P&O - Studeni 2007

Mladen Jergović odgovara na vaša pitanja...
Zaključano
Avatar
shrkec
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 540
Pridružen/a: 26 lis 2007, 08:27
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Hrv.Zagorje.
Kontakt:

Post Postao/la shrkec »

Mladene,
Što mislite kamo će ALonso otići i dal mu tko mudi išta ozbiljno ?
I kaj mislite ko bo zamenil Ralfa?
Zadnja izmjena: shrkec, dana/u 02 stu 2007, 15:14, ukupno mijenjano 1 put.
slika
Porsche je Porsche , a sve ostalo su samo auti!
Avatar
LeoZGB
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 469
Pridružen/a: 15 svi 2007, 19:41
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la LeoZGB »

Bilo je vec pitanje ali...

1.Šta VI mislite tko će doći u McM
2.Koga bi ste VI voljeli vidjet u McM

Hvala i pozdrav
Sex is like hacking...U go In..U go out...and U pray that U didn´t left something behind

Bolje proliti malo s Parkinsonom, nego zaboraviti popiti s Alzheimerom.
slika
HamilonsoMcM
Početnik
Početnik
Postovi: 199
Pridružen/a: 16 lip 2007, 00:35

Post Postao/la HamilonsoMcM »

mene zanima odnos Raikkonen-Massa sljedeće sezone. da li ce Kimi od početka sezonje biti 1. vozač? tu ne mislim da će se od početka događati da Massa pušta Kimija, već ako dođe do situacije kao u npr Kini da li će Massa biti opet "pokusni kunić"? mislim da bi se ovako nešto moglo dogoditi jer je Kimi uz navikavanje na novi auto i nove gume opet ostavio Massu za dosta bodova, a i u Ferrariju nikad baš nisu imali ništa protiv 1. i 2. vozača.

i sad još jedno jaaaako hipotetsko pitanje:
kad bi se dogodilo da dva vozača imaju na kraju sezone isti br bodova, isti broj 1. mjesta, isti broj 2. mjesta, uglavnom isti broj svih mjesta na utrci, koji bi bio kriterij za prvaka? Pole positioni?
a sad još hipotetskije:
što kad bi bili izjednačeni u baš svemu? (znači i u poleovima, ili najbržim krugovima, ukratko u svemu što bi moglo odlučiti prvaka)
Avatar
shrkec
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 540
Pridružen/a: 26 lis 2007, 08:27
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Hrv.Zagorje.
Kontakt:

Post Postao/la shrkec »

Ove zadnje 2 kolumne . Zaista su dobre . Svaka čast
slika
Porsche je Porsche , a sve ostalo su samo auti!
Nedja
Početnik
Početnik
Postovi: 229
Pridružen/a: 01 kol 2007, 06:52
Ja sam: Vozač
Navijam za: Nikoga
Lokacija: debenlija

Post Postao/la Nedja »

MEne Mladene zanima raspodela snaga sledece sezone tj. vashe misljenje o njoj???

Po meni ovo je najrealniji razvitak situacije, prema kojoj bi u Ferariju ostalo sve kako jeste, u Meklarenu bi bili Hamilton i josh neki vozach (verovatno Rozberg ili KOvalajnen) i time bi naredne sezone bili mnogo kompetentniji i usredsredjeni na Hamiltona, shto im je falilo ove sezone,i ne bi im bilo kraja jer bi Ferariju falio Ros Brown, da se razumemo jesu oni ove godine osvojili obe titule, ali kako,prvu diskvalifikacijom, drugu na osnovu raspada sistema u Meklarenu. I tu je treci tim, Red Bull sa sve Adrian Neyw-em ili kako se vec pise, i Ros Brawnom, i Fernandom ALonsom. Chini mi se da sve ide u prilog ovome,naime negde sam prochitao da se red bul odriche torro rossa i da ce se praktichno taj novac ulozhiti urazvijanje samog red bula, shto objasnjava sastanak sa Ros Brownom, i interesovanje za Alonsa, a kao shto znamo Denis je vec izjavio da Alonso moze samo u privatni tim, shto Alonsu ne bi toliko smetalo jer Ros Brown i Adrian Neyw-e na jednom mestu, status prvog vozacha dobar ugovor, i finansijski obezbedjena ekipa nikog ne bi nikog ostavilo ravnodusnim.
I tako mada bi ostavio mogucnost prelaska u Wiliams u razmenu za Rozberga, shto Alonsov menadzer indirektno demantuje.
Na kraju bi dobili zanimljivu 2008, a vrelu 2009 sa tri velika tima Ferarijem na chelu sa Raikonenom, Meklarenom chiji je prevodnik Hamilton, i Alonso sa Red bulom, dok iza njih mesto na podijumu chekaju BMW-i, Reno-i, i Viliamsovi vozachi. Jedino shto bi ovo moglo pokvariti je da Alonso ne dokaze svoju reputaciju u Red BUlu koju je vec poceo polako da rusi, da u ferariju pocne raspad sistema koji ste i vi sami najavili, i na kraju Hamilton da opravda samo pola ocekivanja, i krene u niz od 2,3 uzastopne titule.
Avatar
tvojnov2
Početnik
Početnik
Postovi: 218
Pridružen/a: 18 srp 2007, 00:14
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari i Gazdu
Lokacija: Sesvete

Post Postao/la tvojnov2 »

Mladene zbog cega raikkonen i massa nisu u bas bajnom odnosu?Jel to zbog kimieve naravi ili se nesto lose medu njima dogodilo sto im je moglo unistiti odnos?
Go reds!!!!!! Go Schumi!!!
Avatar
Fiorano04
Postovi: 145
Pridružen/a: 05 lip 2007, 17:01

Post Postao/la Fiorano04 »

Da li mislite Mladene da su u BMW-u napravili tešku pogrešku što nisu angažirali Alonsa za 2008? Imam neki osjećaj da je on jedini vozač koji može pogurati BMW tih nekih pola do jedne sekunde koliko im treba da stignu McLaren i Ferrari. Da li bi BMW sa Alonsom 2008. bila momčad koja je sposobna pobjediti na nekim utrkama?

Da se nadovežem na prijašnje hipoteze, uvjeren sam da je jedino trenutno prihvatljivo rješenje za Alonsa Renault. Pretpostavke da će Red Bull biti sposoban pobjeđivati, da će u Ferrariju doći do raspada sistema, da će McLaren dominirati su za sada ipak samo teze na jako jako tankim staklenim nogama, ne vidim nikakve naznake da će se to dogoditi iako je, naravno, sve moguće no onda možemo isto tako tvrditi da će Toyota od slijedeće godine rasturati jer imaju najviše love. Molim komentar
Avatar
muamert
Test vozač
Test vozač
Postovi: 598
Pridružen/a: 31 srp 2006, 11:11
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Bosna i Hercegovina

Post Postao/la muamert »

Mr MJ,
Rob Smedley, jel moze par rijeci njemu. Ovdje se ne sjecam da ga je iko spominjao, a vjerujem da je vrhunski u svom poslu cim je u Ferrariju. Da li ste imali prilike pricati s njim...?
Unaprijed Vam hvala na odgovoru.

Pozdrav
"Aerodynamics are for people who can't build engines." Enzo Ferrari

"Never hate your enemies -- it effects your judgement." The Godfather III

"Now I'm happy and I don't think much about luck. If you work hard, you can get what you want." Kimi Raikkonen
dado
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 415
Pridružen/a: 10 tra 2007, 23:24

Post Postao/la dado »

Mladen Jergović je napisao/la: Nije mi jasno što hoćete reći: znači, Hamilton u Monzi nije trebao pokušati prestići Räikkönena jer je imao brži auto? Hmmm. Mislim da morate odgledati još nešto utrka prije nego što idete procjenjivati da li je netko nekog ˝gotovo izbacio iz utrke˝.
A ni ovo o nekakvom samodokazivanju mi nije jasno.
Ali, dobro, valjda bolje poznajete Lewisa od mene, pa znate što govorite.
Ocito je da se mi ne razumijemo. Vi o kruskama, ja o jabukama. Kao sto, iz svog zivotnog iskustva, zasigurno znate, svaka stvar u zivotu kosta, samo je pitanje dali ste za ono sto ste platili dobili adekvatnu protuvrijednost. Prevedeno na McLaren ja mislim da ne, vi mislite da da. Uostalom, svoj sam stav oko toga nastojao objasnit izvan vaseg foruma jer tako pise u pravilima, pa ga nisam kasnije postao ovdje. A mozda cu i morati odgledati koju utrku vise, samo nisam ja izgubio dobiveni naslov vozakim pogreskama vec odredeni decko koji ima svoje ime i prezime.
Avatar
Adriana Lima fan
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 2350
Pridružen/a: 07 lis 2007, 13:46
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren
Lokacija: Gracac

Post Postao/la Adriana Lima fan »

Mladen Jergović je napisao/la:
tvojnov2 je napisao/la:Mladene ako je suditi po svim ovim potpisanim ugovorima izgleda da jedino ferrari ima dugorocno zadrzanu postavu do 2010.(Massa i Raikkonen).Mene zanima sta bi se trebalo dogoditi da kimi produzi ugovor s ferrariem na barem jos 3 sezone(novi naslov??).I jel znate jel ima ferrari neke talentirane i perspektivne vozace u pogonu s kojima bi si mogli osigurati vozacku buducnost?
Jos jedna stvar koliko ocekujete od Nelsona Piqueta Jr. iduce sezone jel bi mogao ostvariti bolje rezultate nego recimo kovalainen ove?

P.S. Puno srece s ozdravljenjem

Hvala i pozdrav
Kao što znate, Ferrari je kupio i M Schumachera, i Barrichella, i Massu, i Räikkönena. Dakle, oni nemaju nekakav svoj mladi kadar iz kojeg bi birali nove vozače.
Prije 2007. bi odgovorio da je Kovalainen vjerojatno bolji. Sada mislim da je Piquet Junior bar jednako dobar.
Mladene ja sam isto mislio da je Kovalainen precijenjen al je vas izgleda potpuno razocarao zbog cega?
Dali vi mislite da je McLarenova stabilnost ove sezone prizasla iz Alonsovog dolaska i njegove suradnje sa tehnicarima itd.(mislim da nije) ili smanjenjem broja okretaja motora? Unaprijed hvala.
Avatar
LeoZGB
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 469
Pridružen/a: 15 svi 2007, 19:41
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la LeoZGB »

Nedja je napisao/la: lako bi im se moglo desiti ista stvar kao i 2004
Di ces bolje nego da se ferrariju desi ista stvar ko i 2004. godine :D


Mladene recite jeste li sa Blažičkom razgovarali o nekom projektu da i sada tokom stanke bude razloga za studio F1, ili možda da sada u pauzi HTV pusti naj bolje utrke po vašem izboru.
Avatar
shrkec
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 540
Pridružen/a: 26 lis 2007, 08:27
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Hrv.Zagorje.
Kontakt:

Post Postao/la shrkec »

Mladene , mene zanima zak se ne bi naši komentatori učlanili na ovaj forum. Kaj mislite o tom.
slika
Porsche je Porsche , a sve ostalo su samo auti!
Avatar
LeoZGB
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 469
Pridružen/a: 15 svi 2007, 19:41
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la LeoZGB »

shrkec je napisao/la:Mladene , mene zanima zak se ne bi naši komentatori učlanili na ovaj forum. Kaj mislite o tom.
Ivica Blažičko ti razgovara sa ljudima na hrt-ovom forumu pod imenom studio f1
Avatar
McLewis
Veteran
Veteran
Postovi: 3123
Pridružen/a: 29 svi 2007, 21:02
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren i Mercedes
Lokacija: ispred monitora

Post Postao/la McLewis »

mladene sta vi mislite koliko je hamilton dobar svojoj ekipi u povratu informacija sa staze? dali je i on donio koju desetinku mclarenu ove godine i dali znate sta je sa imolom? kad se treba vratiti u kalendar?
McLaren u <3
novinar amater
Postovi: 9
Pridružen/a: 08 ožu 2007, 00:25
Navijam za: Nikoga
Lokacija: ck

Post Postao/la novinar amater »

gosp. Jergoviću često vam postavljam pitanja, a sad bi vam nešto reko. sazno sam od tate i svojih doma, da ste kao mlađi dečko zajedno sa roditeljima ljeti dolazili k nama, ne znam dal ste povezali koja je obitelj u pitanju, ali moro sam vam to reć.
Avatar
tvojnov2
Početnik
Početnik
Postovi: 218
Pridružen/a: 18 srp 2007, 00:14
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari i Gazdu
Lokacija: Sesvete

Post Postao/la tvojnov2 »

Mladene koliko je istine u tome da se ros brawn nece vratit u ferrari.Hoce li se on uopce vracat u F1 u neku drugu ekipu i koliko bi ferrari doista izgubio bez njega?
Go reds!!!!!! Go Schumi!!!
BMW no. 1
Postovi: 17
Pridružen/a: 01 stu 2007, 21:15
Ja sam: Vozač
Navijam za: BMW Sauber F1 Team

promjene pravila

Post Postao/la BMW no. 1 »

Pitanje za g. Jergovića.
zasto sljedece godine nece bit uvedene slik gume i kad ce bit uvedene?
hoce li biti jos kojih znacajnijih promjena na bolidu osim zabrane tc-a?
znam da su monoge najavljivane za famoznu 2008. godinu a na krahu se sve to nekako stišalo.
unaprijed hvala na odgovoru.
:?:
NE555
Postovi: 1
Pridružen/a: 19 lis 2007, 20:05
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Ljubljana

Post Postao/la NE555 »

Pozdrav g. Jergoviću

Imam jedno pitanje oko broja na bolidima u godinama 1960 -1966

Kakav je bio način za dodjelu brojeva?
marko
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 361
Pridružen/a: 17 lis 2005, 18:07
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Karlovac

Post Postao/la marko »

Gosp.Jergović zanima me vaše mišljenje o Takumi Satu?Po meni vrlo dobar vozač,sigurno da ne spada među pet najboljih u današnjoj F1,ali sigurno je da ima talent i zaslužio je biti u F1.Ove sezone imao je par prosječnih utrka, ali i par bljeskova,npr. Kanada,Španjolska.
Što o njemu mislite kao vozaču i kako ga druge momčadi doživljavaju?Znam da je imao veliku priliku dok je bio u Hondi,pogotovo kad su 2004 pogodili sa razvojem bolida,tada jga je Jenson "uništio" ali čini mi se danas mnogo zreliji vozač i da je napredovao sa tehničke strane.
kompa
Postovi: 10
Pridružen/a: 12 srp 2007, 19:41

Post Postao/la kompa »

G. Jergoviću , kako bi se računala pobjeda da se dogodi na nekoj utrci istovremeno prođu dva vozača kroz cilj ? Znam da se to nije nikad dogodilo i F1 ali evo, šta bi bilo kad bi bilo?
Avatar
shrkec
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 540
Pridružen/a: 26 lis 2007, 08:27
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Hrv.Zagorje.
Kontakt:

Post Postao/la shrkec »

Mladene .
Dal znate možda kolko će biti široka staza na novoj uličnoj utrci?
slika
Porsche je Porsche , a sve ostalo su samo auti!
Avatar
a.novak
Početnik
Početnik
Postovi: 155
Pridružen/a: 06 ožu 2007, 14:46
Ja sam: Vozač
Navijam za: K.Raikkonen Scuderia Ferr
Lokacija: Rijeka

Post Postao/la a.novak »

Pozdrav g.Jergoviću
1 Kako vaše zdravlje!?
2Dali su istinite ove priće Brown i Alonso u Red Bullu,Pa to bi bilo pogubno za ferrari da ross ode u rb??
3 Zanima me ko mladog studenta dali postoji kakav honorarni posao za studente,vezano uz f1 tipa menagement u hrvatskoj u kakvim novinam ili sl,jer studiram poduzetništvo i sada na 2 godini ućimo kako postat Ceo cheaf executive manager(znaći poslovi dennisa todta,nažalost briatorea itd.) Dali je moguće kako doć ko naućnik do tih ljudi jer od sljedeće god ćemo morat u neku privatnu firmu tipa banke od uredi pošto je to po bologni interesira me dali se može doći tako nekako do tih velikih firmi oprostite na offtopicu ali taj me poso full interesira i vezan je jako uz f1.oprostite još jednom ali dal je moguće ikako doć do tih korporacija
4 Dali poznajete Mensoura ojjecha(kako se to prezme ćita ojjeh ili ođeh,ili??9,Kakav je on ko osoba znam da je s dennisom još od tag motora tj turbo ere i da je on doveo marlboro u mclaren u ono doba
5 Dali će ovo sve utjecati na rona i njegove procjene u budućnosti ili će jednostavno prespavat ovu sezonu.
6Dali će biti mjesta za Pavlovića sljedeće sezone u F1

7Dali je moguće da u Fom-u uvedu car condition indicator tj grafiku u kakvom je auto stanju,znaći od guma motora krila itd da to vidimo u kutu

8 Dali ima kakvih naznaka da se msc vrati na pitwall u nekakvoj funkciji

9 Dali znate gdje su bryne i martinelli koji su otišli iz ferraria?
Hvala još jednom na pažnji i oprostite ako su provokativna pitanja Hvala na odgovorima
a.novak volim jelenu.p
Avatar
LeoZGB
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 469
Pridružen/a: 15 svi 2007, 19:41
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la LeoZGB »

Mladene pročitao sam na jednoj stranici da su u Renaultu odlučili da više neće imati dva jednako tretirana vozača u momčadi nego isključivo 1,2. Dal mislite da je razlog uvlačenje Alonsu da dođe k njima ili je istina ovo sto su naveli u tekstu.

http://www.autoportal.hr/formula_1/2007 ... misljenje/
Sex is like hacking...U go In..U go out...and U pray that U didn´t left something behind

Bolje proliti malo s Parkinsonom, nego zaboraviti popiti s Alzheimerom.
slika
BMW
Postovi: 35
Pridružen/a: 12 lip 2007, 17:50

Post Postao/la BMW »

1)Mladene jel znte nešto o onom incidentu gdje je Dennis napao i rasplakao onu novinarku koja je napala Hamiltona. Nekako mi je to čudno jer po vašim izjavama mi se čini da je to netipično za Dennisa.
2)Što mislite o FIA GTR prvenstvu(mislim da se tako zove). Tamo voze 550,575, MC12 i slične zvijeri. Od slabijih 911 i Viperi.
3) Koliko RBR ima love? Zbog Alonsa pitam... Znam da ste rekli da imaju puno, ali sam i čitao da su rekli da bi propali da su oni dobili kaznu kao McL.
4) Iako navijam za KR nekako mi se čini da bi bilo u redu da FIA kazni ove zbog goriva. Dakle što mislite što će biti, a što bi bilo da su završili iza Hamiltona, odnosno da ne utječu na prvenstvo.
5) Znam da niste fan Masse(nisam ni ja :D ) ali nekako mi se čini da je Kimi premalo brži od njega. Komentar molim vas.
6)Znate li koliko će Massa po novom zarađivati?
Avatar
The Greatest
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 907
Pridružen/a: 30 kol 2007, 19:07
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari i Alonsa
Lokacija: Gunja

Post Postao/la The Greatest »

marko je napisao/la:Gosp.Jergović zanima me vaše mišljenje o Takumi Satu?Po meni vrlo dobar vozač,sigurno da ne spada među pet najboljih u današnjoj F1,ali sigurno je da ima talent i zaslužio je biti u F1.Ove sezone imao je par prosječnih utrka, ali i par bljeskova,npr. Kanada,Španjolska.
Što o njemu mislite kao vozaču i kako ga druge momčadi doživljavaju?Znam da je imao veliku priliku dok je bio u Hondi,pogotovo kad su 2004 pogodili sa razvojem bolida,tada jga je Jenson "uništio" ali čini mi se danas mnogo zreliji vozač i da je napredovao sa tehničke strane.
Oprosti na upadu ali Mladen je već nekoliko puta odgovorio na ovo pitanje. Rekao je da Sata stavlja među 10 najboljih vozača i da je on primjerice bolji od Wurza i Coultharda.
Avanti FER, Avanti!!!
Zaključano