Poginuli u F1

Povijesne utrke, vozači, timovi, bolidi...

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,Scuderia,Cuky,47,gringo73

Odgovori
Avatar
Dr. DJ
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1520
Pridružen/a: 28 vel 2007, 13:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari-Massa
Lokacija: Stari Mikanovci / Rijeka

Poginuli u F1

Post Postao/la Dr. DJ »

Imam dosta stvari o F1...pregršt informacija statistika.....slika....ma uglavnom svega i svačega....

A sada bi želio napraviti kalendar svih nemilih događaja....događaja koje svi mi želimo da se nisu niti dogodili.....želio bih napraviti kalendar svih smrti u F1 pa ako mi možete ovdje napisati datume i mjesta smrti vozaća.....ako imate i neki opis nesreće bio bih vam zahvalan....

ali bih molio da stavljate provjerene informacije....

i da nemojte ocdje voditi neke rasprave....samo stavljajte datume...a za rasprave ako ih ima otvorite si novu temu....


Unaprijed hvala....
1982 UCV 1919
Avatar
Senna
Veteran
Veteran
Postovi: 3398
Pridružen/a: 05 svi 2005, 16:19
Ja sam: Vozač
Navijam za: Minardi _ Alonso
Lokacija: Skradnik
Kontakt:

Post Postao/la Senna »

Evo proći ću prvo kroz pedesete i šezdesete godine prošlog stoljeća, ;)

Onofre Marimon (Maserati 250F) - V.N. Njemačke - Nürburgring 31.7.1954.g (trening)
Izletio na dijelu staze kod Adenauškog mosta i umro na licu mjesta, mislim da nije bilo svjedoka kako i zašto.

Luigi Musso (Ferrari D246) - V.N. Francuske - Reims 6.7.1958. g (utrka)
Hawthorn i Musso tada su se borili za naslov prvaka, a u Ferrariju su navodno odlučili da će do kraja prvenstva podržati onog vozača koji će pobijediti u ovoj utrci. Musso starta drugi iza Hawthorna. Nije startao baš najbolje, pa je morao nadoknađivati zaostatak za Hawthornom. Sustigao ga je do devetog kruga i pokušao prestići u zavoju Muizon., U taj oštri zavoj se dolazilo s nekih 200-tinjak kilometara na sat i prema rijećima jednog očevidca Hawthorn je preširoko ušao u zavoj i tako ga zasmetao pa je Musso produžio ravno u obližnju prepreku. Prvo je bio u komi a zatim odmah preminuo pri dolasku u bolnicu zbog teških unutarnjih ozljeda.

Peter Collins (Ferrari D246) - V.N. Njemačke - Nürburgring 3.8.1958 g (utrka)
Collins se na čelu utrke bori s Brooksom u Vanwallu i u 10 krugu utrke gubi kontrolu u zavoju Pflanzgarten, te izljeće pri brzini od 180 km/h i udara o zaštitnu ogradu. Od siline udarca izbačen je iz bolida. Zadobiva teške ozljede glave i umire u bolnici u Bonnu te većeri.

Stuart Lewis-Evans (Vanwall VW5) - V.N. Maroka - Ain-Diab 19.8.1958 (utrka) preminuo 25.8.1958.
Izljeće u 42 krugu utrke i završava u zaštitnoj ogradi. Bolid se odmah zapalio i Stuart je zadobio teške opekline tijela, a potom je prebačen u bolnicu East Grinstead u kojoj je preminuo šest dana poslije od zadobivenih ozljeda.

Chris Bristow (Cooper-Climax T51) i Alan Stacey (Lotus-Climax 18 ) - V.N. Belgije - SPA Francorshamps 19.6.1960. g (utrka)

Ovdje se radi o dvije odvojene nesreće uzrokovane istim događajem! Bristow je u dvadesetom krugu naletio na jato ptica koje su vrlo nisko letjele što ga je omelo i zatim je završio u ogradi i preminuo na licu mjesta. Za Staceya vrijedi isto samo što se dogodilo u 25 krugu i također izljeće i pogiba na licu mjesta.

Wolfgang von Trips (Ferrari 156) - V.N. Italije - Monza 10.9.1961. (utrka)
Von Trips starta prvi u utrku, start mu je loš i odmah u prvom krugu na ravnici između zavoja Ascari i Parabolica dodiruje se s Clarkom. Nakon čega njegov bolid leti ravno u publiku te usmrčuje četrnaestoricu gledatelja a zatim se vraća na stazu. Trips je izletio iz bolida i ostao nepomično ležati uz rub staze.

Carel Godin de Beaufort (Porsche 718 ) - V.N. Njemačke - Nürburgring 1.8.1964. g (trening) preminuo 3.8.1964. g
Na subotnjem treningu izljeće u zavoju Bergwerk, te zadobiva teške ozljede, od kojih umire u bolnici u Düsseldorfu dva dana kasnije.

John Taylor (Brabham-BRM BT11) - V.N. Njemačke - Nürburgring 7.8.1966. (utrka) preminuo 8.9.1966. g
Utrka je vožena po kiši, a John odustaje u prvom krugu nakon sudra s Jackijem Ickxom. Bolid je zahvatila vatra, zadobiva teške ozljede od kojih umire mjesec dana poslije u bolnici u Koblenzu.

Lorenzo Bandini (Ferrari 312) - V.N. Monaka - Monte Carlo 7.5.1967. g (utrka), preminuo 10.5.1967.

U 82 krugu utrke Bandini prilikom prolaska kroz šikanu udara u ogradu obloženu slamom, preokrenuo se i zapalio, te kao i mnoge druge nesreće prije, Bandini završava tragično zbog nedostatka ljudi i aparata za gašenje. Nakon tri minute bolid je vraćen natrag na kotače. Bandinija su izvukli van i prevezli u Monegašku bolnicu gdje umire od teških opeklina tri dana kasnije.

Jo Schlesser (Honda RA302) - V.N. Francuske - Rouen 7.7.1968.g (utrka)

U trećem krugu utrke izljeće sa staze u zemljani nasip pri brzini od 250 km/h, te pogiba na licu mjesta u požaru koji je zahvatio bolid.
Samo da napomenem: Guy Ligier s kojim je bio veliki prijatelj svim svojim bolidima davao je oznake "JS".

sedamdesete pa nadalje stavit ću kad budem imao malo više vremena ;) a ako netko drugi želi neka slobodno stavi ;)
Avatar
os-ferrari
Postovi: 85
Pridružen/a: 25 srp 2007, 00:22
Navijam za: Nikoga
Lokacija: osijek

Post Postao/la os-ferrari »

evo dat cu ti site na wikipediji svih poginulih f1 vozaca na stazi.
nadam se da se ne ljutis.. :p

"List of Formula One fatal accidents (wikipedia)

45 drivers have died in this fashion,
32 during a World Championship race weekend,
9 during a test session and
4 during a non-championship Formula One event.

Raymond Sommer was the first person to die
while driving a Formula One car in September 1950,
and the most recent was Ayrton Senna, who died in May 1994.

Seventeen drivers died in the 1950s;
thirteen in the 1960s;
ten in the 1970s;
four in the 1980s
and two in the 1990s.
Drivers from the United Kingdom and
the United States of America have had the most fatal accidents
with eleven from each country having died."

ispod toga ti je popis vozaca koji su poginuli, odakle su, na kojoj su stazi poginuli, za koji su team vozili, datum nesrece, te jesu li poginuli za vrijeme utrke ili za vrijeme GP vikenda..

et' ponavljam, nadam se da se ne ljutis sto "modeliram" tvoju temu.. :roll:
:thumbup: :thumbup:

btw, pises odlicne postove, ne samo ovaj...
Avatar
Senna
Veteran
Veteran
Postovi: 3398
Pridružen/a: 05 svi 2005, 16:19
Ja sam: Vozač
Navijam za: Minardi _ Alonso
Lokacija: Skradnik
Kontakt:

Post Postao/la Senna »

Os-Ferrari ;) dobro si ovo ukratko napisao, stavljaj još ako hoćeš :D ja sam krenuo sa vozačima koji su poginuli na GP vikendima formule 1 ;)
joto
Postovi: 27
Pridružen/a: 25 kol 2007, 12:13
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Trogir

Post Postao/la joto »

Gerhard Mitter (BMW 269 (F2)) - V.N. Njemačke (Nurburgring) - 01.08.1969. (kvalifikacije)

Poginuo u zavoju Schwedenkreuz, najvjerojatnije otkazao ovjes.

Piers Courage (De Tomaso Ford 505) - V.N. Nizozemske (Zandvoort) - 21.06.1970. (utrka)

Ušao preširoko u zavoj,udario u bankinu i višestruko se prevrnuo te se na kraju i bolid zapalio. De Tomaso je koristio magnezij u izradi šasije,pa su se čak i obližnja stabla zapalila.Pretpostavlja se ipak da je poginuo prije nego što se bolid zapalio.

Jochen Rindt (Lotus Ford 72C) - V.N. Italije (Monza) - 06.09.1970. (kvalifikacije)

Poginuo u zavoju Parabolica. Htio je voziti Lotus 49,ali mu je Chapman postavio ultimatum:ili vozi Lotus 72C ili nemoj voziti. Također,stražnja krilca su bila uklonjena na tom bolidu. Najvjerojatnije otkazao neki dio u kočnicama,te je auto naglo skrenuo u lijevo. Također,zaštitna ograda je bila postavljena previsoko. Umro na putu za bolnicu,masovne ozljede glave.

Roger Williamson (March Ford 731) - V.N. Nizozemske (Zandvoort) - 29.07.1973. (utrka)

Pukla guma,auto udario u barijeru i zapalio se. Prijatelj i kolega David Purley zaustavlja bolid na stazi i pokušava spasiti Williamsona. Čak je i sam Williamson viđen kako se pokušava osloboditi,ali pomoćno osoblje sa staze ne pruža pomoć dok ne dođu vatrogasna kola (kojima je trebalo čak 8 minuta da dođu),a čak i Purleya zaustavljaju u namjeri. Kad su došli do njega,već je preminuo od trovanja monoksidom.

Francois Cevert (Tyrell Ford 006) - V.N. SAD-a (Watkins Glen) - 06.10.1973. (kvalifikacije)

Izletio u brzoj desno-lijevoj kombinaciji tzv. "The Esses".Bio je previše ulijevo,auto je na stazi naletilo na izbočinu i izletio u barijere pod kutem od 90 stupnjeva. Preminuo odmah od masovnih ozljeda glave.

Peter Revson (Shadow Ford DN3) - Južna Afrika (Kylami) - 22.03.1974. (testiranje)

Otkazao ovjes pri velikoj brzini. Graham Hill je zaustavio svoj bolid i pokušao ga spasiti,ali bilo je prekasno.

Helmut Koinigg (Surtees Ford TS16) - V.N. SAD-a (Watkins Glen) - 06.10.1974. (utrka)

Izletio na zoni kočenja za zavoj Toe,zabio se frontalno u ogradu. Unatoč činjenici što je izletio pri relativno maloj brzini, barijere su bile nepropisno postavljene.

Mark Donohue (March Ford 751) - V.N. Austrije (Osterreichring) - 17.08.1975. (warm-up), preminuo 19.08.1975.

Izgubio kontrolu nakon što se guma probušila i izletio u žičanu ogradu. Poginuo i jedan redar u incidentu. Isprva se pretpostavilo da nema nekih težih ozljeda, jer je izašao iz bolida i normalno hodao. Ali glavobolja se pogoršavala i pao je komu iz koje se nije probudio,te umro od oštećenja mozga dva dana kasnije.

Tom Pryce (Shadow Ford DN8) - V.N. Južne Afrike (Kylami) - 05.03.1977. (utrka)

Vjerojatno najstrašnija nesreća u povijesti F1.U 21.krugu Renzo Zorzi,Pryceov momčadski kolega,zaustavlja bolid na startnoj-ciljnoj ravnini.Dvojica redara pretrčavaju stazu,a ubrzavajući Shadow Toma Prycea pri 280 km/h pogađa redara Jansena Van Vuurena.Aparat za gašenje požara pogađa Prycea u glavu,gotovo je otkidajući.Umire odmah,a bolid i dalje nezaustavljivo vozi startno-ciljnom ravninom,pogađajući bolid Jacquesa Lafittea.Nesretnog redara poslije utrke nisu mogli ni prepoznati,već su to utvrdili na prozivci kad se Van Vuuren nije pojavio.

Ronnie Peterson (Lotus Ford) - V.N. Italije (Monza) - 10.09.1978. (utrka), preminuo 11.09.1978.

Stradao u višestrukom sudaru na startu utrke.Petersonov bolid se zabio u barijeru i zapalio.Hunt,Regazzoni i Depailler su ga uspjeli izvući iz bolida.Tko je bio kriv za sudar,još se ne zna.U 80-im Hunt i Patrese su se prepucavali kriveći jedan drugog za nesreću.Isprva,Peterson je imao teže ozljede noge (10 fraktura u obje noge),ali nečekivano je sutra ujutro preminuo od embolije.Smatra se da bi preživio da je dobio medicinsku pomoć odmah na stazi (čekalo se 20 minuta nakon sudara).

Patrick Depailler (Alfa Romeo 179) - Njemačka (Hockenheim) - 01.08.1980. (testiranje)

Otkazao volan pri brzini od 280 km/h i izletio u barijere u Ostkurveu.Preminuo na licu mjesta.

Gilles Villeneuve (Ferrari 126C2) - V.N. Belgije (Zolder) - 08.05.1982. (kvalifikacije)

Poginuo u zadnjim minutama kvalifikacija.Villeneuve je vozio relativno brzo,na korištenim gumama,u svom ulaznog krugu za brzi krug. Došao je iza Marcha Jochena Massa koji se pomaknuo udesno kako bi pustio Villeneuvea.No to je isto napravio i Villeneuve,nakon čega je došlo dodira prednje gume Ferrarija i stražnje gume Marcha,lansirajući Ferrari u zrak gdje se višestruko prevrnuo.Sigurnosni pojasevi otkazuju,lansirajući Villeneuva u žičanu ogradu.Derek Warvick,John Watson i Jochen Mass su mu pokušali pomoći,ali je preminuo navečer u bolnici od teških ozljeda.

Riccardo Paletti (Osella Ford FA1C) - V.N. Kanade (Montreal) - 13.06.1982. (utrka)

Na startu utrke Didier Pironi je ugasio bolid te nije uspio startati.Svi su ga uspjeli zaobići,osim Oselle Riccarda Palettija koji se frontalno zabio u stražnji kraj Ferrarija (pri 180 km/h).Najvjerojatnije mu je od siline udara volan pritisnuo prsa i od tih je ozljeda preminuo na putu za bolnicu,a ne od činjenice da se njegov bolid zapalio kad su ga liječnici pokušali izvući iz bolida.

Elio de Angelis (Brabham BMW BT55) - Francuska (Le Castellet) - 14.05.1986. (testiranje), preminuo 15.05.1986.

Brabham BT55 je imao vrlo radikalan dizajn.Pri velikoj brzini otkazalo stražnje krilo,izgubio je downforce na stražnjim kotačima udario u barijeru i prevrnuo se.Udarac nije ubio de Angelisa,ali se nije uspio osloboditi iz bolida.Redara je nedostajalo na stazi,a i helikopteru je trebalo 30 minuta da dođe.Preminuo je od dima kojeg je udisao dok je bio zarobljen 29 sata kasnije u bolnici.

Roland Ratzenberger (Simtek Ford S941) - V.N. San Marina (Imola) - 30.04.1994. (kvalifikacije)

Krug prije tragičnog izlijetanja izletio u zavoju Acqua Mineralli i oštetio prednje krilo.Nakon provjere da sve funkcionira,odlučuje se za još jedan brzi krug,ali pri brzini od 300 km/h prednje krilo otpada i zbog nedostatka downforcea izlijeće u zavoju Villeneuve.Preminuo od posljedica frakture lubanje sat vremena kasnije.

Ayrton Senna (Williams Renault FW16) - V.N. San Marina (Imola) - 01.05.1994. (utrka)

U 7.krugu utrke,nakon perioda od 5 krugova pod Safety carom (koji je tada tek drugi puta korišten uopće),Ayrton Senna izlijeće u zavoju Tamburello pri brzini od 310 km/h.Uspio je u dvije sekunde smanjiti do 218 km/h,ali udarac u zid je bio neizbježan.Iako sudar nije izgledao tako strašno,postalo je ozbiljno kada se shvatilo da Senna ne izlazi iz bolida.Uzroci izlijetanja su i danas nejasni,ali dvije teorije dominiraju:prva je da je Williamsu otkazala šipka koja drži volan ili da su se pod periodom SC-a ohladile gume na bolidu Williamsa što je dovelo do naglog gubitka downforcea u zavoju Tamburello.Senna je umro od udara gume na kojem je bio pričvršćen dio ovjesa koji je probio vizir kacige i ušao u lubanju.Bio je održavan na životu preko aparata do 18.05 tog dana.
Zadnja izmjena: joto, dana/u 30 kol 2007, 16:07, ukupno mijenjano 1 put.
Avatar
Dr. DJ
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1520
Pridružen/a: 28 vel 2007, 13:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari-Massa
Lokacija: Stari Mikanovci / Rijeka

Post Postao/la Dr. DJ »

os-ferrari je napisao/la:evo dat cu ti site na wikipediji svih poginulih f1 vozaca na stazi.
nadam se da se ne ljutis.. :p

"List of Formula One fatal accidents (wikipedia)

45 drivers have died in this fashion,
32 during a World Championship race weekend,
9 during a test session and
4 during a non-championship Formula One event.

Raymond Sommer was the first person to die
while driving a Formula One car in September 1950,
and the most recent was Ayrton Senna, who died in May 1994.

Seventeen drivers died in the 1950s;
thirteen in the 1960s;
ten in the 1970s;
four in the 1980s
and two in the 1990s.
Drivers from the United Kingdom and
the United States of America have had the most fatal accidents
with eleven from each country having died."

ispod toga ti je popis vozaca koji su poginuli, odakle su, na kojoj su stazi poginuli, za koji su team vozili, datum nesrece, te jesu li poginuli za vrijeme utrke ili za vrijeme GP vikenda..

et' ponavljam, nadam se da se ne ljutis sto "modeliram" tvoju temu.. :roll:
:thumbup: :thumbup:

btw, pises odlicne postove, ne samo ovaj...
hvala....naravno da se neljutim....svaka pomoć je dobrodošla.......!!!......


p.s. hvala svima....
1982 UCV 1919
marko
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 361
Pridružen/a: 17 lis 2005, 18:07
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Karlovac

Post Postao/la marko »

Uima jedna bizarna stvar vezana za Jochena Rindta, poslije nesreće hitna pomoć koja ga je prevozila do bolnice ostala je bez benzina.U tadašnje vrijeme sigurnosni uvjeti i med. pomoć nije bila na razini današnje.
Avatar
red_devil
Veteran
Veteran
Postovi: 2862
Pridružen/a: 02 ruj 2006, 08:52
Ja sam: Vozač
Navijam za: Schumacher - Ferrari

Post Postao/la red_devil »

Mislio sam pomoći Senni, ali Joto se potrudio pa opet dobro ;)
marko je napisao/la:Uima jedna bizarna stvar vezana za Jochena Rindta, poslije nesreće hitna pomoć koja ga je prevozila do bolnice ostala je bez benzina.U tadašnje vrijeme sigurnosni uvjeti i med. pomoć nije bila na razini današnje.
Ne mogu vjerovati, znao sam da je ostao mrtav na putu do bolnice, ali nisam ovo znao :roll: :zid: :lud:
.
Avatar
Dr. DJ
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1520
Pridružen/a: 28 vel 2007, 13:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari-Massa
Lokacija: Stari Mikanovci / Rijeka

Post Postao/la Dr. DJ »

marko je napisao/la:Uima jedna bizarna stvar vezana za Jochena Rindta, poslije nesreće hitna pomoć koja ga je prevozila do bolnice ostala je bez benzina.U tadašnje vrijeme sigurnosni uvjeti i med. pomoć nije bila na razini današnje.
prestrašno...
1982 UCV 1919
Avatar
Dino@lonso
Postovi: 125
Pridružen/a: 25 tra 2007, 19:17
Navijam za: Nikoga

Post Postao/la Dino@lonso »

Negdje do početka 90-ih uvjeti su bili užasni,kasnije su auti bili vrlo nesigruni,ali i to se već sredilo godinama.
1970. Rindt je preminuo zbog hitne bez benzina,a razlog pogibije je bio auto koji je bio neispravan
1973.Williamson je umro jer su ovi bili toliko spori i nisu ga ni htjeli izvući iz bolida (jest da nisu imali ni odijela ni rukavice,ali tu je opet orgnanizacija kriva)
1974. Helmuth Koenigg,poginuo jer je ograda bila pogrešno postavljena,tj otkinuta. Iako je brzina bila mala Koenigg je prošao kroz donji dio ograde a gornji dio ograde mu je,znam da ružno zvuči,otkinuo glavu.
1978.Petterson je umro,zato jer su doktori zapravo zaboravili liječiti emboliju,oni su se samo oko nogu brinuli.
1982.Villenueve je poginuo,vjerojatno jer su pojasevi otkazali,mislim da bi i preživio onaj sudar da je ostao zakopčan.
1986.Elio de Angelis izletio je zbog loše stavljenog stražnjeg krila,a umro je jer je staza bila skoro prazna,koliko znam mehaničari su prvi došli do mjesta nesreće,a do tada je prošlo već mnogo,mnogo vremena. I što je najružnije,koliko sam čuo u prijednosu Imole 94' Dijaković je rekao da su mu gurnuli vatrogasni aparat u usta.
1994.Ratzenberger je poginuo,zbog toga što su pogrešno provjerili krilce,toliko naivno. F1 je vrhunac tehnologije i kako to da nisu mogli razmisliti da li krilce pod pritiskom možda puca. Inače,vidi se na snimci sudara koliko je šasija Simteka čvrsta,pa Ratzenbergeru su se noge vidjele.

Užasno,sve redom zbog ljudskih grešaka.Žao mi je da sam ove gadosti izgovarao,ali to je samo da obogatimo znanje i da vidimo kakvi su loši uvjeti bili prije.
slika
Prodajem F1 trke,svi zainteresirani neka se jave na MSN ili PM!
Avatar
Race stewart
Postovi: 42
Pridružen/a: 24 srp 2007, 11:06
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Bj

Post Postao/la Race stewart »

1986.Elio de Angelis izletio je zbog loše stavljenog stražnjeg krila,a umro je jer je staza bila skoro prazna,koliko znam mehaničari su prvi došli do mjesta nesreće,a do tada je prošlo već mnogo,mnogo vremena. I što je najružnije,koliko sam čuo u prijednosu Imole 94' Dijaković je rekao da su mu gurnuli vatrogasni aparat u usta.
Da, nažalost dobro si čuo. No, ispravno je da zbog drugačijeg položaja vozača bilo je teško disati pa su vozači imali "tunel" za disanje na koji su vatrogasci spojili PP aparat. Inače Elio nije bio smrtno ozlijeđen i mogao je pričekati pravu pomoć ali su se bojali požara pa su preventivno i vozaču napunili pluća prahom što je bilo kobno.
SYSTEM ERROR: Cannot locate coffe. Operator halted.
joto
Postovi: 27
Pridružen/a: 25 kol 2007, 12:13
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Trogir

Post Postao/la joto »

Ali ovo sa Williamsonom je bilo nečuveno. Redari nisu ni prstom mrdnuli ( a mogli su), čak ni Purleyu nisu dali da aparatom za gašenje požara pokuša ugasiti vatru (ima video na YouTubeu,možete se uvjeriti!).
Avatar
red_devil
Veteran
Veteran
Postovi: 2862
Pridružen/a: 02 ruj 2006, 08:52
Ja sam: Vozač
Navijam za: Schumacher - Ferrari

Post Postao/la red_devil »

:(

.
Ferraribest
Postovi: 5
Pridružen/a: 04 kol 2007, 20:02

Post Postao/la Ferraribest »

da je Kubica vozio prije 20 godina umro bi
Avatar
shrkec
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 540
Pridružen/a: 26 lis 2007, 08:27
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Hrv.Zagorje.
Kontakt:

Post Postao/la shrkec »

osobno mi je žao što je svaki vozač poginuo . ali najteže smrti su mi senna , vilnev i rindt
slika
Porsche je Porsche , a sve ostalo su samo auti!
Avatar
Adriana Lima fan
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 2350
Pridružen/a: 07 lis 2007, 13:46
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren
Lokacija: Gracac

Post Postao/la Adriana Lima fan »

To samo pokazuje kako je sada sve uznapredovalo. Danas oni sudari od Senne i Ratzenbergera nebi nikakve posljedice imali. I ovi ostali gdje su se bolidi zapalili sve to danas nebi bilo tako. Al po meni je najgora nesreca onog redara Jansena Van Vuurena. Ovo su vecinom bili vozaci i bili su svijesni opasnosti voznje tada,a on da pomaze odrzavanju utrka i takvo nesto mu se dogodi.

Ima jos jedan slucaj neznam jel iz F1 nisam sasvim siguran; gdje je bolid strugao o zid, a redar nije gdje mogao pobjec i straznje ga krilo sa zidom prikljestilo.
Avatar
Slash
Veteran
Veteran
Postovi: 2921
Pridružen/a: 09 kol 2007, 16:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: utrkivanje
Lokacija: Zagreb grad

Post Postao/la Slash »

Strašan film. Skoro me rasplako :cry: . Hvala bogu da su se od 1994. mjere sigurnosti drastično poboljšale i nadam se da više nećemo vidjeti nijednu smrt u F-1.
Nobody exists on purpose. Nobody belongs anywhere. Everybody's gonna die. Come watch TV.
Avatar
A.Senna
Početnik
Početnik
Postovi: 301
Pridružen/a: 11 tra 2008, 13:40

Post Postao/la A.Senna »

Adriana Lima fan je napisao/la:To samo pokazuje kako je sada sve uznapredovalo. Danas oni sudari od Senne i Ratzenbergera nebi nikakve posljedice imali. I ovi ostali gdje su se bolidi zapalili sve to danas nebi bilo tako. Al po meni je najgora nesreca onog redara Jansena Van Vuurena. Ovo su vecinom bili vozaci i bili su svijesni opasnosti voznje tada,a on da pomaze odrzavanju utrka i takvo nesto mu se dogodi.

Ima jos jedan slucaj neznam jel iz F1 nisam sasvim siguran; gdje je bolid strugao o zid, a redar nije gdje mogao pobjec i straznje ga krilo sa zidom prikljestilo.
Mislim da se varas,Ratzenberger je usao u anale udarivsi i betonski zid skoro direktno pri brzini od 316kmh.To niko nebi prezivio u bilo kojem bolidu i nece nikada.Zasto?Zakon fizike,kad se tijelo zaustavi pri toj brzini oslobadja se tolika sila da unutrasnji organi pucaju.To se dogadja pri brzinama vecim od 250 kmh cini mi se,sve zavisi od kuta udarca a Kubica je samo imao ludu ludu srecu i lijecnici su rekli da je on medicinsko cudo....sigurniji bolidi jesu,ali svemoguci nisu
Biti drugi znaci biti prvi medju gubitnicima....A.Senna
gilles villeneuve
Postovi: 13
Pridružen/a: 05 sij 2010, 15:18
Navijam za: Lotus

Re: Poginuli u F1

Post Postao/la gilles villeneuve »

Alberto Ascari (Ferrari 750) - 26. svibanj 1955.g., Monza testirajući Ferrari 750...znam da nije poginuo baš u utrci formule1, ali mislim da zaslužuje da se i njega spomene jer je bio izvrstan vozač...nadam se da nikome ne smeta :D
Avatar
F1NAC
Moderator
Moderator
Postovi: 14079
Pridružen/a: 12 tra 2010, 12:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: Poginuli u F1

Post Postao/la F1NAC »

Roland Ratzemberger umro je na danasnji dan pred 20 godina dan prije Senne, bio je to pocetak crnog vikenda. RIP :(
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011
Avatar
speedy56
Legenda
Legenda
Postovi: 4566
Pridružen/a: 18 stu 2012, 14:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: FAlonso ALotterer
Lokacija: gdje me sunce grije

Re: Poginuli u F1

Post Postao/la speedy56 »

A malo je falilo da vikend bude još crniji s Barrichellom :(
slika
slika
nigel
Postovi: 15
Pridružen/a: 20 lis 2014, 11:11
Ja sam: Vozač
Navijam za: willams

Re: Poginuli u F1

Post Postao/la nigel »

UF taj barichelov udes je strah i trepet,pravo čudo kako je ostao živ.
Avatar
Vuksa_KC
Veteran
Veteran
Postovi: 2899
Pridružen/a: 15 lis 2008, 15:36
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari

Re: Poginuli u F1

Post Postao/la Vuksa_KC »

Isplivala još neka snimka posjetitelja sa grandstanda Imole 94', ali ova je fakat neka atmosferična i za fana f1 pomalo creepy. Onako Ratzenbergerov prolaz u zadnji njegov krug, pa ovi zoomovi, kak je sve sjbano bilo, pa jedan od krivaca za to na 6:55...

Avatar
F1NAC
Moderator
Moderator
Postovi: 14079
Pridružen/a: 12 tra 2010, 12:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: Poginuli u F1

Post Postao/la F1NAC »

ali i dalje mi nije jasan mozak ovih organizatora. Imaš zavoje kroz koje prolazis preko 300 na sat (Tamburello i Villeneuve), a zidovi goli bez nikakve gume, čisti beton. Mada je pitanje kako bi to izgledalo i da su neke gume bile tamo, kod senne bi možda nekako absorbirale onaj kotač. Svašta...

Tek kad gledas onboard sa brzinomjerom zapravo skužiš da je Senna praktički sa malo preko 300 na sat izgubio kontrolu i da je sa 200 i nešto udario u zid...
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011
Avatar
Vuksa_KC
Veteran
Veteran
Postovi: 2899
Pridružen/a: 15 lis 2008, 15:36
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari

Re: Poginuli u F1

Post Postao/la Vuksa_KC »

Pa njegov udes kraj ovog Barichellovog ne izgleda nešto strašno.
Odgovori