Sebastian Vettel [#5]

Novosti o vozačima i timovima, glasine...

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,Scuderia,Cuky,47,gringo73

Odgovori
Avatar
One and only
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1591
Pridružen/a: 12 srp 2007, 22:01
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari- M. Schumacher
Lokacija: Mostar

Post Postao/la One and only »

edo je napisao/la:ONE AND ONLY,mnogi su već druge vozače u daljoj budučnosti najavljivali kao nasljednika legende,ti skontaj kakav je schumi bio po kiši,
pa onda skontaj kakav je ovaj vettel sa 20 ljeta odvezao ove zadnje 2 utrke po kiši,mene je to itekako posjetilo na schumia i nadam se da če jednog dana vettel biti uspješan bar blizu kao i schumi...

za ovo možemo raspravljati kao ljudi,a ne da odmah udaraš po mojoj
jadnoj reputaciji...niđe veze,ali ako ti je drago...bujrum...samo udaraj
Ti skontaj kakav je Senna bio po kiši, pa ne mogu Schumachera smatrat Senninim nasljednikom. U biti to su vjerovatno dva najbolja kišna vozača ikada, ali niko nije ničiji nasljednik. Svaki od njih je svijet za sebe, bez obzira koliko dodirnih tačaka imali.
Vettel me, kao što napisah na drugoj temi, ugodno iznenadio samopouzdanjem i lakoćom s kojom vozi bolid po kiši. I to nije zbog iskustva, jer ga nije imao kad skupit, nego očito do talenta. Samo se nadam da će to neko i od glavonja u Formuli 1 uvidjeti na vrijeme i dati Vettelu pravu šansu. Sumnjam da će propustiti iskoristiti je.
slika

Hoću da budem drugačiji, pa stoga neću ostoju staviti na ignore listu :)
Avatar
McLewis
Veteran
Veteran
Postovi: 3123
Pridružen/a: 29 svi 2007, 21:02
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren i Mercedes
Lokacija: ispred monitora

Post Postao/la McLewis »

fantastican posao za vettela!!!
mislim da je ga je bmw prebrzo otpisao nakon jedne trke!!!
McLaren u <3
Avatar
rindt
Postovi: 119
Pridružen/a: 22 vel 2007, 10:45
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Država Hrvatska

Post Postao/la rindt »

Momak je fantastičan, očito da mu i kiša leži, još veću cijenu imaju njegove vožnje s obzirom na bolid koji vozi.

Uza sve to je njemac ,siguran sam da neće proći dugo vremena a vidjet ćemo ga u top momčadi
slika
Nedja
Početnik
Početnik
Postovi: 229
Pridružen/a: 01 kol 2007, 06:52
Ja sam: Vozač
Navijam za: Nikoga
Lokacija: debenlija

Post Postao/la Nedja »

LJudi gledajte sada kakav troboj imamo u f1, a zamislite f1 za jedno 4,5 sezona, kada svi t imladi talenti (Rozberg, Kubica, Sutil, Vetel, KOvalajnen,, Hamilton) zamene ove drte poput Fizikele, ili Mase, pa chak po meni samo solidnog Hajfelda, e onda na to dodajte, tada vec vozace stare skole Alonsa i Raikonena (dodao bi na listu i Batona jer mislim da moze koliko i oni u dobrom autu shto je i danas pokazao), i onda josh na to sve dodajte nove klince poput PIkea, ili onog Hukenberga ili kakvo mu je vec ime.

Zamislite da u 4 najbolja tima imate Alonsa, Raikonena, Hamiltona, Vetela, Sutila, KUbicu, KOvalajnen, Rozberga, ja mislim da bi svako od ovih mogao biti u igri za naslov, ako ne to smatram da bi sigurno bili npr. ozbiljniji pretendenti na titulu nego ove sezone Masa, i onda josh dodajte npr. Batona koji bi uz ove klince (Hukenberga i PIkea) i po meni potcenjenog LIuzia znao iznenaditi na nekoj trci kao shto to ove sezone radi bmw.
Ja nemogu zamisliti shta me cheka u narednih 5 god od f1.
Avatar
edo
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 969
Pridružen/a: 13 kol 2007, 18:59
Ja sam: Vozač
Navijam za: FELIPE MASSA
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Post Postao/la edo »

Nedja je napisao/la:LJudi gledajte sada kakav troboj imamo u f1, a zamislite f1 za jedno 4,5 sezona, kada svi t imladi talenti (Rozberg, Kubica, Sutil, Vetel, KOvalajnen,, Hamilton) zamene ove drte poput Fizikele, ili Mase, pa chak po meni samo solidnog Hajfelda, e onda na to dodajte, tada vec vozace stare skole Alonsa i Raikonena (dodao bi na listu i Batona jer mislim da moze koliko i oni u dobrom autu shto je i danas pokazao), i onda josh na to sve dodajte nove klince poput PIkea, ili onog Hukenberga ili kakvo mu je vec ime.

Zamislite da u 4 najbolja tima imate Alonsa, Raikonena, Hamiltona, Vetela, Sutila, KUbicu, KOvalajnen, Rozberga, ja mislim da bi svako od ovih mogao biti u igri za naslov, ako ne to smatram da bi sigurno bili npr. ozbiljniji pretendenti na titulu nego ove sezone Masa, i onda josh dodajte npr. Batona koji bi uz ove klince (Hukenberga i PIkea) i po meni potcenjenog LIuzia znao iznenaditi na nekoj trci kao shto to ove sezone radi bmw.
Ja nemogu zamisliti shta me cheka u narednih 5 god od f1.
de mi malo pojasni svoje viđenje masse???
Avatar
Tifosina
Početnik
Početnik
Postovi: 178
Pridružen/a: 16 svi 2006, 15:26
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Nedođija

Post Postao/la Tifosina »

Mislim da će Vettel sigurno biti svjetki prvak. Dečko stvarno vrhunski
vozi, a nakon današnje utrke mislim da smo dobili novog rainmana. :da:
Ne prepiri se s budalom- ljudi možda neće
uočiti razliku.
Avatar
schuey
Počasni član
Počasni član
Postovi: 5088
Pridružen/a: 12 ožu 2007, 11:34
Ja sam: Vozač
Navijam za: odlazak Montezemola
Lokacija: Kud Koji Mili Moji!!!
Kontakt:

Post Postao/la schuey »

Lucky je napisao/la:Malo će vam zvučati čudno ali on je trenutno najbolji vozač na kiši.
Ne umanjujem niti jednom vozaču njegove sposobnosti ali ako malo razmislite kako je Vettel odvozio ove dvije kišne utrke i sa kojim bolidom on odskače od drugih.
to si dobro rekao,button,alonso,hamilton,sutil-oni su odvozili ove dvije kišne utrke polovično tj.jednu dobro a drugu loše.
dok vettel i kimi su zaista pokazali da dečki znaju.naravno to ne znači da budu svaku oni najbolji al sad sam uveren da kad vettel bude na novoj utrci di najavljuju kišu stavljam stotku na kladu...
Ukoliko ste bannani,opomenuti ili Vam je post izbrisan,prekršili ste (najmanje) jedno od ovih pravila ponašanja!
Avatar
homersimpson
Početnik
Početnik
Postovi: 152
Pridružen/a: 19 lip 2007, 19:52

Re: h

Post Postao/la homersimpson »

alonso is the best je napisao/la:Odličan vozač pred kojim je blistava budućnost. Za njega bi bilo najbolje kada bi već iduće sezone zamijenio Toro Rosso sa nekim boljim autom kao što je renault, williams, toyota ili eventualno Mclaren - nikad se nezna. Ako ode Alonso oni sigurno ne žele ponovno pogriješiti pa da imaju dvije zvijezde u ekipi pa će dovesti nekog manje razvikanog vozača.
A i Mercedes bi volio jednog njemca u svojoj momčadi
Avatar
zborzic@htnet-dsl
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 919
Pridružen/a: 08 ruj 2007, 22:59
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Eau Rouge

Post Postao/la zborzic@htnet-dsl »

Lucky je napisao/la:Malo će vam zvučati čudno ali on je trenutno najbolji vozač na kiši.
Ne umanjujem niti jednom vozaču njegove sposobnosti ali ako malo razmislite kako je Vettel odvozio ove dvije kišne utrke i sa kojim bolidom on odskače od drugih.
imaš pravo šta reć nego momak rastura a samo 20god.neki neznaju biciklu vozit sa 20
cybermac
Postovi: 30
Pridružen/a: 25 ruj 2007, 01:40
Ja sam: Vozač
Navijam za: ferrari

Post Postao/la cybermac »

Decko je odlican ! Steta da mu je krenulo bas pred kraj prvenstva.
Da je prije odradjivao ovakav posao skupio bi vise bodova, a i neko bi
ga mozda i zamjetio od jacih sefova.
Nedja
Početnik
Početnik
Postovi: 229
Pridružen/a: 01 kol 2007, 06:52
Ja sam: Vozač
Navijam za: Nikoga
Lokacija: debenlija

Post Postao/la Nedja »

cybermac je napisao/la:Decko je odlican ! Steta da mu je krenulo bas pred kraj prvenstva.
Da je prije odradjivao ovakav posao skupio bi vise bodova, a i neko bi
ga mozda i zamjetio od jacih sefova.
Taj decko vozi od polovine sezone, i josh na svojoj prvoj trci je osvojio bod, dok je zamenjivao Kubicu u BMW-u i primetili su ga sefovi iz Torro Rossa.

PItanje za sve:ne mislite li da su Vetel i Burdis, bolji izbor od prosecnog Webera i matorog Kultarda, nisu li prva dvojca trebala biti u Red Bulu naredne sezone a druga u Torro ROssu, stim sto mislim da su Kultardu ovi uspesi u stvari labudova pesma, i njega bi zamenio Liuzijem.
Nedja
Početnik
Početnik
Postovi: 229
Pridružen/a: 01 kol 2007, 06:52
Ja sam: Vozač
Navijam za: Nikoga
Lokacija: debenlija

Post Postao/la Nedja »

edo je napisao/la:
Nedja je napisao/la:LJudi gledajte sada kakav troboj imamo u f1, a zamislite f1 za jedno 4,5 sezona, kada svi t imladi talenti (Rozberg, Kubica, Sutil, Vetel, KOvalajnen,, Hamilton) zamene ove drte poput Fizikele, ili Mase, pa chak po meni samo solidnog Hajfelda, e onda na to dodajte, tada vec vozace stare skole Alonsa i Raikonena (dodao bi na listu i Batona jer mislim da moze koliko i oni u dobrom autu shto je i danas pokazao), i onda josh na to sve dodajte nove klince poput PIkea, ili onog Hukenberga ili kakvo mu je vec ime.

Zamislite da u 4 najbolja tima imate Alonsa, Raikonena, Hamiltona, Vetela, Sutila, KUbicu, KOvalajnen, Rozberga, ja mislim da bi svako od ovih mogao biti u igri za naslov, ako ne to smatram da bi sigurno bili npr. ozbiljniji pretendenti na titulu nego ove sezone Masa, i onda josh dodajte npr. Batona koji bi uz ove klince (Hukenberga i PIkea) i po meni potcenjenog LIuzia znao iznenaditi na nekoj trci kao shto to ove sezone radi bmw.
Ja nemogu zamisliti shta me cheka u narednih 5 god od f1.
de mi malo pojasni svoje viđenje masse???
OKe nije ti jasno zashto sam masu nazvao drtom iako nije mator. Jeste da nije mator, ali mislmi da je pokazao svoj vrhunac, i da vise od ovoga teshko da moze, jeste on u prva cetri vozaca ove sezone i jeste ove sezone a bice i naredne pretedent na titulu, ali nikad na onom nivou Alonsa ili Raikonena, ima on svoju ulogu i zapazena je, ali ovi klinci bi je odigrali bolje.
Avatar
schuey
Počasni član
Počasni član
Postovi: 5088
Pridružen/a: 12 ožu 2007, 11:34
Ja sam: Vozač
Navijam za: odlazak Montezemola
Lokacija: Kud Koji Mili Moji!!!
Kontakt:

Post Postao/la schuey »

Nedja je napisao/la:
cybermac je napisao/la:Decko je odlican ! Steta da mu je krenulo bas pred kraj prvenstva.
Da je prije odradjivao ovakav posao skupio bi vise bodova, a i neko bi
ga mozda i zamjetio od jacih sefova.
Taj decko vozi od polovine sezone, i josh na svojoj prvoj trci je osvojio bod, dok je zamenjivao Kubicu u BMW-u i primetili su ga sefovi iz Torro Rossa.

PItanje za sve:ne mislite li da su Vetel i Burdis, bolji izbor od prosecnog Webera i matorog Kultarda, nisu li prva dvojca trebala biti u Red Bulu naredne sezone a druga u Torro ROssu, stim sto mislim da su Kultardu ovi uspesi u stvari labudova pesma, i njega bi zamenio Liuzijem.
vettel i webber,po meni kombinacija za red bull. coultharda ionako smatram samo jednim od onih koji zauzimaju mjesto nekome boljem,tak da jedino di bi on meni vozio je upravo torro rosso,kao jedinoj drugoj momčadi di može na utrci svojim iskustvom pomoći u testiranju bolida!
btw webbera smatram da je dečko zaista odličan,i po meni je za njega mjesto u bmwu ili williamsu...
Ukoliko ste bannani,opomenuti ili Vam je post izbrisan,prekršili ste (najmanje) jedno od ovih pravila ponašanja!
Avatar
sepulctor
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 548
Pridružen/a: 30 stu 2005, 23:29

Post Postao/la sepulctor »

Zanimljivo kak ste se vi ulovili za zadnje dvije utrke...Vettel je po vama već sad svjetski prvak...rainman, Sennin i Schumijev nasljednik :roll:
Nitko ne primjećuje da je i Liuzzi bio dobar po kiši i to SAMO po kiši? Meni to smrdi na nekakav extra setup za kišu. Uostalom, sljedeće sezone dolazi Bourdais, pa ćemo onda vidjeti koliko vrijede obojica.
Posjedujem velik izbor F1, Moto GP, Le Mans, WSBK, INDY, WRC i ostalih utrka, te nogometnih i hokej utakmica.
Svi zainteresirani za razmjenu nek se jave na pp.
dado
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 415
Pridružen/a: 10 tra 2007, 23:24

Post Postao/la dado »

sepulctor je napisao/la: Nitko ne primjećuje da je i Liuzzi bio dobar po kiši i to SAMO po kiši? Meni to smrdi na nekakav extra setup za kišu. Uostalom, sljedeće sezone dolazi Bourdais, pa ćemo onda vidjeti koliko vrijede obojica.
Je, istina, ali Vettel je ocito bio puno bolji. Ne vjerujem u postojanje nikakvog extra setupa za kisu i to pogotovo u momcadi tipa Torro Rosso. Sto bi jedan Torro Rosso mogao napravit a da to ne moze jedan McLaren ili Ferrari? Jedino sto kod kise puno vise dolazi do izrazaja vozacko znanje i umjece nego snaga bolida.
Avatar
schuey
Počasni član
Počasni član
Postovi: 5088
Pridružen/a: 12 ožu 2007, 11:34
Ja sam: Vozač
Navijam za: odlazak Montezemola
Lokacija: Kud Koji Mili Moji!!!
Kontakt:

Post Postao/la schuey »

dado je napisao/la:
sepulctor je napisao/la: Nitko ne primjećuje da je i Liuzzi bio dobar po kiši i to SAMO po kiši? Meni to smrdi na nekakav extra setup za kišu. Uostalom, sljedeće sezone dolazi Bourdais, pa ćemo onda vidjeti koliko vrijede obojica.
Je, istina, ali Vettel je ocito bio puno bolji. Ne vjerujem u postojanje nikakvog extra setupa za kisu i to pogotovo u momcadi tipa Torro Rosso. Sto bi jedan Torro Rosso mogao napravit a da to ne moze jedan McLaren ili Ferrari? Jedino sto kod kise puno vise dolazi do izrazaja vozacko znanje i umjece nego snaga bolida.
slažem se u potpunosti.

speculator-liuzzi ima katastrofalnu cijelu sezonu sa previše loših poteza i odustajanja,to je razlog zašto ga sada nisam spomenuo iako je ova kineska utrka bila za svaku pohvalu. inače puno više sam očekivao od njega...iskreno dosta sam se razočarao s njim
Ukoliko ste bannani,opomenuti ili Vam je post izbrisan,prekršili ste (najmanje) jedno od ovih pravila ponašanja!
Avatar
Dani
Legenda
Legenda
Postovi: 5675
Pridružen/a: 28 svi 2007, 11:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Hamiltona
Lokacija: Zagreb, Maximir

Post Postao/la Dani »

Mislim da ima puno boljih mladih vozača koji su mogli dobiti priliku umjesto Liuzzia.
Avatar
Vettel fan
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 403
Pridružen/a: 09 lis 2007, 23:04
Ja sam: Vozač
Navijam za: F1
Lokacija: Zagreb - Dubrava

Post Postao/la Vettel fan »

Vettel je u 7 utrka osvojio 6 bodova, sto je za usporedbu s Ralfom koji je do sada odvozio sve utrke (16) i osvojio 5 bodova, s time da je Ralf i najbolje placeni vozac, te da Ralf vozi za Toyotu koja je za klasu sigurno bolja od Tora Rosse, Vettel pokazuje da je jedan od najboljih vozaca danasnjice.
Avatar
Vettel fan
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 403
Pridružen/a: 09 lis 2007, 23:04
Ja sam: Vozač
Navijam za: F1
Lokacija: Zagreb - Dubrava

Post Postao/la Vettel fan »

Na velikoj nagradi Amerike (7), Vettel mijenja Kubicu, i zauzima 7. startno mjesto, a utrku završava na 8. mjestu. Njegov timski kolega Heidfeld u 55 odvoženih krugova mora odustati jer mu otkazuje hidraulika. Ajde prva utrka pa bi se moglo reći da ima malo sreće. Poznaje bolid, ali prvi puta vozi ovu stazu.

A onda ga nema sve do Velike nagrade Mađarske (11) Vettel se priključuje ekipi Toro Rosso, te na kvalifikacijskom treningu zauzima 20. mjesto, a kraj utrke završava na 16. mjestu. Njegov momčadski kolega Liuzzi u 42. krugu završava utrku odustajanjem zbog kvara elektronnike. Znaći Vettel ne poznaje stazu, ne poznaje bolid, a utrku završava za 4 bolja mjesta nego što se kvalificirao.

Na velikoj nagradi Turske (12), Vettel zauzima 18. mjesto, a utrku završava na 19. mjestu. Njegov momčadski kolega Liuzzi kvalificirao se kao 15. i na 15. mjestu završava utrku.

Na velikoj nagradi Italije kvalificirao se kao 16., a utrku završava na 18. mjestu. Liuzzi se kvalificirao kao 19. a utrku završava na 17. mjestu.

Na velikoj nagradi Belgije kvalficirao se kao 16. a utrku završava odustajanjem nakon 8. krugova zbog kvara upravljača. Liuzzi se kvalificirao kao 13. a utrku završava na 12. mjestu.

Na velikoj nagradi Japana dolazi na 3. mjesto, ali Hamilton iza safeti cara vozi sasvim drugu putanju i Webber i Vettel optužuju Hamiltona za njihov sudar, gdje oba dvojica odustaju.

I onda dolazi velika nagrada Kine, gdje Vettel pokazuje u stvari koliko je dobar vizač. Kvalificirao se kao 12. vozač, ali je kažnjen sa 5. mjesta zbog zadržavanja Kovalainena te utrku započinje na 17. mjestu.
Po jako teškim uvjetima na stazi i sa samo jednim zaustavljanjem u boksu, osvaja 4. mjesto.
Tek je jednu utrku odvozio za BMW i 6. za Toro Rosso, znaći u 7 utrka osvojio je više bodova nego Ralf u svojih 16 utrka.

Rezonirajući ovo sve vjerujem da smo dobili novog velikog znalca u F1.

Ralf je najavio odlazak iz Toyote, što mislite da li će njegovo mjesto ponuditi Vettelu?
Avatar
goran007
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 916
Pridružen/a: 03 svi 2006, 16:37

Post Postao/la goran007 »

sepulctor je napisao/la:Zanimljivo kak ste se vi ulovili za zadnje dvije utrke...Vettel je po vama već sad svjetski prvak...rainman, Sennin i Schumijev nasljednik :roll:
Nitko ne primjećuje da je i Liuzzi bio dobar po kiši i to SAMO po kiši? Meni to smrdi na nekakav extra setup za kišu. Uostalom, sljedeće sezone dolazi Bourdais, pa ćemo onda vidjeti koliko vrijede obojica.
apsolutno se slazem s ovom tvrdnjom...jest da je Vettel bio odlican u zadnja dva GP-a,ali bio je i Liuzzi vrlo dobar...stoga,i meni ovo smrdi na cisti setup za kisu...ne stoji mi tvrdnja da kaj bi oni naprvili,a Ferrari i mclaren ne bi mogli...oni nemaju sto izgubiti...Ferrari i Mclaren moraju ici na sigurno i bit dobri u bilo kakvim uvjetima,dok ovi ne riskiraju nista...na suhom ionako nemaju sanse za bodovima,stoga im je jedina sansa riskirat,slozit cisti auto za kisu i molit se da ona padne...iako,ne zelim umanjiti voznje Vettela,al ne smatram ga odmah kisnim covjekom
Avatar
Vettel fan
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 403
Pridružen/a: 09 lis 2007, 23:04
Ja sam: Vozač
Navijam za: F1
Lokacija: Zagreb - Dubrava

Post Postao/la Vettel fan »

U nedjelju ćemo vidjeti koliko je dobar. Ja se nadam da neće padati kiša i mislim da bi mogao ostvarit veliki rezultat.
Avatar
Slash
Veteran
Veteran
Postovi: 2921
Pridružen/a: 09 kol 2007, 16:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: utrkivanje
Lokacija: Zagreb grad

Post Postao/la Slash »

Jeste čuli da je Vettel jedna od opcija za zamjenu u McLArenu (umjesto Alonsa). To bi bilo odlično. Onda bi vidjeli koliko vrijedi. Mislim da je veliki talent i jako me je simpa mali pa bi baš htio da dobije priliku u konkurentnom bolidu...
Nobody exists on purpose. Nobody belongs anywhere. Everybody's gonna die. Come watch TV.
Avatar
Hamilton
Test vozač
Test vozač
Postovi: 657
Pridružen/a: 04 kol 2007, 20:20
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Belišće
Kontakt:

Post Postao/la Hamilton »

Keith je napisao/la:Jeste čuli da je Vettel jedna od opcija za zamjenu u McLArenu (umjesto Alonsa). To bi bilo odlično. Onda bi vidjeli koliko vrijedi. Mislim da je veliki talent i jako me je simpa mali pa bi baš htio da dobije priliku u konkurentnom bolidu...

da čuo sam to, al ja bi silno želio da ta zamjena bude Adrian Sutil, jer odkako sam pročito jedan članak u F1 Racingu o njemu, jako ga respektiram i želim da ode u što bolji tim...
al ni Vettel nebi zasigurno bio loš...
slika
puba
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 378
Pridružen/a: 10 lip 2007, 01:05

Post Postao/la puba »

Dajte mu konkurentan auto pa bute vidli! Mali je genijalac, nešto njabolje od odlaska Senne!!!
Avatar
Dr. DJ
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1520
Pridružen/a: 28 vel 2007, 13:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari-Massa
Lokacija: Stari Mikanovci / Rijeka

Post Postao/la Dr. DJ »

puba je napisao/la:Dajte mu konkurentan auto pa bute vidli! Mali je genijalac, nešto njabolje od odlaska Senne!!!
vrlo hrabra izjava=)
1982 UCV 1919
Odgovori