Kritike na rad moderatora

Izrazite svoje prijedloge i kritike o našoj web stranici, pitajte što vam nije jasno...

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,Scuderia,Cuky,47,gringo73

Odgovori
Avatar
Ferrari-BiH
Veteran
Veteran
Postovi: 3300
Pridružen/a: 27 ruj 2008, 00:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Tešanj

Re: Kritike na rad moderatora

Post Postao/la Ferrari-BiH »

Ma svakako se schueyu gubi svaki trag, jos da i bez tebe ostanemo pa da nam forum ode u....

Ok, samo me "zicnula" ova rasprava jer je u nekim postovima bilo bas konretnih cinjenica, bila je donekle sadrzajna. Bilo je postova tipa moj tata je jaci od tvog, ali bilo je i par zaista zanimljivih cinjenica.

Posto je to cesta rasprava, predlazem da se otvori tema o tome, pa onda nece biti OT rasprave takve vrste.
¡oʞɐdoɐu ǝɾ ǝʌs ˙oןıq ǝɾ oʇs oɐʞ ǝɾıu ǝsıʌ ɐʇsıu
Avatar
luka_kimi
Moderator
Moderator
Postovi: 2456
Pridružen/a: 24 ožu 2009, 19:57
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi
Lokacija: Zagreb

Re: Kritike na rad moderatora

Post Postao/la luka_kimi »

Ferrari-BiH je napisao/la:Ma svakako se schueyu gubi svaki trag, jos da i bez tebe ostanemo pa da nam forum ode u....

Ok, samo me "zicnula" ova rasprava jer je u nekim postovima bilo bas konretnih cinjenica, bila je donekle sadrzajna. Bilo je postova tipa moj tata je jaci od tvog, ali bilo je i par zaista zanimljivih cinjenica.

Posto je to cesta rasprava, predlazem da se otvori tema o tome, pa onda nece biti OT rasprave takve vrste.
Pa jel ti netko brani da je otvoriš? Samo pazi u kojem ćeš je podforumu otvoriti. ;)
slika
I don't know driving in another way which isn't risky. Each one has to improve himself. Each driver has its limit. My limit is a little bit further than other's. Kimi Raikkonen... :)
Avatar
Zweki
Gerijatrija foruma
Gerijatrija foruma
Postovi: 6430
Pridružen/a: 03 ožu 2004, 13:44

Re: Kritike na rad moderatora

Post Postao/la Zweki »

Ferrari-BiH je napisao/la:Ma svakako se schueyu gubi svaki trag, jos da i bez tebe ostanemo pa da nam forum ode u....
Dok jednom ne smrkne, drugome ne svane. A budi siguran da bi mnogima svanulo. :biggrin:
slika
"The most important piece of equipment in your bag, is your attitude." by Joe McNally
Avatar
Ferrari-BiH
Veteran
Veteran
Postovi: 3300
Pridružen/a: 27 ruj 2008, 00:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Tešanj

Re: Kritike na rad moderatora

Post Postao/la Ferrari-BiH »

luka_kimi je napisao/la:
Ferrari-BiH je napisao/la:Ma svakako se schueyu gubi svaki trag, jos da i bez tebe ostanemo pa da nam forum ode u....

Ok, samo me "zicnula" ova rasprava jer je u nekim postovima bilo bas konretnih cinjenica, bila je donekle sadrzajna. Bilo je postova tipa moj tata je jaci od tvog, ali bilo je i par zaista zanimljivih cinjenica.

Posto je to cesta rasprava, predlazem da se otvori tema o tome, pa onda nece biti OT rasprave takve vrste.
Pa jel ti netko brani da je otvoriš? Samo pazi u kojem ćeš je podforumu otvoriti. ;)
Nisam smio dok tebe ne pitam :biggrin: :p

Ne zelim ja da zapocnem temu sa najvise postova na forumu, cekam tebe, ti si lovac na trofeje :biggrin: :p
Zweki je napisao/la:
Ferrari-BiH je napisao/la:Ma svakako se schueyu gubi svaki trag, jos da i bez tebe ostanemo pa da nam forum ode u....
Dok jednom ne smrkne, drugome ne svane. A budi siguran da bi mnogima svanulo. :biggrin:
Ne bih ulazio u tu vrstu polemike, ne znam kome si se sve zamjerio :biggrin:
¡oʞɐdoɐu ǝɾ ǝʌs ˙oןıq ǝɾ oʇs oɐʞ ǝɾıu ǝsıʌ ɐʇsıu
Avatar
Zweki
Gerijatrija foruma
Gerijatrija foruma
Postovi: 6430
Pridružen/a: 03 ožu 2004, 13:44

Re: Kritike na rad moderatora

Post Postao/la Zweki »

Samo kreni čitat ovu temu od početka. :biggrin:

LN.
slika
"The most important piece of equipment in your bag, is your attitude." by Joe McNally
Avatar
schuey
Počasni član
Počasni član
Postovi: 5088
Pridružen/a: 12 ožu 2007, 11:34
Ja sam: Vozač
Navijam za: odlazak Montezemola
Lokacija: Kud Koji Mili Moji!!!
Kontakt:

Re: Kritike na rad moderatora

Post Postao/la schuey »

evo me nazad nakon male pauze (nenadane)sad žete bar imat koga kritizirat buahahaahhah
Ukoliko ste bannani,opomenuti ili Vam je post izbrisan,prekršili ste (najmanje) jedno od ovih pravila ponašanja!
Chuck Norris
Veteran
Veteran
Postovi: 3539
Pridružen/a: 16 ožu 2009, 14:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernando Alonso

Re: Kritike na rad moderatora

Post Postao/la Chuck Norris »

Zanima me zašto je moj post u temi Ferrari izbrisan?ako ga već tretirate kao off topic(a ja priznajem da jeste) onda me zanima zašto nije izbrisan post koji sam citirao i na koji sam odgovorio a također je off topic?(mislim na post luke kimia)
...put u raj nije posut ružama...
Avatar
gringo73
Naj F1 član foruma 2010.
Naj F1 član foruma 2010.
Postovi: 4558
Pridružen/a: 08 sij 2007, 15:43
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren

Re: Kritike na rad moderatora

Post Postao/la gringo73 »

Sam si odgovorio na svoje pitanje, a ako mi je promaklo izbrisat jo nešto u onoj gomili SMEĆA, imaš opciju "prijavi post", tako ćeš olakšat posao svim moderatorima.
slika
Chuck Norris
Veteran
Veteran
Postovi: 3539
Pridružen/a: 16 ožu 2009, 14:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernando Alonso

Re: Kritike na rad moderatora

Post Postao/la Chuck Norris »

gringo73 je napisao/la:Sam si odgovorio na svoje pitanje, a ako mi je promaklo izbrisat jo nešto u onoj gomili SMEĆA, imaš opciju "prijavi post", tako ćeš olakšat posao svim moderatorima.
U toj gomili smeća(kako ti kažeš) moj je post bio među zadnjima.A riba od glave smrdi,ja sam samo odgovorio na post koji je bio također OT.
Nije mi jasno ako neko spominje u temi Ferrari Alonsovo navodnu umješanost u namještanje u Singapuru da to nije OT,a moj je zato što sam spomenuo LH i Australiju 2009 da je to dokazano dok Alonsovo nije.
Zadnja izmjena: Chuck Norris, dana/u 29 lip 2010, 21:17, ukupno mijenjano 1 put.
...put u raj nije posut ružama...
Avatar
luka_kimi
Moderator
Moderator
Postovi: 2456
Pridružen/a: 24 ožu 2009, 19:57
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi
Lokacija: Zagreb

Re: Kritike na rad moderatora

Post Postao/la luka_kimi »

Chuck Norris je napisao/la:
gringo73 je napisao/la:Sam si odgovorio na svoje pitanje, a ako mi je promaklo izbrisat jo nešto u onoj gomili SMEĆA, imaš opciju "prijavi post", tako ćeš olakšat posao svim moderatorima.
U toj gomili smeća(kako ti kažeš) moj je post bio među zadnjima.A riba se od glave čisti,ja sam samo odgovorio na post koji je bio također OT.
Nije mi jasno ako neko spominje u temi Ferrari Alonsovo navodnu umješanost u namještanje u Singapuru da to nije OT,a moj je zato što sam spomenuo LH i Australiju 2009 da je to dokazano dok Alonsovo nije.
Ne, ne, ako to misliš, onda bih te zamolio da ponovno pročitaš sam početak, ja sam kao zaključak na jedan svoj post stavio da je jedan od razloga zašto Alonsa ne volim zato što mislim da je znao za namještaljku u Singapuru. Tada se razvila rasprava da li je on kriv ili nevin.

Što se mene tiče, postovi se mogu brisati, ionako se svode na prepiranje, u koje sam i ja bio uključen. Isprika svima. ;)
slika
I don't know driving in another way which isn't risky. Each one has to improve himself. Each driver has its limit. My limit is a little bit further than other's. Kimi Raikkonen... :)
Chuck Norris
Veteran
Veteran
Postovi: 3539
Pridružen/a: 16 ožu 2009, 14:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernando Alonso

Re: Kritike na rad moderatora

Post Postao/la Chuck Norris »

luka_kimi je napisao/la:
Što se mene tiče, postovi se mogu brisati, ionako se svode na prepiranje, u koje sam i ja bio uključen. Isprika svima. ;)
Također,što se i mene tiče nek se brišu i moji postovi ali onda i svi ostali koji su of topic a bilo ih je mnogo.Samo sam na to htio skrenit pažnju
...put u raj nije posut ružama...
Avatar
schuey
Počasni član
Počasni član
Postovi: 5088
Pridružen/a: 12 ožu 2007, 11:34
Ja sam: Vozač
Navijam za: odlazak Montezemola
Lokacija: Kud Koji Mili Moji!!!
Kontakt:

Re: Kritike na rad moderatora

Post Postao/la schuey »

Chuck Norris je napisao/la:
luka_kimi je napisao/la:
Što se mene tiče, postovi se mogu brisati, ionako se svode na prepiranje, u koje sam i ja bio uključen. Isprika svima. ;)
Također,što se i mene tiče nek se brišu i moji postovi ali onda i svi ostali koji su of topic a bilo ih je mnogo.Samo sam na to htio skrenit pažnju

Prijavljujte postove i nema problema,ovak se žalite a neki nemaju vremena za sve baš odraditi ;)
Ukoliko ste bannani,opomenuti ili Vam je post izbrisan,prekršili ste (najmanje) jedno od ovih pravila ponašanja!
Chuck Norris
Veteran
Veteran
Postovi: 3539
Pridružen/a: 16 ožu 2009, 14:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernando Alonso

Re: Kritike na rad moderatora

Post Postao/la Chuck Norris »

Dobio sam upozorenje pa me zanima zašto,uglavnom odgovorio sam na SRV-ov post
SRV je napisao/la: Sere, sere i samo sere. Ja samo znam da ne zelim vise vidjeti onakvo propustanje, jebes takvu formulu 1, odnosno jebes takav tim. Eto, moram biti prost.
A ja sam odgovorio nešto ovako:Uglavnom da je lik sa tvog avatara oličenje poštenja

Zar je taj moj post tako strašan da sam zaslužio upozorenje?Ako je taj moj post za upozorenje onda je mnogo mnogo postova tj njihovih autora za trajni ban
Ja dobivam upozorenje a SRV-ov(u trenutku dok ovo pišem) post gdje prostači još nije niti obrisan.Čini mi se da postoje dvostruka mjerila na ovom forumu
...put u raj nije posut ružama...
Avatar
schuey
Počasni član
Počasni član
Postovi: 5088
Pridružen/a: 12 ožu 2007, 11:34
Ja sam: Vozač
Navijam za: odlazak Montezemola
Lokacija: Kud Koji Mili Moji!!!
Kontakt:

Re: Kritike na rad moderatora

Post Postao/la schuey »

Chuck Norris je napisao/la:Dobio sam upozorenje pa me zanima zašto,uglavnom odgovorio sam na SRV-ov post
SRV je napisao/la: Sere, sere i samo sere. Ja samo znam da ne zelim vise vidjeti onakvo propustanje, jebes takvu formulu 1, odnosno jebes takav tim. Eto, moram biti prost.
A ja sam odgovorio nešto ovako:Uglavnom da je lik sa tvog avatara oličenje poštenja

Zar je taj moj post tako strašan da sam zaslužio upozorenje?Ako je taj moj post za upozorenje onda je mnogo mnogo postova tj njihovih autora za trajni ban
Ja dobivam upozorenje a SRV-ov(u trenutku dok ovo pišem) post gdje prostači još nije niti obrisan.Čini mi se da postoje dvostruka mjerila na ovom forumu

komentiranje autora posta i OT post zaslužuje opomenu pogotovo nekog tko je već upoznat sa pravilima,moje isprike kaj nisam izbrisao taj post,biti će izbrisan svakako a upozorenje i njemu ide tako da se ne brineš,hrpa vas se malo opustila pa je jedno 6 ljudi i upozoreno,nisi jedini,nije najgori prekršaj ali pripazi za ubuduće ;)
Ukoliko ste bannani,opomenuti ili Vam je post izbrisan,prekršili ste (najmanje) jedno od ovih pravila ponašanja!
Chuck Norris
Veteran
Veteran
Postovi: 3539
Pridružen/a: 16 ožu 2009, 14:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernando Alonso

Re: Kritike na rad moderatora

Post Postao/la Chuck Norris »

schuey je napisao/la: komentiranje autora posta i OT post zaslužuje opomenu pogotovo nekog tko je već upoznat sa pravilima,moje isprike kaj nisam izbrisao taj post,biti će izbrisan svakako a upozorenje i njemu ide tako da se ne brineš,hrpa vas se malo opustila pa je jedno 6 ljudi i upozoreno,nisi jedini,nije najgori prekršaj ali pripazi za ubuduće ;)
Samo 6 ljudi?Ako je moj prekršaj za upozorenje onda dnevno imamo po 10 takvih prekršaja

Ali da ne idem u opširne rasprave završit ću samo s ovom rečenicom;Vi ste zakon(moderatori) i uvijek ste u pravu čak i onda kad niste u pravu,tako da nema smisla da se ja sad opravdavam tu

EDIT:

Nakon mog posta tek tada je izbrisan SRV-ov post
...put u raj nije posut ružama...
Avatar
schuey
Počasni član
Počasni član
Postovi: 5088
Pridružen/a: 12 ožu 2007, 11:34
Ja sam: Vozač
Navijam za: odlazak Montezemola
Lokacija: Kud Koji Mili Moji!!!
Kontakt:

Re: Kritike na rad moderatora

Post Postao/la schuey »

Chuck Norris je napisao/la:
schuey je napisao/la: komentiranje autora posta i OT post zaslužuje opomenu pogotovo nekog tko je već upoznat sa pravilima,moje isprike kaj nisam izbrisao taj post,biti će izbrisan svakako a upozorenje i njemu ide tako da se ne brineš,hrpa vas se malo opustila pa je jedno 6 ljudi i upozoreno,nisi jedini,nije najgori prekršaj ali pripazi za ubuduće ;)
Samo 6 ljudi?Ako je moj prekršaj za upozorenje onda dnevno imamo po 10 takvih prekršaja

Ali da ne idem u opširne rasprave završit ću samo s ovom rečenicom;Vi ste zakon(moderatori) i uvijek ste u pravu čak i onda kad niste u pravu,tako da nema smisla da se ja sad opravdavam tu

EDIT:

Nakon mog posta tek tada je izbrisan SRV-ov post
to sam i napisao,moje isprike kaj sam zaboravio izbrisat post ;)

ugl ti samo prijavi postove koje smatraš neprimjerenima kao što je tvoj prijavljen i zato si sankcioniran jer se slažem sa prijavom a onda ćemo dalje,brisat,upozoravat itd ;)
Ukoliko ste bannani,opomenuti ili Vam je post izbrisan,prekršili ste (najmanje) jedno od ovih pravila ponašanja!
Chuck Norris
Veteran
Veteran
Postovi: 3539
Pridružen/a: 16 ožu 2009, 14:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernando Alonso

Re: Kritike na rad moderatora

Post Postao/la Chuck Norris »

Nije kritika ali zamolio bih moderatore da obrate pažnju na pojedine članove foruma koji vozače nazivaju raznim pridjevima a ne njihovim imenima tipa klempo,plačip... i slično,bez obzira o kom se vozaču radi to je ništa drugo nego provokacija
...put u raj nije posut ružama...
Avatar
sale
Site Admin
Site Admin
Postovi: 6074
Pridružen/a: 28 kol 2003, 12:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: F1
Kontakt:

Re: Kritike na rad moderatora

Post Postao/la sale »

Chuck Norris je napisao/la:Nije kritika ali zamolio bih moderatore da obrate pažnju na pojedine članove foruma koji vozače nazivaju raznim pridjevima a ne njihovim imenima tipa klempo,plačip... i slično,bez obzira o kom se vozaču radi to je ništa drugo nego provokacija
I takve uvijek nastojimo upomenuti/isključiti ;)
$@Ł€: Tražite prije postanja slika
race control
Postovi: 25
Pridružen/a: 12 srp 2010, 14:23
Navijam za: Nikoga

Re: Kritike na rad moderatora

Post Postao/la race control »

sale je napisao/la:
Chuck Norris je napisao/la:Nije kritika ali zamolio bih moderatore da obrate pažnju na pojedine članove foruma koji vozače nazivaju raznim pridjevima a ne njihovim imenima tipa klempo,plačip... i slično,bez obzira o kom se vozaču radi to je ništa drugo nego provokacija
I takve uvijek nastojimo upomenuti/isključiti ;)
...pa i kada se radi o moderatorima?
Avatar
Zweki
Gerijatrija foruma
Gerijatrija foruma
Postovi: 6430
Pridružen/a: 03 ožu 2004, 13:44

Re: Kritike na rad moderatora

Post Postao/la Zweki »

Moderatori su također bili na hlađenju, a da ne spominjem kako su neki od njih dobili i doživotni bann, a ne samo ostali bez moderatorske pozicije ili bili na "luftanju".
Makar moram napomenuti da mi je jako zanimljiv tvoj stav sa svega 11 postova i nepunih mjesec dana boravka na forumu. :biggrin:

The incident will be investigated after the race.
slika
"The most important piece of equipment in your bag, is your attitude." by Joe McNally
race control
Postovi: 25
Pridružen/a: 12 srp 2010, 14:23
Navijam za: Nikoga

Re: Kritike na rad moderatora

Post Postao/la race control »

Zweki je napisao/la:Makar moram napomenuti da mi je jako zanimljiv tvoj stav sa svega 11 postova i nepunih mjesec dana boravka na forumu. :biggrin:
Nisam znao da treba poslati CV prije nego se moze pristupiti u odredene dijelove foruma.
Moje pitanje je postano sa ciljem podizanja odgovornosti medu moderatorima. Konkretno: ako ti napises da je Alonso placibaba, onda naravno da "obicni" forumas misli da ima pravo upotrijebiti i neki malo pogrdniji pridjev. Slazem se, tvoj izraz nije niti prost, niti izlazi iz nekih okvira pristojnosti (iako se vec i to moze protumaciti kao provokacija), ali ti si moderator i trebao bi malo vise pripaziti na to kako se izrazavas. Isto vrijedi i za moderatore koji (pre)cesto koriste psovke u svojim postovima.

I bez uvrede, moja kritika je konstruktivna i nadam se da ces/cete ju takvom i prihvatiti.
Avatar
schuey
Počasni član
Počasni član
Postovi: 5088
Pridružen/a: 12 ožu 2007, 11:34
Ja sam: Vozač
Navijam za: odlazak Montezemola
Lokacija: Kud Koji Mili Moji!!!
Kontakt:

Re: Kritike na rad moderatora

Post Postao/la schuey »

race control je napisao/la:
Zweki je napisao/la:Makar moram napomenuti da mi je jako zanimljiv tvoj stav sa svega 11 postova i nepunih mjesec dana boravka na forumu. :biggrin:
Nisam znao da treba poslati CV prije nego se moze pristupiti u odredene dijelove foruma.
Moje pitanje je postano sa ciljem podizanja odgovornosti medu moderatorima. Konkretno: ako ti napises da je Alonso placibaba, onda naravno da "obicni" forumas misli da ima pravo upotrijebiti i neki malo pogrdniji pridjev. Slazem se, tvoj izraz nije niti prost, niti izlazi iz nekih okvira pristojnosti (iako se vec i to moze protumaciti kao provokacija), ali ti si moderator i trebao bi malo vise pripaziti na to kako se izrazavas. Isto vrijedi i za moderatore koji (pre)cesto koriste psovke u svojim postovima.

I bez uvrede, moja kritika je konstruktivna i nadam se da ces/cete ju takvom i prihvatiti.
kritika odbijena :badgrin: :badgrin: :badgrin: ma mala tolerancija je dopuštena ali vrijeđanje nije,i moderator je obični član kojeg slijede sve kazne kao i ostale ako prekrši pravila ;)
Ukoliko ste bannani,opomenuti ili Vam je post izbrisan,prekršili ste (najmanje) jedno od ovih pravila ponašanja!
Avatar
Zweki
Gerijatrija foruma
Gerijatrija foruma
Postovi: 6430
Pridružen/a: 03 ožu 2004, 13:44

Re: Kritike na rad moderatora

Post Postao/la Zweki »

race control je napisao/la:
Zweki je napisao/la:Makar moram napomenuti da mi je jako zanimljiv tvoj stav sa svega 11 postova i nepunih mjesec dana boravka na forumu. :biggrin:
Nisam znao da treba poslati CV prije nego se moze pristupiti u odredene dijelove foruma.
Moje pitanje je postano sa ciljem podizanja odgovornosti medu moderatorima. Konkretno: ako ti napises da je Alonso placibaba, onda naravno da "obicni" forumas misli da ima pravo upotrijebiti i neki malo pogrdniji pridjev. Slazem se, tvoj izraz nije niti prost, niti izlazi iz nekih okvira pristojnosti (iako se vec i to moze protumaciti kao provokacija), ali ti si moderator i trebao bi malo vise pripaziti na to kako se izrazavas. Isto vrijedi i za moderatore koji (pre)cesto koriste psovke u svojim postovima.

I bez uvrede, moja kritika je konstruktivna i nadam se da ces/cete ju takvom i prihvatiti.
Ma nemaš problema. Evo možeš slobodno odmah i prijaviti moj post sa Valencije jer sam Alonsa nazvao plačibabom (na osnovanoj sumnji kako se radi o provokaciji). Kako što uvijek kažem - pravda za sve. ;)

Iako moje izražavanje (po meni) nikoga konkretno ne vrijeđa (iako ima i toga, ali samo po potrebi onima koji su to zaslužili i ovdje su samo sa ciljem da provociraju i vrijeđaju) i smatram da sam uvijek u (ponavljam, samo u iznimnim situacijama s one strane zakona) granici i okviru kulturnog izražavanja, a i ponašanja. A sad zamisli situaciju, ti si tražio po mojim postovima kada sam se ja to nedolično ponašao/izražavao, na svu sreću u mojih 6000+ postova naći ćeš sigurno nešto, međutim neka administrator sankcionira tu moju provokaciju, ali onda obzirom na veličinu moje provokacije i sankcija koje su (će) slijedile zbog iste, koliko bi onda jako svi ostali članovi morali "nagrabusiti" zbog svojih provkacija koje su daleko veće od plačibabe, pogrdnog imena, a da ne govorim o slučajevima kada počne smrditi rasizam i netpeljivost?

Ovime se ne želim opravdati, niti iskupiti ili tražiti oprost, idalje sam za to da me se odgovarajuće kazni jer nakon toga dobivam (ako ne ja jer možda više neću biti moderator, onda ostali moderatori) "permission to kill" tj. dozvolu da se puno rigoroznije i bez pretjeranog razmišljanja kazni svakog prijestupnika za i najmanju stvar, odnosno provokacije poput plačibabe.

A ukoliko ti smetaju postovi koji u sebi sadrže "jbt", možda bi ti bilo najbolje da se učlaniš na forum katoličke mladeži ili nešto tome slično.

I za kraj, prihvaćam ja tvoju kritiku, međutim mislim da ti je kritika ovoga puta dosta niskog praga tolerancije i jasno mi je zašto jer ipak sam ti malo stao na žulj kada sam spomenuo tvoj kratki boravak na forumu, a već si krenuo u borbu sa vjetrenjačama. A i da, drznuo sam se dirati u Alonsa. Probaj idući puta biti jednako tako oštar (reagiraj) prema situacijama koje će biti u istom rangu prekršaja (s mojim) ili čak gorem, a da se izravno ni na bilo koji način ne dotiče tebe ili ti ga nema veze s tobom. ;)
slika
"The most important piece of equipment in your bag, is your attitude." by Joe McNally
Avatar
schuey
Počasni član
Počasni član
Postovi: 5088
Pridružen/a: 12 ožu 2007, 11:34
Ja sam: Vozač
Navijam za: odlazak Montezemola
Lokacija: Kud Koji Mili Moji!!!
Kontakt:

Re: Kritike na rad moderatora

Post Postao/la schuey »

uh,naljutio si zwekija,jaooooo to ne valja :badgrin:


šalim se,kao što rekoh male tolerancije postoje,kolko puta sam samo ja reko za alonsa da je crybaby,zar nije to istina iliti isto što je zweki rekao,samo temeljeno na njegovom pristupu i ponašanju prema timu i ostalima? tim istim pragom koji zahtjevaš od moderatora (a on je jednako ravnopravan član kao i ti) svatko tko kaže da je kimi bezličan,ice cold,massa da je fillipe baby ili pak u prošlosti za montoyu ili irvina obično laprdalo zaslužuje bann? da je uvreda,bila bi drugačije napisana sa namjerom da ga se uvrijedi a ne konstantira ono što je. mislim da je to što se tiče toga gotova stvar i zweki,ne damo mi tebe,pa koga drugog bi napadalia k ti odeš,sam bi na mene išle kritike,nemoj da sale dobije infarkt :biggrin:


p.s.kritika kao kritika je uredu,svako ima pravo na kritiziranjen i primljeno je na znanje svima,ali kako rekoh on nije Bog na forumu,isto je član kao i ti i ostali koji samo pomaže uređivati forum u skladu sa pravilima,no skupno je odlučneo da se takve stvari dopuštaju svima ukoliko nisu preučestale i s namjerom provokacije i izazivanja svađe ;)
Ukoliko ste bannani,opomenuti ili Vam je post izbrisan,prekršili ste (najmanje) jedno od ovih pravila ponašanja!
Avatar
Zweki
Gerijatrija foruma
Gerijatrija foruma
Postovi: 6430
Pridružen/a: 03 ožu 2004, 13:44

Re: Kritike na rad moderatora

Post Postao/la Zweki »

Ma neee, ja to onako u razglabanju, a pedala ne ovisi o meni (ovisi o mojim dijelima, ali kužiš što hoću reći) tako da to nije u igri. A da bi kritike mogle malo ići tebe, pa bilo bi to čist ok. Pritajio si se pa te se ni ne proziva, a to mi se ne sviđa (to što si se pritajio, a možda malo i zato što te se ne proziva jer onda obično bude zabavno u tolikoj mjeri da ni utrku ne bi gledao). :biggrin:
slika
"The most important piece of equipment in your bag, is your attitude." by Joe McNally
Odgovori