Kritike na rad moderatora

Izrazite svoje prijedloge i kritike o našoj web stranici, pitajte što vam nije jasno...

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,Scuderia,Cuky,47,gringo73

Odgovori
Felipe Massa
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1569
Pridružen/a: 19 pro 2008, 17:59
Ja sam: Vozač
Navijam za: Felipe Massa-Ferrari

Re: Kritike na rad moderatora

Post Postao/la Felipe Massa »

Ne kontam sto ste mi izbrisali post u temi Ferrari.Onaj lik mmilo42 provocira non-stop.Ja mu odgovorim i moj posto se obrise ,a njegova prvokacija ostane.
slika

Ayrtone nek ti je vječna slava i hvala.Bio si moj poslednji junak i idol.
Avatar
Zweki
Gerijatrija foruma
Gerijatrija foruma
Postovi: 6430
Pridružen/a: 03 ožu 2004, 13:44

Re: Kritike na rad moderatora

Post Postao/la Zweki »

Felipe Massa je napisao/la:Ne kontam sto ste mi izbrisali post u temi Ferrari.Onaj lik mmilo42 provocira non-stop.Ja mu odgovorim i moj posto se obrise ,a njegova prvokacija ostane.
Prijavi post pa će i on biti obrisan ukoliko uzadovoljava kriterije.
slika
"The most important piece of equipment in your bag, is your attitude." by Joe McNally
Avatar
schuey
Počasni član
Počasni član
Postovi: 5088
Pridružen/a: 12 ožu 2007, 11:34
Ja sam: Vozač
Navijam za: odlazak Montezemola
Lokacija: Kud Koji Mili Moji!!!
Kontakt:

Re: Kritike na rad moderatora

Post Postao/la schuey »

Felipe Massa je napisao/la:Ne kontam sto ste mi izbrisali post u temi Ferrari.Onaj lik mmilo42 provocira non-stop.Ja mu odgovorim i moj posto se obrise ,a njegova prvokacija ostane.
mislim da malo pretjeruješ daleko si ti od dušice da tolko kritiziraš i svi oko tebe u krivu samo ti u pravu :roll:
Ukoliko ste bannani,opomenuti ili Vam je post izbrisan,prekršili ste (najmanje) jedno od ovih pravila ponašanja!
Avatar
schuey
Počasni član
Počasni član
Postovi: 5088
Pridružen/a: 12 ožu 2007, 11:34
Ja sam: Vozač
Navijam za: odlazak Montezemola
Lokacija: Kud Koji Mili Moji!!!
Kontakt:

Re: Košarka

Post Postao/la schuey »

Zmago_Ferrari je napisao/la:
schuey je napisao/la:podržavanje i isticanje bilo kakvog nasilja na forumu zabranjeno je!!!!!!!!!!!
:roll:
Ovaj forum je sve smijesniji.

već si upozoravan za tvoje komentiranje foruma i neslaganja,ako ti smeta nemoj dolaziti i mir. ostavi ljude da pričaju. Ovo je zadnja opomena pred svima o tvojim OT-a i neprestanom kritiziranju.
Ukoliko ste bannani,opomenuti ili Vam je post izbrisan,prekršili ste (najmanje) jedno od ovih pravila ponašanja!
Zmago_Ferrari
Početnik
Početnik
Postovi: 258
Pridružen/a: 13 vel 2009, 14:52
Ja sam: Vozač
Navijam za: puno postova

Re: Košarka

Post Postao/la Zmago_Ferrari »

Ja jedino imam kritike na tvoj rad. Neprestano upozoravas tamo gdje je nepotrebno. Meni je forum odlican zato jer ima nekolicina kvalitetnih ljudi (Scuderia, Schumy, Chuck, luka, lux, Ferrari-BiH...). A ti od nase zadnje rasprave, gdje god mozes napadas moje postove i upozoravas za nepostojece. Dosta mi je toga, ako te zivcira moje pisanje ignoriraj moje postove i gotovo. Nisam vidio da me ijedan od ostalih moderatora upozoravao za nesto. Samo se ti hvatas svake moje. Over and out na ovu temu sa moje strane.
slika

slika
Avatar
Ferrari-BiH
Veteran
Veteran
Postovi: 3300
Pridružen/a: 27 ruj 2008, 00:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Tešanj

Re: Kritike na rad moderatora

Post Postao/la Ferrari-BiH »

Do kada ce kolega almeida poticati govor mrznje na ovom forumu, dokada ce jedan moderator konstantno vrijedjati i omalovazavati druge nacije?????????????
¡oʞɐdoɐu ǝɾ ǝʌs ˙oןıq ǝɾ oʇs oɐʞ ǝɾıu ǝsıʌ ɐʇsıu
Avatar
luka_kimi
Moderator
Moderator
Postovi: 2456
Pridružen/a: 24 ožu 2009, 19:57
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi
Lokacija: Zagreb

Re: Kritike na rad moderatora

Post Postao/la luka_kimi »

Slažem se apsolutno. Ja razumijem da je njegov otac bio u ratu (kako je on jednom rekao), ali i moj djed je bio u ratu i poginuo tamo. ;)

Općenito ne razumijem zašto se tako ponaša i upliće politiku u svaki dio ovog foruma. :roll:

P.S: Isto vrijedi za za kolegu HOS-a. ;)
slika
I don't know driving in another way which isn't risky. Each one has to improve himself. Each driver has its limit. My limit is a little bit further than other's. Kimi Raikkonen... :)
Avatar
schuey
Počasni član
Počasni član
Postovi: 5088
Pridružen/a: 12 ožu 2007, 11:34
Ja sam: Vozač
Navijam za: odlazak Montezemola
Lokacija: Kud Koji Mili Moji!!!
Kontakt:

Re: Kritike na rad moderatora

Post Postao/la schuey »

u ime svih modova i uprave javljam da ćemo riješiti to ;)

p.s.makar mod bio il nebio,prijavljujte postove,bit će nam lakše svima ;)
Ukoliko ste bannani,opomenuti ili Vam je post izbrisan,prekršili ste (najmanje) jedno od ovih pravila ponašanja!
Avatar
ZD1400RT
Početnik
Početnik
Postovi: 153
Pridružen/a: 05 srp 2007, 17:16
Ja sam: Vozač
Navijam za: Spanjarda
Lokacija: Zadar

Re: Kritike na rad moderatora

Post Postao/la ZD1400RT »

Po Renaultu se može pljuvati, a po ostalim momčadima ne može, ah da i mod navija za McLaren zato mi je bio obrisan post! :)
u topicu: http://forum.f1-hr.com/viewtopic.php?f= ... &start=250" onclick="window.open(this.href);return false; sam na:
King iCool je napisao/la:Sramota kako se jeftino Renault izvukao iz ovog skandala!
odgovorio (odprilike):
Sramota kako se McLaren jeftino izvukao iz skandala 2007......
11
Avatar
gringo73
Naj F1 član foruma 2010.
Naj F1 član foruma 2010.
Postovi: 4558
Pridružen/a: 08 sij 2007, 15:43
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren

Re: Kritike na rad moderatora

Post Postao/la gringo73 »

ZD1400RT je napisao/la:Po Renaultu se može pljuvati, a po ostalim momčadima ne može, ah da i mod navija za McLaren zato mi je bio obrisan post! :)
u topicu: http://forum.f1-hr.com/viewtopic.php?f= ... &start=250" onclick="window.open(this.href);return false; sam na:
King iCool je napisao/la:Sramota kako se jeftino Renault izvukao iz ovog skandala!
odgovorio (odprilike):
Sramota kako se McLaren jeftino izvukao iz skandala 2007......
Naravno! Moguće da sam ja obrisao i taj post, jer pisanja o McLarenu 2007, Glock-Hamilton u Brazilu ne pripadaju toj temi, i idu u smeće. ;)
slika
Avatar
ZD1400RT
Početnik
Početnik
Postovi: 153
Pridružen/a: 05 srp 2007, 17:16
Ja sam: Vozač
Navijam za: Spanjarda
Lokacija: Zadar

Re: Kritike na rad moderatora

Post Postao/la ZD1400RT »

U pravu si, moj post je bio neprimjeren ovim postovima (i nije se ticao Brazila 2008):
http://forum.f1-hr.com/viewtopic.php?f= ... 38#p193938" onclick="window.open(this.href);return false;
http://forum.f1-hr.com/viewtopic.php?f= ... 47#p210147" onclick="window.open(this.href);return false;

Molio bih link na Spygate jer ga ne mogu naći pa da postam u skaldom sa temom.
11
Avatar
Armanini
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 2467
Pridružen/a: 26 svi 2009, 17:19
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari

Re: Kritike na rad moderatora

Post Postao/la Armanini »

kad sam vec skicnuo ovu temu, da pustim svoje misljenje o radu modera.. ja ne vidim nikakve povode za bilo kakvo napadanje modova.. mislim.. ovih par gore postova.. ma svasta.. prava djeca..

al ajd.. da ne budem skroz off, jedino gdje sam zamjetio da su moderi pristrani jest u temi domaceg nogometa, gdje su moderi boysi pa se upozorava svaki grublji post iz "neprijateljskog" tabora.. al to je sve tako normalno tako da nikom stete..
rFactor F1 HR server Info
slika
Avatar
ZD1400RT
Početnik
Početnik
Postovi: 153
Pridružen/a: 05 srp 2007, 17:16
Ja sam: Vozač
Navijam za: Spanjarda
Lokacija: Zadar

Re: Kritike na rad moderatora

Post Postao/la ZD1400RT »

Nemam ni ja primjedbu na rad moderatora, čak mislim da je ovo jedan od bolje održavanih foruma radi njihovog rada i postavljanju prema problemima. Samo me živciraju neki forumaši koji pišu gluposti jer su očito neupućeni u određene situacije, a nemoguće im je išta objasniti. Ispričavam se radi svojih provokacija u ovoj temi pa ih obrišite.
11
Avatar
Scuderia
Moderator
Moderator
Postovi: 7777
Pridružen/a: 11 tra 2007, 17:56
Navijam za: Michael-Mick Schumacher
Lokacija: Europa

Re: Kritike na rad moderatora

Post Postao/la Scuderia »

Armanini je napisao/la:kad sam vec skicnuo ovu temu, da pustim svoje misljenje o radu modera.. ja ne vidim nikakve povode za bilo kakvo napadanje modova.. mislim.. ovih par gore postova.. ma svasta.. prava djeca..

al ajd.. da ne budem skroz off, jedino gdje sam zamjetio da su moderi pristrani jest u temi domaceg nogometa, gdje su moderi boysi pa se upozorava svaki grublji post iz "neprijateljskog" tabora.. al to je sve tako normalno tako da nikom stete..
Ja navijac Dinama nisam, tako da ti to ne stoji. Nikad skoro ne upozoravam clanove tamo, jedino ako pisu sta je kontra pravila, a dobro se sjecam one situacije u temi "domaci nogomet", mogu ti samo reci da bi neki drugi mod ostrije kaznio onu situaciju.
slika
Avatar
luka_kimi
Moderator
Moderator
Postovi: 2456
Pridružen/a: 24 ožu 2009, 19:57
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi
Lokacija: Zagreb

Re: Kritike na rad moderatora

Post Postao/la luka_kimi »

Scuderia je napisao/la:
Armanini je napisao/la:kad sam vec skicnuo ovu temu, da pustim svoje misljenje o radu modera.. ja ne vidim nikakve povode za bilo kakvo napadanje modova.. mislim.. ovih par gore postova.. ma svasta.. prava djeca..

al ajd.. da ne budem skroz off, jedino gdje sam zamjetio da su moderi pristrani jest u temi domaceg nogometa, gdje su moderi boysi pa se upozorava svaki grublji post iz "neprijateljskog" tabora.. al to je sve tako normalno tako da nikom stete..
Ja navijac Dinama nisam, tako da ti to ne stoji. Nikad skoro ne upozoravam clanove tamo, jedino ako pisu sta je kontra pravila, a dobro se sjecam one situacije u temi "domaci nogomet", mogu ti samo reci da bi neki drugi mod ostrije kaznio onu situaciju.
Slažem se sa Scuderijom, ne znam koji bi te mod pustio bez upozorenja nakon što si po ne znam koji puta u svoj post pisao rasističke uvrede o Dinamovim igračima. Nemaš se pravo ni na što žaliti, jer si najmanje u ovoj situaciji čist. Dobro si i prošao, to ti jedino mogu reći.

Ja jesam navijač Dinama, ali sam ti u PP-u kojim sam ti poslao opomenu napisao što mislim o svemu, svim sudačkim previdima i ne znam čemu sve ne. Ne znam čime si nezadovoljan. A i Scud je nekoliko puta izričito pokazao i dokazao da nije navijač Dinama, dapače. Zato nemoj trovati temu nečime ovdje ne pripada, osim ako nemaš izričite i konkretne dokaze da si oštećen. Ove spike tipa "on je navijač Dinama, pa me maltretira" ostavi za nekoga tko je dovoljno naivan da u to i povjeruje.

Kako bi rekao moj kolega sumoderator, SCHLUSS za mene. :amen:
slika
I don't know driving in another way which isn't risky. Each one has to improve himself. Each driver has its limit. My limit is a little bit further than other's. Kimi Raikkonen... :)
Avatar
Armanini
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 2467
Pridružen/a: 26 svi 2009, 17:19
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari

Re: Kritike na rad moderatora

Post Postao/la Armanini »

joj joj :)

preozbiljni ste mi ;)

i mislio sam gore stavit smajlica da se krivo ne shvati, al eto.. stavljam ga sad..

nisam mislio nista ozbiljno, al sam znao da cete odmah skocit na to :) samo malo podbadanje u rebra :) iz sale dakako..

neznam koliko ste primjetili da nisam puno aktivan tamo, tih par puta sto sam svratio ostavio sam "navijacki" post koji je jasno bio kontra dinama, a posto je takva tema, vjerujem da ste upravo i zato postupili blaze nego da je u nekoj objektivnijoj temi gdje nema mjesta prepucavanjima..

posljednji je slucaj bio nakon one izvjesne utkamice i to se malo nastavilo najvise zato jer su neki umjesto da barem iz kurtoazije malo zasute i neopravdavaju ono sto se opravdat nemoze, barem taj put il dok je frisko.. tako da znas kako je - potegni me za jezik ja cu tebe za.. :)

zao mi je sto si skocio.. odnosno isprika na tonu posta koji je trebao biti sve, samo ne negativna kritika..
rFactor F1 HR server Info
slika
BigBoss
Postovi: 139
Pridružen/a: 18 tra 2010, 15:14
Navijam za: Hakiranje f1-hr foruma

Re: Kritike na rad moderatora

Post Postao/la BigBoss »

možete li iakko obrisati stare teme i zaključane..forum polako posatje pretrpan
Avatar
sale
Site Admin
Site Admin
Postovi: 6074
Pridružen/a: 28 kol 2003, 12:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: F1
Kontakt:

Re: Kritike na rad moderatora

Post Postao/la sale »

BigBoss je napisao/la:možete li iakko obrisati stare teme i zaključane..forum polako posatje pretrpan
Stare teme se automatski brišu. Ostale teme, ovisno o tome jesu li potrebne ili ne, brišu moderatori ;)
$@Ł€: Tražite prije postanja slika
BigBoss
Postovi: 139
Pridružen/a: 18 tra 2010, 15:14
Navijam za: Hakiranje f1-hr foruma

Re: Kritike na rad moderatora

Post Postao/la BigBoss »

sale je napisao/la:
BigBoss je napisao/la:možete li iakko obrisati stare teme i zaključane..forum polako posatje pretrpan
Stare teme se automatski brišu. Ostale teme, ovisno o tome jesu li potrebne ili ne, brišu moderatori ;)
odlično
Avatar
Ferrari-BiH
Veteran
Veteran
Postovi: 3300
Pridružen/a: 27 ruj 2008, 00:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Tešanj

Re: Kritike na rad moderatora

Post Postao/la Ferrari-BiH »

Konkretno kritika za Zwekija.

U temi Michael Schumacher je obrisao nekoliko postova, slazem se bilo je postova u Off Topicu, ali bilo je i OK rasprave.

Ako je tema Michael Schumacher, ona nije OT ako se raspravlja je li on bolji ili ne od nekoga.

I nakon sto sam postavio pitanje i dao prijedlog i to si pobrisao, pa evo opet te pitam i predlazem:

Zasto nisi izbrisao samo neke postove a ne sve?

(ja nisam postao u temi, samo sam citao, na kraju sam samo iznio cinjenicu no i ona je obrisana)
¡oʞɐdoɐu ǝɾ ǝʌs ˙oןıq ǝɾ oʇs oɐʞ ǝɾıu ǝsıʌ ɐʇsıu
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: Kritike na rad moderatora

Post Postao/la Schumy.d »

Ma bolje da je obrisano jer sam već vidio tokom sutrašnjeg dana još 5 stranica o tome tko je bolji.
Avatar
Ferrari-BiH
Veteran
Veteran
Postovi: 3300
Pridružen/a: 27 ruj 2008, 00:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Tešanj

Re: Kritike na rad moderatora

Post Postao/la Ferrari-BiH »

Schumy.d je napisao/la:Ma bolje da je obrisano jer sam već vidio tokom sutrašnjeg dana još 5 stranica o tome tko je bolji.
Pa MS je bolji :biggrin:

Ali cemu onda svrha foruma, neka se iznose argumenti, neka se iznose cinjenice.
¡oʞɐdoɐu ǝɾ ǝʌs ˙oןıq ǝɾ oʇs oɐʞ ǝɾıu ǝsıʌ ɐʇsıu
Avatar
Zweki
Gerijatrija foruma
Gerijatrija foruma
Postovi: 6430
Pridružen/a: 03 ožu 2004, 13:44

Re: Kritike na rad moderatora

Post Postao/la Zweki »

Ferrari-BiH je napisao/la:Konkretno kritika za Zwekija.

U temi Michael Schumacher je obrisao nekoliko postova, slazem se bilo je postova u Off Topicu, ali bilo je i OK rasprave.

Ako je tema Michael Schumacher, ona nije OT ako se raspravlja je li on bolji ili ne od nekoga.

I nakon sto sam postavio pitanje i dao prijedlog i to si pobrisao, pa evo opet te pitam i predlazem:

Zasto nisi izbrisao samo neke postove a ne sve?

(ja nisam postao u temi, samo sam citao, na kraju sam samo iznio cinjenicu no i ona je obrisana)
Za početak bez brige, sve je već objašnjeno onima kojima to treba biti objašnjeno.

Prva stvar tvoje pitanje odnosno prijedlog nema veze sa onom temom pa je iz istog razloga i obrisano. Mogao si to odmah napisati ovdje pa ti post ne bi bio obrisan i ne bi se osjećao povrijeđenim, no tu ti ja ne mogu pomoć.

Drugo, kao što sam već naveo, postovi su krenuli iz OT i tako su se nastavili na M.S. čisto da ne budu obrisani. Ako nije moguće držati se teme, onda možete biti spremni na posljedice. Izvor je bio obrisan, a onda sam nastavio na ostale postove koji su niknuli iz istog (OT) izvora.

I još jedna stvar, ako nisi znao, moderatori i administratori nisu dužni davati vam objašnjenja za učinjene postupke. Ali mi i dalje nije jasno zašto ih i dalje dajem.
Ako misliš da sam nepravedno postupio ili krivo radio možeš se slobodno žaliti izravno administratoru. Kao što i uvijek kažem, poravda za sve.
slika
"The most important piece of equipment in your bag, is your attitude." by Joe McNally
Avatar
Ferrari-BiH
Veteran
Veteran
Postovi: 3300
Pridružen/a: 27 ruj 2008, 00:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Tešanj

Re: Kritike na rad moderatora

Post Postao/la Ferrari-BiH »

OK onda ako je tako sve striktno....

Ovo je kako vidim iz imena F1 forum a ne Nogometni, Kladionicarski, Fotografski i sl.

OK su beskrajne rasprave na temu ko je bolji Dinamo ili Hajduk, Cibona ili Zadar i sl. ali rasprave o MS- u i Senni su zabranjene.

Pogrijesio sam sa svojim postom, promasio sam temu, a ako se kritika ne smije uputiti ni ova tema ne treba da postoji.

Zweki nemam nista konretno protiv tebe, nego samo mislim da ima mnogo gorih rasprava i mnogo bezveznijih postova na ovom forumu, pogotovo u Aktualnostima koje bi trebalo obrisati...
¡oʞɐdoɐu ǝɾ ǝʌs ˙oןıq ǝɾ oʇs oɐʞ ǝɾıu ǝsıʌ ɐʇsıu
Avatar
Zweki
Gerijatrija foruma
Gerijatrija foruma
Postovi: 6430
Pridružen/a: 03 ožu 2004, 13:44

Re: Kritike na rad moderatora

Post Postao/la Zweki »

Naravno da ima bezveznih postova koje treba obrisati, no ne čitamo svi sve tako da možemo ukloniti sve što nije u skladu sa pravilima.
Ti sa postom jesi promašio temu, ali nigdje nitko nije rekao da se kritika ne smije uputiti, ali uputiti je na pravom mjestu (kao npr. ovdje).

Rasprave nisu zabranjene ukoliko se nalaze na pravom mjestu, ali kada one nastanu iz OT onda im tu nije mjesto. Zapravo kao što si i reko moglo se to ostaviti kao fade in, ali sama rasprava je već bila u tonu moj tata veći od tvoga i rasplet bi završio na Alonsu i Hamiltonu.
Sloborno započnite tu raspravu, samo ostavite je u okvirima teme, ali bez OT.

U vezi kladionice, nogometa ili fotografije moraš pitati administratora (sale), a što se mene tiče mogu se svi ti podforumu obrisati. Ali ako govorimo o striktno onda su tu na prvom mjestu pravila foruma, u kojima nigdje ništa nije navedeno ili se spominje zabrana postojanja takvih podforuma. Međutim administrator odlučuje koji će se podforumi otvoriti a koji ne, tako da tu nema nikakvog kršenja pravila jer on je zapravo pravilo ovog foruma i njegova je zadnja.

Da se vratim na one bezvezne postove i gore rasprave u aktualnostima. Već smo hrpu puta napominjali da prijavite postove za koje smatrate da krše pravila, kao OT, neprimjereno izražavanja, samo smajlići itd. Tako ćemo prije počistiti ono čemu tamo nije mjesto i naravno opomenuti korisnika i ukazati mu na greške, ili pak upozoriti zbog učestalog ponavljanja, ili čak bannati.

Idalje ako smatraš moje postupke neprimjerenima, postoji hlađenje i za nas modove. Tako ću barem imati opravdanje zašto ništa ne radim po forumu. :biggrin:
slika
"The most important piece of equipment in your bag, is your attitude." by Joe McNally
Odgovori