P&O - Rujan 2007

Mladen Jergović odgovara na vaša pitanja...
Zaključano
Avatar
One and only
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1591
Pridružen/a: 12 srp 2007, 22:01
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari- M. Schumacher
Lokacija: Mostar

Post Postao/la One and only »

Opet ja s pitanjem :) :

Čitam da je Fernando Alonso FIA-i dostavio dokaze koji se spominju zadnjih dana. Da li je moguće da je Fernando ucjenjivao momčad tim dokazima da bi ga gurali za prvaka na uštrb Hamiltona, a kad ovi nisu htjeli da je došao FIA-i s tim?
Ili je možda čisto iz pakosti da vrati McLarenu milo za drago (ne tvrdim ja da ima šta prebaciti McLarenu, ali Fernando očito misli) te dokaze dao FIA-i. Novak i Blažićko rekoše da će Max abolirati sve koji surađuju. Pod time se vjerovatno mislilo da će Alonso izvući svoje prkno bez obzira na njegovu ulogu u svemu tome. Momčad za sljedeću sezonu bi bez problema našao sigurno. AKo možete malo da se osvrnete na ove tvrdnje ako pretpostavimo da su tačne.
Unaprijed zahvaljujem.
slika

Hoću da budem drugačiji, pa stoga neću ostoju staviti na ignore listu :)
starks
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 387
Pridružen/a: 10 ruj 2006, 17:12

Post Postao/la starks »

One and only je napisao/la:Opet ja s pitanjem :) :

Čitam da je Fernando Alonso FIA-i dostavio dokaze koji se spominju zadnjih dana. Da li je moguće da je Fernando ucjenjivao momčad tim dokazima da bi ga gurali za prvaka na uštrb Hamiltona, a kad ovi nisu htjeli da je došao FIA-i s tim?
Ili je možda čisto iz pakosti da vrati McLarenu milo za drago (ne tvrdim ja da ima šta prebaciti McLarenu, ali Fernando očito misli) te dokaze dao FIA-i. Novak i Blažićko rekoše da će Max abolirati sve koji surađuju. Pod time se vjerovatno mislilo da će Alonso izvući svoje prkno bez obzira na njegovu ulogu u svemu tome. Momčad za sljedeću sezonu bi bez problema našao sigurno. AKo možete malo da se osvrnete na ove tvrdnje ako pretpostavimo da su tačne.
Unaprijed zahvaljujem.
The Spaniard, though, denies this.


"I've been unfairly treated by the papers," he told Gazzetta dello Sport. "I did not accuse the team, I just replied to the FIA with honesty and professionalism.


"It's stupid to think that I might have replied to the FIA in order to damage the team, as I would do nothing but damaging myself. You must not forget I'm fighting for the Championship.


"The FIA sent that letter to all the drivers, asking if we had anything on this matter. It was our duty to reply, by sending what we had. There was no other choice. I hope everyone understands that.


"Effects on the Championship? We've lived with this story for two months and we've seen that there have never been repercussions on the race track."
Avatar
Dexter
Postovi: 83
Pridružen/a: 28 tra 2007, 12:24
Navijam za: Nikoga
Lokacija: iz Grada

Post Postao/la Dexter »

Popzdrav g. jergoviću!

Evo, malo ću analizirat moguće taktike, a vi se složite, ili nemojte.
Dakle, McLareni su nešto lakši od Ferrarija, jer, logično, nikako nisu mogli dopustiti da crveni budu ispred. Ruku na srce, vremenske razlike mi se čine malo prevelike da bi to bila samo razlika u performansama.
Srebrnima je ovo šansa za riješavanje prvenstva, a situacija im ide na ruku, što se tiče "metode pokušaja i pogreške", pa si s obzirom na bodovnu prednost mogu dopustiti i sutrašnji mogući kiks u igri s taktikama. Ferrari bi s druge strane sutra morao osvojiti dvostruku pobjedu ako misli išta napraviti u ekipnoj konkurenciji. A ne zaboravimo i Nicka Heidfelda koji se uspio ugnijezditi na četvrto mjesto ispred crvenog Finca. Kako sad stvari stoje u Ferrariju bi trebali uljudno Raikkonenu priopćiti da se sad sve stavlja na Massu.
A opet, nije svako zlo ni za zlo: jer ako McLarenu sutra taktička kocka prođe prvenstvo je gotovo (siguran sam da FIA neće kazniti McLaren nikakvom drakonskom kaznom sve i da ima opipljive dokaze, jer bi to značilo piliti financijsku granu na kojoj sjedi) i momčad iz Wokinga mirno će do kraja prokrstariti do oba naslova, a Ferrari se mirno može posvetiti razvoju bolida za iduću sezonu.
Bottom line: McLareni su lakši i pokušat će brzo pobjeći. Ako im takva taktika sutra i ne bude upalila, ništa za to, imaju do kraja sezone još nekoliko prilika. Ferrari, s druge strane, nema pravo na pogrešku.
Avatar
mislav 1984
Postovi: 116
Pridružen/a: 24 kol 2007, 20:47
Ja sam: Vozač
Navijam za: Dobru utrku
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la mislav 1984 »

Pozdrav!

Što Vi mislite o pojavljivanju Michaela Schumachera danas na pitwallu? Rekao je da više neće dolaziti, pa se očito predomislio. Možda su ga zvali da pomogne ferrariju koji je očito sporiji od mclarena? Mislite li da mu fali sve to skupa, postoji li kakva šansa da ga vidimo ponovno u bolidu gdje mu je i mjesto?

Hvala!
Mladen Jergović
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1794
Pridružen/a: 11 tra 2007, 13:47

Post Postao/la Mladen Jergović »

One and only je napisao/la:Opet ja s pitanjem :) :

Čitam da je Fernando Alonso FIA-i dostavio dokaze koji se spominju zadnjih dana. Da li je moguće da je Fernando ucjenjivao momčad tim dokazima da bi ga gurali za prvaka na uštrb Hamiltona, a kad ovi nisu htjeli da je došao FIA-i s tim?
Ili je možda čisto iz pakosti da vrati McLarenu milo za drago (ne tvrdim ja da ima šta prebaciti McLarenu, ali Fernando očito misli) te dokaze dao FIA-i. Novak i Blažićko rekoše da će Max abolirati sve koji surađuju. Pod time se vjerovatno mislilo da će Alonso izvući svoje prkno bez obzira na njegovu ulogu u svemu tome. Momčad za sljedeću sezonu bi bez problema našao sigurno. AKo možete malo da se osvrnete na ove tvrdnje ako pretpostavimo da su tačne.
Unaprijed zahvaljujem.
Ono što nije rečeno (uz to da će FIA blagonaklono gledati na vozače koji surađuju) je da je FIA jednako tako rekla da će vozači koji neće surađivati, a kasnije se pokaže da su prikrivali za slučaj relevantne činjenice, ˝snositi ozbiljne posljedice˝. Ova je prijetnja prilično skandalozna, budući da si FIA prišiva ulogu sudskog tijela koje može i zna tako obrađivati važne svjedoke. Ali, van domašaja javnosti. Ovo što je vrlo javno napravila FIA (čitaj, Mosley) neskrivena je prijetnja i stavlja i Alonsa i de la Rosu pred svršen čin, i u situaciju u kojoj ne mogu pobijediti. Pogotovo, Alonso.
Inače, mislim da su tvrdnje da bi Alonso namjerno inscenirao cijelu stvar da bi naudio McLarenu vrlo zlonamjerne i daleko od mogućeg, ako ništa drugo a ono zato jer Alonso više od svega želi biti svjetski prvak ove godine, specijalno ove godine. Pilenje grane na kojoj sjedi tome ne bi baš pripomoglo. Ali, ja, za razliku od mnogih drugih, i inače mislim da Alonso jednostavno ne bi učinio tako nešto, na osnovu onog što znam o njemu.
Unaprijed molim da mi sada ne pokušavate dokazati kako je Alonso ovakav i onakav, jer je napravio ono u Mađarskoj.
Ja na ovom podforumu javno iznosim svoje mišljenje, a ako želite raspravljati je li Alonso ovakav ili onakav, molim da za to iskoristite neko drugo mjesto.
Mladen Jergović
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1794
Pridružen/a: 11 tra 2007, 13:47

Post Postao/la Mladen Jergović »

Dexter je napisao/la:Popzdrav g. jergoviću!

Evo, malo ću analizirat moguće taktike, a vi se složite, ili nemojte.
Dakle, McLareni su nešto lakši od Ferrarija, jer, logično, nikako nisu mogli dopustiti da crveni budu ispred. Ruku na srce, vremenske razlike mi se čine malo prevelike da bi to bila samo razlika u performansama.
Srebrnima je ovo šansa za riješavanje prvenstva, a situacija im ide na ruku, što se tiče "metode pokušaja i pogreške", pa si s obzirom na bodovnu prednost mogu dopustiti i sutrašnji mogući kiks u igri s taktikama. Ferrari bi s druge strane sutra morao osvojiti dvostruku pobjedu ako misli išta napraviti u ekipnoj konkurenciji. A ne zaboravimo i Nicka Heidfelda koji se uspio ugnijezditi na četvrto mjesto ispred crvenog Finca. Kako sad stvari stoje u Ferrariju bi trebali uljudno Raikkonenu priopćiti da se sad sve stavlja na Massu.
A opet, nije svako zlo ni za zlo: jer ako McLarenu sutra taktička kocka prođe prvenstvo je gotovo (siguran sam da FIA neće kazniti McLaren nikakvom drakonskom kaznom sve i da ima opipljive dokaze, jer bi to značilo piliti financijsku granu na kojoj sjedi) i momčad iz Wokinga mirno će do kraja prokrstariti do oba naslova, a Ferrari se mirno može posvetiti razvoju bolida za iduću sezonu.
Bottom line: McLareni su lakši i pokušat će brzo pobjeći. Ako im takva taktika sutra i ne bude upalila, ništa za to, imaju do kraja sezone još nekoliko prilika. Ferrari, s druge strane, nema pravo na pogrešku.
Evo, da ne velite da uvijek nešto gunđam protiv vas: vrlo se slažem s vašom analizom kvalifikacija i izgleda za utrku. Sjedi, pet.

Mali dodatak: ovo u vezi s McLarenom i FIA-om je vjerojatni scenario, ali možda se dogodi i nekakvo ludilo. Mosley je čudan tip, nekad zna biti užasan moralist i voli pokazati svijetu kako je on, eto, veliki borac za pravdu i istinu, makar to frapantno ličilo na tjeranje vode na mlin Ferrarija. Zato je u četvrtak svašta moguće, u prvoj instanci, očekivati. Kažem, u prvoj instanci, jer onda dolaze žalbe i pokazivanje ˝dobre volje˝ i samilosti itd. I publiciteta i političkih poena Mosleyu.
Mladen Jergović
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1794
Pridružen/a: 11 tra 2007, 13:47

Post Postao/la Mladen Jergović »

mislav 1984 je napisao/la:Pozdrav!

Što Vi mislite o pojavljivanju Michaela Schumachera danas na pitwallu? Rekao je da više neće dolaziti, pa se očito predomislio. Možda su ga zvali da pomogne ferrariju koji je očito sporiji od mclarena? Mislite li da mu fali sve to skupa, postoji li kakva šansa da ga vidimo ponovno u bolidu gdje mu je i mjesto?

Hvala!
Nemam pojma, iznenadio sam se koliko i vi. Možda su ga pozvali da doda malo težine Ferrariju, pred ovaj cirkus u četvrtak.
Ali, siguran sam da nema nikakve šanse da se vrati za F1 volan.
Avatar
One and only
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1591
Pridružen/a: 12 srp 2007, 22:01
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari- M. Schumacher
Lokacija: Mostar

Post Postao/la One and only »

Mladen Jergović je napisao/la:
One and only je napisao/la:Opet ja s pitanjem :) :

Čitam da je Fernando Alonso FIA-i dostavio dokaze koji se spominju zadnjih dana. Da li je moguće da je Fernando ucjenjivao momčad tim dokazima da bi ga gurali za prvaka na uštrb Hamiltona, a kad ovi nisu htjeli da je došao FIA-i s tim?
Ili je možda čisto iz pakosti da vrati McLarenu milo za drago (ne tvrdim ja da ima šta prebaciti McLarenu, ali Fernando očito misli) te dokaze dao FIA-i. Novak i Blažićko rekoše da će Max abolirati sve koji surađuju. Pod time se vjerovatno mislilo da će Alonso izvući svoje prkno bez obzira na njegovu ulogu u svemu tome. Momčad za sljedeću sezonu bi bez problema našao sigurno. AKo možete malo da se osvrnete na ove tvrdnje ako pretpostavimo da su tačne.
Unaprijed zahvaljujem.
Ono što nije rečeno (uz to da će FIA blagonaklono gledati na vozače koji surađuju) je da je FIA jednako tako rekla da će vozači koji neće surađivati, a kasnije se pokaže da su prikrivali za slučaj relevantne činjenice, ˝snositi ozbiljne posljedice˝. Ova je prijetnja prilično skandalozna, budući da si FIA prišiva ulogu sudskog tijela koje može i zna tako obrađivati važne svjedoke. Ali, van domašaja javnosti. Ovo što je vrlo javno napravila FIA (čitaj, Mosley) neskrivena je prijetnja i stavlja i Alonsa i de la Rosu pred svršen čin, i u situaciju u kojoj ne mogu pobijediti. Pogotovo, Alonso.
Inače, mislim da su tvrdnje da bi Alonso namjerno inscenirao cijelu stvar da bi naudio McLarenu vrlo zlonamjerne i daleko od mogućeg, ako ništa drugo a ono zato jer Alonso više od svega želi biti svjetski prvak ove godine, specijalno ove godine. Pilenje grane na kojoj sjedi tome ne bi baš pripomoglo. Ali, ja, za razliku od mnogih drugih, i inače mislim da Alonso jednostavno ne bi učinio tako nešto, na osnovu onog što znam o njemu.
Unaprijed molim da mi sada ne pokušavate dokazati kako je Alonso ovakav i onakav, jer je napravio ono u Mađarskoj.
Ja na ovom podforumu javno iznosim svoje mišljenje, a ako želite raspravljati je li Alonso ovakav ili onakav, molim da za to iskoristite neko drugo mjesto.
Ne pada mi na pamet ubjeđivati Vas u to kakav je Alonso, jer to sigurno znate bolje od mene. Za Mađarsku sam napisao svoje mišljenje na meni se čini nekoj drugoj temi i nema veze s ovom pričom.
Jedino što mi je u svemu tome čudno da je baš sad predao te dokaze, a ne odmah kad je čitav skandal isplivao. Možda je sad bolje vrijeme za tavko što, jer u McLarenu očekuju da će u Monzi otpisati Ferrarijeve vozače iz borbe za titulu. U tom slučaju FIA će ipak malo bolje razmislit hoće li kazniti McLaren (ukoliko se naravno dokaže krivica), jer je jedan od njihovih vozača praktički osvojio naslov prvaka. Pritisak bi tada na FIA-u bio mnogo veći.
I nemojte uzimati ovo sve što pitam zdravo za gotovo. Samo mi padaju na pamet neke opcije, neki scenariji, mogući raspleti bla bla i onda Vas ovde gnjavim pitanjima.
NHF.
Pozdrav.
outlaw
Postovi: 106
Pridružen/a: 26 srp 2007, 15:56

Post Postao/la outlaw »

Pozdrav

Zanima me jel mozda znate (ili sto mislite) da li ce sad Alonso i Hamilton znat u sljedecim utrkama tko je na kakvom strategiji? Npr. samo, da li ce javljat prvom da mora ubrzat jer drugi ima vise goriva i slicne informacije? Da li ce obojica znat sve, obojica "nista" ili mislite da ce netko mozda biti malo privilegiran sto se toga tice?
Mladen Jergović
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1794
Pridružen/a: 11 tra 2007, 13:47

Post Postao/la Mladen Jergović »

outlaw je napisao/la:Pozdrav

Zanima me jel mozda znate (ili sto mislite) da li ce sad Alonso i Hamilton znat u sljedecim utrkama tko je na kakvom strategiji? Npr. samo, da li ce javljat prvom da mora ubrzat jer drugi ima vise goriva i slicne informacije? Da li ce obojica znat sve, obojica "nista" ili mislite da ce netko mozda biti malo privilegiran sto se toga tice?
Mislim da McLaren sada namjerno upravlja stvarima tako da se izbjegnu situacije poput Mađarske. Vidjeli ste jučer da je Alonso izašao na stazu u finalu Q3 kvalifikacija pola kruga iza svih ostalih (uključujući i Hamiltona). To, naravno (i kao što je spomenuo Neven u TV prijenosu), može značiti da je izgorio manje benzina od Hamiltona, pogotovo kad je kasnije tako očito usporio u svojem drugom super-brzom krugu. Ovo može, ali i ne mora, reći nešto o taktikama oba vozača.
Po mojem mišljenju, McLaren čini sve da se ne ponovi granična situacija iz Mađarske, ali niti jedan vozač (još) nije specijalno privilegiran u odnosu na drugog. Barem službeno.
outlaw
Postovi: 106
Pridružen/a: 26 srp 2007, 15:56

Post Postao/la outlaw »

Znaci mislite da obojica znaju na kakvoj je tko taktici ili ne?

Unaprijed hvala...
Avatar
Dnohla Vopi
Postovi: 28
Pridružen/a: 06 kol 2007, 12:21

Post Postao/la Dnohla Vopi »

mislite li da je moguce da ovo sto alonso radi sa tim mailovima jednostavno damage-control? kao, bolje da ja njima dam neke tamo lijeve mailove, u kojima nista posebno pametno ne pise, nego da netko nade i te mailove koje je dostavio FIA-i i one koje nije (pod pretpostavkom da nije poslao sve sto ima)
bolje cevap u ruci nego posao u struci

pretpostavka je majka svih zajeba
tg
Postovi: 24
Pridružen/a: 27 svi 2007, 18:39
Navijam za: Nikoga
Lokacija: crna gora

...

Post Postao/la tg »

Zanimaju me vase prognoze za Spa? po mom misljenju bi Ferrari trebao biti izjednacen sa Mclarenom. to kazem zbog toga sto se u Belgiji koristi potpuno drugaciji set up. Kimi je tu 2004 i 2005 pobijedio, tako da bi to trebala biti dobra trka za njega. komentar? Apsolutno se slazem da je Hamiltonovo preticanje bilo savrseno, ali treba se uzeti u obzir i njegov vrat, ne bas super postavljen i sekundu sporiji auto. dajte svoje misljenje. Hvala
Avatar
McLewis
Veteran
Veteran
Postovi: 3123
Pridružen/a: 29 svi 2007, 21:02
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren i Mercedes
Lokacija: ispred monitora

Post Postao/la McLewis »

mladene njemacki reporter kai ebel je pitao alonsa dali ostaje u mclarenu a on je na to odgovorio da ostaje u f1!!! mozete malo to prokomentirati i da jos prokomentirate one suze rona dennisa
McLaren u <3
Avatar
mislav 1984
Postovi: 116
Pridružen/a: 24 kol 2007, 20:47
Ja sam: Vozač
Navijam za: Dobru utrku
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la mislav 1984 »

mislim da se iz alonsove hladnoće prema momčadi i dennisu može dosta iščitati. još kad se uzme u obzir da renault odugovlači sa objavom vozača za sljedeću sezonu, rekao bih da postoji neki dogovor...molim vaše mišljenje o tome.

hvala!
Avatar
raikkonen
Postovi: 38
Pridružen/a: 22 kol 2005, 21:58

Post Postao/la raikkonen »

Gospodine Jergovic

Kimi je na startu prešao bijelu crtu. Da li to treba sankcionisat i šta se radi u tom slučaju. Evo i slika.

http://img266.imageshack.us/img266/5014 ... 236zz4.jpg
McLaren
Sanel
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 925
Pridružen/a: 06 kol 2007, 11:35
Navijam za: Nikoga
Kontakt:

Post Postao/la Sanel »

U prijenosu je čini mi se Novak rekao na kraju utrke nakon vaganja da se kao drže skupa kimi i alonso, a skupa hamilton i massa. S obzirom na to i na neke izjave Alonsa i sva ova događanja mislite li da ako Alonso ode iz McLarena da će vjerojatnije završiti u ferariju sa kimijem nego u renaultu koji baš i nije konkurentan više? Znam da ste rekli da je jean todt rekao da dok je on u feraiju da alonsu nema ulaska ali postoji li kakva mogućnost da se smekša, a vjerujem i da mnogi navijači ferarija nebi imali ništa protiv da vide alonsa u crvenom a čini mi se da nekako u ferariju najviše od svih momčadi drže do svojih navijača.

I još nešto, mislim da je vrlo izvjesno da će se sada massa žrtvovati u korist kimija koji realno ipak više nema neke šanse za naslov.
Zadnja izmjena: Sanel, dana/u 09 ruj 2007, 22:02, ukupno mijenjano 1 put.
Avatar
The Greatest
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 907
Pridružen/a: 30 kol 2007, 19:07
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari i Alonsa
Lokacija: Gunja

Post Postao/la The Greatest »

Ne vjerujem da Kimija treba kazniti, jer kad pogledam desno, vidm da je i vozač BMW-a ispred te crte. Ili je ova slika snimljena točno malo poslije starta. A na drugo, nema šanse da se Alonso vrati u Renault. Zašto se vraćati u ono što si napustio i u auto koji je 2 sekunde sporiji.

Mladene, ja mislim da razlog zašto Hamilton nije kažnjen zbog onog incidenta sa Massom nije dodir, nego je Hamilton ušao u prvo zavoj prije Masse i ustvari ga pretekao. Tako da on nije ništa dobio. Usput, znate li do kada Massa ima ugovor sa Ferrarijem?
Zadnja izmjena: The Greatest, dana/u 09 ruj 2007, 19:30, ukupno mijenjano 1 put.
Avanti FER, Avanti!!!
HamilonsoMcM
Početnik
Početnik
Postovi: 199
Pridružen/a: 16 lip 2007, 00:35

Post Postao/la HamilonsoMcM »

Zašto Hamilton nije ni pokušao napasti Alonsa?Možete prokomentirat Hamiltonovo defenzivno postavljanje prije starta? Da li je možda McLaren odlučio s Alonsom hvatati vozačku titulu?
Pitam zato jer mi nije jasno da se Hamilton išao braniti od Masse koji je tad za njim zaostajao 15 bodova i koji mu je puno manji konkurent od Alonsa.
Mislim da se ne bi trebalo raditi ni o onom:"bolje 8 bodova nego 0" jer po meni se tako ne razmišlja ako želiš biti svjetski prvak, pogotovo ne u zadnjih par utrka u kojima se rješava prvenstvo. 5 bodova prednosti koliko je Hamilton imao uoči starta nisu nikakva garancija.
Avatar
prljavi harry
Početnik
Početnik
Postovi: 238
Pridružen/a: 21 vel 2007, 20:41
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Pula

Post Postao/la prljavi harry »

Pozdrav! Kratko pitanje. Smije li se auto na startu postaviti u koso kako je to učinio Hamilton? Hvala.
Čovjek mora biti svjestan svojih ograničenja.
Avatar
Buba
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 379
Pridružen/a: 04 svi 2007, 14:56
Ja sam: Vozač
Navijam za: Mclaren i Mercedes

Post Postao/la Buba »

Mene interesuje zasto je Jean Todt rekao da ne zeli Alonsa u ferrariju dok je on tu....je li nesto bilo izmedju njih..nesto sto sam propustio,nisam upucen?
"Jebes pijanstvo ako te sutra nije sramota"
Avatar
tvojnov2
Početnik
Početnik
Postovi: 218
Pridružen/a: 18 srp 2007, 00:14
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari i Gazdu
Lokacija: Sesvete

Post Postao/la tvojnov2 »

Pozdrav

Mladene zašto se danas nije vidio onaj poznati top speed kod ferraria u monzi.Brzine su bile oko 350 km/h a kimi nije bio ni među osam po tom top speedu.Ne razumijem zašto onda svi govore da ferrari ima najveći top speed u utrkama.
Još me zanima zašto kimi nije mogo stvarat nekakvu prednost na ravnim dijelovima i brzim zavojima.Tu je mclaren bio nadmoćniji i upravo ga je na startno ciljnoj ravnini hamilton prestigao.Ne bi li i tu ferrari trebao imati prednost.Jel to ima možda veze sa kimievim bolovima u vratu nakon one nesreće u petak?
Go reds!!!!!! Go Schumi!!!
Avatar
edo
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 969
Pridružen/a: 13 kol 2007, 18:59
Ja sam: Vozač
Navijam za: FELIPE MASSA
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Post Postao/la edo »

Poštovanje,htio bih postaviti par pitanja???

1.Dali Felipe Massa nekada može stići do f1 naslova???

2.Šta mislite dali Kimi Raikonen ima problema sa samopuzdanjem???

3.Vaše mišljenje o Johnyu Herbertu???

4.Zašto je ove godine Ferrari ovoliko nepouzdan,naravno vaše mišljene?
Nigel Mansell
Postovi: 13
Pridružen/a: 12 lip 2007, 07:47
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la Nigel Mansell »

Pozdrav Mladene!
Htio bi pitati nešto vezano uz Nelsona Piquea! Pratim formulu od 1991 tako da sam upoznat sa gotovo svim vozačkim veličinama koje su izašle iz osamdesetih godina (druga polovica) osim za Piquea pa bi te molio ako možeš koju riječ dvije o tom "sjajnom" vozaču ipak čovijek ima tri naslova pa bi volio nešto znati o njemu.

Još bi vas Mladene pitao pošto ste dobri sa vozačima F1 pogotovo sa starijima pa da vas pitam dali ima koja knjiga točnije autobiografija vozača vrijedna spomena!
Mladen Jergović
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1794
Pridružen/a: 11 tra 2007, 13:47

Post Postao/la Mladen Jergović »

outlaw je napisao/la:Znaci mislite da obojica znaju na kakvoj je tko taktici ili ne?

Unaprijed hvala...
Naravno, sad je malo kasno za ovaj odgovor, ali mislim da su manje-više znali.

(Mala opaska: u nedjelju kad je Grand prix, mogu odgovarati na vaša pitanja otprilike negdje do 1100, a odna idem na HRT i tamo nisam pri kompjuteru, odnosno ne pri signalu oji mi omogućuje da se prištekam.)
Zaključano