Pitanja Mladenu

Izrazite svoje prijedloge i kritike o našoj web stranici, pitajte što vam nije jasno...

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,Scuderia,Cuky,47,gringo73

Odgovori
Avatar
sale
Site Admin
Site Admin
Postovi: 6074
Pridružen/a: 28 kol 2003, 12:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: F1
Kontakt:

Post Postao/la sale »

F1_viewer je napisao/la:
sale je napisao/la:Ovakav način je puno nepregledniji jer će se nakon par mjeseci skupiti ogroman broj podforuma i ljudi će na početnoj stranici foruma morati scrollati gore-dolje znatno više.

Osim toga, ako sve komentare strpamo u temu "Komentirajte odgovore", tada će se svi komentari toliko izmiješati da se više neće znati tko komentira što.

Za sada stvari ostaju nepromijenjene što se tiče podforuma "Pitajte Jergovića" ;)
Sad ne znam točno koliko ste me shvatili pa ću vam pokušati objasniti nešto detaljnije.

Mislio sam da se u podforumu "Pitajte Jergovića", otvara za svaki novi mjesec, novi podforum.

Znači kad idemo na početnu stranicu foruma, kliknemo na podforum "Pitajte Jergovića", te tu imamo za svaki mjesec novi podforum sa dvije teme, koje sam prije naveo. Što se tiče scrollanja gore-dolje, mislim da će se također nakon nekoliko mjeseci skupiti ogroman broj tema na podforumu "Pitajte Jergovića", plus komentari (svaki komentar => nova tema sa RE:) te će ljudi svakako morati nešto više scrollati gore-dolje!

Što se tiče miješanja komentara, treba samo naglasiti korisnicima da obavezno citiraju Mladenov odgovor koji žele komentirati! Mislima da bi to uvelo nekog reda u taj dio te bi se točno znalo na što se točno odnosi koji komentar!

Naravno ako je takvo nešto teško izvesti, onda bih predložio da se barem zastarjeli komentari (znači u toj temi nije bilo posta nešto dulje vremena, te nije više aktuelna) prebacimo u jedan novi podforum recimo "Arhiva komentara", koji se naravno nalazi u sklopu podforuma "Pitajte Jergovića", ne na početnoj stranici foruma.

Mislim da će se s vremenom nakupiti veliki broj tema, pa bi po mome mišljenju ovakvo nešto pomoglo boljoj preglednosti ovog dijela foruma!
phpBB2 forum ne podržava otvaranje podforuma unutar podforuma i ovdje leži najveći problem.

Inače, možemo srediti da se tema s pitanjima za aktualni mjesec uvijek nalazi na vrhu popisa (dakle, da bude sticky) ;)

Za otvaranje arhive komentara, zasad, nema potrebe jer ih je vrlo malo, ali kad dođe vrijeme, pozabavit ćemo se i s ovim pitanjem ;)
Zadnja izmjena: sale, dana/u 14 lis 2007, 12:44, ukupno mijenjano 1 put.
$@Ł€: Tražite prije postanja slika
Avatar
Magic Alonso
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1622
Pridružen/a: 25 kol 2006, 10:37
Ja sam: Vozačica
Navijam za: Fernanda

Post Postao/la Magic Alonso »

mislim da bi bilo zgodno temu za ovaj mjesec malo zaključati, dok mladen ne nađe vremena za odgovaranje.
nakupilo se 4,5 neodgovorenih stranica, i mislim da ce mladenu to biti puno odjednom.
on je sad i moderator u svom podforumu pa i sam može otključati temu kad krene odgovarati na pitanja!
"Together, we have made a dream come true." Fernando Alonso
Avatar
-Briatore-
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1498
Pridružen/a: 28 vel 2006, 09:28
Ja sam: Vozač

Post Postao/la -Briatore- »

Magic Alonso je napisao/la:mislim da bi bilo zgodno temu za ovaj mjesec malo zaključati, dok mladen ne nađe vremena za odgovaranje.
nakupilo se 4,5 neodgovorenih stranica, i mislim da ce mladenu to biti puno odjednom.
on je sad i moderator u svom podforumu pa i sam može otključati temu kad krene odgovarati na pitanja!
Slažem se s tobom, BTW jel zna ko di je Mladen?
Da mu se nije, ne daj Bože, šta dogodilo...?
Malo sam zabrinut. :?
Avatar
Slash
Veteran
Veteran
Postovi: 2921
Pridružen/a: 09 kol 2007, 16:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: utrkivanje
Lokacija: Zagreb grad

Post Postao/la Slash »

@šef: Šefe, bude bilo kaj od odgovora ili :) ?
Nobody exists on purpose. Nobody belongs anywhere. Everybody's gonna die. Come watch TV.
Avatar
sale
Site Admin
Site Admin
Postovi: 6074
Pridružen/a: 28 kol 2003, 12:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: F1
Kontakt:

Post Postao/la sale »

Slash je napisao/la:@šef: Šefe, bude bilo kaj od odgovora ili :) ?
Ne znam što ću s MJ-em. Već mi je par puta rekao kako će sigurno odgovoriti na pitanja, a onda mi se ispričavao da je iskrsnulo ovo, pa ono. Još jednom ću ga malo uzbiljnije "bocnuti" i potjerati na forum.

Sorry ekipo... :(
$@Ł€: Tražite prije postanja slika
Avatar
Pero Perilica
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 478
Pridružen/a: 04 kol 2007, 10:05
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Croatia

Post Postao/la Pero Perilica »

ak oćete budem ja odgovaral na vaša pitanja....
Anything you can do, I can do better!
Avatar
sale
Site Admin
Site Admin
Postovi: 6074
Pridružen/a: 28 kol 2003, 12:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: F1
Kontakt:

Post Postao/la sale »

Pero Perilica je napisao/la:ak oćete budem ja odgovaral na vaša pitanja....
Evo, samo za tebe ćemo otvoriti novi podforum :p
$@Ł€: Tražite prije postanja slika
Avatar
p@rtibrejker
Veteran
Veteran
Postovi: 2562
Pridružen/a: 07 kol 2006, 20:57
Ja sam: Vozač
Navijam za: Hrvatsku Kunu
Lokacija: tu sam

Post Postao/la p@rtibrejker »

sale je napisao/la:
Pero Perilica je napisao/la:ak oc´ete budem ja odgovaral na vasˇa pitanja....
Evo, samo za tebe c´emo otvoriti novi podforum :p
Imena "Pranje kod Pere Perilice"? :lol:
- Oviedon Ihmisohjus -
...who are you to wave your finger?...
ignore lista: MP4don - 07.04.09. ivanpetka - 29.07.09. mmilo42 - 02.10.09. Butt-kisser 23.10.09. Felipe Massa 01.08.10.
Avatar
-Briatore-
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1498
Pridružen/a: 28 vel 2006, 09:28
Ja sam: Vozač

Post Postao/la -Briatore- »

sale je napisao/la:
Pero Perilica je napisao/la:ak oćete budem ja odgovaral na vaša pitanja....
Evo, samo za tebe ćemo otvoriti novi podforum :p
Evo i ja sam spreman odgovarati na hrpu vaših pitanja, a čak mi ni ne treba podforum. Dovoljna je jedna tema.
sale je napisao/la:
Slash je napisao/la:@šef: Šefe, bude bilo kaj od odgovora ili :) ?
Ne znam što ću s MJ-em. Već mi je par puta rekao kako će sigurno odgovoriti na pitanja, a onda mi se ispričavao da je iskrsnulo ovo, pa ono. Još jednom ću ga malo uzbiljnije "bocnuti" i potjerati na forum.

Sorry ekipo... :(
Što se MJ-a tiče, kontam da mu nije više do odgovaranja, jer se iskompromitirao nekim svojim izjavama. Ali Bože moj, nitko nije savršen i sveznajuć.
Avatar
Piquet20
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1596
Pridružen/a: 06 lis 2007, 17:41
Ja sam: Vozač

Post Postao/la Piquet20 »

-Briatore- je napisao/la:Što se MJ-a tiče, kontam da mu nije više do odgovaranja, jer se iskompromitirao nekim svojim izjavama. Ali Bože moj, nitko nije savršen i sveznajuć.
Cini se da si u pravu. Ali ako je karakter ce shvatiti da mi znamo da je i on covjek od krvi i mesa, te ce se unatoc svemu vratiti. Vrijeme ce pokazati.
slika
Avatar
zvjerko
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1589
Pridružen/a: 09 lip 2007, 23:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: Pirelli i DRS

Post Postao/la zvjerko »

Piquet20 je napisao/la:
-Briatore- je napisao/la:Što se MJ-a tiče, kontam da mu nije više do odgovaranja, jer se iskompromitirao nekim svojim izjavama. Ali Bože moj, nitko nije savršen i sveznajuć.
Cini se da si u pravu. Ali ako je karakter ce shvatiti da mi znamo da je i on covjek od krvi i mesa, te ce se unatoc svemu vratiti. Vrijeme ce pokazati.
Pa da li se iskompromitirao ili ne, to je stvar pojedinačnog gledišta. Sigurno ima puno ljudi na forumu koji i ne misle tako.
Ja, osobno, se nisam slagao sa dosta njegovih odgovora ali mi nije padalo na pamet inzistirati tko je u pravu i uvlaćiti ga tako u besmislene rasprave što mislim, da je jedan od razloga zbog čega je nastala ova pauza (nadam se).
Ipak bih volio da nije ono što izgleda - da je odustao od "natezanja" s nama.

@ Sale - ajd ga pitaj da ti kaže u "bebu" - yey or ney!

...
Avatar
sale
Site Admin
Site Admin
Postovi: 6074
Pridružen/a: 28 kol 2003, 12:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: F1
Kontakt:

Post Postao/la sale »

Ma, ljudi moji, ne radi se o nikakvom odustajanju odgovaranja na pitanja zbog natezanja s nekim članovima, nego zbog prevelikog broja obaveza (što osobne, što poslovne prirode). Kao što su neki već primijetili, kasni i zadnja kolumna - ne zato što se MJ-u ne da pisati, nego zato što nema vremena.
tex je napisao/la:osobno smstram da gdi god čovjek bio i imao pristup internetu, može odvojiti pol sata dnevno da odgovori na koje naše pitanje. ali to je samo moje mišljenje
Reci ovo jednoga dana kad budeš radio od jutra do sutra sedam dana u tjednu i kad ti jedinu priliku za odmor predstavlja let u avionu (ili nekom drugom prijevoznom sredstvu)...
$@Ł€: Tražite prije postanja slika
Avatar
schuey
Počasni član
Počasni član
Postovi: 5088
Pridružen/a: 12 ožu 2007, 11:34
Ja sam: Vozač
Navijam za: odlazak Montezemola
Lokacija: Kud Koji Mili Moji!!!
Kontakt:

Post Postao/la schuey »

sale je napisao/la:Ma, ljudi moji, ne radi se o nikakvom odustajanju odgovaranja na pitanja zbog natezanja s nekim članovima, nego zbog prevelikog broja obaveza (što osobne, što poslovne prirode). Kao što su neki već primijetili, kasni i zadnja kolumna - ne zato što se MJ-u ne da pisati, nego zato što nema vremena.
tex je napisao/la:osobno smstram da gdi god čovjek bio i imao pristup internetu, može odvojiti pol sata dnevno da odgovori na koje naše pitanje. ali to je samo moje mišljenje
Reci ovo jednoga dana kad budeš radio od jutra do sutra sedam dana u tjednu i kad ti jedinu priliku za odmor predstavlja let u avionu (ili nekom drugom prijevoznom sredstvu)...
tako je,pa nećemo čovjeka tjerat,iovak imamo sreće kaj je imalo vremena odvojio za nas,jedna mala šala sad;

jel možemo preimenovat topic iz P&O ožujak u pitanja i odgovori sezona 2008 :lol:
Ukoliko ste bannani,opomenuti ili Vam je post izbrisan,prekršili ste (najmanje) jedno od ovih pravila ponašanja!
Odgovori