P&O - Listopad 2007

Mladen Jergović odgovara na vaša pitanja...
Zaključano
Avatar
Dexter
Postovi: 83
Pridružen/a: 28 tra 2007, 12:24
Navijam za: Nikoga
Lokacija: iz Grada

Post Postao/la Dexter »

Mladen Jergović je napisao/la:
redcode je napisao/la:Pozdrav gospodine Jergoviću....

Evo utrka još traje, zapravo upravo je završila, a ja sam toliko ljut da sam morao ovo napisati.
Ne mogu vjerovati da je ferrari u utrku startao na intermedia gumama. Tko je odgovoran za to. Predpostavljam da su imali krive informacije o vremenu ili su se možda kockali? A tako je očito bilo da kiša neće prestati.
Dali svaka momčad ima svog prognostičara i ako da tko je to u ferrariju?
Da su izašli na full wet gumama, s obzirom na sva izvrtanja i probleme koje su imali u mclarenu, ferrari je trebao biti 1-2 u utrci.
Kroz cijelu ovu zezonu provlače se sitne pogreške u ferrariju koje su ih sigurno koštale naslova. Ovo je prelilo čašu.
Još jedno pitanje.
Zbog čega je massa toliko loš po kiši? Pa ipak je u ferrariju. Vidimo da kimi vozi sasvim solidno.

Možete li to prokomentirati.....

....unaprijed hvala......
Zaboravio sam ovo za Massu.
Massa je loš(iji) po kiši zato jer su po kiši jako dobri samo najnajnajbolji vozači. Kiša je nekakav krajnji katalizator. (Ali, treba se reći da Massa danas ipak nije bio tako strašno loš kao obično po kiši.)
Pozdrav g. Jergoviću!

Bit ću se slobodan samo malo nadovezati na ovo gore:
Dakle u današnje vrijeme u F1 jednostavno više nema vozača koji bi konstantno bio sposoban čistom vožnjom (bez potpunog kaosa na stazi koji bi mu slučajno išao u prilog) startati odnekud otraga i odvoziti savršenu mokru utrku s krugovima bržim i po nekoliko sekundi od konkurencije, tijekom utrke preteći desetak - petnaest bolida u uvjetima niske do nikakve vidljivosti, te pri tome odavati dojam kao da vozi po suhome, dok svi ostali izgledaju kao da se dave u vodi do grla.
Ono što je početkom sedamdesetih bio Pedro Rodrigez, osamdesetih i početkom devedesetih Ayrton Senna, te do kraja prošle sezone Michael Schumacher na stazama formule 1 više ne postoji (naravno, nije isključeno da će se u budućnosti ponovno pojaviti jedan, ili više vozača takve klase). Spomenut će možda netko kao protuargument Alonsovu vožnju na prošlosezonskoj VN Mađarske, ali ja sam uvjeren da je to bila samo jedna lasta koja u Asturijančevu slučaju definitivno nije činila proljeće. Gledajući današnju utrku vidio sam točno ono što sam gore naveo: Raikkonen uzevši u obzir početni hendikep s izmjenom guma dobar, ali sve se svelo na potez, ili dva, a nikako ne na konstantnu brzinu koju bi, recimo da svi tako mislimo, jedan takav vozač, pa i po kiši, trebao imati.
Alonso je, s druge strane, očito itekako precijenio svoje mogućnosti, kroz utrku više puta gadno griješio i na kraju završio u zidu.
Masse je po stazi, a pogotovo izvan nje bilo u svakom trenutku (i u gotovo svakom kadru), ali, završni dvoboj (crknut ću ako ovo ne napišem) može mu samo služiti na čast i valjda je bar na trenutak utišao njegove najglasnije kritičare.
Hamiltonu je sve glatko išlo dok je bio u vodstvu (gdje je i proboravio veći dio utrke) odakle je zbog bolje vidljivosti u onakvim uvjetima "život" puno podnošljiviji. Međutim, nakon prvih ulazaka u boks, kad je zapao u gužvu i uvjeti više nisu bili "idealni" pored njega je prošao tko god se sjetio.
Da me se krivo ne shvati: svi su oni (mislim pri tome i na sve ostale vozače koji su startali) odlično odvozili utrku, jer trebalo je ohoho hrabrosti po onakvom potopu uopće biti ondje, ali sve sam više neizbrisivog dojma da nijedan od sadašnjih vozača nema "ono nešto" što bi ga učinilo legitmnim nasljednikom gore navedene trojice "kišnih ljudi" iz svijetle prošlosti najdražeg nam sporta.
Eto, ovo je moj sud o ovosezonskom rasporedu snaga u kišnim uvjetima, pa bih molio vaš komentar.

Hvala
Zadnja izmjena: Dexter, dana/u 01 lis 2007, 12:03, ukupno mijenjano 2 puta.
Avatar
rnrboi
Početnik
Početnik
Postovi: 216
Pridružen/a: 11 lip 2007, 10:46
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi

Post Postao/la rnrboi »

Mladene može li se vozač kazniti ako za vrijeme safety cara prođe ispred nekoga? Ne mislim da ga pretekne za poziciju, nego ako prođe ispred nekoga na trenutak, ako ovaj snažno zakoči i sl.
Zadnja izmjena: rnrboi, dana/u 01 lis 2007, 11:56, ukupno mijenjano 1 put.
Avatar
tvojnov2
Početnik
Početnik
Postovi: 218
Pridružen/a: 18 srp 2007, 00:14
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari i Gazdu
Lokacija: Sesvete

Post Postao/la tvojnov2 »

Pozdrav svima

Evo zavrsila je jos jedna kaoticna utrka iz koje je naravno najbolje profitirao hamilton.Alonso nakon odustajanja sada ima minimalne sanse za naslov.Ako nista drugo ostat ce mu utjesna nagrada da se bori za drugo mjesto sa raikkonenom.Kimi sada zaostaje 5 bodova iza alonsa i ima barem priliku postati viceprvak ove godine(po treci put!) sto nije malo.Brem toliko je zasluzio.
Molim gosp.Jergovica na komentar odgovor na pitanje moze li to uspjeti raikkonenu?

Hvala na strpljenju
Go reds!!!!!! Go Schumi!!!
SRV
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 883
Pridružen/a: 14 ruj 2007, 20:02
Navijam za: McLaren

Post Postao/la SRV »

Mladen Jergović je napisao/la: utrke
Alonso 9, Hamilton 10, Räikkönen 9
kvalifikacije
Alonso 8, Hamilton 9, Räikkönen 8
Cini se da su ove dvije osobine najvaznije, obzirom na broj bodova u vozackom poretku. Mislite li i Vi tako?
stipest
Postovi: 22
Pridružen/a: 15 svi 2007, 22:01

Post Postao/la stipest »

Postovani g.Jergovuc!
Da li ste saznali sta je tocno bilo sa Alonsom prikom onog izljetanja? Pitam i zato sta ste u emisiji tvrdili da je to bila vozacka pogreska.
Hvala
Avatar
tomidix
Test vozač
Test vozač
Postovi: 734
Pridružen/a: 21 ruj 2007, 15:06
Ja sam: Vozač
Navijam za: Alonsa i RF1Team
Lokacija: Prva lijevo...

Post Postao/la tomidix »

stipest je napisao/la:Postovani g.Jergovuc!
Da li ste saznali sta je tocno bilo sa Alonsom prikom onog izljetanja? Pitam i zato sta ste u emisiji tvrdili da je to bila vozacka pogreska.
Hvala
Valjda se Mladen nece naljutiti ako mu malo pokusam pomoci... Evo Alonsove izjave o tome...
"Greska je moja, naisao sam na dio s vodom, izgubio kontrolu i izvrtio se. Na zalost, bas na tom dijelu je vrlo blizu staze zastitni zid u kojeg sam udario."
SIEMPRE FIELES A FERNANDO ALONSO... RF1Team!!!
"Renault will remain his family, we will miss him - but he will miss us!" - Thank you Fernando!
FA: "Renault is a team and a group of people that I will always keep in my heart."
Mladen Jergović
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1794
Pridružen/a: 11 tra 2007, 13:47

Post Postao/la Mladen Jergović »

alain prost je napisao/la:
redcode je napisao/la:Pozdrav gospodine Jergoviću....

Evo utrka još traje, zapravo upravo je završila, a ja sam toliko ljut da sam morao ovo napisati.
Ne mogu vjerovati da je ferrari u utrku startao na intermedia gumama. Tko je odgovoran za to. Predpostavljam da su imali krive informacije o vremenu ili su se možda kockali? A tako je očito bilo da kiša neće prestati.
Dali svaka momčad ima svog prognostičara i ako da tko je to u ferrariju?
Da su izašli na full wet gumama, s obzirom na sva izvrtanja i probleme koje su imali u mclarenu, ferrari je trebao biti 1-2 u utrci.
Kroz cijelu ovu zezonu provlače se sitne pogreške u ferrariju koje su ih sigurno koštale naslova. Ovo je prelilo čašu.
Još jedno pitanje.
Zbog čega je massa toliko loš po kiši? Pa ipak je u ferrariju. Vidimo da kimi vozi sasvim solidno.

Možete li to prokomentirati.....

....unaprijed hvala......


Molim da dodate komentaru i pretjecanje Kubice u zadnjem krugu. Koliko god Massa bil loš, meni osobno je ovo bil potez koji bi kandidiral za potez koji bi kandidiral za pretjecanje sezone, barem.
To je bilo zgodno, ali bilo bi puno bolje da su vozači ostali na stazi. Ove asfaltirane zone za izlijetanje devalviraju vozačko umijeće, a također i pravi spektakl u Formuli 1. Po meni, to ne može ući u pravi izbor za borbu ili pretjecanje godine. Ja bih to ograničio na ono što ostane na stazi.
Mladen Jergović
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1794
Pridružen/a: 11 tra 2007, 13:47

Post Postao/la Mladen Jergović »

pedro3 je napisao/la:Gopspodine Jergovicu, koliko je Vettelova pogreska kostala Red Bull i STR u eurima direktno i indirektno? Pod direktno mislim da su ostali 2. i 3. Red Bull bi u konstruktorskom poretku prestigao Williams , a STR Hondu i Super Aguri? A pod indirektno, koliko potencijalnih sponzorskih novaca? Posebno za STR, jer vjerujem da bi postolje osvojeno u sezoni i 8. mjesto privuklo vise sponzora od 10.mjesta, jednog boda , bez postolja. Da li mislite da ce se ovo jako negativno odraziti na Vettelovo samopouzdanje, jer da je bio na postolju svi bi to pripisali njegovim vozackim sposobnostima i umijecu po kisi, te nevjerojatnom talentu, ovako je samo upamceno kao velika i skupa pocetnicka greska, te sve pokazano dotad na utrci mozda i pada u sjenu. Koliko su mu sad opet pale dionice nakon sto su nakon kvalifikacija i dotadasnjeg dijela utrke sigurno porasle? Vjerujem da ce mu u ekipi oprostiti, isto kao i Webber , ponajvise zbog toga sto je jako mlad, ali ovo je ipak ozbiljan posao koji zahtijeva odredjenu zrelost, koncentraciju i steta je zasigurno velika, a jos jednu takvu priliku ce zasigurno dugo cekati.
Naprijed je zakočio Hamilton, za njim Webber, a Vettel, očito, nije pazio. To će Red Bull koštati između 18 i 25 milihuna dolara, ovisno o tome mislite li da je Webber mogao na kraju biti ispred Hamiltona, ili ne.
Mladen Jergović
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1794
Pridružen/a: 11 tra 2007, 13:47

Post Postao/la Mladen Jergović »

pedro3 je napisao/la:I da se nadovezem na vlastito pitanje.. na sluzbenoj stranici Formule 1 stoji da je Mclaren trenutno 7. sa deset bodova , ocito iz ove utrke. Sta to sad znaci? zar im se ne bi trebali bodovi zbrajati samo virtualno, pa mozda stajati u nekoj zagradi bez plasmana, sto bi ustvari sve pomaklo za po jedno mjesto,dok su ovako momcadi sa manje od 10 bodova sad ipak iza Mclarena po toj tablici i ispada kao da Mclaren sad krece od nule? Kako je moguce da Ferrari napravi takvu gresku sa gumama, a i sa mozda premalim nadolijevanjem goriva poslije, te sta mislite koja je veca i skuplja pogreska, gledano objektivno, Ferrarieva ili Vettelova? po meni podjednake , gledano na nacin da je Ferrari prokockao zadnju priliku za eventualni vozacki naslov, a Vettel puno novaca svojoj ekipi, sto im srazmjerno vjerojatno podjedanako znaci.. Jos jedan primjer nedostatka Michaela Schumachera( koji bi, usput receno, na ovakvoj utrci glatko pobijedio), te Rossa Brawna, a i Nigela Stepneya(u sretnijim danima).
Nemam pojma odakle to McLarenovo 7. mjesto.
Za ostalo, molim pogledajte komentare na pitanja ranije.
Avatar
pospani gad
Veteran
Veteran
Postovi: 2917
Pridružen/a: 28 tra 2007, 22:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernanda Alonsa
Lokacija: Slavonija
Kontakt:

Post Postao/la pospani gad »

-Briatore- je napisao/la:
Mladen Jergović je napisao/la: Ljude kojima ste ostali dužni novce, pa se onda pravite blesavi, najbolje je proglasiti bivšima.
Mladen Jergović=legenda. :klanjanje:
Nema što, ludilo :lol: !
Ništa mi neće, ovaj dan pokvarit'.......... jer želim ( hoću ) med i mlijeko. I točka. :biggrin:
Tko meni ne vjeruje, to je njegov problem. :biggrin:
TTTT
Postovi: 5
Pridružen/a: 14 ruj 2007, 00:01

Post Postao/la TTTT »

Mladen Jergović je napisao/la:Ferrariji su 2001. pomeli utrku u Maleziji, koja je počela puno jačom kišom nego ova u Fujiju, na intermedijalnim gumama.
mladene malezija01 je startana po suhim uvjetima, kisit je pocelo nakon nekoliko krugova.

znate li ko ce doci na bishopovo mjesto u f1 racingu kad on ode u mclaren?
Mladen Jergović
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1794
Pridružen/a: 11 tra 2007, 13:47

Post Postao/la Mladen Jergović »

One and only je napisao/la:Poštovani,

Evo da vas i ja malo peglam s člancima.
http://www.f1-live.com/f1/en/headlines/ ... 2317.shtml
Možete li ovo prokomentarisati? Dal je moguće da je Lewis toliko moćan unutar same momčadi da može davati ovakve izjave? Ipak je on dovoljno pametan momak da zna kolko smije i može, tako da ovu izjavu nipošto ne smatram slučajnom. Šta god ko mislio o Alonsu ipak je on dvostruki svjetski prvak i momčad ovo ne bi ni pod razno smjela dopustiti. Ispada na kraju da je Fernando ipak u jako nezavidno položaju u McLarenu. Molim vaš komentar?

Unaprijed hvala.
Ne razumijem zašto Hamilton ne bi smio davati ovakve izjave. Naravno da je Alonso u jako nezavidnom položaju u McLarenu, ali ne zbog izjava Lewisa Hamiltona.
Mladen Jergović
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1794
Pridružen/a: 11 tra 2007, 13:47

Post Postao/la Mladen Jergović »

TTTT je napisao/la:
Mladen Jergović je napisao/la:Ferrariji su 2001. pomeli utrku u Maleziji, koja je počela puno jačom kišom nego ova u Fujiju, na intermedijalnim gumama.
mladene malezija01 je startana po suhim uvjetima, kisit je pocelo nakon nekoliko krugova.

znate li ko ce doci na bishopovo mjesto u f1 racingu kad on ode u mclaren?
Da, dobro. Ono što sam htio reći da je kiša u svom početku bila puno jača od ove u Fujiju, i da su Ferrariji otperjali na intermedijalnim gumama.

Govori se da bi umjesto Bishopa mogao doći onaj neki Rawlinson, čovjek koji je u siječnju ove godine pisao kako je glupost to što je McLaren uzeo Hamiltona u trkaću ekipu, kako bi mu bolje bilo u nekoj manjoj ekipi, i bla bla bla.
Mladen Jergović
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1794
Pridružen/a: 11 tra 2007, 13:47

Post Postao/la Mladen Jergović »

Dnohla Vopi je napisao/la:sto se tice guma, preneseno sa autosporta:

ferrari nije pogrijesio sa gumama, da bi imao ikakve sanse za naslov morao se jako kockati (sjetimo se onog svabe koji je vodio na nürburgrinugu, winkelhock ili kak vec) i uzeli su obicne wet gume. Stewardi su izdali naredbu da svi moraju vozit na extremely wet gumama koje je e-mailom u ferrari doslo u 1:37, znaci 7 minuta nakon sto je utrka pocela. oni su morali mijenjati gume, inace bi bili diskvalificirani. da se njih pitalo, nastavili bi voziti na "obicnim" wet gumama, tako da to nije greska ferrarija nego greska u komunikaciji
To sve stoji, ali o gumama se raspravljalo na početku grida u Fujiju. Charlie Whiting je o tome pričao s ostalim menadžerima ekipa i u 13.07 im je svima rekao da se starta na full-wet gumama. Ferrarijevo startno mjesto nije bilo kilometrima daleko od tog mjesta diskusije, ali nekako su ipak to profulali. A onda kasnije, vele, nisu dobili taj mail od direkcije utrke.
Ali da, i ja mislim da odluka da startaju na intermedijalnim gumama izvorno nije bila skroz kriva. Odnosno, bila bi to pobjednička odluka da je kiša stvarno samo malo manje počela padati, kako su Ferrariju javili njihovi meteorolozi. (Naravno, u slučaju da nije bilo FIA-ine odluke.)
Mladen Jergović
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1794
Pridružen/a: 11 tra 2007, 13:47

Post Postao/la Mladen Jergović »

Dnohla Vopi je napisao/la:
One and only je napisao/la:Poštovani,

Evo da vas i ja malo peglam s člancima.
http://www.f1-live.com/f1/en/headlines/ ... 2317.shtml
Možete li ovo prokomentarisati? Dal je moguće da je Lewis toliko moćan unutar same momčadi da može davati ovakve izjave? Ipak je on dovoljno pametan momak da zna kolko smije i može, tako da ovu izjavu nipošto ne smatram slučajnom. Šta god ko mislio o Alonsu ipak je on dvostruki svjetski prvak i momčad ovo ne bi ni pod razno smjela dopustiti. Ispada na kraju da je Fernando ipak u jako nezavidno položaju u McLarenu. Molim vaš komentar?

Unaprijed hvala.
da se nadovezem s potpitanjem, jeli moguce da je ova izjava dana po naredbi rona dennisa, da sebi stvori alibi za pustanje alonsa. tipa, nismo ga zeljeli pustiti, ali...
Nije skroz blesava pretpostavka. Ali, sumnjam.
Mladen Jergović
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1794
Pridružen/a: 11 tra 2007, 13:47

Post Postao/la Mladen Jergović »

schuey je napisao/la:
alain prost je napisao/la:
redcode je napisao/la:Pozdrav gospodine Jergoviću....

Evo utrka još traje, zapravo upravo je završila, a ja sam toliko ljut da sam morao ovo napisati.
Ne mogu vjerovati da je ferrari u utrku startao na intermedia gumama. Tko je odgovoran za to. Predpostavljam da su imali krive informacije o vremenu ili su se možda kockali? A tako je očito bilo da kiša neće prestati.
Dali svaka momčad ima svog prognostičara i ako da tko je to u ferrariju?
Da su izašli na full wet gumama, s obzirom na sva izvrtanja i probleme koje su imali u mclarenu, ferrari je trebao biti 1-2 u utrci.
Kroz cijelu ovu zezonu provlače se sitne pogreške u ferrariju koje su ih sigurno koštale naslova. Ovo je prelilo čašu.
Još jedno pitanje.
Zbog čega je massa toliko loš po kiši? Pa ipak je u ferrariju. Vidimo da kimi vozi sasvim solidno.

Možete li to prokomentirati.....

....unaprijed hvala......


Molim da dodate komentaru i pretjecanje Kubice u zadnjem krugu. Koliko god Massa bil loš, meni osobno je ovo bil potez koji bi kandidiral za potez koji bi kandidiral za pretjecanje sezone, barem.
g.Jergović. ja bih se nadovezao na ovo pitanje pod I.dali ima mogućnosti da se kazni jedan od duela kubica massa jer su letjeli po staziu i oko nje
IIkako vam se čini suđenje ove godine?po meni kubica nije trebao bit kažnjen

meni osobno suđenje stagnira godinama,pa nekad kazne nekog a drugog ne. nisamvidio reprizu sudara na utrci al u dva slična sudara jednog vozača kazne a drugog ne,govorim o sudarima alonso hamilton.
još bih se nadovezao na komentar o vettelu. mislim da neće u velikoj mjeri utjecat na njega,sudar je sudar,i to još kao početnik,niko mu ne može previše zamjerit. to bih paralelno povezao sa kimijevim počecima i probnom vozačkom na nekoliko utrka(ne sjećam se broja),tad pod ogromnim pritiskom u sauberu u rookie sezoni sudjelova je u nekoliko kompliciranih radnji i sudara,od kojih je za jedan bio direktno kriv. no to ga nije poljuljalo a fia mu je svejedno dala vozačku za stalno.

unaprijed hvala na odgovoru
Ja isto mislim da Kubica nije trebao biti kažnjen. Kažnjen je samo zato je se dodirnuo s čovjekom koji vodi u prvenstvu.
Moje je mišljenje da su suci FIA-e čista katastrofa, pijuni u nečijim drugim rukama, nekonzistentni i neodlučni. To ide iz godine u godinu, bez puno pametnih promjena. Pretpostavljam da riba smrdi od glave...
Avatar
The Greatest
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 907
Pridružen/a: 30 kol 2007, 19:07
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari i Alonsa
Lokacija: Gunja

Post Postao/la The Greatest »

Gospodine Jergoviću: Da li mislite da je FIA-a previse naklonjena Hamiltonu, jer iz svega do sada Hamilton je izgleda imun na kazne.
Avanti FER, Avanti!!!
Mladen Jergović
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1794
Pridružen/a: 11 tra 2007, 13:47

Post Postao/la Mladen Jergović »

B-Link je napisao/la:Da li je moguće da je saftey car ostao toliko na stazi kako bi Ferrari mogao promjeniti gume i vratiti se u utrku? Da je to bio kojim slučajem McLaren vjerojatno ne bi ni bilo saftey cara, a gume bi morali promijeniti inače bi im se oduzeli bodovo, dobili bi milijunske kazne, FIA-in sud... itd.
Nisam siguran. Mislim da su Ferrariji promijenili gume s intermedijalnih na full-wet dosta ranije. Mislim da je to bilo odmah na početku. Ova kasnija zaustavljanja bila su taktička.
Mladen Jergović
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1794
Pridružen/a: 11 tra 2007, 13:47

Post Postao/la Mladen Jergović »

!!!ThunderBoy!!! je napisao/la:
!!!ThunderBoy!!! je napisao/la:
Mladen Jergović je napisao/la: Čije profesionalnosti?
Ako smijem, povući ću jednu paralelu. Prošle sezone u Monacu Michael je od iste ti FIA kaznjen u Monacu jer je izgubio kontrolu nad bolidom. Ovo izgubio kontrolu kažem, jer mu je drugo nemoguće dokazati. Međutim FIA je na temelju indicija ga na toj stazi kaznila drakonskom kaznom, a svjetski, posebno britanski tisak brujao je mjesecima poslje, pa bruji i sada, a brujat ce i uvijek o tom nesportskom i prljavom potezu. Broj F1Racinga imao je ogroman naslov na naslovnoj stranici: "Michael, šuti i vozi!"

S druge strane, imamo tim čiji su visoko rangirani uposlenici došli u posjed tuđih podataka na nelegalan i nesportski način, gdje je postojao lanac raspodjele tih podataka, etc... To je samo po sebi kriminalna radnja, a za ostatak o njihovoj primjeni etc ste već pročitali moje mišljenje. Pitam se hoće li ikoji britanski list, pa i svjetski na naslovnici imati: "McLaren, šuti i natječi se" ili nešto slično?
Kako objasnjavate ovo?

slika

slika
Ne bih se tu puno pleo, jer je F1 Racing iz 2006. bio moj, a ovaj posljednji napravili su neki drugi ljudi.

Međutim, niste pazili, sjedi jedan.
Ja nisam napisao u onom naslovu (a ja sam ga osobno stavio tamo) ˝Michael, šuti i vozi˝, nego ˝Michael šuti i vozi˝. Razlika je mala, jedan zarez, ali je zapravo velika. Ja sam htio reći da Michael nastavlja voziti i ne obazire se na galamu, što je, po meni, bilo jedino pametno rješenje. Ja sam oko tog Monaka i pristupa britanskog F1 Racinga imao veliku prepirku s Mattom Bishopom (britanskim glavnim urednikom). On se s puno mojih argumenata složio - imam i danas njegove mailove, kao dokaz (ha ha) - ali mi je rekao da će britanska verzija svejedno razvaliti Michaela, radi komercijalnih razloga. Ali, savjetovao mi je da na naslovnu stavim naslov kakav želim, i da unutra mogu promijeniti što hoću. Ja sam ostavio njegov originalni tekst, ali sam u mojem uvodniku jasno naznačio da se sa službenim stavovima britanskog izdanja ne slažem.

A inače, što ste vi htjeli reći ovom usporedbom, nemam pojma. Pretpostavljam da nakon ovog objašnjenja nije važno.
Zadnja izmjena: Mladen Jergović, dana/u 01 lis 2007, 17:13, ukupno mijenjano 1 put.
Mladen Jergović
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1794
Pridružen/a: 11 tra 2007, 13:47

Post Postao/la Mladen Jergović »

dec je napisao/la:Gospon Mladen, 2 pitanja

1. Kako komentirate kvalitetu prijenosa VN Japana. Meni se cinila katastrofalna.

2. Ovo je nevezano za f1 (ne morate odgovoriti ako je previse offtopic). S obzirom da ste posjetili masu f1 gradova i vjerovatno uhvatili malo vremena za obici ih, mozete li preporuciti poneki koji bi bio odlican za posjetiti cisto turisticki. Pitam posebno za one egzoticnije: Bahrein, Sepang, Shangai itd

hvala unaprijed
1/ Kompletni užas. Ali, to nije radio FOM, nego japanska Fuji TV.

2/ Kuala Lumpur je sjajan grad, ali moji favoriti su Melbourne i Montreal. Znam, nije egzotično, ali meni se jako sviđaju.
Mladen Jergović
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1794
Pridružen/a: 11 tra 2007, 13:47

Post Postao/la Mladen Jergović »

rnrboi je napisao/la:Mladene koje vam je od ova dva pretjecanja danas bolje: KimiR-DavidC ili FelipeM-RobertK?
Koji je po vama vozač pokazao najviše na ovoj utrci?
Räikkönenovo pretjecanje je jedno od najboljih ove godine.
Massa-Kubica je bila zgodna borba, ali samo zato jer postoje te široke asfaltne zone izlijetanja. Po meni, to nema veze s pravim utrkivanjem, po stazi.
Mladen Jergović
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1794
Pridružen/a: 11 tra 2007, 13:47

Post Postao/la Mladen Jergović »

ferrari-fan je napisao/la:Mladene mene zanima sta je znacilo ono vrijeme koje se pojavljivalo tamo di obicno bude broj preostalih krugova (na vrhu ekrana u sredini)?
Svaka utrka može trajati maksimalno dva sata (odnosno sa završetkom kruga u trenutku kad prođu dva sata).
Kako je ovo bilo granično, pokazivali su i broj preostalih krugova i preostalo vrijeme. Na kraju je ispalo da su dva sata istekla u posljednjem krugu, pa je on, jasno, odvožen do kraja, i utrka je imala predviđen broj krugova.
Mladen Jergović
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1794
Pridružen/a: 11 tra 2007, 13:47

Post Postao/la Mladen Jergović »

pedro3 je napisao/la:Gospodine Jergovicu, mozete li malo prokomentirati najbrze krugove i dati neki zakljucak iz toga? Nakon Nurburgringa izgledalo je kao da jos uvijek vrijedi ono da kad padne kisa smanjuju se razlike medju bolidima i dolazi vise do izrazaja vozacka sposobnost, pogotovo ove sezone dok svi imaju iste gume. No, na ovoj utrci svega trojica vozaca su imala drasticno bolje vrijeme u najbrzem krugu od svojih timskih kolega- Ralf Schumacher, Webber te Vettel. Po ovome ispada da je Hamilton barem jednako dobar kao recimo Alonso,tj. i bolji premda je tesko suditi na osnovu jedne utrke, dok je Raikkonen bio u najbrzem krugu cak sporiji od Masse. Da li Kimi nije vozac koji u ovim uvjetima posebno odskace? Da li se meni cini ili u f1 nema vise pravih kisnih vozaca kao sto je bio recimo Michael Schumacher? Je li po vama po kisi bolji Button ili Rubens jer se cesto istice da zbog svog stila voznje Button je kao po kisi dobar dok je Rubens danas uspio odvoziti puno brzi krug, a i nekad je upravo Rubens bio poznat kao jako brz po kisi? Da li milsite da bi Michael Schumacher na Kimijevom ili Massinom mjestu, bez obzira na probleme s gumama sa pocetka uspio proci cak i do prve pozicije? Moje skromno misljenje je da bi i da bi to bila jos jedna njegova velicanstvena voznja po kisi.
Najbrži krugovi su škakljiva stvar. Räikkönen je sam rekao da je cijelu utrku uvijek bio iza nekoga. Naravno, u takvim situacijama ne vozite onoliko brzo koliko možete. Vjerojatno je Massa uspio u nekom razdoblju sklepati taj čisti krug, bez puno prometa ispred sebe, i zato je ispao brži.
Ja mislim da je Kimi znatno bolji vozač po kiši od Masse, ali nije toliko dobar kao što je bio M Schumacher.
Teško je, naravno, reći bi li M Schumacher dobio ovu utrku. Mislim da uopće nije nerealno spekulirati da bi.
Mladen Jergović
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1794
Pridružen/a: 11 tra 2007, 13:47

Post Postao/la Mladen Jergović »

napoleon sa stomakom je napisao/la:
Mladen Jergović je napisao/la:
Buxer je napisao/la: Evo da doprinesem:
http://f1-facts.com/

I sad pitanje, zašto bi McLaren uzeo Fisica, vaše mišljenje me zanima jer ste naveli par postova prije kombinaciju Hamilton-Fisico?
Zato jer nema puno drugih izbora, a i Fisichella je super frend s Mattom Bishopom, novim PR čovjekom McLarena, koji je već, kako čujem, počeo lobiranje kod Dennisa. Nadam se neuspješno.

Mladene, stvarno mislim da gubite na kredibilitetu iskazom da ce Fisichella preci u McLaren. Pored de la Rose i Paffeta uzeti losijeg vozaca?

Druga stvar, od Alonza u Ferrariju 2008 nema nista sto je i sam Jean Todt potvrdio. Plus nema nikakve logike napustati McLaren zato sto ne moze da dobije no1 status, misli da ce ga dobiti u Ferrariju pored vec ustimanog Raikkonena.


Jos jedna stvarcica ovako zajedno, vaseg kolegu uvazenog Petera Windsora dobro deru na Autosport forumu.
1/ Strašno mi je žao za moj kredibilitet kod vas, ali to nisam ja rekao. To sam čuo od nekoliko novinara u Fujiju, ljudi koji su jako bliski s Bishopom. Molim, primijetite da ja mislim da bi to bila vrlo loša odluka odluka za McLaren, pa sam zato i napisao da se nadam da to nije točno.
Ali, posve usput, Fisichella bi bio bolji nego de la Rosa. Paffett je, navodno, predviđen za Prodrive.

2/ Mislite, za vas nema nikakve logike.

3/ Da, i?
Mladen Jergović
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1794
Pridružen/a: 11 tra 2007, 13:47

Post Postao/la Mladen Jergović »

redcode je napisao/la:
Mladen Jergović je napisao/la:
redcode je napisao/la:Pozdrav gospodine Jergoviću....

Evo utrka još traje, zapravo upravo je završila, a ja sam toliko ljut da sam morao ovo napisati.
Ne mogu vjerovati da je ferrari u utrku startao na intermedia gumama. Tko je odgovoran za to. Predpostavljam da su imali krive informacije o vremenu ili su se možda kockali? A tako je očito bilo da kiša neće prestati.
Dali svaka momčad ima svog prognostičara i ako da tko je to u ferrariju?
Da su izašli na full wet gumama, s obzirom na sva izvrtanja i probleme koje su imali u mclarenu, ferrari je trebao biti 1-2 u utrci.
Kroz cijelu ovu zezonu provlače se sitne pogreške u ferrariju koje su ih sigurno koštale naslova. Ovo je prelilo čašu.
Još jedno pitanje.
Zbog čega je massa toliko loš po kiši? Pa ipak je u ferrariju. Vidimo da kimi vozi sasvim solidno.

Možete li to prokomentirati.....

....unaprijed hvala......
Ne znam jeste li gledali Studio F1. Ferrariji su 2001. pomeli utrku u Maleziji, koja je počela puno jačom kišom nego ova u Fujiju, na intermedijalnim gumama. Imali su tada puno informacija od Bridgestonea o tim gumama i njihovom ponašanju u svim mogućim mokrim uvjetima.
Pretpostavljam da su slične informacije (i sjećanje na 2001.) imali i sada. Oni su u ovoj utrci morali ići na sve ili ništa, jer ih je jedino vadila 1-2 pobjeda (s Kimijem na prvom mjestu). Njihove su informacije bile da bi kiša mogla biti nešto slabija nekoliko krugova nakon starta utrke. Jučer su u kvalifikacijama svi vozili na intermedialnim gumama, i vozilo se minutu 25 sekundi. Danas je najbrži utrke bio minutu 28. Da se staza stvarno samo malo osušila, Ferrariji bi bili drastično brži od svih ostalih.
Ali, kiša je počela malo jače padati u tim prvim krugovima.
Plus, komunikacija FIA-e da svi moraju startati na full kišnim gumama nekako nije došla do Ferrarija, i onda ih je FIA na to primorala. Dakle, oni su morali mijenjati te gume. Da nije bilo te FIA-ine odluke, možda bi Räikkönen i(li) Massa čak i pokušali nastaviti na intermedijalnim gumama, i možda uopće ne bi išli loše.
Bio sam 2001. u Maleziji i bilo mi je potpuno nevjerojatno kako su M Schumacher i Barrichello bili brzi na intermedijalnim gumama po potpunoj poplavi.
Kako je rekao Kimi, Ferrarije je ubilo primoravanje FIA-e da moraju odmah mijenjati gume (a ne nužno činjenica da su startali na ˝krivim˝ gumama, i tu su izgubili vrijeme. Sve ovo nije možda bilo odmah jasno u toku utrke.
Znaći imali su krive informacije o promjeni vremena. Da su imali informacije da če pljuštati kroz gotovo cijelu utrku sigurno ne bi bili na intermedia gumama. E to su sitne greške o kojima sam govorio i koje su ih spriječile da se nekako ipak dočepaju naslova.
Možete li samo još prokomentirati lošeg massu po kiši, osim naravno u zadnjem krugu?

Hvala.
Već sam negdje prije rekao da je kiša pravi lakmus papir vozačke kvalitete. Massa nije vrhunski F1 vozač. Točka.
Zaključano