P&O - Rujan 2007

Mladen Jergović odgovara na vaša pitanja...
Zaključano
Mladen Jergović
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1794
Pridružen/a: 11 tra 2007, 13:47

Post Postao/la Mladen Jergović »

One and only je napisao/la:Poštovani,

Malo sam čitao o beriliju i pronašao sam da spada u kancerogene prve kategorije (u istoj kategoriji je plutonij 239 i radij, kao i mnogi drugi).
Bilo je pisanja sad da je FIA zabranila taj materijal da bi naštetila McLarenu i sl. Kolko sam ja imao prilike saznati je da je Ferrari uveliko koristio berilij kad je on zabranjen.
Kako je moguće da momčadi u Formuli 1 izlažu svoje uposlenike, mehaničare tako opasnom materijalu, jer su i berilij i njegova jedinjena vrlo otrovni?
Koliko ja znam, berilij se koristio pri izgradnji motora, i navodno u ekstremno malim količinama. Ali, u pravu ste. kako netko može autorizirati korištenje takvih materijala, i znati da su opasni, potpuno je van pameti. Vjetojatno samo pokazuje koliko je u Formuli 1 cilj važniji od sredstava kojima se do njega dolazi.
Mladen Jergović
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1794
Pridružen/a: 11 tra 2007, 13:47

Post Postao/la Mladen Jergović »

tvojnov2 je napisao/la:Pozdrav!
Mladene koliko je duga ona startno ciljna ravnina u fujiu,kojim se brzinama po njoj vozi i jeli spada među najbrže i najduže ravnine od svih staza u kalendaru?

Hvala unaprijed na odgovoru
Staza je duga 4474 metra , a ciljna ravnina je duga kilometar i pol, i najdulja je u F1 kalendaru. Neće vjerojatno biti najbrža jer izlaz na nju nije iz brzog zavoja (kao što je, recimo, Parabolica u Monzi), ali bit će sigurno preko 330 km na sat.
Mladen Jergović
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1794
Pridružen/a: 11 tra 2007, 13:47

Post Postao/la Mladen Jergović »

registracija je napisao/la:pozdrav Mladene.
da li postoji neka razlika u tome ko dobije prvi, drugi ili zadnji box od momcadi.
hvala na odgovoru
Ne (osim u Silverstoneu, gdje su garaže na kraju malo manje), ali u pitanju je prestiž, a nekima je u Formuli 1 to najvažnija stvar.
Mladen Jergović
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1794
Pridružen/a: 11 tra 2007, 13:47

Post Postao/la Mladen Jergović »

Nedja je napisao/la:Mladene shta mislite o Jarnu Truliju, chovek je jedno vreme lepe voznje pruzao u Renou, bolje od Alonsa cini mi se, cak je shta vise koliko se secam pobedio u MOnaku, koja vazi za vozacku stazu, mislite li da mu je karijera mogla biti bogatija josh nekom pobedom ili chak mozhda titulom???

Secam se da ste KOvalajnena na kraju 2006 najavljivali kao vleiku nadu, koja bi trebala da zameni Alonsa, i chini mi se stavljali ste ga kao talenta cak i ispred Hamiltona, da li i sada imate takvo misljenje, i shta se sa njim dogodilo, kada nije ispunio vasa ocekivanja, i mozete li uporediti njega i Nelsona PIkea Juniora???
Izvinite ako sam vam prisio neshto shto niste rekli!

Takodje Mladene ponovio bih pitanje koje mislim da mi je izbrisano, jer i odgvor i pitanje sam trazio i nigde ni traga ni glasa od oba, pa bih vas pitao iako nije direktno vezano za f1, shta mislite o A1 gran priu, nekom kao svetskom sampionatu formula??? I da li to takmicenej josh postoji, ja sam gledao par trka pre nekih godinu dve i mogu reci da sam uzivao, secam se da se Veterstapen napreticao, a bila je milina gledati formule kako proklizavaju u skoro svakoj krivini, kako u svakoj 3,4 blokiraju gume i ostalo....
1) O Trulliju nemam neko osobito mišljenje. Mislim da je, kao i Fisichella, pomalo prošao svoje najbolje dane. Da je imao više godina kao što je bila 2004. ( i da je više puta vozio dobar auto), vjerojatno bi uhvatio još pokoju GP pobjedu, ali nikad naslov prvaka.

2) Kovalainen je, za mene, dosta veliko razočarenje ove sezone. On je tek u drugom dijelu sezone sustavno bolji od Fisichelle, ali ne dramatično bolji, a to je ono što sam ja očekivao. Ako sam rekao da je možda i veća nada od Hamiltona, bio sam u krivu. Da, znam koja je razlika između McLarena i Renaulta ove godine, ali upravo u činjenici da je Kovalainen tek za malo bolji od Fisichelle, a Hamilton je gotovo ravan Alonsu, baziram ovu procjenu. Jer znamo kako je Fisichella prošao u svoje dvije godine s Alonsom... Ne znam zašto je Kovalainen podbacio. Možda je jednostavno renault ove generacije (i na Bridgestone gumama) puno teže
uštimati nego što je bio slučaj prethodnih godina.

3) Gledao sam neke A1GP utrke 8na televiziji) i mislim da je to dosta zanimljivo, i po autima i po konceptu. Dobra serija ispod Formule 1 u kojoj se pouzdano mogu prepoznati novi vozački talenti (poput Nica Hulkenberga rano u 2007.).
Mladen Jergović
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1794
Pridružen/a: 11 tra 2007, 13:47

Post Postao/la Mladen Jergović »

goran007 je napisao/la:G.Jergovic,vec drugi temperamentni vozac,tzv.vozac vruce krvi ne pronalazi zajednicki jezik s Dennisom...u cemu je stvar da Alonso i Montoya nisu mogli,a Senna,koji je bio vjerojatno jos temperamentniji,pa mozda i egoisticniji,je s Dennisom ostao od 88-93,te ih je jos i vezalo jedno prijateljstvo...ne djeluje mi bas da su oni dva imali neke teske trenutke,tj.da ga je Ron trpio samo zbog kvalitete,vec da su si bas "sjeli" ko osobe,sto s potonjom dvojicom nije slucaj...Hvala!
Morate znati da je Senna u McLarenu bio apsolutni kralj Formule 1. Osim Prosta, Mansella i Piqueta, nije bilo vozača koji nije javno govorio da se radi o najboljem vozaču. Dennis je Senni sve opraštao i njih su dvojica bili intelektualno vrlo slični: tvrdoglavi, principijelni, iskreni. Ali, najvažžnije je bilo da je Dennis znao da je Senna najbolji, bolji čak i od Prosta. Danas Alonso vjerojatno misli da Dennis misli da je Hamilton vjerojatno jednako dobar kao i on, i to je, između ostalog, razlog razdora.
Mladen Jergović
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1794
Pridružen/a: 11 tra 2007, 13:47

Post Postao/la Mladen Jergović »

Vleki je napisao/la:molim Vas ako mi mozete dati odgovor na sljedeće pitanje:(može i odprilike, ne mora biti informacija ono 100% provjerena)

Koliki se novci dobivaju za prva tri ili četri mjesta u konstruktorskom prvenstvu?

Primjer:

1. 10kn
2. 5kn
3. 1kn
4. 50 lipa :>>
1. 80 milijuna dolara
2. 74 milijuna dolara
3. 67 milijuna dolara
4. 60 milijuna dolara
5. 48 milijuna dolara.
Mladen Jergović
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1794
Pridružen/a: 11 tra 2007, 13:47

Post Postao/la Mladen Jergović »

mp4 je napisao/la:Je li možda znate od kojeg materijala je napravljena podnica F1 bolida, od čistog drveta ili nečeg drugog. Jedan prijatelj mi je tvrdio kad smo bili na utrci u Belgiji da je to bakelit jer je smrad od ostataka na asfaltu gdje bolid zadere u zavoju Eau Rouge davao po mirisu bakelita.
Ona kontrolna daska je od drveta, ali možda su neki držači ili neki drugi dijelovi (karbonskog) boda od bakelita.
Mladen Jergović
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1794
Pridružen/a: 11 tra 2007, 13:47

Post Postao/la Mladen Jergović »

DTF je napisao/la:Iako ćete razgovarati sa inžinjerom zaduženim za aerodinamiku, priupitajte ga za omjer kočione snage prednjih naspram stražnjih kotača. Jel dok je za potisnu silu značajnije stražnje krilo i difuzor, tj. stražnji dio auta, čini mi se da kočiona snaga većim djelom otpada na prednje kotača, tj. prednji dio auta.
Imate sad i grafiku u FOM-ovim prijenosima. Obično je oko 55-45 % prema naprijed, premda neki vozači imaju i manju razliku.
Mladen Jergović
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1794
Pridružen/a: 11 tra 2007, 13:47

Post Postao/la Mladen Jergović »

formula 1 je napisao/la:Pozdrav mladene!
Zanima me jeli se mjenjao izgled staze Fuji u odnosu na zadnju utrku f1 koja je vožena tamo davno? I ako nije, jeli moguće da neke momčadi mogu iskoristiti informacije sa staze koje su tada pokupljene, npr. položaj prednjeg ili zadnjeg spojlera kako bi se dobila optimalna konfiguracija bolida za utrku, dakle sto bolje aerodinamičke postavke, ili općenito da li postoji bilo kakva infomacija koja je tada dano prikupljena a mogla bi se možda iskoristiti danas? Znam da je ovo pitanje pomalo smijesno i da je postignut ogroman napredak od tada i da danasnji bolidi izgledaju kao iz neke druge falaksije prema onima od prije 30 godina, ali me zanima ovo pa molim da odgovorite.Hvala!
Staza je skoro kompletno promijenjena, a i da nije informacije od prije 30 godine bi bile skroz nekorisne. Aerodinamike je od tada enormno napredovala, a to uključuje i profile krila. Također, sva ova druga aero pomagala, kao i drugi parametri podešavanja F1 auta su drastično drugačiji nego nekad. Nebo i zemlja.
Avatar
zborzic@htnet-dsl
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 919
Pridružen/a: 08 ruj 2007, 22:59
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Eau Rouge

Post Postao/la zborzic@htnet-dsl »

Postovane gosp. Jergovicu
Evo pisem vam prvi put pa me zanima kakav ce biti(vase strucno misljenje) poredak prve cetvorke. Moze li heidfeld iznenadit pa se na sljedecoj utrci ubacit medu njih.Hoce li BMW biti (nemogu rec ravnopravni) bolji i ugrabit koju pobjedu sljedecu sezonu jer sta se vozaca tice to sigurno mogu.
Mladen Jergović
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1794
Pridružen/a: 11 tra 2007, 13:47

Post Postao/la Mladen Jergović »

Luky je napisao/la:Pozdrav Mladene.

1.Koji je vaš komentar na novu funkciju vašeg bivšeg šefa, Matta Bishopa?

2.Koji su, po vama, najbolji F1 novinari

3.Mala usporedba: Lucas di Grassi i Timo Glock, kada će oni stići u F1?

4. Kako komentirate relativno laku adaptaciju bivših F1 zvijezda (Montoya, sada i Villeneuve) na stock car racing. Ja mislim kako su europske trkaće serije jednostavno nemjerljive sa onima u SAD - u i zato nema toliko vozača iz SAD - a.

Hvala
1) Dobitak za McLaren, katastrofa za F1 Racing.

2) Peter Windsor, Mark Hughes, Nigel Roebuck, Joe Saward.

3) Timo Glock puno prije. Lucas di Grassi je, iz nekog razloga, vrlo nepopularan i novinarima i, puno važanije, većini ljudi u Formuli 1. Kažu da ima ponešto neprijatnu narav. Ali, to su sve priče. Treba čovjeka osobno upoznati, pa ćemo onda znati.

4) Sigurno je da će se dobri vozači iz Formule 1 lako adaptirati na utrke u Americi, puno lakše nego obrnuto. NASCAR je nezgodna i specifična serija, ali očito nije problem za kalibar Montoye. Od vozača NASCARA teoretski bi, po meni, u Formuli 1 šanse imali jedino Jeff Gordon i Tony Stewart (premda bi ovaj drugi morao ozbiljno smršaviti!). Formula 1 je teška serija za voziti, najteža na svijetu, što god neki mislili o današnjim autima.
Mladen Jergović
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1794
Pridružen/a: 11 tra 2007, 13:47

Post Postao/la Mladen Jergović »

registracija je napisao/la:Zdravo Mladene
Zasto u prenosima F1 nema kamere iz kacige vozaca kao sto to ima u drugim serijama. Tehnika u F1 je sigurno naprednija. Mozda zbog sigurnosti ali bili su snimci na youtube gdje je kamera postavljena unutar Alonsove kacige i unutar kacige jednog od vozaca BMW-a.

Onboard helmet camera from alonso
http://www.youtube.com/watch?v=k6hGGlmi ... ed&search=


Ovo je kamera iz kacige Robert Doornbosa Champ car
http://www.youtube.com/watch?v=7o_U4mBt ... ed&search=
Mi smo (u FOM-u) nešto pokušavali s kamerama na kacigi (ako se dobro sjećam, Marka Blundella), ali onda nam je doktor Watkins iz FIA-e rekao da je to previše opasno za glavu vozača u slučaju ozbiljne nesreće, pa se s tim prestalo. Pretpostavljam da je tako ostalo do danas.
Ova snimka Alonsa je, očito neki eksperiment s testa u Barceloni, gdje vjerojatno nisu bile tako striktne FIA-ine kontrole.
Snimka Doornbosa je, naravno, iz serije ChampCar i tamo, očito, nemaju ovih sigurnosnih restrikcija.
Mladen Jergović
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1794
Pridružen/a: 11 tra 2007, 13:47

Post Postao/la Mladen Jergović »

raikkonen je napisao/la:Mladene prije nekih godinu ili dvije dana govorkalo se da bi se Ron Dennis mogao povućiiz formule 1 krajem 2008. Koliko je to moguće i šta mislite da bi se u tom momentu desil sa Mclarenom. Da li bi ga kupio mercedes i da li bi ime Mclaren u tom slučaju nestalo iz F1.
Moguće je da se to desi, ali neće se dogoditi ništa bitno. Dennis će vjerojatno i dalje ostati 15-postotni vlasnik, njegovu ulogu prvog čovjeka preuzet će Martin Whitmarsh, i sve će ostati manje-više isto.
jedina promjena se može dogoditi, ali ne tako brzo, u slučaju da Dennis ili Mansour Ojjeh prodaju neki dio (ili sve) svojih 15-postotnih udjela.
Mladen Jergović
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1794
Pridružen/a: 11 tra 2007, 13:47

Post Postao/la Mladen Jergović »

zokaf je napisao/la:Mladene pozdrav!

Nađoh ovo na www.index.hr

''Britanske novine News od the World pišu da je Španjolac već pristao na ugovor od 30 mil. eura godišnje sa talijanskom momčadi Ferrarija, a da je sadašnji Ferrarijev prvi vozač Felipe Massa ovaj vikend već pokrenuo pregovore sa momčadi Toyote.''

Ima li istine u ovome?
Službeno, još ne. News Of the World nije baš najpouzdanija novina na svijetu. Alonso sam sada kaža da ima ugovor s Mclarenom za iduću godinu. Ali, svašta je još moguće.
Mladen Jergović
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1794
Pridružen/a: 11 tra 2007, 13:47

Post Postao/la Mladen Jergović »

tomidix je napisao/la:
''Imam ugovor s McLarenom i ne vidim gdje je tu problem'', odgovor je Alonsa koji će sudeći po toj izjavi ostati i dogodine u McLarenu. ''Pobijedio sam na četiri utrke, borim se za naslov, dakle sve ide vrlo dobro i sretan sam'', uvjerava prvak. ''S inženjerima, s mehaničarima, sa svima sam u dobrim odnosima od početka sezone.''
McLarenov vozač nije mogao izbjeći pitanje novinara o špijunskoj aferi: ''Nemam što kazati. Sve ću reći na stazi. Većina stvari koje su izrečene o aferi i meni su potpuno krive i netočne.''
''Ali, neću svaki dan odgovarati na to što kažu o meni, neću gubiti vrijeme na to'', jasno je rekao Alonso. ''Trenutno sam jako fokusiran na zadnje tri utrke i to je istina'', završio je.
Evo Alonsovog odgovora na prelazak u druge momcadi... Pokusava li samo zataskati prelazak ili stvarno tako misli???

Mladene koje je Vase misljenje o ovoj izjavi???
Da ima ugovor, to svi znamo. On nije izričito rekao da će i voziti za McLaren 2008. Kad to definitivno potvrdi, tek će onda otpasti mogućnosti da prelazi u Renault ili Ferrari.
Mladen Jergović
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1794
Pridružen/a: 11 tra 2007, 13:47

Post Postao/la Mladen Jergović »

zborzic@htnet-dsl je napisao/la:Postovane gosp. Jergovicu
Evo pisem vam prvi put pa me zanima kakav ce biti(vase strucno misljenje) poredak prve cetvorke. Moze li heidfeld iznenadit pa se na sljedecoj utrci ubacit medu njih.Hoce li BMW biti (nemogu rec ravnopravni) bolji i ugrabit koju pobjedu sljedecu sezonu jer sta se vozaca tice to sigurno mogu.
Alonso, Hamilton, Räikkönen, Massa.
Mislim, dakle, da Heidfeld neće ove godine ući među prva četiri.
Iduće godine bi BMW lako mogao, ako stvarno ozbiljno usavrše auto, češće biti na pobjedničkom postolju. Ako se dobro poslože karte, možda ni pobjede nisu nemoguće. Ali, to će biti jako, jako teško, jer je ovaj posljednji dio napretka, hvatanje tih posljednjih pola sekunde ili tri četvrtine sekunde daleko najteže.
Avatar
raikkonen
Postovi: 38
Pridružen/a: 22 kol 2005, 21:58

Post Postao/la raikkonen »

Zanima me da li su dizajni na bolidima, logotipi i reklame naljepnice ili se to zaista farba. Prema mojim informacijama neki timovi sve farbaju a neki lijepe. Znate li možda vi šta je u pitanju.
McLaren
novinar amater
Postovi: 9
Pridružen/a: 08 ožu 2007, 00:25
Navijam za: Nikoga
Lokacija: ck

Post Postao/la novinar amater »

pozdrav gosp. Jergoviću. Možete napisat kako će po vama izgledat iduća sezona šta se momčadi tiče. tj. kako će izgledat "lige" unutar f1. npr 1. ferrari, mcl, bmw 2.honda, wiliams... Koliko je izgledan prelazak buttona u mclaren, mislim da bi to bio jedan jako, jako zanimljiv transfer. po vašem mišljenju vozačka postava toyote i wiliamsa za iduću sezonu. hvala
makcan
Postovi: 4
Pridružen/a: 14 ruj 2007, 13:40

Post Postao/la makcan »

Postovanje Gosp. Jergovicu
Zelim da Vas pitam sta mislite o Robertu Doornbosu
Puno hvala
ferrariteam
Postovi: 13
Pridružen/a: 05 srp 2007, 21:40

Post Postao/la ferrariteam »

Evo vidim da je se dosta raspravlja o odlasku Alonsa iz McLarena. Svi nesto nagadjaju ali je nemopguce sa sigurnoscu reci gdje ce Alonso. Takodjer je logicno da on i dalje tvrdi kako ima ugovor sa McLarenom i kako se tu nema sto dodati ali sa druge strane nije covjek lud da kaze kako razmatra (ako cak i razmatra??) odlazak u neku drugu momcad, mislim da bi time zasigurno najblaze receno "smanjio" sanse za osvajanje titule jer sto ce McLarenu vozacki naslov prvaka ako taj prvak sljedece godine ode iz McLarena (konstruktorski su ionako vec izgubili).

Mladene sto mislite da u sljedecoj sezoni imamo cetveroboj i to prema scenariju:
Alonso ode u Renault, McLarenu ostane Hamilton, BMW nadoknadi ovu sekundu za Ferrarijem i Mclarenom i evo nam cetveroboja. E to bi bila sezona
(tko zna mozda se i takvo sto dogodi ) :)

Mladene dali se u povjesti f1 dogodila takva sezona das e cetiri momcadi bore za naslov jer ako se dobro sjecam unatrrag nekih 7 sezona toga nije bilo. Dosadilo je na postolju gledati uvijek iste ljude i to najcesce se dvije momcadi izmjenjuju tko ce biti prvi drugi ili treci. Ima li sansi da se to promjeni?
Avatar
Slash
Veteran
Veteran
Postovi: 2921
Pridružen/a: 09 kol 2007, 16:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: utrkivanje
Lokacija: Zagreb grad

Post Postao/la Slash »

Poštovanje g. Jergović, evo par pitanja:

1. Možete li prokomentirati ovaj članak http://www.autosport.hr/content/view/6222/381/

2. Postoji li , po vama, ikakva mogućnost da na kraju sezone Hamilton bude taj koji odlazi u Ferarri, a ne Alonso?

3. Kako komentirate ovo http://www.autosport.hr/content/view/6532/381/
To bi značilo da još nije kraj špijunske afere, čemu se Dennis nadao, ili su to opet prazna Mosley-eva baljezganja?
Avatar
frances
Početnik
Početnik
Postovi: 182
Pridružen/a: 26 lip 2007, 16:16
Ja sam: Vozačica
Navijam za: Kimija
Lokacija: Ma/Zg
Kontakt:

Post Postao/la frances »

Poštovanje g. Jergoviću
Evo upravo sam pročitala u novom broju hrvatskog izdanja F1Racinga kako Red Bull želi uključiti trinaestogodišnjaka Matiju Momčilovića u svoj program. Znate li išta o tome i o mladom vozaču?
vratila se
Mladen Jergović
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1794
Pridružen/a: 11 tra 2007, 13:47

Post Postao/la Mladen Jergović »

raikkonen je napisao/la:Zanima me da li su dizajni na bolidima, logotipi i reklame naljepnice ili se to zaista farba. Prema mojim informacijama neki timovi sve farbaju a neki lijepe. Znate li možda vi šta je u pitanju.
Većina ih danas to sve farba, ali neki još lijepe. Točno proporcionalno budžetu ekipe.
Mladen Jergović
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1794
Pridružen/a: 11 tra 2007, 13:47

Post Postao/la Mladen Jergović »

novinar amater je napisao/la:pozdrav gosp. Jergoviću. Možete napisat kako će po vama izgledat iduća sezona šta se momčadi tiče. tj. kako će izgledat "lige" unutar f1. npr 1. ferrari, mcl, bmw 2.honda, wiliams... Koliko je izgledan prelazak buttona u mclaren, mislim da bi to bio jedan jako, jako zanimljiv transfer. po vašem mišljenju vozačka postava toyote i wiliamsa za iduću sezonu. hvala
McLaren: Hamilton, Fisichella
Ferrari: Räikkönen, Alonso
BMW: Heidfeld, Kubica
Renault: Kovalainen, Piquet jr
Williams: Rosberg, Wurz
Red Bull: Webber, Coulthard
Toyota: Trulli, Massa
Super Aguri: Sato, Davidson
Honda: Button, Barrichello
Toro Rosso: Bourdais, Vettel
Spyker/Kingfisher: Sutil, ?

Naravno, ovo je posvemašnja špekulacija. Vrlo je moguće da Alonso ostane gdje je. U tom slučaju visi Fisichella, koji bi onda, možda, mogao završiti u Williamsu. U Spyker će doći vozač s najviše novca, možda netko iz serije GP2, kao di Grassi ili Chandhok.
Mladen Jergović
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1794
Pridružen/a: 11 tra 2007, 13:47

Post Postao/la Mladen Jergović »

majstor iz maranella je napisao/la:
raikkonen je napisao/la:Zanima me da li su dizajni na bolidima, logotipi i reklame naljepnice ili se to zaista farba. Prema mojim informacijama neki timovi sve farbaju a neki lijepe. Znate li možda vi šta je u pitanju.
Ako smijem odgovorit, a da se Mladen ne naljuti što sam odgovorio umjesto njega. Kolko je meni poznato na svim bolidima logotipi i reklame su naljepnice, osim na bolidu Scuderije Toro Roso. Oni farbaju logotipove i reklame.
Vi mislite da bi Ron Dennis dozvolio da se na McLarene lijepe nekakve naljepnice? Ne poznajete čovjeka. Dok su bili onako Marlboro crveni, McLarenove karoserije su se iznova farbale nakon svake utrke!
Koliko ja znam, danas Spyker, Super Aguri i Williams lijepe logoe. Svi ostali farbaju.
Zaključano