RE: Alonso - Hamilton i čekanje u boxu

Mladen Jergović odgovara na vaša pitanja...
Zaključano
Avatar
pospani gad
Veteran
Veteran
Postovi: 2917
Pridružen/a: 28 tra 2007, 22:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernanda Alonsa
Lokacija: Slavonija
Kontakt:

Post Postao/la pospani gad »

homersimpson je napisao/la:Naravno da je danas favoriziran Hamilton kao što je i do prije godine dana to bio MS jer se njima može najviše zaradtiti.
Maknuli su i US GP (i neka su) -- zašto? jer tamo nemaju nikakve zarade

Istina čovjek dobro vozi auto koji mu drugi (kolega iz tima) složi ali svakom trkom mi cijela F1 postaje sve dosadnija. Još kad u to uklopimo i naše vrle komentatore koji se trude da budu englezi (pogotovo NN) a tu pridodamo i gosp. MJ prije svake utrke i to je dosta da stišam ton na TVu.

Svaka čast na dostignućima i znanju g. MJ ali dosta više stalnog uvlačenja
Bravo!
Ništa mi neće, ovaj dan pokvarit'.......... jer želim ( hoću ) med i mlijeko. I točka. :biggrin:
Tko meni ne vjeruje, to je njegov problem. :biggrin:
Avatar
One and only
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1591
Pridružen/a: 12 srp 2007, 22:01
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari- M. Schumacher
Lokacija: Mostar

Post Postao/la One and only »

pospani gad je napisao/la:
One and only je napisao/la:Jadni Fernando.
Činjenica je da je danas onemogućio Hamiltona da napravi još jedan brzi krug i da se tako bori za PP.
Nemojte sada uzimati to što su iz iste momčadi. Schumacher je prošle sezone onemogućio svog konkurenta za naslov da napravi još jedan brzi krug i da se bori za PP. I to tad se to Schumiju nije moglo dokazati, ali je kažnjen (zasluženo) i vjerujem da ste tad lajali na Schumachera. Sad kad Alonso uradi nešto slično što je puno lakše dokazati pričate neke smješne priče da tim favorizira Hamiltona.
Alonso nije kažnjen zato što tim favorizira Hamiltona, nego zato što je najbližeg konkurenta za naslov onemogućio u ravnopravnoj borbi za PP

Uostalom Mladen vam je tamo sve to fino objasnio.
Lewis nije trebao prvi izaći iz pita u Q3.... On se tamo ugurao na finjaka... to se ne može kazniti.... ali bitno da on koristi situaciju.... a Alonso ostaje pošten i j,,,,..... lijepo je Mladen rekao.... i ovo .... da je Alonso fin mladić.. igra fer .... nije čudo da je u šoku od ovog Lewisa.... jer se pojavio tip bez dlake na volanu........
To je odlična osobina, pogotovo ako pretenduješ na naslov svjetskog prvaka. Svi ste danas mislili da Alonso ima penal da sustigne Hamiltona u poretku vozača, a večeras vas dočeka hladan tuš. Sad još počnite da pišete da FIA favorizira Hamiltona i da je Elvis živ. Hamilton ne želi da bude vodonoša Alonsu i momčad ga tu podržava.
FIA nastoji omogućiti ravnopravnu borbu za naslov vozačima koji pretenduju za taj naslov. Prošle godine je ta ista FIA zaštitila Fernanda Alonsa u MC, a ove godine je zaštitila Hamiltona u Mađarskoj.

A ako vam se ne sviđa odnos McM-a prema Alonsu napišite protestno pismo Ronu Dennisu. Mislim da će ga to natjerati da promjeni svoje mišljenje :badgrin:
Avatar
pospani gad
Veteran
Veteran
Postovi: 2917
Pridružen/a: 28 tra 2007, 22:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernanda Alonsa
Lokacija: Slavonija
Kontakt:

Post Postao/la pospani gad »

One and only je napisao/la:
pospani gad je napisao/la:
One and only je napisao/la:Jadni Fernando.
Činjenica je da je danas onemogućio Hamiltona da napravi još jedan brzi krug i da se tako bori za PP.
Nemojte sada uzimati to što su iz iste momčadi. Schumacher je prošle sezone onemogućio svog konkurenta za naslov da napravi još jedan brzi krug i da se bori za PP. I to tad se to Schumiju nije moglo dokazati, ali je kažnjen (zasluženo) i vjerujem da ste tad lajali na Schumachera. Sad kad Alonso uradi nešto slično što je puno lakše dokazati pričate neke smješne priče da tim favorizira Hamiltona.
Alonso nije kažnjen zato što tim favorizira Hamiltona, nego zato što je najbližeg konkurenta za naslov onemogućio u ravnopravnoj borbi za PP

Uostalom Mladen vam je tamo sve to fino objasnio.
Lewis nije trebao prvi izaći iz pita u Q3.... On se tamo ugurao na finjaka... to se ne može kazniti.... ali bitno da on koristi situaciju.... a Alonso ostaje pošten i j,,,,..... lijepo je Mladen rekao.... i ovo .... da je Alonso fin mladić.. igra fer .... nije čudo da je u šoku od ovog Lewisa.... jer se pojavio tip bez dlake na volanu........
To je odlična osobina, pogotovo ako pretenduješ na naslov svjetskog prvaka. Svi ste danas mislili da Alonso ima penal da sustigne Hamiltona u poretku vozača, a večeras vas dočeka hladan tuš. Sad još počnite da pišete da FIA favorizira Hamiltona i da je Elvis živ. Hamilton ne želi da bude vodonoša Alonsu i momčad ga tu podržava.
FIA nastoji omogućiti ravnopravnu borbu za naslov vozačima koji pretenduju za taj naslov. Prošle godine je ta ista FIA zaštitila Fernanda Alonsa u MC, a ove godine je zaštitila Hamiltona u Mađarskoj.

A ako vam se ne sviđa odnos McM-a prema Alonsu napišite protestno pismo Ronu Dennisu. Mislim da će ga to natjerati da promjeni svoje mišljenje :badgrin:
Bio je još samo jedan tip bez dlake na volanu: M.Schumacher. Pravo je rekao Jacques Villeneuve; iza Michaela ostaje samo statistika, a tko je Michael uopće?!
Ništa mi neće, ovaj dan pokvarit'.......... jer želim ( hoću ) med i mlijeko. I točka. :biggrin:
Tko meni ne vjeruje, to je njegov problem. :biggrin:
Avatar
-Bobi-
Postovi: 47
Pridružen/a: 07 lis 2006, 12:36
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fer Play
Lokacija: Macedonia

Post Postao/la -Bobi- »

pospani gad je napisao/la:
Ne treba, gledati baš tako crno, no ipak je to sofisticirani sport, u igri je veliki novac, i prošle je godine Fernando rekao poslije Monze da je ovo zaista sve manje sport... lova puno toga muti...
Sve će to proći... ali meni Lewis uza sav svoj talent ne može biti drag.... gaziti po svjetskom prvaku na taj način... bez respekta.... i to na fin način... uspio se ugurati ispred njega na početku Q3... tko ga pusti??

....F1 će biti dosadna ako se njemu to dozvoli, pa budemo gledali iz godine u godinu... kruženje Lewisa..... mislim da bi Fernando mogao jako brzo napustiti McLaren
citiram: uspio se ugurati ispred njega na početku Q3... tko ga pusti??

Hamulton je vodeci u sampionatu ove godine, trebate malo respektirati to, na sta lici "tko ga pusti" tamo mu je mjesto.
Nedja
Početnik
Početnik
Postovi: 229
Pridružen/a: 01 kol 2007, 06:52
Ja sam: Vozač
Navijam za: Nikoga
Lokacija: debenlija

Post Postao/la Nedja »

Jao boze citam ove zalopojke na Alonsov racun i ne mogu da verujem. Pa nije fia sigurno odlucila da ih kazni na osnovu ovih snimaka u koje i mi imamo uvid, vec na osnovu radio veza, telemetrije, ispitivanja i ko zna cega vec, u odluku koga ce kazniti i da li je ispravno kaznjen alonso ne sumnjam. Jedino ne znam zashto je kaznjen ROn Denis-meklaren, mozda jedino zato shto je sve pokusao zataskati onom pricom kako je Alonso zrtva. I kako su ljudi smeshni, cinjenica je da je jedan klinac bez dlake na volanu isti ako ne i brzi od alonsa, i odma se tu stvaraju price o pomoci, dajte ljudi, pogledajte malo okolo, komentari su stvarno smeshni, u monaku je sumaher bio kaznjen iako nije bilo jasno dokazano, pa nikom nishta, covek je bio kaznjen i 97, e cini mi se 94 nisu mogli dokazati, pa nije kaznjen, shta da se radi, ali zaato kada su svi poceli da ga pljuju jer je i bogu i narodu svojim voznjama i talentom dosadio oni su ga kaznjavali indirektno, npr. kada je postavio rekord po broju osvojenih trka u sezoni oni su brze bolje promenili sistem bodovanja, kako bi se navodno f1 ucinila zanimljivijom, a to se moze uraditi samo ako se dovede konkurent sumaheru kog su morali vestacki stvoriti, pa one silne promene oko pravila za motore, kako bi bila cesca odustajanja, pa tako i za gume, to se sve radilo zato shto je tako bolje za f1 a ne zbog toga shto treba neko zameniti sumahera. I onda nakon svih tih promena, stvara se podloga za novog sampiona, koji uskace u jaci bolid od sumaherovog, i shta drugo radi nego ono shto bi svaki 4 vozac f1 mogao. POred onoliko pehova ne bi zaista bilo tesko pobediti sumahera, a secam se da je neko racunao sistem bodovanja po starom ( drugo mesto 6 poena)i da je tako cini mi se SUmaheru trebala pripasti titula. I sada mi oni kukaju, shto Alonso vise ne pobedjuje, pa normalno kada je golobradi klinac dokazao da je brzi, i normalno je da se sada svi okrecu klincu isto kao shto su nekada Alonsu, stim shto ovaj iza sebe ima samo tim, a ovaj je imao celu f1.
Nedja
Početnik
Početnik
Postovi: 229
Pridružen/a: 01 kol 2007, 06:52
Ja sam: Vozač
Navijam za: Nikoga
Lokacija: debenlija

Post Postao/la Nedja »

pospani gad je napisao/la:
One and only je napisao/la:
pospani gad je napisao/la: Lewis nije trebao prvi izaći iz pita u Q3.... On se tamo ugurao na finjaka... to se ne može kazniti.... ali bitno da on koristi situaciju.... a Alonso ostaje pošten i j,,,,..... lijepo je Mladen rekao.... i ovo .... da je Alonso fin mladić.. igra fer .... nije čudo da je u šoku od ovog Lewisa.... jer se pojavio tip bez dlake na volanu........
To je odlična osobina, pogotovo ako pretenduješ na naslov svjetskog prvaka. Svi ste danas mislili da Alonso ima penal da sustigne Hamiltona u poretku vozača, a večeras vas dočeka hladan tuš. Sad još počnite da pišete da FIA favorizira Hamiltona i da je Elvis živ. Hamilton ne želi da bude vodonoša Alonsu i momčad ga tu podržava.
FIA nastoji omogućiti ravnopravnu borbu za naslov vozačima koji pretenduju za taj naslov. Prošle godine je ta ista FIA zaštitila Fernanda Alonsa u MC, a ove godine je zaštitila Hamiltona u Mađarskoj.

A ako vam se ne sviđa odnos McM-a prema Alonsu napišite protestno pismo Ronu Dennisu. Mislim da će ga to natjerati da promjeni svoje mišljenje :badgrin:
Bio je još samo jedan tip bez dlake na volanu: M.Schumacher. Pravo je rekao Jacques Villeneuve; iza Michaela ostaje samo statistika, a tko je Michael uopće?!

A shta je ostalo iza njega, sem uzaludno protracenog talenta i choveka koji ne zna nishta drugo sem da krivi druge za svoje greske.
Avatar
-Bobi-
Postovi: 47
Pridružen/a: 07 lis 2006, 12:36
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fer Play
Lokacija: Macedonia

Re: RE: Alonso - Hamilton i čekanje u boxu

Post Postao/la -Bobi- »

Mladen Jergović je napisao/la:Mislim da je Alonsov potez bio vrlo, vrlo problematičan. Mislim da to ukazuje na veeeelike unutrašnje sukobe u McLarenu, i tu će još svašta biti do kraja sezone (a i poslije toga - vidi moju prošlotjednu kolumnu).
Ali, fascinatno mi je kako je Alonso uspio naštimati da on stigne u svoj posljednji mjereni krug za dvije ili tri sekunde, a da prije toga izbaci Hamiltona. Nevjerojatan osjećaj za timing, dok je još stajao u boksu. Ali, moram reći, ovo je bio potez po problematičnosti ravno iz najboljih udžbenika Senne i M Schumachera.
Inače, i mene zanima može li FIA gledati na ovakvu blokadu unutar boksova, čak unutar boksa jedne ekipe, kao na kažnjivu stvar. Možda čak i ne, ali da je jedan vozač oštetio drugog, to je činjenica.
Jos jednom se pokazalo koliko je Jergovic bio prav,

to sto su neki pokusavali da objele alonsovo lice je druga stvar.

mislim da za dalju polemiku nema mjesta.
Mladen Jergović
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1794
Pridružen/a: 11 tra 2007, 13:47

Post Postao/la Mladen Jergović »

homersimpson je napisao/la:Naravno da je danas favoriziran Hamilton kao što je i do prije godine dana to bio MS jer se njima može najviše zaradtiti.
Maknuli su i US GP (i neka su) -- zašto? jer tamo nemaju nikakve zarade

Istina čovjek dobro vozi auto koji mu drugi (kolega iz tima) složi ali svakom trkom mi cijela F1 postaje sve dosadnija. Još kad u to uklopimo i naše vrle komentatore koji se trude da budu englezi (pogotovo NN) a tu pridodamo i gosp. MJ prije svake utrke i to je dosta da stišam ton na TVu.

Svaka čast na dostignućima i znanju g. MJ ali dosta više stalnog uvlačenja
Bravo majstore. Ima i drugih sportova. Gledajte HNL, to je otprilike vaša razina.

McLaren je kažnjen jer su tvrdili da su oni naredili Alonsu da čeka, što su suci utvrdili (a i ja sam rekao puno ranije) da nije bilo potrebno, obzirom na promet na stazi.
Dakle, da je McLaren šutio i implicitno potvrdio da je Alonso nasadio Hamiltona vjerojatno bi suci kaznili samo Alonsa s tih 5 mjesta. Ovako, radi navodne manipulacije kvalifikacijama, kažnjen je i McLaren.
Avatar
rindt
Postovi: 119
Pridružen/a: 22 vel 2007, 10:45
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Država Hrvatska

Post Postao/la rindt »

Nažalost velikom vozaču kao što je Alonso ovo nije bilo potrebno, da mu se ne bi dogodilo kao lani Michaelu radi one gluposti u Monacu, da izgubi prvenstvu.
slika
Avatar
-Briatore-
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1498
Pridružen/a: 28 vel 2006, 09:28
Ja sam: Vozač

Post Postao/la -Briatore- »

Mladen Jergović je napisao/la:Bravo majstore. Ima i drugih sportova. Gledajte HNL, to je otprilike vaša razina.
Mladene, vrstan ste poznavalac F1 i sport je vrhunac auto-moto sporta, ali nema smisla vrijeđati HNL, jer ima ljudi koji pored formule i to gledaju. Čemu takve cinične izjave?
#BigBalls
Avatar
Marko FF
Postovi: 131
Pridružen/a: 05 svi 2007, 12:45
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Pula, 28g.

Post Postao/la Marko FF »

-Briatore- je napisao/la:
Mladen Jergović je napisao/la:Bravo majstore. Ima i drugih sportova. Gledajte HNL, to je otprilike vaša razina.
Mladene, vrstan ste poznavalac F1 i sport je vrhunac auto-moto sporta, ali nema smisla vrijeđati HNL, jer ima ljudi koji pored formule i to gledaju. Čemu takve cinične izjave?
Slažem se sa tobom, ima ljudi koji gledju HNL i nema je smisla vrjeđati. Ali zašto pobogu gledaju HNL, šta tamo netko igra nogomet?
tko drugom jamu kopa nos
Avatar
Senna
Veteran
Veteran
Postovi: 3398
Pridružen/a: 05 svi 2005, 16:19
Ja sam: Vozač
Navijam za: Minardi _ Alonso
Lokacija: Skradnik
Kontakt:

Post Postao/la Senna »

Marko FF je napisao/la:Slažem se sa tobom, ima ljudi koji gledju HNL i nema je smisla vrjeđati. Ali zašto pobogu gledaju HNL, šta tamo netko igra nogomet?
Pa naravno tamo su vam Balkanci, ljudi koji se primitivno, glupo i tupo ponašaju, pogledajte im navijače šta rade po stadionima ;) To je jedna veoma niska kategorija spotra, gdje sport nakraju prijeđe u divljaštvo, tučnjavu, ubijanje. :arrow: Naravno da ima i onih koji gledaju jedno i drugo, no takvi se uglavnom ne ponašaju tako primitivno i zaostalo. Nisam vidio nikoga na forumu kojem je Formula 1 prvi sport, a HNL drugi da mi se ponaša bahato, pokvareno, uvaženo, dok kod onih kod kojih je obratno jest. ;)

Zašto gosp. Jergović hoće ponekad reći gledajte HNL, pa vjerovatno zato šta kad naiđe na nečiji post, koji po samom smislu zvuči krajnje balkanski, naravno da će mu reći da ide gledati HNL, jer tamo vam ne treba mozga, dovoljno vam je da budete sirovina i onda ste bog i batina. ;)
Avatar
pospani gad
Veteran
Veteran
Postovi: 2917
Pridružen/a: 28 tra 2007, 22:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernanda Alonsa
Lokacija: Slavonija
Kontakt:

Post Postao/la pospani gad »

Senna je napisao/la:
Marko FF je napisao/la:Slažem se sa tobom, ima ljudi koji gledju HNL i nema je smisla vrjeđati. Ali zašto pobogu gledaju HNL, šta tamo netko igra nogomet?
Pa naravno tamo su vam Balkanci, ljudi koji se primitivno, glupo i tupo ponašaju, pogledajte im navijače šta rade po stadionima ;) To je jedna veoma niska kategorija spotra, gdje sport nakraju prijeđe u divljaštvo, tučnjavu, ubijanje. :arrow: Naravno da ima i onih koji gledaju jedno i drugo, no takvi se uglavnom ne ponašaju tako primitivno i zaostalo. Nisam vidio nikoga na forumu kojem je Formula 1 prvi sport, a HNL drugi da mi se ponaša bahato, pokvareno, uvaženo, dok kod onih kod kojih je obratno jest. ;)

Zašto gosp. Jergović hoće ponekad reći gledajte HNL, pa vjerovatno zato šta kad naiđe na nečiji post, koji po samom smislu zvuči krajnje balkanski, naravno da će mu reći da ide gledati HNL, jer tamo vam ne treba mozga, dovoljno vam je da budete sirovina i onda ste bog i batina. ;)
Hm, zanimljivo. Svakako je F1 sofisticiran, naša HNL je bezveze, ali ne trebamo jedni druge podcjenivati. Totalno ćemo se podijeliti. Svatko može izraziti svoje mišljenje. A moje je; F1 je nedorljiva po tehnologiji, imidžu, znanju, vrhunskim pojedincima, i vrh je automotosporta bez presedana, no nadam se da je profit neće satrt, jer se tamo počelo gledat (od vozača do šefova) što više zaraditi - što ne može samo doći sa sponzorima već je potreban više natjecateljski duh da bi sve ostalo uzbudljivo i neizvjesno.
Ništa mi neće, ovaj dan pokvarit'.......... jer želim ( hoću ) med i mlijeko. I točka. :biggrin:
Tko meni ne vjeruje, to je njegov problem. :biggrin:
Avatar
Scorpyo
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 538
Pridružen/a: 01 svi 2007, 11:04
Ja sam: Vozač
Navijam za: Dobre utrke

Post Postao/la Scorpyo »

[quote="Dino Mclaren]I onoi što sam primjetio,i što je odurno,jest da postoje 2 stava za Alonsa.
Ili ga obožavaš ili ga mrziš iz dna duše,s time da je prvih dosta manje,pa se oni lako zataškaju sa većinom onih koji ga mrze.To je problem na ovakvim forumima. No,neću o tome. Ja sam njegov navijač,pa ne bih bio objektivan.
Pozdrav svima,iskreno se nadam da će pasti kiša,da se još jednom dokaže tko je dvostruki svjetski prvak![/quote]

A postoje i oni za koje ti mislis da ih nema. Ja osobno smatram Alonsa jednim od najboljih vozaca u F1 svih vremena, ali ne svidja mi se nacin na koji je osvojio svoje 2 titule. I apsolutno mi se ne svidja njegovo ponasanje kada stvari ne idu kako bi on htio.
Avatar
Scorpyo
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 538
Pridružen/a: 01 svi 2007, 11:04
Ja sam: Vozač
Navijam za: Dobre utrke

Post Postao/la Scorpyo »

pospani gad je napisao/la:Bio je još samo jedan tip bez dlake na volanu: M.Schumacher. Pravo je rekao Jacques Villeneuve; iza Michaela ostaje samo statistika, a tko je Michael uopće?!
Ima ih jos puno koji su javno davali slicne izjave, zanimljivo je da vecina njih nikada nije postigla nista u svojoj karijeri u F1.....
Avatar
Dino@lonso
Postovi: 125
Pridružen/a: 25 tra 2007, 19:17
Navijam za: Nikoga

Post Postao/la Dino@lonso »

Scorpyo je napisao/la:
Dino Mclaren je napisao/la:I onoi što sam primjetio,i što je odurno,jest da postoje 2 stava za Alonsa.
Ili ga obožavaš ili ga mrziš iz dna duše,s time da je prvih dosta manje,pa se oni lako zataškaju sa većinom onih koji ga mrze.To je problem na ovakvim forumima. No,neću o tome. Ja sam njegov navijač,pa ne bih bio objektivan.
Pozdrav svima,iskreno se nadam da će pasti kiša,da se još jednom dokaže tko je dvostruki svjetski prvak!
A postoje i oni za koje ti mislis da ih nema. Ja osobno smatram Alonsa jednim od najboljih vozaca u F1 svih vremena, ali ne svidja mi se nacin na koji je osvojio svoje 2 titule. I apsolutno mi se ne svidja njegovo ponasanje kada stvari ne idu kako bi on htio.
Da,istina,postoje i takvi,ali opet,oni će tražiti prvu priliku da popljuju Alonsa.
I tu opet upadaju u ove koji ga mrze.
A kazna,hm,ok je. Alonso će i ovako odvoziti odličnu trku i dokazati da maminog sina može pobijediti,naravno ako mu tim dopusti. Sad će još tim naredit da usred trke stoji 10 sekundi,pa će opet bii kažnjen.
Mladen Jergović
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1794
Pridružen/a: 11 tra 2007, 13:47

Post Postao/la Mladen Jergović »

-Briatore- je napisao/la:
Mladen Jergović je napisao/la:Bravo majstore. Ima i drugih sportova. Gledajte HNL, to je otprilike vaša razina.
Mladene, vrstan ste poznavalac F1 i sport je vrhunac auto-moto sporta, ali nema smisla vrijeđati HNL, jer ima ljudi koji pored formule i to gledaju. Čemu takve cinične izjave?
Odgovor: cinična izjava zbog toga jer nam je čovjek zaprijetio da mu je svega dosta i da više neće pratiti Formulu 1, plus nakon što sam mu pokušao objasniti što se točno dogodilo u Mađarskoj, on se zapjenio i napisao da se nekom uvlačim. Pretpostavljam Hamiltonu?
Onda sam mislio, ako mu ne valja Formula 1, neka prati nešto drugo, recimo sport čiji navijači raspravljaju bacanjem bicikla i stolica, nakon prijateljske međunarodne utakmice.
Avatar
homersimpson
Početnik
Početnik
Postovi: 152
Pridružen/a: 19 lip 2007, 19:52

Post Postao/la homersimpson »

Mladen Jergović je napisao/la:
homersimpson je napisao/la:Naravno da je danas favoriziran Hamilton kao što je i do prije godine dana to bio MS jer se njima može najviše zaradtiti.
Maknuli su i US GP (i neka su) -- zašto? jer tamo nemaju nikakve zarade

Istina čovjek dobro vozi auto koji mu drugi (kolega iz tima) složi ali svakom trkom mi cijela F1 postaje sve dosadnija. Još kad u to uklopimo i naše vrle komentatore koji se trude da budu englezi (pogotovo NN) a tu pridodamo i gosp. MJ prije svake utrke i to je dosta da stišam ton na TVu.

Svaka čast na dostignućima i znanju g. MJ ali dosta više stalnog uvlačenja
Bravo majstore. Ima i drugih sportova. Gledajte HNL, to je otprilike vaša razina.

McLaren je kažnjen jer su tvrdili da su oni naredili Alonsu da čeka, što su suci utvrdili (a i ja sam rekao puno ranije) da nije bilo potrebno, obzirom na promet na stazi.
Dakle, da je McLaren šutio i implicitno potvrdio da je Alonso nasadio Hamiltona vjerojatno bi suci kaznili samo Alonsa s tih 5 mjesta. Ovako, radi navodne manipulacije kvalifikacijama, kažnjen je i McLaren.
Hm izgleda da istina boli, no vaše osvrte na HNL neću više komentirati

No enivej, di sam ja to napisao da Alonso nije zasluženo kažnjen.
Čovjek je napravio "glupost" i za to sad snosi krivicu.

No da se LH non-stop diže u visine od svih pa i od vas je također činjenica.

Naravno da ste vi vrlo upoznati sa okolnostima u F1 (zbog toga volim čuti i cijenim neka vaša razmišljanja) ali što je to LH napravio na stazi da ga se tako uzdiže u nebo?
Istina odvozio je odlično (rezultatski) dosadašnji dio prvenstva ali to u najboljem bolidu današnjice bi uspijelo i bilo kojem drugom vozaču iz "nižerazrednih" timova.
Već se toliko puta pokazalo da je bolid velika prednost bezuvjetno na kvalitetu samog vozača.
Što je npr. Senna mogao napraviti u tom "istom" McLarenu kad je formulom 1 vladao Mansell u tada najboljem williamsu, ništa

Od vas kao i od naših komentatora s TV-a se očekuje da budete objektivni a ne da kopirate engleze, za koje se i očekuje da budu takvi kakvi jesu
dt-2908
Postovi: 4
Pridružen/a: 05 kol 2007, 11:05
Navijam za: Nikoga
Lokacija: nigdjezemska

Post Postao/la dt-2908 »

pospani gad je napisao/la:
Dino Mclaren je napisao/la:
Michael_Schumacher je napisao/la:ako je to namjerno učinio, i treba ga kazniti, ali možda ne i kompletnu momčad, tj. konkretno hamiltona, on sad najviše ispašta u ovom slučaju...
MOOOOLIM?
Hamilton je dobio najviše,uz momčad Ferrarija!
Alonso možda izgubi prvenstvo na ovu foru,slično kao i u Monzi 2006. sa "štopanjem" Masse.
Ali ovo,Lewis nije slušao,nije u redu da mora čekat,ali ako ne sluša. Pa dajte,ko se tu treba kazniti. I sad mi recite kao da je jadan mali Lewis,čovjek kojem se sve sređuje,koji NIJE Isus na kotačima,koji uzima setup i telemetriju od Alonsa i tako ga sramoti,koji je mažen i pažen od svih osim Alonsa,sada opet ispada jadničak.
Nemogu ovo više trpit.
Ne mogu ovo više trpiti!!!! Lewis radi što hoće, tek je došao, štiti ga njegova britanska momčad, publika, FIA. Ovo je bio interni problem McLarena, ne FIA-e!! Fernando se namučio kroz godine da dojde do McLarena... a Lewisu se sve poklanja, nije se htio maknuti na stazi, a Fernando je imao teži bolid i trebao je potrošiti gorivo.... Fernando gubi jako, jako puno...svi su proti njega.... što je ovo ljudi???
Da opet su se svi urotili protiv njega :blabla:

A šta je sa situacijama iz prethodnih utrka gdje su davali očitu prednost alonsu ili to ne vidite kao njegovi fanovi a za primjer:

http://www.youtube.com/watch?v=FmQVefUdsTQ

kao i kad je u prvom zavoju "zaštekao" bolid hamiltonu i omogućio prolaz alonsa [-X

Subjektivnost je jako hebena stvar :amen:
dt-2908
Postovi: 4
Pridružen/a: 05 kol 2007, 11:05
Navijam za: Nikoga
Lokacija: nigdjezemska

Post Postao/la dt-2908 »

No da se LH non-stop diže u visine od svih pa i od vas je također činjenica.

Naravno da ste vi vrlo upoznati sa okolnostima u F1 (zbog toga volim čuti i cijenim neka vaša razmišljanja) ali što je to LH napravio na stazi da ga se tako uzdiže u nebo?
Istina odvozio je odlično (rezultatski) dosadašnji dio prvenstva ali to u najboljem bolidu današnjice bi uspijelo i bilo kojem drugom vozaču iz "nižerazrednih" timova.
Već se toliko puta pokazalo da je bolid velika prednost bezuvjetno na kvalitetu samog vozača.
Isto to se desilo sa alonsom u zadnje 2sezone pa vas to ne sprečava da ga uzdižete kao boga i tjerate nas ostale da mu se klanjamo :klanjanje:
dt-2908
Postovi: 4
Pridružen/a: 05 kol 2007, 11:05
Navijam za: Nikoga
Lokacija: nigdjezemska

Post Postao/la dt-2908 »

Dino Mclaren je napisao/la:
Scorpyo je napisao/la:
Dino Mclaren je napisao/la:I onoi što sam primjetio,i što je odurno,jest da postoje 2 stava za Alonsa.
Ili ga obožavaš ili ga mrziš iz dna duše,s time da je prvih dosta manje,pa se oni lako zataškaju sa većinom onih koji ga mrze.To je problem na ovakvim forumima. No,neću o tome. Ja sam njegov navijač,pa ne bih bio objektivan.
Pozdrav svima,iskreno se nadam da će pasti kiša,da se još jednom dokaže tko je dvostruki svjetski prvak!
A postoje i oni za koje ti mislis da ih nema. Ja osobno smatram Alonsa jednim od najboljih vozaca u F1 svih vremena, ali ne svidja mi se nacin na koji je osvojio svoje 2 titule. I apsolutno mi se ne svidja njegovo ponasanje kada stvari ne idu kako bi on htio.
Da,istina,postoje i takvi,ali opet,oni će tražiti prvu priliku da popljuju Alonsa.
I tu opet upadaju u ove koji ga mrze.
A kazna,hm,ok je. Alonso će i ovako odvoziti odličnu trku i dokazati da maminog sina može pobijediti,naravno ako mu tim dopusti. Sad će još tim naredit da usred trke stoji 10 sekundi,pa će opet bii kažnjen.
Ako pobijedi ovu utrku što je potpuno nerealno očekivati ja ću postati njegov najveći fan :buu:
Avatar
Hamilton
Test vozač
Test vozač
Postovi: 657
Pridružen/a: 04 kol 2007, 20:20
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Belišće
Kontakt:

Post Postao/la Hamilton »

Gosp. Jergoviću pa zašto se Vi uopće trudite i gubite Svoje dragocjeno vrijeme obazirući se na onakve glupe izjave o ulizivanju i svemu tome, Vi ste svoje mišljenje o svemu tome već dali i ono je potpuno ispravno, zato se nemojte uopće ni obazirati na izjave takvih ljudi koji su ljubomorni na Vas i nemaju pojma o Formuli 1!!!
slika
Avatar
homersimpson
Početnik
Početnik
Postovi: 152
Pridružen/a: 19 lip 2007, 19:52

Post Postao/la homersimpson »

dt-2908 je napisao/la:
No da se LH non-stop diže u visine od svih pa i od vas je također činjenica.

Naravno da ste vi vrlo upoznati sa okolnostima u F1 (zbog toga volim čuti i cijenim neka vaša razmišljanja) ali što je to LH napravio na stazi da ga se tako uzdiže u nebo?
Istina odvozio je odlično (rezultatski) dosadašnji dio prvenstva ali to u najboljem bolidu današnjice bi uspijelo i bilo kojem drugom vozaču iz "nižerazrednih" timova.
Već se toliko puta pokazalo da je bolid velika prednost bezuvjetno na kvalitetu samog vozača.
Isto to se desilo sa alonsom u zadnje 2sezone pa vas to ne sprečava da ga uzdižete kao boga i tjerate nas ostale da mu se klanjamo :klanjanje:
Da FA je imao konkurentan bolid ali imao ga je i MS kao KR.
Netreba se nikome klanjati ali jednako tako netreba se niti srozavati.
Avatar
homersimpson
Početnik
Početnik
Postovi: 152
Pridružen/a: 19 lip 2007, 19:52

Post Postao/la homersimpson »

Hamilton je napisao/la:Gosp. Jergoviću pa zašto se Vi uopće trudite i gubite Svoje dragocjeno vrijeme obazirući se na onakve glupe izjave o ulizivanju i svemu tome, Vi ste svoje mišljenje o svemu tome već dali i ono je potpuno ispravno, zato se nemojte uopće ni obazirati na izjave takvih ljudi koji su ljubomorni na Vas i nemaju pojma o Formuli 1!!!
Siguran sam da dotični gospodin netreba odvjetnika na ovom forumu.
Evo ovdje bi bila prikladna ona riječ iz mojih prethodnih postova.

Gospodin Jergović je pristao sudjelovati na ovom forumu, što smatram više nego velikom stvari, a forum služi za diskusiju
Avatar
One and only
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1591
Pridružen/a: 12 srp 2007, 22:01
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari- M. Schumacher
Lokacija: Mostar

Post Postao/la One and only »

homersimpson je napisao/la:
Mladen Jergović je napisao/la:
homersimpson je napisao/la:Naravno da je danas favoriziran Hamilton kao što je i do prije godine dana to bio MS jer se njima može najviše zaradtiti.
Maknuli su i US GP (i neka su) -- zašto? jer tamo nemaju nikakve zarade

Istina čovjek dobro vozi auto koji mu drugi (kolega iz tima) složi ali svakom trkom mi cijela F1 postaje sve dosadnija. Još kad u to uklopimo i naše vrle komentatore koji se trude da budu englezi (pogotovo NN) a tu pridodamo i gosp. MJ prije svake utrke i to je dosta da stišam ton na TVu.

Svaka čast na dostignućima i znanju g. MJ ali dosta više stalnog uvlačenja
Bravo majstore. Ima i drugih sportova. Gledajte HNL, to je otprilike vaša razina.

McLaren je kažnjen jer su tvrdili da su oni naredili Alonsu da čeka, što su suci utvrdili (a i ja sam rekao puno ranije) da nije bilo potrebno, obzirom na promet na stazi.
Dakle, da je McLaren šutio i implicitno potvrdio da je Alonso nasadio Hamiltona vjerojatno bi suci kaznili samo Alonsa s tih 5 mjesta. Ovako, radi navodne manipulacije kvalifikacijama, kažnjen je i McLaren.
Hm izgleda da istina boli, no vaše osvrte na HNL neću više komentirati

No enivej, di sam ja to napisao da Alonso nije zasluženo kažnjen.
Čovjek je napravio "glupost" i za to sad snosi krivicu.

No da se LH non-stop diže u visine od svih pa i od vas je također činjenica.

Naravno da ste vi vrlo upoznati sa okolnostima u F1 (zbog toga volim čuti i cijenim neka vaša razmišljanja) ali što je to LH napravio na stazi da ga se tako uzdiže u nebo?
Istina odvozio je odlično (rezultatski) dosadašnji dio prvenstva ali to u najboljem bolidu današnjice bi uspijelo i bilo kojem drugom vozaču iz "nižerazrednih" timova.
Već se toliko puta pokazalo da je bolid velika prednost bezuvjetno na kvalitetu samog vozača.
Što je npr. Senna mogao napraviti u tom "istom" McLarenu kad je formulom 1 vladao Mansell u tada najboljem williamsu, ništa

Od vas kao i od naših komentatora s TV-a se očekuje da budete objektivni a ne da kopirate engleze, za koje se i očekuje da budu takvi kakvi jesu
Vezano za ovo boldirano: Kako to da je onda Alonso drugi iza Hamiltona kad je toliko superioran vozač i vozi superioran bolid???
Zaključano