P&O - Listopad 2007

Mladen Jergović odgovara na vaša pitanja...
Zaključano
Mladen Jergović
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1794
Pridružen/a: 11 tra 2007, 13:47

Post Postao/la Mladen Jergović »

Razor je napisao/la:Gospodine Jergoviću,
Zašto nisu Hamiltona kaznili 10 mjesta unatrag nego samo novčano zato što je uzeo na treningu 2 seta guma umjesto dozvoljeni 1???
Zato što to spada u diskreciju sudaca, i zato što taj prekršaj nije donio nikakvu prednost.
Mladen Jergović
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1794
Pridružen/a: 11 tra 2007, 13:47

Post Postao/la Mladen Jergović »

redcode je napisao/la:Pozdrav Gospodine Jergoviću....

Molim vas da prokomentirate prvi zavoj na utrci. Mislim da je Massa fenomenalno "uštopao" Lewisa. Moje je mišljenje ali vjerojatno se nećete složiti da je to bio jedan od najboljih poteza sezone.

Zašto je Lewis išao tri puta u boks. Mislite li da bi stigao do 5 mjesta da je tijekom drugog ulaska u boks dobio količinu goriva koja bi bila dostatna da više ne mora ići u boks?

Dali je ovo najpravednije? Pobjedio je vozač sa najviše pobjeda u sezoni

Za kraj sezone želim vas pohvaliti za vaš trud i sve stručne odgovore koje ste dali nama forumašima. Jedva čekam iduću sezonu.


FORZA FERRARI !!!!
Mislim da je još genijalniji bio potez Räikkönena. Po meni, on je bio taj koji je neutralizirao Hamiltona, do mjere da ga je onda uspio priestići i Alonso.

Nemam pojma zašto je Hamilton išao tri puta u boks. Vjerojatno su mislili ad će to biti brža strategija. Da se pitalo mene, sigurno bi išao u boks samo dva puta.

Räikkönen je svakako zaslužio naslov. Ali, ad je Hamilton dobio Kinu (tj. da nisu pogriješili i Mclaren i on sam), onda bi bilo 5-5. Hoću reći, po meni bi i Hamilton zaslužio naslov. Ali, osvojio ga je Räikkönen i meni je jako drago.

Hvala vam.
Mladen Jergović
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1794
Pridružen/a: 11 tra 2007, 13:47

Post Postao/la Mladen Jergović »

-Briatore- je napisao/la:Mladene, što ćete naručiti za večeru, kad vas Blaž bude častio vezano za okladu?
Ne dajte mu da se izvuče jeftino. :D
Odrat ću ga ko zeca. Makar, preferiram ne jesti meso. Doduše, ima vrlo skupe ribe...
Mladen Jergović
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1794
Pridružen/a: 11 tra 2007, 13:47

Post Postao/la Mladen Jergović »

McLewis je napisao/la:mladene imam jedno pitanje!!! sta mislite koliko je bila ona greska masse u zadnjem zavoju slucajna jer je u tim trenucuima utrke imao golemu prednost pred kimijem a to se dogodilo par krugova prije ulazaka u box!!! dali je mozda massa namjerno simulirao gresku da mu se kimi priblizi pa da prodje kroz box? to je moje misljenje iako i ja pomalo mislim da nisam u pravu mozda malcice i jesam!!!
Mislim da niste. Vrlo je teško simulirati takvu pogrešku, i biti siguran da nećete odletjeti posve van staze. Ti dečki jesu majstori, ali toliki baš nisu. Ne s ovim današnjim F1 autima.
Mladen Jergović
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1794
Pridružen/a: 11 tra 2007, 13:47

Post Postao/la Mladen Jergović »

red_devil je napisao/la:Mladene čestitam na večeri hehe :D ;)

Evo sad kad je sezona gotova koje je po Vama najbolje preticanje?
Uff. Dobro, mislim ipak ono u Japanu kad je Räikkönen maznuo Coultharda.
Mladen Jergović
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1794
Pridružen/a: 11 tra 2007, 13:47

Post Postao/la Mladen Jergović »

Eternal Glory je napisao/la:Evo jedno pitanje gospodinu Jergovicu
evo dosla VN.brazila pa meni na pamet palo jedno pitanje.
ovako jedan bivsi svijetski prvak (neznam koji) je rekao uvijek na vn.brazila sijednem na isto mijesto i uvijek gledam kako Michael Schumacher nevjerovatno prolazi kroz taj zavoj drugacije od ostalih.
pa bi mene zanimalo ako znate koji je to zavoj
i ako slucajno znate ko je to rekao :D
i uzivajte na veceri i dobar tek ;)
Eh, ne bih znao. Ali, možda je to zavoj 5 (ne znam sad točno kak se zove). Koliko se sjećam, tamo je Schumacher uvijek išao malo drugačije od drugih, uvijek je skretao unutra nešto kasnije.
Mladen Jergović
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1794
Pridružen/a: 11 tra 2007, 13:47

Post Postao/la Mladen Jergović »

formula 1 je napisao/la:Pozdrav Mladene. Evo Kimi je upravo dokazao da je fenomenalan vozač i konačno je osvojio taj naslov kojeg je potpuno zaslužio. Prva sezona u drugoj momcadi i odmah naslov prvaka, mislim da to dosta govori o njegovoj kvaliteti. Da nije imao onoliko pehova u Mclarenu mozda je sada vec mogao biti trostruki sijetski prvak, kada se sjetimo 2003. i 2005 sezone. Ali kao sto on tada nije imao sreće, tako danas nije je imao niti Hamilton, ali ipak to ne umanjuje kimijeve zasluge. Evo molim vas za komentar ovoga sto sam napisao i vas osvrt na sljedecu sezonu u kojoj kao sto ste vec rekli bi trebali glavnu borbu voditi Raikkonen i Hamilton i da jos kazete recenicu dvije sto ocekujete od sljedece sezone i ocekujete li mozda da Kimi ponovi ovosezonski uspjeh. Hvala!
Slažem se s većinom toga što ste napisali. Jedino mislim da je 2003. ipak Schumacher bio prirodniji svjetski prvak. Räikkönen je malo prifitirao zbog tog (tada) novog sistema bodovanja.
Iduće sezone bi Hamilton i Kimi trebali biti glavni favoriti. Kod Alonsa ovisi gdje će na kraju završiti, ali mislim da će opet McLaren i Ferrari biti top ekipe. On vjerojatno ima šansi jedino ako ostane u McLarenu!
Räikkönen bi mogao biti strašno jak iduće godine, ali mislim da će za to bitno biti da se u Ferrari vrati Ross Brawn. Mislim da je ta ekipa, bez obzira na ovu godinu, počela lagani silazak, i to će se ubrzano nastaviti, ukoliko ne dođe Brawn i vrati onu staru disciplinu i radnu etiku.
Ako Brawn ne dođe, Hamilton će imati puno lakši zadatak. On će 2008. biti strahovito jak, osim ukoliko McLaren ne zabrlja nešto s autom. Ili ako ih FIA ne poklopi toliko, i proglasi im previše stvari na autu Ferrarijevima, da im neće biti moguće biti na razini Ferrarija.
Mladen Jergović
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1794
Pridružen/a: 11 tra 2007, 13:47

Post Postao/la Mladen Jergović »

pedro3 je napisao/la:u kratkom roku vec treci put mijenjam post, a sve u vezi nove afere , ovaj put oko goriva. vjerujem da u ovo doba vecina spava , pa mozda ni ne zna, no u tijeku je opet velika kontroverza. Gospodine Jergovicu, sta mislite bi li trebalo kazniti BMW i Williams i s obzirom da su suci rekli da ih nece kazniti i da je poredak sluzben, ima li Mclarenova najavljena tuzba kakve sanse, pogotvo znajuci Mosleyevu ''naklonost'' Mclarenu, tj. Ronu Dennisu? Nadam se da ce Kimi ipak ostati prvak.
BMW i Williams su prekršili pravila, i tu bi trebalo biti nekih sankcija. To ne znači automatski da bi Hamilton mogao skočiti u rezultatu utrke u Brazilu, i, uzimajući u obzir Mosleya i FIA-u, vjerojatno i neće.
Ako Hamilton 15. studenog ipak postane svjetski prvak, to bi značilo da je nekom osobito stalo da to bude tako, bez obzira na Mosleya. Pogodite kome.
Mladen Jergović
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1794
Pridružen/a: 11 tra 2007, 13:47

Post Postao/la Mladen Jergović »

tvojnov2 je napisao/la:Pozdrav Mladene

Sada kad je kimi prvak mislite li da ce mozda produzit ugovor za ferrari?Znate li mozda zasto michael schumacher nije bio na utrci da na kraju cestita kimiu?
Kako vam je djelovao takticki djelovao na utrci?Mislim da osim sto su bili najbrzi su savrseno odradili posao na utrci sto se tice ulazaka u boks.
Za sada nema još riječi o Räikkönenovom produžavanju ugovora.
Ne znam zbog čega u Brazilu nije bilo Schumachera.
Ferrari je u ovoj utrci odradio apsulutno savršen posao. Možda najbolji u cijeloj sezoni.
Mladen Jergović
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1794
Pridružen/a: 11 tra 2007, 13:47

Post Postao/la Mladen Jergović »

schuey je napisao/la:g. m j,
mene živo zanima kakve veze gorivo ima s temperaturom,pogotovo nižom od tih famoznih 10 stupnjeva od temperature zraka? dakle kako je neka momčad mogla iskoristit to kaj imaju hlčadnije gorivo i kako to točno funkcionira. još me uz to zanima dali je itko kažnjen zbog toga u povijesti jer ja prvi put čujem za to pravilo?
Dvije stvari: hladnije gorivo zauzima nešto manji volumen, pa ga stane malo više, što može biti bitno kod strateškog odlučivanja, i važnije, hladnije gorivo omogućuje nešto veću snagu motora.
Ne, još se nikada nije dogodilo da je netko uhvaćen pri kršenju ovog pravila, pa, dakle, nitko nije niti kažnjen.
Mladen Jergović
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1794
Pridružen/a: 11 tra 2007, 13:47

Post Postao/la Mladen Jergović »

Fiorano04 je napisao/la:Mladane, stanoviti novinar u hrvatskom izdanju F1 Racinga piše o nekakvom tajnom obaranju rekorda kruga u Silverstonu od strane McLarena, tamo negdje 80-ih i to na način da bolid nije imao vozača nego je daljinski upravljan iz boksa. To mi zvuči toliko nevjerovatno da sam gotovo potpuno siguran da to nije istina jer, koliko je meni poznato, i dan danas nismo na tehnološkoj razini koja bi to omogućila, a pogotovo ne 80-ih. Jeste li ikad čuli nešto o tome i možete li saznati ako niste?
Nemam pojma o tome. Pronjušit ću.
Mladen Jergović
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1794
Pridružen/a: 11 tra 2007, 13:47

Post Postao/la Mladen Jergović »

schuey je napisao/la:nekak sam inspiriran danas za pitanja,pa g. Jergović,imam još dva,

u životu ste upouznali sve moguće ljudi iz formule jedan,sklopili mnoga prijateljstvam,pa me zanima koji je na vas ostavio najveći dojam.

2.dali još stupate u kontakt sa schumijem i raikkonenom i kakve su šanse da mi nabavite njihov autogram(posebno schumijev) ili na koji način da ja dođem do toga?
1/ Senna.

2/ Male. Trenutno, kao što znate, ne idem na utrke. Kad budem opet išao, nema frke.
Mladen Jergović
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1794
Pridružen/a: 11 tra 2007, 13:47

Post Postao/la Mladen Jergović »

Adriana Lima fan je napisao/la:Neznam po meni bi bilo dosta korisno od Mladena da kaze nesto o novim pravilima sljedece sezone(traction control) i te cake da cujemo njegovo misljenje. Ocel se zbilja pokazati tko je pravi vozac,a tko ne pod ovim novim regulacijama i naravno ostale promjene u pravilima.
Dvije najvažnije stvari su zabrana TC-a i launch controla, i univerzalni ECU. To je sve, jasno, povezano, ali poanta je u većoj ulozi vozača i manjoj ulozi elektronike u vožnji.
Ako FIA bude u stanju striktno provoditi i kontrolirati ove novine, bit će vrlo zanimljivo gledati kako će se tome prilagoditi pojedini vozači. Premda, mislim da će najbolji opet biti najbolji.
Mladen Jergović
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1794
Pridružen/a: 11 tra 2007, 13:47

Post Postao/la Mladen Jergović »

tvojnov2 je napisao/la:Mladene rekli ste da bi se sljedece sezone za naslov trebali boriti raikkonen i hamilton.Je li na to vase misljenje utjecala i cinjenica da od iduce sezone nece biti traction controla?Zbog cega smatrate da alonso nece biti vazan faktor iduce sezone u borbi za naslov?

Hvala
Zabrana TC-a možad nema toliko veze, jer će se svi tome brzo prilagoditi. najbolji će ostati najbolji (ali bit će ih sve zanimljivije gledati, nadam se).
Alonso možda ostane u McLarenu, i tu mislim da će mu biti jako teško protiv Hamiltona. Ali, vjerojatnije je da ode negdje drugdje. Ako ode u Renault, pitanje je koliko će im trebati da se vrate na razinu iz 2005. i 2006. Možda sam u krivu i sve će profunkcionirati odmah. To bi bio najbolji scenario i zapravo se nadam da je moja skepsa skroz bez veze. Ako Alonso ode u bilo koju drugu ekipu, teško da će odmah biti u stanju konkurirati McLarenu ili Ferrariju.
Mladen Jergović
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1794
Pridružen/a: 11 tra 2007, 13:47

Post Postao/la Mladen Jergović »

shrkec je napisao/la:Poš ovanje gospodine Jergović!

Najprije da napomenem da sam početnik na forumu.
Mislite li da posoje šanse da Nico Rosberg vozi iduće godine za McLaren?
Ako će se to i dogoditi , mislite li da on to zaslužuje?
Mislim da apsolutno zalužuje, ali pitanje je može li (ili želi li) McLaren platiti jako veliku otkupninu Williamsu za taj prelazak prije isteka Rosbergovog ugovora.
Mladen Jergović
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1794
Pridružen/a: 11 tra 2007, 13:47

Re: ???

Post Postao/la Mladen Jergović »

tg je napisao/la:Da li Kimi ima ugovor i za cijelu 2009? Odnosno da tek za 2010 nema ugovor. jel? Puno se pise gdje ce Alonso... Sada sam procitao na sajtu kombinacije vezane za Reb bull. Da li je to izgledno? takodje se spominju Toyota, Renault, Williams... u poslednje vrijeme. Mislite li da ce Ferrari produziti ugovor sa Raikkonenom?
Svuda se spominje kao konacan cilj Alonsa - Ferrari. Onda mi morao provesti 2 godine u nekom losijem timu. Mozda bi mu najbolje bilo da ostane u Mclarenu. Komentar?
Räikkönenu postojeći ugovor s Ferrarijem ističe krajem 2009. To je malo predugo čekanje za Alonsa. On će u Ferrari ili odmah, ili će se do tada skrasiti negdje drugdje, pogotovo jer, ako Kimi nastavi nakon 2009., zacijelo će produžiti s Ferrarijem.
Po meni, Red Bull je manje izgledan od Williamsa (i razmjene Alonso-Rosberg). Renault još broji novce. Toyota je preslaba, ali ima para na bacanje.
Dakle, nijedan scenarij za Alonsa nije idealan. Zato se vjerojatno toliko i premišlja.
Mladen Jergović
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1794
Pridružen/a: 11 tra 2007, 13:47

Post Postao/la Mladen Jergović »

flying finn je napisao/la:Mladene, evo jedno malo čudnije pitanje za promjenu: Znate li dali među sadašnjim vozačima ima koji strastveni pušač? Dali nikotin spada u nešto što se nebi smjelo prije sjedanja u bolid?
Mislim da nikotin ne smeta, makar ne znam jer u životu nisam pušio. Pokušavam se sjetiti jesam li kojeg od aktuelnih vozača vidio s cigaretom, i baš i ne mogu.
Mladen Jergović
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1794
Pridružen/a: 11 tra 2007, 13:47

Post Postao/la Mladen Jergović »

Sanel je napisao/la:Evo prvo da vam poželim što brži oporavak oka, a sada imam i jedno pitanje.

U emisiji nakon Interlagosa ste rekli da nije neki hendikep to što je Alonso imao jedini od velike četvorke motor koji je morao koristiti na drugoj utrci zaredom. Ja vjerujem da ste se malo prenaglili jer sam na nekoliko mjesta pročitao i čuo da je to u zadnjoj utrci velika prednost. Zašto? Zato što samim time što je druga utrka Alonsov motor je oko 10-ak konja slabiji, no to i nije toliki hendikep. Stvar je u tome da su Ferrarijevi inženjeri (pretpostavljam da je nešto slično napravljeno i sa Hamiltonovim motorom) motor prilagodili isključivo utrci u Brazilu. Običan motor za dva vikenda se radi da izdrži oko 1 000 kilometara a sada su mogli smanjiti tu izdržljivost na oko 500 kilometara, dakle duplo manje, što bi značilo da vozači mogu mnogo više krugova odvoziti pri maksimalnom broju okretaja. Bile je tu još dosta sitnica jer nije isto raditi motor za dvije različite utrke ii za svaku posebno.

Možda vi imate nekakve druge informacije pa stvarno taj Alonsov motor nije bio toliki hendikep mada m jednostavno nije isto tako jasno kako je to u utrci Alonso bio sekundu sporiji od Ferrarijevaca primejrice. Ne ide mi to u glavu baš.
Mislim da to ipak nije bio jako važan hendikep, sigurno ne presudan u ovoj utrci. Pitao sam dečke u FOM-u (koji su pregledali podatke koji su dolazili za TV grafike), i oni su mi rekli da Alonso nikada u utrci nije vozio s vidno manjim brojem okretaja.
Mislim da je Alonsov problem bio u glavi. Čim je vidio da ne može pratiti Ferrarije (koji su na ovoj stazi bili jednostavno bolji) više se nije jako trudio, jer je znao da to neće ništa promijeniti. Njegova je jedina šansa bila u nekom problemu, bilo Masse bilo Räikkönena, pa je odlučio samo čekati. Tu je nastala ta sekunda razlike, ne u motoru.
Mladen Jergović
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1794
Pridružen/a: 11 tra 2007, 13:47

Post Postao/la Mladen Jergović »

zborzic@htnet-dsl je napisao/la:http://www.autosport.com/news/report.php/id/63696
Mladene, ako vam nije problem bili mogli pročitat ovo.Puno se pričalo da bi Kimi po završetku ugovora tj. 2009, ako se ne varam, mogao reći hvala i zbogom formuli.Po ovome šta piše ne čini mi se tako, a i bila bi šteta izgubiti takvog vozača tako rano.
Teško je pogađati što će biti za dvije godine. Sada se sigurno ne čini da mu se baš ide u penziju. Vidjet ćemo.
dado
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 415
Pridružen/a: 10 tra 2007, 23:24

Post Postao/la dado »

Pozdrav gospodine Jergovicu. Evo, imao bih ja jedno pitanje o Hamiltonu u vise dijelova :-). Cesto sam se tu po forumu prepirao sa ljudima oko Hamiltona i njegovog vozackog umijeca. Meni se kao cini da je McM izgubio naslov prvaka zbog krive procjene Rona Dennisa koji se je vjerovatno dogovorio usmeno sa Alonsom prije pocetka sezone da ce on biti prvi vozac a da Alonso pomogne i na neki nacin odskoluje Hamiltona za sezone koje dolaze. Cini mi se da od tuda dolazi i Alonsova pomoc Hamiltonu u prvom dijelu sezone kada mu je ovaj davao telemerijske podatke. Ali ocito da su stvari krenule krivim tokom i da je Hamilton malo uzeo si previse maha, Ron Dennis je na to blagonaklono gledao ili barem nije primirio Hamiltona i tu su stvari krenule nizbrdo. Kolko se moze i vidjeti iz statistickih podataka Hamilton je osvojio puno vise bodova u prvom dijelu sezone nego u drugom stoga se meni cini da ta Alonsova pomoc i nije bila bas tako beznacajna. S druge strane vrlo brzo je zavladala svojevrsna Hamiltomanija, iako mene taj decko i nije bas nesto odusevio, pogotovo u kisnim utrkama. Od tri kisne utrke pobjedio je u jednoj vozeci trecinu utrke pod saefty carom i vodeci cijelu utrku. A i jedini duel kojeg je imao sa Kubicom je zavrsio u sudaru. Hocu reci, da Hamilton je dobar vozac, covjek koji ce sigurno postati svjetskim prvakom, samo meni se cini da ima jos puno mjesta da Hamilton bitno unaprijedi svoju voznju. Misljenja sam da on jos nije bas potpuni vozac kao sto su Kimi Ili Alonso. I cini mi se da je njegovoj velikoj popularnosti u dobrom dijelu pridonjela skupina ljudi koja se ocito bavi njegovom medijskom prezentacijom. Najocitiji primjer za to mi je izdavanje njegove biografije. Ipak on ima 22 god. i sigurno se nije jedno jutro probudio i odlucio napisati knjigu o svome zivotu. Mislim da je Hamilton malo vise ipak medijski prezentiran kao nepobjedivi vozac, susti genijalac ili sto vec nego sto on to u stvarnosti u biti jest. Barem za sada,barem za ovu sezonu. Eto, izvinjavam se na dugom postu. Volio bih cuti vas obrazlozeno misljenje o Hamiltonu kao genijalcu/antigenijalcu necemu izmedju.
Mladen Jergović
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1794
Pridružen/a: 11 tra 2007, 13:47

Post Postao/la Mladen Jergović »

McLewis je napisao/la:
Mladen Jergović je napisao/la:
McLewis je napisao/la:mladene zanima me kako momcad dobiva podatke o toplini guma? s obzirom da se kotaci vrte nije mi jasno kako to onda mogu mjerit? dali imaju neki senzor ili?
To se ne mjeri u vožnji, nego čim auto uđe u boks.
mislim da se nismo skuzili!!! mislio sam na onaj podatak koji se pojavio u kini na kvalifikacijama na hamiltonovom bolidu i prije starta utrke !!! kada je u zavoju temperatura se dizala i prije starta kad je vrtio zadnje kotače temperatura se dizala pa me zanima kako dodju do toga podatka!!! hvala
Bravo, imate pravo. Posve sam zaboravio na tu novost. To je nešto vrlo friško, jer su sve do pred neku utrku oni ljudi iz Bridgestonea ručno boli one senzore u gume u boksovima.
Ali, imate pravo. Očito sad postoji neki pametniji način. Ovog trenutka ne znam, ali pitat ću moje dečke u FOM-u.
Mladen Jergović
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1794
Pridružen/a: 11 tra 2007, 13:47

Post Postao/la Mladen Jergović »

Piquet20 je napisao/la:
Mladen Jergović je napisao/la:Do vozača se može doći, izvan utrka, samo ukoliko su na nekoj sponzorskoj turneji. Na utrkama je druga priča, ali treba se imati kamermana, tonca itd.
Mene upravo to zanima: dali u prava koja je otkupio HRT spada i mogucnost odlaska na staze, dovodenja svoje televizijske ekipe, mogucnost dogovaranja raznih intervjua i slicno?
Ako da, zasto se ne organizira tako nesto? Znam da troskovi i nisu mali, ali barem na ovih par staza koje su blizu nas?
Naravno tu se sada vec ulazi u politiku rada HRT-a, ali zanima me dali postoji mogucnost za tako nesto?
I ako postoji, mislim da bi se to trebalo iskoristiti (iz prikupljenog materijala bi se mogle raditi razne emisije i slicno).
Da vam pravo kažem, ne znam kakav ugovor s FOM-om ima HRT. Ali, sigurno je da se sve može. Jedino je pitanje ima li se para i volje.
Kao i uvijek, predlažem da pitate Ivicu na forumu Strudija F1.
Mladen Jergović
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1794
Pridružen/a: 11 tra 2007, 13:47

Post Postao/la Mladen Jergović »

tex je napisao/la:
McLewis je napisao/la:
Mladen Jergović je napisao/la: To se ne mjeri u vožnji, nego čim auto uđe u boks.
mislim da se nismo skuzili!!! mislio sam na onaj podatak koji se pojavio u kini na kvalifikacijama na hamiltonovom bolidu i prije starta utrke !!! kada je u zavoju temperatura se dizala i prije starta kad je vrtio zadnje kotače temperatura se dizala pa me zanima kako dodju do toga podatka!!! hvala
na ovo bi ja mogao odgovoriti
svi znamo da se guma okreće tokom vožnje i da nema idealnog kotrljanja, nego postoji trenje. da nema trenja, nebi se mogla guma ni okretat. pojavom sile trenja, koja je usmjerena u suprotnom smijeru, dolazi do opterećenja guma, tj sila u smjeru gibanja mora biti veće od sile trenja, da bi se kotač kotrljao, inače bi ostao na mjestu. zatim potrebna nam je kutna brzina samog kotača, još važnije za zagrijavanje guma, kutno ubrzanje, koje se dobiva okretnim mometnom, zapravo jednostavnije za računanje da se koristi broj okretaja pogonske osovine koja je različita od broja okretaja samog kotača, a broj okretaja pogosnke osvine daje sam motor. okretni mometn ja maksimalan kod kotača na vanjskom rubu, tj na površini same gume kad je najveći radijus. nezaboravimo masu kotača, tj cijelog bolida, koji se raspoređuje po četvrtini na svaki kotač. sada se koristi zakoni dinamike, koji ovise o geometriji kotača, masi kotača, tj četvrtina bolida i kutnog ubrzanja, pomoću formule za izračunavanje inercije tijela možemo dobiti silu koja pokreće bolid. opet sila trenja ovisi o težini koje tijelo djeluja na podlogu i hrapovosti podloge i tijela koji se giba, u ovom slučaju asfalta i povšina guma, dobijemo koeficijent trenja. zatim dobimo ukupnu silu koja pokreće bolid. ukpna sila za pogon bolida ovisi o brzini kotača i kutnog urzanja, što je kutno ubrzanje veće a brzina kretanja kotača mala to je mala pogonska sila.
dalje čemo koristiti prvi zakon termodinamike, koji glasi da toplina ovisi o promjeni unuternje energije, radi koji napravi neko tijelo i promjenama ostalih energija(kinematičkih, potencijalnih, električkih, kemijskih). samtrat čemo da nema promjene topline u našem sustavu, tako da ostaje nam promjena unutatnje energije, rada tijela i promjene kinetičke energije. promjena unutarnje enerdije ovisi o masi, promjeni temperature i specifičnom toplinskom kapacitetu, rad je neke sile na putu, a kinematička energija je masa puta brzina na kvadrat kroz dva. kod unutarnje energije nam je poznato masa i specifični toplinski kapacitet za gumu koja je uzeta iz tablica, a ona je dobijena ekspemetalno, za rad čemo uzet našu upočetku silu dobivenu za pokretanje bolida, a za put čemo uzeti deferncijal puta, tj jako mali segment puta, a kod kinematičke energije nam je sve poznato, masu imamo a brzinu bolida očitamo.
tako se dobije promjena temperature gume, uzmemo kao početnu temperatu recimo 0 stupnjeva, pa onu temperaturu koju dobijemo samo zbrojimo sa nulom i dobijem temperaturom gume

zaključak, temperatura gume se nedobiva nekim mjerenjem nego se izračunava, postoje programi koji očitavaju posebno za svaki kotač i posebo u svatkom trenutku, njegove promjene pa izračunavaju i tako znamo njihovu temperaturu.
a kao što je poštovani mladen jergović ranije rekao stvarno mjerenje temperature gume se vrši samo u boksu, jer tokom vožnje je nemoguće
Puno hvala. Uštedjeli ste mi poziv u FOM.
Mladen Jergović
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1794
Pridružen/a: 11 tra 2007, 13:47

Post Postao/la Mladen Jergović »

tex je napisao/la:pa ja bi postavio jedno pitanje, gop. jergoviće
možete mi u grubo reći koji je sastav goriva za bolide, udjela u postocima molio.
i ako po kojem princimpu radi motori u formuli, po disel ili otto kružnom procesu, koje otprilika temperatura izgaranj goriva?
hvala.
Benzin je, nominalno, isti kao onaj na pumpama, s tim što mu se dodaju (strogo kontrolirani) dodaci za povećanje efikasnosti.
Koliko ja znam, to su otto motori.
Temperaturu izgaranja ne znam. pokušat ću saznati, ali vjerujem da će me prestići netko od eksperata s ovog foruma.
Mladen Jergović
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1794
Pridružen/a: 11 tra 2007, 13:47

Post Postao/la Mladen Jergović »

pospani gad je napisao/la:Evo, da i vas pitam. Kako da je Jordan-Mugen Honda, pao sa vrha, kada se na njega popeo 1999., nakon 8 godina u F1? Meni to sa ove vremenske distance izgleda misteriozno. Eddie je radio, uporno za takav uspjeh, pa onda nekonzistentnost u 2000.-oj, te naglo propadanje do 2004/2005. i prodaje? Ako može što opširnije......
Jordanov pad se poklopio s velikim ulaganjima u Formulu 1 najvećih svjetskih proizvođača automobila. Ti eskalirajući troškovi bili su vrlo velik problem za manju, nezavisnu ekipu poput njegove. I također, premda je nekada bio bankar po struci, Jordan nije osobito pažljivo raspolagao novcima na raspolaganju nakon 2000. Sve skupa, bilo je to dovoljno za brzi pad.
Zaključano