražite prije postanja slika
Avatar
Toyota fan-girl
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 471
Pridružen/a: 19 sij 2008, 21:40
Ja sam: Vozačica
Navijam za: Toyotu

Post Postao/la Toyota fan-girl »

Ljudi , mene zanima kakve karakteristike komp mora imat da bi se mogla igrat npr. prošlogodišnja formula ? i nešto jače igre? onak ko underground 2 i te jače igre.
imam neki jadni komp. i već jedva čekam da to zamjenim.
Timo Glock
ten o clock! :-)

"Još smo jednom bili brzi, ali ne i onda kada je to stvarno bilo potrebno. Najbrži krugovi ništa ne vrijede ako ih ne kombinirate sa situacijom koja je stvarno relevantna." - Kimi Raikkonnen
Avatar
Lord of the Ring
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 437
Pridružen/a: 11 kol 2006, 21:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: sebe_i_MS
Lokacija: Pod Sljemenom

Post Postao/la Lord of the Ring »

Marina je napisao/la:Ljudi , mene zanima kakve karakteristike komp mora imat da bi se mogla igrat npr. prošlogodišnja formula ? i nešto jače igre? onak ko underground 2 i te jače igre.
imam neki jadni komp. i već jedva čekam da to zamjenim.
LOL! Obozavam jednostavno cure i tehnologiju...i onda ovakva pitanja iz kombinacije tih dvaju faktora :lol:
kaj ti znaci jace igre-nista nisi s time rekla-igre kao Oblivion, Crysis, Assassin's Creed...i naravno na kojim detaljima zelis igrati te "nesto jace igre"-je li zelis da sve izgleda super-duper sa 16x antialiasing-om i high teksturama, max shadows i lightning....ergo koliko ljepote zelis izvuci od igre...da zakljucim nije niti priblizno jednostavno dati odgovor na ovkvo pitanje...i druga stvar koliki ti je limit budjeta, do koliko tisuca kuna mozes ici...uglavnom milijun kombinacija mozes izvesti ali tek s obzirom na odredjenu cijenu se mogu napraviti neke specifikacije-ak lova nije problem onda jednostavno uzmi najjace komponente i vrhunski monitor i mirna si....opet moj savjet ti je da ako se mislis samo igrat da si uzmes konzolu kao Playstation 3 i nemas problema-sve ce na njemu radit sto u njega stavis i uz to ce izgledati opasno....
slika
FICHO
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1257
Pridružen/a: 10 ožu 2006, 10:40
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari Marlboro
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Post Postao/la FICHO »

Lord of the Ring je napisao/la:moj savjet ti je da ako se mislis samo igrat da si uzmes konzolu kao Playstation 3 i nemas problema-sve ce na njemu radit sto u njega stavis i uz to ce izgledati opasno....
U ovom djelu se moram složiti sa Lordom...
Osobno mi je PC uvijek bio za "nešto više" od igranja igrica (osim onih kratkih điđa-miđa u flashu slika) znači net, komunikacija, muzika, filmovi etc. etc.
Ako ti je cilj prvenstveno igranje, kupi PS3, manje para uloženo, a imat ćeš mrcinu od konzole. slika
slika
>>>>>>>>>>> Forza Ferrari! ~ Sempre Ferrari! <<<<<<<<<<
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Post Postao/la Schumy.d »

FICHO je napisao/la:
Lord of the Ring je napisao/la:moj savjet ti je da ako se mislis samo igrat da si uzmes konzolu kao Playstation 3 i nemas problema-sve ce na njemu radit sto u njega stavis i uz to ce izgledati opasno....
U ovom djelu se moram složiti sa Lordom...
Osobno mi je PC uvijek bio za "nešto više" od igranja igrica (osim onih kratkih điđa-miđa u flashu slika) znači net, komunikacija, muzika, filmovi etc. etc.
Ako ti je cilj prvenstveno igranje, kupi PS3, manje para uloženo, a imat ćeš mrcinu od konzole. slika
:thumbup:
Slažem se sa Fichom! Mislim da računalo treba iskoristiti više u pogledu neta, komunikacije , multimedija nego za igre!
Ja igre vrlo rijetko vidim na kompu! :)
Zabavnije mi je proučavati neki program, npr. Photoshop nego igrati igrice po cijeli dan! :D
Avatar
Toyota fan-girl
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 471
Pridružen/a: 19 sij 2008, 21:40
Ja sam: Vozačica
Navijam za: Toyotu

Post Postao/la Toyota fan-girl »

ajme kolko slaganja.
1.radim tam gdje prvenstveno treba brzo pisat. pa zato hoću neke bolje jer komp ne stigne tolko brzo upisat kolko ja brzo napišem.
2.povremeno bi odigrala žestoke igre ( najnovije ) . toga imam ko pljeve zbog buraza a nemam na čemu igrat.
Timo Glock
ten o clock! :-)

"Još smo jednom bili brzi, ali ne i onda kada je to stvarno bilo potrebno. Najbrži krugovi ništa ne vrijede ako ih ne kombinirate sa situacijom koja je stvarno relevantna." - Kimi Raikkonnen
Avatar
Lord of the Ring
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 437
Pridružen/a: 11 kol 2006, 21:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: sebe_i_MS
Lokacija: Pod Sljemenom

Post Postao/la Lord of the Ring »

Marina je napisao/la:ajme kolko slaganja.
1.radim tam gdje prvenstveno treba brzo pisat. pa zato hoću neke bolje jer komp ne stigne tolko brzo upisat kolko ja brzo napišem.
2.povremeno bi odigrala žestoke igre ( najnovije ) . toga imam ko pljeve zbog buraza a nemam na čemu igrat.
Za pod 1. LOL! mislim da nesto gadno ne stima-ili ti monitor ima response time od 3 sekunde :lol: ili ja neznam stvarno....
za 2. 3. 4. itd ad infinitum lijepo ti odi u ducan s kompovima i reci im svoje zelje i oni ce ti sigurno i promptno sloziti konfiguraciju prema tvojim naputcima i ti onda das novce i imas novi komp kakav si zeljela :D
slika
zizi
Test vozač
Test vozač
Postovi: 603
Pridružen/a: 18 lis 2007, 21:20
Ja sam: Vozač
Navijam za: Nikoga
Lokacija: zagreb

Post Postao/la zizi »

Lord of the Ring je napisao/la:
Marina je napisao/la:ajme kolko slaganja.
1.radim tam gdje prvenstveno treba brzo pisat. pa zato hoću neke bolje jer komp ne stigne tolko brzo upisat kolko ja brzo napišem.
2.povremeno bi odigrala žestoke igre ( najnovije ) . toga imam ko pljeve zbog buraza a nemam na čemu igrat.
Za pod 1. LOL! mislim da nesto gadno ne stima-ili ti monitor ima response time od 3 sekunde :lol: ili ja neznam stvarno....
za 2. 3. 4. itd ad infinitum lijepo ti odi u ducan s kompovima i reci im svoje zelje i oni ce ti sigurno i promptno sloziti konfiguraciju prema tvojim naputcima i ti onda das novce i imas novi komp kakav si zeljela :D


hmpf?? to se nije događalo niti na spectrumu
"Oh well, only cowboys stay in tune, anyway." JMH

You know we're sitting on four million pounds of fuel, one nuclear weapon and a thing that has 270,000 moving parts built by the lowest bidder. Makes you feel good, doesn't it? - Rockhound, Armageddon
Avatar
Toyota fan-girl
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 471
Pridružen/a: 19 sij 2008, 21:40
Ja sam: Vozačica
Navijam za: Toyotu

Post Postao/la Toyota fan-girl »

Imam 6-7 tisuća kn. al samo za kućište .
monitor , tipkovnicu , miš , printer imam , zvučnike ( sama napravim) .
jel sad dobro.?!?
išla bi ja pitat u neki dućan al znam da budu mi rekli samo sranja tak da...
Zadnja izmjena: Toyota fan-girl, dana/u 19 tra 2008, 13:44, ukupno mijenjano 1 put.
Timo Glock
ten o clock! :-)

"Još smo jednom bili brzi, ali ne i onda kada je to stvarno bilo potrebno. Najbrži krugovi ništa ne vrijede ako ih ne kombinirate sa situacijom koja je stvarno relevantna." - Kimi Raikkonnen
Odgovori