P&O - Studeni 2007

Mladen Jergović odgovara na vaša pitanja...
Zaključano
Mladen Jergović
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1794
Pridružen/a: 11 tra 2007, 13:47

Post Postao/la Mladen Jergović »

tvojnov2 je napisao/la:Mladene znam da smo milijun puta prožvakali činjenicu da massa nije odličan vozač već vozač srednje klase ali kada bi se gledalo kakav je tko timski vozač u kojem biste onda rangu stavili massu?Ove sezone je to radio odlično i često čuvao kimiu leđa i dokazao da je dobar u timskom radu?
Kako procjenjujete njegove šanse iduće sezone?Oće li bit lošiji ili bolji nego ove sezone?

Hvala unaprijed
Massa će biti točno onoliko dobar koliko i Ferrari 2008. Pretpostavljam da on vozački ne može biti lošiji nego 2007. Jedina je (za njega) nevolja što će Räikkönen biti znatno bolji, sad kad su problemi s gumama i prilagođavanjem set-upu i ekipi Ferrarija iza njega.
Mladen Jergović
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1794
Pridružen/a: 11 tra 2007, 13:47

Post Postao/la Mladen Jergović »

BMW je napisao/la:Mladene, što sada trenutno mislite o Kubici? Nekako imam dojam da ste ga stavljali među najbolje a da sada to više ne radite.
Drugo pitanje da li se ikada neki vožač "vratio" nakon što je "propao"? Pod "propao" mislim JV u BARu, Trulli u Toyoti, JPM u McLarenu...
Za mene je Kubica 2007. bio lagano razočarenje. I dalje mislim da je u samom vrhu najboljih vozača, ali ako mu i 2008. bude kao prošla sezona - dakle, ako ne počne konzistentno pokazivati da je brži od Heidfelda, bit ć to definitivno razočarenje.
Vjerujem da je njegov problem (bio) isti kao i onaj Alonsa ili Räikkönena. Dakle, teška prilagodba - najviše zbog stila vožnje - Bridgestone gumama.

Da, bilo je podosta takvih slučajeva u F1 povijesti. Ovak na brzinu mogu se sjetiti Emersona Fittipaldija koji je praktički otjeran iz Lotusa 1973., ali je onda postao svjetski prvak 1974. s McLarenom. Onda, Regazzoni je dobio nogu iz Ferrarija 1976., ali se vratio na vrh u Williamsu i čak za njih osvojio prvi Grand Prix u povijesti. Alain Prost je najuren iz Renaulta 1983., ali je njegova prava karijera tada tek zapravo počela, u McLarenu. Nigel Mansell je 1990. dobio otkaz u Ferrariju, ali je otišao u Williams i 1992. posta s njima svjetski prvak. Sve su to bili slučajevi prave propasti, i ponovnog izdizanja u vrh.
(Ima ih još puno, ali ovi su valjda najslavniji.)
Mladen Jergović
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1794
Pridružen/a: 11 tra 2007, 13:47

Post Postao/la Mladen Jergović »

gringo73 je napisao/la:Mosley goes to Serbia
Max Mosley was in Serbia today to discuss the construction of an international racing circuit in the country. Serbia remains under some international suspicion at the moment because some observers believe that Ratko Mladic and his fellow war crimes suspect Radovan Karadzic enjoy the protection of elements with the country's government and security services because they retain much popularity amongst the country's nationalists. Both men have been indicted by the Yugoslav War Crimes tribunal in The Hague for genocide in connection with incidents during the Bosnian war of 1992-1995 war, including the Srebrenica massacre, in which more than 8000 Bosnian Muslims were killed.
Mosley met with Serbian Prime Minister Vojislav Kostunica only hours after European Union peacekeepers launched a series of raids to try to capture Karadzic.
Serbia is trying hard to gain acceptance in the international community but its failure to capture Mladic and Karadzic has been a serious problem with its talks to join the European Union. In recent weeks however the chief war crimes prosecutor Carla del Ponte has advised the EU that Serbia is now complying adequately with the tribunal and there is a basis for a Stabilisation and Association Agreement with the European Union.
Once the issue of war criminals is out of the way, Serbia's relationship with the world will no doubt change and Kostunica told AFP that "the construction of such a circuit would have great importance for the development of motor sport in Serbia, tourism, and in promoting the country."
The talks with Mosley also included discussions about Serbian driver Milos Pavlovic, who is a frontrunner in the Renault World Series.


Gospodine Jergoviću, "znam" da znate nešto više o ovome, želite li nam to i reći? :)
U krivu ste. O ovome sam pročitao na grandprix.com websiteu, baš kao i vi. Inače nisam imao pojma.
Mladen Jergović
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1794
Pridružen/a: 11 tra 2007, 13:47

Post Postao/la Mladen Jergović »

Igor18 je napisao/la:Prije svega gospodine Jergović poštovanje!

Veliki sam fan M.Schumachera ali kako se on odlučio povući iz natjecanja počeo sam više pratiti druge vozače, kako mi je poslje MS Jenson Button najdraži vozač, a u zadnje vrijeme i Kubica zanima me jedna stvar.
Mišljenja sam da je Kubica odličan vozač i da ce u idućoj sezoni zasjeniti Nicka ( zbog ukidanja TC). E sad budući da ste vi veliki stručnjak zanima me da Kubica i Button imaju priliku voziti bolid poput McLarena i Ferrarija jel bi bili materijal za svjetskog prvaka? I što možemo očekivat od Kubice i BMW-a u idućoj sezoni?

Zahvaljujem na vašem trudu i vremenu koje uz sve obveze koje imate odvajate na odgovaranje na naša pitanja
Moje mišljenje je da su i Kubica i Button, u uvjetima kakve je imao, recimo, Lewis Hamilton, materijal za svjetskog prvaka, ili bar materijal za borbu za sam vrh.

O Kubici sam nešto napisao prije dva-tri odgovora, pa bacite oko. Njegov prvi zadatak bit će u 2008. dokazati da je brži od Heidfelda, i to uopće neće biti lako. Hoće li, potom, BMW napraviti onaj presudni i najteži korak od tih pola sekunde ili 0.8 sekunde u odnosu na McLaren i Ferrari, to ćemo uskoro vidjeti. Mislim da će biti vrlo teško.
Mladen Jergović
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1794
Pridružen/a: 11 tra 2007, 13:47

Post Postao/la Mladen Jergović »

Igor18 je napisao/la:Prije svega gospodine Jergović poštovanje!

Veliki sam fan M.Schumachera ali kako se on odlučio povući iz natjecanja počeo sam više pratiti druge vozače, kako mi je poslje MS Jenson Button najdraži vozač, a u zadnje vrijeme i Kubica zanima me jedna stvar.
Mišljenja sam da je Kubica odličan vozač i da ce u idućoj sezoni zasjeniti Nicka ( zbog ukidanja TC). E sad budući da ste vi veliki stručnjak zanima me da Kubica i Button imaju priliku voziti bolid poput McLarena i Ferrarija jel bi bili materijal za svjetskog prvaka? I što možemo očekivat od Kubice i BMW-a u idućoj sezoni?

Zahvaljujem na vašem trudu i vremenu koje uz sve obveze koje imate odvajate na odgovaranje na naša pitanja
Moje mišljenje je da su i Kubica i Button, u uvjetima kakve je imao, recimo, Lewis Hamilton, materijal za svjetskog prvaka, ili bar materijal za borbu za sam vrh.

O Kubici sam nešto napisao prije dva-tri odgovora, pa bacite oko. Njegov prvi zadatak bit će u 2008. dokazati da je brži od Heidfelda, i to uopće neće biti lako. Hoće li, potom, BMW napraviti onaj presudni i najteži korak od tih pola sekunde ili 0.8 sekunde u odnosu na McLaren i Ferrari, to ćemo uskoro vidjeti. Mislim da će biti vrlo teško.
Mladen Jergović
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1794
Pridružen/a: 11 tra 2007, 13:47

Post Postao/la Mladen Jergović »

garx je napisao/la:pozdrav Mladene,

u svjetlu novih dogadjaja oko Renaultovih spijunskih problema, (podaci - kompletni nacrti projekata Mp4-21 i Mp4-22, 780 tehnicih crteza - razasuti su na 11 kompjutera u Renaultu, sto kod Mclarena nije bio slucaj) koji je vas scenarij - kako bi se Renault mogao izvuci?

to pitam stoga jer mi se Vas prethodni odgovor na tu temu cini savrseno logicnim; samo mi nije jasno koliki zapravo manevarski prostor ima FIA da se izvuce iz ove afere, jer s jedne strane ima neugodnu mogucnost da Renault ode iz F1, dok s druge strane ima problem od 780 dokumenta (zanimljiva koincidencija) koje treba nekako sankcionirati. meni je tu narocito indikativan podatak o tih 11 kompjutora na kojima su bili Mclarenovi fileovi...nema potrebe da u umrezenom sustavu kompjutera (sto je kod Renaulta bez sumnje slucaj) skidate odredjene dokumente na 11 hardova, osim ako na tim fileovima i ne radite nesto, tj ako na tome ne radi najmanje 11 ljudi, odnosno timova! dakle, da zavrsim - ima li FIA uopce mogucnost ostati postena i j.... nakon onakve presude Mclarenu?
Jako teško. Pretpostavljam da je ovih dana glavna stvar o kojoj razmišlja Mosley upravo ova. Nema nikakve sumnje da će sve manje od kazne koju je popio McLaren biti sramota i za FIA-u i za Formulu 1. Ali, isto tako nema sumnje da je Mosley tip koji će vas gledati u oči i prodati vam brlju od priče (ne da zna pričati, nego nije normalno - rođeni političar) koja će vam se u prvoj sekundi činiti logičnom. Naravno, u drugoj sekundi vidje ćete da to nema veze s ničim .Ali, Mosley će se onda praviti da je to vaš problem, a ne njegov. Takvu taktiku ima već godinama, i do sada je prolazilo.
Mladen Jergović
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1794
Pridružen/a: 11 tra 2007, 13:47

Post Postao/la Mladen Jergović »

garx je napisao/la:Mladene, jos jedno pitanje, molim Vas

stanje s vozackim kadrom ocito je stopirano Alonsvim angazmanom.
je li po Vama to znak da je Mclarenov prvi izbor Heiki (cekaju Alonsa u Renaultu, da bi ga dobili) ili je to slucajnost, a oni vazu sve moguce opcije? i, po Vama, tko su najizgledniji kandidati, a tko najbolji kandidati za to mjesto, ne samo iz perspektive vocakog umjeca, nego, ajmo reci iz sireg kuta (odnosi unutar momcadi, iskustvo u razvoju bolida, i jo stosta)
Kovalainen bi došao u obzir kao zamjena za Alonsa, premda ne znam zašto bi to zapravo trebao biti slučaj. Ne znam, naime, zašto ALonso i Kovalainen ne bi mogli 2008. biti zajedno u Renaultu. Moguće je da je Kovalainen dio nekakve kompenzacije koju Renault ima platiti McLarenu za dobivanje Alonsa; to mi je jedino objašnjenje.
Inače, McLarenu je prva opcija navodno bio Rosberg, ali je (opet navodno) bio grozno skup, pa se manje-više odustalo. Sve ostale opcije za njih su možda čak i nebitne jer će se u 2008. posve sigurno jako koncentrirati na Hamiltona (koji je postao i Vodafoneov svjetski sportski ambasador). Po meni, Dennis bi dobro napravio da uzme nekog posve novog i mladog vozača, koji neće puno (opet) uzdrmati ekipu.
Inače, već sam nekoliko puta ovdje rekao da bi, po meni, najbolji izbor za McLaren bio Adrian Sutil.
Mladen Jergović
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1794
Pridružen/a: 11 tra 2007, 13:47

Post Postao/la Mladen Jergović »

tvojnov2 je napisao/la:Mladene mislite li da će se hamiltonova statistika(pobjede,pole positioni,najbrži krugovi) iduće sezone poboljšati kada će biti prvi vozač?
Svakako da, ukoliko McLaren opet pogodi s dizajnom auta. (I ako im FIA u tome ne potkreše krila!)
Mladen Jergović
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1794
Pridružen/a: 11 tra 2007, 13:47

Post Postao/la Mladen Jergović »

marko je napisao/la:Gosp.Jergović od negdje Mađarske(a možda čak i ranije) Fernando je počeo skrivati podatke od Lewisa.Pošto je fernando puno iskusniji vozač na početku sezone davao je podatke o postavkama bolida za kvalifikacije i samu utrku!Zanima me šta se točno nalazi na takvim podacima?
U zadnjih 5-6 utrka vidio se mali pad u Lewisovim nastupima(baš sam to detaljno analizirao),ok ostavrio je 2 pobjede(Mađarska,Japan) ali sveukupno performanse su malo pale.Da li smatrate da to ima veze sa nedjeljenjem podataka od strane alonsa?Po meni to sigurno nije pomoglo Lewisu i morao se puno više truditi na slobodnim treninzima kako bi pronašao najbolji mogući set-up.
Ne od Mađarske, nego od Francuske. U telemetrijskim podacima je zapravo brdo stvari: način doziranja gasa u svakom trenutku svakog kruga, podaci o svakom pojedinom kočenju, podaci o okretanju upravljača, točni trenuci mijenjanja brzina. I još, naravno, svi mogući podaci o podešavanju ovjesa, aerodinamike, smjese goriva, balansa kočenja, itd, itd.
Jasno je, dakle, da neiskusnijem vozaču dostup do podataka iz telemetrije iskusnijeg timskog kolege može biti od vitalnog značaja. nema nikakve sumnje da je glavni razlog relativnog pada performansi Hamiltona u drugoj polovici 2007. upravo u tome.
Avatar
gradski
Početnik
Početnik
Postovi: 346
Pridružen/a: 12 ožu 2006, 19:46
Navijam za: Nikoga
Lokacija: purger u dalmaciji

Post Postao/la gradski »

Pozdrav Mladene!

Evo baš čitam neke članke i moram priznati da mi se čini dobrom idejom da u McLaren dođe Ralph ili Fisico. Mislim da su oboje spremni voziti bez velikih plaća i da neće praviti puno problema. Čak mi se u tom svjetlu više sviđa Ralph. Sutil bi ionako bio slobodan slijedeće godine ili mozda vec neko drugo ime.

Druga stvar koja me zaintrigirala je "fora" koju je izvela Honda na testiranjima koristeći Super Aguri. Mislite li da se vec moze osjecati utjecaj RB(mada javno nije još tada bio potvrđen) i njegovih lukavluka?
Senna Lotus Renault 1985 i jedan kišni Portugal. Bila je to ljubav na prvi pogled.
Prva pobjeda, a svi ostali jedan ili vise krugova zaostali!
Avatar
McLewis
Veteran
Veteran
Postovi: 3123
Pridružen/a: 29 svi 2007, 21:02
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren i Mercedes
Lokacija: ispred monitora

Post Postao/la McLewis »

mladene mozete li mi malo pojasniti nova pravila o elektronici? koliko znam svima ce biti jednaka a elektronika ce se proizvoditi u mclarenovoj tvornici!! koliko to moze biti korisno mclerenu?
McLaren u <3
Avatar
Fiorano04
Postovi: 145
Pridružen/a: 05 lip 2007, 17:01

Post Postao/la Fiorano04 »

Mladen Jergović je napisao/la:
tvojnov2 je napisao/la:Mladene znam da smo milijun puta prožvakali činjenicu da massa nije odličan vozač već vozač srednje klase ali kada bi se gledalo kakav je tko timski vozač u kojem biste onda rangu stavili massu?Ove sezone je to radio odlično i često čuvao kimiu leđa i dokazao da je dobar u timskom radu?
Kako procjenjujete njegove šanse iduće sezone?Oće li bit lošiji ili bolji nego ove sezone?

Hvala unaprijed
Massa će biti točno onoliko dobar koliko i Ferrari 2008. Pretpostavljam da on vozački ne može biti lošiji nego 2007. Jedina je (za njega) nevolja što će Räikkönen biti znatno bolji, sad kad su problemi s gumama i prilagođavanjem set-upu i ekipi Ferrarija iza njega.
U Brazilu 2007. je Kimi bio prilagođen i gumama i set-upu i Ferrarijevom načinu rada i opet je Massa bio brži. Čemu to pripisati, jel Kimiju ne odgovara staza u Brazilu, je li Massa dao 110% sebe zbog dokazivanja pred domaćom publikom nasuprot Kimiju koji je dao 90% od sebe (iako ne znam zašto) ili je riječ o nečem trećem?
Avatar
Fiorano04
Postovi: 145
Pridružen/a: 05 lip 2007, 17:01

Post Postao/la Fiorano04 »

Mladene što mislite o Ferrarijevoj pogrešci u strategiji 2006. u Madžarskoj, kada su Schumachera predugo držali na gumama za suho. Čini mi se da je to bila strahovito teška pogreška ako znamo da se je borba za naslov vodila do zadnje utrke. Jasno je da u takvim situacijama svaka odluka donosi i određeni rizik no činjenica je da se je odluka pokazala pogrešna. Je li to jedna od rijetkih pogreški Ross Browna, znate li za još koju?
Banja Luka
Postovi: 1
Pridružen/a: 23 stu 2007, 09:01
Navijam za: Nikoga

Slavica Ekleston

Post Postao/la Banja Luka »

Da li ste znali da je Slavica Ekleston rodom iz sela nadomak Banja Luke i nije Hrvatica kako je mnogobrojni komentatori na HRT prisvajaju?! Sta vise dala je prilog za izgradnju Pravoslavne crkve u svome rodnom mjestu!
Avatar
The Greatest
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 907
Pridružen/a: 30 kol 2007, 19:07
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari i Alonsa
Lokacija: Gunja

Post Postao/la The Greatest »

Fiorano04 je napisao/la:Mladene što mislite o Ferrarijevoj pogrešci u strategiji 2006. u Madžarskoj, kada su Schumachera predugo držali na gumama za suho. Čini mi se da je to bila strahovito teška pogreška ako znamo da se je borba za naslov vodila do zadnje utrke. Jasno je da u takvim situacijama svaka odluka donosi i određeni rizik no činjenica je da se je odluka pokazala pogrešna. Je li to jedna od rijetkih pogreški Ross Browna, znate li za još koju?
Ispravka. Na gumama za mokro a ne za suho.
Avanti FER, Avanti!!!
Avatar
Kenny
Legenda
Legenda
Postovi: 4875
Pridružen/a: 09 svi 2007, 17:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: Williams i MS

Post Postao/la Kenny »

Juče sam čitao da Williams ne radi novi auto za iduću sezonu nego rade evoluciju od FW29, a na kraju ove sezone su pričali kako ce raditi potpuno novi auto. Mene zanima zbog čega je došlo do takve promjene
slika
Pa čovjek kaže - osjećaj. Ako je osjećaj, onda je osjećaj. Na temelju osjećaja :) - dmarijon
Avatar
raikkonen
Postovi: 38
Pridružen/a: 22 kol 2005, 21:58

Post Postao/la raikkonen »

Mislite li da se Alonso malko kocka sa tim što još nije odlučio jer mjesta je sve manje.
McLaren
starks
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 387
Pridružen/a: 10 ruj 2006, 17:12

Re: Slavica Ekleston

Post Postao/la starks »

Banja Luka je napisao/la:Da li ste znali da je Slavica Ekleston rodom iz sela nadomak Banja Luke i nije Hrvatica kako je mnogobrojni komentatori na HRT prisvajaju?! Sta vise dala je prilog za izgradnju Pravoslavne crkve u svome rodnom mjestu!
Vrlo relevantno pitanje za F1...
Tko koga prisvaja..Slavica je iz miješanog braka to se zna..ali ona se sama
u svijetu predstavlja kao žena iz Hrvatske,a za etničke osjećaje se nikada
javno nije izjasnila...o tome možemo samo nagađati a i ne predstavlja nam
ništa bitno...ona sama Hrvatsku prezentira po svom izboru,da li je to zbog
toga što je rođena u Hrvatskoj i osjeća ju kao domovinu ili zato i što se osjeća Hrvaticom za nas je nebitno...
Što se tiče priloga koliko ih je ostavila po Hrvatskoj 10 crkava se moglo izraditi...
Inače ,ona je rođena i odrasla u Rijeci,a po nekim mojim prijateljima iz Rijeke,otac koji je Srbin nije odrastao uz nju...ovo su neprovjerene informacije no moguće je da su točne...to ti objašnjava zašto su kod nje prevladali osjećaji s mamine strane...
no čini mi se da Slavica živi u svijetu u kojem je sve to vrlo malo bitno...
a što se tiče prisvajanja tu nam barem Vi ne bi trebali prigovarati...
nemoj da počnem nabrajati...
Avatar
sepulctor
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 548
Pridružen/a: 30 stu 2005, 23:29

Post Postao/la sepulctor »

Mladen Jergović je napisao/la:
raikkonen je napisao/la:Da li po vama postoji vozač koji je osvojio naslov a da ga možda nije zaslužio.
Po meni, četvorica: John Surtees 1964., Keijo Rosberg 1982., Nelson Piquet 1987. i Alain Prost 1989.
Mladene, ja bih zamolio objašnjenje za prvu dvojicu. Piquet i Prost su mi potpuno logični, njih su u jednakim bolidima nadmašili Mansell i Senna, ali Surtees i Rosberg su postali prvaci u inferiornim autima i to protiv vrlo jakih protivnika - Surtees (Clark/Lotus, G. Hill/BRM), Rosberg (Pironi/Ferrari, Watson,Lauda/McLaren, Piquet,Patrese/Brabham, Prost,Arnoux/Renault). Najveći vozači (Fangio, Senna, Schumacher) nisu nikad uspjeli biti prvaci u bolidima sporijim pola sekunde od najboljih, a Rosberg je bio prvak u bolidu sporijem 3 sekunde (na kvalifikacijama)!!!
Da je to uspjelo gore navedenoj trojici, bilo bi pripisano njihovim gotovo nadnaravnim sposobnostima, a kad to uspije Rosbergu, onda je sreća i nezasluženo...

Što se Surteesa tiče, upravo sam pregledao sezonu.

Surtees odustao:
Monaco - sa 6. mjesta/mjenjač
Spa - iz vodstva/motor
Francuska - s 3. mjesta/motor
Zeltweg -iz vodstva/ovjes
U Mexicu je imao problema u prvom krugu (nisam siguran što je točno bilo, no prvi krug je završio kao 13.) da bi do kraja utrke stigao kao 2.

Clark - odustao:
Monaco s drugog mjesta /motor - na kraju završio 4.
Francuska - iz vodstva/motor
Nürburgring - s 4. mjesta/motor
Zeltweg - s 2. mjesta/mjenjač
Monza - s 3. mjesta/motor
Watkins Glen - iz vodstva/motor
Mexico - iz vodstva/motor - završio 5.

Graham Hill - odustao:
Spa - iz vodstva u predzadnjem krugu/gorivo - na kraju 5.
Zeltweg - na startu - mjenjač
Monza - na startu - kvačilo
Mexico - napucao ga Bandini /s trećeg mjesta

Kada nitko ne bi odustao - rezultati:

Clark 49 bodova
Surtees 46 bodova
G. Hill 42 boda

Samo 3 boda manje, a Lotus 25/33 je tih godina bio najbrži auto...
Posjedujem velik izbor F1, Moto GP, Le Mans, WSBK, INDY, WRC i ostalih utrka, te nogometnih i hokej utakmica.
Svi zainteresirani za razmjenu nek se jave na pp.
starks
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 387
Pridružen/a: 10 ruj 2006, 17:12

Post Postao/la starks »

Mladen Jergović je napisao/la:
garx je napisao/la:pozdrav Mladene,

u svjetlu novih dogadjaja oko Renaultovih spijunskih problema, (podaci - kompletni nacrti projekata Mp4-21 i Mp4-22, 780 tehnicih crteza - razasuti su na 11 kompjutera u Renaultu, sto kod Mclarena nije bio slucaj) koji je vas scenarij - kako bi se Renault mogao izvuci?

to pitam stoga jer mi se Vas prethodni odgovor na tu temu cini savrseno logicnim; samo mi nije jasno koliki zapravo manevarski prostor ima FIA da se izvuce iz ove afere, jer s jedne strane ima neugodnu mogucnost da Renault ode iz F1, dok s druge strane ima problem od 780 dokumenta (zanimljiva koincidencija) koje treba nekako sankcionirati. meni je tu narocito indikativan podatak o tih 11 kompjutora na kojima su bili Mclarenovi fileovi...nema potrebe da u umrezenom sustavu kompjutera (sto je kod Renaulta bez sumnje slucaj) skidate odredjene dokumente na 11 hardova, osim ako na tim fileovima i ne radite nesto, tj ako na tome ne radi najmanje 11 ljudi, odnosno timova! dakle, da zavrsim - ima li FIA uopce mogucnost ostati postena i j.... nakon onakve presude Mclarenu?
Jako teško. Pretpostavljam da je ovih dana glavna stvar o kojoj razmišlja Mosley upravo ova. Nema nikakve sumnje da će sve manje od kazne koju je popio McLaren biti sramota i za FIA-u i za Formulu 1. Ali, isto tako nema sumnje da je Mosley tip koji će vas gledati u oči i prodati vam brlju od priče (ne da zna pričati, nego nije normalno - rođeni političar) koja će vam se u prvoj sekundi činiti logičnom. Naravno, u drugoj sekundi vidje ćete da to nema veze s ničim .Ali, Mosley će se onda praviti da je to vaš problem, a ne njegov. Takvu taktiku ima već godinama, i do sada je prolazilo.
Poštovanje Mladene...

No to što Vas poštivam ne znači da se slažem s Vama u svemu..a po pitanju afere sa Renaultom se nipošto ne slažem...
Ja smatram da će Renault izići iz afere praktički neokrznut i smatram da bi sve drugo bilo sramota ... i da je namjera McLarena barem pokušati natjerati ALonsa da potpiše za neku drugu ekipu osim Renaulta...
Najbitnije je da se ovaj slučaj ne može usporediti sa prvom aferom već
sa aferom Toyota Ferrari...već sam objašnjavao temeljnu razliku...
U slučaju McLarene Ferrari krađa je išla između zaposlenika obe momčadi...da li je FIA uspješno dokazala da li su se u McLarenu okoristili
za Renault nije bitno...kazna je određena uz FIAino uvjerenje da su dokazali testiranje na osnovu Ferrarievih podataka...

u najmanju ruku smatram da će Renault u slučaju nepovoljnog razvoja tjerati mak na konac i sigurno uložiti žalbu,a
u krajnjem slučaju mislim da će vrlo lagano otvoriti čitav niz sličnih afera
ako bude trebalo...znate svi da su se tijekom prva afere otvorila mnoga usta(zadnji slučaj Newey) a svi su jednoglasni da je bilo jako puno slučajeva prelazaka iz jedne u drugu momčad i prenošenja dokumenata i raznih tajni....tako da vjerujem da bi Renault mogao otvoriti dosta sličnih slučajeva...samo pozove sve ove za svjedoke...

Dalje rekli ste mi da zaposlenici u F1 potpisuju kontrakt o povjerljivosti informacija...

I što piše u tom kontraktu? Kakve i još bitnije ,KOME idu sankcije u slučaju kršenja tog kontrakta?
Ja imam svoje mišljenje no nekako mi se čini da sankcije idu prema onome tko je otuđio te podatke a nikako prema momčadi u koju su došli podaci...Da li postoji nekakav kodeks tj.pravilnik koji tjera momčadi da provjeravaju zaposlenike koji dolaze iz drugih momčadi...
ako da onda bi se imalo prema čemu tretirati i kazniti Renault...
a ako ne zašto kazniti Renault za ono što svi rade...no najluđe od svega je
da se ja bojima da Renualt ima dokaze da to rade svi ostali...

Ono što mene posebno intrigira je zašto uopće potpisivati kontrakt o tajnosti ako postoji pravilnik koji štiti od iste radnje...vjerovatnije da
takvog pravilnika nema pa se zato momčadi sam moraju zaštiti od krađe
podataka...

No jedna se stvar mora priznati,a to je da FIA ima poprilično sramotno neodređen pravilnik po pitanju kažnjavanja...sve se svodi na sramoćenje sporta a to daje široku slobodu onima koji određuju kazne...
u pravilniku bi trebalo pisati točno što se smije a što ne smije
Avatar
garx
Početnik
Početnik
Postovi: 219
Pridružen/a: 22 ruj 2007, 12:44

Post Postao/la garx »

pozdrav Mladene,
i isprike svima za OT raspravu na ovome podforumu:)

mislite li da je Alonso u sve tezoj poziciji sto se tice angazmana za 2008?
izgleda da je siguran za 2009, a je li mu to trenutno i glavni problem oko 2008?

i, koliko je Alonsu stvarno problem sto Renault ide pred "komisiju"?izglednije mi je da je to vise problem Renaultu, da nece imati dovoljno novca za platiti i eventualnu kaznu i Alonsov ugovor?
Avatar
tvojnov2
Početnik
Početnik
Postovi: 218
Pridružen/a: 18 srp 2007, 00:14
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari i Gazdu
Lokacija: Sesvete

Post Postao/la tvojnov2 »

sepulctor je napisao/la:
Mladen Jergović je napisao/la:
raikkonen je napisao/la:Da li po vama postoji vozač koji je osvojio naslov a da ga možda nije zaslužio.
Po meni, četvorica: John Surtees 1964., Keijo Rosberg 1982., Nelson Piquet 1987. i Alain Prost 1989.
Mladene, ja bih zamolio objašnjenje za prvu dvojicu. Piquet i Prost su mi potpuno logični, njih su u jednakim bolidima nadmašili Mansell i Senna, ali Surtees i Rosberg su postali prvaci u inferiornim autima i to protiv vrlo jakih protivnika - Surtees (Clark/Lotus, G. Hill/BRM), Rosberg (Pironi/Ferrari, Watson,Lauda/McLaren, Piquet,Patrese/Brabham, Prost,Arnoux/Renault). Najveći vozači (Fangio, Senna, Schumacher) nisu nikad uspjeli biti prvaci u bolidima sporijim pola sekunde od najboljih, a Rosberg je bio prvak u bolidu sporijem 3 sekunde (na kvalifikacijama)!!!
Ako smijem pitati koji je bolid vozio Rosberg?
Pa šta nije Schumacherov Benneton 94' bio znatno sporiji od Williamsa i Mclarena?
Go reds!!!!!! Go Schumi!!!
Avatar
Igor18
Veteran
Veteran
Postovi: 2927
Pridružen/a: 22 stu 2007, 22:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: Schumachera

Post Postao/la Igor18 »

Gosodine Jergović evo jos jedno moje pitanje.
Imate li možda neke informacije vezane za Ralfa?
Hocemo li ga gledati i sljedeće sezone? I u kojoj momčadi?
ice on fire
Postovi: 64
Pridružen/a: 01 stu 2007, 22:20
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Konjščina, Bočaki 59

Post Postao/la ice on fire »

Gospodine Jergoviću.
Kolike su po Vama šanse da Ralf ostane u Force india nakon ovih testiranja?
mislite li da može on dići taj tim?
Kimi rules
Avatar
dalibort
Postovi: 109
Pridružen/a: 24 sij 2006, 21:58
Ja sam: Vozač
Navijam za: Nikoga

Post Postao/la dalibort »

Mene zanima postoji li mogućnost da Alonso na kraju završi u Force India?
Ili možda u Super Aguriju?
Zaključano