P&O - Kolovoz 2007

Mladen Jergović odgovara na vaša pitanja...
Zaključano
Mladen Jergović
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1794
Pridružen/a: 11 tra 2007, 13:47

Post Postao/la Mladen Jergović »

fformula je napisao/la:mozeteli nam prevesti razlog hamiltonovog udara sa www.f1.com?
unapried hvala!
Nikakav udar, nego je Hamilton izletio na kratko sa staze u zavoju 9 i pritom nabacao nešto šljunka na stazu.
Mladen Jergović
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1794
Pridružen/a: 11 tra 2007, 13:47

Re: Pitanje za Jergovića

Post Postao/la Mladen Jergović »

slavenko je napisao/la:Poštovanje gospodine Jergoviću!
Hm.. evo ovako, pošto je teško doći do nekakvih informacija, a i svi mi znamo da ste vi "maher" za te stvari, dakle može li jedno vaše mišljenje o ženama u F1. Zna se da su nekad davno par žena učestvovale u GP, što vi mislite o tome i da li je u skorijoj budućnosti moguće vidjeti ženu za volanom u F1?
Teško, osim ako Ameri ne proguraju Danicu Patrick ili Saru Fisher, ili Milku Duno (koja je Venecuelanka, ali vozi u SAD). Kao što znate, da biste došli u Formulu 1 morate proći nekoliko drugih (da ne kažem nižih) kategorija i tu biti dosta dobri, plus morate imati nekakvu financijsku potporu. Sad, za ovo drugo ne bi bilo velikih problema, pretpostavljam, u slučaju Danice Patrick. Ona je vjerojatno vrlo dobra, ali je li dovoljno dobra za Formulu 1, ne bih znao.
U svakom slučaju, nema nikakvih prepreka, osim činjenice da jednostavno nema puno cura u utrkama u svim ostalim kategorijama.
Mladen Jergović
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1794
Pridružen/a: 11 tra 2007, 13:47

Post Postao/la Mladen Jergović »

pospani gad je napisao/la:Evo jedno pitanje, kroz više podpitanja..... očekujem jedan odgovor...

Zašto sada Jacques pjeva?

U F1 je više novaca uzeo, nego što je pokazao što može učiniti sa bolidom.

Zašto se Jacques sada nigdje ne natječe? Da li je to zato što se druži (još uvijek) sa Craig Pollockom? Da li se samo odmara... pa će voziti? Je, osvojio je prvenstvo... pobjede.. meni je drag... ali da li je toliko "nediscipliran i 'oću-po-svom" da toliko odudara od svoga oca?

Gdje mu ostade ona krv Gillesa Villeneuva?

Mi, njegovi fanovi volili bi ga viditi da dobro vozi i sa lošim autom (kao što nije) jer on je tako fakat dobar lik......
Jacques pjeva jer ne misli zlo...
Zapravo, nije da ne vozi, evo ove godine vozio je Le Mans. Moje je mišljenje da, premda je super lik, otkačen i bez dlake na jeziku, jednostavno je došao do previše novaca prerano u (F1) karijeri. Vjerojatno je nama jako teško suditi kakvog to može imati utjecaja na motivaciju (relativno) mladog čovjeka, no siguran sam da je u tome grmu zec. Njegov otac je poginuo kad su mu bile 32 godine. Jacques je sa samo koju godinu više zaradio mnogo, mnogo više, i vjerojatno mu negdje u glavi nešto govori da možda nije loše malo i poživjeti na lijep način.
Kažem, ne mogu znati sa sigurnošću, ali mislim da nismo daleko od pravih razloga.
Avatar
Adriatic
Postovi: 53
Pridružen/a: 15 vel 2005, 19:24
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Zadar
Kontakt:

Post Postao/la Adriatic »

Mladene zašto u f1 ne dolaze više vozači iz indya car-a sad champ car-a i irl serie? Zašto f1 želi bebe a ne velike dečke? Kako to da nitko nije pozvao Sebastiana Bourdaisa? Pa čak ni sir Frank Williams koji je redovito dovodio vozače i SAD-a, zašto Wurtz a ne Bourdais?
Mladen Jergović
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1794
Pridružen/a: 11 tra 2007, 13:47

Post Postao/la Mladen Jergović »

Adriatic je napisao/la:Mladene zašto u f1 ne dolaze više vozači iz indya car-a sad champ car-a i irl serie? Zašto f1 želi bebe a ne velike dečke? Kako to da nitko nije pozvao Sebastiana Bourdaisa? Pa čak ni sir Frank Williams koji je redovito dovodio vozače i SAD-a, zašto Wurtz a ne Bourdais?
F1 menadžeri u pravilu su dosta lijeni i slabo prate druge serije osim Formule 1. Također, postoje mnoge krive predrasude o kvaliteti IRL-a i ChampCars serije. I onda, ljudi poput Briatorea traže mlade vozače bez budžeta po Europi i stavljaju ih pod svoju pasku za sitnu lovu, i onda ih kasnije obilato naplaćuju drugima uz goleme profite. Iskusniji vozači u SAD vrlo dobro znaju Briatorea i njegove muljaže i nitko ne želi raditi s njim, ali klinci u Europi često nemaju baš puno izbora.
Williams je uzeo Wurza vjerojatno na osnovu odličnih Austrijančevih testiranja, ali sam siguran da je podosta požalio. Seb Bordais bi bio kudikamo bolji izbor. Sada ostaje da vidimo hoće li Bourdaisa uzeti Toro Rosso, premda, po meni, to i nije neka sjajna opcija. Da sam ja Bourdaisov menadžer, raspitao bih se kod Williamsa za 2008.
Avatar
tvojnov2
Početnik
Početnik
Postovi: 218
Pridružen/a: 18 srp 2007, 00:14
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari i Gazdu
Lokacija: Sesvete

Post Postao/la tvojnov2 »

Mladene pozdrav
Zanima jel istina da je honda prije dvije ili tri sezone imala najjači motor u utrkama?Ako je može usporedba sa motorima drugih momčadi tih sezona.
:bye:
Go reds!!!!!! Go Schumi!!!
Avatar
Ayrton Veliki
Postovi: 22
Pridružen/a: 22 srp 2007, 00:02

Post Postao/la Ayrton Veliki »

Veliki pozdrav,Mladene.
Citajuci neke od Vasih ranijih odgovora naisao sam na jedan u kome objasnjavate kako se mogu razlikovati najbolji vozaci u F1 od onih manje dobrih na osnovu stila voznje i prolaska kroz neke zavoje na stazi.
E,sada,mene bi jako obradovalo da mi kazete,ako mozete,koji su to zavoji na Hungaroringu(ako postoje) u kojima bi se to moglo videti?
Ako ne,onda bar za neku od predstojecih staza iz ovogodisnjeg kalendara.
Hvala.
Avatar
Fiorano04
Postovi: 145
Pridružen/a: 05 lip 2007, 17:01

Post Postao/la Fiorano04 »

Mladene nedavno ste nabrojali 5. trenutno najboljih vozača u F1. Kad bi listu proširili na 10. najboljih da li bi među njima bilo mjesta za Juan Pabla Montoyu? Za koje vozače, koji trenutno nisu u F1, smatrate da bi mogli biti među najboljima u F1, naravno kad bi bili u dobroj momčadi?
amaster
Postovi: 30
Pridružen/a: 27 tra 2007, 19:06
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Županja

p

Post Postao/la amaster »

Evo pitanje za sve dobre ljude na ovom forumu (odgovorite i vi Mladene ako vas ne mrzi):
Da li mislite da je Massa postao prgav i da ne priznaje da i on moze pogrijesiti? Npr. kada ga je Alonso presao, okrivio je gume! Kada ga je Kimi presao u Francuskoj, okrivio je promet! Alonso mu je na press konferenciji rekao "oprosti", a on njemu nista i kasnije u novinama opet udario po svome! U monzi 2006 je tvrdio da je mogao ici barem tri desetinke brze da nije bilo Alonsa, a razmak nikada nije bio ispod 100 metara!

Sto vi mislite?
Avatar
blazenko
Postovi: 52
Pridružen/a: 15 svi 2007, 10:36

Post Postao/la blazenko »

:D Bok Mladene!!
Slažem se sa Vašom listom vozača, no da li bi po Vašem M. Schumacher ipak bio na prvom mjestu da vozi ove sezone!
Mladen Jergović
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1794
Pridružen/a: 11 tra 2007, 13:47

Post Postao/la Mladen Jergović »

tvojnov2 je napisao/la:Mladene pozdrav
Zanima jel istina da je honda prije dvije ili tri sezone imala najjači motor u utrkama?Ako je može usporedba sa motorima drugih momčadi tih sezona.
:bye:
Kao što znate, nema službenih podataka o snazi F1 motora. Obično se uvijek barata s procjenama novinara. 2004. svi su pisali kako Honda ima najjači motor, najviše zbog nekih podataka o najvećim brzinama registriranim na većini staza. Ali, to još uvijek nije pouzdano mjerilo, niti je najbitnija stvar kod F1 motora. Recimo, za tu godinu govorilo se da Ferrari ima daleko najbolji okretni moment, premda za desetak KS manje od Honde. Kako je rezultatski išla ta sezona, nije vjerojatno potrebno isticati...
Mladen Jergović
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1794
Pridružen/a: 11 tra 2007, 13:47

Post Postao/la Mladen Jergović »

Ayrton Veliki je napisao/la:Veliki pozdrav,Mladene.
Citajuci neke od Vasih ranijih odgovora naisao sam na jedan u kome objasnjavate kako se mogu razlikovati najbolji vozaci u F1 od onih manje dobrih na osnovu stila voznje i prolaska kroz neke zavoje na stazi.
E,sada,mene bi jako obradovalo da mi kazete,ako mozete,koji su to zavoji na Hungaroringu(ako postoje) u kojima bi se to moglo videti?
Ako ne,onda bar za neku od predstojecih staza iz ovogodisnjeg kalendara.
Hvala.
Tri su mjesta na Hungaroringu na kojima se u živo vidi tko je dobar: treći zavoj (desni, prema dolje), četvrti zavoj (onaj lijevi slijepi uzbrdo) i kompleks zavoja odmah nakon šikane. (Podsjećam da to nisu zavoji u kojima se pretječe; na Hungaroringu je jedina mršava prilika za pertjecanje prvi zavoj, osim ukoliko netko ne napravi pogrešku negdje drugdje).)
Mladen Jergović
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1794
Pridružen/a: 11 tra 2007, 13:47

Post Postao/la Mladen Jergović »

Fiorano04 je napisao/la:Mladene nedavno ste nabrojali 5. trenutno najboljih vozača u F1. Kad bi listu proširili na 10. najboljih da li bi među njima bilo mjesta za Juan Pabla Montoyu? Za koje vozače, koji trenutno nisu u F1, smatrate da bi mogli biti među najboljima u F1, naravno kad bi bili u dobroj momčadi?
Montoya bi, po meni, ušao i među prvih 5, kad bi još bio u Formuli 1.
Dakle, na 2. pitanje odgovor je: Montoya, Sebastien Bourdais, Dan Wheldon, Scott Dixon, Tony Stewart i Timo Glock.
Mladen Jergović
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1794
Pridružen/a: 11 tra 2007, 13:47

Re: p

Post Postao/la Mladen Jergović »

amaster je napisao/la:Evo pitanje za sve dobre ljude na ovom forumu (odgovorite i vi Mladene ako vas ne mrzi):
Da li mislite da je Massa postao prgav i da ne priznaje da i on moze pogrijesiti? Npr. kada ga je Alonso presao, okrivio je gume! Kada ga je Kimi presao u Francuskoj, okrivio je promet! Alonso mu je na press konferenciji rekao "oprosti", a on njemu nista i kasnije u novinama opet udario po svome! U monzi 2006 je tvrdio da je mogao ici barem tri desetinke brze da nije bilo Alonsa, a razmak nikada nije bio ispod 100 metara!

Sto vi mislite?
Mislim da te izjave nisu toliko važne. Ono što je važno je da Massa jednostavno nije vrhunski vozač. On je dobar vozač u vrhunskom autu.
Jučer sam pričao s dva čovjeka iz Ferrarija. Jedan je Todtova desna ruka, drugi je inženjer. Massa i Räikkönen? Zemlja i nebo.
Mladen Jergović
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1794
Pridružen/a: 11 tra 2007, 13:47

Post Postao/la Mladen Jergović »

blazenko je napisao/la::D Bok Mladene!!
Slažem se sa Vašom listom vozača, no da li bi po Vašem M. Schumacher ipak bio na prvom mjestu da vozi ove sezone!
Michael Schumacher bi dijelio prvo mjesto.
Avatar
Scorpyo
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 538
Pridružen/a: 01 svi 2007, 11:04
Ja sam: Vozač
Navijam za: Dobre utrke

Post Postao/la Scorpyo »

Pretpostavljam da cu odgovor cuti sutra u Studiu F1 i bez pitanja, ali moram ga ovdje postaviti.....

Molim Vas za komentar voznje i ponasanja na stazi "velikog" Fernanda Alonsa. Smatrate li da sve sto je napravio treba ostati nekaznjeno?
ogi
Postovi: 77
Pridružen/a: 24 tra 2007, 16:47
Navijam za: Michael Schumachera
Lokacija: Pula

Post Postao/la ogi »

Mladene, Vaš komentar kvalifikacija tj. onoga što su napravili Hamiltonu. Dali je McLaren počeo favorizirati Alonsa? Ja mislim da su namjerno zaustavljali Alonsa kako Hamilton nebi mogao ući u novi kval. krug. Ako je to tako onda je to teška sramota. Inaće F1 uvijek nastojim pratiti hladne glave ali ovo me definitivno iznerviralo.
Mladen Jergović
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1794
Pridružen/a: 11 tra 2007, 13:47

Post Postao/la Mladen Jergović »

Scorpyo je napisao/la:Pretpostavljam da cu odgovor cuti sutra u Studiu F1 i bez pitanja, ali moram ga ovdje postaviti.....

Molim Vas za komentar voznje i ponasanja na stazi "velikog" Fernanda Alonsa. Smatrate li da sve sto je napravio treba ostati nekaznjeno?
Mislim da je Alonsov potez bio vrlo, vrlo problematičan. Mislim da to ukazuje na veeeelike unutrašnje sukobe u McLarenu, i tu će još svašta biti do kraja sezone (a i poslije toga - vidi moju prošlotjednu kolumnu).
Ali, fascinatno mi je kako je Alonso uspio naštimati da on stigne u svoj posljednji mjereni krug bez da smeta Räikkönenu, a da prije toga izbaci Hamiltona. Nevjerojatan osjećaj za timing, dok je još stajao u boksu. Ali, moram reći, ovo je bio potez po problematičnosti ravno iz najboljih udžbenika Senne i M Schumachera.
Inače, i mene zanima može li FIA gledati na ovakvu blokadu unutar boksova, čak unutar boksa jedne ekipe, kao na kažnjivu stvar. Možda čak i ne, ali da je jedan vozač oštetio drugog, to je činjenica.
Zadnja izmjena: Mladen Jergović, dana/u 04 kol 2007, 15:59, ukupno mijenjano 2 puta.
Avatar
rnrboi
Početnik
Početnik
Postovi: 216
Pridružen/a: 11 lip 2007, 10:46
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi

Post Postao/la rnrboi »

Mladene što mislite o Raikkonenovim šansama u sutrašnjoj utrci a i sveukupno u prvenstvu?
Avatar
p@rtibrejker
Veteran
Veteran
Postovi: 2562
Pridružen/a: 07 kol 2006, 20:57
Ja sam: Vozač
Navijam za: Hrvatsku Kunu
Lokacija: tu sam

Post Postao/la p@rtibrejker »

Mladen Jergović je napisao/la:Mislim da je Alonsov potez bio vrlo, vrlo problematičan. Mislim da to ukazuje na veeeelike unutrašnje sukobe u McLarenu, i tu će još svašta biti do kraja sezone (a i poslije toga - vidi moju prošlotjednu kolumnu).
Ali, fascinatno mi je kako je Alonso uspio naštimati da on stigne u svoj posljednji mjereni krug za dvije ili tri sekunde, a da prije toga izbaci Hamiltona. Nevjerojatan osjećaj za timing, dok je još stajao u boksu. Ali, moram reći, ovo je bio potez po problematičnosti ravno iz najboljih udžbenika Senne i M Schumachera.
Inače, i mene zanima može li FIA gledati na ovakvu blokadu unutar boksova, čak unutar boksa jedne ekipe, kao na kažnjivu stvar. Možda čak i ne, ali da je jedan vozač oštetio drugog, to je činjenica.
Inače bih prenio priču na prikladno mjesto, ali imam i jedno pitanje vezano uz ovo. Meni se učinilo slijedeće: Hamilton je, u tom zadnjem pokušaju, izašao na stazu prije Kimija, a Kimi je svoj zadnji krug završio kojih 9 sekundi prije kraja zvaničnog vremena - usput je u 2 sektoru mislim prestignuo Hamiltona; dakle po tome je Lewis mogao ući u još jedan brzi krug? Mislim 9s je prilično puno, i ja sam zaista očekivao Lewisa kako će nakon par sekundi projuriti za Kimijem kroz cilj u posljednji krug.

EDIT: i zar Alonso nije prije Kimija ušao u zadnji krug?
Zadnja izmjena: p@rtibrejker, dana/u 04 kol 2007, 15:47, ukupno mijenjano 1 put.
- Oviedon Ihmisohjus -
...who are you to wave your finger?...
ignore lista: MP4don - 07.04.09. ivanpetka - 29.07.09. mmilo42 - 02.10.09. Butt-kisser 23.10.09. Felipe Massa 01.08.10.
Mladen Jergović
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1794
Pridružen/a: 11 tra 2007, 13:47

Post Postao/la Mladen Jergović »

ogi je napisao/la:Mladene, Vaš komentar kvalifikacija tj. onoga što su napravili Hamiltonu. Dali je McLaren počeo favorizirati Alonsa? Ja mislim da su namjerno zaustavljali Alonsa kako Hamilton nebi mogao ući u novi kval. krug. Ako je to tako onda je to teška sramota. Inaće F1 uvijek nastojim pratiti hladne glave ali ovo me definitivno iznerviralo.
Vidi prethodni odgovor.
Alonsu je podignut lollypop, ali on je jednostavno čekao još nekoliko sekundi. Vozači imaju u kokpitu isti sat s preostalim vremenom koji i mi vidimo na TV ekranima. Dakle, on je jednostavno namjerno pričekao i onda izašao van kad je znao da on ima dovoljno vremena, a da Hamilton više ne može stići u svoj brzi krug.
Po reakciji Rona Dennisa na kraju, i činjenici da Alonso nije s njim htio pričati (premda mu je ovaj pokušao prići, vidi se da to nije nekakva ekipna taktika McLarena. To je Alonso.
Osobno, tu vidim goleme probleme unutar McLarena. Ne bih se kladio u velike novce da će Alonso ostati u McLarenu u 2008., ukoliko se situacija drastično ne izmijeni.
Zadnja izmjena: Mladen Jergović, dana/u 04 kol 2007, 15:57, ukupno mijenjano 1 put.
formula 1
Postovi: 9
Pridružen/a: 04 kol 2007, 15:30

Post Postao/la formula 1 »

pozdrav Mladenu i svim forumasima na ovom forumu. Mladene molim vas da komentirate ponasanje Mclarena na danasnjim kvalifikacijama.Jednostavno nemogu vjerovati da su ono mogli uciniti sto su danas ucinili, a to je da su drzali hamiltona u boksu iza alonsa toliko dugo da covjek nije imao priliku da odvozi jos jedan brzi krug. gotovo sam posve siguran da su namjerno ostali toliko dugo u boksu samo kako bi se hamilton vratio ispred kimija na stazu i tako ga barem malo omeo u njegovom brzom krugu. To je cak rekao i Neven Novak u izravnom prijenosu. Molim vas za vas komentar o tome.
Mladen Jergović
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1794
Pridružen/a: 11 tra 2007, 13:47

Post Postao/la Mladen Jergović »

rnrboi je napisao/la:Mladene što mislite o Raikkonenovim šansama u sutrašnjoj utrci a i sveukupno u prvenstvu?
Räikkönen eventualno ima priliku da dohvati postolje, osim ako nije bitno teži od oba McLarena, što mislim da nije slučaj. Pretpostavljam da pobjedu može dohvatiti samo ako se dva McLarena sudare, ili ako padne kiša (što, prema posljednjim prognozama, neće biti slučaj).
Ako završi utrku iza jednog ili oba Mclarena, Kimiju ostaju vrlo tanke šanse za naslov.
Mladen Jergović
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1794
Pridružen/a: 11 tra 2007, 13:47

Post Postao/la Mladen Jergović »

p@rtibrejker je napisao/la:
Mladen Jergović je napisao/la:Mislim da je Alonsov potez bio vrlo, vrlo problematičan. Mislim da to ukazuje na veeeelike unutrašnje sukobe u McLarenu, i tu će još svašta biti do kraja sezone (a i poslije toga - vidi moju prošlotjednu kolumnu).
Ali, fascinatno mi je kako je Alonso uspio naštimati da on stigne u svoj posljednji mjereni krug za dvije ili tri sekunde, a da prije toga izbaci Hamiltona. Nevjerojatan osjećaj za timing, dok je još stajao u boksu. Ali, moram reći, ovo je bio potez po problematičnosti ravno iz najboljih udžbenika Senne i M Schumachera.
Inače, i mene zanima može li FIA gledati na ovakvu blokadu unutar boksova, čak unutar boksa jedne ekipe, kao na kažnjivu stvar. Možda čak i ne, ali da je jedan vozač oštetio drugog, to je činjenica.
Inače bih prenio priču na prikladno mjesto, ali imam i jedno pitanje vezano uz ovo. Meni se učinilo slijedeće: Hamilton je, u tom zadnjem pokušaju, izašao na stazu prije Kimija, a Kimi je svoj zadnji krug završio kojih 9 sekundi prije kraja zvaničnog vremena - usput je u 2 sektoru mislim prestignuo Hamiltona; dakle po tome je Lewis mogao ući u još jedan brzi krug? Mislim 9s je prilično puno, i ja sam zaista očekivao Lewisa kako će nakon par sekundi projuriti za Kimijem kroz cilj u posljednji krug.

EDIT: i zar Alonso nije prije Kimija ušao u zadnji krug?
Alonso je bio prije Kimija, ali mislim da Kimi nije bio unutar 9 sekundi nego manje. Možda se varam.
Ali, Hamilton je morao pustiti Kimija jer bi ga optužili (s pravom) za obstrukciju, budući da je on bio u out krugu, a Kimi u brzom krugu.
Avatar
McLewis
Veteran
Veteran
Postovi: 3123
Pridružen/a: 29 svi 2007, 21:02
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren i Mercedes
Lokacija: ispred monitora

Post Postao/la McLewis »

Mladen Jergović je napisao/la:
ogi je napisao/la:Mladene, Vaš komentar kvalifikacija tj. onoga što su napravili Hamiltonu. Dali je McLaren počeo favorizirati Alonsa? Ja mislim da su namjerno zaustavljali Alonsa kako Hamilton nebi mogao ući u novi kval. krug. Ako je to tako onda je to teška sramota. Inaće F1 uvijek nastojim pratiti hladne glave ali ovo me definitivno iznerviralo.
Vidi prethodni odgovor.
Alonsu je podignut lollypop, ali on je jednostavno čekao još nekoliko sekundi. Vozači imaju u kokpitu isti sat s preostalim vremenom koji i mi vidimo na TV ekranima. Dakle, on je jednostavno namjerno pričekao i onda izašao van kad je znao da on ima dovoljno vremena, a da Hamilton više ne može stići u svoj brzi krug.
Po reakciji Rona Dennisa na kraju, i činjenici da Alonso nije s njim htio pričati (premda mu je ovaj pokušao prići, vidi se da to nije nekakva ekipna taktika McLarena. To je Alonso.
Osobno, tu vidim goleme probleme unutar McLarena. Ne bih se kladio u velike novce da će Alonso ostati u McLarenu u 2008., ukoliko se situacija drastično ne izmijeni.
¸

kolike se po vama sanse da alonso ode iz mclarena nagodinu i koja bi to eventualno momcad bila? kada bi otisao dali bi alonso morao platiti kavu odstetu mclarenu ili momcad u koju ide jer je vezan ugovorom za mclaren jos dvije sezone?
McLaren u <3
Zaključano