P&O - Studeni 2007

Mladen Jergović odgovara na vaša pitanja...
Zaključano
Avatar
Slash
Veteran
Veteran
Postovi: 2921
Pridružen/a: 09 kol 2007, 16:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: utrkivanje
Lokacija: Zagreb grad

Post Postao/la Slash »

http://www.manipef1.com/news/2007/index.php?id=2074

Evo mojeg mišljenja: Po mojem postoje tri opcije: Možda je DC mrvicu ljubomoran na Hamiltonov usojeh u prvoj sezoni a on je u F-1 x godina pa nije ostvario takav rezultat...Zbog toga je možda preuveličao i malo karikirao Lewisove riječi ili je čak izmislio. Makar zbog vaših postova o DC-u na ovom forumu nekako ne vjerujem u ovo, ili se varam? nNeznam stvarno šta da milim o tome.
Druga opcija, Hamilton ima zbilja premalu plaću i zarađuje sastrane, ne vidim ništa loše ni u tome...
Treća opcija da je ovo potpuna izmišljotina nekog novinara?

Što mislite o ovom što sam ja napisao i kako vi komentirate ovaj članak?


P.S. Hvala na strpljenju i trudu koji ulažete u ovaj forum.
Nobody exists on purpose. Nobody belongs anywhere. Everybody's gonna die. Come watch TV.
Avatar
tvojnov2
Početnik
Početnik
Postovi: 218
Pridružen/a: 18 srp 2007, 00:14
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari i Gazdu
Lokacija: Sesvete

Post Postao/la tvojnov2 »

Pozdrav Mladene evo imam dva pitanja
1.Oće li Kimi i iduće sezone biti najplaćeniji vozač
2.Do koje jere bi mogao ferrari pasti u svojoj formi ako se brawn ne vrati
Go reds!!!!!! Go Schumi!!!
flying finn
Postovi: 8
Pridružen/a: 03 lis 2007, 08:30

Post Postao/la flying finn »

Mladene, sjećam se da ste već spominjali nešto u vezi asfaltiranih "run off" dijelova koji su zamijenili "gravel trap" na gotovo svakoj stazi. Nekako mi se čini da to direktno utječe na rezultate utrka. Hamilton je u Brazilu izletio na mjestu gdje je bila najodvratnija zamka u kalendaru, Kimi je u Japanu letio sa staze barem 5 puta, Kubica i Massa, u Monzi su asfaltirane zone par dana prije utrke nakon što su vozači cmizdrili....postoje li i najmanje šanse da se s mogućom promjenom vlasti vrate zamke pa ko zapne njegov problem?

Sviđa li vam se taj neki put kojim je F1 krenula, olakšavanje staza, nepotrebne tehnologije, rješavanje utrka u kvalifikacijama i boksevima, izmišljanje skandala kako bi se punili stupci kad se već ne mogu punit spektakularnim utrkama?

Inače dobio sam inspiraciju za ovo nakon što sam na ITV (gdje P.Windsor radi nešto poput vas ovdje) vidio slično pitanje na koje je Windsor odgovorio čovjeku koji ga je pitao da ako želi gledati najbolje vozače na svijetu u tehnološki najnaprednijim autima gleda F1, a želi li gledati nepotrebna pretjecanja gleda MOTOGP ili NASCAR. Znam da vam je čovjek dobar frend, ali ne mogu vjerovati da je ovo rekao. Sakon Yamamoto nije najbolji vozač na svijetu, za naprednu tehnologiju me boli đon, a ono što je najbitnije on naziva nepotrebnim. Koji je vaš odgovor na isto pitanje?

P.S. Niti ja, niti bilo koji istinski ljubitelj F1 ne želi da "naša" serija bude konstantno razvaljivanje poput NASCAR-a, ali kvaliteta "utrkivanja" ove sezone je bila najgora dosad.
Avatar
schuey
Počasni član
Počasni član
Postovi: 5088
Pridružen/a: 12 ožu 2007, 11:34
Ja sam: Vozač
Navijam za: odlazak Montezemola
Lokacija: Kud Koji Mili Moji!!!
Kontakt:

Post Postao/la schuey »

mladene, pošto dugo pratite formulu,mene zanima kako biste vi napravili povjesni dream team koji uključuje sve čelne ljude i u kojoj bi to momčadi bilo?
i dali možda znate koji su bili najdeblji,namršaviji,najviši i najniži vozači u povijesti?
Ukoliko ste bannani,opomenuti ili Vam je post izbrisan,prekršili ste (najmanje) jedno od ovih pravila ponašanja!
Avatar
Adriana Lima fan
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 2350
Pridružen/a: 07 lis 2007, 13:46
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren
Lokacija: Gracac

Post Postao/la Adriana Lima fan »

Mladene tko je najbolji na kisi od vozaca trenutnih?Po meni Sutil i Vettel pa da vidim vase misljenje.
Avatar
dalibort
Postovi: 109
Pridružen/a: 24 sij 2006, 21:58
Ja sam: Vozač
Navijam za: Nikoga

Post Postao/la dalibort »

tvojnov2 je napisao/la:Još jedna stvar zbog čega nam ne govorite ništa o milošu pavloviću vezano za njegov dolazak u f1.Jel to neko iznenađenje?
Hoćete mu možda biti menadžer?
Avatar
Scorpyo
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 538
Pridružen/a: 01 svi 2007, 11:04
Ja sam: Vozač
Navijam za: Dobre utrke

Post Postao/la Scorpyo »

Mladen Jergović je napisao/la: Mislim da je Imola, kako sada izgleda, odmrčala iz Formule 1. Jednom kad padnete s Ecclestoneove liste, vrlo se teško na nju opet vratiti.
Kako onda objasnjavate ima/nema SPA posljednjih par sezona?
http://Scorpyo.pticica.com" onclick="window.open(this.href);return false;

slika

Pizda im materINA
Avatar
LeoZGB
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 469
Pridružen/a: 15 svi 2007, 19:41
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la LeoZGB »

Mladen Jergović je napisao/la:
LeoZGB je napisao/la:Mladene pročitao sam na jednoj stranici da su u Renaultu odlučili da više neće imati dva jednako tretirana vozača u momčadi nego isključivo 1,2. Dal mislite da je razlog uvlačenje Alonsu da dođe k njima ili je istina ovo sto su naveli u tekstu.

http://www.autoportal.hr/formula_1/2007 ... misljenje/
Pokušao sam otvoriti taj tekst, ali mi nije dalo.
U svakom slučaju, ne znam gdje je pravi izvor ove informacije. Izgleda mi malo čudno, jer kad je Alonso bio u Renaultu, oni su već tada de facto imali prvog i drugog vozača. Dakle, ne vidim što bi se sad tu mijenjalo.

Promjenili su bazu stranice tako da nazalost taj text bar za sada nije dostupan. Ali uglavnom Pat Symonds je rekao da nakon ovakve Mclarenove sezone njima(Renaultu) ne pada napamet imat jednakost među vozačima. A ja sam si to protumačio na sljedeći naćin:
Prošle sezone su Fisico i Heiki vjerojatno imali isti tretman, Alonso bi sada mogao opet doci k njima, a Heiki je izjavio da mu ne pada napamet biti drugi vozač jer ako misli ikada biti svjetski prvak mora moći pobijediti Alonsa, Kimija i Hamiltona, što bi značilo da bi Alonso opet bio sa rookiem (Piquet jr.) u momčadi i ovakvo nešto već sada izjavljuju em da ga privuku, em da nema zabune i medijske hajke.

Druga stvar pokrenuo sam jednu kladionicu tu na stranici o tome kako će momčadi izgledati sljedece sezone, pa bi volio a vjerujem i drugi da nam se pridružite u prognozi, neće vam uzeti puno vremena samo trebate napisati kako će momčadi po vama izgledati, link je tu: http://forum.f1-hr.com/viewtopic.php?t=1815
Sex is like hacking...U go In..U go out...and U pray that U didn´t left something behind

Bolje proliti malo s Parkinsonom, nego zaboraviti popiti s Alzheimerom.
slika
Avatar
tvojnov2
Početnik
Početnik
Postovi: 218
Pridružen/a: 18 srp 2007, 00:14
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari i Gazdu
Lokacija: Sesvete

Post Postao/la tvojnov2 »

Mladene moze usporedba najbrzih krugova izmedu ferraria i mclarena.Ko je imao vise najbrzih krugova tijekom sezone i koji je vozac prednjacio u broju najbrzih krugova?
Go reds!!!!!! Go Schumi!!!
Avatar
Piquet20
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1596
Pridružen/a: 06 lis 2007, 17:41
Ja sam: Vozač

Post Postao/la Piquet20 »

garx je napisao/la:da Mladenu skratim, nadam se da nema ljutnje :)

tvojnov wrote:
Mladene moze usporedba najbrzih krugova izmedu ferraria i mclarena.Ko je imao vise najbrzih krugova tijekom sezone i koji je vozac prednjacio u broju najbrzih krugova?
ferrari 9 - Australija, Bahrein, Španjolska, Francuska, Engleska, Turska, Belgija, Kina, Brazil

Mclaren 8 - Malezija, Monaco, Canada, USA, Nuerburgring, Madjarska, Japan

uglavnom, najbrzi krug vozila je momcad koja je dobila GP.

http://www.formula1.com/results/season/2007/
Malo si fulao...taj link je vezan uz pobjede ove sezone. Slijedeci link je za najbrzi krug (a ispod ispisa svih najbrzih krugova i pise tko je bio najbolji u toj domeni):
http://www.formula1.com/results/season/ ... _laps.html

Pozdrav!
slika
Avatar
goran007
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 916
Pridružen/a: 03 svi 2006, 16:37

Post Postao/la goran007 »

Mladen Jergović je napisao/la:
LeoZGB je napisao/la:Mladene bas sam citao jedan post od kolege forumasa u kojem je nabrojao sve sto se desilo u Imoli 94 (Barichello-sudar, Ratzenberg-pogibija, Senna-pogibija, nastradali mehanicari, nastradala publika), mozda cak nije sve niti nabrojao, ali i ovo je više nego pre strašno. Mene a vjerujem i još neke zanima jel to najcrnji vikend u povijesti F1?

Hvala i pozdrav
Bio sam tamo i neću taj vikend tako brzo zaboraviti.
Možda padne jedna kolumna o tome, ako još nekog zanima.
gosp.Jergovicu,sjecam se tog cijelog vikenda i kako sam ga tesko prozivljavao.Ocekivao sam konacno pobjedu Senne,a dogodila se katastrofa.Mislim da bi kolumna o tom vikendu od Vas,koji ste ga prozivljavali na licu mjesta bila odlicna stvar.Ne neke teorije sudara,vec jednostavno situacija od Rubensova sudara preko neizvjesnosti i objave sennine smrti.I ne znam da li ste to gdje odovorili,ali me zanima da li ste bili u Brazilu na Senninom sprovodu??
Avatar
Scorpyo
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 538
Pridružen/a: 01 svi 2007, 11:04
Ja sam: Vozač
Navijam za: Dobre utrke

Post Postao/la Scorpyo »

Evo i ja se pridruzujem listi onih koji zhele kolumnu o Imoli.....
http://Scorpyo.pticica.com" onclick="window.open(this.href);return false;

slika

Pizda im materINA
M&@ ALONSO
Postovi: 9
Pridružen/a: 21 lis 2007, 20:53
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Rab

Post Postao/la M&@ ALONSO »

Svi želimo kolumnu o Imoli!!
Pitanje za Mladena:
Kolike su zapravo realne šanse da Alonso 2009. vozi za Ferrari?
Jeste li ikad bili na Rabu?
Unaprijed hvala. :p
Samo je jedan FERNANDO ALONSO
--------#1--------------
Avatar
Marko FF
Postovi: 131
Pridružen/a: 05 svi 2007, 12:45
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Pula, 28g.

Michael

Post Postao/la Marko FF »

Šta mislite o testiranjima koje će Michael obaviti za Ferrari, smeta li to Kimiu, osobno mislim da može puno pomoći oko poštimavanja bolida bez el. pomagala ali nije ni Kimi dijete u tim stvarima...prokomentirajte, volio bi znati koja je u stvari njegova funkcija u Ferrariu ali koliko sam Vas shvatio za sada se o tome šuti
tko drugom jamu kopa nos
Avatar
pedro3
Postovi: 25
Pridružen/a: 19 lip 2007, 16:43
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Sesvete

Post Postao/la pedro3 »

Gospodine Jergovicu, par pitanja sto se tice Michaelovog testiranja u Spanjolskoj- Da li je staza otvorena za posjetioce ili nitko ne smije prisustvovati? Ako se smije, kolika je cijena ili ulaz besplatan? Ako se ne smije prici stazi, ima li sanse da mi mozda Vi pomognete da ako vec ne u boksu to testiranje gledam makar sa tribine(pod uvjetom da se na stazu inace ne smije) i da li ikako mozete srediti da pridjem Michaelu , rukujem se sa najvecim vozacem svih vremena i naravno slikam? ozbiljno razmisljam o tome da nekako odvojim vremena i odem u Barcelonu vidjeti to testiranje, a uz Vasu pomoc to bi mogao biti jako veliki dozivljaj za mene.. A idealni scenarij- idete i Vi i jos ljudi sa foruma koje to zanima, organiziramo se, druzenje, boravak u Spanjolskoj, mozda reportaza za HRT..
"I admire Michael immensely.Earlier his style tended to be mathematical, very calculated, like a machine. Now it is all so flowing and quite natural. Only one other has ever driven like this: Ayrton Senna, during his very best time." - Jean Alesi
elbos
Postovi: 1
Pridružen/a: 06 lis 2007, 10:35

Post Postao/la elbos »

Pozdrav, pošto sam se priključio forumu evo i mojeg prvog posta.
Mladene, zanima me dali ukoliko se Alonso priključi Red Bullu ili Renaultu te ekipe mogu napravit bolid koji bi konkurirao za naslov? Naime, Renault je dokazao da može(makar je prošle sezome bio daleko od toga) ali Red Bull je relativno mala momčad i nema dovoljmo iskustva usprkos tome što je dizajner Newey, te se spominje dolazak Browna. Ukoliko Alonso uistinu pređe u neku manju momčad ne bi li to bio presedan s obzirom da je ipak dva puta osvajao naslov prvaka? Može li se još uvijek dobiti onaj članak Petera Windsora o Kimiju?
Avatar
Dexter
Postovi: 83
Pridružen/a: 28 tra 2007, 12:24
Navijam za: Nikoga
Lokacija: iz Grada

Post Postao/la Dexter »

hmrkovic je napisao/la:Evo upravo pukla vijest o eventualnom Schumacherovom povratku u F1 i to za volanom McM.Međutim tu teoriju je iznio Patrick Head, nije on neozbiljan čovjek,vjerujem, ali ima li nešto u tome ili on lupa bezveze?
Evo bit ću slobodan malo se umiješati i pri tome zamoliti administratore da mi ne pobrišu ovaj post.
Dakle, da bi se ova "vijest" realnije mogla sagledati treba znati da je plasirana nakon što je cijeli svijet danima, na sva zvona, kao jednu od alternativa Fernandu Alonsu u McLarenov bolid "gurao" Nica Rosbnerga.
Takve sustavno (ili slučajno) plasirane glasine neminovno u mladoj i prespektivnoj glavi, kao što je, bez sumnje, ona Rosbergova, mogu izroditi (a vjerojatno donekle i jesu) svakakve primisli i velike ideje. Sve to skupa popriličnoo destabilizira samoga vozača koji odjednom sebe vidi kao nekoga tko u vrhunskom (ali što je najvažnije različitom od onoga koji trenutno vozi) automobilu ima realne šanse za osvajanje naslova. Koliko sve te teorije narušavaju, osim psihološkog mira samog vozača, odnose u samoj momčadi ne treba ni spominjati.
Zato je Patricku Headu trebalo nešto što će puno glasnije zazvoniti u ušima svjetske javnosti i tako odvratiti pažnju, a samim tim i donekle ukloniti osjećaj napetosti koji se zasigurno stvorio kod Nica Rosberga, a i u samoj ekipi. I čega (koga) se Head sjetio? Michaela Schumachera. "Vijest" koja najboljeg vozača u povijesti F1 ponovno vraća "među žive" i to kao zaposlenika Ferrarijevog najljućeg protivnika odjeknula je kao bomba o kojoj ovih dana bruji cijeli svijet.
I za kraj: što mislite o čemu ovih dana autosportski svijet uopće ne priča? O mogućem prijelazu Nica Rosberga u McLaren, naravno.
Mission acomplished, barem što se Patricka Heada tiče.

Volio bih kad bi g. Jergović dao komentar na ovaj moj odgovor.

Hvala
flying finn
Postovi: 8
Pridružen/a: 03 lis 2007, 08:30

Post Postao/la flying finn »

Mladene, evo Williams je potvrdio Nakajimu. Mislite li da je Frank učinio to samo zato da zadrži partnerstvo s Toyotom ili je onaj Brazil zaista bio toliko impresivan? Što mislite kako će proći protiv Rosberga?
Avatar
tvojnov2
Početnik
Početnik
Postovi: 218
Pridružen/a: 18 srp 2007, 00:14
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari i Gazdu
Lokacija: Sesvete

Post Postao/la tvojnov2 »

Mladene kada bi Nico Rosberg našao u mclarenu i kada bi dobio jednako dobar bolid kao i hamilton tko bi od njih dvoje bio bolji?
Hvala
:bye:
Go reds!!!!!! Go Schumi!!!
Mladen Jergović
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1794
Pridružen/a: 11 tra 2007, 13:47

Post Postao/la Mladen Jergović »

shrkec je napisao/la:Kao prvo i prvo se ispričavam kaj sam prekršil pravilo podforuma Pitajte Jergovića.
Moje pitanje glasi : Imate li vi kakve vizije o tome tko će gdje biti?
Možete i ne morate odgovoriti ako tak mislite .
Samo da se zna da vaš odgovor neću iskoristiti za onu kladionicu jer sam ja već svoje mišljenje iznio.
Mislim da se Alonso približava Renaultu, ali ima još puno nerazrješenih financijskih detalja, pa ništa još nije sigurno.
Za ostale nema puno smisla pogađati. Pričekajmo još nekoliko dana.
Mladen Jergović
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1794
Pridružen/a: 11 tra 2007, 13:47

Post Postao/la Mladen Jergović »

tex je napisao/la:i pitanje gosp. jergović
mene jako zanima mehanika formule 1, od razvoja i rada motora pa sve do sklepanje samog bolida i njegovog set-upa. pa biste li mi mogli preporučiti koju litaruturu što postoji za to ili Vi imate nešto takvog pa da mi možete posudit na malo prouči?
unaprije hvala
Po meni su najbolji godišnji tehnički pregledi (u obliku knjiga) Giorgija Piole. Čovjeka poznam: čisti genije za te stvari.
Inače, najbolji su godišnjaci Autocourse koji imaju uvijek i tehnički pregled svake ekipe za svaku pojedinu sezonu.
Ja ih imam sve od 1980., ali to ne napušta moju sobu, na žalost.
Mladen Jergović
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1794
Pridružen/a: 11 tra 2007, 13:47

Post Postao/la Mladen Jergović »

pedro3 je napisao/la:Vidim da se opet prica o Senni i Imoli i da spominjete novu kolumnu, da li to znaci da cete nam napokon otkriti stvari za koje ste prije rekli da jos nije vrijeme da ih kazete? Imam jedan mozda zgodan link u vezi toga, vjerojatno su mnogi vec i vidjeli http://www.ayrton-senna.com/s-files/newsfle4.html , uglavnom kako je Williams Engleska momcad engleski tisak je davao razne, cak smijesne teorije, vjerojatno kako bi obmanuli javnost i skrenuli pozornost sa same ekipe, da se Senna onesvijestio i da je to vozacka greska, malo manje smijesne da je bila grba na tom dijelu staze zbog koje je bolid izgubio kontakt s podlogom i da je bilo krhotina, no ono sto se cini kao stvarni uzrok(barem tu tako pise) je da mu je pukla sipka modificiranog upravljaca,tj. modificirane sipke upravljaca, te nije naravno mogao skrenuti. Ta sipka je spustena kako bi Senni bolje odgovarao polozaj upravljaca, a rijeseno je tako da je navarena drugacija sipka koja je usput i bila slabije kvalitete i znatno tanja, navodno je upravo na dijelu di je zavarena doslo do pucanja. Navodno je i Patrick Head kad je vidio sta se dogadja i nakon udara uzviknuo sta je sa upravljackim sustavom!- ali kako je svjedok koji je to vidio isto bio clan Williamsa to nije nikada sluzbeno potvrdjeno. U Williamsu poklusavaju to demantirati govoreci kako Hill nije imao problema i sam Hill to kaze, ali isto tako nije sigurno da li je ikad vise tako modificiran upravljac vidio novu utrku ili je vec na sljedecoj to opet promijenjeno, a Hill je isto Englez i clan ekipe i nije cudno da je rekao da je bilo sve u redu, makar je i sam vozio riskantan bolid. Uzrok smrti se zna, no ovo je uzrok zbog kojega je doslo do izlijetanja, a naravno da se u formuli dogadjaju mehanicki kvarovi i da su mnoge nesrece trkaci incidenti, ovdje su odredjene ljude u Williamsu optuzili iz razloga sto su zanemarili sigurnost vozaca zbog nesigurnog bolida. Ja sam ukratko napisao najvaznije iz onog linka, onako kako sam ja shvatio, pa me zanima, gospodine Jergovicu, ima li sta u tome istine ili je to tek jedna u nizu teorija?
Zgodno je kako se u ovim pitanjima svako malo (prije vezano uz Hamiltona, sada uz Williams) povuče taj element nacionalnosti. Mislim, na žalost, da je to nekakva naša lokalna karakteristika. Živio sam u Engleskoj skoro 15 godina. Začudili biste ste koliko je ekstremno malo prisutan taj nekakav element nacionalne osvještenosti. Ovo, jasno, govorim zbog vaše opaske o engleskom tisku, engleskom Williamsu i Englezu Hillu.
Ali, to je samo moja digresija. Ne, moje je uvjerenje da Senna nije poginuo zbog pucanja šipke upravljača. Ništa više ne želim reći o tome, u ovom trenutku.
Mladen Jergović
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1794
Pridružen/a: 11 tra 2007, 13:47

Post Postao/la Mladen Jergović »

McLarenovka je napisao/la:kolike su šanse da mclaren za novog vozača uzme nekog ko nije trenutno u formuli 1, iz neke druge serije? ko bi to eventualno mogao biti... ?
Nisu velike. Ali, evo, spominje se sada i Bruno Spengler, Kanađanin iz DTM-a.
Mladen Jergović
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1794
Pridružen/a: 11 tra 2007, 13:47

Post Postao/la Mladen Jergović »

hmrkovic je napisao/la:Evo upravo pukla vijest o eventualnom Schumacherovom povratku u F1 i to za volanom McM.Međutim tu teoriju je iznio Patrick Head, nije on neozbiljan čovjek,vjerujem, ali ima li nešto u tome ili on lupa bezveze?
Nisam vidio tu vijest, ali je zgodna, zar ne? Osobito kad znamo da se Schumacher uipravo sprema na test s F1 Ferrarijem.
Osobno, sumnjam, ne samo zato jer bi morao napustiti ferrarijevu orbitu i prijeći smrtnim neprijateljima, već i zbog svih tih priča kako je Formula 1 za njega završena itd.
Ali, u Formuli 1 never say never.
Avatar
Adriana Lima fan
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 2350
Pridružen/a: 07 lis 2007, 13:46
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren
Lokacija: Gracac

Post Postao/la Adriana Lima fan »

Mladene zamolio bih vas nesto o Glocku. Vaza ocekivanja od njega u sljedecoj sezoni. Kvaliteta naspram ostalih vozaca. Bolji od Trullia u sljedecoj sezoni?
Po meni ce on biti iznenađenje sezone među top 10 vozaca u F1 sigurno po vozackoj kvaliteti.
Zaključano